Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :) - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-26, 12:30   #721
curry
Zadomowienie
 
Avatar curry
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 153
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Bardziej kremowa. Wysypując z woreczka formułę matująca proszek jest sypki, natomiast wysypując kryjącą proszek jest zbity w takie grudki, które oczywiście bez problemu się rozprowadzają na pędzlu
Ciężko mi porównać do innej firmy bo najdłużej używałam EDM. W zasadzie to są podobne.
Dziekuje za odpowiedz
No nic, pozostaje zamowic i wyprobowac
__________________

curry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 17:56   #722
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Ja tylko sie dziwie dlaczego takich emocji nie ma na wątkach innych firm,sorki ale p.Sylwia to ma przerabane.
Dla mnie podkłady Aromaleigh sa tragiczne i drogie ale jakos cisnienia mi to nie podnosi,przecież nie zmuszają mnie do kupowania.
Dziewczyny wyluzujcie i piszcie recenzje podkładów Cover de luxe i Matt&Smooth
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 18:06   #723
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

EmilaDz mi się wydaje, że Dziewczyny liczyły, że nie dośc, że polskie minerałki to jeszcze będą w cenie EDM
dla mnie to nie ma różnicy, fakt są droższe niż EDM, ale p.Sylwia nie ruszyła z firmą bo widzi, że MY chcemy polskie minerałki. Zrobiła to, bo widziała, że minerały stają się popularne i chce na tym pieniądze zarobic.
Jak komuś nie pasuje to niech dalej zamawia zza ocenu. Ja z Pixie mam tylko puder. Średnio mi pasuje co prawda. Ale to nie ma związku z ceną.
Za podkład drogeryjny płaciłam i tak ok 60zł.

EDM po prostu rozpieściło nas
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 18:11   #724
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

To ja jeszcze zapytam o drobinki w podkładzie kryjącym. Akurat dla mnie określenie "unikalne zestawienia perłowych pigmentów interferencyjnych" (czyli najpewniej mika powlekana TiO2) nie wróży nic dobrego, moja skóra wyjątkowo nie lubi pigmentów błyszczących i perłowych.

Gdyby ktoś mógł się przyjrzeć Cover De Luxe w sztucznym świetle i ocenić pod kątem drobinek, świetlistości i perłowości, to będę wdzięczna.

A nawiązując jeszcze do dyskusji o cenach - jak dla mnie wyznacznikiem dobrej ceny i jakości nie jest wcale EDM, tylko takie na przykład Blusche. Zamówienie uzupełnienia podkładu to koszt ok. 40 zł z przesyłką.
__________________

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2010-03-28 o 23:53
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 18:17   #725
kasiaen1
Zadomowienie
 
Avatar kasiaen1
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 586
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
To ja jeszcze zapytam o drobinki w podkładzie kryjącym. Akurat dla mnie określenie "unikalne zestawienia perłowych pigmentów interferencyjnych" (czyli najpewniej mika powlekana TiO2) nie wróży nic dobrego, moja skóra wyjątkowo nie lubi pigmentów błyszczących i perłowych.

Gdyby ktoś mógł się przyjrzeć Cover De Luxe w sztucznym świetle i ocenić pod kątem drobinek, świetlistości i perłowości, to będę wdzięczna.

ma drobinki jak pomacha się ręką pod różnymi kątami, minimalne i ciężko zauważalne , ale ma. Jednak świetlistym nie nazwałabym go
kasiaen1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 18:24   #726
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez kasiaen1 Pokaż wiadomość
ma drobinki jak pomacha się ręką pod różnymi kątami, minimalne i ciężko zauważalne , ale ma. Jednak świetlistym nie nazwałabym go
Dziękuję .
__________________
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 18:32   #727
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez kasiaen1 Pokaż wiadomość
ma drobinki jak pomacha się ręką pod różnymi kątami, minimalne i ciężko zauważalne , ale ma. Jednak świetlistym nie nazwałabym go
Racja racja mam cere mieszaną, walcze z blyszczeniem (bezskutecznie - trudno) ale wersję kryjaca używam i nie widze drobinek na twarzy. Cale szczeście. Zdecydowanie nie jest to ten efekt jak przy GLO EDM'u, a tej farmuły unikam jak ognia, najmniej mi pasuje.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-26, 19:55   #728
unhumblee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 273
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Dla mnie wersja kryjąca jest idealna. Przetestowałam sporo podkładów, zaczynając od EDM poprzez Joopa, EGM, Blusche, Lumiere, Lauress, Meow. Dopadło mnie zwątpienie minerałowe, przypuszczam, że przez przesuszenie, mimo iż starałam się odpowiednio nawilżać, żadne podkłady nie wyglądały dobrze, i właśnie podkład Pixi przywrócił wiarę Potrzebuję sporego krycia ze względu na sporo popękanych naczynek i ogólnie zaczerwienioną twarz, wersja kryjaca radzi sobie idealnie. Jest kremowa, kryje odpowiednio, wygładza rozszerzone pory, nie nadaje płaskiego matu, jak dla mnie, zaraz po MEOW to numer jeden. A cena? Zanim trafiłam na minerały szukałam w tradycyjnych podkładach tego idealnego próbując Chanel, Diora, Clareny itp mimo wszystko jest korzystna.
unhumblee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-27, 17:29   #729
Smerfny_Paczus
Raczkowanie
 
Avatar Smerfny_Paczus
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wisteria Lane ;)
Wiadomości: 81
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Przetestowałam Kiss of sun i bardzo mi przypadł do gustu. Ładnie matuje, makijaż się dlugo trzyma (ale też nie mam dużego problemu z błyszczeniem), ogólnie twarz ładnie wygląda, kupię sobie refilla na pewno, a potem jeśli dalej będę zadowolona to duże opakowanie z pudełeczkiem. Cena mnie nie odstrasza, bo zbyt duzo mierałów nie kupuję, więc raz na jakiś czas spokojnie mogę wydać, jeśli jest wydajne i dobrej jakości
Smerfny_Paczus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-27, 18:51   #730
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

a mnie kiss of sun nie przypadł do gustu. Nakładam na Lucy i jest strasznie suchy, podkreśla mi zmarszczki, mam uczucie ściągniętej skóry. Za to korektor zółty boski
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-27, 19:03   #731
Julianka_7oo7
Zadomowienie
 
Avatar Julianka_7oo7
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 297
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Ja też polubiłam mój zólty korektor. Nawet nie sadziłam ze korektor może tak ładnie stapiać sie ze skórą. Ładnie rozjasnia cienie pod oczami, nie robi efektu "pandy", trzyma sie dzielnie przez cały dzień nie robiąc żadnej szkody - nie warzy sie, nie bryluje, tworzy delikatną równomierną warstewkę. I mam wrażenie ze pielegnuje, ale to zupełnie subiektywne odczucia. Bo zawsze miałam problem z przesuszeniem okolic oczu w ciągu dnia, a teraz problem zniknął.
Julianka_7oo7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-27, 19:24   #732
kasiaen1
Zadomowienie
 
Avatar kasiaen1
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 586
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

a ja jeszcze raz chciałam zachwycić się primerem- od dzisiaj kończę testy wykończeniówki i podkładów. tylko myślę co zrobię z tym wszystkim co do mnie w tym momencie leci..

Trochę się podłamałam, bo polubiłam się z lucy , ale na primerze pixie podkład leżał tak sobie- a już w drodze jest pełny wymiar..No i dzisiaj nałożyłam go jako wykończenie - po ośmiu godzinach, w tym połowie spędzonych na gorączkowaniu i spaniu wyglądam bardzo pozytywnie; jest lekki błysk, ale zero warz/żenia. Nie zależy mi na idealnym macie i ten efekt całkowicie mnie zadowala, a nawet zachwyca.

Pewnie nie obędzie się bez zakupu dużego full coverage pixie, bo ciężko mi wybrac pomiędzy nim a lucy- obydwa mają jakieś zalety, ale na dzień dzisiejszy z całego serca polecam primer
kasiaen1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-27, 21:11   #733
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Jestem strasznie ciekawa tego primera Generalnie dziś wykorzystalam próbke podkladu naturalnego, na frakcji sojowej wytrzymal do teraz
A jednak moja teoria sie potwierdzila - w weekend cera mniej sie przetluszcza i świeci, wyglądam świeżo od rana do wieczora a w ciągu tygonia w pracy... różnie to bywa :/
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-27, 21:23   #734
papeteria
Zakorzenienie
 
Avatar papeteria
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 460
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Tez dzis testowałam na frakcji z tym ze frakcje też testuje Wczoraj gdy nałożyłam frakcje na całą twarz + podkład to miałam wrażenie takiego tępego matu, ale dziś po nałożeniu frakcji na samą strefe T jest super.Podkład wytrzymał cały dzień. Na razie odpowiada mi odcień elette1, ale kusza mnie te nowe odcienie. Jutro spróbuje jeszcze z primerkiem pixie.Z pudru kiss of sun też jestem zadowolona, w moim przypadku nadaje lekki kolorek jakby, ale to dobrze
papeteria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-27, 21:26   #735
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

no i nie wiem co zrobic, niebawem będe zamawiac flata z próbkami i nie wiem czy brac zielony korektor...
bardzo wybija spod EDM?
a jak spod podkladów pixie
moze się wazyc podkład na nim?
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-27, 22:20   #736
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
no i nie wiem co zrobic, niebawem będe zamawiac flata z próbkami i nie wiem czy brac zielony korektor...
bardzo wybija spod EDM?
a jak spod podkladów pixie
moze się wazyc podkład na nim?
Ja lekko pacykuje nos żółtym korektorem(naczynka) i podkład trzyma się nawet lepiej.Zielonego kamuflażu sie boje bo po zwykłym mincie w sztucznym świetle wybijał,boję się tego samego efektu.Żółty z zaczerwieniami radzi sobie super

---------- Dopisano o 23:20 ---------- Poprzedni post napisano o 23:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Jestem strasznie ciekawa tego primera Generalnie dziś wykorzystalam próbke podkladu naturalnego, na frakcji sojowej wytrzymal do teraz
A jednak moja teoria sie potwierdzila - w weekend cera mniej sie przetluszcza i świeci, wyglądam świeżo od rana do wieczora a w ciągu tygonia w pracy... różnie to bywa :/
Tez to zauwazyłam,jezeli chodzi o trwałosc jednak podkłady lepiej testowac w pracy,choc czasami można kogos wystraszyc
No ale czego się nie robi żeby znalesc idealny podkład.
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-27, 22:22   #737
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Kurcze tak kusicie tym żółtym a jego jak na złośc akurat nie ma w sprzedaży...grrrr... a tak to pewnie bym się skusiła

miałam oszczędzac dostalam na urodziny od przyjaciółki wieeelką skarbonę-żabę i wrzucam tam pieniądze... może tak uda mi się cos zaoszczędzic, bo otwarcie jej graniczy z cudem
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-27, 22:39   #738
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Kurcze tak kusicie tym żółtym a jego jak na złośc akurat nie ma w sprzedaży...grrrr... a tak to pewnie bym się skusiła

miałam oszczędzac dostalam na urodziny od przyjaciółki wieeelką skarbonę-żabę i wrzucam tam pieniądze... może tak uda mi się cos zaoszczędzic, bo otwarcie jej graniczy z cudem
Tak znam ten ból,juz nawet poprosiłam jedna miłą wizazanke żeby mnie pilnowała ale jedyny sposób to naodwalać zeby dostac bana tymczasowego.
Trzeba odkopac ten watek odwykowy,co wpisujemy się?


Ja ten zółty kamuflaż uwielbiam
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-28, 08:32   #739
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Kurcze tak kusicie tym żółtym a jego jak na złośc akurat nie ma w sprzedaży...grrrr... a tak to pewnie bym się skusiła

miałam oszczędzac dostalam na urodziny od przyjaciółki wieeelką skarbonę-żabę i wrzucam tam pieniądze... może tak uda mi się cos zaoszczędzic, bo otwarcie jej graniczy z cudem
ale pewnie niedługo wejdzie o innej pojemnosci

zaoszczędzisz i wydasz na minerałki

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
Ja lekko pacykuje nos żółtym korektorem(naczynka) i podkład trzyma się nawet lepiej.Zielonego kamuflażu sie boje bo po zwykłym mincie w sztucznym świetle wybijał,boję się tego samego efektu.Żółty z zaczerwieniami radzi sobie super

---------- Dopisano o 23:20 ---------- Poprzedni post napisano o 23:17 ----------



Tez to zauwazyłam,jezeli chodzi o trwałosc jednak podkłady lepiej testowac w pracy,choc czasami można kogos wystraszyc
No ale czego się nie robi żeby znalesc idealny podkład.
żółty...?
chyba sobie jutro wypróbuję dac morninga EDM pod podkład i sprawdzę jak to jest z tymi żółtymi korektorami
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-28, 08:41   #740
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
Tak znam ten ból,juz nawet poprosiłam jedna miłą wizazanke żeby mnie pilnowała ale jedyny sposób to naodwalać zeby dostac bana tymczasowego.
Trzeba odkopac ten watek odwykowy,co wpisujemy się?


Ja ten zółty kamuflaż uwielbiam
ok jestem na tak niedługo moje zwierzęta nie będą miały co jeśc przez moje minerałowe szaleństwo. Dzięki Bogu jeszcze dzieci nie mam (aczkolwiek chciałabym)

To jak się pojawi w mniejszej pojemności to zakupię
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 10:01   #741
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Przyszło Pixie dzisiaj. Zamawiałam chyba we czwartek.
Idę oglądać:
Kiss of sun- coś zdecydowanie ciemniejzy niż mi się wydawało
Shayle 1- cover de luxe
Cameo 1- natural finish
Shayle 0- nf
Marigold 1- nf

Trzymać kciuki i dam później małe relacje.
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 10:03   #742
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Ja też czekam na zamówienie z czwartku, czekam jeszcze 10 min, a jak listonosz nie przyniesie próbek, to muszę się pomalować innym podkładem, bo muszę przed 12 wyjść z domu ;(
__________________
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 10:13   #743
kawaarabska
Zadomowienie
 
Avatar kawaarabska
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 972
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

do mnie też dzisiaj doszło
Trixie 1 i Trixie 2, na razie próba Trixie 1 i w sumie sama nie wiem czy dobrze czy nie
__________________
"Tajemnica szczęścia leży nie w posiadaniu rzeczy, ale w umiejętności rozkoszowania się nimi."

MÓJ BLOG książkowy

WYMIANKA wszystkowątek nowy
Oszczędzam i staram się nie zaglądać na wątek wspólnozakupowy
kawaarabska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 10:16   #744
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez asix86 Pokaż wiadomość
Ja też czekam na zamówienie z czwartku, czekam jeszcze 10 min, a jak listonosz nie przyniesie próbek, to muszę się pomalować innym podkładem, bo muszę przed 12 wyjść z domu ;(
To dziś Pixie nie przetestuje
__________________
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 11:04   #745
pati23
Raczkowanie
 
Avatar pati23
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 375
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Listonosz właśnie przyniósł mi Pixie
Zamówiłam podkłady cover i primer. Podkłady mam w kolorach: Shaylee 2, 3, 4, Sinnie 2 i 3 i gratis dostałam Cameo 3 i 4. Jutro test na frakcji, zdam relację pod koniec pracy
pati23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 11:18   #746
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Ja gratisów nie mam
Kiss of sun, jest znacznie jasniejszy wysypany na coś niż w tej folijce. Na skórze nie zauważyłam zmiany koloru, wydaje się być transparenty. Jest straaaasznie mięciutki, taki drobniuteńki że prawie jakby go nie było. Chyba lekko zmniejsza pory, tzn. wizualnie. Ale podkreślił mi jakieś skórki i trochę suszy, jak bambus.

Położyłam Shayle 0 i na koniec 1 warstwe Shayle 1 [razem 3]. Niby na szyi nie widocznie w teście paskowym, a położone na buzię jakby się z szyją odcina. Nałożyłam Kiss of Sun na to, zobaczymy jak wytrzyma.
Jutro testuję Cameo i Marigold, ale na paskach wypadły znacznie ciemniej i tak pomarańczowo niż Shayle.


Jakoś trudno mi ogólnie ocenić mineralne podkłady, niby nie widać maski, tapety ani plam, ale różnicę widzę tylko z dalszej odległości od lustra, a z bliska tylko skórki albo pory ewentualnie.
U mnie to spływa błyskawicznie, dzisiaj nadzieja dla Pixie.
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 11:21   #747
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Dostałam mój duży podkład

I w gratisie kiss of sun, i podkład w moim kolorku ale w wersji cover
No i żółty korektor

Pudełeczko bardzo mi się podoba
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 11:37   #748
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Ja bym chciała kliknąć na kiss of sun 4,5 g w pudełeczku a nie ma teraz wystawionych
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 13:33   #749
Gajowniczka
Zadomowienie
 
Avatar Gajowniczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 114
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

ja też bym go chciała cudownie optycznie zmniejsza pory i nadaje takiej miękkości .Czekam jeszcze na próbki cover .
Gajowniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 14:17   #750
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Listonosz był jak mnie nie było
Więc odbiorę dopiero wieczorem moje próbeczki i jutro testy
__________________
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-29 13:42:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:18.