Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-04, 18:26   #721
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Dziewczynki
dawno mnie nie było ale tyle się u mnie teraz dzieje, że nie mam czasu kiedy nawet do komputera usiaść
ale pamietam o Was cały czas i jestem bardzo ciekawa co tam słychac, dobrze, że idzie długi weekend to w koncu nadrobie...

U mnie jest teraz tak wspaniale, że aż nie do opisania, choc jak znajdę chwilkę to naskrobię coś w klubie po prostu chodzę pare cm nad ziemią a głowe to mam wysoko w chmurach
buziaki dla Wszystkich
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 19:05   #722
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Dziewczynki
dawno mnie nie było ale tyle się u mnie teraz dzieje, że nie mam czasu kiedy nawet do komputera usiaść
ale pamietam o Was cały czas i jestem bardzo ciekawa co tam słychac, dobrze, że idzie długi weekend to w koncu nadrobie...

U mnie jest teraz tak wspaniale, że aż nie do opisania, choc jak znajdę chwilkę to naskrobię coś w klubie po prostu chodzę pare cm nad ziemią a głowe to mam wysoko w chmurach
buziaki dla Wszystkich
cieszymy się razem z Tobą kochana
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 19:07   #723
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

dziewczyny, czytałam w wątku jak można dążyć do białawych włosów, ale nie jestem pewna co do jednego...
koleżanka ma włosy takiego samego koloru jak moje czyli jasny brąz (naturalne) a prosiła mnie o 2 pasemka. Chciałaby bardzo by były jak najbardziej zbliżone do takiego prawie białego, bo wiadomo, że białych się nie da. Czas w którym dojdą do takiego koloru może być obojętny, bo nie spieszy jej się, ale czy na takich włosach jest to w ogóle możliwe? Czy nie są za ciemne?
Moja siostra (też ma jasny brąz) robiła sobie pasemko przy twarzy rozjaśniaczem Venita 5-7 tonów i wyszło jej takie http://images.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠.pl/p/zdrow...-700-blond.jpg tylko lekko ciemniejsze i cieplejsze

czytałam o palette+syoss ale to raczej na ciemniejsze włosy nie ma sensu...
jakieś wskazówki?
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 19:08   #724
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Hej dziewczyny mam taki mały problem.. Na farbie pisze żeby nałożyć ją na suche nieumyte włosy..tyle że ja po ostatnim myciu nałożyłam odżywkę bez spłukiwania.. czy silikony z odzywki nie osłabią efektu? czy nie lepiej jednak umyć włosy wysuszyć i nałożyć dopiero farbę?
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 19:31   #725
Monisia :)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 283
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Irisfeal Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny mam taki mały problem.. Na farbie pisze żeby nałożyć ją na suche nieumyte włosy..tyle że ja po ostatnim myciu nałożyłam odżywkę bez spłukiwania.. czy silikony z odzywki nie osłabią efektu? czy nie lepiej jednak umyć włosy wysuszyć i nałożyć dopiero farbę?
Ja powiem tylko, tyle za odkąd przestałam szprycować włosy tak bardzo silikonami to kolor mi jasniejszy wychodził, więc może to mieć wpływ, ale niech się wypowie jakas ekspertka

jeśli się zdecydujesz umyć, to może nie rób odrazu, poczekaj aż się trochę stłuszczą, bo sobie zniszczysz włoski
Monisia :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 19:45   #726
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Irisfael
ja bym nie myła

snowhitee

A ja nie wiem kiedy pofarbuję teraz mam tyle zaliczeń.

ja tez mam HTC Smarta
A ze sklepów jak jestem w Warszawie (ale to dumnie brzmi) zawsze zagladam do Złotych i tam lecę do Stradivariusa, Zary, Bershki.
Ale Zara to zawsze mam wrażenie ze tam jest dział dla nastolatek i dla pan, jakichs takich jakby to napisać kobiecych, przy tym luznych ale i z klasa nie widzialam. Jakie masz zdanie na temat Zary?

Princeska
jak duza przecena to kupuj pewnie.
Kurtka nie w moim stylu absolutnie ale jak Ci sie podoba to leć bo Ci jeszcze wykupią
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 20:16   #727
dilara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 369
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
irisfeal, no pisze co widzę. Są naprawde śliczne, a Ty tak narzekasz. Uzyj farbki z poziomu 9 neutralnej bez żadnych popieli itp i bedziesz miała piaskowy jaśniejszy kolorek. Choc na poczatku to wyjdzie dosc ciepło, ale czerwony barwnik szybciutko się spłukuje. jak za bardzo ochłodzisz, to Ci wyjdzie buroszaro i bedziesz nieszczesliwa. Ja mam chłodny typ urody, a lepiej czuję się w cieplejszych kolorkach

yatta, a to rozumiem. ja miałąm taki srebrnozimny po nutrisse 91 i bardzo byłam zła, ale szybko mi się spłukało. wrzucam zdjecie, wydaje mi sie że miałam taki sam kolor jak Ty teraz.

iguska, a czym robiłas, bo chyba troche włoski dostały w kośc? Na zdjeciu przeswity są rude. Jak sa tak naprawde żołte to płukanka albo szmapon fioletowy dadza rade.

mysia m , ja wlasnie mysle zeby pofsrbowac nutrisse 91. Czy kolor napraawde wychodzi an poziomie 91 czy jasniejszy? co myslisz o zmieszankiu 89 z 91? chcialam zmieszac 2 opakowania 91 i 1 opakowanie 89, ale chyba zmienie te proporcje bo nie chce az tak szarego koloru
czzy ten kolorek 89 jest ciemnieszy od 91?
ma ktos jakies fotki? dodam ze moje wlosy natualne sa dosc ciemne, ciemny mysi blond, also jasny brąz - tak na oko
dilara jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-04, 20:21   #728
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Yata no 1000 zł za perukę to jak dla mnie trochę dużo
No ja też bym tyle nie dała - ale taka pamela pomarzyć można

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Dziewczynki
dawno mnie nie było ale tyle się u mnie teraz dzieje, że nie mam czasu kiedy nawet do komputera usiaść
ale pamietam o Was cały czas i jestem bardzo ciekawa co tam słychac, dobrze, że idzie długi weekend to w koncu nadrobie...

U mnie jest teraz tak wspaniale, że aż nie do opisania, choc jak znajdę chwilkę to naskrobię coś w klubie po prostu chodzę pare cm nad ziemią a głowe to mam wysoko w chmurach
buziaki dla Wszystkich

Ooo jak miło No to super, że się układa

Cytat:
Napisane przez Irisfeal Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny mam taki mały problem.. Na farbie pisze żeby nałożyć ją na suche nieumyte włosy..tyle że ja po ostatnim myciu nałożyłam odżywkę bez spłukiwania.. czy silikony z odzywki nie osłabią efektu? czy nie lepiej jednak umyć włosy wysuszyć i nałożyć dopiero farbę?
To nie ma wpływu.. gorzej jakbyś miała piankę na włosach albo lakier

A co do Farby Bunny to ja jeszcze raz powtórzę, że mnie c12 najfajniej - ale się nie przejmuj bo nasze opinie są podzielone, a najważniejsze byś Ty się w tym kolorku dobrze czuła
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 20:36   #729
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

hej a ja dzis dostałam kallosa i zaraz zmykam umyc włoski
ach juz sie nie moge doczekac efektów...mniam pychotka pachnie pieknie.Jutro mam wolne wiec bede na bieżąco na wizażu.
__________________
Blonding&Zapuszczanie
13.12.2010 VITAPIL
22.02.2011 palette C12



Every moment is good to change everything...
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 20:38   #730
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Dziewczynki
dawno mnie nie było ale tyle się u mnie teraz dzieje, że nie mam czasu kiedy nawet do komputera usiaść
ale pamietam o Was cały czas i jestem bardzo ciekawa co tam słychac, dobrze, że idzie długi weekend to w koncu nadrobie...

U mnie jest teraz tak wspaniale, że aż nie do opisania, choc jak znajdę chwilkę to naskrobię coś w klubie po prostu chodzę pare cm nad ziemią a głowe to mam wysoko w chmurach
buziaki dla Wszystkich
To bardzo fajnie kochana zazdroszczę

Cytat:
Napisane przez Irisfeal Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny mam taki mały problem.. Na farbie pisze żeby nałożyć ją na suche nieumyte włosy..tyle że ja po ostatnim myciu nałożyłam odżywkę bez spłukiwania.. czy silikony z odzywki nie osłabią efektu? czy nie lepiej jednak umyć włosy wysuszyć i nałożyć dopiero farbę?
na pewno gorzej zrobisz myjąc teraz włosy i kładąc farbę na świeżo umyte

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Irisfael
ja bym nie myła

snowhitee

A ja nie wiem kiedy pofarbuję teraz mam tyle zaliczeń.

ja tez mam HTC Smarta
A ze sklepów jak jestem w Warszawie (ale to dumnie brzmi) zawsze zagladam do Złotych i tam lecę do Stradivariusa, Zary, Bershki.
Ale Zara to zawsze mam wrażenie ze tam jest dział dla nastolatek i dla pan, jakichs takich jakby to napisać kobiecych, przy tym luznych ale i z klasa nie widzialam. Jakie masz zdanie na temat Zary?

Princeska
jak duza przecena to kupuj pewnie.
Kurtka nie w moim stylu absolutnie ale jak Ci sie podoba to leć bo Ci jeszcze wykupią
ahahahhah sory Agatko ale ja też mam Smarta, nie no ile to już podobieństw

Ja też lubię cały inditex ale właśnie oprócz Zary Nie lubię tam wchodzić po prostu, nie mój klimat A z innych sklepów to jeszcze New Look, Mohito, chciałabym żeby jeszcze jakiś sklep Atmosphere otworzyli w Polsce i Victoria Secret

Princesska ta kurteczka też nie w moim stylu Ale jeśli Ci się podoba i jest tak przeceniona to super, kupuj I ja też lubię ten sklep, po prostu nie lubię ich organizacji i bałaganu tam
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 20:47   #731
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
ahahahhah sory Agatko ale ja też mam Smarta, nie no ile to już podobieństw

Ja też lubię cały inditex ale właśnie oprócz Zary Nie lubię tam wchodzić po prostu, nie mój klimat A z innych sklepów to jeszcze New Look, Mohito, chciałabym żeby jeszcze jakiś sklep Atmosphere otworzyli w Polsce i Victoria Secret

Princesska ta kurteczka też nie w moim stylu Ale jeśli Ci się podoba i jest tak przeceniona to super, kupuj I ja też lubię ten sklep, po prostu nie lubię ich organizacji i bałaganu tam
Moze my jakieś bliźniaczki czy co?
Tyle że ja grubawa to odpada

Ja nie lubię tych sklepow gdzie właśnie wszystko jest porozrzucane, jest bałagan, niczego nie można znaleźć i duzo ludzi.
Lubię Orsay i Vero Modę-tam można znaleźć coś fajnego.
A Zara wlasnie taka dziwna jest-nigdy chyba tam niczego nie kupiłam.

Jakbyś ją oceniła, taka dla elegentek?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-04, 20:50   #732
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

kurcze łazienka zajeta mam chwilunie to zapytam Was kochane blondyneczki jaki polecacie manicure znaczy sie co jest modne w tej chwili na paznociach jutro smigam do kosmetyczki i nakładam zel na naturalkach ale jaki kolorek i jak pomalowac nie mam pojecia,lubie róz ale czy tak do zielonych ciuszków z pracy róz bedzie sie komponował hehe?może macie pomysły?
__________________
Blonding&Zapuszczanie
13.12.2010 VITAPIL
22.02.2011 palette C12



Every moment is good to change everything...
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 20:54   #733
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Podobala mi sie jeszcze kurtka w Camieau ( nie wiem czy tak to sie pisze) taka dluzsza,blyszczaca,z paseczkiem na talii,ale 250 zl kosztowala,chcialam poczekac na przeceny,ale juz jej nie bylo

A ta w sumie w moim stylu tez nie jest,ale potrzebuje czegos do latania na codzien do sklepu,na uczelnie czasem
wszystkie kurtki mam jakies dluzsze
U mnie nie ma zadnych ciekawych sklepow ... nie ma h&m, stradivariusa,zary, bershki, no nic
ja mam tylko c&a, new yorkera, house,reserved,moodo,crop p no i to sa w sumie takie w ktorych najczesciej kupuje,albo kupuje w sklepach nie markowych
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 20:54   #734
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Moze my jakieś bliźniaczki czy co?
Tyle że ja grubawa to odpada

Ja nie lubię tych sklepow gdzie właśnie wszystko jest porozrzucane, jest bałagan, niczego nie można znaleźć i duzo ludzi.
Lubię Orsay i Vero Modę-tam można znaleźć coś fajnego.
A Zara wlasnie taka dziwna jest-nigdy chyba tam niczego nie kupiłam.

Jakbyś ją oceniła, taka dla elegentek?
hehehhe Mi tego smarta TŻ wynalazł bo ja chciałam tego samsunga dive albo samsunga delfi ale TŻ znalazł tego HTC w tej samej cenie a z lepszymi opcjami, no i to jednak już smartfon jest
Teraz w czerwcu-lipcu będę przedłużać umowę i już myślę nad telefonem Z HTC to podoba mi się tylko wildfire, te nowsze takie wielkie są A tak to jeszcze SE xperia mini pro i samsung galaxy s ale to to kobyła dopiero i procesor ma lepszy niż mój poprzedni laptop

Vero Moda też fajna A Zara no ma tam niby ten młodzieżowy dział no ale ceny nowych kolekcji to dla mnie masakra A dział damski to tak taki dla elegantek, ja w każdym razie się tak nie ubieram

Princesska no to ja mam ten płaszczyk z Camieau Jest mega ciepły
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_8135.jpg (55,8 KB, 37 załadowań)
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki


Edytowane przez snowhitee
Czas edycji: 2011-01-04 o 20:57
snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 21:01   #735
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Princeska ja bym kupowala- krotka kurtka też sie przydaje. Ja np. nie wyobrazam sobie isc na zakupy w dlugiej sutannie
Albo jak z lolka wychodze na spacer- dluga mi zaraz obszarga blotem.

Yatta dziekuje
to c12 zostaje. Moze jakos przezyje i przestane kombinowac bo zaraz cos zepsuje i potem znow bedzie placz.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 21:03   #736
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

snowhitee Na telefonach się nie znam więc nie pomogę
Dla mnie płaszczyk piekny, w moim stylu. Tyle że klamra przy pasku-ja bym wolała inna-no nie wiem, ta mi jakoś srednio pasuje, albo bez klamry w ogóle.
Poza tym Mój styl
Ja mam bardzo podobny tyle że czarny, krój identyczny

Zara właśnie jest taka dziwna - kobiecy dział dla elegantek a ta młodzieżowa jakaś taka dziwna trochę.

No nic, będę w Warszawie około 10 lutego to pouderzam na pięterko do Stradivariusa, mam nadzieje przyoszczędzić trochę kasy na kolekcję wiosenną

Magda
ja bym sobie wzięła płytkę jasną, jakąś przezroczystą i jakieś turkusowo-morskie motywy, moze takie rozlane łezki?
No nie wiem, ja mam specyficzny gust
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 21:04   #737
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Magda a kolory manicuru najmodniejszy jest teraz zielony miętowy lub pistacjowy.
Ale też błękity- zimowe pazurki no i klasyki a więc czerwień.
Ale jako że karnawał to wszystko sie nosi- srebro i zloto też więc szalej
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 21:10   #738
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Snow to ta
heh ciekawa jestem czy u mnie chociaz doczekaly sie przeceny czy ludzie wykupili wczesniej

Bunny dzieki
kupie ja,bo nie mam wlasnie zadnej takiej kurteczki do latania, tzn ogolnie nie chodze w jakis do kostek tylko takich za pupe
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 21:17   #739
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Snow to ta
heh ciekawa jestem czy u mnie chociaz doczekaly sie przeceny czy ludzie wykupili wczesniej

Bunny dzieki
kupie ja,bo nie mam wlasnie zadnej takiej kurteczki do latania, tzn ogolnie nie chodze w jakis do kostek tylko takich za pupe
Ja swoją kupiłam w październiku jeszcze Ale widziałam ostatnio gdzieś przecenione o 30% ale same wielkie rozmiary jak spojrzałam

Agatko no to może się gdzieś spotkamy tam w stradivariusie
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-04, 21:20   #740
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Ja swoją kupiłam w październiku jeszcze Ale widziałam ostatnio gdzieś przecenione o 30% ale same wielkie rozmiary jak spojrzałam

Agatko no to może się gdzieś spotkamy tam w stradivariusie
Traktuję to jak najbardziej poważnie Napiszę jak bede w Warszawie-wybieram się między 10 lutym a początkiem marca, ale akurat-marzec, ciepło, słoneczko i zakupy Trzeba już oszczedzac
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 21:22   #741
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Dziewczyny ja bym chciala zamowic wloski do doczepiania tylko nie wiem jak z kolorem
http://allegro.pl/pasemka-wlosy-virg...387989434.html
http://allegro.pl/wlosy-naturalne-re...397683285.html

zastanawiam się nad tymi aukcjami. Od tej drugiej juz zamawialam i byly ok tylko nie wiem jak z tym kolorem
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 21:25   #742
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

KOBIETKI!!!!!!
Dostałam od was radę. Mianowicie tak..szybkie przypomnienie. Miałam włosy rozjaśniane z ciemnego brązu do chciałam blondu. 1 faza to żółtko-rudo. 2.wizyta u fryzjera,ładny ciemny blond.3.to co teraz. Spłukany tamten blond,znowu lekko wpadający w rudy.

Powiedziałyście mi,że mogę położyć farbę rozjaśniającą np.pallete czy wella. Tylko napiszcie mi jeszcze jaki tego może wyjść efekt,bo wątpię,że (np. C12) wyjdzie taki jaśniutki jak na obrazku!


Przepraszam,że takimi wielkimi literami,ale chce byście mnie zauważyły w końcu )
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 21:26   #743
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Podobala mi sie jeszcze kurtka w Camieau ( nie wiem czy tak to sie pisze) taka dluzsza,blyszczaca,z paseczkiem na talii,ale 250 zl kosztowala,chcialam poczekac na przeceny,ale juz jej nie bylo
Ja teraz jak kupowałam kurtke to zapłaciłam 380 - ale ma pierze normalnie w środku i jest tak gruba i ciepła, że przy 20 st mrozu stałam z psem nie wzruszona na dworzu Nie lubie kupować kurtek a takich sklepach bo są właśnie cienkie i marzne w nich.

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Vero Moda też fajna A Zara no ma tam niby ten młodzieżowy dział no ale ceny nowych kolekcji to dla mnie masakra A dział damski to tak taki dla elegantek, ja w każdym razie się tak nie ubieram

Princesska no to ja mam ten płaszczyk z Camieau Jest mega ciepły
Snow kochana - ta kurtka która miała te prześwity i było mi w niej zimno co się kłóciłam z babą żeby wymienić to właśnie ta kurtka/płaszczyk Znaczy no - nie ta sama bo Twoja wisi w domu Ale chodzi mi o to, że identyczna

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Princeska ja bym kupowala- krotka kurtka też sie przydaje. Ja np. nie wyobrazam sobie isc na zakupy w dlugiej sutannie
Albo jak z lolka wychodze na spacer- dluga mi zaraz obszarga blotem.

Yatta dziekuje
to c12 zostaje. Moze jakos przezyje i przestane kombinowac bo zaraz cos zepsuje i potem znow bedzie placz.
Ja za to odwrotnie Zawsze miałam krótkie kurtki i tyłek mi marznął - a teraz jak mam tą kurtkę do kolan to sobie cenię i dziwię sama sobie, dlaczego wcześniej się tak zapierałam na te krótkie kurtki

Princeska ogólnie kurtała fajna, ale ja już bym sobie takiej nie kupiła - do obcasów czy do eleganckich spodni czy marynarki już bym jej nie mogła założyć
Ale jak tak długo na nią chorowałaś i jest w przecenie - to czemu nie
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 21:27   #744
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja bym chciala zamowic wloski do doczepiania tylko nie wiem jak z kolorem
http://allegro.pl/pasemka-wlosy-virg...387989434.html
http://allegro.pl/wlosy-naturalne-re...397683285.html

zastanawiam się nad tymi aukcjami. Od tej drugiej juz zamawialam i byly ok tylko nie wiem jak z tym kolorem
A chcesz przedłużyc na stale?
Ja wiem tylko tyle że ja zamawialam sobie klipy z dobrewlosy to kolor 613 był dla mnie idealny. Pani mi dobrała, wyslalam jej maila i odpisala.
No ale tamte wloski były naprawde warte ceny, swietne.
Potem przefarbowalam je na brązowo
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 21:28   #745
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Traktuję to jak najbardziej poważnie Napiszę jak bede w Warszawie-wybieram się między 10 lutym a początkiem marca, ale akurat-marzec, ciepło, słoneczko i zakupy Trzeba już oszczedzac
haha ja tez chetnie wybralabym sie do Stradivariusa i spotkala z wami,ale do Warszawy mam za daleko, dla mnie to drugi koniec Polski
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 21:29   #746
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Yatamanka

"Ja za to odwrotnie Zawsze miałam krótkie kurtki i tyłek mi marznął - a teraz jak mam tą kurtkę do kolan to sobie cenię i dziwię sama sobie, dlaczego wcześniej się tak zapierałam na te krótkie kurtki "

Mam tak samo
Sorry że tak cytuję ale nawias mi się skasował

---------- Dopisano o 22:29 ---------- Poprzedni post napisano o 22:29 ----------

Princeska
pociagiem dojedziesz, nie wykrecaj się
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 21:32   #747
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Traktuję to jak najbardziej poważnie Napiszę jak bede w Warszawie-wybieram się między 10 lutym a początkiem marca, ale akurat-marzec, ciepło, słoneczko i zakupy Trzeba już oszczedzac
Ok No to wtedy już na pewno nowe kolekcje będą w sklepach Ja już postanowiłam, że tej wiosny muszę sobie kupić kurteczkę jeansową ale taką dopasowaną krótką Co roku chcę i co roku mi szkoda bo kosztują sporo ponad 100zł najczęściej a później żałuję Chyba 3lata to odwlekam

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja bym chciala zamowic wloski do doczepiania tylko nie wiem jak z kolorem
http://allegro.pl/pasemka-wlosy-virg...387989434.html
http://allegro.pl/wlosy-naturalne-re...397683285.html

zastanawiam się nad tymi aukcjami. Od tej drugiej juz zamawialam i byly ok tylko nie wiem jak z tym kolorem
Z tej pierwszej aukcji to mi się wydaję ze nr 22 ? Bo te 613 to na żywo po prostu białe włosy są, ja przynajmniej takie widziałam

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
KOBIETKI!!!!!!
Dostałam od was radę. Mianowicie tak..szybkie przypomnienie. Miałam włosy rozjaśniane z ciemnego brązu do chciałam blondu. 1 faza to żółtko-rudo. 2.wizyta u fryzjera,ładny ciemny blond.3.to co teraz. Spłukany tamten blond,znowu lekko wpadający w rudy.

Powiedziałyście mi,że mogę położyć farbę rozjaśniającą np.pallete czy wella. Tylko napiszcie mi jeszcze jaki tego może wyjść efekt,bo wątpię,że (np. C12) wyjdzie taki jaśniutki jak na obrazku!


Przepraszam,że takimi wielkimi literami,ale chce byście mnie zauważyły w końcu )
Strone czy dwie wcześniej są zdj Bunny po C12, ona kładła na ciemny odrost na poziomie 5 bodajże. Zobacz sobie jak to wygląda
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 21:33   #748
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

dzieki coś wybiore i sie jutro pochwale zobaczymy jak to wyjdzie.A co do kallos
ten zapach zakochałam sie na maxa moze dlatego ze uwielbiam kokosy,jest super
a włoski milusie najbardziej drazni mnie to ze tak sie krecą brrr........zobaczymy jak jutro...
__________________
Blonding&Zapuszczanie
13.12.2010 VITAPIL
22.02.2011 palette C12



Every moment is good to change everything...
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 21:33   #749
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

http://images.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠.pl/p/zdrow...-700-blond.jpg


teraz mam coś takiego właśnie, tylko ciut ciut jaśniejsze!
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 21:33   #750
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Yatamanka

"Ja za to odwrotnie Zawsze miałam krótkie kurtki i tyłek mi marznął - a teraz jak mam tą kurtkę do kolan to sobie cenię i dziwię sama sobie, dlaczego wcześniej się tak zapierałam na te krótkie kurtki "

Mam tak samo
Sorry że tak cytuję ale nawias mi się skasował
Hehe nie szkodzi

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
A chcesz przedłużyc na stale?
Ja wiem tylko tyle że ja zamawialam sobie klipy z dobrewlosy to kolor 613 był dla mnie idealny. Pani mi dobrała, wyslalam jej maila i odpisala.
No ale tamte wloski były naprawde warte ceny, swietne.
Potem przefarbowalam je na brązowo
No właśnie Princeska może po prostu wyślij do nich maila z zapytaniem i dołącz foto z włosami oni Ci dobrze dobiorą jeśli masz wątpliwości
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:06.