Essence cz. VIII - Strona 145 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-15, 17:18   #4321
faile
Przyczajenie
 
Avatar faile
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: k/kraków
Wiadomości: 19
GG do faile
Dot.: Essence cz. VIII

Wiecie co, może nie do końca na temat ale musze dać upust mojej złości dzisiejszej, nie mogąc już doczekać się na essence postanowiłam coś zamówić z elfa, nie mam nic z tej firmy i od kilku dni się zajawiałam, zrobiłam liste must have i czekałam jak dobre wizażanki bedą organizować zamówienie i jaki news dzisiaj wyszedł, że zmienili nam dostawce i zamiast stronki z uk mamy z niemiec bubu i no wiadomo euro ,stronka w budowie po polsku nawet ale to jakiś niemiec chyba tłumaczył, wielu produktów nie ma, brak promocji, tyle co zauważyłam, mogę się mylić ( chciałabym) itd. Jednym słowem du** blada.;/

jak ja nie cierpie tego kraju, no a tolerancyjna jestem zwykle wrrrr

Jak nie zaspokoje mojego głodu nowego kosmetyku chyba eksploduje ;((

Edytowane przez faile
Czas edycji: 2011-04-15 o 17:19
faile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 17:25   #4322
hanusia505
Zakorzenienie
 
Avatar hanusia505
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 015
Dot.: Essence cz. VIII

Dziewczynki, przez czytanie tego watku kupilam sobie ten slynny puderek z Blossoms, stwierdzam jednak, ze to nie jest kosmetyk dla mnie bo nie lubie rozswietlajacych pudrow. Chetnie wiec wymienie sie z ktoras z Was za jakis kosmetyk najlepiej z Essence lub Catrice
Jakby ktos byl zainteresowany to zapraszam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg essence.jpg (111,9 KB, 145 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg essencee.jpg (109,0 KB, 100 załadowań)
__________________
Napełnij pustą miskę!klik

Kosmetyki i inne produkty nietestowane na zwierzętach!
klik
hanusia505 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 17:33   #4323
Fufka
Zakorzenienie
 
Avatar Fufka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 249
Dot.: Essence cz. VIII

Hej, Natura w Pestce to chyba teraz najlepiej zaopatrzone miejsce w nowości essence w Poznaniu
Stałam się szczęśliwą posiadaczką smołki pędzla i jestem bardzo zadowolona, za 5,99 jest świetny Są pomadki, ale na żadną się nie zdecydowałam (wydawały mi się twarde i mało kryjące), błyszczyki SWM, lakiery C&G, pękaczy nie widziałam. Cienie marmurkowe i chyba nowe kolory z MD są w słoikach w tym miejscu, gdzie jest wyprzedaż.
A i jeśli czegoś nie będzie na standzie, to nie martwcie się, poproście panią, żeby wam je wyjęła z magicznej szafki. Jak stałam przy szafie to drzwiczki były uchylone i widziałam, że jest tam sporo różnych zapasów

W Douglasie w Pestce są linery, ale brak pędzli, do tego zostało mało nowych lakierów, pomadek brak. Natomiast w Plazie uzupełnili szafy, ale raczej brak nowości (widziałam tylko te marmurkowe cienie, korektory), do tego wiele produktów nie na swoich miejscach, tylko poupychane w różne.

Ufff, wreszcie przestaną mi się śnić nowości z essence, nerwowość minęła Teraz pozostało tylko czekać na Blossoms

Edytowane przez Fufka
Czas edycji: 2011-04-15 o 17:36
Fufka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 17:54   #4324
mawia
Raczkowanie
 
Avatar mawia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 96
Dot.: Essence cz. VIII

Wróciłam własnie z Douglasa na Floriańskiej. Bez zmian, nowości pełno Brak pędzelków. Uwaga :P Przesunęli szafę w inne miejsce Teraz jest na przeciwko kasy a nie obok niej
Byłam w Naturze na Starowiślnej i pustki.
HulaGirl, a czy widziałaś może w Galerii Kazimierz nowe płytki/blaszki do stempelków? Chodzi mi o te z motywem zwierzęcym i tymi na całą płytkę paznokcia :P Bo szukam wszędzie a ich nie ma...

Edytowane przez mawia
Czas edycji: 2011-04-15 o 17:55
mawia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 17:57   #4325
malina333
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 466
Dot.: Essence cz. VIII

a ja chcę się pochwalić, że użyłam dziś różu CAH i w końcu nie czułam się jak klaun
__________________
włosomaniaczka

Rośnijcie
malina333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 18:11   #4326
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Znajdzie się jakaś duszyczka (nawet z innego miasta), która kupi mi czarny pękacz? Pieniążki za lakier i przesyłkę oczywiście zwracam Albo jak kto woli, płacę wcześniej. Byle bym tylko ten lakier miała

Nati, widzę, że desperacja osiągnęła zenit
Ale nie przejmuj się, ja dzisiaj w swojej pojechałam aż do Dębicy bo tam mają dwie natury z czego jedna z dwoma szafami i oczywiście co? Tu pojawia się pytanie za 100 punktów, na które każda powinna udzielić prawidłowej odpowiedzi
Obwieszczam, że to było moje ostatnie podejście do natury, jak będą mieli coś i akurat trafię to ok a jak nie to niech się ugryzą w jak dostaną

Cytat:
Napisane przez malina333 Pokaż wiadomość
a ja chcę się pochwalić, że użyłam dziś różu CAH i w końcu nie czułam się jak klaun
hehe przeczytałam "zużyłam" i sobie pomyślałam że dobra jesteś zawodniczka
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 18:16   #4327
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Nati, widzę, że desperacja osiągnęła zenit
Ale nie przejmuj się, ja dzisiaj w swojej pojechałam aż do Dębicy bo tam mają dwie natury z czego jedna z dwoma szafami i oczywiście co? Tu pojawia się pytanie za 100 punktów, na które każda powinna udzielić prawidłowej odpowiedzi
Obwieszczam, że to było moje ostatnie podejście do natury, jak będą mieli coś i akurat trafię to ok a jak nie to niech się ugryzą w jak dostaną
Jestem zdesperowana, ale nie tylko jeśli chodzi o pękacze.

Chciałam kupić podkład z My secret to oczywiście nie ma już chyba drugi tydzień a na dodatek jak już się zdecydowałam na inny (z Jadwigi) to pozostaję mi tylko allegro. I jak tu się nie załamać
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-15, 18:17   #4328
h2o0
Zakorzenienie
 
Avatar h2o0
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 910
Dot.: Essence cz. VIII

Ja przeżyłam szok, jak zobaczyłam zużyty rozświetlacz z Moonlight, mój się chyba nigdy nie skończy :P
h2o0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 18:20   #4329
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez sydunia Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy ktoś pisał, bo nie mam czasu nadrobić teraz, ale niecałą godzinę temu byłam w Naturze nad peronami metra Centrum i panie wykładały nowości Do swoich zdobyczy dołączyłam lakier 56 Got a secret i szminkę Coralize me!
A jak z limitką? Pytałaś się, czy jest jakaś w dostawie? Albo będzie w następnej? Tylko tyle, bo i tak jesteśmy bardziej zorientowane niż Panie naturzanki, więc pytania o to, jaka to limitka byłyby nie na miejscu, bo i tak nie wiedzą....

Cytat:
Napisane przez milk Pokaż wiadomość
ŁODZIANKI! w odnowionym tesco na pojezierskiej jest szafeczka essence! nie było eyelinerów niestety ale są pędzle, lakiery ii... limitowanka Whoom boom pełna haha, niestety nie blossom a było mnie widzieć jak gnałam widząc tą szafę
OMG!
W Tesco jest Essence?!
Oby się pojawiło w innych teskach Czyli podsumowujmy - poza N i D Essence występuje endemicznie jeszcze w następujących sieciach ogólnopolskich:
1. Rossmanie (tylko w jednym do tej pory jak udało Nam się ustalić, gdzieś na Pomorzu - chyba w Gdańsku? Poprawić mnie, jeśli się mylę)
2. SuperPharm (też jak na razie tylko w jednym - gdzie - nie pamiętam....)
3. Tesco (Łódź ul. Pojezierska)

Dopisujcie, jakby co.
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 18:29   #4330
antii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 600
Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez milk Pokaż wiadomość
ŁODZIANKI! w odnowionym tesco na pojezierskiej jest szafeczka essence! nie było eyelinerów niestety ale są pędzle, lakiery ii... limitowanka Whoom boom pełna haha, niestety nie blossom a było mnie widzieć jak gnałam widząc tą szafę
chyba wezme chłopa i pojade jeszcze dzisiaj
__________________
Wszystko o lakierach i nie tylko
http://ecosmetics.blogspot.com/



antii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 18:43   #4331
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Jestem zdesperowana, ale nie tylko jeśli chodzi o pękacze.

Chciałam kupić podkład z My secret to oczywiście nie ma już chyba drugi tydzień a na dodatek jak już się zdecydowałam na inny (z Jadwigi) to pozostaję mi tylko allegro. I jak tu się nie załamać


Cytat:
Napisane przez h2o0 Pokaż wiadomość
Ja przeżyłam szok, jak zobaczyłam zużyty rozświetlacz z Moonlight, mój się chyba nigdy nie skończy :P
hehe mój to już w zasadzie nie rozświetlacz, ale jego nędzna resztka. Chociaż muszę przyznać że używam go praktycznie codziennie od czasu zakupu czyli kiedy? Dwa lata temu na zimę? jakoś tak... Obstawiam, że do połowy maja już go nie będzie

Cytat:
Napisane przez antii Pokaż wiadomość
chyba wezme chłopa i pojade jeszcze dzisiaj

"wezmę chłopa" hahahah, co za tekst, padłam(chociaż w sumie to ja też dziś swojego wzięłam i zmusiłam do przejażdżki za moimi fanaberiami)
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-15, 18:44   #4332
karolajjnn
Wtajemniczenie
 
Avatar karolajjnn
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 173
Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez hanusia505 Pokaż wiadomość
Dziewczynki, przez czytanie tego watku kupilam sobie ten slynny puderek z Blossoms, stwierdzam jednak, ze to nie jest kosmetyk dla mnie bo nie lubie rozswietlajacych pudrow. Chetnie wiec wymienie sie z ktoras z Was za jakis kosmetyk najlepiej z Essence lub Catrice
Jakby ktos byl zainteresowany to zapraszam
ja ;]


jutro lece na polowanie ..
__________________
świat mody i urody i diet

było->72 jest ->61.5będzie -> 55
10,5 kg = aktualizacja 2013 mam 93
28.05 - 90,9

kolejna dieta Herbalife dwa tygodnie
karolajjnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 18:55   #4333
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
Fajnie Ci, ja mam dość tłuste powieki. korektory i podkłady też mi się rolują na oczach i pod oczami - pewnie dlatego, że ja nie używam podkładów matujących (skóra sucho-mieszana)
A co do supershock to jeszcze jej nie temperowałam, zamawiałam dopiero jakoś parę tygodni temu

Ja też nie używam matujących (jedyny w mojej skromnej kolekcji, o którym mogę powiedzieć, że robi mat absolutny jest revlon CS) i bez bazy pod cienie cały makijaż oka spływa mi dosyć szybko, ale jak tylko wszystko ładnie zafiksuję bazą, a na dolną powiekę nałożę odrobinę glinki to jest nawet nawet Jednak fakt faktem, że ll jest naprawdę godną polecenia kredką.

p.s. dzięki za cierpliwość w odpowiadaniu na moje pytania dot. supershocka
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 18:57   #4334
pasazerka1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 71
Dot.: Essence cz. VIII

Zdaję relację z małym opóźnieniem, ale dopiero teraz mam dojście do neta. W City Forum w Gdańsku ok. 15 udało mi się kupić 2 pędzelki do smokey oraz szminkę Cupcake'a.
Ale opiszę całe wydarzenie po kolei, gdyż jak przez chwilę myślałam znalazłam się bez mała w essencowym niebie. Zacznę od tego, że nie znoszę DN w City Forum, o kilku swoich perypetiach w poprzednich częściach opowiadałam. I dzisiaj weszłam tam tylko, żeby przekonać się, że nic nie ma. Oglądałam puste szafy, znalazłam nieznaną mi płytkę do stempelków (taką na cały paznokieć, m.in. szachownica), niestety była jakaś porysowana, to proszę panią z obsługi, żeby sprawdziła w szafie, niestety nie było takiej drugiej. No to ja odwracam się i chcę wychodzić, i nagle podeszła do mnie inna pracownica DN i zaczyna się mnie wypytywać, czego poszukuję. No to ja, że tej płytki, ale ogólnie to przyszłam po nowości. I wtedy ten anioł (nieznany mi do tej pory) mówi, że oni już nowości dostali i że zaraz zobaczy, co mają. Po chwili dwa olbrzymi kosze (zapakowane jeszcze zbiorcze opakowania, pełne testerów i nie macanych produktów) znalazły się u mych stóp. I powiem wam, że zaniemówiłam. Nie wiedziałam co brać a czego nie. Zaczęłam tej kobiecie dziękować a ona na to, że nie wiedziała, że jest tak duże zapotrzebowanie na te kosmetyki (wspomniałam o nas, uzależnionych) i że postara się jeszcze dzisiaj je wprowadzić do systemu i wyłożyć.
Podsumowując: gdańszczanki jutro w City Forum będą nowości, a jeśli ich nie wyłożą to trzeba pytać, bo mają to na zapleczu. A ja jestem najlepszym przykładem, że mogą to sprzedać

Przepraszam za brak składu i ładu mojej wypowiedzi, ale jeszcze jestem rozemocjonowana, hehe.

Edytowane przez pasazerka1
Czas edycji: 2011-04-15 o 19:01
pasazerka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 18:59   #4335
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Essence cz. VIII

Byłam dzisiaj w Galerii Łódzkiej, dorwałam pomadki In the nude i All about cupcake - tylko po jednej sztuce były, niestety obydwie macane Pytałam pani czy ma jakieś niemacane egzemplarze ale niestety nie było, powiedziała, że jutro mają dostawę więc może coś będzie. Pędzelków niestety niet

Edytowane przez Finlora
Czas edycji: 2011-04-15 o 19:01
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 19:09   #4336
ajsikorska
Zadomowienie
 
Avatar ajsikorska
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 1 259
Dot.: Essence cz. VIII

Torun-Zieleniec-taka kicha, ze jest mi coraz smutniej i w ogole.

A'propos kwestii "macania"itp kosmetykow. Bylam wczoraj w Douglasie i pytam babki czy sa juz pachnace lakiery Revlon - i wyobrazcie sobie dziewczyny, ze w tym momencie 2 "konsultantki" podeszly do standu Revlon i zaczely otwierac stojace tam lakiery i je wachac (!)Bylam w szoku...
ajsikorska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 19:10   #4337
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Essence cz. VIII

ja tez bylam w galerii lodzkiej dzisiaj i ... nic nic nic nic nic nic niccccccccc nie ma !! grrrrrrrr
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 19:12   #4338
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
ja tez bylam w galerii lodzkiej dzisiaj i ... nic nic nic nic nic nic niccccccccc nie ma !! grrrrrrrr
Wiesz co, jak pani otwierała te szuflady na dole, żeby zobaczyć czy nie ma tam niemacanych pomadek wydaje mi się, że rzuciły mi się te nowe błyszczyki ale w szafie ich nie było

Edytowane przez Finlora
Czas edycji: 2011-04-15 o 19:13
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 19:21   #4339
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez milk Pokaż wiadomość
ŁODZIANKI! w odnowionym tesco na pojezierskiej jest szafeczka essence! nie było eyelinerów niestety ale są pędzle, lakiery ii... limitowanka Whoom boom pełna haha, niestety nie blossom a było mnie widzieć jak gnałam widząc tą szafę
W Tesco w środku. Tak jak np. szafa Miss sporty? Kurcze dziś to już nie pojade, ale może jutro jak bozia da

---------- Dopisano o 20:20 ---------- Poprzedni post napisano o 20:20 ----------

Cytat:
Napisane przez flooo Pokaż wiadomość
też Wam sie wydaje, że nowe opakowania szminek są jakieś takie nieporęczne? Źle mi leżą w dłoni i w ogóle jakies takie lewe...
ale dla koloru się pomęczę :P
One si e czasem wykrecaja w torebce. Tzn szminka rozmasla na zatyczce

---------- Dopisano o 20:21 ---------- Poprzedni post napisano o 20:20 ----------

Cytat:
Napisane przez chiddy Pokaż wiadomość
a jak sytuacja z nowościami w ŁODZI ?!?
W GŁ dupa - babka powiedziała że nowości wyłożą w poniedziałek.
Na Plantowej powiedziała, że sukcesywnie schodza nowości i w każdej dostawie cos jest
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-15, 19:21   #4340
kajmakowa
caramelover ;)
 
Avatar kajmakowa
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 362
Dot.: Essence cz. VIII

Najświeższe wieści z Gdańska Dzisiaj wybrałam się na sprawdzenie dostaw Essence przy okazji załatwiania innych spraw. Najpierw zaszłam na Pańską - pusto, to znaczy coś tam było ale same starocie. Pytam panią która akurat stała obok tych niebieskich pudeł z dostawy czy będzie coś z nowości z Essence, pani zrobiła wielkie oczy i mówi że nic nie dostali i jakie w ogóle nowości Wyjaśniłam jej że asortyment się trochę zmienia i że będą nowe lakiery, pędzelki tusz do rzęs, no więc już wiedziała o co chodzi ;-) ale nic nie dostali.
Potem zaszłam do Madisona sprawdzić czy w Douglasie może coś rzucili. Tam jest tylko ta malutka wąska szafa i nie zauważyłam niczego oprócz jakichś cieni z naklejkami new ale nie pamiętam jakie to konkretnie były niestety.
Przyszła kolej na City Forum, była godzina dokładnie 15.20 - tak, sprawdziłam czas Wchodzę i widzę, że ekspedientka kuca przy szafach Essence z jakimś koszykiem, przyspieszam i hurra, są nowości Akurat jakaś babka zaczepiła tą ekspedientkę żeby jej pomogła w wyborze tuszu z innej firmy, więc mogłam sprawdzić co też się mieści w tym koszyku. Niestety wszystko było popakowane w woreczki, na szczęście przezroczyste, jeden ze szminkami był rozerwany, więc szybko wyjęłam In the Nude (bossska jest, wzięłam jedną, bardzo mi pasuje) All About Cupcake otworzyłam (nie bijcie, ale chciałam tylko zerknąć na odcień, absolutnie nic nie smarowałam ) ale nie wiem czemu odłożyłam. Luzem leżały pędzelki do smoky (wzięłam jeden, zostało na oko z 10 sztuk), tych drugich do linera nie było chyba w ogóle, zauważyłam też tusz do smoky, który chciałam kupić i tu już grzecznie poprosiłam panią ekspedientkę o otworzenie woreczka bo głupio było by rozrywać. Z tego co pamiętam, bo trochę się spieszyłam, to było pełno lakierów ale nie widziałam niestety pękaczy. Było też sporo cieni, chyba podkłady w musie, te paznokcie Click&Go i nie pamiętam co jeszcze, najwięcej było chyba szminek, w każdym bądź razie wypełniony był cały koszyk sklepowy ten zielony ale nie chciałam grzebać za bardzo, a może gdzieś na dnie były też żelowe linery.
Potem pojechałam do G. Bałtyckiej sprawdzić co w Rossmannie, ale tam nadal bez zmian, więc nawet się nie zapytałam o nic, nie było sensu bo pewnie nic by nie wiedzieli jak zwykle
Jak wracałam to nabrałam ochoty na tę odłożoną szminkę ciasteczkową, pomyślałam że zajdę do City Forum i obejrzę sobie na spokojnie resztę nowości, pewnie pani już wszystko ładnie ułożyła. Byłam tam około 18, wchodzę a tu szafa pusta, tzn. nic z nowości, same starocie Jedynie parę szminek In the Nude leżało i zero, dosłownie zero. Normalnie w szoku byłam, one musiały schować ten koszyk, przecież tyle lakierów tam było, na pewno z C&G ten jasnoniebieski i ten duochrom zielono niebieski, srebrny i te nude, pełno ich było, na pewno bym zauważyła a tu nic. Nic z tego nie rozumiem, kiedy one mają zamiar to wyłożyć? Jakaś dziwna polityka zapanowała w Naturach, a ja po prostu miałam szczęście że trafiłam na ten koszyk i że pani bez oporów zgodziła się dać mi ten tusz. Wyszłam po prostu zamiast zapytać, ale pewnie udały by że nic nie wiedzą, ciekawe po co to wszystko schowały
kajmakowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 19:22   #4341
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Essence cz. VIII

Aha dziewczyny, miałam zapytać i zapomniałam... ma któraś z Was może te żelowe plasterki do butów, żeby się stopa nie ślizgała w środku? Warte one są coś? Bo dziś w desperacji je nabyłam... Do tego duo róż i brązer (chciałam dla brunetek, nie było i przez pomyłkę wzięłam dla blondynek, ale cóż jest ok, tylko ten ciemniejszy bardziej mnie kusił kolorystyką, co w sumie jest trochę niepoważne, bo jestem strasznym bladziochem)
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 19:23   #4342
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj w Galerii Łódzkiej, dorwałam pomadki In the nude i All about cupcake - tylko po jednej sztuce były, niestety obydwie macane Pytałam pani czy ma jakieś niemacane egzemplarze ale niestety nie było, powiedziała, że jutro mają dostawę więc może coś będzie. Pędzelków niestety niet
Też byłam
Właśnie tez widziałam ciasteczko. Miałam wziąć,a le zobaczyłam ze macana i kupiłam na Plantowej ostatnią

---------- Dopisano o 20:23 ---------- Poprzedni post napisano o 20:22 ----------

Cytat:
Napisane przez sydunia Pokaż wiadomość
A to u Ciebie te 2 produkty bierze się z normalnych rzeczy, a jedynie trzeci z koszyczka? Ja jak korzystałam z promocji to na wszystkie 3 rzeczy z koszyczka

Jakby dali dzisiaj/jutro limitowankę, to byłoby super. Akurat jutro będę u siebie w galerii, gdzie jest natura, więc na pewno wszystko byłoby dostępne Chociaż nie wiem, czy cokolwiek chcę
U mnie było tak, ze jest koszyczek i wszystkie 3 rzeczy z tego koszyczka
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 19:26   #4343
kajmakowa
caramelover ;)
 
Avatar kajmakowa
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 362
Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez pasazerka1 Pokaż wiadomość
Zdaję relację z małym opóźnieniem, ale dopiero teraz mam dojście do neta. W City Forum w Gdańsku ok. 15 udało mi się kupić 2 pędzelki do smokey oraz szminkę Cupcake'a.
Ale opiszę całe wydarzenie po kolei, gdyż jak przez chwilę myślałam znalazłam się bez mała w essencowym niebie. Zacznę od tego, że nie znoszę DN w City Forum, o kilku swoich perypetiach w poprzednich częściach opowiadałam. I dzisiaj weszłam tam tylko, żeby przekonać się, że nic nie ma. Oglądałam puste szafy, znalazłam nieznaną mi płytkę do stempelków (taką na cały paznokieć, m.in. szachownica), niestety była jakaś porysowana, to proszę panią z obsługi, żeby sprawdziła w szafie, niestety nie było takiej drugiej. No to ja odwracam się i chcę wychodzić, i nagle podeszła do mnie inna pracownica DN i zaczyna się mnie wypytywać, czego poszukuję. No to ja, że tej płytki, ale ogólnie to przyszłam po nowości. I wtedy ten anioł (nieznany mi do tej pory) mówi, że oni już nowości dostali i że zaraz zobaczy, co mają. Po chwili dwa olbrzymi kosze (zapakowane jeszcze zbiorcze opakowania, pełne testerów i nie macanych produktów) znalazły się u mych stóp. I powiem wam, że zaniemówiłam. Nie wiedziałam co brać a czego nie. Zaczęłam tej kobiecie dziękować a ona na to, że nie wiedziała, że jest tak duże zapotrzebowanie na te kosmetyki (wspomniałam o nas, uzależnionych) i że postara się jeszcze dzisiaj je wprowadzić do systemu i wyłożyć.
Podsumowując: gdańszczanki jutro w City Forum będą nowości, a jeśli ich nie wyłożą to trzeba pytać, bo mają to na zapleczu. A ja jestem najlepszym przykładem, że mogą to sprzedać

Przepraszam za brak składu i ładu mojej wypowiedzi, ale jeszcze jestem rozemocjonowana, hehe.
Ale numer! Pisałam swojego posta tak długo, że nie widziałam Twojego
Czyli były aż dwa kosze, no ładnie One musiały to mieć wprowadzone jeśli bez problemów kupiłam szminkę, tusz i pędzelek, coś chyba kręcą bo dlaczego wszystko schowały Nic już nie rozumiem.
kajmakowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 19:36   #4344
Azazel1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 104
Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Ale numer! Pisałam swojego posta tak długo, że nie widziałam Twojego
Czyli były aż dwa kosze, no ładnie One musiały to mieć wprowadzone jeśli bez problemów kupiłam szminkę, tusz i pędzelek, coś chyba kręcą bo dlaczego wszystko schowały Nic już nie rozumiem.
Na pewno mają gdzieś tam schowane pękacze!! W sumie dobrze że wszystko schowały spowrotem bo juz dziś nie zdarze na główny przed 21, ale jutro to bedzie essenceowy szal
Azazel1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 19:42   #4345
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Też byłam
Właśnie tez widziałam ciasteczko. Miałam wziąć,a le zobaczyłam ze macana i kupiłam na Plantowej ostatnią
Ale z Ciebie koleżanka Żartuję oczywiście

Edytowane przez Finlora
Czas edycji: 2011-04-15 o 19:58
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 19:44   #4346
pasazerka1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 71
Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez kajmakowa Pokaż wiadomość
Ale numer! Pisałam swojego posta tak długo, że nie widziałam Twojego
Czyli były aż dwa kosze, no ładnie One musiały to mieć wprowadzone jeśli bez problemów kupiłam szminkę, tusz i pędzelek, coś chyba kręcą bo dlaczego wszystko schowały Nic już nie rozumiem.
Jak przeczytałam Twoją wiadomość, to aż się zaśmiałam i coraz bardziej wierzę, że każdego dnia miją mnie setki a może i tysiące wizażanek
A co do nowości, to mam wrażenie, że pracownicy DN mają obowiązek najpierw "obsłużyć" klientów a dopiero później zabierają się za wykładanie. Stąd te opóźnienia i często jedynie od dobrej woli pracowników zależy, czy podejdą na zaplecze i ułatwią szybszą sprzedaż. Poza tym to nieco dziwne praktyki, że to my jak głupie latamy po sklepach (często od siebie sporo oddalonych) i odchodzimy z kwitkiem a to sobie leży na zapleczu i się kurzy. Widzę, że kilka dziewczyn już obraziło się na Essence i coraz mniej mnie to dziwi. Szkoda tylko, że sami zainteresowani (cosnova, DN) maja to w d...
pasazerka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 19:56   #4347
agave
Rozeznanie
 
Avatar agave
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 781
Dot.: Essence cz. VIII

A ja właśnie wróciłam z Malty. Nowości są. Nie ma czarnego lakieru pękającego, ale kupiłam biały. Nie ma też już pędzelków do eyelinera. Kolorów lakierów jest bardzo dużo i cieni do powiek. Kupiłam jeszcze lakier metaliczny i właśnie próbuję stworzyć paseczki na paznokciach. Nie jest to takie proste. Magnesik jest bardzo słaby i trzeba trzymać bardzo blisko paznokcia-przez co przykleja mi się:/
__________________
mój frywolitkowy wątek
agave jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 20:01   #4348
hanusia505
Zakorzenienie
 
Avatar hanusia505
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 015
Dot.: Essence cz. VIII

Osoby zainteresowane wymiana za moj puder Blossoms zapraszam na targowisko skometyki
__________________
Napełnij pustą miskę!klik

Kosmetyki i inne produkty nietestowane na zwierzętach!
klik
hanusia505 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 20:03   #4349
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Essence cz. VIII

Specjalnie jechałam do Natury po nowości i oczywiście nic nie było, tylko jakiś samotny tusz do Smokey. Niech mnie pocałują w d***.
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 20:04   #4350
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Essence cz. VIII

Kozienice brak nowości
kupiłam na pocieszenie pomarańczowy lakier w koszyczka za 4zł
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:35.