Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Część V - Strona 146 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-07-03, 20:16   #4351
MartaMaria
Wtajemniczenie
 
Avatar MartaMaria
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 446
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

U mnie minął dzisiaj dokładnie rok od ostatniego farbowania
MartaMaria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 15:29   #4352
sylwia031195
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 81
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez MartaMaria Pokaż wiadomość
U mnie minął dzisiaj dokładnie rok od ostatniego farbowania

pokarz zdjęcie
sylwia031195 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 18:21   #4353
MartaMaria
Wtajemniczenie
 
Avatar MartaMaria
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 446
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez sylwia031195 Pokaż wiadomość
pokarz zdjęcie
Zła jakość, ale pod ręką ma tylko telefon.

Odrost na szczęście miesza się z naturalnymi włosami i przejście kolorów jest delikatne. Ostatnie farbowanie wyglądało tak, że fryzjerka nałożyła kolor bardzo zbliżony do mojego naturalnego.

1 rok 1 dzień
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (72,7 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (88,4 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (77,9 KB, 45 załadowań)
MartaMaria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 21:51   #4354
Kaataarzynaa1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Hej! To chyba wątek dla mnie
Mam rozjaśniane i zniszczone włosy i już 1 cm odrostu Trochę boję się powrotu do mojego naturalnego koloru, ale wiem, że ich stan tego wymaga. Mam nadzieję, ze wytrwam! Już raz udało mi się prawie rok nie farbować, ale coś mnie podkusiło i po raz kolejny rozjaśniłam.
U mnie różnica między kolorem farby a naturalnym jest dość duża, jak sobie radzicie z tym problemem? Farbujecie na kolor zbliżony do naturalnego?
pozdrawiam
__________________
Kaataarzynaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-05, 11:32   #4355
Wizazanka5000
Zakorzenienie
 
Avatar Wizazanka5000
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 6 246
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Kaataarzynaa1 Pokaż wiadomość
Hej! To chyba wątek dla mnie
Mam rozjaśniane i zniszczone włosy i już 1 cm odrostu Trochę boję się powrotu do mojego naturalnego koloru, ale wiem, że ich stan tego wymaga. Mam nadzieję, ze wytrwam! Już raz udało mi się prawie rok nie farbować, ale coś mnie podkusiło i po raz kolejny rozjaśniłam.
U mnie różnica między kolorem farby a naturalnym jest dość duża, jak sobie radzicie z tym problemem? Farbujecie na kolor zbliżony do naturalnego?
pozdrawiam
Ja tez przez lata rozjasnialam i mimo, ze od kilku lat dbam o wlosy to jednak odrosty praktycznie co miesiac robilam. Tez mam duza roznice między rozjasnianymi, a moimi dlatego te rozjasniane farbuje po calosci kolorem zblizonym do moich. Jak na razie musialam już dwa razy nakladac bo na rozjasnianych ciemniejsza farba nie chciala się trzymac, ale bylam na to przygotowana, mysle, ze jeszcze z 2 razy będę musiala farbowac, zeby to się trzymalo. Powodzenia
Wizazanka5000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-05, 16:28   #4356
Catacomb_Kitten
Rozeznanie
 
Avatar Catacomb_Kitten
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 513
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Ja dzisiaj zwątpiłam i to konkretnie. 5 miesiąc bez farbowania się zbliża (za 9 dni będzie równe 5 miesięcy) a tu po zmierzeniu włosa który wypadł, wyszło mi że odrost na tym włosie miał zaledwie 2,5 cm...nie wiem czy to normalne, moze to dlatego ze ten włos był obumarły, ale tak czy inaczej widzę, ze tempo porostu leży i kwiczy u mnie
Od wczoraj biorę CP, ale chyba bez większych nadziei na przyspieszenie
__________________
Naturalne włosy od 14.02.2013 
Catacomb_Kitten jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-05, 16:29   #4357
Gosia_14
Rozeznanie
 
Avatar Gosia_14
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 781
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Ja dziś ścięłam włosy do ramion,kilka cm ale zawsze
Gosia_14 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-05, 16:36   #4358
Wizazanka5000
Zakorzenienie
 
Avatar Wizazanka5000
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 6 246
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Catacomb_Kitten Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj zwątpiłam i to konkretnie. 5 miesiąc bez farbowania się zbliża (za 9 dni będzie równe 5 miesięcy) a tu po zmierzeniu włosa który wypadł, wyszło mi że odrost na tym włosie miał zaledwie 2,5 cm...nie wiem czy to normalne, moze to dlatego ze ten włos był obumarły, ale tak czy inaczej widzę, ze tempo porostu leży i kwiczy u mnie
Od wczoraj biorę CP, ale chyba bez większych nadziei na przyspieszenie
Nie ma co się sugerowac jednym wlosem, bardziej patrz na to jak wyglad odrost na calej glowie
Wizazanka5000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-05, 17:53   #4359
Catacomb_Kitten
Rozeznanie
 
Avatar Catacomb_Kitten
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 513
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Wizazanka5000 Pokaż wiadomość
Nie ma co się sugerowac jednym wlosem, bardziej patrz na to jak wyglad odrost na calej glowie
Patrzę i niestety muszę przyznać, ze też szału nie ma nie jest, dobrze, czuje nadchodzący kryzys wytrwałosci u mnie
__________________
Naturalne włosy od 14.02.2013 
Catacomb_Kitten jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-05, 19:08   #4360
Wizazanka5000
Zakorzenienie
 
Avatar Wizazanka5000
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 6 246
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Catacomb_Kitten Pokaż wiadomość
Patrzę i niestety muszę przyznać, ze też szału nie ma nie jest, dobrze, czuje nadchodzący kryzys wytrwałosci u mnie

no co ty €nie poddawaj się! Moze lepiej sprobuj nalozyc jakis zblizony kolor do swoich naturalnych?
Wizazanka5000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-06, 09:36   #4361
Kaataarzynaa1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Wizazanka5000 Pokaż wiadomość
Ja tez przez lata rozjasnialam i mimo, ze od kilku lat dbam o wlosy to jednak odrosty praktycznie co miesiac robilam. Tez mam duza roznice między rozjasnianymi, a moimi dlatego te rozjasniane farbuje po calosci kolorem zblizonym do moich. Jak na razie musialam już dwa razy nakladac bo na rozjasnianych ciemniejsza farba nie chciala się trzymac, ale bylam na to przygotowana, mysle, ze jeszcze z 2 razy będę musiala farbowac, zeby to się trzymalo. Powodzenia
dzieki już kupiłam farbę, na razie ciemny blond. Mam nadzieję, że później jeszcze raz zafarbuję na brąz i to wystarczy, choć wiem, że na bardzo jasnych włosach ciemniejszy kolor szybko schodzi. Kiedyś już miałam kaprys na ciemny blond i szybciutko zrobił się jasny
__________________
Kaataarzynaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-06, 11:28   #4362
Gosia_14
Rozeznanie
 
Avatar Gosia_14
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 781
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Ja zafarbowałam ponad rok temu na cieny blond,wyszedł prawie czarny,zmywał się na rudo,wyglądałam okropnie,jakoś przetrwałam ten okres...
Gosia_14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-06, 14:16   #4363
susuanne
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 644
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Chciałabym dołączyć do Waszego wątku. Otóż pierwszy raz włosy pomalowałam jakiś rok temu, przez ten rok zmieniałam kolory od ciemnego blondu do bardzo jasnego. Ten ostatni kolor spowodował, że moje włosy po prostu są jakieś inne... Zresztą jak każde włosy zniszczone po rozjaśnianiu. Zastanawiam się czy nie wrócić do swojego naturalnego koloru. Podobam się sobie w jasnych włosach, ale ja z moimi włosami muszę farbować je co miesiąc max... (po niecałych dwóch tygodniach mam 2 cm odrost...) Czy warto dziewczyny? Nie farbuje od dwóch tygodni, odrost z tyłu głowy i po bokach jest nieco większy bo farba nie złapała ostatnio. Ostateczną decyzję podejmę, jak odrost będzie większy. Za tydzień rozpoczynam kurację z wcierkami. Po Jantarze miałam 4 lub 5 cm przyrost w miesiąc, zobaczymy co z tego wyniknie. Pozdrawiam i trzymam za Was kciuki w zapuszczaniu włosków!
ED.
Cytat:
Napisane przez MartaMaria Pokaż wiadomość
Zła jakość, ale pod ręką ma tylko telefon.

Odrost na szczęście miesza się z naturalnymi włosami i przejście kolorów jest delikatne. Ostatnie farbowanie wyglądało tak, że fryzjerka nałożyła kolor bardzo zbliżony do mojego naturalnego.

1 rok 1 dzień
Twoje włosy wyglądają mega naturalnie! Powodzenia <3

Edytowane przez susuanne
Czas edycji: 2013-07-06 o 14:17
susuanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-06, 14:51   #4364
swan999
Zakorzenienie
 
Avatar swan999
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 156
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez susuanne Pokaż wiadomość
Chciałabym dołączyć do Waszego wątku. Otóż pierwszy raz włosy pomalowałam jakiś rok temu, przez ten rok zmieniałam kolory od ciemnego blondu do bardzo jasnego. Ten ostatni kolor spowodował, że moje włosy po prostu są jakieś inne... Zresztą jak każde włosy zniszczone po rozjaśnianiu. Zastanawiam się czy nie wrócić do swojego naturalnego koloru. Podobam się sobie w jasnych włosach, ale ja z moimi włosami muszę farbować je co miesiąc max... (po niecałych dwóch tygodniach mam 2 cm odrost...) Czy warto dziewczyny? Nie farbuje od dwóch tygodni, odrost z tyłu głowy i po bokach jest nieco większy bo farba nie złapała ostatnio. Ostateczną decyzję podejmę, jak odrost będzie większy. Za tydzień rozpoczynam kurację z wcierkami. Po Jantarze miałam 4 lub 5 cm przyrost w miesiąc, zobaczymy co z tego wyniknie. Pozdrawiam i trzymam za Was kciuki w zapuszczaniu włosków!
Zazdroszczę Tobie, że tak szybko rosną Ci włosy.
swan999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-06, 17:19   #4365
Catacomb_Kitten
Rozeznanie
 
Avatar Catacomb_Kitten
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 513
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Wizazanka5000 Pokaż wiadomość
no co ty €nie poddawaj się! Moze lepiej sprobuj nalozyc jakis zblizony kolor do swoich naturalnych?
Nie ma u mnie duzej różnicy między odrostami a resztą, jak jest jeszcze sprzyjające światło to nie ma tragedii w ogóle...Ale ogólnie mój naturalny kolor i ta reszta ani trochę mi się nie podoba Jak sobie przypomnę mój ciemny brąz, lub złoty blond który miałam jeszcze rok temu to mam wielkie wahanie...Co prawda blondu na razie nie zrobie, a brązy mi szkodzą...więc musze jakoś się zaprzeć i uzbroić w cierpliwość
__________________
Naturalne włosy od 14.02.2013 
Catacomb_Kitten jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-06, 22:38   #4366
susuanne
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 644
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez swan999 Pokaż wiadomość
Zazdroszczę Tobie, że tak szybko rosną Ci włosy.
Dlatego chcę wrócić do naturalnych. Zawsze bardzo szybko mi rosły włosy, więc to katorga farbując je... Po miesiącu bez farby wyglądam tragicznie Dlatego przed rozpoczęciem roku planuje przyciemnić do koloru mojego odrostu... Oprócz farby jak sobie radziłyście z zapuszczaniem? Ja mogłabym bez płaczu je nawet ściąć
ED.
Cytat:
Napisane przez Catacomb_Kitten Pokaż wiadomość
Nie ma u mnie duzej różnicy między odrostami a resztą, jak jest jeszcze sprzyjające światło to nie ma tragedii w ogóle...Ale ogólnie mój naturalny kolor i ta reszta ani trochę mi się nie podoba Jak sobie przypomnę mój ciemny brąz, lub złoty blond który miałam jeszcze rok temu to mam wielkie wahanie...Co prawda blondu na razie nie zrobie, a brązy mi szkodzą...więc musze jakoś się zaprzeć i uzbroić w cierpliwość
Też mam ogromne wahania bo się lepiej czuje w jasnych włosach, ale jak pomyśle ile włosów mi wypada przez rozjaśnianie, a dodatkowo o ich stanie to aż mnie skręca. Każdy komu mówię, że chce wrócić do naturalnych mówi mi "Jaka głupia byłaś, że farbowałaś, taki ładny kolor miałaś"- teraz żałuję Łatwiej mi wrócić do naturalnego koloru bo farbowałam włosy tylko przez rok i to raptem kilka razy

Edytowane przez susuanne
Czas edycji: 2013-07-06 o 22:43
susuanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-07, 12:05   #4367
Catacomb_Kitten
Rozeznanie
 
Avatar Catacomb_Kitten
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 513
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez susuanne Pokaż wiadomość
Też mam ogromne wahania bo się lepiej czuje w jasnych włosach, ale jak pomyśle ile włosów mi wypada przez rozjaśnianie, a dodatkowo o ich stanie to aż mnie skręca. Każdy komu mówię, że chce wrócić do naturalnych mówi mi "Jaka głupia byłaś, że farbowałaś, taki ładny kolor miałaś"- teraz żałuję Łatwiej mi wrócić do naturalnego koloru bo farbowałam włosy tylko przez rok i to raptem kilka razy
Ja jestem weteranką farbowania, można powiedzieć ze miałam juz większość kolorów na głowie Ale najbardziej załuje tego że rok temu jeszcze miałam bardzo ładny, złoty blond, i w wakacje, bum! zafarbowałam na ciemny brąz. Niby wszystko ok, ale podejrzewam ze musze być uczulona albo na PPD albo MEA (używałam Castinga bez amoniaku) i nie mogę używać ciemnych farb bo moje wypadanie pogłębia się okrutnie a przy rozjaśnianiu wypadały o wiele mniej...i gdyby nie ten brąz, dalej miałabym ten blodzik za którym tęsknie...Ale niestety, teraz muszę się męczyć z tymi odrostami Postanowiłam że nigdy, przenigdy nie ufarbuje się już na ciemno...Co do rozjaśniania to nie wiem, moze jak zacznę siwieć to się zdecyduje Ale nic, musimy dać radę, wrócimy do nartralków, niech moc będzie z nami!
__________________
Naturalne włosy od 14.02.2013 
Catacomb_Kitten jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-07, 12:14   #4368
susuanne
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 644
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Catacomb_Kitten Pokaż wiadomość
Ja jestem weteranką farbowania, można powiedzieć ze miałam juz większość kolorów na głowie Ale najbardziej załuje tego że rok temu jeszcze miałam bardzo ładny, złoty blond, i w wakacje, bum! zafarbowałam na ciemny brąz. Niby wszystko ok, ale podejrzewam ze musze być uczulona albo na PPD albo MEA (używałam Castinga bez amoniaku) i nie mogę używać ciemnych farb bo moje wypadanie pogłębia się okrutnie a przy rozjaśnianiu wypadały o wiele mniej...i gdyby nie ten brąz, dalej miałabym ten blodzik za którym tęsknie...Ale niestety, teraz muszę się męczyć z tymi odrostami Postanowiłam że nigdy, przenigdy nie ufarbuje się już na ciemno...Co do rozjaśniania to nie wiem, moze jak zacznę siwieć to się zdecyduje Ale nic, musimy dać radę, wrócimy do nartralków, niech moc będzie z nami!
Mi gdy używałam farb ciemny blond/blond itp. to w ogóle włosy się nie zniszczyły a używałam najzwyklejszych farb w promocji Teraz czeka mnie przyciemnienie koloru i zapuszczanie swoich, bo gdy farbowałam na ciemne blondy to mojego odrostu w ogóle nie było widać. Ja wiem, że gdy pojawią się siwe włosy to maluje na jasny blond Ja po użyciu rozjaśniacza boje się je związać bo są tak delikatne... Koszmar!!! Teraz hoduje swoje, zwłaszcza, że miałam okazje zobaczyć swoje zdjęcia sprzed dwóch lat jak miałam swój naturalny kolor... Co ja sobie zrobiłam ;(
susuanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-07, 14:02   #4369
Catacomb_Kitten
Rozeznanie
 
Avatar Catacomb_Kitten
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 513
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez susuanne Pokaż wiadomość
Mi gdy używałam farb ciemny blond/blond itp. to w ogóle włosy się nie zniszczyły a używałam najzwyklejszych farb w promocji Teraz czeka mnie przyciemnienie koloru i zapuszczanie swoich, bo gdy farbowałam na ciemne blondy to mojego odrostu w ogóle nie było widać. Ja wiem, że gdy pojawią się siwe włosy to maluje na jasny blond Ja po użyciu rozjaśniacza boje się je związać bo są tak delikatne... Koszmar!!! Teraz hoduje swoje, zwłaszcza, że miałam okazje zobaczyć swoje zdjęcia sprzed dwóch lat jak miałam swój naturalny kolor... Co ja sobie zrobiłam ;(
Tak to własnie jest z tymi farbami, to że jakaś kosztuje 30 zł i jest powiedzmy z L'Oreala wcale nie świadczy że będzie lepsza, i ja jestem tego ofiarą Jak rozjaśniałam używałam Joanny Naturia, w Rossmanie chyba za 6,50 i było bardzo dobrze - ładny kolor, prawie zero zniszczenia i wypadanie w normie. Po użyciu Castinga - wypadanie gigant do dzis się z nim męczę, ogólnie to problem z wypadaniem mam od dawna, ale nie w takim stopniu jak teraz. A z rozjaśniaczem miałam ostatnio przygody, 3 kąpiele rozjaśniające żeby pozbyć się tego ciemnego brazu, i zrównać farbowańce chociaż trochę z odrostem - nawet się udało, tylko jest troszkę nierówno, dlatego musze położyć na niektóre partie ciemniejsze jeszcze jakiś naturalny blondzik, moze coś to pomoże I chyba mam dość wytrzymałe włosy bo ten rozjaśniacz krzywdy im na szczęście żadnej nie zrobił I nie powiem, ja też żałuje ze zrezygnowałam z naturalków, kilka lat temu też je zapuszczałam i miałam je już nawet dłuższe niż połowa długości (a miałam włosy za łopatki)...ale trudno, może teraz wytrzymam...jakos
Dobrze masz w tej sytuacji że tak szybko rosną Ci włosy Ja nie farbuje już prawie 5 miesięcy i moje odrosty wcale a wcale nie imponują długością
__________________
Naturalne włosy od 14.02.2013 
Catacomb_Kitten jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-07, 14:07   #4370
susuanne
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 644
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Catacomb_Kitten Pokaż wiadomość
Tak to własnie jest z tymi farbami, to że jakaś kosztuje 30 zł i jest powiedzmy z L'Oreala wcale nie świadczy że będzie lepsza, i ja jestem tego ofiarą Jak rozjaśniałam używałam Joanny Naturia, w Rossmanie chyba za 6,50 i było bardzo dobrze - ładny kolor, prawie zero zniszczenia i wypadanie w normie. Po użyciu Castinga - wypadanie gigant do dzis się z nim męczę, ogólnie to problem z wypadaniem mam od dawna, ale nie w takim stopniu jak teraz. A z rozjaśniaczem miałam ostatnio przygody, 3 kąpiele rozjaśniające żeby pozbyć się tego ciemnego brazu, i zrównać farbowańce chociaż trochę z odrostem - nawet się udało, tylko jest troszkę nierówno, dlatego musze położyć na niektóre partie ciemniejsze jeszcze jakiś naturalny blondzik, moze coś to pomoże I chyba mam dość wytrzymałe włosy bo ten rozjaśniacz krzywdy im na szczęście żadnej nie zrobił I nie powiem, ja też żałuje ze zrezygnowałam z naturalków, kilka lat temu też je zapuszczałam i miałam je już nawet dłuższe niż połowa długości (a miałam włosy za łopatki)...ale trudno, może teraz wytrzymam...jakos
Dobrze masz w tej sytuacji że tak szybko rosną Ci włosy Ja nie farbuje już prawie 5 miesięcy i moje odrosty wcale a wcale nie imponują długością
Tym jedynie się pocieszam Moje włosy teraz po rozjaśniaczu są tak tragiczne, że non stop je podcinam bo mam ich dosyć... Przed rozpoczęciem roku przyciemniam i za przeproszeniem nic już z nimi kurka nie robię. Teraz będę się męczyć z przyciemnianiem ich -,-
susuanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-08, 20:16   #4371
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Dawno mnie tu nie było. Muszę się wam do czegoś przyznać Zachciało mi się czerwonych włosów. Nawet zamówiłam farbę na allegro. Pół nocy nie przespałam bo myślałam ciągle o moich włosach. Na szczęście odwidziało mi się. Zastanawiam się tylko co mi strzeliło do głowy. Znając siebie żałowałabym. Całe to zapuszczanie poszłoby na marne, a nie farbuję już od 18 marca. Nie ukrywam jestem z siebie dumna
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-08, 20:30   #4372
susuanne
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 644
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
Dawno mnie tu nie było. Muszę się wam do czegoś przyznać Zachciało mi się czerwonych włosów. Nawet zamówiłam farbę na allegro. Pół nocy nie przespałam bo myślałam ciągle o moich włosach. Na szczęście odwidziało mi się. Zastanawiam się tylko co mi strzeliło do głowy. Znając siebie żałowałabym. Całe to zapuszczanie poszłoby na marne, a nie farbuję już od 18 marca. Nie ukrywam jestem z siebie dumna
Ja od kilku dni myślę non stop o moich włosach. Już przyczaiłam się na farbę blond/ciemny blond, więc akcja przyciemnianie w sierpniu i zapuszczamy! Nie farbuję od... 3, max 4 tygodni i przyznam, że odrost mam całkiem spory, zwłaszcza z tyłu głowy. Myślę o obcięciu włosów...
susuanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-08, 20:44   #4373
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez MartaMaria Pokaż wiadomość
Zła jakość, ale pod ręką ma tylko telefon.

Odrost na szczęście miesza się z naturalnymi włosami i przejście kolorów jest delikatne. Ostatnie farbowanie wyglądało tak, że fryzjerka nałożyła kolor bardzo zbliżony do mojego naturalnego.

1 rok 1 dzień
Masz bardzo ładne włosy Rzeczywiście nie widać różnicy między odrostem, a resztą.



Cytat:
Napisane przez Catacomb_Kitten Pokaż wiadomość
Ja jestem weteranką farbowania, można powiedzieć ze miałam juz większość kolorów na głowie Ale najbardziej załuje tego że rok temu jeszcze miałam bardzo ładny, złoty blond, i w wakacje, bum! zafarbowałam na ciemny brąz. Niby wszystko ok, ale podejrzewam ze musze być uczulona albo na PPD albo MEA (używałam Castinga bez amoniaku) i nie mogę używać ciemnych farb bo moje wypadanie pogłębia się okrutnie a przy rozjaśnianiu wypadały o wiele mniej...i gdyby nie ten brąz, dalej miałabym ten blodzik za którym tęsknie...Ale niestety, teraz muszę się męczyć z tymi odrostami Postanowiłam że nigdy, przenigdy nie ufarbuje się już na ciemno...Co do rozjaśniania to nie wiem, moze jak zacznę siwieć to się zdecyduje Ale nic, musimy dać radę, wrócimy do nartralków, niech moc będzie z nami!
Ja też zauważyłam, że przy farbowaniu na brąz włosy bardziej mi wypadały. A jedna wielka maskra była gdy zafarbowałam je na czarno. Garściami wychodziły. Szybko wróciłam do blondu.



Cytat:
Napisane przez swan999 Pokaż wiadomość
U mnie 18 czerwca minęło 5 miesięcy bez farbowania i moje naturalki mają ok. 9 - 9,5 cm

W lipcu wracam do picia drożdży bo na mnie super działały, i jeszcze do Jantara.

Szybko rosną Ci włosy. Wychodzi prawie 2 cm na miesiąc.
U mnie jakoś wolno idzie zapuszczanie. Przeważnie tak 1-1,5 cm na miesiąc i niestety więcej nie chcą rosnąć mimo różnych wspomagaczy



Cytat:
Napisane przez Gosia_14 Pokaż wiadomość
Wiecie co,już mi odrosty nie przeszkadzają,15 miesiąc i prawie nic nie widać w kitce Rozpuszczone też nie tak źle,takie ombre. Już nigdy nie zafarbuję włosów
Nawet jak będziesz miała więcej niż 50% siwych włosów?

Edytowane przez 201610111032
Czas edycji: 2013-07-08 o 20:45
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-08, 21:25   #4374
Kaataarzynaa1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez susuanne Pokaż wiadomość
Ja od kilku dni myślę non stop o moich włosach. Już przyczaiłam się na farbę blond/ciemny blond, więc akcja przyciemnianie w sierpniu i zapuszczamy! Nie farbuję od... 3, max 4 tygodni i przyznam, że odrost mam całkiem spory, zwłaszcza z tyłu głowy. Myślę o obcięciu włosów...
Na swojej głowie również zaobserwowałam większy odrost z tyłu głowy, z przodu taki dość skromny Nie farbuję od 2 miesięcy, odrost ma ok 1-1,5cm, czyli chyba w normie Jestem ciekawa, jak będę wyglądać w naturalnym kolorze, choć gdy patrzę na stare zdjęcia, to wcale nie jestem taka pewna, czy chcę porzucić rozjaśnianie Ocenię, gdy odrost będzie już większy, ale mam nadzieję, że spodobam się sobie, bo chcę mieć znowu zdrowe włosy.
__________________
Kaataarzynaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-08, 21:44   #4375
susuanne
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 644
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Kaataarzynaa1 Pokaż wiadomość
Na swojej głowie również zaobserwowałam większy odrost z tyłu głowy, z przodu taki dość skromny Nie farbuję od 2 miesięcy, odrost ma ok 1-1,5cm, czyli chyba w normie Jestem ciekawa, jak będę wyglądać w naturalnym kolorze, choć gdy patrzę na stare zdjęcia, to wcale nie jestem taka pewna, czy chcę porzucić rozjaśnianie Ocenię, gdy odrost będzie już większy, ale mam nadzieję, że spodobam się sobie, bo chcę mieć znowu zdrowe włosy.
Też mam taki zamiar, ale przekonuje mnie obrzydzenie na myśl o comiesięcznym farbowaniu, wypadaniu włosów... Moje włosy nie polubiły się z blond farbami, zostaje tylko przyciemnianie... Tęsknie trochę za moim popielatym blondem, mam dość tego ciągłego żółtka, które mam na głowie
susuanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-09, 02:31   #4376
201604291140
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 444
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
Nawet jak będziesz miała więcej niż 50% siwych włosów?
Mi się osobiście bardzo podobają siwe włosy u kobiet - oczywiście tylko na naturalkach, a nie odrost z siwymi w pakiecie. Takie pierwsze pasma wg mnie wyglądają b. elegancko. Oczywiście włosy muszą być przy tym zadbane i dobrze by było, żeby były gęste i miały długość do łopatek. Nawet mocno siwe włosy wyglądają moim zdaniem estetycznie i szalenie mi się to podoba . Jeżeli już by mnie coś podkusiło do pozbycia się siwusów, to tylko i wyłącznie brązowa henna poszłaby w ruch .

Cytat:
Napisane przez Kaataarzynaa1 Pokaż wiadomość
Na swojej głowie również zaobserwowałam większy odrost z tyłu głowy, z przodu taki dość skromny
Ja to dzisiaj zaobserwowałam u mojej siostry, która również wraca do naturalków. Ma ten sam przyrost co ja, ale zaczęła ze 2 miesiące później. Niemniej w koczku dół cały ma swój (ma ciemny odrost i blond farbowańce), a na górze niezbyt dużo, myślę że z 7cm - nie rzuca się to w oczy. Dopiero sobie uzmysłowiłam, że u mnie musi być to samo. Mierzę tylko włosy na czubku głowy, tam mi rosną 1,5cm/mies. Najgorzej z przodem, bo grzywka to co najwyżej 1cm/mies (ale co tam, obetnę ją i nic nie będzie widać ), a włoski na zakolach to już w ogóle tragedia - przez ponad 6 mies. urosły ze 3-4cm.
201604291140 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-10, 17:05   #4377
swan999
Zakorzenienie
 
Avatar swan999
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 156
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

18 lipca zmierzę swój odrost, minie mi wtedy pół roku bez farbowania. Ale chyba za dużo w tym miesiącu nie urosły, bo ani nie piłam drożdży, ani nic nie wcierałam, nawet nie olejowałam włosów. Ale od lipca wzięłam się za moje włoski
swan999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-11, 12:00   #4378
Gosia_14
Rozeznanie
 
Avatar Gosia_14
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 781
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
Nawet jak będziesz miała więcej niż 50% siwych włosów?
Mam dopiero 21 lat,mam nadzieję,że jeszcze długo się naturalnymi będę cieszyć co to za demotywacja w tym wątku.
Gosia_14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-11, 12:59   #4379
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Gosia_14 Pokaż wiadomość
Mam dopiero 21 lat,mam nadzieję,że jeszcze długo się naturalnymi będę cieszyć co to za demotywacja w tym wątku.
Tak tylko zapytałam Ja niestety w styczniu skończę już 32 lata i zauważyłam u siebie kilka siwych włosów. Nie wiem co zrobię gdy będzie ich naprawdę dużo. Farbować chemią bym nie chciała, a z tego co się orientuję henna oraz inne w 100% naturalne produkty nie łapią tak bardzo siwków. Ale nie ma co się przejmować na zapas.
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-11, 13:30   #4380
201604291140
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 444
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
Tak tylko zapytałam Ja niestety w styczniu skończę już 32 lata i zauważyłam u siebie kilka siwych włosów. Nie wiem co zrobię gdy będzie ich naprawdę dużo. Farbować chemią bym nie chciała, a z tego co się orientuję henna oraz inne w 100% naturalne produkty nie łapią tak bardzo siwków. Ale nie ma co się przejmować na zapas.
Ja spotkałam się tylko z opiniami, że henna łapie siwe włosy bez problemu. Nawet teraz sprawdziłam to i wujek google potwierdza. Nie ma ani jednej opinii, że henna nie pokrywa siwych włosów.
201604291140 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:30.