Kosmetyki naturalne - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-06, 22:04   #2581
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
http://shopterrain.com/ Wow, ale na cudny sklepik trafiłam, właśnie go przeglądam. Muszę mniej po stronach internetowych łazić.
Oprócz tego założyłam konto na lawendowej farmie.

Nic ci nie grozi, bo nie wysyłają poza USA.
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 22:16   #2582
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Nidava Pokaż wiadomość
witajcie dziewczyny

pierwszy raz odzywam się w tym wątku. mam pilną sprawę, a wy jesteście zorientowane w temacie, więc może któraś będzie w stanie mi pomóc.

mam przetłuszczającą się cerę. używam kremu eco cosmetics z granatem i papają. jest on jednak już bardzo na wykończeniu. szukam dobrego kremu nawilżającego o lekkiej konsystencji, niezapychającym składzie, a ponieważ nadeszły gorące dni, dobrze byłoby gdyby wpływał on też w jakiś sposób na przetłuszczanie cery.

wypatrzyłam sobie krem z bio-oczarem wirginijskim firmy logona. jego skład:
Aqua (Water), Alcohol*, Glycine Soja (Soybean) Oil*, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil*, Glycerin, Sorbitan Stearate, Cetyl Alcohol, Cocoglycerides, Isoamyl Laurate, Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil*, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil*, Sucrose Cocoate, Xanthan Gum, Distarch Phosphate, Passiflora Incarnata Seed Oil, Magnesium Aluminium Silicate, Cimicifuga Racemosa Root Extract, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Extract*, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract*, Camellia Sinensis Leaf Extract*, Rosmarinus Officinalis (Rosmary) Leaf Extract*, Melissa Officinalis Leaf Extract*, Malva Sylvestris (Mallow) Extract*, Salvia Officinalis (Sage) Leaf Extract*, Ascorbyl Palmitate, Lecithin, Tocopherol, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Parfum (Essential Oils), Limonene, Linalool, Geraniol, Citral, Citronellol

czy któraś z was go używała? co o nim myślicie? może polecacie coś innego?

sprawa jest naprawdę pilna..

Sklad nie wyglada na zapychający. Wyglada w porządku, godny testów i nie powinien nablyszczać twarzy, warto byloby dorwać gdzies próbki, ponieważ każda cera jest inna i pomimo, że w skladzie nie ma jakichś koszmarnych zapychaczy, to jednak niektóych zapycha doslownie wszystko. Rozumiem, że tamten Eco Cosmetics Cie nie zapychal??? Mozesz wrzucić jego sklad? Będziemy mogly mniej więcej zobaczyć, co Ci sluży
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 22:53   #2583
Nidava
Raczkowanie
 
Avatar Nidava
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 489
GG do Nidava
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Sklad nie wyglada na zapychający. Wyglada w porządku, godny testów i nie powinien nablyszczać twarzy, warto byloby dorwać gdzies próbki, ponieważ każda cera jest inna i pomimo, że w skladzie nie ma jakichś koszmarnych zapychaczy, to jednak niektóych zapycha doslownie wszystko. Rozumiem, że tamten Eco Cosmetics Cie nie zapychal??? Mozesz wrzucić jego sklad? Będziemy mogly mniej więcej zobaczyć, co Ci sluży
to skład kremu eco cosmetics z granatem i papają: Aqua, Glycine Soja Oil*, Punica Granatum Extract *, Caprylic/capric Triglyceride, Glyceryl Stearate Citrate, Glycerin, Alcohol, Simmondsia Chinensis Oil *, Vitis Vinifera Leaf Extract *, Hydrogenated Coco-Glycerides, Lecithin Hydrogenated, Butyrospermum Parkii Butter*, Olea Europaea Leaf Extract *, Vitis Vinifera Seed Oil*, Cocos Nucifera Oil*, Carica Papaya Extract, Punica Granatum Oil *, Xanthan Gum, Sodium PCA, Tocopherol, Parfum, Limonene, Linalool, Citronellol.

moja cera w ogóle ma duże skłonności do zapychania. czasem ciężko stwierdzić czy to wina kremu, czy natura tłustej skóry.. na pewno mogę powiedzieć, że po kremie eco cosmetics nie miałam żadnych większych, niespodziewanych problemów. jednak wydaje mi się on teraz zbyt bogaty, zwłaszcza na dzień, dobrze nawilża, jednak skóra mocno się przetłuszcza.
__________________




Nidava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 23:05   #2584
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Nidava Pokaż wiadomość
to skład kremu eco cosmetics z granatem i papają: Aqua, Glycine Soja Oil*, Punica Granatum Extract *, Caprylic/capric Triglyceride, Glyceryl Stearate Citrate, Glycerin, Alcohol, Simmondsia Chinensis Oil *, Vitis Vinifera Leaf Extract *, Hydrogenated Coco-Glycerides, Lecithin Hydrogenated, Butyrospermum Parkii Butter*, Olea Europaea Leaf Extract *, Vitis Vinifera Seed Oil*, Cocos Nucifera Oil*, Carica Papaya Extract, Punica Granatum Oil *, Xanthan Gum, Sodium PCA, Tocopherol, Parfum, Limonene, Linalool, Citronellol.

moja cera w ogóle ma duże skłonności do zapychania. czasem ciężko stwierdzić czy to wina kremu, czy natura tłustej skóry.. na pewno mogę powiedzieć, że po kremie eco cosmetics nie miałam żadnych większych, niespodziewanych problemów. jednak wydaje mi się on teraz zbyt bogaty, zwłaszcza na dzień, dobrze nawilża, jednak skóra mocno się przetłuszcza.
Logona jest fajna, ale nie wiem czy nie za slaba, jeśli nie masz dużych problemów z wysuszaniem skóry i potrzebujesz jedynie lekkiego nawilżania, to będziesz z niej zadowolona. Uważam, że jest lżejsza i nie zapcha, bo Eco Cosmetics jednak zawiera sporo zapychaczy Mnie by raczej zapchal także z Twoją cerą nie jest chyba aż tak źle co do zapychania. Godnym uwagi jest też krem Flos Lek beECO oraz niektóre kremy Dr Scheller, a takze krem nawilżający African Earth, ale już nieco drozszy od wcześniejszych. Na lato do takiej cery przydlaby się tez jakiś tonik, szczerze polecam do odświeżenia cery w ciagu dnia, np toniki Aubrey organics Vegecol i Herbal.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 23:36   #2585
Nidava
Raczkowanie
 
Avatar Nidava
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 489
GG do Nidava
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Logona jest fajna, ale nie wiem czy nie za slaba, jeśli nie masz dużych problemów z wysuszaniem skóry i potrzebujesz jedynie lekkiego nawilżania, to będziesz z niej zadowolona. Uważam, że jest lżejsza i nie zapcha, bo Eco Cosmetics jednak zawiera sporo zapychaczy Mnie by raczej zapchal także z Twoją cerą nie jest chyba aż tak źle co do zapychania. Godnym uwagi jest też krem Flos Lek beECO oraz niektóre kremy Dr Scheller, a takze krem nawilżający African Earth, ale już nieco drozszy od wcześniejszych. Na lato do takiej cery przydlaby się tez jakiś tonik, szczerze polecam do odświeżenia cery w ciagu dnia, np toniki Aubrey organics Vegecol i Herbal.
dziękuję bardzo za porady
z moją cerą jest źle, jeśli chodzi o zapychanie. walczę z problemem wiecznych zaskórników, bardzo często pojawiają mi się niespodzianki różnego typu.. po prostu nie wiem, jakie składniki w jaki sposób działają na moją skórę, więc ciężko mi zlokalizować źródło problemu...

nie chcę cię wykorzystywać za bardzo, ale porównałabyś dla mnie jeszcze te kremy? bo o nich też myślałam..

1) lavera nagietkowy krem przywracający równowagę: Water (Aqua), Elaeis Guineensis (Palm) Oil*, Alcohol*, Glycine Soja (Soybean) Oil*, Tricaprylin, Glycerin, Sodium Lactate, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil*, Myristyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Squalane, Stearic Acid, Mangifera Indica (Mango) Seed Butter, Orbignya Oleifera Seed Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil*, Xanthan Gum, Butyrospermum Parkii (Shea Butter)*, Hydrogenated Lecithin, Tocopheryl Acetate, Hydrogenated Palm Glycerides, Algin, Malva Sylvestris (Mallow) Extract*, Prunus Persica (Peach) Fruit Extract*, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Extract*, Citrus Grandis (Grapefruit) Peel Extract*, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract*, Prunus Armeniaca (Apricot) Fruit Extract*, Calendula Officinalis Flower Extract*, Calendula Flower Oil*, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water*, Simmonidsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil*, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil*, Lysolecithin, Melissa Officinalis Leaf Extract*, Tocopherol, Lecithin, Brassica Campestris (Rapeseed) Sterols, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Ascorbyl Palmitate, Fragrance (Parfum)**, Citral**, Geraniol**, Citronellol**, Limonene**, Linalool**.

2) eubiona krem z aloesem i granatem:
water hydroalcoholic of aloe extract*, soja oil*, aloe vera extract*, caprylic / capric triglyceride, shea butter*, coco oil, glyceryl stearate citrate, cetearyl glucoside, lecithin, jojoba oil*, squalane, natural moisturiser, pomegranate extract*, glycerin, sorbitol, fatty alcohol, natural humectant sodium PCA, xanthan, vegetable vitamin E, sodium lactate, lactic acid, mix of essential oils, limonene, linalool, citronellol, geraniol, citral

3) neobio magnolia krem odżywczy: Aqua (Water), Alcohol*, Glycine Soja (Soybean) Oil*, Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil*, Sorbitan Stearate, Cetyl Alcohol, Cocoglycerides, Squalane, Parfum (Essential Oils), , Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil*, Sorbitol, Sucrose Cocoate, Xanthan Gum, Distarch Phosphate, Passiflora Incarnata Seed Oil, Magnesium Aluminum Silicate, Magnolia Liliflora Flower Extract, Cimicifuga Racemosa Root Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract*, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Extract*, Maltodextrin, Ascorbyl Palmitate, Lecithin, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Tocopherol, Linalool, Citronellol, Farnesol

4) coslys krem na dzień z ekstraktem z białej lilii: Aqua (water), spiraea ulmaria flower water* (organic meadow sweet flower water), dicaprylyl carbonate (vegetable emollient), cetearyl alcohol (and) cetyl alcohol (vegetable thickeners), macadamia ternnifolia seed oil* (organic macadamia oil), cetearyl glucoside (vegetable emulsifier), lilium candidum extract* (organic white lily extract), parfum (100% natural perfume), sodium PCA (vegetable moisturizing active ingredient from beetroot), prunus amygdalus dulcis oil* (organic sweet almond oil), aniba rosaeodora wood oil* (organic rose wood essential oil), citrus dulcis oil* (organic sweet orange essential oil), citrus limonum peel oil* (organic lemon essential oil), glycine soja (non GM soya extract), tocopherol (natural vitamin E) xanthan gum (thickener), sodium benzoate (preservative system), benzyl benzoate (and) citral (and) geraniol (and) limonene (and) linalool (ingredients from essential oils).


jeśli chodzi o krem flos leku, to przeczytałam, że wpływa on na oznaki starzenia skóry. nie będzie tym samym zbyt odżywczy, nie natłuści? dodam, że mam 21lat.
__________________




Nidava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-07, 00:04   #2586
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Ja tak samo jak TŻ Czarodzielnicy myje mydełkami twarz.
Wprawdzie z lawendowej farmy testowałam na razie tyko próbkę czerwonego witrazyka (2 pełnowymiarowe czekają na swoja kolej), ale świetne było do twarzy własnie! Ja od ponad pół roku twarz myje wyłacznie mydłami naturalnymi. Zresztą mój TŻ i córka też Wiele dziewczyn także uzywa mydełek do mycia twarzy i bardzo nam służą.

---------- Dopisano o 21:53 ---------- Poprzedni post napisano o 21:48 ----------

ridja devojka, jak weźmiesz 2 mydełka to najwyzej pożałujesz, że wzięłaś tylko dwa
Haha Chyba mnie skusiłaś.
Pytam o to, bo mam dość wrażliwą i naczyniową cerę, myję twarz tylko micelem, ale kurcze, mam czasem ochotę sobie 'wyszorować' twarz, szczególnie teraz, w lato. Ale nie chcę sobie krzywdy zrobić. Ale skoro tak mówisz może spróbuję.
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-07, 07:18   #2587
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Ja tak samo jak TŻ Czarodzielnicy myje mydełkami twarz.
Wprawdzie z lawendowej farmy testowałam na razie tyko próbkę czerwonego witrazyka (2 pełnowymiarowe czekają na swoja kolej), ale świetne było do twarzy własnie! Ja od ponad pół roku twarz myje wyłacznie mydłami naturalnymi. Zresztą mój TŻ i córka też Wiele dziewczyn także uzywa mydełek do mycia twarzy i bardzo nam służą.

---------- Dopisano o 21:53 ---------- Poprzedni post napisano o 21:48 ----------

ridja devojka, jak weźmiesz 2 mydełka to najwyzej pożałujesz, że wzięłaś tylko dwa
Ja też już od jakiś 3 lat twarz myję mydełkami-najpierw myłam mydłem clinique,ale teraz od kwietnia mydłami tuli i wiem,że to się długo,długo nie zmieni
Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
z serii słonecznej Pat&Rub polecam suchy olejek rozświetlający - rewelacja, pielęgnuje skórę i cudownie mieni się w słońcu, jedyny zarzut to zapach.. ale to pewnie kwestia gustu
Muszę zobaczyć co to za cudo,bo brzmi kusząco
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-07, 07:20   #2588
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Muszę zobaczyć co to za cudo,bo brzmi kusząco
Ja mam dwie próbki tego, ale jeszcze nie użyłam. Idź do Sephory i poproś o próbki, bez problemu powinni dać.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-07, 07:38   #2589
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Haha Chyba mnie skusiłaś.
Pytam o to, bo mam dość wrażliwą i naczyniową cerę, myję twarz tylko micelem, ale kurcze, mam czasem ochotę sobie 'wyszorować' twarz, szczególnie teraz, w lato. Ale nie chcę sobie krzywdy zrobić. Ale skoro tak mówisz może spróbuję.
Wiesz, ja tam jakims specjalnym wrażliwcem nie jestem , ale myslę, że po ponad półrocznym uzywania mydeł do mycia twarzy dwa razy dziennie, nawet mnie by podrażniło, gdyby miały coś niefajnego
Mam w domu caaałe mnóstwo róznych mydełek, ale lawendowa farma jest naprawde fajna i czerwony witrazyk, którego używałam naprawdę jest świetny. Myślę, ze spokojnie możesz zapytac właścicielkę o poradę co do wybory mydła dla wrażliwej cery.

---------- Dopisano o 08:38 ---------- Poprzedni post napisano o 08:27 ----------

miałam Wam nie mówić, ale Wam powiem linia sun fun Pat&Rub jest w czerwcu o 20% tańsza w ich sklepie internetowym.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-07, 07:46   #2590
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Ja mam dwie próbki tego, ale jeszcze nie użyłam. Idź do Sephory i poproś o próbki, bez problemu powinni dać.
Dzięki,przelecę się do nich
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
miałam Wam nie mówić, ale Wam powiem linia sun fun Pat&Rub jest w czerwcu o 20% tańsza w ich sklepie internetowym.
I tego powinnaś się trzymać
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-07, 07:47   #2591
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Kosmetyki naturalne

Ja z Pat&Rub miałam próbki tego kremu do rąk -> http://www.patandrub.pl/uploads/prod...15ff3.main.png i pomimo, że ma w sobie cytrynkę to nie pachnie tak jak inne, zwyczajne kremy cytrynowe (których zapachu nie lubię). Bardzo przypadł mi do gustu, dobrze nawilża.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-07, 07:58   #2592
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

miałam Wam nie mówić, ale Wam powiem linia sun fun Pat&Rub jest w czerwcu o 20% tańsza w ich sklepie internetowym.
Ja chyba wywale te wątki ze subskrybcji. Dziewczyny ja przez was ZBANKRUTUJE
Musze się pochwalić, że zrobiłam sobie fajny preparat na nogi. Preparat ma na celu nawilżenie a przy okazji uszczelnienie naczynek. Dodałam też trochę maceratu marchwiowego i mam przy okazji efekt lekko opalonych nóg bez leżenia na słońcu (oczywiście bez szaleństwa ale przynajmniej nie strasze trupio białymi nogami)
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-07, 08:10   #2593
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Kosmetyki naturalne

Trafiłam na jakiś tam sklep naturalny, nic nowego, nic ciekawego, ale znalazłam odżywkę w sprayu. Pamiętam, że swojego czasu któraś z Was szukała odżywki w sprayu, ale żeby nie przekraczała 30 zł bodajże. To tu właśnie jest na promocji: http://logona.pl/sklep-online/kosmet...292887009.html
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-07, 08:21   #2594
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Dzięki,przelecę się do nich

I tego powinnaś się trzymać

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Ja chyba wywale te wątki ze subskrybcji. Dziewczyny ja przez was ZBANKRUTUJE
Nie wywalisz...tak tylko straszysz
O! Fajna ta Twoja mikstura...
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-07, 08:24   #2595
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Kosmetyki naturalne

Jest 9.24 w każdej chwili mogę się spodziewać listonosza
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-07, 08:38   #2596
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Nidava Pokaż wiadomość
dziękuję bardzo za porady
z moją cerą jest źle, jeśli chodzi o zapychanie. walczę z problemem wiecznych zaskórników, bardzo często pojawiają mi się niespodzianki różnego typu.. po prostu nie wiem, jakie składniki w jaki sposób działają na moją skórę, więc ciężko mi zlokalizować źródło problemu...

nie chcę cię wykorzystywać za bardzo, ale porównałabyś dla mnie jeszcze te kremy? bo o nich też myślałam..

1) lavera nagietkowy krem przywracający równowagę: Water (Aqua), Elaeis Guineensis (Palm) Oil*, Alcohol*, Glycine Soja (Soybean) Oil*, Tricaprylin, Glycerin, Sodium Lactate, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil*, Myristyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Squalane, Stearic Acid, Mangifera Indica (Mango) Seed Butter, Orbignya Oleifera Seed Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil*, Xanthan Gum, Butyrospermum Parkii (Shea Butter)*, Hydrogenated Lecithin, Tocopheryl Acetate, Hydrogenated Palm Glycerides, Algin, Malva Sylvestris (Mallow) Extract*, Prunus Persica (Peach) Fruit Extract*, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Extract*, Citrus Grandis (Grapefruit) Peel Extract*, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract*, Prunus Armeniaca (Apricot) Fruit Extract*, Calendula Officinalis Flower Extract*, Calendula Flower Oil*, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water*, Simmonidsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil*, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil*, Lysolecithin, Melissa Officinalis Leaf Extract*, Tocopherol, Lecithin, Brassica Campestris (Rapeseed) Sterols, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Ascorbyl Palmitate, Fragrance (Parfum)**, Citral**, Geraniol**, Citronellol**, Limonene**, Linalool**.

2) eubiona krem z aloesem i granatem:
water hydroalcoholic of aloe extract*, soja oil*, aloe vera extract*, caprylic / capric triglyceride, shea butter*, coco oil, glyceryl stearate citrate, cetearyl glucoside, lecithin, jojoba oil*, squalane, natural moisturiser, pomegranate extract*, glycerin, sorbitol, fatty alcohol, natural humectant sodium PCA, xanthan, vegetable vitamin E, sodium lactate, lactic acid, mix of essential oils, limonene, linalool, citronellol, geraniol, citral

3) neobio magnolia krem odżywczy: Aqua (Water), Alcohol*, Glycine Soja (Soybean) Oil*, Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil*, Sorbitan Stearate, Cetyl Alcohol, Cocoglycerides, Squalane, Parfum (Essential Oils), , Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil*, Sorbitol, Sucrose Cocoate, Xanthan Gum, Distarch Phosphate, Passiflora Incarnata Seed Oil, Magnesium Aluminum Silicate, Magnolia Liliflora Flower Extract, Cimicifuga Racemosa Root Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract*, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Extract*, Maltodextrin, Ascorbyl Palmitate, Lecithin, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Tocopherol, Linalool, Citronellol, Farnesol

4) coslys krem na dzień z ekstraktem z białej lilii: Aqua (water), spiraea ulmaria flower water* (organic meadow sweet flower water), dicaprylyl carbonate (vegetable emollient), cetearyl alcohol (and) cetyl alcohol (vegetable thickeners), macadamia ternnifolia seed oil* (organic macadamia oil), cetearyl glucoside (vegetable emulsifier), lilium candidum extract* (organic white lily extract), parfum (100% natural perfume), sodium PCA (vegetable moisturizing active ingredient from beetroot), prunus amygdalus dulcis oil* (organic sweet almond oil), aniba rosaeodora wood oil* (organic rose wood essential oil), citrus dulcis oil* (organic sweet orange essential oil), citrus limonum peel oil* (organic lemon essential oil), glycine soja (non GM soya extract), tocopherol (natural vitamin E) xanthan gum (thickener), sodium benzoate (preservative system), benzyl benzoate (and) citral (and) geraniol (and) limonene (and) linalool (ingredients from essential oils).


jeśli chodzi o krem flos leku, to przeczytałam, że wpływa on na oznaki starzenia skóry. nie będzie tym samym zbyt odżywczy, nie natłuści? dodam, że mam 21lat.

Lavery nagietkowej raczej nie polecam. Może zapychać, mialam jej próbki i nie jest to lekki krem. Podobają mi się kremy nr 2 i 4. Pamiętaj, że jeżeli masz duży problem z zapychaniem, to nie zawsze jest winą kosmetyków, choć w dużej mierze zly ich dobór pogarsza sprawę, zamiast poprawiać. Zwróc szczególną uwagę na to co jesz. Wprowadzenie do codziennego żywienia większej ilości plynów (2L dziennie), zwlaszcza wody i herbatek ziolowych, a także produktów mącznych razowych oraz warzyw i owoców znacznie poprawia kondycję skóry. Należy też unikać cukru.

---------- Dopisano o 07:38 ---------- Poprzedni post napisano o 07:35 ----------

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Jest 9.24 w każdej chwili mogę się spodziewać listonosza

Ja tez czekam na DHL, mega podniecona, w dodaktu musze wyjść o 12:30 z domu. Mam nadzieję, że nie zapukają jak mnie już nie będzie.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-07, 08:43   #2597
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Jest 9.24 w każdej chwili mogę się spodziewać listonosza
Jest 9.42..... był???
Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ja tez czekam na DHL, mega podniecona, w dodaktu musze wyjść o 12:30 z domu. Mam nadzieję, że nie zapukają jak mnie już nie będzie.
Ależ Wy potraficie budowac napięcie!!
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-07, 08:49   #2598
francuzzka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 419
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Nidava Pokaż wiadomość
witajcie dziewczyny

pierwszy raz odzywam się w tym wątku. mam pilną sprawę, a wy jesteście zorientowane w temacie, więc może któraś będzie w stanie mi pomóc.

mam przetłuszczającą się cerę. używam kremu eco cosmetics z granatem i papają. jest on jednak już bardzo na wykończeniu. szukam dobrego kremu nawilżającego o lekkiej konsystencji, niezapychającym składzie, a ponieważ nadeszły gorące dni, dobrze byłoby gdyby wpływał on też w jakiś sposób na przetłuszczanie cery.

wypatrzyłam sobie krem z bio-oczarem wirginijskim firmy logona. jego skład:
Aqua (Water), Alcohol*, Glycine Soja (Soybean) Oil*, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil*, Glycerin, Sorbitan Stearate, Cetyl Alcohol, Cocoglycerides, Isoamyl Laurate, Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil*, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil*, Sucrose Cocoate, Xanthan Gum, Distarch Phosphate, Passiflora Incarnata Seed Oil, Magnesium Aluminium Silicate, Cimicifuga Racemosa Root Extract, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Extract*, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract*, Camellia Sinensis Leaf Extract*, Rosmarinus Officinalis (Rosmary) Leaf Extract*, Melissa Officinalis Leaf Extract*, Malva Sylvestris (Mallow) Extract*, Salvia Officinalis (Sage) Leaf Extract*, Ascorbyl Palmitate, Lecithin, Tocopherol, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Parfum (Essential Oils), Limonene, Linalool, Geraniol, Citral, Citronellol

czy któraś z was go używała? co o nim myślicie? może polecacie coś innego?

sprawa jest naprawdę pilna..
ja polecam krem do cery mieszanej AnneMarei Borlind ja własnie niedawno zaopatrzyłam się w tem krem, po długich poszukiwaniach, świetnie matuje skórę a jendocześnie ją nawilża ma konsytencję delikatnego fluidu. jest świetny a tutaj link do produktu
http://www.kosmetyki-natury.eu/Lekki...75_ml-604.html
francuzzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-07, 08:57   #2599
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Jest 9.42..... był???

Ależ Wy potraficie budowac napięcie!!
Jeszcze nie Tak potrafimy,a nam budują napięcie DHL i listonosz
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-07, 08:58   #2600
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez francuzzka Pokaż wiadomość
ja polecam krem do cery mieszanej AnneMarei Borlind ja własnie niedawno zaopatrzyłam się w tem krem, po długich poszukiwaniach, świetnie matuje skórę a jendocześnie ją nawilża ma konsytencję delikatnego fluidu. jest świetny a tutaj link do produktu
http://www.kosmetyki-natury.eu/Lekki...75_ml-604.html
Bosze.....Kobieto, miej litość!!!
ten krem już i tak mi sie po nocach śni przez Ciebie
a Ty jeszcze ciągle go chwalisz
Rozumiem, że im dłużej uzywasz, tym bardziej jesteś zadowolona?
Dzień kobiet był, dzień dziecka był, imieniny mam dopiero w lipcu...może z okazji Bożego Ciała go kupię????
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-07, 09:01   #2601
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Bosze.....Kobieto, miej litość!!!
ten krem już i tak mi sie po nocach śni przez Ciebie
a Ty jeszcze ciągle go chwalisz
Rozumiem, że im dłużej uzywasz, tym bardziej jesteś zadowolona?
Dzień kobiet był, dzień dziecka był, imieniny mam dopiero w lipcu...może z okazji Bożego Ciała go kupię????
Wcześniej są Zielone Świątki. Piszę to po to abyś nie musiała aż do Bożego Ciała czekać.
Po ZŚ jest pierwszy dzień lata (z racji tego, że lata nie lubisz jak i ja to powinnyśmy sobie coś fundnąć, najlepiej coś chłodzącego, jakiś balsam czy coś ), a Boże Ciało się z dniem ojca pokrywa, czyli musi być podwójny zakup.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100


Edytowane przez SekretnyWachlarz
Czas edycji: 2011-06-07 o 09:03
SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-07, 09:14   #2602
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Wcześniej są Zielone Świątki.
Piszę to po to abyś nie musiała aż do Bożego Ciała czekać.
A widzisz!! bardzo dziękuję - wykorzystam ten fakt bezlitośnie

---------- Dopisano o 10:14 ---------- Poprzedni post napisano o 10:04 ----------

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Wcześniej są Zielone Świątki. Piszę to po to abyś nie musiała aż do Bożego Ciała czekać.
Po ZŚ jest pierwszy dzień lata (z racji tego, że lata nie lubisz jak i ja to powinnyśmy sobie coś fundnąć, najlepiej coś chłodzącego, jakiś balsam czy coś ), a Boże Ciało się z dniem ojca pokrywa, czyli musi być podwójny zakup.


Namówiłaś mnie!!!
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2011-06-07 o 09:16
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-07, 09:33   #2603
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość


Namówiłaś mnie!!!
Yeah!!!

A tak w ogóle, spodobało mi się (czyli kuszenia ciąg dalszy ) https://wizaz.pl/Pielegnacja/Nowosci.../Bloom-Essence
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-07, 09:41   #2604
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
francuzzka ja już pisałam o moim samoopalaczu Lavera (do twarzy i ciała). Jestem mu wierna, właśnie skończyłam kolejną tubkę i muszę coś zakupić. Jako alternatywę rozważam samoopalacz pat&rub. Teraz na ich stronie jest promocja -20% na produkty sloneczne.
posiadasz wersję do twarzy i ciała?
mogłabyś podać nazwę sklepu internetowego w którym zamawiasz?

przed chwilą zamówiłam kosmetyki Aubrey Organics do przetestowania:
-Mleczko oczyszczające do twarzy - cera mieszana z tendencją do przetłuszczania się;

-Krem nawilżający do twarzy - cera mieszana z tendencją do przetłuszczania się;

-Bio balsam do ust o smaku Mandarynki;
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik



Edytowane przez Soph
Czas edycji: 2011-06-07 o 09:42
Soph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-07, 10:02   #2605
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Kosmetyki naturalne

dziewczyny, a macie jakieś wypróbowane (dobre lub złe - złych będe unikać) kremy tonujące?
Tak sobie pomyślałam, że lato idzie, to rano ciapnę na paszcze krem tonujący i puder bambusowy....?

Widziałam kremy tonujące lavery (trend sensitivi i basic sensitive), logonę. Ale żadnego nie testowałam. Podpowiecie coś ?
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-07, 11:01   #2606
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Kosmetyki naturalne

Kobitki, jest moja paczuszka, akurat, jak z wanny wyszlam, to zapukal kurier, mega przystojny, ale kosmetyki jeszcze ladniejsze, zwlaszcza born to bio, ma ecocert, topfer ma bdih. Muszę teraz jechać do miasta. Jak wrócę, to przetestuję micel BtB, bo akurt sie pomalaowalam dzisiaj.
Acha i wszystkie produkty Topfer są świeżuteńskie, niestety na btb nie ma dat jedynie kody. Od ekodrogerii dostalam też kilka próbek (4), oprócz tych punktów które mi przyznali Jedna z próbek to Lavera mleczko Sun Sensitiv spf 20. Lecę, do zobaczyska później

Ps. Anakazar, masz przesylkę???????

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2011-06-07 o 11:02
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-07, 11:15   #2607
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Kosmetyki naturalne

Korah, Ty szczęściaro!
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-07, 11:34   #2608
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
z serii słonecznej Pat&Rub polecam suchy olejek rozświetlający - rewelacja, pielęgnuje skórę i cudownie mieni się w słońcu, jedyny zarzut to zapach.. ale to pewnie kwestia gustu
No właśnie ten olejek mi się strasznie podoba Teraz mnie kusisz tutaj i jak większości zasubskrybowanych w ty wątku mnie również grozi bankructwo...

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
posiadasz wersję do twarzy i ciała?
mogłabyś podać nazwę sklepu internetowego w którym zamawiasz?
przed chwilą zamówiłam kosmetyki Aubrey Organics do przetestowania:
-Mleczko oczyszczające do twarzy - cera mieszana z tendencją do przetłuszczania się;
-Krem nawilżający do twarzy - cera mieszana z tendencją do przetłuszczania się;
-Bio balsam do ust o smaku Mandarynki;
Mam (właściwie już kończę, bo tubka przecięta na pół) Laverę samoopalacz do twarzy i ciała - tak też go używam i jest OK. Zamówilam przez http://www.sklepnaturalny.pl/opalani...moopalacz.html
Jak dostaniesz zamówione rzeczy to koniecznie wstaw zdjęcia na wątku o zbiorach ekologicznych

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
dziewczyny, a macie jakieś wypróbowane (dobre lub złe - złych będe unikać) kremy tonujące?
Tak sobie pomyślałam, że lato idzie, to rano ciapnę na paszcze krem tonujący i puder bambusowy....?
Widziałam kremy tonujące lavery (trend sensitivi i basic sensitive), logonę. Ale żadnego nie testowałam. Podpowiecie coś ?
Miałam próbkę tego tonującego lavery basic sensitive i była ok, nie zapchał, kolor w miarę spokojny. Niestety nie pamietam odcienia, bo to było jakiś czas temu. Nie kupilam calego opakowania, bo chcę najpierw zużyć zapasy mineralne, ale gdybym ich nie miała, pewnie bym go zamówiła, bo byłam zadowolona.
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste

Edytowane przez Sicilia
Czas edycji: 2011-06-07 o 11:36
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-07, 11:53   #2609
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez francuzzka Pokaż wiadomość
ja polecam krem do cery mieszanej AnneMarei Borlind ja własnie niedawno zaopatrzyłam się w tem krem, po długich poszukiwaniach, świetnie matuje skórę a jendocześnie ją nawilża ma konsytencję delikatnego fluidu. jest świetny a tutaj link do produktu
http://www.kosmetyki-natury.eu/Lekki...75_ml-604.html

A on jest w miarę lekki?
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-07, 11:55   #2610
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Kobitki, jest moja paczuszka, akurat, jak z wanny wyszlam, to zapukal kurier, mega przystojny, ale kosmetyki jeszcze ladniejsze, zwlaszcza born to bio, ma ecocert, topfer ma bdih. Muszę teraz jechać do miasta. Jak wrócę, to przetestuję micel BtB, bo akurt sie pomalaowalam dzisiaj.
Acha i wszystkie produkty Topfer są świeżuteńskie, niestety na btb nie ma dat jedynie kody. Od ekodrogerii dostalam też kilka próbek (4), oprócz tych punktów które mi przyznali Jedna z próbek to Lavera mleczko Sun Sensitiv spf 20. Lecę, do zobaczyska później

Ps. Anakazar, masz przesylkę???????

Ileż ja mam jeszcze czekać?!jak do jutra nie dostanę to idę rabanu na poczcie narobić
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-09 09:32:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:06.