Przedłużanie rzęs - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-24, 22:38   #1231
rysa na szkle
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 81
Dot.: Przedłużanie rzęs

hej ja sama nie radziłam sobie za bardzo z przyklejaniem kępek, a koleżanka poleciła mi świetną metodę w salonie nazywa się secret lashes blink & ekspress - kosmetyczka przykleja rzęsy, trwa to mniej więcej kwadrans, a zapłacilam 150 zł , trzymają się prawie 2 tygodnie poszłam wtedy przed ślubem i super się trzymały, więc nie musiałam się bać, że coś się odklei
rysa na szkle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-24, 22:47   #1232
Nadine1
Raczkowanie
 
Avatar Nadine1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 41
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez KELLLINKA Pokaż wiadomość
3- 4 godziny?
Jak zakładałam rzęsy po raz pierwszy, zabieg trwał 2 godziny max. Dokładnie nie pamietam bo było to ponad 2 lata temu. Ale od tamtego czasu uzupełniam i nie trwa to więcej niz 1, 5 godziny. I ta stylistka u której zakładam od początku nie jest ewenementem, bo z tego co czytałam na tym forum to jet to normą. Z resztą raz zdazyło mi się uzupełnić w siedzibie firmy i tyle samo to trwało. 3 - 4 godziny to chyba przesada
Jeśli chodzi o sprawdzenie prac danej stylistki to się zgadzam ale chyba lepiej zobaczyć na żywo jej prace. Ale certyfikat? Wystarczy chyba sprawdzić daną stylistkę czy figuruje w bazie danych firmy na której pracuje. Ja tego nie zrobiłam jak zakładałam po raz pierwszy ale akurat dobrze trafiłam Mimo to polecam sprawdzać Zgadzam sie również z tym że z dojazdami do domu trzeba uważać. Nie wyobrażam sobie żeby ktokolwiek zakładał mi rzęsy u mnie w domu. Masakra!!! Jak w ogóle można się na to zgodzić. Bała bym sie
Kelllinka czytaj please uważnie

Napisałam, że uzupełnienie robi się zwykle po 3-4 tygodniach. A założenie do 3 h. A nie założenie 3-4 h!! Kto by tyle wyleżał kobieto )
Pierwsze założenie zwykle trwa 1,5-3 h- w zależności od stażu pracy i wprawy stylistki a także od ilości rzęs klientki.

Ja się tym zajmuje od ponad 2 lat i tylko raz zdarzyło mi się założenie trwające 3 h.

A o sprawdzeniu stylistyki pisałam, że należy sprawdzić na www lub certyfikat. Jest mnóstwo "stylistek", które nie przeszły żadnego szkolenia , produkty kupują na allegro a np mój brat lekarz okulista ma później tylko dużo pracy

ciesze się, że db trafiłaś!

pozdrawiam ciepło
Nadina
Nadine1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-24, 23:07   #1233
Bottega
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 171
Dot.: Przedłużanie rzęs

do stylistek rzęs:

Laski, kurcze, ale mi to mozolnie idzie! Dziś zakładanie zajęło mi jakieś 4h - masakra... Starałam się zrobić 1:1, ale nie tak wyszło. Kurcze, jak mogę przyspieszyć swoją pracę?
/zakładałam dopiero trzeci raz (drugi po kursie)/
A kolejna sprawa - mam klej kupiony od Secret Lashes, konkretniej Ultra Bonding (czarny) i nie wiem kurcze czy ja coś robię nie tak czy po prostu czasami tak jest, ale niekiedy rzęsa sztuczna nie chce się przykleić do naturalnej
Bottega jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 13:14   #1234
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cześć
Lekko się wtrącę do tematu, ale bardziej z pytaniami niż z doświadczeniem (bo mam zerowe): od kilku lat mniej więcej mam ochotę na posiadanie wachlarzyków, ale to droga impreza, więc mogłam co najwyżej pomarzyć. Jednak będzie w zasięgu za całkiem ok pieniądze i widziałam efekty u kogoś (od dwóch miesięcy łażę za koleżanką w pracy i zaglądam jej w oczy ) - imo warto.

Tylko pytanie nr 1: wiem, że nie można rzęs malować. Ale dlaczego? Tusz rozpuści klej, szczoteczka poluzuje rzęsy czy demakijaż zaszkodzi? Myję oczy pianką Lirene, żadnego tarcia wacikami... nie przeszedłby ten tusz raz na jakiś czas? Nie codziennie, jasne, bo rezultat wizualny przedłużenia jest przecież spektakularny i widoczny, ale czasem miałabym ochotę na efekt megaczarnej oprawy oka, długiej do nieba.

Pytanie 2, do pań nakładających, bo widzę, że są tu aktywne: niszczą te przedłużenia własne rzęsy czy nie? Jeśli to kwestia tego, że naturalna rzęsa się osłabia od dźwigania, to troche nie rozumiem problemu, przecież i tak wypadnie, i nic się do niej nowego nie doczepi. Czy może chodzi o to, że rzęsy zaczynają rosnąć krótsze, więc po rezygnacji z przedłużania trzeba im dać czas na wyciągnięcie się?

Liczę na pomoc, dziewczyny

Edytowane przez sonea8
Czas edycji: 2012-04-25 o 13:16
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 16:57   #1235
bombelkowa
Raczkowanie
 
Avatar bombelkowa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 132
Dot.: Przedłużanie rzęs

Rzęsy można malować.. ALE specjalnym do tego tuszem, który jest na bazie wody a nie olejów.. poza tym tusz jest drogi a ładnie wykonane rzęsy nie potrzebują malowania

Po drugie: rzęsy się nie niszczą.. tzn niszczą się te na, które są doklejane.. Wiadomo, obciążenie itp.. ale nie wpływa to na nowo wyrośnięte rzęsy.

Ja jestem "młodą" stylistką hehe.. u mnie zabieg trwa ok 2h-2,5h .. w zależności od tego ile klientka ma rzęs.

Dziewczyny z okolic Łodzi i Zgierza zapraszam

---------- Dopisano o 17:54 ---------- Poprzedni post napisano o 17:53 ----------

jak miałam problem z zakładaniem i czystą aplikacją to zmieniłam klej na rzadszy i jest super teraz pracuję na półsekundówce z Evolashes.

Edytowane przez bombelkowa
Czas edycji: 2012-04-25 o 17:00
bombelkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 22:46   #1236
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: Przedłużanie rzęs

Na bazie wody, powiadasz?
Aż poszukam w necie, bo jakoś się nie spotkałam z takim czymś

Ciekawi mnie więc, skąd te opinie, że rzęsy (te własne) po kilku miesiącach przedłużania trzeba rycyną ratować... przyznam, że wolałabym jednak nie, akurat mam czas się bawić w pielęgnację ogólnie, a tu jeszcze rzęsy z pietyzmem traktować, nie no, veto
Zaczynam więc się zastanawiać, czy to po prostu nie jest złudzenie wywołane nagłym zniknięciem tych długich.

No nic, spróbuję, najwyżej nie będę uzupełniać potem. Tylko czy zrezygnuję tak łatwo z pięknych oczu? ;p

Dzięki w każdym razie.
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-26, 06:53   #1237
kevschaa
Zakorzenienie
 
Avatar kevschaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3 356
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez sonea8 Pokaż wiadomość
Na bazie wody, powiadasz?
Aż poszukam w necie, bo jakoś się nie spotkałam z takim czymś

Ciekawi mnie więc, skąd te opinie, że rzęsy (te własne) po kilku miesiącach przedłużania trzeba rycyną ratować... przyznam, że wolałabym jednak nie, akurat mam czas się bawić w pielęgnację ogólnie, a tu jeszcze rzęsy z pietyzmem traktować, nie no, veto
Zaczynam więc się zastanawiać, czy to po prostu nie jest złudzenie wywołane nagłym zniknięciem tych długich.

No nic, spróbuję, najwyżej nie będę uzupełniać potem. Tylko czy zrezygnuję tak łatwo z pięknych oczu? ;p

Dzięki w każdym razie.

Ja w zeszłym roku miałam 5 miesięcy doczepione (teraz też mam) i moje naturalne się nic a nic nie zniszczyły, z całą pewnością chodzi właśnie o efekt przejścia od firanek to jasnych i zwykłych własnych rzęs


Jeśli nie masz czasu na bawienie się z pielęgnacją to rzęs nie zakładaj, zasadniczo powinnaś np. zmienić sposób mycia twarzy z doczepionymi rzęsami. Nie możesz po prostu nałożyć żelu do mycia twarzy szur-szur po twarzy, spłukać i wytrzeć się ręcznikiem. Ja właściwie twarzy całej nie mocze, myję twarz gąbeczką a oczy omijam (później je czyszczę płynem micelarnym na patyczku higienicznym), o wycieraniu oczu ręcznikiem nie ma mowy.


Co do tuszu na bazie wody- posiadam taki, kupiłam specjalnie do przedłużanych zanim jeszcze przedłużyłam. Użyłam 2 razy. Efekt mizerny, rzęsy sklejone i brzydko się prezentujące, przy demakijażu kilka rzęs wypadło. Uwierz że po przedłużeniu będziesz wyglądała lepiej, a twoje rzęsy będą bardziej wyraziste niż po jakimkolwiek tuszu który używałaś do tej pory, tusz serio jest niepotrzebny (w co ja również nie wierzyłam )
kevschaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-26, 09:51   #1238
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez kevschaa Pokaż wiadomość
Ja w zeszłym roku miałam 5 miesięcy doczepione (teraz też mam) i moje naturalne się nic a nic nie zniszczyły, z całą pewnością chodzi właśnie o efekt przejścia od firanek to jasnych i zwykłych własnych rzęs


Jeśli nie masz czasu na bawienie się z pielęgnacją to rzęs nie zakładaj, zasadniczo powinnaś np. zmienić sposób mycia twarzy z doczepionymi rzęsami. Nie możesz po prostu nałożyć żelu do mycia twarzy szur-szur po twarzy, spłukać i wytrzeć się ręcznikiem. Ja właściwie twarzy całej nie mocze, myję twarz gąbeczką a oczy omijam (później je czyszczę płynem micelarnym na patyczku higienicznym), o wycieraniu oczu ręcznikiem nie ma mowy.


Co do tuszu na bazie wody- posiadam taki, kupiłam specjalnie do przedłużanych zanim jeszcze przedłużyłam. Użyłam 2 razy. Efekt mizerny, rzęsy sklejone i brzydko się prezentujące, przy demakijażu kilka rzęs wypadło. Uwierz że po przedłużeniu będziesz wyglądała lepiej, a twoje rzęsy będą bardziej wyraziste niż po jakimkolwiek tuszu który używałaś do tej pory, tusz serio jest niepotrzebny (w co ja również nie wierzyłam )
Nie no, precyzyjniejsze mycie twarzy aż takim problemem nie będzie, a skoro odpadnie zmywanie rzęs, to też dobrze.

Właśnie poczytałam o tych wodnych tuszach i wszystko się powtarza: że nieładnie, że skleja, w sumie szkoda pieniędzy.

Rzęs mi się chce, choćby i na jeden raz, bez uzupełniania - ale jeśli efekt istotnie mnie powali, to tylko się cieszyć (aczkolwiek masz rację, nie wierzę, że się przestawię... moje naturalne nie są może złe, bo i długie, i geste, ale jedna warstwa tuszu zwykle mi nie wystarcza).
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-26, 10:22   #1239
KELLLINKA
Raczkowanie
 
Avatar KELLLINKA
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 91
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez Nadine1 Pokaż wiadomość
Kelllinka czytaj please uważnie

Napisałam, że uzupełnienie robi się zwykle po 3-4 tygodniach. A założenie do 3 h. A nie założenie 3-4 h!! Kto by tyle wyleżał kobieto )
Pierwsze założenie zwykle trwa 1,5-3 h- w zależności od stażu pracy i wprawy stylistki a także od ilości rzęs klientki.

Ja się tym zajmuje od ponad 2 lat i tylko raz zdarzyło mi się założenie trwające 3 h.

A o sprawdzeniu stylistyki pisałam, że należy sprawdzić na www lub certyfikat. Jest mnóstwo "stylistek", które nie przeszły żadnego szkolenia , produkty kupują na allegro a np mój brat lekarz okulista ma później tylko dużo pracy

ciesze się, że db trafiłaś!

pozdrawiam ciepło
Nadina
No widzisz jaka ze mnie gapa , sorki.
Jak się w pracy coś w pospiechu czyta to czasami tak wychodzi. Najważniejsze że zostało to wyjasnione.
Jeszcze raz bardzo Cię przepraszam
KELLLINKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-26, 22:42   #1240
bubelek20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 5
Dot.: Przedłużanie rzęs

Witam,
Chciałabym prosić Was o pomoc w wyborze zestawów do rzęsek w średniej cenie.
Jak narazie obserwowałam Secret Lashes, Black Lashes oraz Lash Expert.
Proszę o pomoc i opinie
bubelek20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-29, 13:15   #1241
Nadine1
Raczkowanie
 
Avatar Nadine1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 41
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez KELLLINKA Pokaż wiadomość
No widzisz jaka ze mnie gapa , sorki.
Jak się w pracy coś w pospiechu czyta to czasami tak wychodzi. Najważniejsze że zostało to wyjasnione.
Jeszcze raz bardzo Cię przepraszam
no problem!!
pozdrawiam!
nadina

---------- Dopisano o 14:15 ---------- Poprzedni post napisano o 14:08 ----------

Cytat:
Napisane przez sonea8 Pokaż wiadomość
Nie no, precyzyjniejsze mycie twarzy aż takim problemem nie będzie, a skoro odpadnie zmywanie rzęs, to też dobrze.

Właśnie poczytałam o tych wodnych tuszach i wszystko się powtarza: że nieładnie, że skleja, w sumie szkoda pieniędzy.

Rzęs mi się chce, choćby i na jeden raz, bez uzupełniania - ale jeśli efekt istotnie mnie powali, to tylko się cieszyć (aczkolwiek masz rację, nie wierzę, że się przestawię... moje naturalne nie są może złe, bo i długie, i geste, ale jedna warstwa tuszu zwykle mi nie wystarcza).

hejka
Po to jest kilka grubosci rzes by dobrac je tak aby nie musiec ich malowac. Najcześciej używam 0,2 - jest to efekt mocno wytuszowanych i idealnie oddzielonych od siebie rzęs. Jeśli i ta grubość nie wystarcza a grubosc rzęs naturalnych pozwala- polecam 0,25- efekt teatralny

Polecam sprobowac- ja noszę juz od 3 lat a wykonuje ponad 2 lata i nie wyobrazam sobie juz zycia bez nich wygoda, piekne czarne rzęsy nawet po przebudzeniu i piekne spojrzenie bajka!!
Nadine1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-29, 14:20   #1242
Kala_88
Rozeznanie
 
Avatar Kala_88
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 637
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez Nadine1 Pokaż wiadomość
no problem!!
pozdrawiam!
nadina[COLOR="Silver"]


Polecam sprobowac- ja noszę juz od 3 lat a wykonuje ponad 2 lata i nie wyobrazam sobie juz zycia bez nich wygoda, piekne czarne rzęsy nawet po przebudzeniu i piekne spojrzenie bajka!!
Ok, rzęsy jak są dobrze założone to wyglądają super ale to niestety wychodz ciut kosztownie... nawet robiąc u kogoś w domu to co 3-4 tygodnie ok 100zł na same rzęsy?
__________________
www.pustamiska.pl - tylko kliknięcie i pomagasz
Kala_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-30, 19:33   #1243
prezesowaaa
Raczkowanie
 
Avatar prezesowaaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z krańca świata
Wiadomości: 185
Dot.: Przedłużanie rzęs

hej dziewczyny. czy możecie ocenić prace Pani z linka: http://www.sabrinastudiourody.strefa.pl/galeria.html chodzi mi głównie o rzęsy syntetyczne. z góry dzięki
__________________
prezesowaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-01, 15:47   #1244
KELLLINKA
Raczkowanie
 
Avatar KELLLINKA
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 91
Dot.: Przedłużanie rzęs

Dla mnie wyglądają dobrze
KELLLINKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-01, 20:33   #1245
Nadine1
Raczkowanie
 
Avatar Nadine1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 41
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez prezesowaaa Pokaż wiadomość
hej dziewczyny. czy możecie ocenić prace Pani z linka: http://www.sabrinastudiourody.strefa.pl/galeria.html chodzi mi głównie o rzęsy syntetyczne. z góry dzięki
hejka
wg mnie całkiem ładna technika aplikacji ale niezbyt ładny dobór długości. Stylistka aplikuje prawie na całym oku jedna dlugosca niektóre sie krzyzują. No i nie lubie rzęs z norek!!
Nadine1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-01, 21:02   #1246
nadiuszka
Raczkowanie
 
Avatar nadiuszka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 109
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez prezesowaaa Pokaż wiadomość
hej dziewczyny. czy możecie ocenić prace Pani z linka: http://www.sabrinastudiourody.strefa.pl/galeria.html chodzi mi głównie o rzęsy syntetyczne. z góry dzięki
wykonanie jest nawet nawet, ale technologia nie jest zachowana. nie ma odstępu od powieki. może to skutkować kłuciem i innymi nieprzyjemnościami.
__________________
Pomagam stylistkom rzęs i brwi rozwijać się i zarabiać więcej
nadiuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-02, 11:57   #1247
czarny_kruk
Raczkowanie
 
Avatar czarny_kruk
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 56
Dot.: Przedłużanie rzęs

są prace prześliczne, a niektóre są antyreklamą. trudno mi dać jednoznaczną odpowiedź, czy warto
czarny_kruk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-06, 10:32   #1248
czarny_kruk
Raczkowanie
 
Avatar czarny_kruk
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 56
Dot.: Przedłużanie rzęs

Nadine dlaczego nie lubisz rzęs z norek? są gorsze?
czarny_kruk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-12, 22:37   #1249
rysa na szkle
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 81
Dot.: Przedłużanie rzęs

któraś z Was miała wątpliwości co do malowania syntetycznych rzęs i demakijażu, a więc przynajmniej jeśli chodzi o moje (a używam Secret Lashes) to nie maluję ich, a jeśli maluję powiekę to nie ma problemu by zrobić demakijaż
rysa na szkle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-13, 09:23   #1250
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez bombelkowa Pokaż wiadomość
Rzęsy można malować.. ALE specjalnym do tego tuszem, który jest na bazie wody a nie olejów.. poza tym tusz jest drogi a ładnie wykonane rzęsy nie potrzebują malowania
A jak jest w przypadku gdy np zrobimy kreskę linerem nad linią rzęs, czy podczas zmywania np patyczkiem z płynem micelarnym doklejane rzęsy mogą się uszkodzić? Albo np jak zmyć cień do powiek który się osypie na te rzęsy?
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 08:33   #1251
kalka_
Raczkowanie
 
Avatar kalka_
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 70
Dot.: Przedłużanie rzęs

Hej
Za tydzień jestem umówiona na zakładanie metodą 2:1 rzes z norek... miałam kiedyś jedwabne 1:1, ale po 2 tyg wypadła mi wiekszosc i wyglądało to fatalnie!
Rzesy doczepiane "odkleiły sie" bo moje naturalne zostały (tyle dobrego). Teraz wiem ze wybrałam raczej złą specjalistke, bo naprawde trzymałam sie wszelkich zasad

Teraz zdecydowałam sie na naturalne za konkretniejsze pieniądze - bede płacić 400zł, dopełnienia 120 zł, poprzednie to był koszt 150zł dopełnienia nie doczekałam

Pytanie - przewija sie w wątku kilka postów z tymi norkami, ale nic konkretnego kto miał oba przypadki na rzesach? tj. jedwab i norki, jaka różnica? i spostrzeżenia? utrzyma mi sie to bez uzupełniania 3-4 tyg?
kalka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 17:19   #1252
kasia87pl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 33
Dot.: Przedłużanie rzęs

co powiecie na taki look. co prawda troszke grube zalozylam ale moja klientka takie chciala )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ania rzesy.jpg (76,4 KB, 194 załadowań)
kasia87pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-20, 21:27   #1253
88Malgorzata
Raczkowanie
 
Avatar 88Malgorzata
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 129
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez Bottega Pokaż wiadomość
do stylistek rzęs:

Laski, kurcze, ale mi to mozolnie idzie! Dziś zakładanie zajęło mi jakieś 4h - masakra... Starałam się zrobić 1:1, ale nie tak wyszło. Kurcze, jak mogę przyspieszyć swoją pracę?
/zakładałam dopiero trzeci raz (drugi po kursie)/
A kolejna sprawa - mam klej kupiony od Secret Lashes, konkretniej Ultra Bonding (czarny) i nie wiem kurcze czy ja coś robię nie tak czy po prostu czasami tak jest, ale niekiedy rzęsa sztuczna nie chce się przykleić do naturalnej
no niestety jesli chodzi o czas pracy potrzebna jest dosc duza wprawa a klej to sama uzywam w salonie ten z SL ale szybkoschnacy Klej Ultra Plus co znacznie przyspiesza prace' zycze powodzenia
88Malgorzata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-21, 11:06   #1254
czarny_kruk
Raczkowanie
 
Avatar czarny_kruk
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 56
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez kalka_ Pokaż wiadomość
Hej
kto miał oba przypadki na rzesach? tj. jedwab i norki, jaka różnica? i spostrzeżenia? utrzyma mi sie to bez uzupełniania 3-4 tyg?
nie ma rzęs jedwabnych. jeżeli idziesz na zabieg przedłużania rzęs 100% z norki, to przed aplikacją zrób test - poproś stylistkę, by dała ci rzęsę i podpal ją. jeżeli będzie śmierdziała jak włos, to są naturalne norki, jeżeli zaśmierdzi syntetykiem to są rzęsy mink (sztuczna norka) i taki zabieg nie powinien tyle kosztować. o rzęsach możesz poczytać tu http://stylistkarzes.blogspot.com/20...ntetyczne.html
całkowicie z tym się zgadzam. ja nosiłam rzęsy syntetyczne i norki. najładniejsze rzęsy, jakie kiedykolwiek miałam, to były norki 100% 3:1, trzymały się bardzo długo, 5 tygodni nie musiałam nic poprawiać. twoje też powinny wytrzymać te 3-4 tyg.
Cytat:
Napisane przez kasia87pl Pokaż wiadomość
co powiecie na taki look.
mi się bardzo podobają, też bym takie ponosiła

Edytowane przez czarny_kruk
Czas edycji: 2012-05-21 o 11:07
czarny_kruk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-21, 11:26   #1255
bombelkowa
Raczkowanie
 
Avatar bombelkowa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 132
Dot.: Przedłużanie rzęs

nieopłacona reklama

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2012-05-25 o 10:00
bombelkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-21, 18:32   #1256
Nadine1
Raczkowanie
 
Avatar Nadine1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 41
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
A jak jest w przypadku gdy np zrobimy kreskę linerem nad linią rzęs, czy podczas zmywania np patyczkiem z płynem micelarnym doklejane rzęsy mogą się uszkodzić? Albo np jak zmyć cień do powiek który się osypie na te rzęsy?
Absolutnie nie można uzywać linera. Chyba, że jest to specjalny eyeliner do sztucznych rzęs. Płyn micelarny tez zawiera glycol czyli substancja oleista. A cień do powiek zmywamy płynem do demakijazu na bazie wody.
pozdrawiam
Nadine1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-22, 08:35   #1257
kalka_
Raczkowanie
 
Avatar kalka_
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 70
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez czarny_kruk Pokaż wiadomość
nie ma rzęs jedwabnych. jeżeli idziesz na zabieg przedłużania rzęs 100% z norki, to przed aplikacją zrób test - poproś stylistkę, by dała ci rzęsę i podpal ją. jeżeli będzie śmierdziała jak włos, to są naturalne norki, jeżeli zaśmierdzi syntetykiem to są rzęsy mink (sztuczna norka) i taki zabieg nie powinien tyle kosztować. o rzęsach możesz poczytać tu http://stylistkarzes.blogspot.com/20...ntetyczne.html
całkowicie z tym się zgadzam. ja nosiłam rzęsy syntetyczne i norki. najładniejsze rzęsy, jakie kiedykolwiek miałam, to były norki 100% 3:1, trzymały się bardzo długo, 5 tygodni nie musiałam nic poprawiać. twoje też powinny wytrzymać te 3-4 tyg.
o widzisz, dobrze ze piszesz takie rzeczy ide jutro to potestuje :P
nie ma jedwabnych? to jakie ja miałam?! na pewno syntetyczne no i 1:1... z tymi co teraz zakładam wiąże spore nadzieje
zaraz sie zagłębie w tego bloga....
kalka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-22, 09:18   #1258
bombelkowa
Raczkowanie
 
Avatar bombelkowa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 132
Dot.: Przedłużanie rzęs

rzęsy jedwabne to syntetyki z dodatkiem jedwabiu.. nie ma jedwabnych w w 100%..

co do eyelinera i płynu się nie zgodzę.. ja używam i nic mi się z rzęsami nie dzieje.. trochę to jest nakręcanie biznesu żeby kupować wszystko to rzęs sztucznych.. a kosmetyki te kosztują kupę kasy..
bombelkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-22, 13:58   #1259
czarny_kruk
Raczkowanie
 
Avatar czarny_kruk
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 56
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez bombelkowa Pokaż wiadomość
wreszcie mogę zaprosić do siebie
a że promocja to proszę :
http://www.mydeal.pl/deals_show.php?id=8051&
gratuluję! nie tak dawno pytałaś się o kurs, a teraz interes się kręci chętnie bym do ciebie przyszła, ale mieszkam za daleko.

jak ja się zapytałam w SL ile dokładnie % jedwabiu jest w rzęsach "syntetyki z dodatkiem jedwabiu", to mi opowiedzieli, że to 100% poliester
ale nadal stosują chwyt marketingowy
czarny_kruk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-23, 21:24   #1260
88Malgorzata
Raczkowanie
 
Avatar 88Malgorzata
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 129
Dot.: Przedłużanie rzęs

ja co do linera twz sie nie zgodze sama stosowalam jak nosilam rzesy i zmywalam micelarnym
88Malgorzata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-16 16:29:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:35.