jak dobrać dla siebie dobrą diete i ćwiczenia?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-18, 09:20   #1
nalesniczek
Raczkowanie
 
Avatar nalesniczek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Bogatynia (pyza:P)
Wiadomości: 127
GG do nalesniczek

jak dobrać dla siebie dobrą diete i ćwiczenia??


Cześć.Mam pewien problem , ale moze najpierw napisze co nie co o mnie?
Więc ponad rok temu wziełam się ostro za odchudzanie miałam wtedy 14 lat (a rocznikowo 15 :P) i ważyłam z 65 kg jak nie więcej i byłam dosyć niska... miałam problemy z ciśnieniem bo miałam za wysokie więc wybrałam się do lekarza.Lekarka powiedziała ,że muszę schudnąć, ale jak? A no tak ,żeby nie jeść żadnych słodyczy chipsów , batoników itp, itp no i oczywiście żadnego gazowanego , a już napewno nie coca coli !! Chlebek razowy , woda , owoce , warzywa , mięsko gotowane no i poprostu zdrowe odżywianie...udało mi się schudnąć 15 kg !!(oczywiście też ćwiczyłam) później strasznie zaczełam ograniczać swoją diete , przez to zanikneła mi miesiączka więc zbilansowałam swoją diete , zaczełam jeść więcej no i wszytsko wróciło do normy Teraz nadal jem chleb razowy i praktycznie nie jadam słodyczy raz na jakiś czas coś tam zjem , nie pije nic gazowanego staram się trzymać zasady jeść wszytsko (no prawie) ale w malutkich ilościach wydaje mi się to bardziej rozsądne niż trzymanie jakieś diety do której trzeba się dostosować a przeciez nie zawsze mozna prawda? a ja juz schudlam teraz jestem w sam raz (moje qmpele mówią ,ze jestem chuda i rodzina tez).Tak sobie myślę, że poprostu właśnie jesc wszytsko w rozsądnych ilościach ale nie chipsy , coca cole, i słodycze to nie nie.Mam na myśli np. koste gorzkiej czekolady jakies jedno ciasteczko garstka orzechów o połowe mniejsze porcje tak tak do tego się zastosuje.A co do ćwiczeń to niby robie , ale...ostatnio miałam przerwe bo miałam kontuzje kolana i zrobiłam sobie przerwe na święta i od poniedziałku zaczełam znowu ćwiczyć.Mam drętwą figure... :/ręce mam strasznie chude , biustu prawie wcale , łydki ... grubawe uda dosyć chude a brzuch dziwnie gruby oczywiscie mój chłopak mówi mi ,że mam super figure i jestem piękna , ale... no poprostu ja sie sobie nie podobam ale wracając do tematu to ćwicze pilates na brzuch i joge na brzuch i rece (to jest trening z shape) myslicie ,ze to dobry trening? a dzisiaj tak sobie mysle ,ze porobie sobie cwiczenia z piłka , brzuszki i takie tam...(mam bardzo duzo gazet z cwiczeniami ) ale skoro nie chce chudnac to musze cwiczyc trening kardio?? czy takie cwicznia modelujące wystarcza?? bardzo was prosze o pomoc !!! sory,ze sie tak rozpisalam czekam na odpowiedzi i pozdrawiam
nalesniczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:46.