Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2 - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-11-11, 18:21   #3061
sweetieSS
Zakorzenienie
 
Avatar sweetieSS
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 6 709
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez Mrs Mysza Pokaż wiadomość
Dziewczyny widziałyście ----> http://gabusiek.blogspot.com/2013/11...n-of-eden.html Kolejna paletka Sleek'a
piękna!
Cytat:
Napisane przez Bela03 Pokaż wiadomość
Ja używam Lumene z moimi paletami i zdecydowanie najlepiej się sprawuje. Nie znosze dziubania palcami w słoiczku ArtDeco. I jest też szalenie wydajna, 2 lata codziennego stosowania i dalej jest. (mam tłuste powieki)
ja zużyję lumene (kupiłam ok. rok temu i właśnie się kończy) i wracam do art deco- lumene krócej się trzyma
sweetieSS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-12, 20:51   #3062
czmarta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 230
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez sweetieSS Pokaż wiadomość

ja zużyję lumene (kupiłam ok. rok temu i właśnie się kończy) i wracam do art deco- lumene krócej się trzyma
hmm. wbilas mi zagwozdke ... kupilam lumene. zobaczymy jak sie sprawdzi.
czmarta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-16, 18:23   #3063
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Dziewczyny, mam szybkie pytanie. Czy któraś z Was ma Face Contour Kit i potrafi mi powiedzieć, jaki daje efekt? Poszukuję CHŁODNEGO bronzera i nigdzie nie mogę takiego znaleźć, wszędzie roi się od takich ciepłych, iskrzących, a la ziemia egipska. Ten zestaw ze Sleeka wygląda na chłodny, ale kij wie jak jest na żywo. Jeśli któraś z Was ma i może się podzielić wrażeniami, to będę wdzięczna
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-16, 20:18   #3064
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez mary_poppins Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam szybkie pytanie. Czy któraś z Was ma Face Contour Kit i potrafi mi powiedzieć, jaki daje efekt? Poszukuję CHŁODNEGO bronzera i nigdzie nie mogę takiego znaleźć, wszędzie roi się od takich ciepłych, iskrzących, a la ziemia egipska. Ten zestaw ze Sleeka wygląda na chłodny, ale kij wie jak jest na żywo. Jeśli któraś z Was ma i może się podzielić wrażeniami, to będę wdzięczna

Ja mam w odcieniu medium (zamówiłam light a dotarła ta wersja kolorystyczna) Jedyne co mogę powiedzieć to to że brązer na pewno nie jest chłodny (przynajmniej w medium). Niby w opakowaniu wydaje się ok, ale po roztarciu przebijają się czerwonawe podtony- pewnie dla ciemniejszego typu cery byłby ok. Sam w sobie zły nie jest, ale i tak jakoś ciążę ku innym typom. Już dużo bardziej wolę duo z elfa albo honolulu z w7 (obecnie to mój ulubiony kosmetyk do konturowania a jestem dosyć blada- na poziomie 150 revlona cs). Za to druga część czyli rozświetlacz bardzo udany produkt
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-16, 21:02   #3065
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Ja mam w odcieniu medium (zamówiłam light a dotarła ta wersja kolorystyczna) Jedyne co mogę powiedzieć to to że brązer na pewno nie jest chłodny (przynajmniej w medium). Niby w opakowaniu wydaje się ok, ale po roztarciu przebijają się czerwonawe podtony- pewnie dla ciemniejszego typu cery byłby ok. Sam w sobie zły nie jest, ale i tak jakoś ciążę ku innym typom. Już dużo bardziej wolę duo z elfa albo honolulu z w7 (obecnie to mój ulubiony kosmetyk do konturowania a jestem dosyć blada- na poziomie 150 revlona cs). Za to druga część czyli rozświetlacz bardzo udany produkt
Dzięki Mamy zatem podobną cerę, bo ja też używam CS 150. Znalazłam jeszcze coś takiego ze Sleeka: http://www.ladymakeup.pl/sklep/sleek...der-puder.html ale skoro tamten na skórze wygląda średnio, to ten też może... E.l.f. też wydaje się chłodny, a jak z nim na skórze? Z Honolulu widziałam swatche i wydaje się trochę ceglasty Generalnie spory problem jest z chłodnymi bronzerami z tego co widzę.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-17, 16:41   #3066
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez mary_poppins Pokaż wiadomość
Dzięki Mamy zatem podobną cerę, bo ja też używam CS 150. Znalazłam jeszcze coś takiego ze Sleeka: http://www.ladymakeup.pl/sklep/sleek...der-puder.html ale skoro tamten na skórze wygląda średnio, to ten też może... E.l.f. też wydaje się chłodny, a jak z nim na skórze? Z Honolulu widziałam swatche i wydaje się trochę ceglasty Generalnie spory problem jest z chłodnymi bronzerami z tego co widzę.

Tego z linka nigdy nie miałam, ale na zdjęciach wygląda przyjemnie chłodno
Co do elfa to moim zdaniem fajny jest zdecydowanie mocny, ma napigmentowany kolor, ale u mnie oszczędnie i umiejętnie nałożony wygląda bardzo dobrze, nie jest na skórze pomarańczowy ani trochę. Do tego bardzo pasuje mi odcień różu z dua (genialny, twarzowy odcień), z tym, że okropnie wkurzają mnie te drobiny w nim, nie wiem zupełnie po co je tam upchali no ale i z tym sobie radzę poprzez mocne otrzepanie pędzla przed aplikacją.

Tak sobie jeszcze pomyślałam, a może bahama mama z the balm, też dosyć chłodna jest. Osobiście nie mam ale macałam i wydaje się ok.

Edytowane przez czuprynka
Czas edycji: 2013-11-17 o 16:42
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-18, 12:40   #3067
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Tego z linka nigdy nie miałam, ale na zdjęciach wygląda przyjemnie chłodno
Co do elfa to moim zdaniem fajny jest zdecydowanie mocny, ma napigmentowany kolor, ale u mnie oszczędnie i umiejętnie nałożony wygląda bardzo dobrze, nie jest na skórze pomarańczowy ani trochę. Do tego bardzo pasuje mi odcień różu z dua (genialny, twarzowy odcień), z tym, że okropnie wkurzają mnie te drobiny w nim, nie wiem zupełnie po co je tam upchali no ale i z tym sobie radzę poprzez mocne otrzepanie pędzla przed aplikacją.

Tak sobie jeszcze pomyślałam, a może bahama mama z the balm, też dosyć chłodna jest. Osobiście nie mam ale macałam i wydaje się ok.
Nie wiem tylko na ile ten z linka byłby kryjący, bo to w końcu puder, tyle że dla osób ciemnoskórych Ale odcień wydaje się naprawdę fajny.
Skoro tak mówisz, to chyba zainwestuję w elfa, chyba że uda mi się znaleźć coś bez drobinek.
Swatche z Bahama mama też są jakieś ceglaste, chociaż może to wina zdjęcia. Będę musiała pooglądać testy na YT
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-18, 15:03   #3068
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

mary_poppins - Może róż Taupe NYX? Dla mnie idealny!
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-18, 15:25   #3069
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez mary_poppins Pokaż wiadomość
Nie wiem tylko na ile ten z linka byłby kryjący, bo to w końcu puder, tyle że dla osób ciemnoskórych Ale odcień wydaje się naprawdę fajny.
Skoro tak mówisz, to chyba zainwestuję w elfa, chyba że uda mi się znaleźć coś bez drobinek.
Swatche z Bahama mama też są jakieś ceglaste, chociaż może to wina zdjęcia. Będę musiała pooglądać testy na YT
Ona jest zimna do bólu. Mam ten brązer od niedawna i to najlepszy, jaki kiedykolwiek używałam!
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-18, 16:10   #3070
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez mary_poppins Pokaż wiadomość
Nie wiem tylko na ile ten z linka byłby kryjący, bo to w końcu puder, tyle że dla osób ciemnoskórych Ale odcień wydaje się naprawdę fajny.
Skoro tak mówisz, to chyba zainwestuję w elfa, chyba że uda mi się znaleźć coś bez drobinek.
Swatche z Bahama mama też są jakieś ceglaste, chociaż może to wina zdjęcia. Będę musiała pooglądać testy na YT
Cytat:
Napisane przez amelsss Pokaż wiadomość
Ona jest zimna do bólu. Mam ten brązer od niedawna i to najlepszy, jaki kiedykolwiek używałam!

też mnie się tak wydaje z testów macaczowych

A z tym elfem żebyś mnie źle nie zrozumiała- brązer jest bezdrobinkowy, to do różu napakowali drobin.
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-18, 16:19   #3071
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
mary_poppins - Może róż Taupe NYX? Dla mnie idealny!
Zobaczę, dzięki A masz może fotkę na buzi?

Cytat:
Napisane przez amelsss Pokaż wiadomość
Ona jest zimna do bólu. Mam ten brązer od niedawna i to najlepszy, jaki kiedykolwiek używałam!
O, to zmienia postać rzeczy

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
też mnie się tak wydaje z testów macaczowych

A z tym elfem żebyś mnie źle nie zrozumiała- brązer jest bezdrobinkowy, to do różu napakowali drobin.
Myślałam, że chodzi o bronzer Skoro tak, to będę musiała podjąć decyzję

Dzięki dziewczyny
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-18, 16:29   #3072
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez mary_poppins Pokaż wiadomość
Zobaczę, dzięki A masz może fotkę na buzi?
Niestety nie, ale poszukaj na googlach w grafice, w sumie jest sporo
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-18, 16:50   #3073
sweetieSS
Zakorzenienie
 
Avatar sweetieSS
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 6 709
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Nie mogę się doczekać Garden of eden
sweetieSS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-19, 10:47   #3074
Gray maluje
Przyczajenie
 
Avatar Gray maluje
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 12
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez mary_poppins Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam szybkie pytanie. Czy któraś z Was ma Face Contour Kit i potrafi mi powiedzieć, jaki daje efekt? Poszukuję CHŁODNEGO bronzera i nigdzie nie mogę takiego znaleźć, wszędzie roi się od takich ciepłych, iskrzących, a la ziemia egipska. Ten zestaw ze Sleeka wygląda na chłodny, ale kij wie jak jest na żywo. Jeśli któraś z Was ma i może się podzielić wrażeniami, to będę wdzięczna
To może z innej bajki - NYX Taupe?
__________________
http://graymaluje.blogspot.com
Gray maluje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-22, 20:43   #3075
czmarta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 230
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Vintage kupiona i wykorzystywana od tygodnia. Cienie bardzo ładne i chyba najlepsze jakościowo ze wszystkich Sleeków. Do paletki idealnie pasje mój nowy pędzelek Zoeva 227.
z tego wszystkiego pozbyłam się paletki Nude, bo rzadko ją używałam. Nie lubię brązów ...
czmarta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-29, 21:44   #3076
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Zbliża się DDD i zastanawiam się nad paroma rzeczami. Na pewno kupię paletkę Vintage Romance, myślę też nad jakimś różem, ale nie wiem jaki kolor wybrać, bo nie wiem co tak naprawdę mi pasuje (rzadko używam różu). Jestem blondynką, mam ciemną oprawę oczu, niebieskoszare oczy i jasną skórę o żółtych tonach z zaczerwienionymi policzkami (używam podkładu Bourjois HM 51 lub minerałów np EDM fawn, Lumiere Golden). Pomożecie?

Edytowane przez Finlora
Czas edycji: 2013-11-29 o 22:07
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-29, 22:30   #3077
bonjourdisko
Rozeznanie
 
Avatar bonjourdisko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Francja
Wiadomości: 886
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

o wspominacie o nyx taupe a ja dzisiaj nawet czytałam o nim i patrzyłam swatche!
szukam nowego bronzera, mam honolulu z w7,ale irytuje mnie, bo za szybko sie ściera :3
myślałam o macowym harmony - jednak on ma trochę różu, więc pewnie do samego konturowania ok [ale właśnie, nie łącząc go z różem] . nyx taupe chyba wygląda trochę brudno na buzi, co? spotkałam się właśnie z tą opinią...
oprócz harmony, mam na oku bahamę właśnie.
__________________
I) włosy za talie
II) włosomaniaczka od lutego 2012
III) wegetarianka od 2005

http://ochdearme.tumblr.com
http://www.bonjourdisko.blogspot.com - założyłam!
http://instagram.com/lilyhatesroses


29.09 - kosmetyki LUSH: peeling RUB RUB RUB, lotion Charity Pot, peeling do ust Bubblegum
bonjourdisko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-29, 22:44   #3078
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez bonjourdisko Pokaż wiadomość
o wspominacie o nyx taupe a ja dzisiaj nawet czytałam o nim i patrzyłam swatche!
szukam nowego bronzera, mam honolulu z w7,ale irytuje mnie, bo za szybko sie ściera :3
myślałam o macowym harmony - jednak on ma trochę różu, więc pewnie do samego konturowania ok [ale właśnie, nie łącząc go z różem] . nyx taupe chyba wygląda trochę brudno na buzi, co? spotkałam się właśnie z tą opinią...
oprócz harmony, mam na oku bahamę właśnie.
jeśli masz chłodna różowawą karnacje to nyx powinien być okej, ale ja mam jasną żółciutką ciepła karnacje i na mnie za dobrze sie nie sprawuje, wygladam w nim na chorą lub brudną właśnie.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-30, 06:11   #3079
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
jeśli masz chłodna różowawą karnacje to nyx powinien być okej, ale ja mam jasną żółciutką ciepła karnacje i na mnie za dobrze sie nie sprawuje, wygladam w nim na chorą lub brudną właśnie.
A ja się nie zgodzę, do chłodnej mi daleeeeko, jestem oliwkowa, lekko szarawa i blada, ale różowych tonów u mnie nie uświadczysz. Ponadto wiele niedobranych złotawych/oliwkowych podkładów [mineralnych][ wybija mną mojej cerze różowe tony i mocno odcina się od szyi.
Taupe to dla mnie bronzer idealny. Jest zupełnie chłodny, wiec nie ma mowy o śmiesznym efekcie cegły. Oczywiście, z bronzerem należy obchodzić się umiejętnie, ale to nie tyczy się tylko NYX, ale widuję wiele dziewczyn przyozdobionych rudymi/brązowymi plamami. Nie wiem, czy malują się po ciemnu, czy o co chodzi... ale fatalny widok.
Ja po prostu aplikuję jego niewielką ilość dobrze wyprofilowanym pędzlem do cieniowania zaraz pod kością policzkową, w zagłębieniu. Pilnuję, bo go wycieniować, aby się wtopił i wygląda bardzo naturalnie, jak cień, nie kosmetyk. Zazwyczaj towarzyszy mu róż Bourjois Rose pompon i zgrywają się świetnie, także ja nadal Taupe gorąco polecam
Ale wiadomo, co kto lubi i życzę Wam znalezienia tego idealnego
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-30, 16:36   #3080
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
A ja się nie zgodzę, do chłodnej mi daleeeeko, jestem oliwkowa, lekko szarawa i blada, ale różowych tonów u mnie nie uświadczysz. Ponadto wiele niedobranych złotawych/oliwkowych podkładów [mineralnych][ wybija mną mojej cerze różowe tony i mocno odcina się od szyi.
Taupe to dla mnie bronzer idealny. Jest zupełnie chłodny, wiec nie ma mowy o śmiesznym efekcie cegły. Oczywiście, z bronzerem należy obchodzić się umiejętnie, ale to nie tyczy się tylko NYX, ale widuję wiele dziewczyn przyozdobionych rudymi/brązowymi plamami. Nie wiem, czy malują się po ciemnu, czy o co chodzi... ale fatalny widok.
Ja po prostu aplikuję jego niewielką ilość dobrze wyprofilowanym pędzlem do cieniowania zaraz pod kością policzkową, w zagłębieniu. Pilnuję, bo go wycieniować, aby się wtopił i wygląda bardzo naturalnie, jak cień, nie kosmetyk. Zazwyczaj towarzyszy mu róż Bourjois Rose pompon i zgrywają się świetnie, także ja nadal Taupe gorąco polecam
Ale wiadomo, co kto lubi i życzę Wam znalezienia tego idealnego
a właśnie widzisz bo z tego co piszszesz masz raczej neutralny odcień skóry i z tym też sie zgodzę ze do neutralnych będzie pasował, aczkolwiek do typowo ciepłych odcieni skór nie da rady.
Wg mnie bronzerów właśnie powinno sie szukać w sposób dostosowany do tonacji podkąłdu, bo nie każdemu będą typowo chłodne bronzery pasować, tak jak i baza brązujaca z chanel wyglada zdecydowanie lepiej przy ciepłej żółtawej karnacji. zazwyczaj ciepłe bronzery są utozsamiane z pomarańczka czy cegiełką, a to troche mylne załozenie, bo zacnijmy od tego ze te cegiełki i pomarańczki to też nie zawsze typowo ciepłe odcienie, ale właśnie są też ciepłe i nie sztuczne bronzery.
Jak dla mnie przy ciepłej karnacji najlepszym wyjsciem jest poprostu ciemniejszy ciepły puder, a z typowych bronzerów to duo z Flormaru.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-30, 16:52   #3081
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
a właśnie widzisz bo z tego co piszszesz masz raczej neutralny odcień skóry i z tym też sie zgodzę ze do neutralnych będzie pasował, aczkolwiek do typowo ciepłych odcieni skór nie da rady.
Wg mnie bronzerów właśnie powinno sie szukać w sposób dostosowany do tonacji podkąłdu, bo nie każdemu będą typowo chłodne bronzery pasować, tak jak i baza brązujaca z chanel wyglada zdecydowanie lepiej przy ciepłej żółtawej karnacji. zazwyczaj ciepłe bronzery są utozsamiane z pomarańczka czy cegiełką, a to troche mylne załozenie, bo zacnijmy od tego ze te cegiełki i pomarańczki to też nie zawsze typowo ciepłe odcienie, ale właśnie są też ciepłe i nie sztuczne bronzery.
Jak dla mnie przy ciepłej karnacji najlepszym wyjsciem jest poprostu ciemniejszy ciepły puder, a z typowych bronzerów to duo z Flormaru.
Nie, nie, nie. Zdecydowanie cieplejsza. Neutralny jest zbyt różowy dla mnie. Muszę mieć sporo zieleni w podkładzie, ewentualnie niebieskiego, kiedy jest zbyt żółty. Nic we mnie chłodnego. Moja mama fakt ,ma zdecydowanie złotawy odcień skóry, ja natomiast bardziej szaro-zielona, ale podobnie w sumie, choć o wiele, wiele jaśniejsza. Tak jak pisałam, nawet teoretycznie ciepłe odcienie potrafią na mojej twarzy wyjść różowo. I zawsze kupuję minerały w kategorii oliwkowej/złotawej i te są dla mnie idealne, o neutralach nie ma mowy. Chyba, że masz na myśli neutrale drogeryjne, ale i tak byłyby dla mnie za różowe. Czasem wyglądam wręcz trupio-zielonkawo Ogólnie mam dość dziwny kolor karnacji + blada, dlatego niemożliwym było dla mnie znalezienie podkładu stacjonarnie.Wszystkie najjaśniejsze podkłady dostępne w drogeriach były dla mnie świnkowe i za ciemne.
Róż też muszę mieć zdecydowanie jasny i chłodny, najlepiej pastelowy róż, bo inne się ocieplają i nie wyglądam z nich dobrze w ogóle.
Nie wiem, może, gdybym była opalona, wtedy w cieplejszych bronzerach wyglądałabym lepiej, ale że karnację mam bardzo jasną, to nie jest mi dobrze w ciepłych tonach. Wyglądają na mnie po prostu sztucznie. Może to też wina dość widocznych naczyń krwionośnych.
Ale fakt, dobrym rozwiązaniem jest kupić ciemniejszy puder, a dla jasnych karnacji wręcz idealnym.
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-30, 17:26   #3082
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Nie, nie, nie. Zdecydowanie cieplejsza. Neutralny jest zbyt różowy dla mnie. Muszę mieć sporo zieleni w podkładzie, ewentualnie niebieskiego, kiedy jest zbyt żółty. Nic we mnie chłodnego. Moja mama fakt ,ma zdecydowanie złotawy odcień skóry, ja natomiast bardziej szaro-zielona, ale podobnie w sumie, choć o wiele, wiele jaśniejsza. Tak jak pisałam, nawet teoretycznie ciepłe odcienie potrafią na mojej twarzy wyjść różowo. I zawsze kupuję minerały w kategorii oliwkowej/złotawej i te są dla mnie idealne, o neutralach nie ma mowy. Chyba, że masz na myśli neutrale drogeryjne, ale i tak byłyby dla mnie za różowe. Czasem wyglądam wręcz trupio-zielonkawo Ogólnie mam dość dziwny kolor karnacji + blada, dlatego niemożliwym było dla mnie znalezienie podkładu stacjonarnie.Wszystkie najjaśniejsze podkłady dostępne w drogeriach były dla mnie świnkowe i za ciemne.
Róż też muszę mieć zdecydowanie jasny i chłodny, najlepiej pastelowy róż, bo inne się ocieplają i nie wyglądam z nich dobrze w ogóle.
Nie wiem, może, gdybym była opalona, wtedy w cieplejszych bronzerach wyglądałabym lepiej, ale że karnację mam bardzo jasną, to nie jest mi dobrze w ciepłych tonach. Wyglądają na mnie po prostu sztucznie. Może to też wina dość widocznych naczyń krwionośnych.
Ale fakt, dobrym rozwiązaniem jest kupić ciemniejszy puder, a dla jasnych karnacji wręcz idealnym.
odcień skóry a podkładu to nie to samo neutralny odcień skóy nie ma obsolutnie rózowego, jest właśnie bardziej szarawy, podkąłdy z niebieskimi pigmentami są w teorii tymi chłodnymi(w teori bo firmy kosmetyczne potrafia sobie róznie nazwać kolory, np dla mnei wszystkie loreala, nawet te teoretycznie w tonacji W są za rózowe). Ja absolutnie nie mówie o nazwach podkąłdu tylko własnie o odcieniu skóry. Neutralny odcień to nie jest odcień chłodny, to jest włąśnie neutralny ani typowo ciepły ani chłodny.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-30, 22:51   #3083
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
odcień skóry a podkładu to nie to samo neutralny odcień skóy nie ma obsolutnie rózowego, jest właśnie bardziej szarawy, podkąłdy z niebieskimi pigmentami są w teorii tymi chłodnymi(w teori bo firmy kosmetyczne potrafia sobie róznie nazwać kolory, np dla mnei wszystkie loreala, nawet te teoretycznie w tonacji W są za rózowe). Ja absolutnie nie mówie o nazwach podkąłdu tylko własnie o odcieniu skóry. Neutralny odcień to nie jest odcień chłodny, to jest włąśnie neutralny ani typowo ciepły ani chłodny.
Kiedy patrze na swoją skórę, widać ewidentnie żółtawo-zielonkawy odcień, lekko szarawy. I u mnie najlepiej to widać na rękach i szyi. Zresztą, kiedy przyłożę przedramię do twarzy, to także jest duża różnica, bo mam rumień, ale wystarczy sugerować się szyją właśnie. Nawet, kiedy dłonie w lecie złapią trochę słońca, nabierają złotawego odcienia. Myślę, że szarawy odcień 'zawdzięczam' przede wszystkim problemom zdrowotnym. Ale zawsze opalałam się na złoty brąz. Znam osoby o podobnym poziomie jasności lub bledsze niż ja, które maja naprawdę różową tonację.
Dla mnie W też były zbyt różowe[ podobnie jak dla mamy], pomijając, ze najjaśniejszy był za ciemny
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-30, 23:33   #3084
bonjourdisko
Rozeznanie
 
Avatar bonjourdisko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Francja
Wiadomości: 886
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

uh mi się już wszystko pomieszało!

ja niby jestem latem z odrobiną wiosny, ale nie potrafię jakoś określić mojego koloru skóry [no naprawdę, może to głupie ALE] więc jak czytam co wy wypisujecie to podziw
__________________
I) włosy za talie
II) włosomaniaczka od lutego 2012
III) wegetarianka od 2005

http://ochdearme.tumblr.com
http://www.bonjourdisko.blogspot.com - założyłam!
http://instagram.com/lilyhatesroses


29.09 - kosmetyki LUSH: peeling RUB RUB RUB, lotion Charity Pot, peeling do ust Bubblegum
bonjourdisko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-01, 06:24   #3085
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

W sumie to chyba nie ma sensu prowadzić dalej dyskusji na mój temat, bo po pierwsze dobrze znam swój odcień skróty, po dwa nie od tego jest ten wątek Musiałabym się chyba pokazać, by mi uwierzyć Nigdy jednak nie określałabym siebie w innej tonacji niż ciepła i wszystko na to wskazuje, że się nie mylę. Po prostu idzie w stronę zieleni, nie jest typowo 'żółta' .
Nie mniej jednak, zgodnie z tym, co pisałam. Taupe polecam nadal i sądzę, że do mojej karnacji jest idealny. A z pewnościa ja sie w nim czuję bardzo dobrze. Tylko, jak zaznaczyłam, używam go oszczędnie, pilnuję, by stopił się ze skórą w sposób naturalny i maluję nim wąski pas w zagłębieniu pod kością policzkową. Wygląda o wiele korzystniej niż jakikolwiek ciepły, nawet najjaśniejszy bronzer.
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-01, 09:41   #3086
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Zbliża się DDD i zastanawiam się nad paroma rzeczami. Na pewno kupię paletkę Vintage Romance, myślę też nad jakimś różem, ale nie wiem jaki kolor wybrać, bo nie wiem co tak naprawdę mi pasuje (rzadko używam różu). Jestem blondynką, mam ciemną oprawę oczu, niebieskoszare oczy i jasną skórę o żółtych tonach z zaczerwienionymi policzkami (używam podkładu Bourjois HM 51 lub minerałów np EDM fawn, Lumiere Golden). Pomożecie?

No właśnie, im bliżej DDD tym bardziej kusi mnie VR. Jakoś nie urwała mi niczego do tej pory, ale jak tak oglądam swatche w necie to mi się jej zachciewa no i wszyscy się tak nią zachwycają, że żal nie spróbować Do tego domówiłabym jeszcze ze dwa odcienie dermacolu i gites majonez Zresztą jakiś sleekowy róż też bym przygarnęła (bo w swoich zbiorach, wstyd się przyznać, nie posiadam jeszcze ani jednego), ale mam ich tyle, że zużycie w całości choćby jednego wydaje się niemożliwe więc pewnie dam se siana i zacznę oszczędzać na świąteczne prezenty bo tu Mikołaj za pasem, a ja jeszcze w polu, jeśli chodzi o podarki
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-08, 19:50   #3087
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 650
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

dziewczyny, mam paletkę storm. Używam z niej nagminnie czterech cieni (beżowy perłowy, i maty - jasny brąz, ciemny brąz, czarny)
brązy mam na wykończeniu - która paletka ze sleeka posiada wszystkie te cztery cienie i nie jest nią storm?
__________________
Haylee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-09, 17:31   #3088
ThinkOrange
Zadomowienie
 
Avatar ThinkOrange
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Przed komputerem
Wiadomości: 1 358
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez Haylee Pokaż wiadomość
dziewczyny, mam paletkę storm. Używam z niej nagminnie czterech cieni (beżowy perłowy, i maty - jasny brąz, ciemny brąz, czarny)
brązy mam na wykończeniu - która paletka ze sleeka posiada wszystkie te cztery cienie i nie jest nią storm?
W oh so special masz jasny braz, ciemny braz i czarny, ale nie ma perlowego bezu (jest perlowy roz, perlowe rozowe zloto i perlowy braz)
W sumie nic mi innego ńie przychodzi do glowy.
ThinkOrange jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-12, 09:31   #3089
bonjourdisko
Rozeznanie
 
Avatar bonjourdisko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Francja
Wiadomości: 886
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez ThinkOrange Pokaż wiadomość
W oh so special masz jasny braz, ciemny braz i czarny, ale nie ma perlowego bezu (jest perlowy roz, perlowe rozowe zloto i perlowy braz)
W sumie nic mi innego ńie przychodzi do glowy.
w au naturel jest w sumie taki eee kremowy,ale mozna podciagnac pod braz ciemny braz plus piekny fioletowawy, no i taupe
__________________
I) włosy za talie
II) włosomaniaczka od lutego 2012
III) wegetarianka od 2005

http://ochdearme.tumblr.com
http://www.bonjourdisko.blogspot.com - założyłam!
http://instagram.com/lilyhatesroses


29.09 - kosmetyki LUSH: peeling RUB RUB RUB, lotion Charity Pot, peeling do ust Bubblegum
bonjourdisko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-12, 15:18   #3090
SyllaP
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 8
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Witajcie. Nie chce tutaj na ten moment czytać 100 stront wątku... A mam pytanie . Czy cienie Sleek Was uczulały? Kogokolwiek? Kupiłam dwa dni temu dwie paletki cieni au naturel i vintage . Niestety po dwóch dniach stwierdzam , ze pieką mnie powieki. Nie wiem czy to wina cieni czy też może nowych pędzli Hakuro. Macie jakiś pomysł?
Proszę podpowiedzcie coś bo nie ciekawie z moimi powiekami.
SyllaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-07 22:25:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:09.