Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-09-19, 07:06   #4171
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez blackdaisy Pokaż wiadomość
Latalam z tym wszytskim i nikt nigdy nie zwrocil uwagi.
Jak nie przekraczają dozwolonej pojemności to jest OK. Gorzej jeśli się jedzie w upalne miejsca, mogą się psuć. A hydrolat może w samolocie wyciekać
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-24, 15:13   #4172
sistermorphine
Rozeznanie
 
Avatar sistermorphine
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 883
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

czy któraś stosowała hydrolat z róży damasceńskiej i może coś o nim powiedzieć? opis zachęcający i jestem ciekawa, czy faktycznie to takie cudo.
__________________
Dopóki mogę iść o własnych siłach,
pójdę tam, gdzie
zechcę.


sistermorphine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-25, 10:00   #4173
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez sistermorphine Pokaż wiadomość
czy któraś stosowała hydrolat z róży damasceńskiej i może coś o nim powiedzieć? opis zachęcający i jestem ciekawa, czy faktycznie to takie cudo.
Mam wodę różaną, ale nie z BU, więc nie wiem czy coś o niej pisać Bardzo ją lubię, to jest świetny produkt do suchej skóry
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-25, 19:14   #4174
Gosiu
Rozeznanie
 
Avatar Gosiu
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 675
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez sistermorphine Pokaż wiadomość
czy któraś stosowała hydrolat z róży damasceńskiej i może coś o nim powiedzieć? opis zachęcający i jestem ciekawa, czy faktycznie to takie cudo.

Mam, choć głównie do rozrabiania kremów. Ale czasem przemywam buzię i jest spoko. Jedno wiem na pewno- pachnie jak różany ogród! Bo inne to raczej z "letka" walą
Gosiu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-10, 07:02   #4175
iamxshi
Zadomowienie
 
Avatar iamxshi
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Lublin/Łódź
Wiadomości: 1 838
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Hej, znajdę gdzieś porównanie peelingu enzymtycznego i perłowego? Czaję się na następne zamówienie, lista ciągle rośnie, ale nie mogę się zdecydować.
iamxshi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-17, 22:11   #4176
iinnkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar iinnkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 717
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

hej
chcę zmienić swoją pielęgnacje twarzy na jesień i potrzebuję pomocy. Moją uwagę zwróciły:
- tonik z kwasem PHA
- serum LEMON
- serum GRANAT
- hydrolat oczarowy

Czy to wszystko stosować razem? Każde z serum co drugi dzien? co drugi dzień tonik? czy lepiej wybrać jedno serum aby zadziałało?
Mam 24 lata, cerę mieszaną- tłustą, z porami i wypryskami w trefie T i suchą na policzkach, ogólnie jest jaka szara
iinnkkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-21, 12:17   #4177
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

czy mozecie mi coś poradzić - ostatnio u mojego syna (14 lat) pojawiają sie dość częśto niespodzianki na twarzy , chcialbym mu kupic jakiś hydrolat do przemywania - czy hydrolat z drezwa herbacianego mu coś pomoże czy polecacie jednak coś innego?
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-21, 13:28   #4178
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez iamxshi Pokaż wiadomość
Hej, znajdę gdzieś porównanie peelingu enzymtycznego i perłowego? Czaję się na następne zamówienie, lista ciągle rośnie, ale nie mogę się zdecydować.
Ja kiedys, kiedys miałam zarówno enzymatyczny jakk i perłowy.

Z tego o pamiętam perłowy zawiera w sobie małe, wyczuwalne drobinki, ktore w opakowaniu wygladaja jak brokat. One subtelnie, ale wyczuwalnie ścierają naskórek. Z pewnością bym go zaliczyła do delikatnych peelingów mechanicznych. Nie jest to typowy , mocny zdzierak. Ja bym go umiejscowila miedzy enzymatycznym a typowo mechanicznym.

Natomiast enzymatyczny nie ma w sobie zadnych drobin, po prostu enzymy ktore sa w nim nazwarte rozpuszczaja martwy naskorek, na pewno jest delikatniejszy od mechanicznych i od perlowego, ale kto co lubi i potrzebuje . Skora po uzyciu jest gladka, widac ze pod wplywem tego peelingu cos sie na niej zadzialo Czesto dziewczyny uzywaja go by pozbys sie suchych skorek, ktore wystepuja np. podczas kuracji kwasami albo z "natury". Wiec z zalozenia jest skierowany do osob, ktore zle znosza peelingi mechaniczne albo maja wrazliwa cere.

---------- Dopisano o 14:24 ---------- Poprzedni post napisano o 14:15 ----------

Cytat:
Napisane przez iinnkkaa Pokaż wiadomość
hej
chcę zmienić swoją pielęgnacje twarzy na jesień i potrzebuję pomocy. Moją uwagę zwróciły:
- tonik z kwasem PHA
- serum LEMON
- serum GRANAT
- hydrolat oczarowy

Czy to wszystko stosować razem? Każde z serum co drugi dzien? co drugi dzień tonik? czy lepiej wybrać jedno serum aby zadziałało?
Mam 24 lata, cerę mieszaną- tłustą, z porami i wypryskami w trefie T i suchą na policzkach, ogólnie jest jaka szara
W pielegnacji warto kierowac sie zasada - im mniej, tym lepiej , a wprzypadku kwasow to juz szczegolnie. Na swojej liscie masz dwa produkty z kwasami: w toniku PHA zas w serum Lemon BHA. Jednak biorac pod uwage Twoje problemy z cera ja bym postawila na BHA czyli serum Lemon.

Ponadto jezeli masz szara cere to moze warto rozwazyc serum Flavo -c ? Nie dosc, ze rozjasni cere, to jeszcze jest niezlym antyoksydantem. Wtedy zrezygnowalabym zarówno z toniku i z serum Lemon i z serum z granatem ( witamina C moze podrazniac) , stawiajac tylko na serum Flavo C i hydrolat oczarowy.

---------- Dopisano o 14:28 ---------- Poprzedni post napisano o 14:24 ----------

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
czy mozecie mi coś poradzić - ostatnio u mojego syna (14 lat) pojawiają sie dość częśto niespodzianki na twarzy , chcialbym mu kupic jakiś hydrolat do przemywania - czy hydrolat z drezwa herbacianego mu coś pomoże czy polecacie jednak coś innego?
A jaka Twoj syn ma cere? Sucha? Mieszana? Tlusta? Hydrolaty generalnie sa ok, ale czasami moga wysuszac. Ponadto nie wiem czy sam hydrolat cos zdziala w tej materii. Moze lepiej kupic mu do mycia twarzy olejek z drzewem herbacianym? Ja go kiedys mialam i naprawde dobrze wspominam
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-22, 09:20   #4179
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 14:28 ---------- Poprzedni post napisano o 14:24 ----------



A jaka Twoj syn ma cere? Sucha? Mieszana? Tlusta? Hydrolaty generalnie sa ok, ale czasami moga wysuszac. Ponadto nie wiem czy sam hydrolat cos zdziala w tej materii. Moze lepiej kupic mu do mycia twarzy olejek z drzewem herbacianym? Ja go kiedys mialam i naprawde dobrze wspominam
szczerez mówiąc to nie wiem jaki ma typ cey , ale wydaje sie mi że ani tlustą ani suchą powiedziałbym ze normalną
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-04, 11:28   #4180
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Chcialam sie z Wami podzielic kolejna recenzja pudru ze zlotem Latem sprawowal sie dobrze, choc nieidealnie (z uwagi na wzmozone "przetluszczanie sie cery"), natomiast jesienia : jest idealnie

Ale do rzeczy aktulanie przeprowadzam kuracj rretinolem, moja cera z natury ejst wrazliwa, wiec retinol troche poteguje ten defekt Na czas kuracji odstawilam mineraly - troche wysuszaja , sciagaja cere jednak i postawilam a plynny podklad z wysokim filtrem. No,ale minusem tego podkladu jest to, ze nie matowi cery tylko ja jeszcze "przetluszcza" - wiec niewiele myslac wykanczajac makijaz siegnelam po puder ze zlotem. I nie moge wyjsc z szoku do dzisiaj : podklad urzymuje sie w stanie nienaruszonym do momentu demakijazu. Daje wykonczenie takiego rozswietlonego matu - bardzo naturalne. Do jego plusow moge zaliczyc to, ze absolutnie nie wysusza cery (co przy kuracji kwasami czy retinolem jest bardzo istotne) , a wrecz przeciwnie odnosze wrazenie, ze ja jeszcze nawilza. Wiec pudet ten na pewno bedzie bardzo dobry w przypadku osob z sucha cera i takie ktore przechodza kuracje , ktore troche wysuszaja i podrazniaja cere

Jak dla mnie super kosmetyk
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-11, 20:27   #4181
Kitari
Raczkowanie
 
Avatar Kitari
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 68
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Czy któraś z Was stosowała ten peeling? http://www.biochemiaurody.com/sklep/...ymaticEKO.html Jak wrażenia? Czy może zapchać cerę skłonną do przetłuszczania i powstawania zmian trądzikowych?
Kitari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-12, 12:23   #4182
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Kitari Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was stosowała ten peeling? http://www.biochemiaurody.com/sklep/...ymaticEKO.html Jak wrażenia? Czy może zapchać cerę skłonną do przetłuszczania i powstawania zmian trądzikowych?
Ja sie nie spotkalam z opinia, zeby ten peeling zapchal kogokolwiek Za krotka jest jego bytnosc na skorze i zbyt rzadko sie go uzywa , zeby mogl podzialac w ten sposob ( nawet jezeli ma w sobie skladniki "zapychajace"). Wiec jak dla mnie to watpliwa sprawa.

Chyba ze u Ciebie podrazniona cera reaguje wysypem. Wiadomo,ze peeling ma za zadanie zluszczac, wiec jakis potencjal podrazniajacy ma.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-12, 17:20   #4183
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Kitari Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was stosowała ten peeling? http://www.biochemiaurody.com/sklep/...ymaticEKO.html Jak wrażenia? Czy może zapchać cerę skłonną do przetłuszczania i powstawania zmian trądzikowych?
najlepszy peeling jaki dotąd miałam. Nie zapycha absolutnie
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-12, 21:34   #4184
Kitari
Raczkowanie
 
Avatar Kitari
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 68
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Listopadowaa: bardzo dziękuję za odpowiedź! W takim razie zamawiam zobaczymy jak się będzie u mnie spisywał
Kitari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-15, 21:02   #4185
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Kupiłam sobie składniki na krem na Biochemii Urody (konkretnie, to rozjaśniający, o ten: https://www.biochemiaurody.com/sklep/cream-acne.html)

Zrobiłam krem, wszystko dokładnie zgodnie z instrukcją. Pisali że ma mieć konsystencję trochę rzadszego budyniu. I owszem, miał. Zgodnie z instrukcją odstawiłam na 24h, a po 24h okazało się, że zrobił się bardziej leisty, nie wiecie co się stało? Wszystko było ok, a po odstaniu coś mu się stało
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-15, 21:20   #4186
iamxshi
Zadomowienie
 
Avatar iamxshi
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Lublin/Łódź
Wiadomości: 1 838
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Kupiłam sobie składniki na krem na Biochemii Urody (konkretnie, to rozjaśniający, o ten: https://www.biochemiaurody.com/sklep/cream-acne.html)

Zrobiłam krem, wszystko dokładnie zgodnie z instrukcją. Pisali że ma mieć konsystencję trochę rzadszego budyniu. I owszem, miał. Zgodnie z instrukcją odstawiłam na 24h, a po 24h okazało się, że zrobił się bardziej leisty, nie wiecie co się stało? Wszystko było ok, a po odstaniu coś mu się stało
Hej, właśnie mnie uspokoiłaś, bo mam tak samo jak ty Kiedy go zrobiłam było ok, otworzyłam go teraz i jest rzadszy.
iamxshi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-16, 08:51   #4187
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Mój krem tez był taki rzadszy.
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-16, 08:59   #4188
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Aaaa no to okej, skoro i Wy tak macie Myślałam, że coś źle zrobiłam
Jak go nakładam na twarz, to jest okej, bo wklepuję i nie spływa

A powiedzcie mi, też macie po nim taką klejącą twarz? niby wyczytałam, że można go stosować i wieczorem i rano, no ale nie wyobrażam sobie nakładać na to podkładu, więc stosuję go tylko wieczorem.

A jak efekty u Was? Bo ja na razie maziałam się nim może z 3-4 razy, a efekty już widzę
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-16, 09:10   #4189
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Używałam go tylko na noc bo własnie zostawiał taki tłusty film a cera była klejąca i świecąca. Używałam go trzy miesiące. Lekko rozjaśnił mi przebarwienia. Nie zapychał, nawilżał.
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-30, 11:02   #4190
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Dziewczyny,

A ja mam pytanie, ktoras z was uzywala kremu z kwasem liponowym albo kremu sojowego z peptydami, badz nowosci na BU serum S.O.S? Moglybyscie napisac swoje wrazenia?

Konczy mi sie wlasnie serum winogornowe - bardzo fajnie nawilzalo, ale kupilam go glownie ze wzgledu na to aby mi zredukowalo zmarszczki na czole - i niestety w tym wzgledzie serum nie zrobilo NIC. Dlatego chcialam kupic krem ktory jednoczesnie wplywalby na zmarszczki jak i troche ochranial skore.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-09, 10:29   #4191
emanuelle2
Raczkowanie
 
Avatar emanuelle2
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: ziemia
Wiadomości: 68
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Dziewczyny,

A ja mam pytanie, ktoras z was uzywala kremu z kwasem liponowym albo kremu sojowego z peptydami, badz nowosci na BU serum S.O.S? Moglybyscie napisac swoje wrazenia?

Konczy mi sie wlasnie serum winogornowe - bardzo fajnie nawilzalo, ale kupilam go glownie ze wzgledu na to aby mi zredukowalo zmarszczki na czole - i niestety w tym wzgledzie serum nie zrobilo NIC. Dlatego chcialam kupic krem ktory jednoczesnie wplywalby na zmarszczki jak i troche ochranial skore.
witam

Ja miałam krem regenerujący z kwasem liponowym i według mnie był całkiem fajny
Stosowałam go na noc i rano bużka wypoczęta , zmarszczki jakby wyprostowane(chociaż może widziałam to co chciałam widzieć )
Ogólnie polecam i jak bym miała go kupić jeszcze raz to bym go kupiła

A teraz mam pytanie trochę z innej beczki-zamówiłam sobie olejek-eliksir młodośći-z wit A,C,Q10,kwasem liponowym i chciała bym wiedzieć czy jak będę go stosowała na noc to czy w dzień muszę używać filtrów?

Ostatnio obleciałam całe miasto i nic nie dostałam

To samo tyczy się olejku z wit C-czy stosując go na noc też w dzień muszę używać filtrów?

Pomóżcie proszę
emanuelle2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-10, 12:15   #4192
KujawiankA
Zakorzenienie
 
Avatar KujawiankA
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 046
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Dziewczyny jestem przed pierwszym zamówieniem z BU.
Zachęcona dobrymi opiniani o toniku z Paula's choice
http://www.paulaschoice.pl/pl/p/Skin...ant-118-ml/123
a zniechęcona jego ceną zaczęłam poszukiwania w BU

Używałyście tonik z kwasem bha 2%?
Były jakieś efekty?

Jestem po trzydziestce, mam cerę suchą z trądzikiem, liczne przebarwienia i blizny.

Mysle jeszcze nad hydrolatem z kwiatu kocanki, olejkiem myjącym pomarańczowym, masłem shea (do stosowania na stopy), serum migdałowym i olejkiem z drzewa herbacianego. Mamie chcę zamówić puder bambusowo pszeniczny bo ma tłustą cerę.

Warto klikać te rzeczy?
__________________
“Poświęcaj tyle czasu na ulepszanie siebie, byś nie miał go na krytykę innych." Christian D. Larson
KujawiankA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-10, 13:20   #4193
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez emanuelle2 Pokaż wiadomość
witam

Ja miałam krem regenerujący z kwasem liponowym i według mnie był całkiem fajny
Stosowałam go na noc i rano bużka wypoczęta , zmarszczki jakby wyprostowane(chociaż może widziałam to co chciałam widzieć )
Ogólnie polecam i jak bym miała go kupić jeszcze raz to bym go kupiła

A teraz mam pytanie trochę z innej beczki-zamówiłam sobie olejek-eliksir młodośći-z wit A,C,Q10,kwasem liponowym i chciała bym wiedzieć czy jak będę go stosowała na noc to czy w dzień muszę używać filtrów?

Ostatnio obleciałam całe miasto i nic nie dostałam

To samo tyczy się olejku z wit C-czy stosując go na noc też w dzień muszę używać filtrów?

Pomóżcie proszę

Dzieki za opinie Ale juz zlozylam zamowienie, tak wiec narazie krem z kwasem liponowym musi poczekac, tymbardziej ze jestem w trakcie stosowania retinolu, wiec co za duzo to niezdrowo

Odnoszac sie do twojego pytania to jezeli uzywasz retinolu (nawet na noc) to krem anty UV ewentualnie podklad z wysokim filtrem jest niezbedny. Na swoim przykladzie moge Ci napisac - aktualnie uzywam retinolu dla wrazliwcow w niskim stezeniu, jako ochore anty UV mam podklad z wysokim filtrem (30) gdy go nie naloze , a np. uzyje podkladu mineralnego to czuje, ze moja cera jest podrazniona,sciagnieta, po demakijazu widze czerwone plamy, cera w dzien szybciej sie przetluszcza. I ogolnie czuje, ze duzo gorzej znosi te dawke retinolu i ze cos sie z nia dzieje. Gdy naloze podklad z wysokim filtrem to nie mam ani zadnych podraznien, ani przetluszczania, cera jest "uspokojona".

Odnosnie olejku z wiatamina C, to przyznam szczerze, ze ja stosowalam serum Flavo C w okresie letnim i zadnej ochrony nie stosowalam , a z cera nic sie nie dzialo.

Swoja droga chcesz na jeden rzut uzywac witaminy C i retinolu? Mozesz przedobrzyc.

---------- Dopisano o 14:20 ---------- Poprzedni post napisano o 14:14 ----------

Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość
Dziewczyny jestem przed pierwszym zamówieniem z BU.
Zachęcona dobrymi opiniani o toniku z Paula's choice
http://www.paulaschoice.pl/pl/p/Skin...ant-118-ml/123
a zniechęcona jego ceną zaczęłam poszukiwania w BU

Używałyście tonik z kwasem bha 2%?
Były jakieś efekty?

Jestem po trzydziestce, mam cerę suchą z trądzikiem, liczne przebarwienia i blizny.

Mysle jeszcze nad hydrolatem z kwiatu kocanki, olejkiem myjącym pomarańczowym, masłem shea (do stosowania na stopy), serum migdałowym i olejkiem z drzewa herbacianego. Mamie chcę zamówić puder bambusowo pszeniczny bo ma tłustą cerę.

Warto klikać te rzeczy?
Ja uzywalam z jakies dwa lata temu tonik z 2% BHA. I z tego co pamietam cera byla ujendolicona i bardzo gladka. W dalszej perspektywie zredukowal powstawanie wypryskow. Serum migdalowe z BU to moj ulubieniec i tez moze niezle sie sprawdzic w przypadku problemow z Twoja cera.

Co do pozostalych produktow mysle, ze dobrze wybralas tj. zastosowanie i produkt, bo maslo shea rzeczywiscie super sprawdza sie na stopy, zas z olejkow mialam herbaciany i swietnie lagodzil wszelkie stany zapalne.

Natomiast jezeli rozwazalabys zakup zarowno serum migdalowe i tonik BHA to radzilabym Ci postawic na jeden z tych produktow. Oba sa godne polecenia

---------- Dopisano o 14:20 ---------- Poprzedni post napisano o 14:20 ----------

Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość
Dziewczyny jestem przed pierwszym zamówieniem z BU.
Zachęcona dobrymi opiniani o toniku z Paula's choice
http://www.paulaschoice.pl/pl/p/Skin...ant-118-ml/123
a zniechęcona jego ceną zaczęłam poszukiwania w BU

Używałyście tonik z kwasem bha 2%?
Były jakieś efekty?

Jestem po trzydziestce, mam cerę suchą z trądzikiem, liczne przebarwienia i blizny.

Mysle jeszcze nad hydrolatem z kwiatu kocanki, olejkiem myjącym pomarańczowym, masłem shea (do stosowania na stopy), serum migdałowym i olejkiem z drzewa herbacianego. Mamie chcę zamówić puder bambusowo pszeniczny bo ma tłustą cerę.

Warto klikać te rzeczy?
Ja uzywalam z jakies dwa lata temu tonik z 2% BHA. I z tego co pamietam cera byla ujendolicona i bardzo gladka. W dalszej perspektywie zredukowal powstawanie wypryskow. Serum migdalowe z BU to moj ulubieniec i tez moze niezle sie sprawdzic w przypadku problemow z Twoja cera.

Co do pozostalych produktow mysle, ze dobrze wybralas tj. zastosowanie i produkt, bo maslo shea rzeczywiscie super sprawdza sie na stopy, zas z olejkow mialam herbaciany i swietnie lagodzil wszelkie stany zapalne.

Natomiast jezeli rozwazalabys zakup zarowno serum migdalowe i tonik BHA to radzilabym Ci postawic na jeden z tych produktow. Oba sa godne polecenia
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-10, 13:51   #4194
KujawiankA
Zakorzenienie
 
Avatar KujawiankA
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 046
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Dzieki za opinie Ale juz zlozylam zamowienie, tak wiec narazie krem z kwasem liponowym musi poczekac, tymbardziej ze jestem w trakcie stosowania retinolu, wiec co za duzo to niezdrowo

Odnoszac sie do twojego pytania to jezeli uzywasz retinolu (nawet na noc) to krem anty UV ewentualnie podklad z wysokim filtrem jest niezbedny. Na swoim przykladzie moge Ci napisac - aktualnie uzywam retinolu dla wrazliwcow w niskim stezeniu, jako ochore anty UV mam podklad z wysokim filtrem (30) gdy go nie naloze , a np. uzyje podkladu mineralnego to czuje, ze moja cera jest podrazniona,sciagnieta, po demakijazu widze czerwone plamy, cera w dzien szybciej sie przetluszcza. I ogolnie czuje, ze duzo gorzej znosi te dawke retinolu i ze cos sie z nia dzieje. Gdy naloze podklad z wysokim filtrem to nie mam ani zadnych podraznien, ani przetluszczania, cera jest "uspokojona".

Odnosnie olejku z wiatamina C, to przyznam szczerze, ze ja stosowalam serum Flavo C w okresie letnim i zadnej ochrony nie stosowalam , a z cera nic sie nie dzialo.

Swoja droga chcesz na jeden rzut uzywac witaminy C i retinolu? Mozesz przedobrzyc.

---------- Dopisano o 14:20 ---------- Poprzedni post napisano o 14:14 ----------



Ja uzywalam z jakies dwa lata temu tonik z 2% BHA. I z tego co pamietam cera byla ujendolicona i bardzo gladka. W dalszej perspektywie zredukowal powstawanie wypryskow. Serum migdalowe z BU to moj ulubieniec i tez moze niezle sie sprawdzic w przypadku problemow z Twoja cera.

Co do pozostalych produktow mysle, ze dobrze wybralas tj. zastosowanie i produkt, bo maslo shea rzeczywiscie super sprawdza sie na stopy, zas z olejkow mialam herbaciany i swietnie lagodzil wszelkie stany zapalne.

Natomiast jezeli rozwazalabys zakup zarowno serum migdalowe i tonik BHA to radzilabym Ci postawic na jeden z tych produktow. Oba sa godne polecenia

---------- Dopisano o 14:20 ---------- Poprzedni post napisano o 14:20 ----------



Ja uzywalam z jakies dwa lata temu tonik z 2% BHA. I z tego co pamietam cera byla ujendolicona i bardzo gladka. W dalszej perspektywie zredukowal powstawanie wypryskow. Serum migdalowe z BU to moj ulubieniec i tez moze niezle sie sprawdzic w przypadku problemow z Twoja cera.

Co do pozostalych produktow mysle, ze dobrze wybralas tj. zastosowanie i produkt, bo maslo shea rzeczywiscie super sprawdza sie na stopy, zas z olejkow mialam herbaciany i swietnie lagodzil wszelkie stany zapalne.

Natomiast jezeli rozwazalabys zakup zarowno serum migdalowe i tonik BHA to radzilabym Ci postawic na jeden z tych produktow. Oba sa godne polecenia
Bardzo Ci dziękuję za odpowiedź i pomoc.
__________________
“Poświęcaj tyle czasu na ulepszanie siebie, byś nie miał go na krytykę innych." Christian D. Larson
KujawiankA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-10, 14:03   #4195
emanuelle2
Raczkowanie
 
Avatar emanuelle2
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: ziemia
Wiadomości: 68
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Dzieki za opinie Ale juz zlozylam zamowienie, tak wiec narazie krem z kwasem liponowym musi poczekac, tymbardziej ze jestem w trakcie stosowania retinolu, wiec co za duzo to niezdrowo

Odnoszac sie do twojego pytania to jezeli uzywasz retinolu (nawet na noc) to krem anty UV ewentualnie podklad z wysokim filtrem jest niezbedny. Na swoim przykladzie moge Ci napisac - aktualnie uzywam retinolu dla wrazliwcow w niskim stezeniu, jako ochore anty UV mam podklad z wysokim filtrem (30) gdy go nie naloze , a np. uzyje podkladu mineralnego to czuje, ze moja cera jest podrazniona,sciagnieta, po demakijazu widze czerwone plamy, cera w dzien szybciej sie przetluszcza. I ogolnie czuje, ze duzo gorzej znosi te dawke retinolu i ze cos sie z nia dzieje. Gdy naloze podklad z wysokim filtrem to nie mam ani zadnych podraznien, ani przetluszczania, cera jest "uspokojona".

Odnosnie olejku z wiatamina C, to przyznam szczerze, ze ja stosowalam serum Flavo C w okresie letnim i zadnej ochrony nie stosowalam , a z cera nic sie nie dzialo.

Swoja droga chcesz na jeden rzut uzywac witaminy C i retinolu? Mozesz przedobrzyc.
Dzięki za odpowiedż
Czyli uważasz,że muszę stosować filtry na dzień..............nie wiem gdzie ja je znajdę

A jeśli chodzi o olejek z witaminą C(jest to serum-olejek z wit C) to wyczytałam na stronie BU ,że można go stosować od początku kuracji retinolem i nic złego się nie będzie działo

Nie można aby stosować witaminy C w postaci kwasu askorbinowego-a moja wit C to tetraizopalmitynian askorbylu

Więc pomyślałam sobie,że będę to stosowała na zmianę z tym olejkiem z wit A-czyli w 1 dzień olejek z wit A a na drugi dzień olejek z wit C
uważasz,że to za dużo na raz?

A jeśli mogę zapytać Ty stosujesz sam retinol?czy na zmianę z innym produktem?produktami?stos ujesz go na noc?czy na dzień?

Wybacz pytania ale jest to moja pierwsza kuracja retinolem i chciała bym jak najwięcej wiedzieć żeby popełnić jak najmniej błędów

pozdrawiam

Edytowane przez emanuelle2
Czas edycji: 2014-12-10 o 14:04
emanuelle2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-10, 15:09   #4196
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

jest sens uzywac kwasu mlekowego dalej skoro robię się po nim cała czerwona na jakieś 20 minut?
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-10, 16:54   #4197
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez emanuelle2 Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedż
Czyli uważasz,że muszę stosować filtry na dzień..............nie wiem gdzie ja je znajdę

A jeśli chodzi o olejek z witaminą C(jest to serum-olejek z wit C) to wyczytałam na stronie BU ,że można go stosować od początku kuracji retinolem i nic złego się nie będzie działo

Nie można aby stosować witaminy C w postaci kwasu askorbinowego-a moja wit C to tetraizopalmitynian askorbylu

Więc pomyślałam sobie,że będę to stosowała na zmianę z tym olejkiem z wit A-czyli w 1 dzień olejek z wit A a na drugi dzień olejek z wit C
uważasz,że to za dużo na raz?

A jeśli mogę zapytać Ty stosujesz sam retinol?czy na zmianę z innym produktem?produktami?stos ujesz go na noc?czy na dzień?

Wybacz pytania ale jest to moja pierwsza kuracja retinolem i chciała bym jak najwięcej wiedzieć żeby popełnić jak najmniej błędów

pozdrawiam

Wybacz pytanie, ale mieszkasz na odludziu? Bo troche dziwi mnie Twoj problem z dostepnoscia do kremow z filtrem. Przeciez w kazdym sklepie - sieciowce, w kiosku czy w aptece dostanie sie taki bez problemu
Z tego co wiem to tez BU ma w swojej ofercie, wiec jezeli dopiero skladasz u nich zamowenie to odrazu mozesz zakupic ten krem

Wiesz musisz nie musisz - nie wiem jak Twoja cera zareaguje, ale ja w przypadku skladnikow zluszczajacych (kwasy, retinol) zawsze uzywam kremu anty UV albo podkladow z filtrem, bo jak nie uzywam to musze borykac sie z podraznieniem czy zaczerwieniem i ogolnie z buntem cery Bo to podraznienie rodzi wypryski, przetluszczanie sie, wiec ja dziekuje bardzo

Jezeli to jest Twoj pierwszy raz z retinolem to tymbardziej zalecalabym ostroznosc i darowala sobie inne dodatkowe kosmetyki z aktywnymi skladnikami. Ewentualnie moglabys je wprowadzic jak juz cera przyzwyczai sie do retinolu. Niby mozna laczyc, ale ja w swojej pielegnacji stawiam zawsze na jeden konkretniejszy produkt m.in. dlatego sobie odpuscilam ten krem z kwasem liponowym, bo aktualnie uzywam retinolu, odpuscilam sobie tez kwas migdalowy.

Chociaz mozesz sprobowac retinol i te witamine C, ale jak nigdy nie stosowalas retinolu to naprawde sugerowalabym ostroznosc.

Ja aktualnie uzywam kremu z retinolem co 3 dzien (Redermic R), a w dni kiedy nie uzywam to stosuje serum winogornowe z BU albo serum z Planeta Organica z kapka odzywczego zelu hialuronowego.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-11, 08:29   #4198
emanuelle2
Raczkowanie
 
Avatar emanuelle2
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: ziemia
Wiadomości: 68
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Wybacz pytanie, ale mieszkasz na odludziu? Bo troche dziwi mnie Twoj problem z dostepnoscia do kremow z filtrem. Przeciez w kazdym sklepie - sieciowce, w kiosku czy w aptece dostanie sie taki bez problemu
Z tego co wiem to tez BU ma w swojej ofercie, wiec jezeli dopiero skladasz u nich zamowenie to odrazu mozesz zakupic ten krem

Wiesz musisz nie musisz - nie wiem jak Twoja cera zareaguje, ale ja w przypadku skladnikow zluszczajacych (kwasy, retinol) zawsze uzywam kremu anty UV albo podkladow z filtrem, bo jak nie uzywam to musze borykac sie z podraznieniem czy zaczerwieniem i ogolnie z buntem cery Bo to podraznienie rodzi wypryski, przetluszczanie sie, wiec ja dziekuje bardzo

Jezeli to jest Twoj pierwszy raz z retinolem to tymbardziej zalecalabym ostroznosc i darowala sobie inne dodatkowe kosmetyki z aktywnymi skladnikami. Ewentualnie moglabys je wprowadzic jak juz cera przyzwyczai sie do retinolu. Niby mozna laczyc, ale ja w swojej pielegnacji stawiam zawsze na jeden konkretniejszy produkt m.in. dlatego sobie odpuscilam ten krem z kwasem liponowym, bo aktualnie uzywam retinolu, odpuscilam sobie tez kwas migdalowy.

Chociaz mozesz sprobowac retinol i te witamine C, ale jak nigdy nie stosowalas retinolu to naprawde sugerowalabym ostroznosc.

Ja aktualnie uzywam kremu z retinolem co 3 dzien (Redermic R), a w dni kiedy nie uzywam to stosuje serum winogornowe z BU albo serum z Planeta Organica z kapka odzywczego zelu hialuronowego.
Hej

Rozśmieszyłaś mnie z tym mieszkaniem na odludziu
Owszem mieszkam w małym mieście w którym naprawdę zdobycie dobrego kremu z filtrem graniczy z cudem

I chodzi mi tu o kremy z filtrem min 50 które są stabilne i naprawdę chronią a nie o kremy z kiosku-tak jak pisałaś
W sieciówkach kremy z filtrami mają najwyżej SPF 20-gdzie jest to żadna ochrona i do tego filtr jest niestabilny-więc po co tego używać skoro wcale nie chroni...

Natomiast filtry apteczne np:La Roche Posay,Active C,Avene u mnie są nie do zdobycia niestety

Już jakiś czas temu przeleciałam wszystkie apteki i dostałam jedną małą próbeczkę tylkoTłumaczenie Pań w aptekach:teraz nie ma lata więc kremów z filtrami też nie mai,że po co mi teraz krem z filtrem skoro zaraz jest zima?

Po prostu zacofanie Pań w aptece nie ma granic
emanuelle2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-11, 10:10   #4199
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez emanuelle2 Pokaż wiadomość
Hej

Rozśmieszyłaś mnie z tym mieszkaniem na odludziu
Owszem mieszkam w małym mieście w którym naprawdę zdobycie dobrego kremu z filtrem graniczy z cudem

I chodzi mi tu o kremy z filtrem min 50 które są stabilne i naprawdę chronią a nie o kremy z kiosku-tak jak pisałaś
W sieciówkach kremy z filtrami mają najwyżej SPF 20-gdzie jest to żadna ochrona i do tego filtr jest niestabilny-więc po co tego używać skoro wcale nie chroni...

Natomiast filtry apteczne np:La Roche Posay,Active C,Avene u mnie są nie do zdobycia niestety

Już jakiś czas temu przeleciałam wszystkie apteki i dostałam jedną małą próbeczkę tylkoTłumaczenie Pań w aptekach:teraz nie ma lata więc kremów z filtrami też nie mai,że po co mi teraz krem z filtrem skoro zaraz jest zima?

Po prostu zacofanie Pań w aptece nie ma granic
Sama mieszkam w malym miasteczku i zdaje sobie sprawe, ze w takich miasteczkach moze byc problem ze znalezieniem FIRMOWEGO kremu z filtrem A firmowe niekoniecznie oznacza lepsze czy dobre. Ta emulsja z Lirene , ktora jest rowniez w ofercie BU jest dostepna praktycznie w wiekszosci sieciowek, nawet u mnie w Biedronce ja widzialam Ponadto dobry jest tez krem z filtrem z Soraya w takich pomaranczowych opakowniach i tez w sieciowkach ja widzialam. A w moim miescie mam 3 niewielkie sklepy sieciowe.

Poza tym zawsze mozesz umowic sie z Paniami z apteki czy bylaby mozliwosc sprowadzenia jednej sztuki konkretnego kremu z filtrem, ktoryby Cie interesowal. Ja tak robilam jak mi na czyms zalezalo

---------- Dopisano o 11:10 ---------- Poprzedni post napisano o 11:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Listopadowaa Pokaż wiadomość
jest sens uzywac kwasu mlekowego dalej skoro robię się po nim cała czerwona na jakieś 20 minut?
To moze waarto zmniejszyc czestotliwosc stosowania? Ja pamietam, ze mialam tak po toniku PHA, ale jezeli ta czerwonosc nie wyrzadza Ci wiekszej krzywdy to ja bym uzywala.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-11, 10:12   #4200
blackdaisy
Rozeznanie
 
Avatar blackdaisy
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 934
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez emanuelle2 Pokaż wiadomość
Hej

Rozśmieszyłaś mnie z tym mieszkaniem na odludziu
Owszem mieszkam w małym mieście w którym naprawdę zdobycie dobrego kremu z filtrem graniczy z cudem

I chodzi mi tu o kremy z filtrem min 50 które są stabilne i naprawdę chronią a nie o kremy z kiosku-tak jak pisałaś
W sieciówkach kremy z filtrami mają najwyżej SPF 20-gdzie jest to żadna ochrona i do tego filtr jest niestabilny-więc po co tego używać skoro wcale nie chroni...

Natomiast filtry apteczne np:La Roche Posay,Active C,Avene u mnie są nie do zdobycia niestety

Już jakiś czas temu przeleciałam wszystkie apteki i dostałam jedną małą próbeczkę tylkoTłumaczenie Pań w aptekach:teraz nie ma lata więc kremów z filtrami też nie mai,że po co mi teraz krem z filtrem skoro zaraz jest zima?

Po prostu zacofanie Pań w aptece nie ma granic
Ja bym radzila zamowic filtr z internetu- i po klopocie
Co do uzywania paru skladnikow aktywnych na raz, fakt-trzeba byc ostroznym i obserwowac swoja twarz.
Ja uzywam Redermic R z serum z 20% wit. C- bardzo dobrze sie sprawdza taka mieszanka.
Dodam, ze to pierszy moj kontakt z retinolem. Zaczelam pod koniec wrzesnia.
blackdaisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-25 20:03:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:54.