Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-01-20, 14:57   #1201
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Skoro nie było wtrysku to nawet nie wydawalabym pieniędzy na test. Ale jak chcesz to zrób.
Ja tez jestem przeziębiona teraz i bola mnie piersi jajniki i całe podbrzusze ale taki urok przeziębienia


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-20, 15:13   #1202
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez klaudiawp Pokaż wiadomość
Hej, pisałam kilka dni temu, o stosunku z pękniętą prezerwatywą, bez wytrysku. Minęło 6 dni, ja zdążyłam się przeziębić i pojawił się u mnie ból jajników (szczególnie przy kaszleniu). Stan podgorączkowy utrzymuje się 37. Również pojawił się u mnie biały, dosyć gęsty śluz. Do okresu mam tydzień, raczej nigdy tak nie miałam. Okres mam dosyć regularny. Czytałam w internecie o początkach ciąży i zarówno jak i przeziębienie, ból jajników i biały śluz mogą świadczyć o jej początku. Kiedy mogę zrobić test ciążowy, żeby się upewnić... Czy to w ogóle możliwe żebym była w ciąży?
Biały, gesty śluz to przede wszystkim śluz fazy niepłodnej, w której teraz zapewne jesteś.

Ból przy kaszlu to może być zwykły nerwoból. Mniej internetu, więcej wiedzy z zakresu biologii.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-20, 16:41   #1203
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
Skoro nie było wtrysku to nawet nie wydawalabym pieniędzy na test. Ale jak chcesz to zrób.
Ja tez jestem przeziębiona teraz i bola mnie piersi jajniki i całe podbrzusze ale taki urok przeziębienia


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Tego nie doczytałam
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-23, 14:16   #1204
karoline3ek
Zadomowienie
 
Avatar karoline3ek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 258
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cześć,

mam problemy z regularnymi cyklami i dostałam od gina Duphaston na regulację i pigułki anty.
Zakończyłam branie duphastonu i od 10 dni brak okresu. Miałam jednodniowe plamienie (pomarańczowe?) oraz zdarza mi się delikatnie plamić do dziś. Test wykazał drugą bardzo bladą kreskę.
Objawy które odczuwam sugerują albo okres albo ciążę i są dla mnie mylące niestety.
Na piersiach pojawiły się widoczne naczynka, plamki i niebieskawe żyłki, brodawki nabrały ciemnobrązowego koloru. Bolą niesamowicie od strony pach. Jestem non stop zmęczona.
Odrzuciło mnie od mojej ulubionej kawy i od dymu papierosów. Lekarza mam dopiero 2 lutego, niestety w związku z trybem pracy, nawet nie mam jak wcześniej udać się na betę.
karoline3ek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-23, 15:51   #1205
Cytokina
Interleukina Druga
 
Avatar Cytokina
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 811
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez karoline3ek Pokaż wiadomość
Cześć,

mam problemy z regularnymi cyklami i dostałam od gina Duphaston na regulację i pigułki anty.
Zakończyłam branie duphastonu i od 10 dni brak okresu. Miałam jednodniowe plamienie (pomarańczowe?) oraz zdarza mi się delikatnie plamić do dziś. Test wykazał drugą bardzo bladą kreskę.
Objawy które odczuwam sugerują albo okres albo ciążę i są dla mnie mylące niestety.
Na piersiach pojawiły się widoczne naczynka, plamki i niebieskawe żyłki, brodawki nabrały ciemnobrązowego koloru. Bolą niesamowicie od strony pach. Jestem non stop zmęczona.
Odrzuciło mnie od mojej ulubionej kawy i od dymu papierosów. Lekarza mam dopiero 2 lutego, niestety w związku z trybem pracy, nawet nie mam jak wcześniej udać się na betę.
Ile czasu minęło od stosunku? Test powinien być miarodajny po około 14 dniach. Jeżeli wynik był wątpliwy to zawsze możesz go powtórzyć po 2-3 dnaich.

Edytowane przez Cytokina
Czas edycji: 2018-01-23 o 15:53
Cytokina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-23, 17:06   #1206
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez karoline3ek Pokaż wiadomość
Cześć,

mam problemy z regularnymi cyklami i dostałam od gina Duphaston na regulację i pigułki anty.
Zakończyłam branie duphastonu i od 10 dni brak okresu. Miałam jednodniowe plamienie (pomarańczowe?) oraz zdarza mi się delikatnie plamić do dziś. Test wykazał drugą bardzo bladą kreskę.
Objawy które odczuwam sugerują albo okres albo ciążę i są dla mnie mylące niestety.
Na piersiach pojawiły się widoczne naczynka, plamki i niebieskawe żyłki, brodawki nabrały ciemnobrązowego koloru. Bolą niesamowicie od strony pach. Jestem non stop zmęczona.
Odrzuciło mnie od mojej ulubionej kawy i od dymu papierosów. Lekarza mam dopiero 2 lutego, niestety w związku z trybem pracy, nawet nie mam jak wcześniej udać się na betę.
Powtórz test lub idź na betę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-23, 20:58   #1207
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez karoline3ek Pokaż wiadomość
Cześć,

mam problemy z regularnymi cyklami i dostałam od gina Duphaston na regulację i pigułki anty.
Zakończyłam branie duphastonu i od 10 dni brak okresu. Miałam jednodniowe plamienie (pomarańczowe?) oraz zdarza mi się delikatnie plamić do dziś. Test wykazał drugą bardzo bladą kreskę.
Objawy które odczuwam sugerują albo okres albo ciążę i są dla mnie mylące niestety.
Na piersiach pojawiły się widoczne naczynka, plamki i niebieskawe żyłki, brodawki nabrały ciemnobrązowego koloru. Bolą niesamowicie od strony pach. Jestem non stop zmęczona.
Odrzuciło mnie od mojej ulubionej kawy i od dymu papierosów. Lekarza mam dopiero 2 lutego, niestety w związku z trybem pracy, nawet nie mam jak wcześniej udać się na betę.
A coś o stosunkach? Skoro dostałaś anty to chyba się nie starasz?
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-01-25, 15:31   #1208
Moniaczek2421
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1
Question Prawdopodobieństwo ciąży ! Czy to możliwe ? PILNE !!!

Cześć ! Niestety nie znalazłam kogoś z takim problemem jak mój.. dlatego bardzo proszę Was o pomoc! Od kilku dni zastanawiam się nad możliwością ciąży. Mam 24 lata. Zacznę od tego,że brałam tabletki antykoncepcyjne przez dwa lata, od listopada 2017 przestałam je brać. Ostatni okres miałam 14 grudnia. Zabezpieczamy się prezerwatywami, aczkolwiek w dzień spodziewanej miesiączki (14 stycznia) po zakończeniu stosunku zauważyliśmy malutką dziurkę na zbiorniczku prezerwatywy. Na drugi dzień z samego rana powtórzyliśmy "przytulanki", ale na początku partner wszedł do środka bez prezerwatywy, po kilku "ruchach" założył ją. Nie dostałam miesiączki. Odczuwam ból w podbrzuszu nieco inny niż na okres, ale delikatny, do tego kłucie jajników, na zmianę. Jestem rozdrażniona. Robiłam test ciążowy 9 dni po stosunku, ale był negatywny. Czy mogę być w ciąży? Czy możliwe abym wykonała test za wcześnie, dodam,że zrobiłam go nie rano, a po południu.. Nie czuję żeby było mi "tam" mokro,wręcz przeciwnie. Temperatura w pochwie to 37*-37.1*, śluz znajdujący się w niej jest taki przezroczysto biały.. bardzo proszę o odpowiedź!!
Moniaczek2421 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-25, 15:41   #1209
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Prawdopodobieństwo ciąży ! Czy to możliwe ? PILNE !!!

Cytat:
Napisane przez Moniaczek2421 Pokaż wiadomość
Cześć ! Niestety nie znalazłam kogoś z takim problemem jak mój.. dlatego bardzo proszę Was o pomoc! Od kilku dni zastanawiam się nad możliwością ciąży. Mam 24 lata. Zacznę od tego,że brałam tabletki antykoncepcyjne przez dwa lata, od listopada 2017 przestałam je brać. Ostatni okres miałam 14 grudnia. Zabezpieczamy się prezerwatywami, aczkolwiek w dzień spodziewanej miesiączki (14 stycznia) po zakończeniu stosunku zauważyliśmy malutką dziurkę na zbiorniczku prezerwatywy. Na drugi dzień z samego rana powtórzyliśmy "przytulanki", ale na początku partner wszedł do środka bez prezerwatywy, po kilku "ruchach" założył ją. Nie dostałam miesiączki. Odczuwam ból w podbrzuszu nieco inny niż na okres, ale delikatny, do tego kłucie jajników, na zmianę. Jestem rozdrażniona. Robiłam test ciążowy 9 dni po stosunku, ale był negatywny. Czy mogę być w ciąży? Czy możliwe abym wykonała test za wcześnie, dodam,że zrobiłam go nie rano, a po południu.. Nie czuję żeby było mi "tam" mokro,wręcz przeciwnie. Temperatura w pochwie to 37*-37.1*, śluz znajdujący się w niej jest taki przezroczysto biały.. bardzo proszę o odpowiedź!!
Najpewniej masz nieregularne cykle po odstawieniu antykoncepcji.

Test zrobiłaś za szybko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-27, 17:02   #1210
Markusiaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 2
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Hej kobietki,

U mnie wygląda to tak że od jakiegoś tygodnia jak nie lepiej mam mdłości, zawroty głowy i jestem bardzo senna a na dodatek wczoraj doszły wahania nastroju. Mam pewne przypuszczenia ale nie jestem pewna z tego względu że 14 stycznia miałam okres, 2 dni wcześniej i był mniej obfity niż zawsze.

Jak przyszedł to myśl i ciąży była mi daleka jednak dzisiaj mam wątpliwości, ale też nie j stek do końca pewna czy okres w ciąży jest możliwy.

Dodam że mam 22 lata i od dwóch lat narzeczonym nie zabezpieczamy się.

Proszę, doradzcie mi co zrobić

To wgl jest w takim przypadku możliwe?
Markusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-27, 17:12   #1211
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Markusiaaa Pokaż wiadomość
Hej kobietki,

U mnie wygląda to tak że od jakiegoś tygodnia jak nie lepiej mam mdłości, zawroty głowy i jestem bardzo senna a na dodatek wczoraj doszły wahania nastroju. Mam pewne przypuszczenia ale nie jestem pewna z tego względu że 14 stycznia miałam okres, 2 dni wcześniej i był mniej obfity niż zawsze.

Jak przyszedł to myśl i ciąży była mi daleka jednak dzisiaj mam wątpliwości, ale też nie j stek do końca pewna czy okres w ciąży jest możliwy.

Dodam że mam 22 lata i od dwóch lat narzeczonym nie zabezpieczamy się.

Proszę, doradzcie mi co zrobić

To wgl jest w takim przypadku możliwe?
Jeśli się nie zabezpieczacie, a krwawienie było skąpe, to jak najbardziej możesz być w ciąży.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-27, 17:16   #1212
Markusiaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 2
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Mocno skąpe nie było, trochę mniej po prostu
Markusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-27, 17:41   #1213
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Markusiaaa Pokaż wiadomość
Mocno skąpe nie było, trochę mniej po prostu
Wykonaj test ciążowy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-28, 08:21   #1214
AnkaAnka112233
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 7
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Witam, bardzo się martwię i proszę o pomoc...

Przyjmuje tavletki Vibin. Przy 4 tabletce placebo gdy zaczelo się delikatne krwawienie współżyłam i partner doszedł we mnie 2 razy. Wiem z ulotki ze jestem zabezpieczona tez podczas przerwy ale zaczęłam się stresować, wiec przyjęłam tabletkę czynna zamiast we wtorek to w sobotę (wiem ze można po 4 tabletkach placebo już przyjmować czynne, wiec tak zrobiłam).

Teraz stresuje się, bo przecież podczas przerwy spada poziom hormonów w skutek czego pojawia się krwawienie... wiec możliwe ze odblokowała się owulacja? Nie wiem co robić. Błagam o pomoc
AnkaAnka112233 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-28, 08:36   #1215
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Na pewni lykasz tabletki anty?
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-28, 08:40   #1216
AnkaAnka112233
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 7
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Tak, biorę tabletki regularnie
AnkaAnka112233 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-28, 09:06   #1217
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez AnkaAnka112233 Pokaż wiadomość
Tak, biorę tabletki regularnie
Wiesz, ale nie rozumiesz. Krwawienie z odstawienia jest sprawą zupełnie normalną. Poziom hormonów w organizmie spada ale w żadnym wypadku na tyle, by odblokowała się owulacja. Po prostu po 7 dniowej przerwie musisz zacząć nowe opakowanie i partner może kończyć w Tobie nawet i 100 razy Na przyszłość nie stresuj się i bierz tabletki tak jak przewidział to producent.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-28, 12:47   #1218
AnkaAnka112233
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 7
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Partner kończył we mnie w trakcie brania tabletek czynnych ale nigdy w przerwie, stad stes...
AnkaAnka112233 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-28, 13:08   #1219
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez AnkaAnka112233 Pokaż wiadomość
Partner kończył we mnie w trakcie brania tabletek czynnych ale nigdy w przerwie, stad stes...
A jak jest różnica? W trakcie przerwy tabletki magicznie nie działają?
Przeczytaj ulotkę, porozmawiaj z ginem.
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-29, 19:22   #1220
Babel1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 397
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

hej ja mam taki proble
Za każdym razem doszukuję się objawów ciązy chociaż niż nie było tzn. nie uprawialiśmy seksu - jedynie co to "zabawy ręczne" i mam za kazdym razem schiza ze mogla cos na palcach przenieść :/ chociaż to raczej mało możliwe... ostanio mialam schiza że tak sie moglo stać chociaż potem dużo rzeczy dotykałam więc to niemozliwe rzeczy coś zostało na palcach

Sorry ze tak chaotyczne pisze :/
Babel1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-30, 05:42   #1221
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Babel1991 Pokaż wiadomość
hej ja mam taki proble
Za każdym razem doszukuję się objawów ciązy chociaż niż nie było tzn. nie uprawialiśmy seksu - jedynie co to "zabawy ręczne" i mam za kazdym razem schiza ze mogla cos na palcach przenieść :/ chociaż to raczej mało możliwe... ostanio mialam schiza że tak sie moglo stać chociaż potem dużo rzeczy dotykałam więc to niemozliwe rzeczy coś zostało na palcach

Sorry ze tak chaotyczne pisze :/
Mogło coś zostać na palcach - kurz, brud. Zależy, czego dotykałaś.
Zajrzyj do podręcznika od biologii, tam naprawdę było napisane, jak dochodzi do zapłodnienia kobiety.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-30, 11:08   #1222
Babel1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 397
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

JA wiem ale juz z tego wszystkiego nie wiem co mam o tym myslec :/ Piersi mnie bolą mam takie powiekszone sutki ale nic mi nie jest poza tym... duzo sie stresuje przez to :/ czy to moze być nerwicowe? i urojone?
Babel1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-30, 11:13   #1223
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Babel1991 Pokaż wiadomość
JA wiem ale juz z tego wszystkiego nie wiem co mam o tym myslec :/ Piersi mnie bolą mam takie powiekszone sutki ale nic mi nie jest poza tym... duzo sie stresuje przez to :/ czy to moze być nerwicowe? i urojone?
Tak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-30, 12:43   #1224
Babel1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 397
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Przepraszam za moje natręctwo ale jak to wytlumaczycie ze raz mialam taki gesty sluz (tak w polowie miesiaca) jak przed okresem a teraz to takie rzadkie i malo tego jest? :/ Ja tez wiem ze to jest prawie niemozliwe zeby byc w ciazy ale i tak schizuje :/
ani nie mam mdlosci /chyba ze ze stresu/ nie wymiotuje a wg moich schizowych obliczen to teraz jest gdzies okolo 1 miesiac

Edytowane przez Babel1991
Czas edycji: 2018-01-30 o 12:47
Babel1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-30, 12:46   #1225
ruda200000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 100
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Babel1991 Pokaż wiadomość
Przepraszam za moje natręctwo ale jak to wytlumaczycie ze raz mialam taki gesty sluz (tak w polowie miesiaca) jak przed okresem a teraz to takie rzadkie i malo tego jest? :/ Ja tez wiem ze to jest prawie niemozliwe zeby byc w ciazy ale i tak schizuje :/
Zdarza sie, ja w ostatnim cyklu przed okresem miałam śluz przysłońnajacy ten płodny, więc spokojnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ruda200000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-30, 13:56   #1226
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Babel1991 Pokaż wiadomość
Przepraszam za moje natręctwo ale jak to wytlumaczycie ze raz mialam taki gesty sluz (tak w polowie miesiaca) jak przed okresem a teraz to takie rzadkie i malo tego jest? :/ Ja tez wiem ze to jest prawie niemozliwe zeby byc w ciazy ale i tak schizuje :/
ani nie mam mdlosci /chyba ze ze stresu/ nie wymiotuje a wg moich schizowych obliczen to teraz jest gdzies okolo 1 miesiac
To nic tylko gratulować.
A żeby uchronić się przed kolejną ciążą - szklanka wody zamiast ręcznych robótek. I nic nie będzie zostawać na palcach.


Tak bez złośliwości - ile masz lat?
Bo wiesz, choćbym była mocno niedouczona i myślała, że zaszłam w ciążę z palca, to dla rozwiązania swoich wątpliwości zrobiłabym test, który to można kupić albo w aptece, albo nawet w rossmannie. No chyba że miałabym 12 lat, to głupio by mi było kupować.


Ale jeśli rocznik w Twoim nicku jest prawdziwy... to ja nie wiem, jakim cudem można mieć tak głęboką niewiedzę w tym wieku.

Edytowane przez martaakow
Czas edycji: 2018-01-30 o 13:57
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-30, 23:26   #1227
GlupiaJa13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 3
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

czesc
Potrzebuje pomocy,porady.
wczoraj uprawialam sex bez zabezpieczenia (wiem wiem bardzo madrze )
chodzi o to ze wczoraj wzielam rowniez ostatnia tabletke anty z tej serii (tabletki biore juz od 4 lat) i w nadchodzacy piatek powinnam miec @. moje pytanie jest takie: jakie jest prawdopodobienstwo ciazy skoro biore tabletki i teoretycznie byly to dni nie plodne????? wiem ze musze zrobic test... ale musze czekac do nastepnego tygodnia bo jest za wczesnie.

bardzo proszse o jakies podpowiedzi. zlosliwe uwagi prosze zostawic dla siebie.
dziekuje bardzo
GlupiaJa13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-30, 23:37   #1228
ruda200000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 100
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez GlupiaJa13 Pokaż wiadomość
czesc
Potrzebuje pomocy,porady.
wczoraj uprawialam sex bez zabezpieczenia (wiem wiem bardzo madrze )
chodzi o to ze wczoraj wzielam rowniez ostatnia tabletke anty z tej serii (tabletki biore juz od 4 lat) i w nadchodzacy piatek powinnam miec @. moje pytanie jest takie: jakie jest prawdopodobienstwo ciazy skoro biore tabletki i teoretycznie byly to dni nie plodne????? wiem ze musze zrobic test... ale musze czekac do nastepnego tygodnia bo jest za wczesnie.

bardzo proszse o jakies podpowiedzi. zlosliwe uwagi prosze zostawic dla siebie.
dziekuje bardzo
Chwila. Bierzesz tabletki anty i odbyłaś stosunek bez zabezpieczenia? Chyba czegoś nie rozumiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ruda200000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-30, 23:44   #1229
GlupiaJa13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 3
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

No tak masz racje... mój błąd. Bez dodatkowego zabezpieczenia.
GlupiaJa13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-30, 23:47   #1230
ruda200000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 100
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez GlupiaJa13 Pokaż wiadomość
No tak masz racje... mój błąd. Bez dodatkowego zabezpieczenia.
Skoro bierzesz tabletki tak jak należy w dodatku od 4 lat to czym się stresujesz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 00:47 ---------- Poprzedni post napisano o 00:47 ----------

Cytat:
Napisane przez ruda200000 Pokaż wiadomość
Skoro bierzesz tabletki tak jak należy w dodatku od 4 lat to czym się stresujesz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tabletki to najskuteczniejsza metoda antykoncepcji więc nie masz powodów do obaw

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ruda200000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-11-04 10:32:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:38.