kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-06-21, 23:01   #751
EstetycznaTychy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 2
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Droga Lady eSs, u młodych osób zwykle wystarcza zastosowanie toksyny botulinowej i zatrzymanie marszczenia. Jednak nie oczekuj efektu od razu po wyjściu z gabinetu, najładniejszy efekt jest dla tej okolicy po ok. miesiącu. Aby efekt był widoczny od razu zajlepiej zrobić zabieg łączony: toksyna i kwas. Dodatkową korzyścią jest to, że efekt trwa dłużej niż przy samej toksynie, którą trzeba dostrzykiwać do ok 4 miesiące.
Przesyłam Ci link ze zdjęciami przed i po przy terapii łączonej:
http://estetyczna.tychy.pl/efekty-2
Polecam bardzo ten zabieg, ponieważ znacznie poprawia wygląd twarzy, a zwłaszcza postrzeganie jej przez innych. Osoby z wyraźną "lwią zmarszczką" często uważane są za "naburmuszone". Po zabiegu twarz staje się łagodniejsza i bardziej przyjazna.
EstetycznaTychy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-22, 07:06   #752
marylkao
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 2
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Jeśli chodzi o zabiegi medycyny estetycznej i wypełnianie takich obszarów jak doliny łez czy usta to według mnie liczą się tylko preparaty firmy Juvederm min. Volbella - doliny łez i Volift - modelowanie i powiększanie ust. Wykonałam kilka miesięcy temu zabiegi i się nie zawiodłam. Wcześniej miałam okazje wypróbować inne preparaty tej firmy na usuwanie zmarszczek i także byłam bardzo zadowolona. Poleciła mi je moja Pani doktor z kliniki Vesuna do której chodze regularnie od samego początku. Jedyne czego na początku się obawiałam to czy efekty będą naturalne ale teraz po zastosowaniu na sobie tych preparatów mogę z czystym sumieniem polecić je dalej.
marylkao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-28, 13:27   #753
Lady eSs
Rozeznanie
 
Avatar Lady eSs
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 821
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Dziękuję Wam za odpowiedzi. Wstawiam zdjęcie, by pokazać mój problem. Może miała któraś z Was podobnie i podpowie co tu zadziała? To wgłębienie jest duże. Widać wyraźnie jakby zatoki czołowe, ale chyba i tak zwykły lekarz nic na to nie poradzi. Czy botoks ten dołek wypełni i czoło będzie równe? Chciałabym w końcu mieć fryzurę bez grzywki...

Nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi na moje pytanie. Gdy oglądam zdjęcia lwiej zmarszczki w internecie wygląda to inaczej, jedynie zmarszczka - kreska.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20150628_140359.jpg (42,2 KB, 54 załadowań)
__________________
''Jeśli szczęście do Ciebie jeszcze nie przyszło – to znaczy, że jest duże i idzie małymi krokami.''

Edytowane przez Lady eSs
Czas edycji: 2015-06-28 o 13:29
Lady eSs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-01, 17:05   #754
laddym
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 21
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez Lady eSs Pokaż wiadomość
Dziękuję Wam za odpowiedzi. Wstawiam zdjęcie, by pokazać mój problem. Może miała któraś z Was podobnie i podpowie co tu zadziała? To wgłębienie jest duże. Widać wyraźnie jakby zatoki czołowe, ale chyba i tak zwykły lekarz nic na to nie poradzi. Czy botoks ten dołek wypełni i czoło będzie równe? Chciałabym w końcu mieć fryzurę bez grzywki...

Nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi na moje pytanie. Gdy oglądam zdjęcia lwiej zmarszczki w internecie wygląda to inaczej, jedynie zmarszczka - kreska.
Cześć - botoks owszem rozluźni mięśnie odpowiadające za pogłębianie tej zmarszczki. Jednak nie posiada on zdolności wypełniających, dlatego jeśli linia jest już bardzo widoczna i nie znika, gdy przestajesz używać mięśni mimicznych, to sądzę, że warto zainteresować się zabiegami z kwasem hialuronowym lub hydroksyapatytem wapnia (Radiesse), czyli tzw. wypełniaczami. Zresztą najlepiej podpowie Ci dobry lekarz medycyny estetycznej
laddym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-02, 14:10   #755
Lady eSs
Rozeznanie
 
Avatar Lady eSs
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 821
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez laddym Pokaż wiadomość
Cześć - botoks owszem rozluźni mięśnie odpowiadające za pogłębianie tej zmarszczki. Jednak nie posiada on zdolności wypełniających, dlatego jeśli linia jest już bardzo widoczna i nie znika, gdy przestajesz używać mięśni mimicznych, to sądzę, że warto zainteresować się zabiegami z kwasem hialuronowym lub hydroksyapatytem wapnia (Radiesse), czyli tzw. wypełniaczami. Zresztą najlepiej podpowie Ci dobry lekarz medycyny estetycznej
Dziękuję serdecznie, o to mi właśnie chodziło, wreszcie wiem, w jakim kierunku szukać. Wszędzie polecany jest botoks a okazuje się, że w moim przypadku pewnie niewiele by zdziałał. Nawet nie wiem, czy można nazwać to miejsce zmarszczką, ot wgłębienie, które ostatnio bardzo się pogłębiło (nie mam pojęcia, dlaczego... może to ma związek z zatokami czołowymi, jakoś uwidoczniły się).
Raz jeszcze dziękuję
__________________
''Jeśli szczęście do Ciebie jeszcze nie przyszło – to znaczy, że jest duże i idzie małymi krokami.''
Lady eSs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-09, 19:28   #756
Zyta_Flores
Raczkowanie
 
Avatar Zyta_Flores
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 280
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek/ krótkie efekty

Hej dziewczyny,

pytanie do tych, które wstrzykiwały w bruzdy: ile Wam się utrzymał efekt za pierwszym razem?
I gdzie w W-wie polecacie dobrego dermatologa, który wykonuje zabieg poniżej 1000 zł. Jest to w ogóle cena prawdopodobna?

Z góry dzięki
Zyta_Flores jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-10, 14:03   #757
auris
Raczkowanie
 
Avatar auris
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 50
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Zyta_Flores jeśli lubisz jazdę autkiem, może spróbuj w Łodzi? Ja płaciłam za bruzdy w różnych gabinetach 700-900 zł, a jak ostatnio robiłam jeszcze bruksizm to zapłaciłam w sumie 1900 zł.
auris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-10, 15:32   #758
Zyta_Flores
Raczkowanie
 
Avatar Zyta_Flores
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 280
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez auris Pokaż wiadomość
Zyta_Flores jeśli lubisz jazdę autkiem, może spróbuj w Łodzi? Ja płaciłam za bruzdy w różnych gabinetach 700-900 zł, a jak ostatnio robiłam jeszcze bruksizm to zapłaciłam w sumie 1900 zł.
A gdzie dokładnie? Tzn. jesteś zadowolona? Bruksizm to jest temat nr 2 albo nawet 1 W W-wie szyna kosztuje 350 zł, a o botox jeszcze się nie dowiadywałam. Czytałam - zresztą na forum - że botox podany w mięśnie żwaczy, zmienia kształt twarzy, więc się nieco boję takiej ingerencji, z drugiej strony pewnie szyna zrobi to samo? Poza tym pytanie, czy taki botox trzeba będzie serwować w kółko, a szynę jednorazowo się nosi przez 3 miesiące? Gdyby był to offtop, no a jest, trzeba się pewnie będzie przenieść na inny wątek.
Zyta_Flores jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-10, 19:52   #759
auris
Raczkowanie
 
Avatar auris
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 50
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Robiłam wypełnienie bruzd najpierw w trakcie "botoks party" a kolejny zabieg w gabinecie na Piotrkowskiej u dr Uszkiewicz razem z botoksem podanym w żwacze. U mnie kształt twarzy zmienił się nieznacznie, ale na plus, co zauważyli bliscy znajomi i rodzina. Buzia przestała być kwadratowa i wróciła raczej do stanu wyjściowego z okresu zanim zaczęłam mieć problem ze zgrzytaniem. Jeśli chodzi o kwas to za pierwszym razem miałam Juvederm Ultra 3 i musiałam powtórzyć po 7 m-cach, przy kolejnym zabiegu miałam podany Stylage M 0,7 ml w bruzdy i trzyma mi się ładnie już 8 m-cy. Botoks musiałam powtórzyć po 4 m-cach, teraz jeszcze trzyma. Podobno za każdym kolejnym razem trzyma dłużej i leczenie trwa ok 2 lat. Z szyną próbowałam wcześniej używałam jej przez ok rok, ale nie zlikwidowała problemu tylko ograniczała ścieranie zębów, więc zdecydowałam się na inną metodę. Przepraszam za offtop ale temat w sumie łączony.
auris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-11, 12:26   #760
Zyta_Flores
Raczkowanie
 
Avatar Zyta_Flores
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 280
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez auris Pokaż wiadomość
Robiłam wypełnienie bruzd najpierw w trakcie "botoks party" a kolejny zabieg w gabinecie na Piotrkowskiej u dr Uszkiewicz razem z botoksem podanym w żwacze. U mnie kształt twarzy zmienił się nieznacznie, ale na plus, co zauważyli bliscy znajomi i rodzina. Buzia przestała być kwadratowa i wróciła raczej do stanu wyjściowego z okresu zanim zaczęłam mieć problem ze zgrzytaniem. Jeśli chodzi o kwas to za pierwszym razem miałam Juvederm Ultra 3 i musiałam powtórzyć po 7 m-cach, przy kolejnym zabiegu miałam podany Stylage M 0,7 ml w bruzdy i trzyma mi się ładnie już 8 m-cy. Botoks musiałam powtórzyć po 4 m-cach, teraz jeszcze trzyma. Podobno za każdym kolejnym razem trzyma dłużej i leczenie trwa ok 2 lat. Z szyną próbowałam wcześniej używałam jej przez ok rok, ale nie zlikwidowała problemu tylko ograniczała ścieranie zębów, więc zdecydowałam się na inną metodę. Przepraszam za offtop ale temat w sumie łączony.
Botox party? What's that? Czyli botox 1000 zł kosztował?

Myślałam, że botox jest tańszy od kwasu hialuronowego...

Ja mam równo 6 miesięcy, chyba właśnie stylage M i chyba właśnie 0,7 ml tj. niecałą ampułkę. Schodzi tj. myślę o powtórce. Rozczarowało mnie, że tak krótko się trzyma, ale gdzieś czytałam, chyba właśnie na forum, że kolejne dostrzykiwania starczają na dłużej. Robiłam w W-wie w Damianie u lek. dermatologa i med.estetycznej. Zabieg był kompletnie bezbolesny w przeciwienstwie do mezo igłowej, gdzie łzy leciały mi strumieniami, więc z lekarza jestem zadowolona...w przeciwieństwie do ceny i trwałości. Dla porównania znajoma robiła usta u innego lekarza (taniej) mniej więcej w tym samym czasie. Po zabiegu miała siniaki i grudki, ale się wygoiło, grudek brak i efekt się nadal trzyma, a podobno usta krócej się utrzymują?
Reasumując, dążę do trwalszego efektu i niższej ceny, ale bezkomplikacyjność i bezbolesność, to chciałabym utrzymać Nie ma to jak wprawne ręce! Nie wiem, czy miałam za słaby kwas (duże bruzdy, bo taką mam budowę twarzy i mimikę), czy za mało podane (bo po zabiegu nadal były tylko duuużo mniejsze, a myślałam, że nie będzie wcale).

Botox

To zgrzytanie to u mnie odwieczne...ehh, więc nawet nie wiem, czy mi się od tego kształt twarzy zmienił Miałam 2 silikonowe nakładki - obie zjedzone, brak efektów. Dlatego nie jestem przekonana do szyny. Pewnie nie przegryzę, jak będzie trwała, ale to mega niewygodne rozwiązanie. Jeszcze mi lek. powiedział, że mam też w dzień chodzić...ciekawe jak? Ale myślałam, że botox będzie podobny cenowo. Po tym pewnie czeka mnie odbudowa zębów, a to już jest mega wydatek, więc się w ogóle zastanawiam, czy się za to brać...bo najchętniej to chciałabym kompleksowo.
Zyta_Flores jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-12, 07:50   #761
agne2
Raczkowanie
 
Avatar agne2
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 46
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

kwas w bruzdach tyle średnio trzyma 6-7 miesięcy chociaż na stronach lekarzy jest info o 12 miesiącach ale u nikogo ze znajomych nigdy tyle nie trzymał a różnych firm były to kwasy ,po ok. trzecim ostrzyknięciu trzyma mi już 8 miesięcy też miałam stylage m, i niecałą ampułkę bo trochę kwasu już w bruzdach zostaje ale to są też zrosty to wkłuciach
agne2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-12, 14:42   #762
auris
Raczkowanie
 
Avatar auris
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 50
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Botox party załatwiła moja znajoma, przyjechał specjalnie do nas lekarz i cena zabiegów przez to, że byłyśmy 4 była niższa o 10%.
Cena za Botox zależy od jednostek, na bruksizm schodzi ok 60 jednostek, a na zmarszczki chyba coś koło 20. Normalnie za bruksizm się płaci ok 1200-1400 zł.
Czas przez jaki schodzi preparat z tego co widzę jest bardzo różny, u jednej koleżanki nie było śladu po 5 miesiącach a u innej już trzyma się 1,5 roku... No i prawda jest taka, że z każdym kolejnym razem na dłużej starcza. Może np. za głęboko podał Ci kwas i przez to szybciej się wchłonął? Czytałam, że tak też może być.
Moja lek też dermatolog i med. Estetycznej, a zabieg szybko przeprowadzony, przyjemny i bezbolesny, mimo, że boję się igieł. No i nie miałam żadnych śladów także nie musiałam się ukrywać w domu po. Za pierwszym razem bolało bardziej, no ale warunki poza gabinetem, więc może lekarzowi było trudniej.
Ja przede wszystkim po botoxie poczułam ulgę związaną z ustąpieniem szczękościsku, oraz bólu głowy i zębów. Miałam też wrażenie, że stałam się ogólnie mniej spięta i nerwowa jak mi zeszło napięcie ze żwaczy.
auris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-12, 17:36   #763
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

mozecie namiary na Pw mi dać na tych lekrzy co wstrzykują botox na bruksizm? byłabym wdzieczna
noi czy efekt nie zgrzytania utrzymuje sie tylko w czasie jak dziala botox czy szczeka jakos ma sie przywyczaic do efektu i ma tak zostać? jak to działa?
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-12, 18:20   #764
Zyta_Flores
Raczkowanie
 
Avatar Zyta_Flores
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 280
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez auris Pokaż wiadomość
Botox party załatwiła moja znajoma, przyjechał specjalnie do nas lekarz i cena zabiegów przez to, że byłyśmy 4 była niższa o 10%.
Cena za Botox zależy od jednostek, na bruksizm schodzi ok 60 jednostek, a na zmarszczki chyba coś koło 20. Normalnie za bruksizm się płaci ok 1200-1400 zł.
Czas przez jaki schodzi preparat z tego co widzę jest bardzo różny, u jednej koleżanki nie było śladu po 5 miesiącach a u innej już trzyma się 1,5 roku... No i prawda jest taka, że z każdym kolejnym razem na dłużej starcza. Może np. za głęboko podał Ci kwas i przez to szybciej się wchłonął? Czytałam, że tak też może być.
Moja lek też dermatolog i med. Estetycznej, a zabieg szybko przeprowadzony, przyjemny i bezbolesny, mimo, że boję się igieł. No i nie miałam żadnych śladów także nie musiałam się ukrywać w domu po. Za pierwszym razem bolało bardziej, no ale warunki poza gabinetem, więc może lekarzowi było trudniej.
Ja przede wszystkim po botoxie poczułam ulgę związaną z ustąpieniem szczękościsku, oraz bólu głowy i zębów. Miałam też wrażenie, że stałam się ogólnie mniej spięta i nerwowa jak mi zeszło napięcie ze żwaczy.
Ten ostatni argument, to mnie już w pełni przekonał
Mnie głowa w ogóle nie boli, za to szczęka bardzo. A rano to się budzę wręcz spięta
Z tym czasem utrzymywania to masz na myśli botoks czy kwas?

Być może za głęboko, chociaż miałam wrażenie, że ta lekarka wie, co robi.
Za to przyszło mi do głowy, że skłonność do bruzd może mieć związek ze szczękościskiem i połączenie tych zabiegów, może przynieść świetne efekty. Najchętniej zapłaciłabym za oba w sumie 1200 zł i wtedy to mogę jechać nawet do Wro

I też się chętnie dowiem o konkretny namiar
Zyta_Flores jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-13, 09:39   #765
auris
Raczkowanie
 
Avatar auris
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 50
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Z czasem utrzymywania się miałam na myśli kwas. Botoks trzyma się ok 6 m-cy. Efekt po 4 zabiegach ma być na stale, ja jestem po drugim i już widze roznice, objawy nie powrocily, a termin wynikal z tego ze minelo wlasnie ok pol roku. Rzeczywiście to brzmi dość logicznie, że bruksizm pogłębia te bruzdy. Ja tak jak pisałam w Łodzi płaciłam 1800 za bruksizm i bruzdy, a osobno to by kosztowało 1300 zl i 900 zl ale w pakiecie dostałam rabat od lekarki.
auris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-13, 14:49   #766
Fixi_Pixi
Zakorzenienie
 
Avatar Fixi_Pixi
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: De
Wiadomości: 3 132
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez Brook Pokaż wiadomość
mozecie namiary na Pw mi dać na tych lekrzy co wstrzykują botox na bruksizm? byłabym wdzieczna
noi czy efekt nie zgrzytania utrzymuje sie tylko w czasie jak dziala botox czy szczeka jakos ma sie przywyczaic do efektu i ma tak zostać? jak to działa?
też bym poprosiła o namiary

mam problem ze zgrzytaniem i nigdy nie pomyślałam, że botox może to rozwiązać
__________________
make dreams come true
Fixi_Pixi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-25, 12:56   #767
Zyta_Flores
Raczkowanie
 
Avatar Zyta_Flores
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 280
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez agne2 Pokaż wiadomość
kwas w bruzdach tyle średnio trzyma 6-7 miesięcy chociaż na stronach lekarzy jest info o 12 miesiącach ale u nikogo ze znajomych nigdy tyle nie trzymał a różnych firm były to kwasy ,po ok. trzecim ostrzyknięciu trzyma mi już 8 miesięcy też miałam stylage m, i niecałą ampułkę bo trochę kwasu już w bruzdach zostaje ale to są też zrosty to wkłuciach
Kurcze, jakie zrosty po wkłuciach??? Właśnie doczytałam...czyli jakby grudki, coś nienaturalnego? Nikt mi o tym wcześniej nie mówił...
Zyta_Flores jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-28, 16:47   #768
agne2
Raczkowanie
 
Avatar agne2
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 46
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

każde wkłucie pozostawia jakiś ślad i to nie mój wymysł tylko słowa lekarza, można też o tym poczytać na innych forach, ale bez przesady nie są one widoczne tylko bardziej wyczuwalne i nie u wszystkich , ale ja na przykład czuję małe zgrubienia nawet kiedy kwas już prawie zniknie ,prawie zniknie, bo pod skórą zawsze trochę zostaje, zresztą tutaj też gdzieś ktoś wstawiał zdjęcia z ,,niechcianymi " gulkami po kwasie, z tym trzeba się liczyć ale dla mnie kwas w bruzdy nosowo wargowe jest najlepszym wyjściem mimo wszystko, nici pdo po 10 na stronę nic mi nie zmieniły a na te mocniejsze jest dla mnie według lekarza za wcześnie,

właśnie gdzieś doczytałam:,, wypełniacz nie ulega zwłóknieniu jedynie torebka ,która się wokół niego wytwarza może być twarda."
Ale nie u wszystkich to się dzieje więc bez paniki warto jednak wiedzieć

Edytowane przez agne2
Czas edycji: 2015-07-28 o 16:53 Powód: dodanie tekstu
agne2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-10, 14:30   #769
allicia
Przyczajenie
 
Avatar allicia
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 6
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Dziewczyny jestem 2 tygodnie po zabiegu i jestem mega niezadowolona. Wypełniono mi linie marionetki (bruzdy biegnące od kącików ust w kierunku brody) Na poczatku byłam calkiem zadowolona, poniewaz te linie sie skróciły, ale niestety teraz nad samymi kącikami ust pojawiły sie jakby fałdki, które sprawiają, że bruzda wydaje się głębsza przez cień, który pada na te okolicę twarzy. Dodatkowo w mocnym swietle widac jakby zarys miejsc, gdzie wstrzyknięto preparat, takie mini - wałeczki. W efekcie nic nie zmieniło się na lepsze, nadal zmarszczki "ciągną" buzię w dół (( Zastanawiam się, dlaczego tak się stało - czy podano mi kwas w nieodpowiedniej ilości, czy w złym miejscu. Jestem na siebie zła, bo zabieg był kosztowny, a poza spustoszeniem portfela nie przyniósł poprawy, o efekcie "wow" nie mówiąc.

Jak myslicie, czy jest szansa, że to się wyrówna, czy składać reklamację? Zabieg robiłam w Laser-Beauty we Wrocławiu, wszystko wyglądało profesjonalnie, a lekarz ma dobre opinie
allicia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-10, 14:40   #770
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

A próbowałaś rozmasować te wałeczki ?
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-12, 07:24   #771
kx30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 17
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez allicia Pokaż wiadomość
Dziewczyny jestem 2 tygodnie po zabiegu i jestem mega niezadowolona. Wypełniono mi linie marionetki (bruzdy biegnące od kącików ust w kierunku brody) Na poczatku byłam calkiem zadowolona, poniewaz te linie sie skróciły, ale niestety teraz nad samymi kącikami ust pojawiły sie jakby fałdki, które sprawiają, że bruzda wydaje się głębsza przez cień, który pada na te okolicę twarzy. Dodatkowo w mocnym swietle widac jakby zarys miejsc, gdzie wstrzyknięto preparat, takie mini - wałeczki. W efekcie nic nie zmieniło się na lepsze, nadal zmarszczki "ciągną" buzię w dół (( Zastanawiam się, dlaczego tak się stało - czy podano mi kwas w nieodpowiedniej ilości, czy w złym miejscu. Jestem na siebie zła, bo zabieg był kosztowny, a poza spustoszeniem portfela nie przyniósł poprawy, o efekcie "wow" nie mówiąc.

Jak myslicie, czy jest szansa, że to się wyrówna, czy składać reklamację? Zabieg robiłam w Laser-Beauty we Wrocławiu, wszystko wyglądało profesjonalnie, a lekarz ma dobre opinie
Miałam rok temu podobny efekt po wypełnieniu bruzd nosowo wargowych. Na początku wydawało się ok, ale z czasem po jednej stronie miałam takie lekkie zgrubienie wyczuwalne pod palcami, a do tego taki właśnie cień, który tę zmarszczkę bardziej uwydatniał. Poza tym ta bruzda zrobiła się sina. Robiłam to niestety u pani "kosmetolog" i jak poszłam do niej z reklamacją to nic takiego nie widziała i kazała tylko rozmasowywać, co oczywiście g...o dało. Nie pierwszy raz taki zabieg wykonywałam, ale poprzednio zawsze u lekarza. A pierwszy raz się skusiłam na promocję u kosmetyczki. Wstydziłam się iść z tym do swojego lekarza, ale w końcu zdesperowana poszłam po pomoc. I się okazało, że pani za płytko podała kwas i utworzył się t.zw. "efekt tyndalla". I na szczęście mój pan doktor rozpuścił mi ten kwas specjalnym preparatem. Powiedział, że taki preparat powinien mieć każdy gabinet który używa kwasu hialuronowego. Nie powinno się go za często używać, bo rozpuszcza też nasz własny kwas. Ale teraz jest ok i po sinej prędze ani śladu.
kx30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-27, 08:01   #772
Saberity
Raczkowanie
 
Avatar Saberity
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 92
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

A co z jakimś dobrym miejscem w Warszawie? Chodzi mi o sprawdzony gabinet, gdzie ktoś już wykonywał zabieg i efekt był właśnie taki jakiego oczekiwał. Ja mam kiepskie doświadczenia z jednym salonem i chciałabym spróbować jeszcze raz, ale tym razem z prawdziwymi specjalistami.
Saberity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-27, 10:03   #773
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Ja mogę polecić od siebie gabinet dr Mudel xxx
Chodzę tam już jakiś czas i jestem bardzo zadowolona
__________________



Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-12-05 o 17:38 Powód: Link.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-08, 14:02   #774
kaska9304
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1
Thumbs up Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Myślę że ta metoda może się sprawdzić
kaska9304 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-17, 16:41   #775
mar_jolka
mar_jolka
 
Avatar mar_jolka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 1 716
Send a message via Skype™ to mar_jolka
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Dolina lez.. no wiec jak sie jej pozbyc?http://static.wizaz.pl/forum/images/...nowe/prosi.gif
Kwas trzyma krotko.. Botoks nie na ten problem..
Czy ktoras z Was wypelniala sobie Doline łez? Czym i jak dlugo trzyma efekt? Czy do wypelniania uzywa sie tylko kwasu hialuronowego?
mar_jolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-25, 12:15   #776
hula
Raczkowanie
 
Avatar hula
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 361
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez mar_jolka Pokaż wiadomość
Dolina lez.. no wiec jak sie jej pozbyc?http://static.wizaz.pl/forum/images/...nowe/prosi.gif
Kwas trzyma krotko.. Botoks nie na ten problem..
Czy ktoras z Was wypelniala sobie Doline łez? Czym i jak dlugo trzyma efekt? Czy do wypelniania uzywa sie tylko kwasu hialuronowego?
Robilam kwasem, potworny obrzęk, alergia, antybiotyk..i zero efektu.
hula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-20, 07:55   #777
arczi_88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Siemanko, pracuję jako model i koleżanka zaproponowała mi zabieg jakiś rok temu. Mam worki pod oczami i kurze łapki, zasugerowała też pełniejsze usta.
Wypytałem ją o preparat, bo myślałem, że to botoks, a ona mówi, że to jakiś kwas hialuronowy. Powiedziała, żebym sobie poczytał o firmie juvederm i z opinii wynikało, że to się sprawdza.
Zdecydowałem się na zabieg, a ona mówi, że zmieniła produkt teraz (zapytałem, czy to będzie tym juvederm robione), a ona na to, że ma inny produkt teraz.
Wiecie coś na temat biohyalux, bo nic nie mogę znaleźć w internecie??

Pozdrawiam
Arczi
arczi_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-04, 09:55   #778
lilimon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Doktor Popieszalowska z kliniki Bonadea to profesjonalistka, a pozatym mialam okazje towarzyszyc kolezance przy zabiegu modelowania okolicy skroniowej i podoczodołowej kwasem hialuronowym za pomocą kaniuli...efekt prezecudny a poersonel profesjonalnie wdraza nas w temat swoich dzialan. polecam
lilimon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-08, 11:05   #779
AnnaAleksndra
Raczkowanie
 
Avatar AnnaAleksndra
 
Zarejestrowany: 2016-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 278
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Hej kobietki! Polecacie kwas hialuronowy? Słyszałam różne opinie ale także wiem ze są różne kwasy hialuronowe. No i różni specjaliści. Chciałabym zrobić coś ze zmarszczkami które powstaly od usmiechania się.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
__________________
Za dnia aniołem, w nocy diabłem.
Blog o zabiegach kosmetycznych na twarz
Moje Legginsy sportowe

AnnaAleksndra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-21, 08:17   #780
Edit9877
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Witam. Jeśli chodzi o usuwanie zmarszczek to godną polecenia jest klinika Bonadea. Po trwającym około 10 – 30 minut zabiegu pacjent może dostrzec jego bezpośredni rezultat. dr Pospieszałowska najlepsza w Bonadea​ do tego zabiegu.
Edit9877 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-13 17:06:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:36.