Biżutki TitoGallery - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Biżuteria

Notka

Biżuteria Miejsce dla osób, które robią biżuterię. Tutaj możesz zaprezentować własnoręcznie wykonaną biżuterię, obejrzeć prace innych, podzielić się wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-06, 12:24   #1
marta1977
Rozeznanie
 
Avatar marta1977
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 710
GG do marta1977

Biżutki TitoGallery


Chodząc po forum i podziwijając Tworki innych biżuteryjek postanowiłam założyć wątek także ze swoją bizuterią, "tworzę" z różnego rodzaju materiału, elementów posrebrzanych, srebra, kryształów, kamieni naturalnych, korali szklanych... z tego co wpadnie mi w ręce- ale najbardziej kocham robic biżuterię ze srebra, choć jak wiemy nie jest to zbyt tanie hooby jeszcze tym bardziej, kiedy biżuteria leży i się kurzy. Czemu tak jest? może Wy mi na to odpowiedziecie jesli mogę prosic o ocenę będę niezmiernie wdzieczna, może podpowiedzieci- co robię nie tak?, co zmienić? i czy w ogóle jest sens bym dalej robiła to, co robię nie bardzo wiem jak wstawiać zdjęcia by były odrazu w poście, mam nadzieję, ze będziecie wyrozumiałe pod tym względem, jesli chodzi o ocene prac- nie owijajcie " w bawełnę"
na początek komplety posrebrzane ze szklanymi kryształami
http://

__________________
Tito
moja biżuteria- wzloty i upadki
takie moje blogowanie
To nie żadna sztuka kochać człowieka w nieszczęściu. Dopiero w szarym codziennym życiu miłość wystawiona jest na prawdziwą próbę.
Margit Sandemo
marta1977 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-06, 12:39   #2
piechotka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z kanapy;-)
Wiadomości: 1 513
GG do piechotka
Dot.: Biżutki TitoGallery

Zaraz obejrzeę fotki. Póki co pisze jak wstawic zdjęcia. Otoż pod oknem nowej wypowiedzi jest okno "dodatkowe opcje" i tam na pomarańczowo "zarządzaj załącznikami". Kiedy w to klikniesz otworzy Ci się w lewym górnym roku nowe okienko z miejscem na załadowanie 10 fotek z komputera. Pamietaj, by nie były za duże, ale też nie za małe ;-)
Jak wybierzesz fotki, kliknij "załaduj". Gdy się załadują możesz śmiało wysyłać wiadomość.

Dodane:
Bizuteria sympatyczna, zwlaszcza drugi komplecik. Pokaż więcej rzeczy i daj nam większe zdjęcia. Takie 600x400 byłyby mile widziane

Edytowane przez piechotka
Czas edycji: 2009-10-06 o 12:40 Powód: dodano
piechotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-06, 12:59   #3
viktorej
Wtajemniczenie
 
Avatar viktorej
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Bułgaria
Wiadomości: 2 347
Dot.: Biżutki TitoGallery

Tak na pierwszy rzut oka prace ładne i estetyczne tylko zdjęcia za malutkie. Mi też drugi komplecik się spodobał .
viktorej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-06, 13:16   #4
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: Biżutki TitoGallery

Ładniutko, ale szkoda, że małe zdjęcia.. mnie najbardziej podoba się dymny komplet
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-06, 13:55   #5
Reverie1
Zadomowienie
 
Avatar Reverie1
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Szkocja
Wiadomości: 1 845
GG do Reverie1
Dot.: Biżutki TitoGallery

dymny komplecik zdecydowanie wygrywa-jest przeuroczy
__________________
Moje próby z drucikami

Moje decoupage

blog

,,Rób to co lubisz a nigdy nie będziesz pracował"Konfucjusz

Reverie1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-06, 15:01   #6
marta1977
Rozeznanie
 
Avatar marta1977
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 710
GG do marta1977
Dot.: Biżutki TitoGallery

Cytat:
Napisane przez viktorej Pokaż wiadomość
Tak na pierwszy rzut oka prace ładne i estetyczne tylko zdjęcia za malutkie. Mi też drugi komplecik się spodobał .
rozumiem, postaram sie wklejać większe zdjęcia, choć do lepszej jakości duzo im brakuje nie mam pomysłu na dobre i przede wszystkim wyraźne zdjecia

---------- Dopisano o 16:01 ---------- Poprzedni post napisano o 16:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Reverie1 Pokaż wiadomość
dymny komplecik zdecydowanie wygrywa-jest przeuroczy
róż chyba nie jest zbyt popularny
__________________
Tito
moja biżuteria- wzloty i upadki
takie moje blogowanie
To nie żadna sztuka kochać człowieka w nieszczęściu. Dopiero w szarym codziennym życiu miłość wystawiona jest na prawdziwą próbę.
Margit Sandemo
marta1977 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-06, 15:05   #7
marta1977
Rozeznanie
 
Avatar marta1977
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 710
GG do marta1977
Dot.: Biżutki TitoGallery

Cytat:
Napisane przez piechotka Pokaż wiadomość
Zaraz obejrzeę fotki. Póki co pisze jak wstawic zdjęcia. Otoż pod oknem nowej wypowiedzi jest okno "dodatkowe opcje" i tam na pomarańczowo "zarządzaj załącznikami". Kiedy w to klikniesz otworzy Ci się w lewym górnym roku nowe okienko z miejscem na załadowanie 10 fotek z komputera. Pamietaj, by nie były za duże, ale też nie za małe ;-)
Jak wybierzesz fotki, kliknij "załaduj". Gdy się załadują możesz śmiało wysyłać wiadomość.

Dodane:
Bizuteria sympatyczna, zwlaszcza drugi komplecik. Pokaż więcej rzeczy i daj nam większe zdjęcia. Takie 600x400 byłyby mile widziane
Mam nadzieję, że nauczyłam się coś z Twojej lekcji
zaraz sie okarze kolejne zdjęcia- kolejne wyroby posrebrzane, komplet posrebrzany z kryształkami swarovskiego i wisior
__________________
Tito
moja biżuteria- wzloty i upadki
takie moje blogowanie
To nie żadna sztuka kochać człowieka w nieszczęściu. Dopiero w szarym codziennym życiu miłość wystawiona jest na prawdziwą próbę.
Margit Sandemo
marta1977 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-06, 15:21   #8
Yori
Rozeznanie
 
Avatar Yori
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraśnik
Wiadomości: 769
GG do Yori
Dot.: Biżutki TitoGallery

W imieniu Biżuteryjek i własnym, mam niewątpliwą i zaszczytną przyjemność powitać Cię w biżuteryjnym dziale. Zaszczyt to zaszczytny, zaszczyconam tedy.*
Jeśli nie skojarzyłaś po awatarze, jam jest majpressies, znalazłam Cię dawno temu na Pingerze .

* A. Sapkowski, nie pamiętam które opowiadanie.
__________________
A teraz, drogie dzieci, księżniczka opuszcza bajkę, otwiera zimne piwo i zapala fajkę.



Mój wątek
Yori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-06, 15:41   #9
marta1977
Rozeznanie
 
Avatar marta1977
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 710
GG do marta1977
Dot.: Biżutki TitoGallery

Cytat:
Napisane przez Yori Pokaż wiadomość
W imieniu Biżuteryjek i własnym, mam niewątpliwą i zaszczytną przyjemność powitać Cię w biżuteryjnym dziale. Zaszczyt to zaszczytny, zaszczyconam tedy.*
Jeśli nie skojarzyłaś po awatarze, jam jest majpressies, znalazłam Cię dawno temu na Pingerze .

* A. Sapkowski, nie pamiętam które opowiadanie.
Moja kochana przyjaciółeczko pingerowa- ależ oczywiście, ze poznałam ale po Nicku tak coś mi świtało, a i zdjęcie też znajome i serdecznie dziekuję za tak miłe przyjęcie, jestem tutaj od " dawna" ale dopiero teraz zaczełam buszować po wizazu
__________________
Tito
moja biżuteria- wzloty i upadki
takie moje blogowanie
To nie żadna sztuka kochać człowieka w nieszczęściu. Dopiero w szarym codziennym życiu miłość wystawiona jest na prawdziwą próbę.
Margit Sandemo
marta1977 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-06, 16:28   #10
hanka2501
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie
Wiadomości: 841
GG do hanka2501
Dot.: Biżutki TitoGallery

Mnie się Twoje prace bardzo podobają. nie będę oryginalna. Najbardziej komplet dymny mi się widzi No i muszę Cię pochwalić za perfekcyjne loopy owijane. Super. Ogólnie bardzo ciekawy debiut. Czekam na więcej prac i witaj na wizażu już jako aktywna biżuteryjka
hanka2501 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-06, 16:35   #11
smieszka250
Zakorzenienie
 
Avatar smieszka250
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 711
GG do smieszka250
Dot.: Biżutki TitoGallery

Kształtne loopy, kuleczki, ładne, rozbudowane kompozycje :brawo:

Jaki kolor serduszek w bransoletce?
smieszka250 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-06, 17:50   #12
marta1977
Rozeznanie
 
Avatar marta1977
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 710
GG do marta1977
Dot.: Biżutki TitoGallery

Cytat:
Napisane przez smieszka250 Pokaż wiadomość
Kształtne loopy, kuleczki, ładne, rozbudowane kompozycje :brawo:

Jaki kolor serduszek w bransoletce?
serduszka ametystowe a co do loopów to chyba sie cofam, bo wychodzą mi coraz gorzej

---------- Dopisano o 18:50 ---------- Poprzedni post napisano o 18:45 ----------

Cytat:
Napisane przez hanka2501 Pokaż wiadomość
Mnie się Twoje prace bardzo podobają. nie będę oryginalna. Najbardziej komplet dymny mi się widzi No i muszę Cię pochwalić za perfekcyjne loopy owijane. Super. Ogólnie bardzo ciekawy debiut. Czekam na więcej prac i witaj na wizażu już jako aktywna biżuteryjka
dziękuję bardzo debiut na wizażu, bo jesli chodzi o robienie biżuterii zajmuję sie tym już od dawna i dlatego nie jestem z siebie zadowolona, bo zamiast sie rozwijać chyba się cofam, coraz mniej biżu mojego wykonania mi sie podoba, może to taki okres w życiu ale staram się i będę dążyc do tego by moje prace były jak najlepsze, dziekuję jeszcze raz, obiecuję, że bedę pojawiać sie częściej
__________________
Tito
moja biżuteria- wzloty i upadki
takie moje blogowanie
To nie żadna sztuka kochać człowieka w nieszczęściu. Dopiero w szarym codziennym życiu miłość wystawiona jest na prawdziwą próbę.
Margit Sandemo
marta1977 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-06, 18:51   #13
hanka2501
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie
Wiadomości: 841
GG do hanka2501
Dot.: Biżutki TitoGallery

Cytat:
Napisane przez marta1977 Pokaż wiadomość
serduszka ametystowe a co do loopów to chyba sie cofam, bo wychodzą mi coraz gorzej

---------- Dopisano o 18:50 ---------- Poprzedni post napisano o 18:45 ----------


dziękuję bardzo debiut na wizażu, bo jesli chodzi o robienie biżuterii zajmuję sie tym już od dawna i dlatego nie jestem z siebie zadowolona, bo zamiast sie rozwijać chyba się cofam, coraz mniej biżu mojego wykonania mi sie podoba, może to taki okres w życiu ale staram się i będę dążyc do tego by moje prace były jak najlepsze, dziekuję jeszcze raz, obiecuję, że bedę pojawiać sie częściej
A wiesz cos w tym chyba jest bo mnie moje kolejne prace podobają się mniej od poprzednich a powinno być odwrotnie. Może to taki czas przejściowy a może po prostu w miarę rozwoju więcej od siebie wymagamy
hanka2501 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-06, 19:43   #14
zuteria
Rozeznanie
 
Avatar zuteria
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 968
Dot.: Biżutki TitoGallery

Witaj Tito, Twoje prace są starannie wykonane i mają swój urok: przede wszystkim są kobiece. Dużo w nich słodkich kolorów, ale myślę, że wielbicielek różu nie brakuje, jeżeli nie na Wizażu to poza kręgiem biżuteryjek w rzeczywistości
Przeczytałam Twój wątek o zwątpieniu i naprawdę myślę, że nie powinnaś porzucać biżuterii. Pisałaś, że zalega Ci dużo prac w kilku galeriach, więc może wszystkie można by przenieść do jednej, tej, w której panuje największy ruch?A jak jest ze sprzedażą poza galeriami, "w realu"? Próbujesz troszkę? Twojej biżuterii niczego nie brakuje, nie jest skomplikowana, ale z pewnością jest ładna. Teraz przyszło mi do głowy, że ten zastój w sprzedaży internetowej jest może spowodowany tym, że w galeriach bardzo dużo jest prac, w których wykorzystano bardziej skomplikowane techniki i one bardziej rzucają się w oczy, są bardziej charakterystyczne? "Zwyklaczki" też na pewno dobrze się sprzedają, tylko jest ich tak wiele, że chyba trzeba mieć bardzo dużo prac, żeby rzucić się w oczy, wyrobić sobie markę, być bardziej rozpoznawalną. Tego Ci życzę Na koniec dodam, że sama tak naprawdę jeszcze cały czas zaczynam próbować sił w sprzedaży i póki co dużo dokładam aby móc robić biżutki, ale nie poddawaj się, musi nam się udać Spróbuj postawić na jedną galerię.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=351036

Chainmaille w moim wykonaniu, będzie mi miło jeśli skomentujesz


Edytowane przez zuteria
Czas edycji: 2009-10-06 o 19:45
zuteria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-06, 21:03   #15
marta1977
Rozeznanie
 
Avatar marta1977
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 710
GG do marta1977
Dot.: Biżutki TitoGallery

wszystkim Wam dziewczyny dziękuję za wypowiedź ponieważ jak już pisałam na początku robię biżu także ze srebra, dziś jeszcze chciałabym zaprezentować dwa komplety. Pierwszy- kolczyki i bransoleta- srebro, onyks, opalit, koral bambusowy- który notabene uwielbiam oraz szklane kryształki, drugi komplet- srebro, kryształ górski, perły, ametyst- kolczyki i wisiorek. ps: przepraszam za jakość zdjęć- to moje utrapienie
__________________
Tito
moja biżuteria- wzloty i upadki
takie moje blogowanie
To nie żadna sztuka kochać człowieka w nieszczęściu. Dopiero w szarym codziennym życiu miłość wystawiona jest na prawdziwą próbę.
Margit Sandemo

Edytowane przez marta1977
Czas edycji: 2009-10-06 o 21:04
marta1977 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-07, 07:03   #16
heurek
Wtajemniczenie
 
Avatar heurek
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 648
Dot.: Biżutki TitoGallery

Bardzo kobieca ta Twoja biżuteria i również uważam, że nie powinnaś z niej rezygnować. Masz talent i zdolności, uporu też Ci nie brakuje więc - do dzieła, a my tu będziemy kciuki trzymać
Dwa ostatnie komplety przyprawiły mnie o szybsze bicie serca ale ten kryształ górski...:lov e: mój, mój....
__________________
Biżuteria mojego pomysłu
Inne różności

Fikcja to prawda ukryta w jądrze kłamstwa, a prawdę tę można wyrazić bardzo prosto- magia istnieje



heurek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-07, 07:33   #17
Magdzia0108
Zadomowienie
 
Avatar Magdzia0108
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 411
Dot.: Biżutki TitoGallery

Czarna bransoletka ładna
taka wyrazista
__________________
Ty jesteś mną i sobą, a tobą jestem ja i ty

Filcowo, biżutowo:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=365901&p age=12


06.07.2004r razem
01.01.2010r zaręczyny
23.06.2012r Żonka
Magdzia0108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-07, 07:52   #18
marta1977
Rozeznanie
 
Avatar marta1977
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 710
GG do marta1977
Dot.: Biżutki TitoGallery

Cytat:
Napisane przez heurek Pokaż wiadomość
Bardzo kobieca ta Twoja biżuteria i również uważam, że nie powinnaś z niej rezygnować. Masz talent i zdolności, uporu też Ci nie brakuje więc - do dzieła, a my tu będziemy kciuki trzymać
Dwa ostatnie komplety przyprawiły mnie o szybsze bicie serca ale ten kryształ górski...:lov e: mój, mój....
z obu kompletów jestem zadowolona, a przyznam, że u mnie jest to nowością, niewiele rzeczy wykonanych przeze mnie mi się podoba, te dwa komlety zresztą w takiej formie wykonywałam poraz pierwszy, może dlatego efekt końcowy jest dla mnie satysfakcjonujący

---------- Dopisano o 08:52 ---------- Poprzedni post napisano o 08:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Magdzia0108 Pokaż wiadomość
Czarna bransoletka ładna
taka wyrazista
gdyby zdjęcia były dobre, brans prezentowałaby się jeszcze lepiej, próbowałam robić zdjęcia na rózne sposoby i nici z tego, dlatego galeria większość rzeczy odrzuca i kurzą się nie prezentowane nigdzie, a może wpadłyby komuś w oko?, dziękuję Madziu za wypowiedź, ogólnie wszystkie Wasze opinie, są dla mnie bardzo ważne, dzięki nim ewentualnie mogę coś poprawić
__________________
Tito
moja biżuteria- wzloty i upadki
takie moje blogowanie
To nie żadna sztuka kochać człowieka w nieszczęściu. Dopiero w szarym codziennym życiu miłość wystawiona jest na prawdziwą próbę.
Margit Sandemo
marta1977 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-07, 09:59   #19
piechotka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z kanapy;-)
Wiadomości: 1 513
GG do piechotka
Dot.: Biżutki TitoGallery

Naprawdę ładną biżuterię robisz szczególnie spodobał mi się ostatni komplecik, choć ja noszę w innym stylu Ale założę się, że niejedna kobieta chciałaby go mieć - jest delikatny, choć nieco surowy, kobiecy, trochę romantyczny... Super! I rób dalej! Nie zrażaj się tym, że nie sprzedajesz wszystkiego i od razu.
Powodzenia! I czekam na kolejne prace
piechotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-07, 11:50   #20
Aga em
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 303
Dot.: Biżutki TitoGallery

Moim zdecydowanym faworytem jest również komplet dymny, ale to dla tego, ze ja uwielbiam taką kolorystykę w ogóle

bycmoże gdybym ja to robiła, chciałabym aby ten pędzelek nieco równoważył wielkość koralika do którego jest zaczepiony, wiec pewnie korciłoby nie o więcej niż jeden element wiszący (ale to moje osobiste wymysły )
jesr bardzo ładnie tak jak jest

gratuluje
Aga em jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-07, 13:06   #21
Reverie1
Zadomowienie
 
Avatar Reverie1
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Szkocja
Wiadomości: 1 845
GG do Reverie1
Dot.: Biżutki TitoGallery

Drogi komplecik jest przeliczny Taki delikatny i kobiecy. jedyne co bym w nim zmieniła to wygotowała szpilki w kwasku cytrynowym bo te mozno czarne łebki troszke mi za mocno kontarsuja z delikatną kompozycja....no chyba że taki właśnie efekt chciałaś uzyskać
__________________
Moje próby z drucikami

Moje decoupage

blog

,,Rób to co lubisz a nigdy nie będziesz pracował"Konfucjusz

Reverie1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-07, 20:51   #22
marta1977
Rozeznanie
 
Avatar marta1977
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 710
GG do marta1977
Dot.: Biżutki TitoGallery

Cytat:
Napisane przez Reverie1 Pokaż wiadomość
Drogi komplecik jest przeliczny Taki delikatny i kobiecy. jedyne co bym w nim zmieniła to wygotowała szpilki w kwasku cytrynowym bo te mozno czarne łebki troszke mi za mocno kontarsuja z delikatną kompozycja....no chyba że taki właśnie efekt chciałaś uzyskać
właśnie nie miałam w czym wygotować, a teraz po złożeniu to się troche boję o całosć- głównie kamienie mnie martwią, bo nie wiem jaka temperaturę wytrzymają
__________________
Tito
moja biżuteria- wzloty i upadki
takie moje blogowanie
To nie żadna sztuka kochać człowieka w nieszczęściu. Dopiero w szarym codziennym życiu miłość wystawiona jest na prawdziwą próbę.
Margit Sandemo
marta1977 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-07, 21:02   #23
marta1977
Rozeznanie
 
Avatar marta1977
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 710
GG do marta1977
Dot.: Biżutki TitoGallery

dziś zaprezentuję trzy pary kolczyków w srebrze, perły majorka w czapeczkach bali, chryzokola w bali i ametyst w czystym srebrze, takie proste zwyklaki życzę spokojnej nocki
__________________
Tito
moja biżuteria- wzloty i upadki
takie moje blogowanie
To nie żadna sztuka kochać człowieka w nieszczęściu. Dopiero w szarym codziennym życiu miłość wystawiona jest na prawdziwą próbę.
Margit Sandemo
marta1977 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-07, 22:59   #24
kolczyki
Rozeznanie
 
Avatar kolczyki
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 696
GG do kolczyki
Dot.: Biżutki TitoGallery

Komplet dymny wymiata bardzo bardzo bardzo ładne prace!
kolczyki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 08:54   #25
marta1977
Rozeznanie
 
Avatar marta1977
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 710
GG do marta1977
Dot.: Biżutki TitoGallery

Na początku wszystkim chciałam bardzo podziękować za ocenę moich prac, jest ona dla mnie bardzo ważna tak więc
dziś na różowo, komplet ze srebra- przywieszka i kolczyki, na zasadzie gronek otulających kule - srebro, kwarc różowy, granaty i perły naturalne, oraz kolczyki kryształy pod parasolem, proste, zoksydowane, całość zawieszona na hakach- kryształy szklane i bicone swarovskiego z efektem AB
__________________
Tito
moja biżuteria- wzloty i upadki
takie moje blogowanie
To nie żadna sztuka kochać człowieka w nieszczęściu. Dopiero w szarym codziennym życiu miłość wystawiona jest na prawdziwą próbę.
Margit Sandemo
marta1977 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 12:17   #26
Reverie1
Zadomowienie
 
Avatar Reverie1
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Szkocja
Wiadomości: 1 845
GG do Reverie1
Dot.: Biżutki TitoGallery

Bardzo ładne te Twoje prace-delikatne i kobiece
Drugie zdjęcie troche za duże i ciężko się je oglada
__________________
Moje próby z drucikami

Moje decoupage

blog

,,Rób to co lubisz a nigdy nie będziesz pracował"Konfucjusz

Reverie1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 12:22   #27
viktorej
Wtajemniczenie
 
Avatar viktorej
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Bułgaria
Wiadomości: 2 347
Dot.: Biżutki TitoGallery

Pierwszy komplecik uroczy. Drugie kolce jakoś mi nie przypadły do gustu .
viktorej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 12:45   #28
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: Biżutki TitoGallery

Pierwsze. Zdecydowanie pierwsze.
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-11, 19:45   #29
witrylow
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 253
Dot.: Biżutki TitoGallery

Fajna biżuteria, robiona bardzo starannie, podoba mi się
witrylow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-12, 09:49   #30
marta1977
Rozeznanie
 
Avatar marta1977
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 710
GG do marta1977
Dot.: Biżutki TitoGallery

kolejny rzut mojej twórczości srebro i mój ukochany koral, nie wiem czemu, ale uwielbiam z nim pracować dwie pary kolców na zasadzie gronek i jednaw której postanowiłam użyć techniki "wiwijania drutu" nie wiem do czego ją porównać
__________________
Tito
moja biżuteria- wzloty i upadki
takie moje blogowanie
To nie żadna sztuka kochać człowieka w nieszczęściu. Dopiero w szarym codziennym życiu miłość wystawiona jest na prawdziwą próbę.
Margit Sandemo
marta1977 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biżuteria


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:32.