Wysłali mnie na badania wstępne i ... milczą - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-20, 19:03   #1
_Aneta
Zakorzenienie
 
Avatar _Aneta
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 243

Wysłali mnie na badania wstępne i ... milczą


Tak w skrócie:
Wysłałam formularz w sprawie pracy do pewnej sieciowej stacji paliw. Nie prowadzili akurat rekrutacji, formularz był na zasadzie "będziemy potrzebować to damy znać"

2-3 tyg później telefon - zaproszenie na rozmowę.

Rozmowa z bardzo miłą babeczką, odezwą się do końca tygodnia jeśli się zakwalifikuje.

Sobota - telefon, mam we wtorek przyjechać po skierowanie na badania.

Wtorek - przyjeżdżam, kierowniczka (może mi się zdawało, ale jakaś taka... nieprzyjemna ) wydrukowała mi skierowanie i powiedziała, że mam zadzwonić jak już będę miała zaświadczenie od lekarza. Chwilę później się zarejestrowałam do wskazanej przychodni, termin za tydzień.

Wtorek następny - jadę na badania, mam zaświadczenie. Dzwonię od razu do tej babki. No i "ahaa to pani już to ma taaak? Dzisiaj to już może nieee, ale jutro, a nie, jutro też nie... w czwartek? Ah w czwartek mnie nie ma.. To w piątek... Albo może jednak jutro? Albo piątek, hmm dobra ja do pani zadzwonię"

No i piątek minął 6 dni temu a tu cisza. Nie wiem, dzwonić, przypominać się, czy czekać dalej? Mówi, że zadzwoni a tu nic... Praca ma pół etatu za najniższą krajową, w sumie bardziej żeby sobie dorobić do końca studiów i póki potem nie znajdę czegoś lepszego. A tu już na wstępie takie podejście z ich strony, aż mi się odechciewa. Bo nie wiem, zapomnieli że zatrudniają pracownika czy co?
__________________
Są rzeczy, których kupić nie jesteś w stanie - honor, szacunek, zaufanie.
_Aneta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-21, 05:32   #2
nynka_1987
Zadomowienie
 
Avatar nynka_1987
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecinek :/
Wiadomości: 1 269
Dot.: Wysłali mnie na badania wstępne i ... milczą

Pewnie, że dzwonić, przypominać się
__________________
nynka_1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-21 06:32:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:06.