Joanna rozjaśniacz do pasemek i balejażu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-17, 13:28   #1
ka_k
Przyczajenie
 
Avatar ka_k
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4
Question

Joanna rozjaśniacz do pasemek i balejażu


Witam wszystkich ; )
Chciałabym rozjaśnić końcówki rozjaśniaczem z Joanny.
Czytałam recenzje na temat tego produktu i zdania są podzielone.
Mam włosy do pasa i zależy mi na rozjaśnieniu ok.10 cm długości włosów i kolor wyjściowy najlepiej brąz, ewentualnie ciemny blond. Takie niby 'ombre' - piszę niby bo jeszcze tego nie robiłam i nie wiem jak wyjdzie.
Czytałam też, że jest on bardzo gęsty stąd moje pytanie czym można go rozrzedzić i jak długo go trzymać + - żeby wyszedł wcześniej wspomniany kolor. Mam nadzieję, że znajdzie się taka kobietka co mi jakoś pomoże, pozdrawiam wszystkie wizażanki

ps: dołączam zdjęcie tego konkretnego rozjaśniacza
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg rozjaśniacz.jpg (39,4 KB, 5 załadowań)
__________________
Roksi
ka_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-17, 14:37   #2
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Dot.: Joanna rozjaśniacz do pasemek i balejażu

musisz kontrolować stopień rozjaśniania,nikt ci nie napisze ile dokładnie musisz trzymać ,ac bo to zależy od włosów.

to jest bardzo dobry rozjaśniacz ,ja rozjaśniam nim włosy od kilkunastu lat i zawsze mi wychodzą.

Raz tylko nie wyszły właśnie przez to że go rozcieńczyłam ,wyszły mi okropnie żółto rude wstrętne włosy.Dlatego odradzam rozcieńczanie.

a i jeden raczej ci nie wystarczy.
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-17, 14:42   #3
piniata
Rozeznanie
 
Avatar piniata
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Czarna Dupa
Wiadomości: 649
Dot.: Joanna rozjaśniacz do pasemek i balejażu

jezeli masz czarne wlosy to lepiej zrob dekoloryzacje na koncowki,mniej zniszczysz wlosy i pozniej naloz ladny jasny braz np.ale jak koniecznie chcesz ten rozjasniacz i nic innego to twoj wybor,nie rozcienczaj niczym, po co? zrob wszystko wedlug instrukcji i bedzie w porzadku.ja uzywalam wiele lat rozjasniacay z joanny jak mialam platynowe wlosy i nic mi sie zlego nie stalo ale uzywalam tego
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (13,3 KB, 6 załadowań)
piniata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-17, 19:36   #4
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Joanna rozjaśniacz do pasemek i balejażu

Cytat:
Napisane przez piniata Pokaż wiadomość
jezeli masz czarne wlosy to lepiej zrob dekoloryzacje na koncowki,mniej zniszczysz wlosy i pozniej naloz ladny jasny braz np.ale jak koniecznie chcesz ten rozjasniacz i nic innego to twoj wybor,nie rozcienczaj niczym, po co? zrob wszystko wedlug instrukcji i bedzie w porzadku.ja uzywalam wiele lat rozjasniacay z joanny jak mialam platynowe wlosy i nic mi sie zlego nie stalo ale uzywalam tego
"Tego" juz nie ma, w rossmanie zmienilo opakowanie na zloto czarne, wiec uwaga
Ja dodawalam wode z kranu troche, bo zbyt szybko sie tyl rozjasnial na odroscie w porownaniu z gora. Potem fioletowy szampon i gitarka

Ja bym go na konce polozyla na 7 minut, dolozyla troszke wyzej na kolejne 3 i potem kolejne wyzej przeczesala grzebieniem z rozjasniaczek na 3 minuty.
Zobacz stopien rozjasnienia, gdy efekt bedzie zbyt delikatny powtorz i tyle
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-18, 10:25   #5
ka_k
Przyczajenie
 
Avatar ka_k
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4
Dot.: Joanna rozjaśniacz do pasemek i balejażu

właśnie wczoraj zakupiłam rozjaśniacz, faktycznie ma teraz inne opakowanie złoto czarne, wiem, że muszę sama to kontrolować ale się chciałam upewnić, wasze opinie są pomocne a z tym rozcieńczaniem to właśnie nwm jak będzie bo niektóre z was pisały że rozcieńczają bo jest za gęsty a inne by tego nie robić, zobaczę co wyjdzie w trakcie
__________________
Roksi
ka_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-18, 10:33   #6
wildDaisy
żona bez ogona
 
Avatar wildDaisy
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 6 506
Dot.: Joanna rozjaśniacz do pasemek i balejażu

Jak wcześniej włosów nie farbowałaś i nie masz doświadczenia z farbami/rozjaśniaczami to nic nie kombinuj - zrób mieszankę tak, jak napisano w instrukcji. Rozjaśniacze zwykle są bardziej gęste niż zwykłe farby do włosów no i śmierdzą przeokropnie. Ja nigdy nie używałam rozjaśniacza specjalnie do pasemek. Kiedy robiłam na włosach refleksy użyłam rozjaśniacza do całych włosów, jest on trochę łagodniejszy niż te do pasemek/balejażu. Musisz sprawdzać i kontrolować jak Twoje włosy się rozjaśniają, jeśli chcesz słabszy efekt trzymaj krócej niż podaje producent, a jeśli zależy Ci na mocniejszym rozjaśnieniu to tyle minut, ile jest podane.

Aha i żeby uzyskać ładniejsze przejście kolorystyczne nałóż więcej rozjaśniacza na końcówki, a później stopniowo u góry coraz mniej. Wtedy będziesz miała faktycznie przejście kolorystyczne, a nie ombre od linijki
__________________
wildDaisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-18, 14:58   #7
ka_k
Przyczajenie
 
Avatar ka_k
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4
Dot.: Joanna rozjaśniacz do pasemek i balejażu

Farbowałam wcześniej ale nigdy rozjaśniaczem, dopiero dziś spróbowałam i wyszły mi rudawe refleksy dość słabo widać (w słońcu bardziej będą widoczne) , bałam się o włosy i postanowiłam skrócić czas dla pewności. nie chodziło mi o efekt jakiś z salonu ale na wypróbowaniu : ) jest całkiem ładnie, myślę, że rozjaśniacz nie chwycił mocno ze względu na różniaste farby które już wcześniej miałam na włosach.
__________________
Roksi
ka_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-20, 09:21   #8
Iniusia78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 57
Dot.: Joanna rozjaśniacz do pasemek i balejażu

ja nigdy tego rozjaśniacza nie używałam. Ale jakoś specjalnie mnie nie kusi
Iniusia78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-20 10:21:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:38.