Zoeva - kosmetyki i pędzle - zbiorczy - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-03-06, 08:40   #61
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Zoeva - kosmetyki i pędzle - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez beatamalgorzata Pokaż wiadomość
Mialam nie zagladac do tego watku ale wiadomo nie wytrzymalam ... Przyrzekam na slowo harcerza ze palety beda moim ostatnim zakupem , tak je chwalicie , no i chyba wchodza do mojej nowej torby Zoeva ktora otrzymalam wczoraj . Dzisiaj tez czekam na paczke , jak dostane to obfoce calutka Zoeve i wstawie tu, oczywiscie jesli ktos chce ogladac moje szalencze zakupy ..
Ja jestem bardzo ciekawa, zwłaszcza tej torby - czekam na zdjęcia


Cytat:
Napisane przez Maguda_ Pokaż wiadomość
A gdzie kupowałaś? Widzę, że na Mintishopie dokładają pędzle z Zoevy, których ostatnio brakowało, czekam aż pojawi się mój upatrzony zestaw
Macie może porównanie między serię golden rose a czarno-białym klasykiem? Czymś się różnią jeśli chodzi o włosie?
Minti wkleiło wczoraj taką informację:
Rose Golden vol.2 są znowu dostępne, to ostatnia dostawa w tym miesiącu
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-06, 17:56   #62
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Zoeva - kosmetyki i pędzle - zbiorczy

No i pękłam, zamówiłam zestaw do oczu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Rose Golden brushes.jpg (28,7 KB, 20 załadowań)
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-06, 17:59   #63
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Zoeva - kosmetyki i pędzle - zbiorczy

Z nowości wpadła mi w oko ta szminka: Fun and flirty.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fun and flirty.jpg (20,1 KB, 4 załadowań)
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-06, 21:55   #64
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Zoeva - kosmetyki i pędzle - zbiorczy

Dziewczyny czy ktoś wie czy i jaka jest różnica w pędzlu 227 wersja normalna i vegan? Nie bardzo wiem czy postawić na włosie naturalne czy syntetyczne - co będzie lepiej pracowało z cieniami, prało się, trzymało kształt, miękkość itd.
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-06, 22:18   #65
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Zoeva - kosmetyki i pędzle - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Ciemna163 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy ktoś wie czy i jaka jest różnica w pędzlu 227 wersja normalna i vegan? Nie bardzo wiem czy postawić na włosie naturalne czy syntetyczne - co będzie lepiej pracowało z cieniami, prało się, trzymało kształt, miękkość itd.
Generalna zasada jest taka, że do cieni prasowanych, suchych - włosie naturalne; do cieni kremowych - włosie sztuczne. Zazwyczaj bardziej miękkie, trwałe i elastyczne jest włosie syntetyczne.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-06, 23:17   #66
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Zoeva - kosmetyki i pędzle - zbiorczy

No i nie ma prawa podrażniać, uczulać. Dla mnie niestety kozie włosie jest za mocne i nie mogę używać choćby 217 MACa Właśnie zamówiłam więc Zoevę dla wegan.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-06, 23:27   #67
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Zoeva - kosmetyki i pędzle - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Generalna zasada jest taka, że do cieni prasowanych, suchych - włosie naturalne; do cieni kremowych - włosie sztuczne. Zazwyczaj bardziej miękkie, trwałe i elastyczne jest włosie syntetyczne.
kuuurcze, zamówiłam syntetyczny co by się nie bawić w mycie z odżywką, zawijanie w papier itd., bo ten naturalny to koza i czytałam aby tak z nim postępować :/
Salix, myślisz że ten syntetyczny bedzie ok do zwykłych prasowanych cieni? Zastanawiam się teraz czy pisać do Minti żeby zamienili...
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-07, 08:38   #68
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Zoeva - kosmetyki i pędzle - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Ciemna163 Pokaż wiadomość
kuuurcze, zamówiłam syntetyczny co by się nie bawić w mycie z odżywką, zawijanie w papier itd., bo ten naturalny to koza i czytałam aby tak z nim postępować :/
Salix, myślisz że ten syntetyczny bedzie ok do zwykłych prasowanych cieni? Zastanawiam się teraz czy pisać do Minti żeby zamienili...
mam 2 kozy z Zoevy, nie rozczulam się nad nimi, nie używam odżywek ani osłonek - wszystko z nimi ok, nie zrobiły się z nich szczoty. Tak jak pisała wyżej MissScareAll , osoby, które naturalne włosie uczula, używają syntetyków, efekt na pewno też zależy od jakości wyprodukowanych włosków. Tanie pędzle syntetyczne nie chwycą dobrze produktu, są na to zbyt hmmmm śliskie? Ale myślę, że Zoevie można zaufać
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-07, 20:29   #69
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Zoeva - kosmetyki i pędzle - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
mam 2 kozy z Zoevy, nie rozczulam się nad nimi, nie używam odżywek ani osłonek - wszystko z nimi ok, nie zrobiły się z nich szczoty. Tak jak pisała wyżej MissScareAll , osoby, które naturalne włosie uczula, używają syntetyków, efekt na pewno też zależy od jakości wyprodukowanych włosków. Tanie pędzle syntetyczne nie chwycą dobrze produktu, są na to zbyt hmmmm śliskie? Ale myślę, że Zoevie można zaufać
Można też spróbować z wersją pół na pół Zoeva ma takie pędzle, koza+syntetyk. Zamówiłam.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-10, 10:01   #70
susse
Zakorzenienie
 
Avatar susse
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 202
Dot.: Zoeva - kosmetyki i pędzle - zbiorczy

Czy miała któraś z Was pomadkę w kredce Zoeva? Zastanawiam się nad zakupem. Nigdy jeszcze nic nie miałam z tej firmy. Gdzie można kupić ich produkty? Niestety w Minti niedostępny kolor, który bym chciała.
susse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-10, 10:19   #71
belgisto
Raczkowanie
 
Avatar belgisto
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 42
Dot.: Zoeva - kosmetyki i pędzle - zbiorczy

Ja jestem zachwycona z tych pędzli, mam równiez pędzle innej marki.
Jednakże postanowiłam zakupić różowo-złotą limitowaną edycję
Zakupiłam 12 pędzli do oczu i jestem w nich zakochana
W 101% polecam.
Z opowiadań koleżanek wiem, że nie rozkleiły im się a korzystają z nich bardzo długo, no i ten ładny napis który jest wytłaczany na trzonku
Suuuuper!! Piękne, oraz precyzyjne.

A jeżeli chodzi o pomadki, każde są dobrze napigmentowane i warte również swojej ceny
Z tego co zaobserwowałam to Minti Shop ma częste dostawy produktów
Pozdrawiam

Edytowane przez belgisto
Czas edycji: 2015-03-10 o 10:20
belgisto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-10, 16:18   #72
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Zoeva - kosmetyki i pędzle - zbiorczy

Dziewczyny, odebrałam dzisiaj paletkę golden rose i
Jestem nią zachwycona. Przepiękne, ciepłe kolory.
Jeśli któraś lubi taką kolorystykę to gorąco polecam.
3 odcienie matowe, reszta jedwabiste.
Ja za matami nie przepadam, ale te jedwabne prześliczne.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-10, 17:03   #73
beatamalgorzata
Raczkowanie
 
Avatar beatamalgorzata
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: kraj beneluxu
Wiadomości: 444
Dot.: Zoeva - kosmetyki i pędzle - zbiorczy

Tym razem jakos dlugo czekam na paczke , dwie poprzednie doszly w 4 dni a na ta czekam juz tydzien i nie moge sie doczekac drugiego zestawu pedzli do twarzy a w planach mam jeszcze zamowienie paletek
__________________
Blog makijazowy - www.bbeabeautyimage.blogspot.com
Zapraszam
beatamalgorzata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-10, 18:27   #74
Maguda_
Kawaii strona mocy
 
Avatar Maguda_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 963
Dot.: Zoeva - kosmetyki i pędzle - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez beatamalgorzata Pokaż wiadomość
Tym razem jakos dlugo czekam na paczke , dwie poprzednie doszly w 4 dni a na ta czekam juz tydzien i nie moge sie doczekac drugiego zestawu pedzli do twarzy a w planach mam jeszcze zamowienie paletek

Ja jednak zmieniłam zdanie i zamówiłam trochę większy zestaw pędzli, stwierdziłam, że bardziej praktyczny będzie Już się nie mogę doczekać aż do mnie przyjadą, mam nadzieję, że do piątku będę mogła się nimi cieszyć. A na urodziny może sobie zafunduję jakąś paletkę
Maguda_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-10, 22:05   #75
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Zoeva - kosmetyki i pędzle - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
mam 2 kozy z Zoevy, nie rozczulam się nad nimi, nie używam odżywek ani osłonek - wszystko z nimi ok, nie zrobiły się z nich szczoty. Tak jak pisała wyżej MissScareAll , osoby, które naturalne włosie uczula, używają syntetyków, efekt na pewno też zależy od jakości wyprodukowanych włosków. Tanie pędzle syntetyczne nie chwycą dobrze produktu, są na to zbyt hmmmm śliskie? Ale myślę, że Zoevie można zaufać
kuuuurcze, odpisalam Ci kilka dni temu na tel., ale widzę, ze nie opublikowało wiadomości. W kazdym razie zostalam przy syntetyku, bo planuję też kupić słynną 217 z maca za jakiś czas (więc chciałabym mieć finalnie jeden syntetyk, jedną kozę)
Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Można też spróbować z wersją pół na pół Zoeva ma takie pędzle, koza+syntetyk. Zamówiłam.
nie widziałam takie wersji na Minti

Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 07:13   #76
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Zoeva - kosmetyki i pędzle - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Ciemna163 Pokaż wiadomość
kuuuurcze, odpisalam Ci kilka dni temu na tel., ale widzę, ze nie opublikowało wiadomości. W kazdym razie zostalam przy syntetyku, bo planuję też kupić słynną 217 z maca za jakiś czas (więc chciałabym mieć finalnie jeden syntetyk, jedną kozę)

nie widziałam takie wersji na Minti
a dostałaś już ten Zoevy? Jak wrażenia?
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 09:14   #77
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Zoeva - kosmetyki i pędzle - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
a dostałaś już ten Zoevy? Jak wrażenia?
dostałam dziś sms-a że jest do odbioru paczka! Będzie macanko, se se se
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 09:41   #78
susse
Zakorzenienie
 
Avatar susse
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 202
Dot.: Zoeva - kosmetyki i pędzle - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez belgisto Pokaż wiadomość
Ja jestem zachwycona z tych pędzli, mam równiez pędzle innej marki.
Jednakże postanowiłam zakupić różowo-złotą limitowaną edycję
Zakupiłam 12 pędzli do oczu i jestem w nich zakochana
W 101% polecam.
Z opowiadań koleżanek wiem, że nie rozkleiły im się a korzystają z nich bardzo długo, no i ten ładny napis który jest wytłaczany na trzonku
Suuuuper!! Piękne, oraz precyzyjne.

A jeżeli chodzi o pomadki, każde są dobrze napigmentowane i warte również swojej ceny
Z tego co zaobserwowałam to Minti Shop ma częste dostawy produktów
Pozdrawiam
Obserwuję stronę z tym produktem już drugi tydzień i cały czas jest napisane "dostawa wkrótce"


Cytat:
Napisane przez cosma Pokaż wiadomość
Dziewczyny, odebrałam dzisiaj paletkę golden rose i
Jestem nią zachwycona. Przepiękne, ciepłe kolory.
Jeśli któraś lubi taką kolorystykę to gorąco polecam.
3 odcienie matowe, reszta jedwabiste.
Ja za matami nie przepadam, ale te jedwabne prześliczne.
Pokażesz zdjęcie paletki?
susse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 10:05   #79
belgisto
Raczkowanie
 
Avatar belgisto
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 42
Dot.: Zoeva - kosmetyki i pędzle - zbiorczy

[QUOTE=susse;50604041]Obserwuję stronę z tym produktem już drugi tydzień i cały czas jest napisane "dostawa wkrótce"

Napisz do nich na fb
Mi zawsze odpisują kiedy jest dostawa
Na pędzle z zoevy czekalam tydzien, napisałam do nich i powiedzieli którego dnia będzie dostawa i od razu ją zamówiłam.
Nie ma co się dziwic jak jest teraz wielkie buuuuum na te markę
belgisto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-11, 10:25   #80
Martin90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 2
Dot.: Zoeva - kosmetyki i pędzle - zbiorczy

Witam serdecznie wszystkich,

Drogie Panie, chciałbym uzyskać od Was poradę dotyczącą tych pędzli. Otóż Moja dziewczyna planuję teraz zakup kilku pędzli z firmy ZOEVA. Chciałbym zrobić jej jednak prezent i kupić gdzieś, pierwszy pędzel, tak by dać bez okazji.

Problem jest jednak taki, że jako mężczyzna ... średnio mam pojęcie o tym I tu szukam porady, otóż jak się dowiedziałem Moja dziewczyna najbardziej potrzebuję pędzla do : rozcierania cieni na powiekach, do nakładania cieni lub do konturowania polików, ewentualnie o nakładanie eyelinera, czy jakoś tak.

Bardzo proszę o poradę, który pędzel wybrać (mają one jakieś oznaczanie numerowe chyba) oraz gdzie najlepiej opłaca się kupić i gdzie będę miał pewność szybkiej wysyłki.

Bardzo dziękuję za porady
Pozdrawiam
Martin90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 10:48   #81
belgisto
Raczkowanie
 
Avatar belgisto
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 42
Dot.: Zoeva - kosmetyki i pędzle - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Martin90 Pokaż wiadomość
Witam serdecznie wszystkich,

Drogie Panie, chciałbym uzyskać od Was poradę dotyczącą tych pędzli. Otóż Moja dziewczyna planuję teraz zakup kilku pędzli z firmy ZOEVA. Chciałbym zrobić jej jednak prezent i kupić gdzieś, pierwszy pędzel, tak by dać bez okazji.

Problem jest jednak taki, że jako mężczyzna ... średnio mam pojęcie o tym I tu szukam porady, otóż jak się dowiedziałem Moja dziewczyna najbardziej potrzebuję pędzla do : rozcierania cieni na powiekach, do nakładania cieni lub do konturowania polików, ewentualnie o nakładanie eyelinera, czy jakoś tak.

Bardzo proszę o poradę, który pędzel wybrać (mają one jakieś oznaczanie numerowe chyba) oraz gdzie najlepiej opłaca się kupić i gdzie będę miał pewność szybkiej wysyłki.

Bardzo dziękuję za porady
Pozdrawiam
Witaj,
Zachęcam do zakupu na stronie-> MINTI SHOP
Po pierwsze, pytanie czy chce zakupić komplet czy powybierać sobie kilka pędzli i kupić z osobna.
Jeżeli natomiast chce sobie sama kupic i wybierać to na Twoim miejscu kupiłabym:
-do rozcierania : ZOEVA 221 Luxe Soft Crease Pędzel do cieni lub ZOEVA 225 Eye Blender pędzel do rozcierania cieni.
-do nakładania cieni: zwykły najprostszy ZOEVA 220 Luxe Grand Shader pędzel do cieni .
-do konturowania: ZOEVA 128 Cream Cheek Pędzel do różu, ZOEVA 110 Face Shape Pędzel do konturowania Lub ZOEVA 127 Luxe Sheer Cheek Pędzel do różu i teraz tutaj pytanie, czy chce pracować na mokrych czy suchych produktach, te pędzle do różu rownież przydadza się do konturowania tj.bronzerem a ta kuleczka najlepsza jest na mokre. Dlatego wybrałabym na Twoim miejscu jakis skośny, jeżeli nie jest jeszcze profesjonalną wizażystką
-do eyelinera: ZOEVA 315 Fine Liner Pędzel do eyelinera, ZOEVA 317 Wing Liner Skośny pędzel do eyelinera<- na Twoim miejscu kupiła bym ten przydać się może też do brwi. Chyba, że od razu wolisz kupić jej eyeliner to: ZOEVA Cat Eye Pen Eyeliner w pisaku Black.

I teraz pytanie, chcesz kupić jeden... to już od Ciebie zależy ile pieniążków chcesz wydać Jednakże kupiłabym na Twoim miejscu dwa pędzelki jeden do rozcierania drugi do nakładania

Pozdrawiam

Edytowane przez belgisto
Czas edycji: 2015-03-11 o 10:50
belgisto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 14:23   #82
beatamalgorzata
Raczkowanie
 
Avatar beatamalgorzata
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: kraj beneluxu
Wiadomości: 444
Dot.: Zoeva - kosmetyki i pędzle - zbiorczy

Wreszcie otrzymalam paczuszke . Obfoce i wstawie tutaj , pedzle i torbe .
__________________
Blog makijazowy - www.bbeabeautyimage.blogspot.com
Zapraszam
beatamalgorzata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 14:32   #83
susse
Zakorzenienie
 
Avatar susse
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 202
Dot.: Zoeva - kosmetyki i pędzle - zbiorczy

[QUOTE=belgisto;50604446]
Cytat:
Napisane przez susse Pokaż wiadomość
Obserwuję stronę z tym produktem już drugi tydzień i cały czas jest napisane "dostawa wkrótce"

Napisz do nich na fb
Mi zawsze odpisują kiedy jest dostawa
Na pędzle z zoevy czekalam tydzien, napisałam do nich i powiedzieli którego dnia będzie dostawa i od razu ją zamówiłam.
Nie ma co się dziwic jak jest teraz wielkie buuuuum na te markę
Dziękuję za radę

Tak zrobiłam, dostałam już nawet odpowiedź. Dostawa dopiero za 14 dni
susse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 15:01   #84
belgisto
Raczkowanie
 
Avatar belgisto
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 42
Dot.: Zoeva - kosmetyki i pędzle - zbiorczy

[QUOTE=susse;50608887]
Cytat:
Napisane przez belgisto Pokaż wiadomość

Dziękuję za radę

Tak zrobiłam, dostałam już nawet odpowiedź. Dostawa dopiero za 14 dni
Uuu smutek!
Polecam się na przyszłość !!
belgisto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 16:31   #85
Martin90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 2
Dot.: Zoeva - kosmetyki i pędzle - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez belgisto Pokaż wiadomość
Witaj,
Zachęcam do zakupu na stronie-> MINTI SHOP
Po pierwsze, pytanie czy chce zakupić komplet czy powybierać sobie kilka pędzli i kupić z osobna.
Jeżeli natomiast chce sobie sama kupic i wybierać to na Twoim miejscu kupiłabym:
-do rozcierania : ZOEVA 221 Luxe Soft Crease Pędzel do cieni lub ZOEVA 225 Eye Blender pędzel do rozcierania cieni.
-do nakładania cieni: zwykły najprostszy ZOEVA 220 Luxe Grand Shader pędzel do cieni .
-do konturowania: ZOEVA 128 Cream Cheek Pędzel do różu, ZOEVA 110 Face Shape Pędzel do konturowania Lub ZOEVA 127 Luxe Sheer Cheek Pędzel do różu i teraz tutaj pytanie, czy chce pracować na mokrych czy suchych produktach, te pędzle do różu rownież przydadza się do konturowania tj.bronzerem a ta kuleczka najlepsza jest na mokre. Dlatego wybrałabym na Twoim miejscu jakis skośny, jeżeli nie jest jeszcze profesjonalną wizażystką
-do eyelinera: ZOEVA 315 Fine Liner Pędzel do eyelinera, ZOEVA 317 Wing Liner Skośny pędzel do eyelinera<- na Twoim miejscu kupiła bym ten przydać się może też do brwi. Chyba, że od razu wolisz kupić jej eyeliner to: ZOEVA Cat Eye Pen Eyeliner w pisaku Black.

I teraz pytanie, chcesz kupić jeden... to już od Ciebie zależy ile pieniążków chcesz wydać Jednakże kupiłabym na Twoim miejscu dwa pędzelki jeden do rozcierania drugi do nakładania

Pozdrawiam
Dziękuję za odpowiedź.

Otóż ja chce narazie zakupić pojedyńczą sztukę ponieważ nie wiem co Moja dziewczyna dalej planuje, czy kupować zestaw czy nie

Dlatego zależy mi na wybraniu narazie jednego, takiego który będzie najczęściej używany, więc na który się zdecydować?
Martin90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 17:14   #86
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Zoeva - kosmetyki i pędzle - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Martin90 Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź.

Otóż ja chce narazie zakupić pojedyńczą sztukę ponieważ nie wiem co Moja dziewczyna dalej planuje, czy kupować zestaw czy nie

Dlatego zależy mi na wybraniu narazie jednego, takiego który będzie najczęściej używany, więc na który się zdecydować?
To ja w takim razie polecam pędzel do rozcierania cieni 227 Nie powinna być zawiedziona, mam go i od razu się w nim zakochałam
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 18:06   #87
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Zoeva - kosmetyki i pędzle - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Ciemna163 Pokaż wiadomość
kuuuurcze, odpisalam Ci kilka dni temu na tel., ale widzę, ze nie opublikowało wiadomości. W kazdym razie zostalam przy syntetyku, bo planuję też kupić słynną 217 z maca za jakiś czas (więc chciałabym mieć finalnie jeden syntetyk, jedną kozę)

nie widziałam takie wersji na Minti
Były, z tej serii Luxe coś tam Jutro może odbiorę paczkę, to podzielę się wrażeniami.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 19:55   #88
Maguda_
Kawaii strona mocy
 
Avatar Maguda_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 963
Dot.: Zoeva - kosmetyki i pędzle - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez beatamalgorzata Pokaż wiadomość
Wreszcie otrzymalam paczuszke . Obfoce i wstawie tutaj , pedzle i torbe .
Czekam z niecierpliwością jutro chyba będą już moje pędzle
Maguda_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 20:04   #89
beatamalgorzata
Raczkowanie
 
Avatar beatamalgorzata
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: kraj beneluxu
Wiadomości: 444
Dot.: Zoeva - kosmetyki i pędzle - zbiorczy

Jestem i zdjecia tez ! wszystkie moje zoevy ...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_1094 Zoeva.jpg (119,8 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_1095 Zoeva.jpg (91,3 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_1097 Zoeva.jpg (119,2 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_1109 torba Zoeva.jpg (183,9 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_1096 Zoeva.jpg (72,0 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_1104 Zoeva.jpg (127,6 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_1105 Zoeva.jpg (154,5 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_1108 torba Zoeva.jpg (197,8 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_1106 torba Zoeva.jpg (147,9 KB, 17 załadowań)
__________________
Blog makijazowy - www.bbeabeautyimage.blogspot.com
Zapraszam

Edytowane przez beatamalgorzata
Czas edycji: 2015-03-11 o 20:08
beatamalgorzata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 20:09   #90
Maguda_
Kawaii strona mocy
 
Avatar Maguda_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 963
Dot.: Zoeva - kosmetyki i pędzle - zbiorczy

Śliczne podobają mi się, mimo że nie lubię złotych elementów, niech się dobrze sprawują
Maguda_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-11 14:13:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:00.