Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVIII - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-08-24, 19:39   #2761
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

maarthusia
[QUOTE=maarthusia;64534891]


[/COLOR]
dziekuje oblowilam sie uwielbiam niezaplanowane zakupy nabylam 4 sukienki ( w tym jedna maxi ), jeansowe rybaczki i bluzke bylo dodatkowe -50% na druga sztuke z sale wszystko wyszlo za grosze
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[COLOR="Silver"]


za zakupy, za jutrzejszą wycieczkę, za kondycję i super pogodę

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość

Ja też sie obłowiłam - 2 sukienki i jedna bluzka


Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Zostanie mistrzem fotografii mi na pewno nie grozi, ale nad scenografią i oświetleniem popracuję, obiecuję. Wczorajsze zakupy z Sephory (cień w płynie), mini z Douglasa z próbkami, lanolina do ust, żelowy tonik nawilżając z Bielendy (kupiony dziś, pomimo bana na zakupy pielęgnacji nie mogłam się oprzeć, oparty jest na hydromanilu, a nie kwasie hialuronowym, więc muszę popróbować). Macałam dziś nowe serum AA z witaminą C (stężenie 8%) - zapowiada się dość ciekawie (dość szybko wchłonął mi w dłoń, nie pozostawił lepkości).

Na zdjęciu jest też produkt do włosów - moje włosy lubią olej arganowy, więc żeby ułatwić sobie życie kupiłam kilka serii produktów do włosów na bazie tego oleju (tanioszki). Zobaczymy.

Jak widać na zdjęciu - Wy macie swoje Kazary (z obcasem takim, że nie da się chodzić), to ja też mam swoją nową szpileczkę
Powiem Wam coś w tajemnicy - przepłacacie .
Przy robieniu jednego mini w D. wpadł mi falkon w oko, więc kupiłam jako ozdobę na półkę. Na mój nos - nawet nie śmierdzi.


Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Kupiłam w biedrze 2 duże płyny różowe Garnier za 17 zł
dobra cena

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość

Napisałam Ci PW

Dziewczyny, co wziąć pod oczy na noc? EL, Shiseido, czy coś fajnego tańszego?

I zapomniałabym: Aniyam, Maarthusia wszystkiego najlepszego!
Shisedo testuję dzisiaj i jest w porządku, ale za wcześnie, żeby coś napisać więcej (nie szczypie i nie wysusza),


Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość



o tak RS jest najbardziej treściwy. Serum ANR teraz używam i nic nie robi na razie krem ANR na noc jest ok, na dzień mniej bo jest jakiś taki tłusty i nie jest to kompatybilne z korektorem pod oczy jeżeli ktoś używa



RS a tak w ogóle to mi sie przypomniało ze miałam jakieś próbki kremu pod oczy Originsa, taki zielony i bardzo fajny, treściwy, dobrze odżywiał i nawilżał. Na noc super
u mnie dokładnie tak samo. Serum ANR u mnie nic nie robi, zużyłam pod inny krem.

Edytowane przez Aabelia
Czas edycji: 2016-08-24 o 19:46
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-24, 19:40   #2762
Lena_94
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena_94
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 518
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
jedna prawie zjedzona, druga w połowie czecia jeszcze nie
moze za dużo jak na dwa wilki?
ale czemu przy zabudowaniach? i czy to groźne jest dla kotów? dwa moje łaża po dworze i nic tego nie jest w stanie zmienić
Hmmm, to może leśnikowi zgłoś? On pewnie będzie miał najlepsze wytłumaczenie, może też co do kotów Cie uspokoi (o ile będzie mógł)

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Bo tu same bankruty siedza

Bell nigdy nie mialam, te szafy w rossie mnie zniechecaja w naturze lubilam kupowac ichniejsza kolorowke - Essence i Sensique, wygladaly o wiele lepiej nz te w R

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Essence lubiłam, Catrice lubię dalej ale z Sensique nie umiem się pogodzić, nie pasują mi.

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
no bo pewnie że nie muszą



Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Zadne kompleksy nie sa tu mile widziane nie wszystkie uzywaja Szaneli ja sie przerzucam na Bielende, jak zdenkuje Eisenbergi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja z pielęgnacji lubię Biodermę
__________________
Lena_94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-24, 19:51   #2763
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
hehe a bo ja wiem :d one w saszetkach były ale mam chyba w siatce denko tylko muszę poczekać aż tż wylezie z łazienki i sprawdzę Ci który to

Może zrobię kiedyś w końcu denko zawsze od razu wywalam wszystko

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
Shisedo testuję dzisiaj i jest w porządku, ale za wcześnie, żeby coś napisać więcej (nie szczypie i nie wysusza),

u mnie dokładnie tak samo. Serum ANR u mnie nic nie robi, zużyłam pod inny krem.
Liczę, że krem mnie naciągnie jak chirurg
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-24, 19:52   #2764
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

boszz zabiłam wątek

idę się utopić
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-24, 19:52   #2765
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

[QUOTE=Aabelia;64538891]maarthusia
Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość


[/COLOR]
dziekuje oblowilam sie uwielbiam niezaplanowane zakupy nabylam 4 sukienki ( w tym jedna maxi ), jeansowe rybaczki i bluzke bylo dodatkowe -50% na druga sztuke z sale wszystko wyszlo za grosze
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[COLOR="Silver"]


za zakupy, za jutrzejszą wycieczkę, za kondycję i super pogodę











dobra cena



Shisedo testuję dzisiaj i jest w porządku, ale za wcześnie, żeby coś napisać więcej (nie szczypie i nie wysusza),




u mnie dokładnie tak samo. Serum ANR u mnie nic nie robi, zużyłam pod inny krem.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-24, 19:53   #2766
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
To dokładnie taki tonik: (na etykiecie nie ma dopisanego kompleksu nawilżającego).

http://www.ceneo.pl/5752792
Kupiłam stacjonarnie w hurtowni kosmetycznej (tylko musiałam zapłacić marżę, wiadomka).

Jeśli interesuje Cię ten produkt to napisz na pw adres a jutro (najdalej pojutrze) wyślę Ci odlewkę. Będę wysyłała dziewczynom RCMA, więc żaden problem.
A i mi ulżysz w potrzebie - kolejne pół litra toniku nie jest mi potrzebne
Super, dziękuję tylko jeśli można skorzystam dopiero za jakiś czas z propozycji, teraz w przyszłym tygodniu mam delegację i będę miała problem z odbiorem przesyłki. Natomiast jeśli zaczniesz go używać to proszę daj znać właśnie odnośnie konsystencji i czy można zostawić niezmyty na twarzy, ślicznie proszę
__________________
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-24, 19:56   #2767
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Powinnam od tego zacząć, ale zostawiłam na koniec: dziękuję za życzenia urlopowe

Urlop wypadł mi w ostatniej chwili, termin był wielokrotnie przekładany przez zawirowania w pracy. To tylko 7 dni, ale dawno nie potrzebowałam tak bardzo odpoczynku. Niestety, ze względu na chorego psa w wieku emerytalnym (ma coś z gałką oczną) nie mogę się ruszyć z domu dalej niż na 1-2 dniową wycieczkę. Jeziora i lasy - nadchodzę . Nawet gdybym miała przez te kilka dni siedzieć w domu to i tak się na ten odpoczynek bardzo cieszę. Poza tym, ja żyję w związku na odległość, więc w końcu będzie okazja spędzić trochę czasu razem (ale tylko do soboty, jest mecz piłkarski, w którym spotkają się drużyny z naszych miast, więc różnie to może się skończyć ).

Jeszcze raz dziękuję

---------- Dopisano o 20:56 ---------- Poprzedni post napisano o 20:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Super, dziękuję tylko jeśli można skorzystam dopiero za jakiś czas z propozycji, teraz w przyszłym tygodniu mam delegację i będę miała problem z odbiorem przesyłki. Natomiast jeśli zaczniesz go używać to proszę daj znać właśnie odnośnie konsystencji i czy można zostawić niezmyty na twarzy, ślicznie proszę
Nie ma problemu, daj znać jak będziesz mogła odebrać przesyłkę.
Pewnie zacznę niebawem testować to dam znać
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-24, 19:57   #2768
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Powinnam od tego zacząć, ale zostawiłam na koniec: dziękuję za życzenia urlopowe

Urlop wypadł mi w ostatniej chwili, termin był wielokrotnie przekładany przez zawirowania w pracy. To tylko 7 dni, ale dawno nie potrzebowałam tak bardzo odpoczynku. Niestety, ze względu na chorego psa w wieku emerytalnym (ma coś z gałką oczną) nie mogę się ruszyć z domu dalej niż na 1-2 dniową wycieczkę. Jeziora i lasy - nadchodzę . Nawet gdybym miała przez te kilka dni siedzieć w domu to i tak się na ten odpoczynek bardzo cieszę. Poza tym, ja żyję w związku na odległość, więc w końcu będzie okazja spędzić trochę czasu razem (ale tylko do soboty, jest mecz piłkarski, w którym spotkają się drużyny z naszych miast, więc różnie to może się skończyć ).

Jeszcze raz dziękuję
Udanego urlopu
Ja tez potrzebowalam tygodnia na relax, nawet w domu naprawde czuje sie o wiele lepiej, taki odpoczynek powinien byc obowiazkowy co 3 miesiace

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-24, 20:00   #2769
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
A kto nie zna cienia My secret 505 za całego piątaka? Niech żałuje
Ja nie znam ale nie żałuję niech każdy kupuje co chce, wiadomo, ja lubię jak mi kolorówka pieści również samym swoim istnieniem oko, serce i duszę, zakup jest wyczekiwany i przemyślany 50 razy bo boli po kieszeni
__________________
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-24, 20:06   #2770
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
dajesz !!


Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
i po Tobie !!


: hahaha:,


Xminor ten krem miałam:
http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw...-oczy/P2387062

---------- Dopisano o 21:06 ---------- Poprzedni post napisano o 21:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
boszz zabiłam wątek

idę się utopić

pij na zdrowie!
idę oglądac film
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-24, 20:09   #2771
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Udanego urlopu
Ja tez potrzebowalam tygodnia na relax, nawet w domu naprawde czuje sie o wiele lepiej, taki odpoczynek powinien byc obowiazkowy co 3 miesiace

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Dokładnie tak. Trzeba to uchwalić (razem z 4 godzinnym dniem pracy z godzinną przerwą na lunch).
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-24, 20:15   #2772
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Powinnam od tego zacząć, ale zostawiłam na koniec: dziękuję za życzenia urlopowe

Urlop wypadł mi w ostatniej chwili, termin był wielokrotnie przekładany przez zawirowania w pracy. To tylko 7 dni, ale dawno nie potrzebowałam tak bardzo odpoczynku. Niestety, ze względu na chorego psa w wieku emerytalnym (ma coś z gałką oczną) nie mogę się ruszyć z domu dalej niż na 1-2 dniową wycieczkę. Jeziora i lasy - nadchodzę . Nawet gdybym miała przez te kilka dni siedzieć w domu to i tak się na ten odpoczynek bardzo cieszę. Poza tym, ja żyję w związku na odległość, więc w końcu będzie okazja spędzić trochę czasu razem (ale tylko do soboty, jest mecz piłkarski, w którym spotkają się drużyny z naszych miast, więc różnie to może się skończyć ).
Urlop się należy każdemu wypoczywaj tak, jak lubisz, pogoda ma być ładna, trzeba się naładować pozytywną energią przed zimą


Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
Więc mówisz, ze fajny ;>
będę trawić te informacje do boxa cenowo kusi najbardziej z rzeczy dostępnych w S , o których myślałam
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-24, 20:17   #2773
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
boszz zabiłam wątek

idę się utopić

smigam sie myc i poczytam troche ksiazke

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-24, 20:19   #2774
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
bosssshee jakich to bzdur ludzie nawymyślają żeby załapać się na kawałek darmowego ciasta

ale marudzisz
trzeba było nie przynosić i nie przypominać

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Dzięki , to chyba nie uda mi się sprawić mu tej frajdy.

Chciałam wypróbować te w sztyfcie (long lasting) i te: http://www.kikocosmetics.com/pl-pl/m...w/p-KM00313003

O paletkach też słyszałam złe opinie.
o kurcze, otworzyłaś przede mną nieznane drzwi
uwielbiam cienie w sztyfcie, a tutaj tyle kolorów, podobno świetna formuła i ta cena !


Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
koło mojego domu leżą trzy !!! zagryzione sarny
co to może być???
zaczynam się bać o koty
ja bym się o siebie i dzieci bała
nie wychodź na te grzyby
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-24, 20:26   #2775
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Dobry wieczór
Dziś bezchmurne niebo, ciekawe czy jeszcze jakieś gwiazdy spadają?

Miśka, wilki zazwyczaj zagryzają tyle ile zjedzą. Możliwe, że to zdziczałe psy. Możesz ich nie widzieć, bo nocny tryb życia prowadzą. Teraz dzieła dokończą lisy, jenoty i kruki.
Jeżeli to wilki, to bardziej się bój o psy. Byłam na spotkaniu z Wajrakiem nt. jego książki o wilkach i nie zapomnę jak powiedział, że psy dla wilków to kanapeczki są. Nie wie dlaczego, ale wilki często zjadają psy

Misia włosy masz super. Takie włosy to moje marzenie! Nie rozjaśniaj ich, bo zniszczysz końcówki, a zniszczone włosy gorzej wkurzają Jest dobrze babo jedna!
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-24, 20:33   #2776
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość



o tak RS jest najbardziej treściwy. Serum ANR teraz używam i nic nie robi na razie krem ANR na noc jest ok, na dzień mniej bo jest jakiś taki tłusty i nie jest to kompatybilne z korektorem pod oczy jeżeli ktoś używa



RS a tak w ogóle to mi sie przypomniało ze miałam jakieś próbki kremu pod oczy Originsa, taki zielony i bardzo fajny, treściwy, dobrze odżywiał i nawilżał. Na noc super
Ten krem Originsa pod oczy mnie szczypie Trudno powiedzieć czy coś robi, ale polecam przetestować, bo mnie zwyczajnie szczypie, a nie mam wrażliwej skóry.

---------- Dopisano o 21:30 ---------- Poprzedni post napisano o 21:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Czekaj, zamawianie niepasujących podkładów jest bez sensu
Ale zrób zamówienie na przelew żeby sercu ulżyć i tak zostaw.
Zamówienie na przelew w S nie rezerwuje produktu

---------- Dopisano o 21:31 ---------- Poprzedni post napisano o 21:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Miśka, gdzie Ty mieszkasz, grzyby, sarny mały leśniczy Miśka?

Zdjęcie genialne

---------- Dopisano o 21:33 ---------- Poprzedni post napisano o 21:31 ----------

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Serum wykreślam krem ANR znam, jest fajny, choć i tak wydaje mi się być lekki na dzień mam Kiehlsa, średnio zadowolona jestem z działania, ale przynajmniej z korektorem działa u mnie świetnie

http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw...-oczy/P2387060

http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw...-oczy/P2387062 rozszyfrujesz który miałaś? a może się przejdę do S w piątek na macanki za dużo chodzić bym nie musiała, bo to pierwszy sklep na przeciwko głównego wejścia żeby nie było, że się przemęczam
Ja ten drugi (szczypał).
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-24, 20:34   #2777
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Moje zakupy w SP
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1472067255681.jpg (57,0 KB, 42 załadowań)
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-24, 20:37   #2778
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość




nawet te najtansze Cien z Rossamanna nie sa takie okropne jak te douglasowe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cien to z Lidla W Rossmanie najtańsze są Isana i te nowe, zszywane są całkiem spoko
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-24, 20:37   #2779
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Ten krem Originsa pod oczy mnie szczypie Trudno powiedzieć czy coś robi, ale polecam przetestować, bo mnie zwyczajnie szczypie, a nie mam wrażliwej skóry.

---------- Dopisano o 21:30 ---------- Poprzedni post napisano o 21:29 ----------



Zamówienie na przelew w S nie rezerwuje produktu

---------- Dopisano o 21:31 ---------- Poprzedni post napisano o 21:30 ----------



Zdjęcie genialne

---------- Dopisano o 21:33 ---------- Poprzedni post napisano o 21:31 ----------



Ja ten drugi (szczypał).
Rezerwuje Ale dosłownie kilka dni.
Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Moje zakupy w SP

Lubię ten krem do stóp
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-24, 20:40   #2780
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
o kurcze, otworzyłaś przede mną nieznane drzwi
uwielbiam cienie w sztyfcie, a tutaj tyle kolorów, podobno świetna formuła i ta cena !
To było niechcący

A tak serio - miotam się i szukam, bo naprawdę szukam czegoś co przez kilka godzin będzie wyglądało dobrze.

Słyszałam, że są trwałe, łatwe w aplikacji.

Co do cen - tam jest rzeczywiście dodatkowo mnóstwo promocji (teraz 6 produktów za cenę 3), trzeba tylko zapisać się do newslettera. Albo mieć salon Kiko pod ręką.

Edytowane przez lena40
Czas edycji: 2016-08-24 o 20:45
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-24, 20:40   #2781
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Ten krem Originsa pod oczy mnie szczypie Trudno powiedzieć czy coś robi, ale polecam przetestować, bo mnie zwyczajnie szczypie, a nie mam wrażliwej skóry.

Ja ten drugi (szczypał).
Ile ludzi tyle opinii pójdę żebrać o próbki
Ale dziękuję za ostrzeżenie

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Moje zakupy w SP

Muszę to serum kiedyś złapać
Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Cien to z Lidla W Rossmanie najtańsze są Isana i te nowe, zszywane są całkiem spoko
Duże, zszywane Isany
Widziałam ostatnio jakieś z peelingiem prawie je wzięłam przez pomyłkę, ale nie wiem czy to fajne
Ja tam uwielbiam peeling z Sephory
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-24, 20:41   #2782
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Zadne kompleksy nie sa tu mile widziane nie wszystkie uzywaja Szaneli ja sie przerzucam na Bielende, jak zdenkuje Eisenbergi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bielenda ma fajny olejek do mycia twarzy, który zmienia się w aksamitną piankę. Chyba nawet jest teraz na promocji w Rossmannie (albo w SP ) - moja siostra go miała, raz użyłam i bardzo przyjemny się wydawał. Myślałam, że ten Rexaline taki będzie, a to zwykły olej wypalający oczy
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-24, 20:41   #2783
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Jabłuszko, kochana trzymaj się tam! Mam nadzieję, że szybko Ci pomogą
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-24, 20:43   #2784
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Ten tonik to BIELENDA SATYNOWY TONIK W ŻELU Z KOMPLEKSEM NAWILŻAJĄCYM ? Stacjonarnie kupiłaś, tak ? Gdzie? Idzie do zapasów czy planujesz otworzyć?
Bo jakbyś otworzyła to bardzo proszę o relacje, interesuje mnie konsystencja i czy można go stosować do masażu twarzy, bez zmywania.
Bardzo lubilam ten tonik. On dawal takie satynowe wykonczenie, ale nie trzeba go zmywac. Nie byla to taka lepka warstwa. Skora po nim jest pieknie rozswietlona. Polecam. Mozna je dostac stacjonarnie w hurtowniach kosmetycznych.


Miska, widzialam wlosy i nie potrafie sobie wyobrazic co Ci sie konkretnie nie podoba. jak one wygladaly w grudniu?

Lena korzystaj z urlopu i wypoczywaj

Moje dziecko mi zakosilo tydzien z zycia. Jeszcze sie nie urodzilo, a juz zlosliwe. W ostatnich tygodniach nadrobila killa dni i sie mi potwierdzil pierwszy termin naprawde czuje sie okradziona.
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-24, 20:43   #2785
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Moje zakupy w SP


Hydrain i serum też kiedyś będą moje
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-24, 20:44   #2786
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Bielenda ma fajny olejek do mycia twarzy, który zmienia się w aksamitną piankę. Chyba nawet jest teraz na promocji w Rossmannie (albo w SP ) - moja siostra go miała, raz użyłam i bardzo przyjemny się wydawał. Myślałam, że ten Rexaline taki będzie, a to zwykły olej wypalający oczy
w Rossmannie jest w promo niecałe 10zł chyba kurde, kusiciee a tu muszę wymęczyć rexaline i mam jeszcze sephorowy olejek
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-24, 20:45   #2787
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Moje zakupy w SP
ja w koncu nie dotarlam do SP.

Jeszcze mialam napisac, ze Liv mnie bardzo kusi tym rozswietlaczem Narsa. Zwlaszcza, ze obstawialam iz S. tych probek nie ma na stanie.

Nasmarowalabym nim cala twarz i wygladala jak gwiazdor Zmierzchu
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-24, 20:47   #2788
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość


Hydrain i serum też kiedyś będą moje
Hydrain jest za 9.99

---------- Dopisano o 21:47 ---------- Poprzedni post napisano o 21:47 ----------

Amyzku jeszcze raz dzięki za paczuche ale tego nawalilas jak się tego pudra używa?
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-24, 20:48   #2789
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Lenaza zakupy (nadrabiam)

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Bardzo lubilam ten tonik. On dawal takie satynowe wykonczenie, ale nie trzeba go zmywac. Nie byla to taka lepka warstwa. Skora po nim jest pieknie rozswietlona. Polecam. Mozna je dostac stacjonarnie w hurtowniach kosmetycznych.


Miska, widzialam wlosy i nie potrafie sobie wyobrazic co Ci sie konkretnie nie podoba. jak one wygladaly w grudniu?

Lena korzystaj z urlopu i wypoczywaj

Moje dziecko mi zakosilo tydzien z zycia. Jeszcze sie nie urodzilo, a juz zlosliwe. W ostatnich tygodniach nadrobila killa dni i sie mi potwierdzil pierwszy termin naprawde czuje sie okradziona.
Oj tam , spieszno jej do Ciebie
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-24, 20:48   #2790
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Rezerwuje Ale dosłownie kilka dni.
Info z maila do zamówienia na przelew:
"Przypominamy, że nie możemy Ci zagwarantować dostępności zamówionych produktów dopóki nie otrzymamy płatności."
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-01 14:14:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:22.