trwała - headlines - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-07-09, 10:20   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

trwała - headlines


Czy możecie mi polecić dobry salon kosmetyczny, w którym mogłabym sobie zrobić trwała typu headlines . Mam włosy do ramion, raczej delikatne, mało poddatne na układanie, po krótkim czasie włosy rozprostowują się i na nic moje modelowanie. Zalezy mi na delikatnym skręcie, a raczej na naturalnych falach. Może znacie efekty takiej trwałej..??
Dzięki za odpowiedz.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-19, 19:05   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: trwała - headlines

Nie jestem w prawdzie fryzjerką, ale pracuję z fryzjerami i wiem że styling wykonuje się na krótkich włosach w celu ich "złamania" lepiej się układają.Napewno nie niszczy włosów jak trwała i troszkę krócej się utrzymuje.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-23, 22:21   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: trwała - headlines

Z tego, co mi wiadomo Headlines ma za zadanie unieśc włosy, żeby nie były takie przyklapnięte, natomiast w żaden sposób nie wpywa na skręt.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-26, 14:38   #4
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: trwała - headlines

HEADLLINES, czyli styling odbija włoski od skóry główki, nie daje takiego skrętu jak trwała, ale niestety troszkę je " łamie" uzyskuje się tzw pół-skręt i podatność na modelowanie. Wszystko zależy od gatunku włosków. DAJĘ SŁÓWKO BO WIDZIAŁAM NA WŁASNE OCZKA.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-26, 21:00   #5
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: trwała - headlines

Witam., jak zwykle przygladam sie i natrafilam na tego posta. Tak sie sklada ze wlasnie dzis zrobilam sobie ta trawala. Moje wlosy sa zupelnie nie podatne na ukladanie, po modelowaniu nic nie zostaje juz po 10 minutach. Sztywne druty jakk to mowi moja babcia. W kazdym badz razie jestem zadowolona jak narazie. Swietnie sie uniosly, sa puszyste i jest ich o wiele wiele wiecej! Ja zaplacilam za taki bajer 60 zl, ale nie mam poejcia ile to kosztuje w wiekszych miastach(u nas sciecie najdrozsze kosztuje 12 zl [img]icons/icon12.gif[/img] W kazdym badz razie polecam, podobno ma zejsc po 6 tygodniach, wiec taki uklad najbardziej mi odpowiada. I jeszcze jedno, trzeba dokladnie trzymac sie instrukcji! Ja mialam preparat 18 minut , nastepnie pol minutki utrwalacz. Skret jest, ale taki slabiutki, takie fale i to bardzo delikatne. POLECAM!!!
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-26, 21:28   #6
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: trwała - headlines

Ja mialam robiony ten zabieg, kilka miesiecy temu. Dlatego NIE polecam - chyba, ze cie stac na powtarzanie go co 4 tygodnie - bo po takim czasie, niestety, schodzi. A ja mam wlosy raczej podatne na ukladanie.
Zaplacilam chyba ze 100-110 zl, nie pamietam dokladnie.
Zabieg wykonywany jest preparatem podobnym do tego, ktorym robi sie trwala. Wlosy zawija sie na identyczne walki, caly pic polega na tym, ze krocej sie to wszystko trzyma (jakies 20minut), wiec skret jest duzo slabszy.
Headlines nie tylko unosi wlosy od glowy, ale tez robi delikatna "fale" - nie jest to skret, ale wlasnie taki polskret. Wlosy sa tez bardziej puszyste. Z trwaloscia jest roznie, u mnie skret znikl po dniach kilkunastu, a puszystosc po ok 4 tygodniach (ale na pewno nie dluzej!). Uwazam, ze za te cene to za malo. Efekt byl w sumie ladny, nie musialam nic robic z wlosami, ale wychodzi drogo.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-26, 21:33   #7
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: trwała - headlines

Dodam jeszcze, ze robione to bylo w Warszawie, salonu nie polecam, bo trafilam na beznadziejna fryzjerke, znudzona, bez polotu i pomyslu, jak dobrac fryzure. Nie ma wiec o czym pisac [img]icons/icon12.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-06, 12:06   #8
siostra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4
Headlines

witajcie zlote!!!!

pomozcie, bo nie wiem co robic. zrobilam dwa dni temu zabieg zwany headlines, fryzjerka polecala i twierdzila ze na moje wlosy mozna to robic (farbowane Blond) ze ten zabieg sprawi ze lekko sie uniosa bedzie super. otoz wlosy sa lekko pofalowane sa dziwnie puszyste i takie pokarbowane prosze napiszcie mi czy tak faktycznie powinno byc???????? ona twierdzi ze to zniknie po paru tygodniach ale jak to rozumiec nagle sie wyprostuja i beda naturalne jak przed zabiegiem??? teraz mam wrazenie jak ich dotykam ze sa sztywne i martwe!!!! prosze o komentarze pozdrawiam siostra
siostra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-06, 12:48   #9
sunrise
Rozeznanie
 
Avatar sunrise
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 546
Dot.: Headlines

moja koleżanka sobie zrobiła headline'a i tak miała. Jej to nie zniknęło niestety musiała ściąć włosy, bo były jak u lalki (tak określiła) znaczy szorstkie, suche, sztywne - takie jak opisujesz. Nie mówię, że będzie tak z Twoimi..
sunrise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-06, 21:45   #10
siostra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4
Dot.: Headlines

do Sunrise

dzieki tego sie obawialam ze to faktycznie moze nie zjsc tak szybko i bedzie konieczne sciecie, modle sie jeszcze, ze moze w moim przypadku jednak nie bedzie zle ale to co widze w lustrze i czuje pod palcami mowi samo za siebie KATASTROFA ale fryzjerka w ogole mnie nie ostrzegla wiec to chyba nie jest taki idealny zabieg dla kazdego???? pozdrawiam siostra
siostra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-10, 23:01   #11
sunrise
Rozeznanie
 
Avatar sunrise
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 546
Dot.: Headlines

no i jak? lepiej?


jedna fryzjerka mówiła mi, że to zabieg tylko do włosów za ucho, druga, że do wszystkich.. i wierz tu fryzjerom
sunrise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-17, 18:35   #12
Lucyy
Zadomowienie
 
Avatar Lucyy
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 244
Dot.: Headlines

Ja robiłam headliness już kilka razy i zawsze byłam zdowolona,, ale ostatnio moje włosy były suche i sztyne. Stosowałam odzywke Henna Treatment Wax i po kilkunastu dniach wszystko wróciło do normy. Moja fryzjerka mówiła,że headlines ma to do siebie, że staponiowo rozprostowuje sie, aż całkiem zniknie. U mnie po 3 m-cach po headlines nie było śladu.
Lucyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-17, 22:01   #13
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: Headlines

Na czym dokladnie polega ten zabieg?
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-18, 00:25   #14
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Headlines

ten zabieg nie jest przeznaczony dla wlosow rozjasnianych!!(niestety, ale musze tu ,powiedziec ze) to jest okropne dla nas ,fryzjerow,dla ktorych wiedza o produktach jest najwazniejsza ,zeby wykonywac swoja prace profi!! ze tacy fryzjerzy psuja nam opinie
mnie to okropnie wkurza!! i drazni!!bo czytam watki i wasze przypadki, ja wiem ze zaraz sie odezwa glosy, ze byc moze headlines jest dla wlosow farbowanych czy byc moze nawet jest juz dla wlosow z pasemkami!choc ja jeszcze o tym nie slyszalam.....
ale na kazdym szkoleniu , w kazdej instrukcji jest wzmianka :ze i kiedy nalezy wziasc pod uwage srodki ostroznosci itd itp!!!!!!taka tzw trwala ma za zadanie podniesc, uniesc wlosy u nasady , dajac wrazenie zwiekszonej objetosci wlosow, nie moze sie trzymac na wlosach dluzej niz dwa do 6 tygodni, bo sie wyplukuje...
jezeli jest inaczej i "skret"(bo i skretu nigdy pzry dobrze wykonaym zabiegu nie ma)utrzymuje sie dluzej i daje wrazenie puszystosci czy szorstkosci, to porostu znaczy ze zostala zle wykonana i wlosy raczej sa uszkodzone
pisalam juz wiele razy rowniez o tym ze zabieg pzreznaczony jest dla wlosow krotkich najwyzej do poldlugich do dlugosci do konca szyji a dokladniej 25-30 cm
na dluzszych niestey nie moze zadzialac , poniewaz jak juz pisalam ma podniesc wlos u nasady, a czy dluzszy wlos to u na nasady czyli od skory niestey prostuja wlosy pod wplywem wlasnego ciezaru, nawet przy normalnej trwalej zaleca sie dlugie wlosy wycieniowac na dlugosci zeby zachowac dluzej skret
pozdrowka
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-18, 00:31   #15
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Headlines

do mojej wypowiedzi sprostowanie:mnie to okropnie wkurza!! i drazni!!bo czytam watki i wasze przypadki:
wkurza mnie to ze sa tacy i ja wiem o tym, ze sa, niedouczeni, a czasem zgrywaja sie na gwiazdy, ze niszcza wlosy a potem to odbija na tych , ktorzy wykonuja swoja prace z sercem i wiedza...
no coz tak jest w kazdym zawodzie
caluski
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-05, 18:57   #16
kasian86
Zakorzenienie
 
Avatar kasian86
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 289
GG do kasian86
Dot.: Headlines

Witam, nie chcialam tworzyc nowego watku dlatego zapytam tu.
Gaga czy na pewno jest tak, ze nie mozna robic headlines na wlosach rozjasnianych? Pytam, bo chcialam sobie zrobic ten zabieg, ale jakis czas temu zaczelam troszke rozjasniac wloski (2 tony). Jesli nie mozna na rozjasniane wlosy, to z czym to jest zwiazane? Moze bardziej zniszczyc wlosy, w tych preparatach jest cos, co niszczy substancje rozjasniajace czy jak to jest...? Pozdrawiam!
kasian86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-05, 22:14   #17
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Headlines

ja napisalam juz dla jakich wlosow jest przeznaczona twala zwiekszajaca objetosc... w kilku chyba nawet watkach,to o czym pisze , to zawsze wiem ze jest tak napewno....
skoro nie mozna na wlosy rozjasniane ,to oczywiscie ze niszczy wlosy rozjasniane, a nie ma to nic wspolnego z substancjami rozjasniajacymi, ale napewno ma z tym ze taki wlos jest pzretrawiony i nie zniesie takiego chemicznego zabiegu jak trwala, nawet tak delikatna jak chocby headlines

nie wiem co dla ciebie znaczy rozsjasnianie o dwa tony, bo dla fryzjera o dwa tony to nie jest wlos rozjasniany, tylko farbowany, a na taki mozna robic headlines oraz inne tego typu zabiegi
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-10, 16:18   #18
marzena_w
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 3
Dot.: Headlines

Ja też mam pytanie. Ile powinno się trzymać ten płyn i utrwalacz do headlines na włosach, aby był efekt i aby nie zniszczyć sobie włosów?
marzena_w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-12, 12:06   #19
Niliessa
Raczkowanie
 
Avatar Niliessa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 133
Dot.: Headlines

Witam! JA mialam ten zabieg..i jestem zadowolona odziwo nie wyszły mi włosy falowane , ale kręcone - sa zdrowe, łądnie wygladaja .JEstem zadowolona.Fryzjerka powiedziala ze ten zbaieg bedzie sie utrzymywał minimum 3 miesiace , ale znajdz zycie u mnie to ebdzie trwało dłuzej , ale ciesze sie z tego faktu. Uzywam dszamponow do wlosow kreconych, odzywek. Pamietaj ze kazdy zabieg wysusza wlosy, wiec postaraj sie zadbac o nie czym predzej. Pozdrawiam!
Niliessa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-12, 16:44   #20
pianistka007
Raczkowanie
 
Avatar pianistka007
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 110
Dot.: Headlines

Witam! Sama jestem zainteresowana tym zabiegiem. Kiedyś miałam robioną taką lekką trwała z loreal ale wtedy chciałam mieć takie super loczki i mi fryzjerka zawinęła na małe wałki ( czy to był headlines? nie wiem)teraz już mam swoje włosy wystopniowane do łopatki.
Ale teraz chciałabym je skrócic i właśnie zrobić sobie headlines.
I tu pojawia się moje pytanie czy uzyskam efekt grubych fal i większej gęstwości? czy tak jak u Siostry włosy jak z karbownicy?
Napiszcie co mam powiedzieć fryzjerce, że ma zastosować grubsze wałki (jakoś nie ufam fryzjerom...) ? może macie jakieś przykładowe fotki????
pozdrawiam
pianistka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-19, 11:29   #21
Niliessa
Raczkowanie
 
Avatar Niliessa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 133
Dot.: Headlines

JA mialam na srednie walki-takie polecila mi fryzjerka, bo na grube to byloby tak sobie u mnie;/ a ja chcialam miec skret ładny , no i tak udalo mi sie uzyskac..dziwi mie to ze ludzie pisza ze ten zabieg daje tylko podniesienie fryzury u nasady i lekko moze pofalowane wlosy.Mi po tym zabiegu wlosy łądnie sie skreciły-jak po zwykłej trwałej. Nie zniszczyly sie tak bardzo.
Niliessa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-19, 20:15   #22
nikusia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 200
Delikatne fale na stałe...Jak? :)

Dziewczyny, proszę poradźcie mi coś w sprawie moich włosów
Ma włosku bardzo proste (każdy fryzjer pyta mnie czy prostuję włoski) ale niestety również bardzo przyklapnięte Nie pomagają kosmetyki zwiększające objętość ani odpowiednie cięcie - po prostu są oklapnięte i tyle Chciałabym więc zrobić sobie twałą unoszącą włosy od nasady albo zwykłą trwałą ale żeby wyszły z tego tylko delikatne, miękkie fale. Czy któraś z Was robiła coś takiego? Jakie efekty? A może macie jakieś zdjęcia, podzielcie się proszę
__________________
Mój wątek kosmetyczny Zapraszam! Dokładki!

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=504362

Kocham
http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200510102438.png
nikusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-03, 14:31   #23
dzwoneczek186
Rozeznanie
 
Avatar dzwoneczek186
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kevelaer, Niemcy
Wiadomości: 753
GG do dzwoneczek186
Dot.: trwała - headlines

Ja mam inne pytanie dotyczacej trwalel headlines. Otoz sama mysle o takim zabiegu. Jestem umowiona juz nawet do fryzjera. Niestety obliczylam, ze wtedy bede miala okres (raczej psuedo okres, jak sie ma stosujac hormonalna antykoncepcje). Czytalam gdzies, ze nie powinno sie przeprowadzac trwalej w tym czasie. Czy to rowniez dotyczy trwalej Headlines?
Wiem co myslicie, ze powinnam przesunac wizyte. Ale ja nie mieszkam w Polsce, a tylko w Polsce korzystam z uslug fryzjerskich.

Edytowane przez dzwoneczek186
Czas edycji: 2008-12-03 o 16:45
dzwoneczek186 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-05, 16:23   #24
dzwoneczek186
Rozeznanie
 
Avatar dzwoneczek186
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kevelaer, Niemcy
Wiadomości: 753
GG do dzwoneczek186
Dot.: trwała - headlines

UP UP!
Ja mam propozycje, a raczej prosbe. Czy dziewczyny, ktore robily sobie taka trwala moglyby wkleic zdjecie po tym zabiegu. Bo do konca to ja nie wiem jaki jest efekt.
http://us.wella.com/education/traini...aura/index.jsp
Na tej stronie znalazlam kilka przykladow (przed i po) i dokladne objasnienia tego zabiegu.
Moze stworzymy tu mala galerie ze zdjeciami trwalej headlines. Te dobre i zle rezultaty.
dzwoneczek186 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 16:40   #25
ARLET
Raczkowanie
 
Avatar ARLET
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 152
Dot.: trwała - headlines

A no właśnie... Ja też mam oklapnięte włosy przed ramiona i chciałabym coś zrobić, żeby były uniesione. Myślę nad trwałą, bo ten headlines daje krótkotrwałe efekty, a mi sie marzy coś, żeby chociaż około 3miesiecy był efekt...
__________________

ARLET jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-23, 10:26   #26
Sylwia-20lat
Przyczajenie
 
Avatar Sylwia-20lat
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13
GG do Sylwia-20lat
Dot.: trwała - headlines

codziennie prostuje wlosy i mam juz tego dosc, dlatego chcialabym zrobic sobie headlines; wiem niestety ze taki zabieg wysysza wlosy podobmnie jak prostowanie a chce uniknac efektu siana... co o tym myslicie? moje wlosy nie sa cienkie i zalezy mi na dodaniu objetosci ale niestety to siano mnie odstrasza
Sylwia-20lat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-23, 17:49   #27
monikazc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13
uniesienie włosów

hej
mam cienkie, proste i oklapnięte włosy do ramion. Przeczytałam ostatnio w internecie, że można wykonać u fryzjera zabieg Headlines. Czy któraś z Was robiła go? Polecacie? Boję się bym później nie miała siana, w końcu niestety nie każdej fryzjerce można zaufać. Mogłbyście napisać jak to wygląda i na co zwrócić uwagę w salonie by nie wyjść z płaczem. W ostatnich miesiącach używałam czasami takiego delikatnego jakby rozjaśniacza joanny w sprayu, który bardzo delikatnie rozjaśnił mi włosy. Ostatni raz robiłam to miesiąc temu. Są one tak rozjaśnione że odrostów praktycznie prawie nie widać. Czy takie lekkie rozjaśnienie może mieć jakiś negatywny wpływ na ten zabieg i kondycję moich włosów po nim? Mam jeszcze jedną wielką prośbę, czy mógłby ktoś umieścić zdjęcie włosów po tym zabiegu? będę wdzięczna za pomoc
ps. jadę na wakacje nad morze, słona woda i słońce nie są przeciwskazaniem?

Edytowane przez monikazc
Czas edycji: 2009-06-23 o 18:20
monikazc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 15:48   #28
Xenia
Rozeznanie
 
Avatar Xenia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 740
Dot.: Headline

Mialam w styczniu i wiem , ze juz nigdy w zyciu tego nie zrobie. A zrobilam bo tak samo dalam sie skusic zapewnieniom , ze wlosy sa uniesione u nasady a efekt do ok. 6 tyg. Nie wszedzie to robia , wiec szukalam do oporu .
Kolezanki fryzjerki odradzaly ale ja zawsze wiem lepiej

Wygladalo to jak trwala.
Fryzjerka nawijala na walki a jak je potem zdjela to ani to loki ani fale. Potem suszyla , ukladala majac do dyspozycji swoje profesjonalne kosmetyki.
Gorzej pozniej w domu , jak trzeba korzystac ze sklepowych pianek lub lakierow.

Pierwszy dzien super , po prostu bylam zachwycona. Staly jak lwia grzywa.
Nastepnego dnia no ok , moze byc.
A po paru myciach wlosow ? Znowu poszedl w ruch dyfuzor , szczotki i w sumie sama musialam wlosy unosic u nasady jak zawsze , przeklinajac ile wlezie.

Wlosy zostaly porzadnie przesuszone.Zniszczone. Jak siano. Jak puch dokladniej mowic. Nie sa proste , ni to falowane ni krecone.

Nawet dzis po tylu miesiacach mam resztki tej " trwalej" na wlosach. Unosza sie na koncach , fruwaja.
Znioslam to bo moje wlosy w marcu przedluzylam i to siano sie ukrylo.
Teraz wlosy przedluzone musze zdjac i juz widze , ze bede musiala isc do fryzjera sciac te resztki siana.

Nie polecam.
Mozna rzec odradzam.
Zaluje do dzis. A robilam naprawde w dobrym i polecanym salonie , wiec usluga chyba nie byla wykonana na odpieprz.

Najgorsze jest to , ze nawet jak zrobisz i bedziesz zalowac , to skutki tego bedziesz jeszcze nosic dlugimi miesiacami.Poza tym , do tego czym krotsze wlosy tym lepiej. Ty masz chyba juz za dlugie.

Aha , ja mialam w miare zdrowe wlosy i je spieprzylam ale jak Ty bys miala rozjasnione czy juz lekko suche to je jeszcze bardziej zalatwisz.
Jedynie na przetluszczajacych bylaby ulga , bo by sie porzadnie wysuszyly.

Edytowane przez Xenia
Czas edycji: 2009-06-24 o 15:51
Xenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 15:08   #29
marsi11
Zakorzenienie
 
Avatar marsi11
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 982
Dot.: trwała - headlines

ktoś ma jakieś linki albo zdjęcia? kusi mnie ten zabieg ale nikogo nie znam co sobie cos takiego sprawil a chetnie bym zobaczyla
marsi11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 06:42   #30
Wnica
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1
Dot.: Headline

Tez sobie zrobilam headline i ja osobiscie jestem zadowolona. Mam włosy rozjaśniane pasemkami, cienkie i bardzo delikatne i mialam troche stracha czy mi nie wyjda calkowicie. U fryzjera dowiedzialam sie ze rozjasnianie spowoduje ze pasemka beda jeszcze jasniejsze a skret moze byc mniejszy niz na pasemkach nie rozjasnianych.
Efekt był taki ze w pierszym momencie jak spojrzalam w lustro mialam ochote krzyczec - weszlam z prostymi, teraz sa loki jedno co mnie przestraszylo to to ze moje blond pasemka zrobily sie w niekorych miejscach fioletowe!! - ale po 1 myciu bylo juz wszystko ok
Wlosy sa podniesione u nasady, myje co 3 dzien i codziennie "gniote" te rekami uzywajac pianki. dla mnei to wygoda, kiedys mylam wlosy codziennie.
Nie robiam headline w jakims ekskluzywnym salonie, tylko u zwyklego fryzjera a do pielegnacji fryzurki uzywam fryzjerskich kosmetykow.
Zaznacze ze poszlam do fryzjera dopiero jak zobaczylam efekt u kolezanki, ktorej loki trzymaly sie ze 2 lub 3 miesiace a potem jej sie rozprostowaly.
Ale osobiscie jestem zadowolona.
Wnica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-22 12:57:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:42.