Zamojskie panny młode :) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-17, 11:10   #31
Allilah
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12
GG do Allilah
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Kupuję suknię w salonie Belcanto na ul. Długiej. Właścicielka bardzo konkretna i widać, że zna się na rzeczy. Weszłam tak tylko pooglądać, pomierzyć aby się rozeznać, kiedy p. Alicja (właścicielka) podeszła do mnie z ta suknią w rękach i zaczęła mnie przekonywać, żebym założyła. Na początku opierałam się, uważałam, że to nie dla mnie, jednak uległam. I było to najlepsze co mogłam zrobić Suknia jest po prostu bajeczna. Będzie szyta na mnie, gotowa będzie miesiąc przed ślubem. Nie wiem tylko czemu nazywa się Hiszpanka - ale to najmniej istotne
Allilah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-29, 21:03   #32
olaa_22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 41
Dot.: Zamojskie panny młode :)

no i zarezerwowałam termin
olaa_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-30, 10:52   #33
Allilah
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12
GG do Allilah
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Ola_22 a na kiedy? a ja po rezerwacji fryzjerki, kosmetyczki i makijażystki wszystko u p. Moniki Masilonis, z tego co się orientowałam więcej o niej mówią dobrego niż złego, podobno świetna w tym co robi
Allilah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-31, 09:15   #34
olaa_22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 41
Dot.: Zamojskie panny młode :)

na 11 sierpnia 2012 a moze polecicie mi teraz jakis zespol?? bo chciałam BASTA ale juz nie maja terminu
olaa_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-31, 13:29   #35
nena1984
Zakorzenienie
 
Avatar nena1984
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 11 806
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Cytat:
Napisane przez olaa_22 Pokaż wiadomość
na 11 sierpnia 2012 a moze polecicie mi teraz jakis zespol?? bo chciałam BASTA ale juz nie maja terminu
kurde a mnie na 2012 nie chcieli jeszcze zarezerwować terminu w kościele. Mogę zapytać w jakim kościele będziecie mieli ślub?
__________________


nena1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-01, 12:44   #36
futerko7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 10
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Cześć dziewczyny!
Szkoda, że kiedy ja organizowałam wesele w Zamościu
( 05.2010 )to nie było tego wątku. Ale jakoś dałam radę , z salą był problem, ale po trudach zdecydowaliśmy się na Karczmę pod lasem - Mokre za lotniskiem sala pięknie położona, jedzonko super, domek drewniany dla Pary Młodej, możliwość rozpalenia ogniska wszystkim bardzo się podobało, miejsca noclegowe z tego o pamiętam na 30 os. ale pewna nie jestem. Zespół wybraliśmy też super, goście byli zadowoleni była to Ex-Azja skład obowiązkowo z p. Heniem i saksofonistą. Kościół Redemptorystów, strojenie kościoła firma Powiedz tak, fryzjer na ul. Zamkniętej pani Joasi Kur( boczna ul. Lipskiej). Kosmetyczka super makijaż i paznokcie w salonie Secret na Nowym Mieście. Z suknia Wam nie pomogę ponieważ kupiłam w innym mieście. Miłych przygotowań i nie dajcie się zwariować
futerko7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 10:08   #37
olaa_22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 41
Dot.: Zamojskie panny młode :)

a skad wzielas namiary na ten zespol??

a w kosciele jeszcze nie bylismy...na prawde u ciebie nie ma terminow?? a jaki to kosciol?????

---------- Dopisano o 11:08 ---------- Poprzedni post napisano o 11:06 ----------

Cytat:
Napisane przez futerko7 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
Szkoda, że kiedy ja organizowałam wesele w Zamościu
( 05.2010 )to nie było tego wątku. Ale jakoś dałam radę , z salą był problem, ale po trudach zdecydowaliśmy się na Karczmę pod lasem - Mokre za lotniskiem sala pięknie położona, jedzonko super, domek drewniany dla Pary Młodej, możliwość rozpalenia ogniska wszystkim bardzo się podobało, miejsca noclegowe z tego o pamiętam na 30 os. ale pewna nie jestem. Zespół wybraliśmy też super, goście byli zadowoleni była to Ex-Azja skład obowiązkowo z p. Heniem i saksofonistą. Kościół Redemptorystów, strojenie kościoła firma Powiedz tak, fryzjer na ul. Zamkniętej pani Joasi Kur( boczna ul. Lipskiej). Kosmetyczka super makijaż i paznokcie w salonie Secret na Nowym Mieście. Z suknia Wam nie pomogę ponieważ kupiłam w innym mieście. Miłych przygotowań i nie dajcie się zwariować

mozesz mi napisac mniej wiecej jak zaplacilas za uslugi w POWIEDZ TAK????
olaa_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-03, 20:46   #38
nena1984
Zakorzenienie
 
Avatar nena1984
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 11 806
Dot.: Zamojskie panny młode :)

ola_22 po prostu jeszcze nie ma kalendarza na 2012 - za wcześnie A kościół Redemptorystów
__________________


nena1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-07, 11:08   #39
fitalasa
Raczkowanie
 
Avatar fitalasa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 144
Dot.: Zamojskie panny młode :)

mam pytanie troszkę z innej beczki, a mianowicie czy wiecie gdzie w Zamościu lub okolicach można znaleźć do wynajęcia zabytkowe samochody do ślubu?
fitalasa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-01, 13:57   #40
Fraoch
Rozeznanie
 
Avatar Fraoch
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrzosowisko
Wiadomości: 784
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Cytat:
Napisane przez Allilah Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny nareszcie coś się u zamojskich panien młodych ruszyło biorę ślub 27 sierpnia w katedrze i jestem w trakcie poszukiwania fryzjerki, kosmetyczki i manikiurzystki...zależy mi żeby wszystko było w jednym miejscu....możecie coś polecić??
no no to może spotkamy się na Rynku ;D Bo ja mam tą samą datę lol tylko, że ja sam cywilny biorę.

Cytat:
Napisane przez fitalasa Pokaż wiadomość
mam pytanie troszkę z innej beczki, a mianowicie czy wiecie gdzie w Zamościu lub okolicach można znaleźć do wynajęcia zabytkowe samochody do ślubu?
jeśli jeszcze kogoś to interesuje to mogę podpytać brata bo on miał wynajęty staroć - wyglądało to świetnie!


Czy zna ktoś dobrego dj-a na wesele z okolic zamoscia ?? Bo też przekopałam cały internet i nic nie mogę znaleźć :/
__________________
Braon de dhrúcht na bhflaitheas,
Is deach de thobar na ngrás,
Go mbronna Dia ar d`anam
Is ar ár n-anam féin...

Fraoch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-02, 10:13   #41
Allilah
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12
GG do Allilah
Dot.: Zamojskie panny młode :)

[QUOTE=Fraoch;25441136]no no to może spotkamy się na Rynku ;D Bo ja mam tą samą datę lol tylko, że ja sam cywilny biorę.


serio?? no to może spotkamy się na rynku, a o której bierzesz ślub? My o 15 no i gdzie macie wesele??
Allilah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-02, 12:48   #42
Fraoch
Rozeznanie
 
Avatar Fraoch
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrzosowisko
Wiadomości: 784
Dot.: Zamojskie panny młode :)

[QUOTE=Allilah;25459361]
Cytat:
Napisane przez Fraoch Pokaż wiadomość
no no to może spotkamy się na Rynku ;D Bo ja mam tą samą datę lol tylko, że ja sam cywilny biorę.


serio?? no to może spotkamy się na rynku, a o której bierzesz ślub? My o 15 no i gdzie macie wesele??
prawdopodobnie koło 14 - chociaż ciężko powiedzieć bo to urząd ;D
a wesele w Gościniec kanclerz - tuż koło Rynku ^^ mój brat też tam miał i było całkiem spoko więc nie kombinowałam z innymi ;D A Ty ? Suknia już gotowa?
I jak z kosmetyczką i fryzjerem? upolowałaś ciekawą ofertę jakąś? Bo ja mam z tym troche problem bo ślub na odległość organizuję LOL bo teraz nad morzem mieszkam ^^
__________________
Braon de dhrúcht na bhflaitheas,
Is deach de thobar na ngrás,
Go mbronna Dia ar d`anam
Is ar ár n-anam féin...

Fraoch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-02, 14:05   #43
fitalasa
Raczkowanie
 
Avatar fitalasa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 144
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Dzięki ale już znalazłam samochód w Hrubieszowie
fitalasa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 20:01   #44
ja_marlena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 11
Dot.: Zamojskie panny młode :)

nena1984 a jak trafiłaś na ten dworek ujazdowski w ujazdowie? masz na nich jakieś namiary i więcej info bo w necie nic nie ma z tego co wiem prywatny właściciel robi tam remont, ale na tym moja wiedza się kończy
ja_marlena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-29, 16:01   #45
Allilah
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12
GG do Allilah
Dot.: Zamojskie panny młode :)

[QUOTE=Fraoch;25462635]
Cytat:
Napisane przez Allilah Pokaż wiadomość
prawdopodobnie koło 14 - chociaż ciężko powiedzieć bo to urząd ;D
a wesele w Gościniec kanclerz - tuż koło Rynku ^^ mój brat też tam miał i było całkiem spoko więc nie kombinowałam z innymi ;D A Ty ? Suknia już gotowa?
I jak z kosmetyczką i fryzjerem? upolowałaś ciekawą ofertę jakąś? Bo ja mam z tym troche problem bo ślub na odległość organizuję LOL bo teraz nad morzem mieszkam ^^

Wesele w Motelu "Polak"u p. Anny Polakowskiej, a kosmetyczka makijaż i fryzura u p. Moniki Masilonis. Suknię szyję w "Belcanto" (biała Hiszpanka, jeśli chcesz wyślę Ci zdjęcie) w Krakowie (bo tutaj mieszkamy i wesele też organizujemy na odległość ) . A jak z zaproszeniami? Kupujecie gotowe czy robisz sama?? Nam zrobi siostra - na początku byłam do tego sceptycznie nastawiona a teraz widzę, że niczym nie odbiegają od tych sklepowych a są 3 razy tańsze. No i jaka suknia??

---------- Dopisano o 17:01 ---------- Poprzedni post napisano o 16:28 ----------

Dziewczyny, szukam firmy, która zajmuje się dostarczaniem białych gołębi na ślub. Nie wie któraś, kto w Zamościu zajmuje się tym?? Będę wdzięczna za info
Allilah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 12:09   #46
Fraoch
Rozeznanie
 
Avatar Fraoch
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrzosowisko
Wiadomości: 784
Dot.: Zamojskie panny młode :)

[QUOTE=Allilah;26036203]
Cytat:
Napisane przez Fraoch Pokaż wiadomość


Wesele w Motelu "Polak"u p. Anny Polakowskiej, a kosmetyczka makijaż i fryzura u p. Moniki Masilonis. Suknię szyję w "Belcanto" (biała Hiszpanka, jeśli chcesz wyślę Ci zdjęcie) w Krakowie (bo tutaj mieszkamy i wesele też organizujemy na odległość ) . A jak z zaproszeniami? Kupujecie gotowe czy robisz sama?? Nam zrobi siostra - na początku byłam do tego sceptycznie nastawiona a teraz widzę, że niczym nie odbiegają od tych sklepowych a są 3 razy tańsze. No i jaka suknia??

---------- Dopisano o 17:01 ---------- Poprzedni post napisano o 16:28 ----------

Dziewczyny, szukam firmy, która zajmuje się dostarczaniem białych gołębi na ślub. Nie wie któraś, kto w Zamościu zajmuje się tym?? Będę wdzięczna za info
Sukienkę tez sobie szyję w Trójmieście - bo na przymiarki tu mi bliżej ^^ w stylu lat 50 .. zobaczymy jaki bedzie efekt końcowy;D A zdjęcie możesz przesłać ostatnio uwielbiam oglądać sukienki ^^
Zaproszenia też sama robię - nie wiem czy wyjdą taniej (ogólnie jakbym wybrała pierwsze lepsze to pewnie taniej wyszłyby kupne ale ja się uparłam na takie które kosztują ok. 10zł za sztukę więc jak sobie sama zrobie to wyjdzie taniej ;D)
oo... w Polaku pracuje mój kumpel ... ale akurat będzie na moim ślubie :P
fajna stronka z inspiracjami - http://robimysluby.blog.pl/ - polecam bo polska - może oni coś wiedzą o gołębiach ? ;D
__________________
Braon de dhrúcht na bhflaitheas,
Is deach de thobar na ngrás,
Go mbronna Dia ar d`anam
Is ar ár n-anam féin...

Fraoch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 12:22   #47
Madziorexik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Hej,

Nasz Wielki Dzień to 18.06.2011 r. Przyjęcie odbędzie się w "Karczmie pod lasem". Termin zarezerwowaliśmy tam już ponad rok temu, bo nie wyobrażaliśmy sobie innego miejsca — super jedzenie, miejsce, wystrój... Zespół, który wybraliśmy to POWER PLAY. Są dosyć drodzy (4200zł) ale byliśmy już na kilku weselach, na których grali i w 100% są warci swojej ceny. Kamerzysta to p. Mariusz Sawa. Będzie mu towarzyszył także fotograf. Sam ślub odbędzie się w parafii pw. Matki Bożej Królowej Polski. Teraz jakieś ostatnie drobiazgi zostały to zorganizowania. Ale 2-3 kwietnia na OSiRze odbywają się targi ślubne, więc to może być jakaś pomoc dla niezdecydowanych Panien Młodych

Madziorexik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 07:22   #48
fitalasa
Raczkowanie
 
Avatar fitalasa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 144
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Czy któraś z panien młodych szyje lub szyła suknie ślubną w Tissu w Zamościu? jeśli tak to co sądzicie o tym salonie?
fitalasa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 12:57   #49
Allilah
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12
GG do Allilah
Dot.: Zamojskie panny młode :)

podaj maila, to Ci wyślę fotkę sukienki
Allilah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-11, 13:27   #50
fitalasa
Raczkowanie
 
Avatar fitalasa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 144
Dot.: Zamojskie panny młode :)

szyta w tym salonie?

Edytowane przez fitalasa
Czas edycji: 2011-04-12 o 13:45
fitalasa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 13:35   #51
Allilah
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12
GG do Allilah
Dot.: Zamojskie panny młode :)

[QUOTE=Fraoch;26073683]
Cytat:
Napisane przez Allilah Pokaż wiadomość

Sukienkę tez sobie szyję w Trójmieście - bo na przymiarki tu mi bliżej ^^ w stylu lat 50 .. zobaczymy jaki bedzie efekt końcowy;D A zdjęcie możesz przesłać ostatnio uwielbiam oglądać sukienki ^^
Zaproszenia też sama robię - nie wiem czy wyjdą taniej (ogólnie jakbym wybrała pierwsze lepsze to pewnie taniej wyszłyby kupne ale ja się uparłam na takie które kosztują ok. 10zł za sztukę więc jak sobie sama zrobie to wyjdzie taniej ;D)
oo... w Polaku pracuje mój kumpel ... ale akurat będzie na moim ślubie :P
fajna stronka z inspiracjami - http://robimysluby.blog.pl/ - polecam bo polska - może oni coś wiedzą o gołębiach ? ;D

podaj maila to wyślę Ci zdjęcie mojej sukni
Allilah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-11, 07:25   #52
fitalasa
Raczkowanie
 
Avatar fitalasa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 144
Dot.: Zamojskie panny młode :)

czy wiecie gdzie w Zamościu można kupić buty ślubne?
__________________
szczęśliwa żona
fitalasa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-14, 13:41   #53
mariposa_ae
Przyczajenie
 
Avatar mariposa_ae
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Cześć Dziewczyny,

Dołączam do Waszego zacnego grona
Planowany termin mojego ślubu to
1 października b.r.
Jestem z Zamościa, ale koleje losu wywiały mnie z tego pięknego, renesansowego miasta, chociaż sentyment pozostał i stąd wybór miejsca na ten wielki dzień był oczywisty - Zamość - kolegiata http://www.katedra.zamosc.opoka.org.pl/wycieczka.htm - Motel Polak - http://www.motelpolak.pl/.
Organizacją zajmuję się również na odległość.
Niestety nadal brakuje mi fotografa i zespołu i jestem w kropce polecicie kogoś tak mało czasu zostało...

Osobiście sama robię zdjęcia, niestety samemu trudno ale chętnie się polecam. Szczegóły na prv.

Pozdrawiam Was serdecznie,
Em

ps fajnie, że nie jestem sama z Zamościa
mariposa_ae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-14, 14:35   #54
Emir1994
Zakorzenienie
 
Avatar Emir1994
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 3 003
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Cytat:
Napisane przez mariposa_ae Pokaż wiadomość
C
Niestety nadal brakuje mi fotografa i zespołu i jestem w kropce polecicie kogoś tak mało czasu zostało...
Zobacz proszę na moją reklamę

Na ten rok cena dla Zamościa i okolic to 1200 zł za pakiet od przygotowań do oczepin w tym album ze zdjęciami, zdjęcia na płycie i prezentacja dvd z podkładem muzycznym.

Ceny na rok 2012 takie same jak na ten rok bez promocji last minute czyli 1500 zł. Na mniej oblegane terminy dodatkowy rabat.
__________________
<ciach_reklama>
Emir1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-14, 14:44   #55
olmia
Raczkowanie
 
Avatar olmia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Alicante
Wiadomości: 98
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Cytat:
Napisane przez mariposa_ae Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny,

Dołączam do Waszego zacnego grona
Planowany termin mojego ślubu to
1 października b.r.
Jestem z Zamościa, ale koleje losu wywiały mnie z tego pięknego, renesansowego miasta, chociaż sentyment pozostał i stąd wybór miejsca na ten wielki dzień był oczywisty - Zamość - kolegiata http://www.katedra.zamosc.opoka.org.pl/wycieczka.htm - Motel Polak - http://www.motelpolak.pl/.
Organizacją zajmuję się również na odległość.
Niestety nadal brakuje mi fotografa i zespołu i jestem w kropce polecicie kogoś tak mało czasu zostało...

Osobiście sama robię zdjęcia, niestety samemu trudno ale chętnie się polecam. Szczegóły na prv.

Pozdrawiam Was serdecznie,
Em

ps fajnie, że nie jestem sama z Zamościa
Hej, ja tez bede miec wesele w Polaku tylko, ze ja 3ego wrzesnia a organizacja zajmuje sie baaardzo na odleglosc bo mieszkam w Hiszpanii hehe. U mnie bedzie gral zespol Vexel (poprosilam wlascicielke restauracji o polecenie kilku zespolow, na liscie miedzy innymi byla tez Ex-Azja no ale ostatecznie wybor padl na Vexel)
Nie bylam na zadnym weselu gdzie grali, ale spotkalam sie z wieloma pozytywnymi opiniami. U nich na stronie (strona nie zbyt piekna...) mozna posluchac utworow w ich wykonaniu, dziewczyna ma sliczny glos no i w cenie sa tez skrzypce podczas mszy w kosciele

---------- Dopisano o 15:44 ---------- Poprzedni post napisano o 15:39 ----------


Cytat:
Napisane przez fitalasa Pokaż wiadomość
czy wiecie gdzie w Zamościu można kupić buty ślubne?
ja zamawialam przez internet z tej strony: www.something-blue.pl z tego wzgledu, ze mozna sobie wybrac dowolny kolor na kazdy dostepny model buta hehe
osobiscie nie szukalam w Zamosciu wiec nie bardzo wiem gdzie mozna by jakies fajne buty znalezc
__________________

03.09.2011

Edytowane przez olmia
Czas edycji: 2011-05-14 o 14:46
olmia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-14, 21:02   #56
mariposa_ae
Przyczajenie
 
Avatar mariposa_ae
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Cytat:
Napisane przez fitalasa Pokaż wiadomość
czy wiecie gdzie w Zamościu można kupić buty ślubne?
Witaj,
Myślę, że możesz spróbować w miejscach:
- na starówce w sklepie Safian - przy ul. Grodzkiej 18
- na starówce w sklepie Ryłko - przy ul. Ormiańskiej 14
- na starówce w podcieniach (po lewej stronie jak stoisz tyłem do ratusza)
- spróbuj też na allegro, tam czasem można znaleźć perełki

---------- Dopisano o 21:58 ---------- Poprzedni post napisano o 21:43 ----------

Cytat:
Napisane przez fitalasa Pokaż wiadomość
mam pytanie troszkę z innej beczki, a mianowicie czy wiecie gdzie w Zamościu lub okolicach można znaleźć do wynajęcia zabytkowe samochody do ślubu?
Witaj,
Może spróbuj tu
- http://www.czymdoslubu.pl/ogloszenie...lubelskie.html - tel.510698991
albo
- http://www.czymdoslubu.pl/ogloszenia...owe-retro.html
i jeszcze tu:
- http://slub-wesele.com/katalog_firm....iasto=#cattree
Może coś wybierzesz

---------- Dopisano o 22:02 ---------- Poprzedni post napisano o 21:58 ----------

[QUOTE=Allilah;26036203]
Cytat:
Napisane przez Fraoch Pokaż wiadomość

Dziewczyny, szukam firmy, która zajmuje się dostarczaniem białych gołębi na ślub. Nie wie któraś, kto w Zamościu zajmuje się tym?? Będę wdzięczna za info
Mój znajomy ma gołębie hodowlane na terenie Zamościa
Jaki masz plan na te gołębie? To zapytam czy zechce je "wypożyczyć" i na kiedy
__________________
It’s better to try and fall than to have never tried at all without trying you fall already.
mariposa_ae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-15, 11:55   #57
Allilah
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12
GG do Allilah
Dot.: Zamojskie panny młode :)



Cytat:
Napisane przez Allilah Pokaż wiadomość

Mój znajomy ma gołębie hodowlane na terenie Zamościa
Jaki masz plan na te gołębie? To zapytam czy zechce je "wypożyczyć" i na kiedy

Życie mi ratujesz plan na gołębie - Młodzi (czyli my) dostają je do rąk po wyjściu z Kościoła i wypuszczają "na szczęście" bardzo bym była wdzięczna, gdybyś spytała czy może je :wypożyczyć" na 27 sierpnia 2011, ślub w katedrze o 15 no i o koszt takiej przyjemności

o tutaj link z gołębiami

http://www.youtube.com/watch?v=E9OEX...eature=related
Allilah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-16, 08:02   #58
fitalasa
Raczkowanie
 
Avatar fitalasa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 144
Dot.: Zamojskie panny młode :)

dzięki za podpowiedzi na pewno sprawdzę
__________________
szczęśliwa żona
fitalasa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-17, 21:12   #59
mariposa_ae
Przyczajenie
 
Avatar mariposa_ae
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Cytat:
Napisane przez Allilah Pokaż wiadomość





Życie mi ratujesz plan na gołębie - Młodzi (czyli my) dostają je do rąk po wyjściu z Kościoła i wypuszczają "na szczęście" bardzo bym była wdzięczna, gdybyś spytała czy może je :wypożyczyć" na 27 sierpnia 2011, ślub w katedrze o 15 no i o koszt takiej przyjemności

o tutaj link z gołębiami

http://www.youtube.com/watch?v=E9OEX...eature=related
Zrobiłam wywiad w 2 miejscach. Gołębie są, niestety w innym kolorze szarym. Czy takie mogą być>?
__________________
It’s better to try and fall than to have never tried at all without trying you fall already.
mariposa_ae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-21, 10:22   #60
asiullcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2
Dot.: Zamojskie panny młode :)

[QUOTE=Fraoch;26073683]
Cytat:
Napisane przez Allilah Pokaż wiadomość

Sukienkę tez sobie szyję w Trójmieście - bo na przymiarki tu mi bliżej ^^ w stylu lat 50 .. zobaczymy jaki bedzie efekt końcowy;D A zdjęcie możesz przesłać ostatnio uwielbiam oglądać sukienki ^^
Zaproszenia też sama robię - nie wiem czy wyjdą taniej (ogólnie jakbym wybrała pierwsze lepsze to pewnie taniej wyszłyby kupne ale ja się uparłam na takie które kosztują ok. 10zł za sztukę więc jak sobie sama zrobie to wyjdzie taniej ;D)
oo... w Polaku pracuje mój kumpel ... ale akurat będzie na moim ślubie :P
fajna stronka z inspiracjami - http://robimysluby.blog.pl/ - polecam bo polska - może oni coś wiedzą o gołębiach ? ;D

A w którym Salonie szyjesz suknię?, bo ja również szyję w Gdańsku.
asiullcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-17 04:12:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:38.