Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II - Strona 98 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-10-24, 23:23   #2911
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Ines 90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak myślicie czy problemy z trawnieniem mogą mieć wpływ na zanieczyszczenia na twarzy? Ja mam problemy z wypróżnianiem i może to jest główna przyczyna mojego trądziku..
może tak być
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-25, 08:54   #2912
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Ines 90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak myślicie czy problemy z trawnieniem mogą mieć wpływ na zanieczyszczenia na twarzy? Ja mam problemy z wypróżnianiem i może to jest główna przyczyna mojego trądziku..
Jasne, że to może być przyczyna Twojego trądziku.
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-26, 13:19   #2913
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cześć dziewczyny
Wstawiałam kiedyś tutaj zdjęcie, ale nie mogę go znaleźć. Dzisiaj kończę moją przygodę z zorackiem (wracam za rok) i pokazuję efekt 7-miesięcznej, bardzo trudnej walki. Mam nadzieję, że kogoś to zmotywuje
Na cerze mam tylko filtr matujący Ziai.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zorac.jpg (26,9 KB, 138 załadowań)
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-26, 14:21   #2914
Ines 90
Raczkowanie
 
Avatar Ines 90
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Kopenhaga
Wiadomości: 120
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Wstawiałam kiedyś tutaj zdjęcie, ale nie mogę go znaleźć. Dzisiaj kończę moją przygodę z zorackiem (wracam za rok) i pokazuję efekt 7-miesięcznej, bardzo trudnej walki. Mam nadzieję, że kogoś to zmotywuje
Na cerze mam tylko filtr matujący Ziai.
Buźka wygląda idealnie Chciałabym osiągnąć taki efekt. A przypomnij z czym walczyłaś? Szkoda, że nie masz zdjęcia przed. Gratuluję
__________________
Bloguję

http://inesworld90.blogspot.com/
Ines 90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-26, 16:04   #2915
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Ines 90 Pokaż wiadomość
Buźka wygląda idealnie Chciałabym osiągnąć taki efekt. A przypomnij z czym walczyłaś? Szkoda, że nie masz zdjęcia przed. Gratuluję
Trądzik zaskórnikowy i ropny, szczególnie dotknął mi brodę.
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-26, 18:22   #2916
chocolate_monster
Zakorzenienie
 
Avatar chocolate_monster
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 875
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Wstawiałam kiedyś tutaj zdjęcie, ale nie mogę go znaleźć. Dzisiaj kończę moją przygodę z zorackiem (wracam za rok) i pokazuję efekt 7-miesięcznej, bardzo trudnej walki. Mam nadzieję, że kogoś to zmotywuje
Na cerze mam tylko filtr matujący Ziai.
zazdroszczę, piękna buzia

A ja jestem w punkcie wyjścia, znowu...
chocolate_monster jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-26, 20:57   #2917
aduska1212
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 640
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Ale efekty! Gratuluję!!!

A ja przychodzę dziewczęta zapytać Was o takową maseczkę - https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...ladzajaca.html

Próbowałyście? Ja odkąd jej spróbowałam, odstawiłam wszelkie inne! Dla mnie jest po prostu boska! Żadne własnoręcznie robione glinki nie dawały takiego efektu... Buzia jest coraz gładsza, jakby promienna... Widać efekty!
__________________
Żona - 12.07.2014
I jest cudownie!
aduska1212 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-26, 23:19   #2918
aaaania1989
Zakorzenienie
 
Avatar aaaania1989
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6 386
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Kurcze ją dziś zaszalałam , wypił piwo i zjadła półtorej kiełbaski z grila
mam nadzieję że mnie nie wypryszczy bo na tetralysalu jestem
__________________
aaaania1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-26, 23:39   #2919
chocolate_monster
Zakorzenienie
 
Avatar chocolate_monster
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 875
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez aaaania1989 Pokaż wiadomość
Kurcze ją dziś zaszalałam , wypił piwo i zjadła półtorej kiełbaski z grila
mam nadzieję że mnie nie wypryszczy bo na tetralysalu jestem
kiełbaska z grila

Ja stosuje na przemian acne-derm i effaclar duo, ale efektów nie ma. Jestem na etapie szukania dobrego dermatologa... Poczytałam trochę i stwierdzam, ze mój problem może wynikać z nadmiaru drożdży w organizmie.
chocolate_monster jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-27, 12:45   #2920
201708250935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 597
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

w sumie od jakiegos czasu nurtuje mnie pytanie... Na codzien uzywam kremu, potem pudru z jadwigi i potem punktowo korektora. Po okolo 2-3h twarz STRASZLIWIE sie odcina, jest pomaranczowa, zas szyja jest jasna i zolta. Dzieje sie tak tylko w dniach gdy chodze do szkoly... wie ktos dlaczego pomimo tak minimalistycznego makijazu wyglada on okropnie i sztucznie, jakbym uzywala niedopasowanego podkladu?
201708250935 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-27, 18:21   #2921
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez nagomiko Pokaż wiadomość
w sumie od jakiegos czasu nurtuje mnie pytanie... Na codzien uzywam kremu, potem pudru z jadwigi i potem punktowo korektora. Po okolo 2-3h twarz STRASZLIWIE sie odcina, jest pomaranczowa, zas szyja jest jasna i zolta. Dzieje sie tak tylko w dniach gdy chodze do szkoly... wie ktos dlaczego pomimo tak minimalistycznego makijazu wyglada on okropnie i sztucznie, jakbym uzywala niedopasowanego podkladu?
nie pomoge Ci za bardzo, ale podpisuje się po tym. Zdarzyło mi się kilka razy zapomniec podkladu gdy bylam u rodzicow, na wyjezdzie, wtedy nakladalam tylko krem + puder sypki i totalna masakra :confesed: zolto - pomaranczowa skora. Ja mam puder z kolorowki na bazie glinki, z tego co kojarze puder jadwigi jest na glince ?

u mnie w ogole stosowanie pudru sypkiego solo sie nie sprawdza dlatego stosuje minerały + troche pudry zeby utrwalic i zmatowic
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-27, 19:14   #2922
201708250935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 597
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość
nie pomoge Ci za bardzo, ale podpisuje się po tym. Zdarzyło mi się kilka razy zapomniec podkladu gdy bylam u rodzicow, na wyjezdzie, wtedy nakladalam tylko krem + puder sypki i totalna masakra :confesed: zolto - pomaranczowa skora. Ja mam puder z kolorowki na bazie glinki, z tego co kojarze puder jadwigi jest na glince ?

u mnie w ogole stosowanie pudru sypkiego solo sie nie sprawdza dlatego stosuje minerały + troche pudry zeby utrwalic i zmatowic
ano, ano, na glince. Wyglada to poprostu strasznie. Jak jest na swiezo to cudo, wylgadzona, miekka, jednolita, matowa skora i jasna! a po jakims czasie szkoda gadac
201708250935 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 09:37   #2923
aduska1212
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 640
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Ja też niestety często mam podobnie. Czy użyję podkładu czy też nie, twarz po jakimś czasie wygląda okropnie. Wydaje mi się, że to przez sebum - którego u mnie akurat dużo w ciągu dnia... I tak mi to przeszkadza, że szok! Ale nie umiem nic z tym zrobić..
__________________
Żona - 12.07.2014
I jest cudownie!
aduska1212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 11:08   #2924
aaaania1989
Zakorzenienie
 
Avatar aaaania1989
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6 386
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Wstawiałam kiedyś tutaj zdjęcie, ale nie mogę go znaleźć. Dzisiaj kończę moją przygodę z zorackiem (wracam za rok) i pokazuję efekt 7-miesięcznej, bardzo trudnej walki. Mam nadzieję, że kogoś to zmotywuje
Na cerze mam tylko filtr matujący Ziai.
Super ! Gratuluję

Jestem zła...
27 września byłam u dermatologa i zaczęłam brać tetralysal, pani doktor zapisała mi 2 opakowania czyli na 32 dni plus duac na buźkę, miałam za miesiąc przyjść bo wyraźnie mówiła , że muszę go brać 3 miesiące...po wyjsciu od niej okazało się , że wolny termin jest dopiero na za 2 miesiące..więc pomyślałam że za ten miesiąc przyjdę i bez zapisu mnie przyjmie skoro muszę brać (widziałam ze tam ludzie tak przychodzili jak musieli bez zapisu ) ..
no ale dzwonię i jej akurat nie było 2 tygodnie temu , dobrze że mi bez recepty sprzedali w aptece tetralysal , w tą środę znów jej nie ma...6 listopada dopiero będzie wiec pojadę...a zapisałam się na 10 stycznia na wizytę bez zapisu...
dobrze , że dostałam w aptece bez recepty bo musiałabym przerwać kurację albo poprosić lekarza rodzinnego

duac mi sie skończył też , używałam miesiąc i nie kupiłam kolejnego bo mi strasznie rozzłościł naczynka ..używam teraz :
http://www.biochemiaurody.com/sklep/tonikpha6.html co 2 dzień lub codziennie
http://www.biochemiaurody.com/sklep/serumoil-C.html pod oczy codziennie a na całą twarz co 2-3 dzień na noc
http://www.biochemiaurody.com/sklep/serumoil-regul.html co jakiś czas na noc , będę się starała częściej

BTW czy któraś z Was próbowała zlikwidować blizny po trądziku olejem tamanu ???

jak mi się skończy tamto olejowe serum z wit C to ukręcę
http://www.biochemiaurody.com/sklep/serumferulicCE.html

i testuje podkład mineralny z Annabelle Minerals staram się wyeliminować "chemię" nakładaną na twarz
__________________
aaaania1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 12:10   #2925
rinneko
Raczkowanie
 
Avatar rinneko
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 107
GG do rinneko
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Jestem załamana
Niedawno miałam nawrót ale tylko w formie zaskórnikowej; kupiłam na początek brevoxyl. Używam 4. tydzień a jest tylko gorzej .. zaskórniki przeniosły mi się z dołu policzków na górę i ze środka czoła na bok, taki efekt. Do tego zaczęły się pojawiać też większe 'sprawy' i znów mam więcej blizn na buzi
Poradźcie coś, nie wiem co mam zrobić, co kupić w aptece czy o co poprosić dermatolog ...
__________________
Co wyczyniam ze swoją cerą
Rano: 1. Mycie - Rossmann Facelle intim, Waschlotion Sensitive 2. Dalacin T, antybiotyk. 3. Iwostin purritin, krem eliminujący niedoskonałości/matujący
Wieczorem: 1. Mycie - jw. 2. Domowy tonik z kwasem mlekowym 10% 3. Dalacin T 4. Pharmaceris Almond Peel 5%
rinneko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 12:13   #2926
Aredhel125
Zadomowienie
 
Avatar Aredhel125
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Sudety
Wiadomości: 1 759
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

U mnie sprawa wygląda źle. Ostatnio nałożyłam olej ze słodkich migdałów na noc na twarz i na drugi dzień byłam wysypana. Poza tym mam twarz przesuszoną, a pod oczami wyglądam jakbym miała 60 lat i to nie żarty.
Mam normalnie pomarszczoną, ciągnącą się skórę jak cerata. Nie potrafię stwierdzić z czego to wynika i co się dzieję, ale muszę ją ratować.
Chcę zakupić hydrolat, tylko nie wiem, który będzie dobry dla trądzikowej, wrażliwej i przesuszonej twarzy?
Oprócz tego mam plan kupić serum z wit.C, wodę termalną, żel hialuronowy i serum pod oczy z Gala http://www.☠☠☠☠☠☠☠/apteka/p1044-Gal_...atynowe_48_szt .
Mam nadzieję, że na planach się nie skończy.
Nie wiem jak mam jeszcze pomóc tej skórze. Nieustannie czuję dyskomfort, i przesuszenie. Naczynek pęka coraz więcej, robię coraz bardziej różowa, pryszczata i pomarszczona. Na Halloween nawet nie muszę się jakoś specjalnie malować, straszę i bez tego...
Aredhel125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 12:27   #2927
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Kup czyste masło shea-na all koło 8 zł. Jeden z najlepszych nawilżaczy przy retinoidach
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 12:54   #2928
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez aaaania1989 Pokaż wiadomość
BTW czy któraś z Was próbowała zlikwidować blizny po trądziku olejem tamanu ???
Sam olej blizn nie usunie.

---------- Dopisano o 13:54 ---------- Poprzedni post napisano o 13:53 ----------

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
Kup czyste masło shea-na all koło 8 zł. Jeden z najlepszych nawilżaczy przy retinoidach
Ale też potencjalnie duży zapychacz. Podobno świetny jest krem Cicalfate- zajrzyj na kwc.
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 12:58   #2929
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
Kup czyste masło shea-na all koło 8 zł. Jeden z najlepszych nawilżaczy przy retinoidach
Samo masło shea ma dość wysoki potencjał komedogenny, zaleca się stosowanie go do 20%. Sama bardziej polecam olej jojoba, lniany, słonecznik, spisują się świetnie .
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-28, 13:01   #2930
aaaania1989
Zakorzenienie
 
Avatar aaaania1989
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6 386
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Agnieszka987 Pokaż wiadomość
Sam olej blizn nie usunie.

---------- Dopisano o 13:54 ---------- Poprzedni post napisano o 13:53 ----------



Ale też potencjalnie duży zapychacz. Podobno świetny jest krem Cicalfate- zajrzyj na kwc.

a jeżeli w tym serum jest z kwasem salicylowym (2%) , olejkiem z pietruszki i kocanki
__________________
aaaania1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 13:18   #2931
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez aaaania1989 Pokaż wiadomość
a jeżeli w tym serum jest z kwasem salicylowym (2%) , olejkiem z pietruszki i kocanki
Takie stezenie jest dosyć niskie kwasu, wiec nie oczekiwałabym tego Ph pewnie też ma wysokie,skoro jest do codzienego stosowania wiec watpie. Może delikatnie rozjasnic plamy, ale samych blizn nie usunie.
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 18:00   #2932
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Aredhel125 Pokaż wiadomość
U mnie sprawa wygląda źle. Ostatnio nałożyłam olej ze słodkich migdałów na noc na twarz i na drugi dzień byłam wysypana. Poza tym mam twarz przesuszoną, a pod oczami wyglądam jakbym miała 60 lat i to nie żarty.
Mam normalnie pomarszczoną, ciągnącą się skórę jak cerata. Nie potrafię stwierdzić z czego to wynika i co się dzieję, ale muszę ją ratować.
Chcę zakupić hydrolat, tylko nie wiem, który będzie dobry dla trądzikowej, wrażliwej i przesuszonej twarzy?
Oprócz tego mam plan kupić serum z wit.C, wodę termalną, żel hialuronowy i serum pod oczy z Gala http://www.☠☠☠☠☠☠☠/apteka/p1044-Gal_...atynowe_48_szt .
Mam nadzieję, że na planach się nie skończy.
Nie wiem jak mam jeszcze pomóc tej skórze. Nieustannie czuję dyskomfort, i przesuszenie. Naczynek pęka coraz więcej, robię coraz bardziej różowa, pryszczata i pomarszczona. Na Halloween nawet nie muszę się jakoś specjalnie malować, straszę i bez tego...

z Twojego opisu wynika, ze skora najwidoczniej jest zmeczona, wiecznie podrazniona i ciągle wariuje.

Przerabialam to co Ty jakos w sierpniu . Wykupilam nawet antybiotyk doustny zeby jakos ogarnac to co sie dzieje na mojej twarzy. Ale zanim go wzielam dalam sobie ostatnia szanse - skupiam sie na dokladnym demakijazu, makijaz zmywam najszybciej jak sie da po powrocie do domu, nakładam tylko podklad mineralny amilie / anabelle, i wyznaje zasade jak najmniej potencjalnych zapychaczy, zelowe kremy, a za cel dalam sobie unormowanie skory. jesli mam byc pryszczata - wole miec pryszcze na skorze ktora wyglada na zdrowa, nawilzona skore.

do tonizowania, odswiezania - woda rózna Dabur (zamiast testowania kolejnego toniku i hydrolatu) maseczki na bazie glinki oraz algi. Odstawilam oleje bo ciagle testowalam i mialam wrazenie ze moja skora ich w ogole nie przyjmuje (pachnotka, czarnuszka, tamanu, konopny - wszystkie lekkie, dzialajce antybakteryjnie i co i nic )

postawilam na jeden konkretny produkt retinoid (akurat koncze przygode z Epiduo) i kwas mlekowy w formie toniku 10%) co 2-3 dni. A reszta to nawilzanie, bardzo sobie chwale ten zel https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...e-mineral.html a w przypadku masakry, totalnego wysuszenia (bo zdarza mi sie przesadzic i miejscami skore az wypala) ratuje mnie Avene CICALFATE ktory pokochalam rok temu. Nie ma nic lepszego, to prawdziwy lek

Spokojnie, niech skora sie uspokoi i dojdzie do siebie
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 20:59   #2933
Cristilla_Tatia
Raczkowanie
 
Avatar Cristilla_Tatia
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 48
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Hej dziewczynki
Widzę, że obserwujecie pogorszenie cery. Nie powiem nic odkrywczego, ale to prawdopodobnie jesienny efekt "posłoneczny". W lecie w wyniku wysokich temperatur, pocenia i słońca skóra się mocna zanieczyszcza, osłabia i starzeje. Właśnie jesienią to wszystko wychodzi. Trzeba zastosować mocne oczyszczenie i zregenerować. Jak macie wolne środki to peeling enzymatyczny plus sonoferezą lub jakieś ultradźwięki da fajny efekt. Można też spróbować mikrodermabrazji z kwasami.

Jeśli chodzi o dobre kremy na kuracje kwasowo retinoidowe to poprę Cicalfate naprawdę dobry. Kremy sylveco ostatnio budzą ogromną radość mojej skóry
Jeśli chodzi o masło shea to ostatnio spotykałam się z zupełnie innymi opiniami na temat zapychania, wiele osób podaje, że jego komedogenność jest równa zeru. Moim zdaniem oleje solo kiepsko się spisują. Mam wrażenie, że po prostu zmęczona skóra, przesuszona czy trądzikowa po prostu ich nie wchłania. W przypadku tamanu swego czasu używałam go razem z HA z BU oraz 6% tonikiem PHA świetnie działał taki zestaw na przebarwienie potrądzikowe. Obecnie kiedy moja skóra jest już starsza, a nowe przebarwienia usuwają się długo to za słabe dla mnie. Pozdrawiam i życzę wytrwałości
Cristilla_Tatia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 22:21   #2934
Aredhel125
Zadomowienie
 
Avatar Aredhel125
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Sudety
Wiadomości: 1 759
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość
z Twojego opisu wynika, ze skora najwidoczniej jest zmeczona, wiecznie podrazniona i ciągle wariuje.

Przerabialam to co Ty jakos w sierpniu . Wykupilam nawet antybiotyk doustny zeby jakos ogarnac to co sie dzieje na mojej twarzy. Ale zanim go wzielam dalam sobie ostatnia szanse - skupiam sie na dokladnym demakijazu, makijaz zmywam najszybciej jak sie da po powrocie do domu, nakładam tylko podklad mineralny amilie / anabelle, i wyznaje zasade jak najmniej potencjalnych zapychaczy, zelowe kremy, a za cel dalam sobie unormowanie skory. jesli mam byc pryszczata - wole miec pryszcze na skorze ktora wyglada na zdrowa, nawilzona skore.

do tonizowania, odswiezania - woda rózna Dabur (zamiast testowania kolejnego toniku i hydrolatu) maseczki na bazie glinki oraz algi. Odstawilam oleje bo ciagle testowalam i mialam wrazenie ze moja skora ich w ogole nie przyjmuje (pachnotka, czarnuszka, tamanu, konopny - wszystkie lekkie, dzialajce antybakteryjnie i co i nic )

postawilam na jeden konkretny produkt retinoid (akurat koncze przygode z Epiduo) i kwas mlekowy w formie toniku 10%) co 2-3 dni. A reszta to nawilzanie, bardzo sobie chwale ten zel https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...e-mineral.html a w przypadku masakry, totalnego wysuszenia (bo zdarza mi sie przesadzic i miejscami skore az wypala) ratuje mnie Avene CICALFATE ktory pokochalam rok temu. Nie ma nic lepszego, to prawdziwy lek

Spokojnie, niech skora sie uspokoi i dojdzie do siebie
Ja właśnie makijażu używam bardzo mało. Podkład z Anabelle głównie na czoło jedną warstwę a potem delikatnie pudrem Jadwigą. Brodę i nos nieznacznie. Oczy omijam szerokim łukiem bo mam wrażenie, że minerały skórze wokół nich nie pomagają wręcz przeciwnie.

Makijaż zmywałam płynem micelarnym z AA, a teraz kupiłam BeBeauty z Biedronki do cery wrażliwej.
Nie testowałam jeszcze nigdy hydrolatów, ani nic takiego, więc chcę spróbować.
Zdurniałam, nie wiem zupełnie co robić. Chyba nawet przestanę dolne rzęsy malować bo jak mi się oprószy trochę to potem wszystko leci na skórę pod oczami. Mam takie zmarchy, że coś strasznego, aż wstyd, że w wieku 22 lat wyglądam jak pomarszczone pudło. Może te sera coś pomogą?

Ale niestety ten krem Avene ma tri glicerydy na początku, więc bankowo będę jeszcze bardziej opryszczona. jak zwykle.
A ta wodę różaną to gdzie można kupić?

Edytowane przez Aredhel125
Czas edycji: 2013-10-28 o 22:24
Aredhel125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-29, 01:02   #2935
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Wstawiałam kiedyś tutaj zdjęcie, ale nie mogę go znaleźć. Dzisiaj kończę moją przygodę z zorackiem (wracam za rok) i pokazuję efekt 7-miesięcznej, bardzo trudnej walki. Mam nadzieję, że kogoś to zmotywuje
Na cerze mam tylko filtr matujący Ziai.
cuuuuuuuuuudo! Marzę o zoracu
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-29, 08:01   #2936
Ines 90
Raczkowanie
 
Avatar Ines 90
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Kopenhaga
Wiadomości: 120
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez DagmaraRose2000 Pokaż wiadomość
cuuuuuuuuuudo! Marzę o zoracu
Ja też, po tym co zobaczyłam
Ciekawe, czy udałoby się go dostać bez recepty.. Bo dermatolog raczej nie przepisze po małej sugestii. Nie lubią jak się im coś narzuca..
__________________
Bloguję

http://inesworld90.blogspot.com/
Ines 90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-29, 08:04   #2937
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Ines 90 Pokaż wiadomość
Ja też, po tym co zobaczyłam
Ciekawe, czy udałoby się go dostać bez recepty.. Bo dermatolog raczej nie przepisze po małej sugestii. Nie lubią jak się im coś narzuca..
Wystarczy zagadać,z resztą Zorac może przepisać nawet internista
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-29, 08:24   #2938
aaaania1989
Zakorzenienie
 
Avatar aaaania1989
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6 386
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
Wystarczy zagadać,z resztą Zorac może przepisać nawet internista
kurde zaintrygowal mnie ten Zorac.
W mojej aptece sprzedali mi Tetralysal bez recepty to może i Zorac

Ewuniu jakiego używasz podkładu teraz? O ile używasz
P.S super się czyta Twojego bloga
__________________

Edytowane przez aaaania1989
Czas edycji: 2013-10-29 o 08:25
aaaania1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-29, 09:57   #2939
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez aaaania1989 Pokaż wiadomość
kurde zaintrygowal mnie ten Zorac.
W mojej aptece sprzedali mi Tetralysal bez recepty to może i Zorac

Ewuniu jakiego używasz podkładu teraz? O ile używasz
P.S super się czyta Twojego bloga
Zoracu nie dostaniesz bez recepty, u mnie miała go tylko jedna apteka i to jeszcze na zamówienie...
Nie używam podkładu, chodzę tylko z filtrem I dziękuję, właśnie skończyłam pisać olejowego posta, siedziałam nad nim prawie trzy dni i niebawem powinien się ukazać
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-29, 11:14   #2940
zywieczdroj
Zakorzenienie
 
Avatar zywieczdroj
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 11 439
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

A czy Atrederm działa podobnie jak Zorac? Też bym chciała go dostać...
zywieczdroj jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-28 12:35:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:57.