Masturbacja kobiet - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-15, 15:11   #151
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Masturbacja kobiet

Cytat:
Napisane przez katja175 Pokaż wiadomość
TmargoT
Skoro badania dotychczasowe, prowadzone coraz bardziej rzetelnie, nie potwierdzają istnienia punktu G, to według mnie jest to wystarczający dowód na to, że takiego punktu nie ma.

Polecam się doedukować. Łechtaczka, to nie tylko ten mały "guziczek" na zewnątrz. Tutaj możesz sobie zobaczyć, jak wygląda łechtaczka. Jak widzisz otacza ona z obu stron przedsionek pochwy i ujście cewki moczowej, więc odpowiednie ruchy frykcyjne mogą działać na nią pobudzająco. Natomiast bez łechtaczki orgazm kobiecy nie jest w ogóle możliwy, bo to klitoris jest narządem za orgazmy odpowiedzialnym.
tobie tez radze dalszą edukację
Czy tylko łechtaczce należy przypisywać wrażliwość problematycznego punktu G i czym w istocie jest ten legendarny punkt?
Część kobiet i ich zachowania seksualne potwierdzają istnienie punktu G. Twierdzą one, że najłatwiej szczytują, gdy czują ucisk głęboko w waginie. Te przesłanki doprowadziły ginekologa Ernsta Grafenberga i jego zwolenników do postawienia hipotezy o istnieniu punktu Grafenberga (w skrócie punktu G), będącego poniekąd wewnętrznym odpowiednikiem łechtaczki. Wedle opinii jednych, punkt G to pięciocentymetrowa „wyspa” niezwykle erogennej tkanki, umiejscowiona na przedniej ścianie waginy, dokładnie tam, gdzie pochwa owija się wokół cewki moczowej. Inni twierdzą, że punkt G leży wtulony w tak zwane gruczoły Skenego, które wydzielają śluz, zwilżający kanał cewki moczowej. Jeszcze inni uważają, że ten magiczny punkt to w istocie mięsień zwieracza cewki moczowej.
Są również tacy, którzy kwestionują istnienie wyróżnionego punktu G i uważają, że niesłusznie zidentyfikowany nadmiarowy obszar erogenny kobiety jest tylko wewnętrzną „odnogą” łechtaczki.
źródło
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 15:20   #152
gosia_1990
Przyczajenie
 
Avatar gosia_1990
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 10
Dot.: Masturbacja kobiet

Hej dziewczyny!
Jestem tu nowa na forum i postanowiłam zadać Wam kilka pytań. Wątek nie jest oczywiście przypadkowy.
Mam 21 lat i ostatnio przydarzyła mi się dziwna sytuacja.
Niedawno wybrałam promotora magisterki. Po pierwszym spotkaniu z gościem (młody dr- okolo 30) bardzo wpadł mi w oko. W czasie kąpieli zaczęłam sobie tak o nim myśleć i nagle zauważyłam, że zaczynam się podniecać. Co gorsze zaczęłam delikanie masować sobie piersi i muszelkę. Nigdy tego wczesniej nie robiłam, ale też nigdy mi się nie zdarzyło, żebym się tak z niczego w sumie podniecała. Jak zaczęłam delikatnie wsuwać paluszki do środka dostałam mocnego orgazmu.
Od tego czasu kilka razy sprawa się powtórzyła, z reguły po spotkaniu z panem doktorem
Mam pytanie w związku z tym, czy miałyście podobnie?
Jak często i czy w ogóle się masturbujecie?
Czy da się od tega naprawdę uzależnić?
No i jak to robicie? Czy normalnie ręką, czy używacie zabawek, albo jakichś przedmiotów?

No i kolejna sprawa, czy da się to jakoś zatrzymać, przynajmniej w stosunku do mojego promotora, no bo to chyba nie etyczne wchodzić w związek z promotorem, a boję się, że skoro pojawiły się u mnie takie dziwne reakcje, to może się okazać, że popełnie jakieś głupstwo, albo go sprowokuję???? Czy jestem normalna w ogóle?
__________________
How it's done!
gosia_1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 22:43   #153
Coccinellaa
Raczkowanie
 
Avatar Coccinellaa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Zakopane
Wiadomości: 47
Dot.: Masturbacja kobiet

Promotora się wybiera w sierpniu??
Coccinellaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 21:06   #154
gosia_1990
Przyczajenie
 
Avatar gosia_1990
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 10
Dot.: Masturbacja kobiet

Heh, super żenada....
A co to ma do rzeczy?
Wybiera się do końca kwietnia, ale w lipcu były praktyki. Czy ja pisałam, że wybrałam go w sierpniu?
Holly crap! Czy jest tu ktoś mądrzejszy?
__________________
How it's done!
gosia_1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 11:17   #155
Coccinellaa
Raczkowanie
 
Avatar Coccinellaa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Zakopane
Wiadomości: 47
Dot.: Masturbacja kobiet

mądrzejszy od Ciebie pewnie nie
ale do rzeczy w sumie nic dziwnego bo facet Cię podnieca, więc to się tak kończy (szkoda, że nie z nim, nie??)

Osobiście nie miałam takiej sytuacji żeby regularnie po spotkaniu z kimś się masturbować, ale co kobieta to inne zachowanie

Masturbuję się jak jestem niedopieszczona w sumie w miarę rzadko, ale ostatnio aż 3 razy w jeden dzień!! Po prostu brak faceta przy mnie i jeszcze jak widzę jakąś scenę erotyczną albo czytam opowieści o stosunkach to tak się kończy

Nie wiem czy da się uzależnić, ale skoro od seksu się da to od tego też pewnie. W Twoim przypadku to byś pewnie przestała gdyby doszło do zbliżenia między wami. Może zostałabyś nimfomanką wtedy

Ja kropelkę play o na łechtaczkę i paluszkiem nakładka wibracyjna też dobra

Czy da się zatrzymać? Są dwie opcje albo znajdziesz inny obiekt pożądania albo dojdzie coś między promotorem a Tobą.
I kto powiedział, że nie etyczne?? w końcu po zdaniu magisterki juz nie łączy was związek pomiedzy promotorem a studentką tylko między dwojgiem ludzi
Coccinellaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-27, 11:53   #156
deszczowypies
Zakorzenienie
 
Avatar deszczowypies
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 7 190
Dot.: Masturbacja kobiet

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
-jak mi braknie natchnienia w pomysłach napiszę PW do ciebie.

ODKURZACZ na 1800 W .
pewnie szukałabym łechtaczki w worku na kurz
HAHAHAHA
__________________

deszczowypies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-13, 15:44   #157
Wiolcia169318
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2
czy normalna jest masturbacja?

Witam mam 20 lat i nie kochałam się jeszcze zastanawiam się czasami jak będzie wyglądał mój pierwszy raz ale dochodzę do wniosku, że lepiej jest mi się po masturbować, czy to normalne jest?
Wiolcia169318 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-13, 22:49   #158
Martttaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 4
Dot.: czy normalna jest masturbacja?

Ja najbardziej lubię prysznicem,przestawiać sobie mocny strumień wody do cipki. Uczucie super i dochodzę dosłownie w 2 minutki. Ostatnio kupiłam tez wibrator,ale chybatrochę przegięłam z wielkością bo nie mogę go sobie włożyć!
Martttaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:51.