co zjadłaś/eś dzisiaj po treningu? - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-04-10, 18:38   #1531
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: co zjadłaś/eś dzisiaj po treningu?

KasDi jakie ćwiczenia cardio wykonujesz? Ogólnie jakie ćwiczenia wykonujesz? Podrzucisz jakieś linki (przepraszam za offtop).
Dzięki wątku zrezygnuje z jedzenia twarożku na noc, zwykle po ćwiczeniach (melb brzuch i posladki, abs workouty i cwiczenia na nogi - mysle jednak ze to bardziej aeroby sa a nie silowe) jadlam wlasnie albo serki wiejskie albo twarozki.
Czyli tunczyk z makaronem moze byc? Albo czy zamiast makaronu moge po prostu wrzucic ta rybe na kanapki? Slyszalam, ze nie powinno sie jesc chleba na noc
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-11, 14:48   #1532
KasDi
Rozeznanie
 
Avatar KasDi
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: tu i tam:)
Wiadomości: 652
Dot.: co zjadłaś/eś dzisiaj po treningu?

DagmaraRose2000 Ja dopiero odchudzam się, 1,5 miesiąca - więc nie wiem czy jestem w stanie Ci pomóc. (nie jestem aż tak doświadczona, jak większość dziewczyn tutaj)

Ja ćwiczę głównie z Jillian Michaels. Ale nudzi mnie, jak codziennie musiałabym robić te same ćwiczenia - więc sobie mieszam. Ja najpierw nastawiam się na duże spalanie tłuszczu : Jillian Michaels Kickoxing, Jillian Michaels Fat Boost Metabolism i Gym Break (prowadzi to Kaśka Kępka i Szymon Gaś, ale ćwiczenia są dokładnie takie same jak u Jillian). Próbowałam HIIT i MelB, ale dla mnie to trochę za bardzo nudne. Każdy lubi co innego.
Na razie z siłowych robię tylko brzuch (ABS Killer, 6 packs in 6 weeks)

A z tym, co jeść to najlepiej samemu sobie sprawdzić co jeść ważąc się kilka razy dziennie. My zwykle przybywało 0,5-0,6 kg po posiłku, a w ciągu trzech godzin spalałam 0,3-0,4 kg z tego. Przez noc tracę 0,7 -0,9 kg. I ja jak jadłam węglowodany złożone na kolację to następnego dnia jak rano się zważyłam, nie miałam spadku. (a zwykle to 0,2 kg na dzień). Więc myślę (przynajmniej dla mnie), że twarożek z warzywami to o wiele lepsze wyjście niż makaron z tuńczykiem na kolację.

Mam nadzieję, że pomogłam
__________________
a head full of fears has no place for dreams
KasDi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-26, 18:28   #1533
chelle5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 25
Dot.: co zjadłaś/eś dzisiaj po treningu?

Hej, nie dam rady przegrzebać całego wątku w poszukiwaniu odpowiedzi Do tej pory po jakimkolwiek treningu, czy to siłowym, cardio czy interwałach jadłam same węgle, np banana, wafle ryżowe, daktyle suszone, a potem odkryłam, że trzeba też białko jeść Wszyscy polecają tuńczyka, ale nie chcę się truć rtęcią, a serek wiejski odpada. Podobnie piersi z kurczaka to same hormony W żadne białka serwatkowe nie będę inwestowac, bo mnie po prostu nie stać. Co w takim razie jeść po treningach?
chelle5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-27, 12:14   #1534
maalinkaa90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 259
Dot.: co zjadłaś/eś dzisiaj po treningu?

Tez chetnie sie dowiem bo sama jestem na etapie bananów i kurczaka i już mi się troche nudza ://
maalinkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-27, 15:30   #1535
Shiva1988
Raczkowanie
 
Avatar Shiva1988
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 115
Dot.: co zjadłaś/eś dzisiaj po treningu?

Ja po treningu dziś zjadłam łódeczki robione w piekarniku z dodatkiem oliwy z oliwek i ziół do tego pierś z kurczaka również z piekarnika oczywiście dzień wcześniej ją zamarynowałam.
Shiva1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-28, 11:52   #1536
maalinkaa90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 259
Dot.: co zjadłaś/eś dzisiaj po treningu?

Brzmi pysznie
maalinkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-30, 17:59   #1537
Aggis
Wtajemniczenie
 
Avatar Aggis
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 093
Dot.: co zjadłaś/eś dzisiaj po treningu?

Cytat:
Napisane przez chelle5 Pokaż wiadomość
Hej, nie dam rady przegrzebać całego wątku w poszukiwaniu odpowiedzi Do tej pory po jakimkolwiek treningu, czy to siłowym, cardio czy interwałach jadłam same węgle, np banana, wafle ryżowe, daktyle suszone, a potem odkryłam, że trzeba też białko jeść Wszyscy polecają tuńczyka, ale nie chcę się truć rtęcią, a serek wiejski odpada. Podobnie piersi z kurczaka to same hormony W żadne białka serwatkowe nie będę inwestowac, bo mnie po prostu nie stać. Co w takim razie jeść po treningach?
A co jesz normalnie do obiadu jako źródło białka? skoro mięso i ryby Ci nie pasują, serki i białko serwatkowe też nie, to zostają jeszcze jajka i warzywa strączkowe... zawsze możesz posiłek przed treningiem i po treningu mieć taki sam, także jeśli trenujesz po obiedzie to zrób większą porcję i podziel to na 2 części, jedną zjedz normalnie na obiad a drugą weź ze sobą i zjedz po treningu albo zaraz po powrocie do domu.
Aggis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-31, 18:13   #1538
maalinkaa90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 259
Dot.: co zjadłaś/eś dzisiaj po treningu?

W sumie fakt, odrzucając tyle typowych białkowych produktow niewiele zostaje..
maalinkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-31 19:13:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:28.