Jak chudne to trace piersi:(... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-03, 10:42   #1
Moniak19
Raczkowanie
 
Avatar Moniak19
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 203

Jak chudne to trace piersi:(...


Dziewczyny pomocy mam 167 i waże 59kg...a chciałambym ważyć 50kg. Problem jest w tym ze nie wyglądam na te 59 a przynajmniej nie w moich górnych partiach ciała (jestem poprostu chuda i mam bardzo mały biust) ...za to moje nogi i łydki są za grube(wszystko co jem wchodzi w nogi)...nogi nie wyglądają jak filary ale i tak musze je odchudzić. Przeraża mnie fakt że moge stracić całkowicie piersi, wszyscy mi zabraniają się odchudzać (gdyby wiedzieli ile waże ). Co mam zrobić aby wyszczuplić nożki i nie stracić atrybutów kobiecości. Błagam pomocy .
Moniak19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-03, 12:27   #2
asiek_waw
Raczkowanie
 
Avatar asiek_waw
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Poooznaaaaań:) / UK
Wiadomości: 163
Dot.: Jak chudne to trace piersi:(...

Dziewczyno Ty się przestań odchudzać!!! Sprawdź sobie lepiej współczynnik BMI!!! Narazie masz ok, ale 50 kg to już w Twoim przypadku niedowaga!!! Jeśli chcesz utrzymać biust, a zrzucic z nóg, to ja Ci proponuje NIE ZRZUCAĆ ale RZEŹBIĆ. Przejrzyj sobie forum i poszukaj - tu jest mnóstwo przykładów ćwiczeń na różne partie ciała. A jeśli samej ciężko CI coś dobrać, to może siłownia? Trener przygotuje Ci program, i będziesz szła tym tropem!
Pozdrawiam, i pamiętaj: nie przesadzaj!!!
__________________
71----> 66---> 60 POMOCY!!!
asiek_waw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-03, 13:18   #3
loneliness
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 568
Dot.: Jak chudne to trace piersi:(...

Masz taki sam typ figury, jak ja.
Mi widać żebra, mam chude rączki, a na dole ... W biodrach ponad 90cm, w udach onad 50cm - te wymiary mi odpowiadają, gdyby nie to że nie pasują do górnej części ciała. Wyglądam do połowy jak chudzinka, a na dole bardziej kobieco 2 w 1 :/ Chciałabym przytyć w górnej części ciała - i to w tłuszczyk - żeby mieć piersi , a wszystko mi idzie w łydki (są naprawdę GRUBE), uda i pupę (ona też jest NAPRAWDĘ gruba)... No, i w dolną partię brzuszka
I co tu począć? Wystarczy że regularnie ćwiczę (a jem normalnie) i tracę cały tłuszcz z górnej części ciała. A z dolnej - 4 razy wolniej...
__________________
OGŁOSZENIA PARAFIALNE

Dla osób odchudzających się: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=127964

Dla Przekupek: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=134950 - 13 sierpnia - DOKŁADKA!
loneliness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-08, 14:20   #4
tala
Zadomowienie
 
Avatar tala
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 543
Dot.: Jak chudne to trace piersi:(...

Dziewczyny, niestety mam ten sam problem. Zupełnie nie wiem co ztym robić. Czy może któraś z was poradziła sobie z tym problemem i może cos doradzić?
__________________
Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post40598071
Zapraszam do wymiany!
tala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:32.