Sukienka weselna dla puszystej dziewczyny. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-10, 10:58   #1
Cata
Raczkowanie
 
Avatar Cata
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 37

Sukienka weselna dla puszystej dziewczyny.


Witajcie.! Pilnie potrzebuję porady w pewnej sprawie. Wkrótce czeka mnie wesele u kuzynki i mam problem z wyborem sukienki. Mam 26 lat i nietypową budowę ciała - jestem "puszysta" - mam 167 cm wzrostu, 77 kg wagi, moje wymiary to 103-93-106 . Moim najmocniejszym punktem są dość szczupłe i zgrabne nogi. Chciałabym , aby specjalistka doradziła mi w jakim fasonie wyglądałabym najkorzystniej - z chęcią zobaczyłabym przykłady jeśli można wstawić linka do zdjęcia. Sama od siebie mogę tylko nadmienić, że nie chciałabym sukienki z odkrytmi ramionami, bo czuję się jakoś dyskomfortowo . Dzięki z góry za odpowiedź.
Cata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 13:39   #2
BlueRoses
Rozeznanie
 
Avatar BlueRoses
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Różany ogród
Wiadomości: 978
Dot.: Sukienka weselna dla puszystej dziewczyny.

mam takie samy wymiary jak ty z tym ze jestem nizsza i mam brzydkie nogi sama sie zastanawiam nad taka sukieneczka z tym ze dluga prosze
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=879229493
__________________
"Jestem samolubna, niecierpliwa i trochę niepewna siebie.
Popełniam błędy, tracę kontrolę i jestem czasami ciężka do zniesienia.
Ale jeśli nie potrafisz znieść mnie kiedy jestem najgorsza, to cholernie pewne,
ze nie zasługujesz na mnie, kiedy jestem najlepsza. ”
- Marilyn Monroe 
BlueRoses jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 14:32   #3
Cata
Raczkowanie
 
Avatar Cata
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 37
Dot.: Sukienka weselna dla puszystej dziewczyny.

Dzięki za ciekawe propozycje. Tylko zastanawiam się czy dobrze wyglądałabym w sukience odciętej pod biustem, bo ponoć osoby z wystającym brzuszkiem nie powinny zakładać takich sukienek.
Cata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 15:46   #4
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Sukienka weselna dla puszystej dziewczyny.

Cytat:
Napisane przez Cata Pokaż wiadomość
Witajcie.! Pilnie potrzebuję porady w pewnej sprawie. Wkrótce czeka mnie wesele u kuzynki i mam problem z wyborem sukienki. Mam 26 lat i nietypową budowę ciała - jestem "puszysta" - mam 167 cm wzrostu, 77 kg wagi, moje wymiary to 103-93-106 . Moim najmocniejszym punktem są dość szczupłe i zgrabne nogi. Chciałabym , aby specjalistka doradziła mi w jakim fasonie wyglądałabym najkorzystniej - z chęcią zobaczyłabym przykłady jeśli można wstawić linka do zdjęcia. Sama od siebie mogę tylko nadmienić, że nie chciałabym sukienki z odkrytmi ramionami, bo czuję się jakoś dyskomfortowo . Dzięki z góry za odpowiedź.
na pewno dobrze zmierzyłaś talię ?

nawet będąc konkretnym jabłkiem z figurki to chyba jednak te 93cm to za dużo o wiele - mi to bardziej wygląda na wymiar miejsca w którym kończy sie pas spodni niż talię w okolicy pępka...
moja mama waży ok. 100kg przy podobnym wzroście i tyle w talii nie ma chociaż brzuszek ma konkretny
jaki rozmiar stanika nosisz ? bo mając 103 w biuście, 93 w talii to byś miała ok 98 cm pod biustem...- to dość ważne bo trzeba ustalić jaki dekold by ci najbardziej pasował

a co do sukienki

są np. sukienki odciete pod biustem ale z takim szerokim dopasowanym pasem pod odcięcie a dopiero niżej puszczone luźno - i wydaje mi się, że w takiej byłoby całkiem dobrze
sukienke bym wybrała na szerszych ramiączkach a do tego króciutkie bolerko/rękawki skoro w samej sukience nie czujesz sie komfortowo - sądze, ze taki komplet lepiej wygląda niż np. sukienka z rękawkami od razu
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 16:39   #5
Cata
Raczkowanie
 
Avatar Cata
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 37
Dot.: Sukienka weselna dla puszystej dziewczyny.

No więc słusznie stwierdziłam, że jestem "nietypowa". Cierpię z powodu talii. Nie mam odstającego tyłeczka , szerokich bioder - stosunkowo do talii. I to jest zawsze problemem przy kupowaniu np. spodni od garnituru - kiedy w pasie wszystko jest OK, to w biodrach wyglądam jak w namiocie. I zawsze wszystko oddaję do poprawki.
Moj rozmiar stanika to C-90.
A więc mam rozumieć, że te propozycje od BlueRoses są odpowiednie dla mojej figury?
Dzięki za cenne rady
Cata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 16:59   #6
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Sukienka weselna dla puszystej dziewczyny.

Cytat:
Napisane przez Cata Pokaż wiadomość
No więc słusznie stwierdziłam, że jestem "nietypowa". Cierpię z powodu talii. Nie mam odstającego tyłeczka , szerokich bioder - stosunkowo do talii. I to jest zawsze problemem przy kupowaniu np. spodni od garnituru - kiedy w pasie wszystko jest OK, to w biodrach wyglądam jak w namiocie. I zawsze wszystko oddaję do poprawki.
Moj rozmiar stanika to C-90.
A więc mam rozumieć, że te propozycje od BlueRoses są odpowiednie dla mojej figury?
Dzięki za cenne rady

wiesz akurat każda kobieta z jakimkolwiek wcięciem to ma w tym kraju problemy z ubraniem się ;/ bo jednak producenci szyja na prostokąt nie uwzględniając wcięć itp

co do stanika - polecam wątek o doborze rozmiarów ( coś w stylu " czy masz dobrze dobrany rozmiar" ) - bo ten na pewno dobry nie jest, a dobrzy wyeksponowany biust super wpłynie na sylwetkę

co do sukienek myślałam o czymś takim :

http://moda.allegro.pl/item867252093...rna_tu_40.html

ten sztywniejszy pas podziałaby w sumie trochę jak gorset korygujący i wydobyłby talię i łądnie dopasował do bioder, tak sądzę

ewentualnie coś w tym stylu tylko bardziej weselnego ( bo tutaj o sam fason mi chodzi)
http://moda.allegro.pl/item868484073...nie_kolor.html

no uważam, że takie większe sylwetki całkiem dobrze wyglądają w dopasowanych fasonach które trzymają sylwetkę w ryzach

a w sumie to te 167/77kg to nie tak znowu dużo
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 17:50   #7
Cata
Raczkowanie
 
Avatar Cata
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 37
Dot.: Sukienka weselna dla puszystej dziewczyny.

Oki dzięki. Ta pierwsza sukienka jest chyba bardziej weselna niz ta druga... .
Dzięki za radę ze stanikiem.
Cata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-10, 19:12   #8
ishtar
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 648
Dot.: Sukienka weselna dla puszystej dziewczyny.

Napewno masz ładny biust, jak jeszcze dobrze dobierzesz stanik to można go trochę "odkryć" by schować brzuszek.

Kolory napewno stonowane, ale niekoniecznie bardzo ciemne - nie wiem jaki masz typ urody, ale dobierz kolor w odpowiednim odcieniu do Twojej urody.

Jeśli nie chcesz odsłaniać ramion to proponowałabym sukienkę z rękawkami motylkami, odcinaną pod biustem, długość do kolan (skoro piszesz, że masz ładne nogi). Ewentualnie sukienka na ramiączkach, do tego ładne bolerko (np. koronkowe z krótkim rękawkiem).

Eyo podała też dobry przykład pierwszą sukienką - amerykański dekolt, pas ściągnie troche brzuszek i długość też jest świetna Unikaj satyny - niestety pokazuje wszelkie mankamenty figury, dobry byłby szyfon, żorżeta. Unikaj również nadmiernych ozdób na sukience - tam gdzie najwiecej się "dzieje" skupia wzrok. Przy stonowanej sukience możesz postawić na dodatki

Możesz też postawić na kopertowy fason

Ogólna zasada - schować, to co chcemy okryć, pokazać to, co mamy najładniejsze

Poniżej przykładowe zdjecia.
ishtar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 20:09   #9
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Sukienka weselna dla puszystej dziewczyny.

a ja bym poszukala tez takich fasonów sporo takich widziałam np w Solarze
Faktury tej sukienki też są dobre bo rozpraszają wzrok

http://www.asos.com/Full-Circle/Full...t=-1&clr=Multi
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 21:17   #10
Cata
Raczkowanie
 
Avatar Cata
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 37
Dot.: Sukienka weselna dla puszystej dziewczyny.

Cytat:
Napisane przez ishtar Pokaż wiadomość
Napewno masz ładny biust, jak jeszcze dobrze dobierzesz stanik to można go trochę "odkryć" by schować brzuszek.

Kolory napewno stonowane, ale niekoniecznie bardzo ciemne - nie wiem jaki masz typ urody, ale dobierz kolor w odpowiednim odcieniu do Twojej urody.

Jeśli nie chcesz odsłaniać ramion to proponowałabym sukienkę z rękawkami motylkami, odcinaną pod biustem, długość do kolan (skoro piszesz, że masz ładne nogi). Ewentualnie sukienka na ramiączkach, do tego ładne bolerko (np. koronkowe z krótkim rękawkiem).

Eyo podała też dobry przykład pierwszą sukienką - amerykański dekolt, pas ściągnie troche brzuszek i długość też jest świetna Unikaj satyny - niestety pokazuje wszelkie mankamenty figury, dobry byłby szyfon, żorżeta. Unikaj również nadmiernych ozdób na sukience - tam gdzie najwiecej się "dzieje" skupia wzrok. Przy stonowanej sukience możesz postawić na dodatki

Możesz też postawić na kopertowy fason

Ogólna zasada - schować, to co chcemy okryć, pokazać to, co mamy najładniejsze

Poniżej przykładowe zdjecia.

Dzięki za ciekawe propozycje. Szczególnie cenne rady dotyczące materiału, sukienki z satyny podobały mi się ale obawiałam się jak bedzie zachowywał się materiał. Teraz już odrzucam pomysły na satynowe sukienki.
Zastanawiam się nad gorsetem modelującym brzuch, talię i biust - czy uważacie że to dobry pomysł, by podreperować look figury?
Cata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 21:21   #11
ishtar
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 648
Dot.: Sukienka weselna dla puszystej dziewczyny.

Cytat:
Napisane przez Cata Pokaż wiadomość
Dzięki za ciekawe propozycje. Szczególnie cenne rady dotyczące materiału, sukienki z satyny podobały mi się ale obawiałam się jak bedzie zachowywał się materiał. Teraz już odrzucam pomysły na satynowe sukienki.
Zastanawiam się nad gorsetem modelującym brzuch, talię i biust - czy uważacie że to dobry pomysł, by podreperować look figury?
Zawsze możesz zakupić takie "majty" (nie pamiętam jak się one nazywają , zakłada sie je pod sukienki - sięgają od pupy aż pod biust - trzymają wszystkow ryzach

Gorsety też są ok, ale musisz uważać na fason - nie wszystkie trzymają, tak jakbyśmy tego chciały, w większości przypadków są sztywne i niestety innymi stronami "wypływa" ciałko, które chcemy schować (przepraszam za tak obrazowe stwiedzenie).
ishtar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-10, 21:28   #12
Cata
Raczkowanie
 
Avatar Cata
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 37
Dot.: Sukienka weselna dla puszystej dziewczyny.

Cytat:
Napisane przez ishtar Pokaż wiadomość
Zawsze możesz zakupić takie "majty" (nie pamiętam jak się one nazywają , zakłada sie je pod sukienki - sięgają od pupy aż pod biust - trzymają wszystkow ryzach

Gorsety też są ok, ale musisz uważać na fason - nie wszystkie trzymają, tak jakbyśmy tego chciały, w większości przypadków są sztywne i niestety innymi stronami "wypływa" ciałko, które chcemy schować (przepraszam za tak obrazowe stwiedzenie).

A co sądzisz o takim gorsecie: http://image.ceneo.pl/data/products/156262/product.jpg Czy to jest "odpowiedni fason"?
Cata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 21:34   #13
ishtar
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 648
Dot.: Sukienka weselna dla puszystej dziewczyny.

Tak, takie coś fajnie powinno utrzymać ciałko w ryzach

I w ogóle się nie zrozumiałyśmy (albo ja nie doczytałam ), myślałam, że chodzi Ci o taki gorset w sukience

Ten fason z linka jest nawet lepszy od tego, coja proponowałam

Poza tym moja droga, jak dziewczyny pisały 77 kg to nie jest tak źle
Kup tej gorset modelujący, ubierz go i pochodź po sklepachw poszukiwaniu sukienki. Weź przyjaciółkę- będzie dużo lepszym doradcą niż facet, poprzymierzaj, powybrzydzaj (mniej więcej wiesz, czego chcesz szukać) i napewno znajdziesz swoją wymarzoną kreację. A że teraz jeszcze są wyprzedaże to zyć - nie umierać!

Nie wiem skad jesteś, ale w Krakowie jest sporo sklepów, które mają większe rozmiary fajnych sukienek
ishtar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 21:35   #14
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Sukienka weselna dla puszystej dziewczyny.

gorset to bardzo dobry pomysł - można takie podpatrzeć w programch Trinny i Sussany ( pewnie źle napisałam ;D ) - one pokazują co mogą zdziałac dobrze dobrane gorsety

ale wydaje mi się, że to jednak wypadałoby przymierzyć bo jednak takie body da mniejszy efekt niż dobry gorset - chociaż jak porządne to pewnie też jakiś da
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 21:42   #15
Cata
Raczkowanie
 
Avatar Cata
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 37
Dot.: Sukienka weselna dla puszystej dziewczyny.

Dziewczyny - dzięki za cenne rady. W tygodniu zacznę poszukiwania, z moją przyjaciółką, oczywiście . Miałam pomysł na sukienkę, jedną z propozycji http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=879229 493 , ale odradzacie satynę, więc pójdę w innym kierunku, choć przyznam, że najpierw się nastawiłam do niej bardzo. Bo mam straszny kompleks na punkcie ramion, zbyt masywnych, jak mniemam.
Cata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 21:48   #16
ishtar
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 648
Dot.: Sukienka weselna dla puszystej dziewczyny.

Cytat:
Napisane przez Cata Pokaż wiadomość
Dziewczyny - dzięki za cenne rady. W tygodniu zacznę poszukiwania, z moją przyjaciółką, oczywiście . Miałam pomysł na sukienkę, jedną z propozycji http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=879229 493 , ale odradzacie satynę, więc pójdę w innym kierunku, choć przyznam, że najpierw się nastawiłam do niej bardzo. Bo mam straszny kompleks na punkcie ramion, zbyt masywnych, jak mniemam.
Taki krój sukienki napewno powiększy ramiona, a skoro Ty sama się z nimi źle czujesz to i w sukience będzie podobnie.

Jeśli znajdziesz sukienkę na ramiaczkach to koniecznie nie na bardzo cieniutkich -nie podtrzymają dobrze biustu. Albo jedno z rozwiązań zaproponowanych przeze mnie - rękawki motylki (ładne, zwiewne), rękawek mały do linii pachy (nie wiem jak to dokładnie kreślić), albo bolerko (napewno znajdziesz kilka ładnych fasonów).

Zawsze jakimś rozwiązaniem może być szal, ale wg mnie w szalach dobrze wyglądają tylko dojrzałe kobiety.
ishtar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 21:54   #17
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Sukienka weselna dla puszystej dziewczyny.

posłuchaj ishtar bo dobrze mówi ma rację co do rękawków
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 21:56   #18
Cata
Raczkowanie
 
Avatar Cata
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 37
Dot.: Sukienka weselna dla puszystej dziewczyny.

Cytat:
Napisane przez ishtar Pokaż wiadomość
Taki krój sukienki napewno powiększy ramiona, a skoro Ty sama się z nimi źle czujesz to i w sukience będzie podobnie.

Jeśli znajdziesz sukienkę na ramiaczkach to koniecznie nie na bardzo cieniutkich -nie podtrzymają dobrze biustu. Albo jedno z rozwiązań zaproponowanych przeze mnie - rękawki motylki (ładne, zwiewne), rękawek mały do linii pachy (nie wiem jak to dokładnie kreślić), albo bolerko (napewno znajdziesz kilka ładnych fasonów).

Zawsze jakimś rozwiązaniem może być szal, ale wg mnie w szalach dobrze wyglądają tylko dojrzałe kobiety.

Qrcze myślałam ze to jest własnie rękawek motylek http://images46.fotosik.pl/245/ad5019dadc856648.jpg , no ale ja się tam nie znam. W sumie obawiam się sukienek na ramiączka jakoś strasznie no, może uda mi się znależź coś pośredniego, czyli ten motylek
Cata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 11:23   #19
ronja
Zadomowienie
 
Avatar ronja
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 385
Dot.: Sukienka weselna dla puszystej dziewczyny.

Był podobny wątek dotyczący sukienek na studniówkę, dziewczyny wklejały sporo ciekawych zdjęć, może znajdziesz coś dla siebie: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...t=studni%F3wka
ronja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-11, 20:26   #20
Cata
Raczkowanie
 
Avatar Cata
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 37
Dot.: Sukienka weselna dla puszystej dziewczyny.

Dzięki za linka fajne propozycje sukienek. Cały czas przeglądam. Zastanawiam się nad taką sukienką czy byłoby mi w niej dobrze?
http://images40.fotosik.pl/242/cbe1414c3504ceac.jpg
Cata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 21:38   #21
jedwabnik
Raczkowanie
 
Avatar jedwabnik
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 41
Dot.: Sukienka weselna dla puszystej dziewczyny.

proszę troszkę różnych rękawków:
jedwabnik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-17, 08:15   #22
Cata
Raczkowanie
 
Avatar Cata
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 37
Dot.: Sukienka weselna dla puszystej dziewczyny.

Tego typu rękawki nawet mi się podobają. Przejrzałam parę stron z Forum z poradami dla puszystych i się przekonuję do Waszych propozycji (amerykański dekold + bolerko).
Cata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-17, 08:42   #23
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Sukienka weselna dla puszystej dziewczyny.

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...0&d=1263245871 tutaj wygląda bardzo ładnie - ładnie podkreślona talia grubszym pasem materiału, ramionka zakryte, biust wyeksponowany
myślę, że taka sukienka w wersji do kolan też by ładnie się prezentowała
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-28, 18:54   #24
helga3685
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1
Dot.: Sukienka weselna dla puszystej dziewczyny.

Witam, jestem tu pierwszy raz więc wszystkich serdecznie pozdrawiam.
Proszę też o poradę w sprawie sukni na ślub. Wprawdzie nie na swój.Będę świadkową na ślubie brata i nie wiem w co śię ubrać -myślałam o sukience. Mam 175 cm wzrostu i dość obszerną budowę ciała - wymiary Biust-110cm, pod biustem- 97. w pasie 104 a w biodrach 118

myślałam o tej
http://moda.allegro.pl/item105631318..._56_tu_50.html
helga3685 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-30, 09:33   #25
aliganza_fashion_lover
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 15
Dot.: Sukienka weselna dla puszystej dziewczyny.

Cytat:
Napisane przez Cata Pokaż wiadomość
Witajcie.! Pilnie potrzebuję porady w pewnej sprawie. Wkrótce czeka mnie wesele u kuzynki i mam problem z wyborem sukienki. Mam 26 lat i nietypową budowę ciała - jestem "puszysta" - mam 167 cm wzrostu, 77 kg wagi, moje wymiary to 103-93-106 . Moim najmocniejszym punktem są dość szczupłe i zgrabne nogi. Chciałabym , aby specjalistka doradziła mi w jakim fasonie wyglądałabym najkorzystniej - z chęcią zobaczyłabym przykłady jeśli można wstawić linka do zdjęcia. Sama od siebie mogę tylko nadmienić, że nie chciałabym sukienki z odkrytmi ramionami, bo czuję się jakoś dyskomfortowo . Dzięki z góry za odpowiedź.
Skoro masz zgrabne nogi to koniecznie musisz je odslonic i pokazac !
Znalazlam takie sukienki z monaco, odcieta pod biustem, zakryje kraglosci i tak jak chcialas jest z rekawkiem.Co sadzisz?
aliganza_fashion_lover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-30, 09:37   #26
aliganza_fashion_lover
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 15
Dot.: Sukienka weselna dla puszystej dziewczyny.

Cytat:
Napisane przez helga3685 Pokaż wiadomość
Witam, jestem tu pierwszy raz więc wszystkich serdecznie pozdrawiam.
Proszę też o poradę w sprawie sukni na ślub. Wprawdzie nie na swój.Będę świadkową na ślubie brata i nie wiem w co śię ubrać -myślałam o sukience. Mam 175 cm wzrostu i dość obszerną budowę ciała - wymiary Biust-110cm, pod biustem- 97. w pasie 104 a w biodrach 118

myślałam o tej
http://moda.allegro.pl/item105631318..._56_tu_50.html
Mnie ta z linku nie przekonuje, nie lubie taft, i kolory sa dosc przygnebiajace.
Tak jak autorce watku ,polecilabym Ci sukienki z monaco.
Skoro jestes swiadkowa to musisz wygladac znakomicie!
To moje propozycje.
aliganza_fashion_lover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:10.