Początki z makijażem - makijaż dla początkujących i nie tylko - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-11-23, 15:50   #361
ssdziuniass
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 213
Dot.: Niezbędne narzędzia ;-)

Ja osobiście mogę powiedzieć, że zamieniłam podkład na bbc krem. Róż z bourjois najlepszy!

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ssdziuniass jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-23, 15:50   #362
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: Niezbędne narzędzia ;-)

przez internet nikt nie podejmie sie doradzania podkładów , korektorów itd tymbardziej ze kolor rzeba dobrac kazda z nas tworzyla swoja kolekcje powoli...czasem tez buble sie zdarzaly wiec nie licz ze ktos Ci powie..kup to i to i bedzie super u Ciebie, bo tak nie bedzie
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-23, 16:20   #363
ssdziuniass
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 213
Dot.: Niezbędne narzędzia ;-)

Kolor może i nie, ale sprawdzony produkt to jak najbardziej

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 17:20 ---------- Poprzedni post napisano o 17:19 ----------

Warto też się w bazę pod makijaż zaopatrzyć.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ssdziuniass jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-23, 16:36   #364
Binoche
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 180
Dot.: Niezbędne narzędzia ;-)

A jak dla mnie to baza nie jest potrzebna na pewno potrzebna jest paletka naturalnych matowych cieni do codziennego makijażu

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Binoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-23, 19:42   #365
Maianthemum
Rozeznanie
 
Avatar Maianthemum
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 717
Dot.: Niezbędne narzędzia ;-)

Dokładnie, przez Internet trudno jest doradzić w kwestii doboru podkładu, korektora, pudru nawet. Najlepiej wybrać się do dobrej wizażystki gdzieś w Twojej okolicy - wtedy porada będzie miała większy sens
__________________
Wizaż i kosmetyki - Face Up to Make Up - FanPage


Maianthemum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-23, 21:32   #366
bejata440
Zakorzenienie
 
Avatar bejata440
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Oberbayern
Wiadomości: 8 014
Dot.: Niezbędne narzędzia ;-)

dzięki za odpowiedzi.
Poszperałam już po necie żeby wiedzieć chociaż jakie pędzle i ile potrzebuje.
Nie wiem wciąż jak radzić sobie z tymi worami, ale chyba się wybiore do jakiegoś douglasa, zeby mi pomogli - ostatnio spotkałam bardzo kompetentne i miłe Panie tam
__________________
inst
bejata440 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-23, 21:36   #367
Binoche
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 180
Dot.: Niezbędne narzędzia ;-)

Na wory to korektor i coś rozswietlajacego
Binoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-23, 21:50   #368
onlyREDlips
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 102
Dot.: Niezbędne narzędzia ;-)

Trudno doradzić kolory czy firmy, ale można powiedzieć bez czego nie można się obyć Ja np. potrzebuję odpowiedniego cienia do brwi Mam rzadkie i ciemne, ale i tak muszę je poprawiać No i długo szukałam pędzelka, którym mi się dobrze nakładało O dziwo, najlepiej mi się koloruje brwi pędzelkiem z avonu. Był kiedyś taki czteroczęściowy Dla mnie jedyny, który się sprawdził.
onlyREDlips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-24, 07:27   #369
JOAQUILE
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 170
Dot.: Niezbędne narzędzia ;-)

Czarna kredka i czerwona szminka
JOAQUILE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-24, 18:15   #370
bejata440
Zakorzenienie
 
Avatar bejata440
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Oberbayern
Wiadomości: 8 014
Dot.: Niezbędne narzędzia ;-)

jutro idę na małe zakupy, pochwalę się jeśli coś złowię!
__________________
inst
bejata440 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-25, 10:02   #371
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Niezbędne narzędzia ;-)

Cytat:
Napisane przez bejata440 Pokaż wiadomość
jutro idę na małe zakupy, pochwalę się jeśli coś złowię!
Zapraszam do tego wątku. Jego lektura może okaże się dla Ciebie pomocna .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-25, 10:10   #372
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Niezbędne narzędzia ;-)

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
przez internet nikt nie podejmie sie doradzania podkładów , korektorów itd tymbardziej ze kolor rzeba dobrac kazda z nas tworzyla swoja kolekcje powoli...czasem tez buble sie zdarzaly wiec nie licz ze ktos Ci powie..kup to i to i bedzie super u Ciebie, bo tak nie bedzie
Dokładnie, najlepszą metodą jest metoda prób i błędów

---------- Dopisano o 11:10 ---------- Poprzedni post napisano o 11:07 ----------

Cytat:
Napisane przez bejata440 Pokaż wiadomość
dzięki za odpowiedzi.
Poszperałam już po necie żeby wiedzieć chociaż jakie pędzle i ile potrzebuje.
Nie wiem wciąż jak radzić sobie z tymi worami, ale chyba się wybiore do jakiegoś douglasa, zeby mi pomogli - ostatnio spotkałam bardzo kompetentne i miłe Panie tam
Mogę Ci polecić korektor NYX HD W douglasie za 30zł, super kryje ale jest go malutko;p

Masz jakieś pędzle już? Na twoim miejscu pomału kupowałabym choćby po 1-2 ale dobrych, zamiast od razu zestawu 30 pędzli za 50zł gdzie 2/3 i tak nie użyjesz a poza tym będą kiepskiej jakości.
Wczoraj kupiłam 3 pierwsze pędzelki maestro, bo pojawiły się u mnie stacjonarnie Jeszcze za wiele o nich nie powiem, ale miło mnie zaskoczył napis "made in poland" Real techniques nie polecam, wg mnie drogie i przereklamowane (mam 2 - do podkładu i taki mały ch* wie do czego).
Najlepsze wg mnie są hakuro
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-25, 17:36   #373
bejata440
Zakorzenienie
 
Avatar bejata440
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Oberbayern
Wiadomości: 8 014
Dot.: Niezbędne narzędzia ;-)

Kupiłam parę rzeczy już. Napiszę za jakiś czas dokładnie, bo mam 5 minut przerwy w nauce teraz. Jak skończę to Wam opiszę. Dzięki za wszelkie odpowiedzi!

Rozglądałam się też za praktyczną kosmetyczką do torebki. W sumie mam jedną, ale wciskam tam rzeczy na chama i nie wiem czy w ogóle są mi potrzebne, by je mieć zawsze przy sobie. Więc pewnie jedna większa do łazienki i do tego malutka do torebki z najpotrzebniejszymi kosmetykami.

a więc:
mam : cienie rimmel oo2 smokey brun
4 pędzle w etui jako prezent do zakupów (pierwsze pędzle w życiu)
tusz 2000cal maxfactor

puder w kamieniu i podkład mam jeszcze, ale na pewno wybiorę się do wizażystki by dobrać dla mnie odpowiedni gdy się skończą. znalazlam również korektor w pędzelku. pouużywam. również zdam się na polecenie wizażystki. jestem w stanie wyłożyć na to pieniążka , bo mam dość tych worów
__________________
inst

Edytowane przez bejata440
Czas edycji: 2014-11-25 o 19:58
bejata440 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-27, 07:25   #374
kryssska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 84
Dot.: Początki z makijażem - makijaż dla początkujących

Rozswietlacz pod oczy
kryssska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-27, 09:11   #375
Sylwia1900r
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia1900r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 464
Dot.: Początki z makijażem - makijaż dla początkujących

Zależy kto jaką ma cerę ale dla mnie niezbędny jest żółty korektor, lepiej kupić jakiś droższy to ma więcej żółci w masie i lepiej kryje, a ukrywa krosty, siniaki, rany jak ktoś ma, czerwone naczynka, blizny potrądzikowe.
Żeby był lepiej rozcieralny to mieszam z matującym podkładem (jaki się lubi) i to na twarzy super się wchłania i ukrywa, wystarczy potem przypudrować i nic nie widać.
Sylwia1900r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-27, 09:36   #376
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Początki z makijażem - makijaż dla początkujących

Na czerwone problemy - zielony korektor
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-27, 09:48   #377
Sylwia1900r
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia1900r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 464
Dot.: Początki z makijażem - makijaż dla początkujących

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Na czerwone problemy - zielony korektor
Nie tylko Zależy też ile tej zieleni jest w kosmetyku, jak za mało to nie ukryje, musi być dość stężona. A łatwo zieleni dać za dużo na twarz, a żółty łatwiej ukryć beżowym podkładem lub pudrem.
Trzeba mieć wprawę w nakładaniu, pierwszy raz najtrudniejszy a potem już znamy proporcje i ilość jakiej potrzebujemy na swoją buzię.
Fioletowy kolor tez ukrywa, ale ja się akurat dziwnie czuję go nakładając i boję się później że wylezie mi spod podkładu.
Sylwia1900r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-08, 19:12   #378
martyyn
Raczkowanie
 
Avatar martyyn
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 317
Wstyd się przyznać...

... ale mam 25 lat i się nie maluję. Po prostu no nie. Nigdy jakoś nie miałam na to ani czasu, ani umiejętności, czasami ewentualnie pomalowałam rzęsy (mam długie, ale jasne jako blondynka i zazwyczaj ich po prostu nie widać), czasami chadzam na hennę i najlepszy efekt jest tuż po, jak barwnik "zajedzie" na linię rzęs i wyglądam jakbym miała taką ciemną, arabską oprawę Pracuję w domu, więc motywacji mam mało, ale niedawno wyszłam za mąż (mężowi podobno się taka saute podobam i tak ) i oczywiście miałam robiony pełny makijaż na ślub. Wyglądało to obłędnie, czułam się ładniejsza i jakaś taka... kompletniejsza. Ślub się skończył, makijaż zmyłam i jest po staremu.

Jak zacząć? Jak czasami oglądam vloggerki modowe (zwłaszcza brytyjskie, bo po prostu podoba mi się akcent :P), jak żonglują terminologią, nie mam kompletnie pojęcia o co chodzi. Już sobie siebie wyobrażam na kursie "makijaż dla bystrzaków", w gronie szesnastolatek Problem też polega na tym, że mam bardzo problematyczną skórę - mam łojotokowe zapalenie skóry, które przychodzi kiedy chce i nie ma na to lekarstwa. W efekcie skóra jest bardzo łuszcząca się, warstwowa, czasami jakby poparzona. Nic nie mogę z tym zrobić, peelingi jeszcze pogarszają sprawę. Jest tak tydzień, potem jest fajnie przez kilka dni i znowu to samo. Z tego względu, wszelkie fluidy, podkłady, pudry dają krajobraz księżycowy, a ja skóry po prostu ze względów medycznych nie jestem w stanie doprowadzić do gładkości raz na zawsze.

Pomocy?
__________________
Żona jednego małża.

Pani tłumacz na swoim.

Kierowca in progress
martyyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-08, 20:55   #379
semprebambino
Wtajemniczenie
 
Avatar semprebambino
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2 219
Dot.: Wstyd się przyznać...

Ja też właśnie zaczynam, przeglądam oferty sklepów chcesz się malować tradycyjnie: tusz, kreska czy chcesz robić jakieś kombinacje z cieniami, modelowanie twarzy. Kupiłaś już coś?
__________________
Sempre zaczyna się malować taki tam nowy, kosmetyczny blog
semprebambino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-08, 21:21   #380
martyyn
Raczkowanie
 
Avatar martyyn
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 317
Dot.: Wstyd się przyznać...

Mam w domu kilka kredek, eyeliner, wiem jaki mam typ powieki (opadającą, jak Elizabeth Banks, katosu zrobiła o tym kiedyś świetny filmik) i oko jako tako potrafię sobie zrobić (z cieniami bym nie przesadzała, raczej takie neutralne barwy, żeby było widać, że mam oko ), gorzej z tym, co na całą buzię, z kolorem. Wiem, że raczej powinnam dobierać chłodniejsze barwy (bardziej w róż) niż cieplejsze (pomarańcz). I tak jak mówię - u mnie z fakturą twarzy jest fatalnie, jak tylko coś nałożę to wyglądam jakby mnie ktoś oklepał mokrym piaskiem -___-
__________________
Żona jednego małża.

Pani tłumacz na swoim.

Kierowca in progress
martyyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-08, 22:22   #381
semprebambino
Wtajemniczenie
 
Avatar semprebambino
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2 219
Dot.: Wstyd się przyznać...

a co ci nakładała kosmetyczka?
__________________
Sempre zaczyna się malować taki tam nowy, kosmetyczny blog
semprebambino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-08, 23:46   #382
martyyn
Raczkowanie
 
Avatar martyyn
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 317
Dot.: Wstyd się przyznać...

Właśnie dobre pytanie, chyba się do niej przejdę i zapytam, bo chociaż zna mnie od lat, makijaż robiła mi pierwszy raz i już przy próbnym trafiła w dziesiątkę - buzia była gładka (efekt morderczych zabiegów przedślubnych ), kolor pasował idealnie, zupełnie jak bym nic na twarzy nie miała, a to o to chyba chodzi dodam, że się nie opalam praktycznie wcale, więc kolor całego ciała mam równy (czytaj: trupio blady ).
__________________
Żona jednego małża.

Pani tłumacz na swoim.

Kierowca in progress
martyyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-09, 00:17   #383
semprebambino
Wtajemniczenie
 
Avatar semprebambino
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2 219
Dot.: Wstyd się przyznać...

A widzisz, najprostsze rozwiązanie - używać tego co ona ja jeszcze musze wybrać podkład, tusz do rzęs, eyeliner i może jakąś kredke do brwi. Kompletnie nie umiem robić takich zakupów
__________________
Sempre zaczyna się malować taki tam nowy, kosmetyczny blog
semprebambino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-09, 00:34   #384
martyyn
Raczkowanie
 
Avatar martyyn
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 317
Dot.: Wstyd się przyznać...

Czasami chadzam z przyjaciółką, młodszą ode mnie, ale robiącą makijaż praktycznie codziennie. "Ej, powiedz mi, który kolor korektora bardziej pasuje?", po czym widząc moją nieskalaną wiedzą minę odpuszcza

Jedna z vloggerek z youtube, profesjonalna wizażystka, twierdzi, że do dzisiaj poszukuje "podkładu idealnego". Testuje mnóstwo, ale nie znalazła jeszcze "tego jednego jedynego".
__________________
Żona jednego małża.

Pani tłumacz na swoim.

Kierowca in progress
martyyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-09, 01:16   #385
semprebambino
Wtajemniczenie
 
Avatar semprebambino
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2 219
Dot.: Wstyd się przyznać...

Ja myślę o korektorach z inglota, może jutro się przejdę? A z tuszem to już w ogóle największy problem, ale chyba już podjęłam decyzję
__________________
Sempre zaczyna się malować taki tam nowy, kosmetyczny blog
semprebambino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-09, 07:20   #386
Gosia_73
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: okolice Wawy
Wiadomości: 23
Dot.: Wstyd się przyznać...

Kosmetyczka na pewno Ci coś podpowie, może jeszcze zapytaj jakąś koleżankę, której makijaż Ci się podoba? W sumie jak się teraz zastanawiam, to nikt mnie nie uczył makijażu, jakoś tak samo wyszło... metodą prób i błędów. Kiedyś nie było youtube'a , a mamy mówiły, że nie wolno się malować A teraz jest tyyyyyle możliwości
Gosia_73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-09, 08:01   #387
martyyn
Raczkowanie
 
Avatar martyyn
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 317
Dot.: Wstyd się przyznać...

Tuszy moja mama zawsze kupuje kilka, próbuje i oddaje połowę mnie nigdy nie zwracałam na to uwagi, ale też nigdy nie byłam z tuszu niezadowolona - rzęsy już mam, długie i podkręcone, chodzi wyłącznie o kolor
__________________
Żona jednego małża.

Pani tłumacz na swoim.

Kierowca in progress
martyyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-09, 08:18   #388
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Wstyd się przyznać...

Cytat:
Napisane przez martyyn Pokaż wiadomość
... ale mam 25 lat i się nie maluję. Po prostu no nie. Nigdy jakoś nie miałam na to ani czasu, ani umiejętności, czasami ewentualnie pomalowałam rzęsy (mam długie, ale jasne jako blondynka i zazwyczaj ich po prostu nie widać), czasami chadzam na hennę i najlepszy efekt jest tuż po, jak barwnik "zajedzie" na linię rzęs i wyglądam jakbym miała taką ciemną, arabską oprawę Pracuję w domu, więc motywacji mam mało, ale niedawno wyszłam za mąż (mężowi podobno się taka saute podobam i tak ) i oczywiście miałam robiony pełny makijaż na ślub. Wyglądało to obłędnie, czułam się ładniejsza i jakaś taka... kompletniejsza. Ślub się skończył, makijaż zmyłam i jest po staremu.

Jak zacząć? Jak czasami oglądam vloggerki modowe (zwłaszcza brytyjskie, bo po prostu podoba mi się akcent :P), jak żonglują terminologią, nie mam kompletnie pojęcia o co chodzi. Już sobie siebie wyobrażam na kursie "makijaż dla bystrzaków", w gronie szesnastolatek Problem też polega na tym, że mam bardzo problematyczną skórę - mam łojotokowe zapalenie skóry, które przychodzi kiedy chce i nie ma na to lekarstwa. W efekcie skóra jest bardzo łuszcząca się, warstwowa, czasami jakby poparzona. Nic nie mogę z tym zrobić, peelingi jeszcze pogarszają sprawę. Jest tak tydzień, potem jest fajnie przez kilka dni i znowu to samo. Z tego względu, wszelkie fluidy, podkłady, pudry dają krajobraz księżycowy, a ja skóry po prostu ze względów medycznych nie jestem w stanie doprowadzić do gładkości raz na zawsze.

Pomocy?
Zapraszam tutaj.
Warto też pamiętać, że tytuł wątku powinien coś mówić o jego treści .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-28, 17:28   #389
sylviaes92
Przyczajenie
 
Avatar sylviaes92
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2
Poczatki w makijazu:) Prosze o pomoc :)

Hej !

To moj pierwszy post tutaj jeszcze nie jestem obyta wiec jak nie w to miejsce go wstawilam to przepraszam:P

Moje pytanie jest takie. Od dawno lubie sie malowac, mam wiele kosmetykow i interesuje sie wizazem ale zdecydowanie na poziomie poczatkujacy gdyz nigdy sie bardzo w to nie wglebialam Z racji ze teraz mam duzo czasu i na dodatek chlopak podarowal mi kosmetyki do makijazu z wyzej polki ktore chcialam to chcialabym wziac to na serio i nauczyc sie wykonywac ladnie makijaz no i znac jakies tricki wizazu :P Co myslicie bedzie najlepsze na poczatek, jakies konkretne wideo na youtube, moze jakies ksiazki o makijazu co polecacie czy moze znacie jakies blogi czy strony gdzie moge znalezc duzo informacji i makijaze kro po kroku itd... ? Bede bardzo wdzieczna i z gory dziekuje za pomoc.

Co dla prawie poczatkujacej?
sylviaes92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-28, 18:16   #390
Cerveza_
Wtajemniczenie
 
Avatar Cerveza_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 505
Dot.: Poczatki w makijazu:) Prosze o pomoc :)

Cytat:
Napisane przez sylviaes92 Pokaż wiadomość
Hej !

To moj pierwszy post tutaj jeszcze nie jestem obyta wiec jak nie w to miejsce go wstawilam to przepraszam:P

Moje pytanie jest takie. Od dawno lubie sie malowac, mam wiele kosmetykow i interesuje sie wizazem ale zdecydowanie na poziomie poczatkujacy gdyz nigdy sie bardzo w to nie wglebialam Z racji ze teraz mam duzo czasu i na dodatek chlopak podarowal mi kosmetyki do makijazu z wyzej polki ktore chcialam to chcialabym wziac to na serio i nauczyc sie wykonywac ladnie makijaz no i znac jakies tricki wizazu :P Co myslicie bedzie najlepsze na poczatek, jakies konkretne wideo na youtube, moze jakies ksiazki o makijazu co polecacie czy moze znacie jakies blogi czy strony gdzie moge znalezc duzo informacji i makijaze kro po kroku itd... ? Bede bardzo wdzieczna i z gory dziekuje za pomoc.

Co dla prawie poczatkujacej?
Od kilku lat oglądam filmiki urodowe na yt i jest to moje jedyne źródło wiedzy. Sporo się nauczyłam, seerio. Blogi także polecam
__________________
RESET
Cerveza_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-04-11 08:54:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:06.