Odrastajace wlosy-prosze o rade :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-08, 11:48   #1
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327

Odrastajace wlosy-prosze o rade :)


Hej Mam problem z wlosami. Mam lekko krecone wlosy, regularnie je podcinam i caly czas sa do ramion a chcialabym je zapuscic. Jednak mam problem z wypadaniem wlosow. Kilka miesiecy temu bardzo duzo mi wypadlo a teraz odrastaja. Na calej dlugosci widac te odrastajace wlosy, takie wywijajace sie we wszystkie strony cieniutkie pasemka albo pojedynacze wlosy. Wyglada to tak jakbym miala wlosy rozdwojone na calej dlugosci i te rozdwojone koncowki by odstawaly. Jak stane pod swiatlem to poprostu widac aureole z tych wlosow. Jak ostatnio bylam u fryzjerki i mi wyprostowala wlosy to powiedziala ze to wyglada tak jakby mi ktor poucinal pasemka wlosow-bo takimi pasemkami odrastaja. Kazdy wlos jest innej dlugosci. Takie postrzepione to jest. Jednak wlosy powinnam miec zdrowe bo bardzo o nie dbam, obcinam koncowki co 1,5miesiaca i nakladam maski odzywcze ale i tak mam troche suche konce-to dlatego,ze sa one bardzo cienke. Nie uzywam prostownicy, suszarki. Sama nie wiem co z nimi robic. A ostatnio znowu zaczely wypadac. Ciagle wypadaja. Bylam u lekarza, biore suplementy, nie wiem dlaczego. Jak zaczynaja wypadac to wiem ze wypadnie mi polowa wlosow.

Ale nie chodzi mi o wypadanie tylko o to ze chcialabym zapuscic wlosy a nie wiem czy jest sens, nie wiem co mam robic z tymi odstajacymi koncowkami, narazie je tylko wygladzam, zreszta nic innego zrobic nie idzie. Zastanawiam sie tylko czy nie bedzie lepiej jak poczekam i zetne te wlosy na jedna dlugosc jak wszystko odrosnie a pozniej dopiero zapuszcze. Z drugiej strony chyba nigdy sie nie doczekam. Co radzicie? Chcialabym miec chociaz troche dluzsze wlosy, ale czy da rade to zrobic? Aha i mam pytanie...czy od szamponu moga wypadac wlosy? Bo jak tak pomysle to uzywam ciagle z tej samej firmy tylko rozne serie.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 08:00   #2
zyskowa
Zakorzenienie
 
Avatar zyskowa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 344
GG do zyskowa
Dot.: Odrastajace wlosy-prosze o rade :)

Radziłabym poczytać wątek o wypadających włosach i najpierw zająć się tym problemem. Mogłabyś załączyć zdjęcie swoich włosków?
__________________
zyskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-10, 13:11   #3
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Odrastajace wlosy-prosze o rade :)

Ja juz z wypadajacymi wlosami walcze od kilku lat. Jak tylko odrosna to znowu wypadaja. NAczytalam sie juz tych watkow tyle ze... Mialam leki na recepte, rozne smarowidla...troche pomaga ale na krotko. Teraz mi wypadaly bo mialam anemie, przestaly, wyleczylam ja a teraz znowu Chyba bede musiala obciac te wlosy, chociaz nie wygladaja strasznie. Sa dosc zdowe, nie mam rozdwojonych koncowek , jedynie troche sie przesuszaja. Mam tez dylemat czego uzywac do stylizacji bo najladniej sie ukladaja przy piankach, zelach ale one wysuszaja. A jak naloze cos bardziej tresciwego, jakis krem to sa obciazone. Ehhh...ciezka sprawa Teraz zamierzam sobie kupic szampony o naturalnych skladach. Moze to pomoze

---------- Dopisano o 14:11 ---------- Poprzedni post napisano o 14:10 ----------

Tylko te odstajace odrastajace wlosy doprowadzaja mnie do szalu!
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-10, 13:16   #4
zyskowa
Zakorzenienie
 
Avatar zyskowa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 344
GG do zyskowa
Dot.: Odrastajace wlosy-prosze o rade :)

W takim wypadku mogę polecić tylko obcięcie włosów i dbanie o dietę i robienie wszystkiego żeby uniknąć wypadania. Na pewno picie pokrzywy codziennie i nie przerywanie kuracji, może kiedyś uda Ci się zapuścić tak włosy
__________________
zyskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-10, 16:32   #5
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Odrastajace wlosy-prosze o rade :)

dzieki wielkie

---------- Dopisano o 17:32 ---------- Poprzedni post napisano o 17:31 ----------

Ja wychodze z zalozenia, ze najladniej wygladaja zdrowe wlosy, niewaznie czy dlugie czy krotkie. Jak bym zapuscila to pewnie nie bylo by ladnego efektu
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-10, 19:06   #6
zyskowa
Zakorzenienie
 
Avatar zyskowa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 344
GG do zyskowa
Dot.: Odrastajace wlosy-prosze o rade :)

Ja tak radzę, ale sama nie zdecydowałabym się pewnie na ścięcie. po prostu przemyśl to jeszcze czy pasują Ci krótkie włoski. Jeśli tak to dobierz jakąś Ciekawą fryzurkę dla Siebie i leć do fryzjera. Tak będzie lepiej
__________________
zyskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-10, 23:16   #7
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Odrastajace wlosy-prosze o rade :)

Ja nie zdecyduje sie na krociutka fryzure. Odrastajace wloski mam prawie na calej dlugosci. Po prostu bede je podcinala tak dlugo az wszystkie wlosy sie wyrownaja-czyli zostalo mi jeszcze okolo 15 cm do obciecia. A wlosy mam dlugosci okolo 25cm. nie zetne ich od razu. bede podcinala co 1,5 miesiaca o jakies 2-3cm i za kilka miesiecy sie wyrowna. nie jest na tyle zle z nimi-po prostu odstaja-tak jak podczas wilgoci czasem strosza sie wlosy. mysle, ze za pol roku bede miala juz zupelnie zdrowe wlosy.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-14, 19:08   #8
trojka
Zakorzenienie
 
Avatar trojka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 3 247
Dot.: Odrastajace wlosy-prosze o rade :)

a czy przypadkiem nie jesteś wegetarianką?
__________________
Kobiety szanujcie prywatność swoich partnerów!

Nie dotykajcie ich telefonów!
Nie czytajcie komunikatorów, maili.
Nie szukajcie na siłę problemów!
Słodka niewiedza i szacunek to spokój w związku.
trojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 22:54   #9
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Odrastajace wlosy-prosze o rade :)

Nie jestem. Co prawda nie jem jakis bardzo duzych ilosci miesa ale jem codziennie chociaz troszke. Mam sklonnosci do anemi ale u mnie to rodzinne. Tak mysle, ze moze wypadaja od tego, ze zbyt czesto myje wlosy-codziennie-i uzywam zbyt chemicznych szamponow. Teraz zmienilam szampon i jest troszke lepiej. No i ja sie jeszcze bardzo stresuje a od stresu strasznie wypadaja.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 19:56   #10
nutka007
Przyczajenie
 
Avatar nutka007
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 13
Dot.: Odrastajace wlosy-prosze o rade :)

No to trzeba ograniczyć stresy, chociaż sama wiem jakie to trudne I może faktycznie wina szamponu, ale jeżeli nie masz problemów z łupieżem to możesz używać prawie codziennie jakiegoś przezroczystego lejącego się szamponu ziołowego, a co trzy, cztery dni jakiegoś silniejszego, odżywiającego. Życzę powodzenia
__________________
"Lookin' for someone like me."
"Rytm serca to rytm co napędza"
"Dla równowagi frunę w tango"

Bo to, czym żyję, mówi o mnie wszystko.



nutka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 20:05   #11
zyskowa
Zakorzenienie
 
Avatar zyskowa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 344
GG do zyskowa
Dot.: Odrastajace wlosy-prosze o rade :)

Cytat:
Napisane przez nutka007 Pokaż wiadomość
No to trzeba ograniczyć stresy, chociaż sama wiem jakie to trudne I może faktycznie wina szamponu, ale jeżeli nie masz problemów z łupieżem to możesz używać prawie codziennie jakiegoś przezroczystego lejącego się szamponu ziołowego, a co trzy, cztery dni jakiegoś silniejszego, odżywiającego. Życzę powodzenia
a może bambino? słabo się pieni, ale jednak mało ma chemii
__________________
zyskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-15, 23:22   #12
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Odrastajace wlosy-prosze o rade :)

Zamierzam sobie kupic szampon i odzywke nowej w Polsce firmy Yes to carrots. Maja fajne naturalne sklady.Minimum chemii. No i wlosy chyba jednak beda do sciecia Niestety. Dziekuje wszystkim za rady
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:01.