DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy - Strona 81 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-04-03, 21:20   #2401
201802131425
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 326
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez dianesullivan Pokaż wiadomość
jak bede mogla zrobic zdjecie to zrobie i dodam a mozesz jakos pokazac jaki mniej wiecej kolor ma twoja mama na glowie i z jakiego wyjsciowo robila?
ja niestety chcialam taki odcien jaki byl na opakowaniu i szukalam czegos co mi wyjdzie wlasnie tak na wlosach i zakochalam sie w tej farbie, niestety, wyszly troche inne farba nie niszczy wlosow wiec jest pod tym wzgledem bardzo fajna i to wielki + z koloryzacji ogolnie tez jestem zadowolona, kolor jest naturalny i nie jest za ciemny a to bylo najwazniejsze
Proszę bardzo kolor wyjściowy https://polki.pl/work/privateimages/formats/E/77909.jpg może nawet ciemniejszy.
A obecnie ma coś takiego http://www.opinie.egospodarka.pl/zdj...-58091-big.jpg troszkę bardziej w szarość jej wpada

A tak przy okazji... możecie coś powiedzieć o składzie tej farby? Ja się nie znam :P ale chciałabym wiedzieć czy bardzo niszczy włosy "od wewnątrz"
201802131425 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-04, 15:22   #2402
dianesullivan
MiaSmith
 
Avatar dianesullivan
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 146
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez anytka19 Pokaż wiadomość
Proszę bardzo kolor wyjściowy https://polki.pl/work/privateimages/formats/E/77909.jpg może nawet ciemniejszy.
A obecnie ma coś takiego http://www.opinie.egospodarka.pl/zdj...-58091-big.jpg troszkę bardziej w szarość jej wpada

A tak przy okazji... możecie coś powiedzieć o składzie tej farby? Ja się nie znam :P ale chciałabym wiedzieć czy bardzo niszczy włosy "od wewnątrz"

a dziekuje bardzo tak jasnych wlosow nie chce ale chcialam wiedziec wlasnie jak jasny kolorek mozna uzyskac wiec bardzo fajnie, bo po kupie jasniejszej farby nastepnym razem wejdzie mi to co chcialam
kurcze, moglabym ci caly sklad przepisac ale juz nie mam opakowania:/ powiem ci tylko, ze praktycznie niczym nie rozni sie od np skladu syossa bo porownywalam w sklepie np wlasnie z ta farba, castingiem, preference, i jeszcze czyms od garniera jak zafarbujesz wlosy zgodnie z instrukcja, jezeli masz zdrowe, nie powinno byc zniszczen - moje ogolnie sa podniszczone a sa ladniutkie
dianesullivan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-04, 15:45   #2403
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez anytka19 Pokaż wiadomość
Proszę bardzo kolor wyjściowy https://polki.pl/work/privateimages/formats/E/77909.jpg może nawet ciemniejszy.
A obecnie ma coś takiego http://www.opinie.egospodarka.pl/zdj...-58091-big.jpg troszkę bardziej w szarość jej wpada

A tak przy okazji... możecie coś powiedzieć o składzie tej farby? Ja się nie znam :P ale chciałabym wiedzieć czy bardzo niszczy włosy "od wewnątrz"
sorry, ze sie wtrace...jaka farba uzyskano ten kolor?
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-04, 16:31   #2404
201802131425
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 326
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
sorry, ze sie wtrace...jaka farba uzyskano ten kolor?
Srebrzysta platyna od Palette Salon Colors, tylko odrosty były rozjaśniane, ogólnie kolor wyszedł bardziej szary, ale moja mama taki chciała http://www.palette.schwarzkopf.pl/co...-1_280x450.png

---------- Dopisano o 16:31 ---------- Poprzedni post napisano o 16:30 ----------

Cytat:
Napisane przez dianesullivan Pokaż wiadomość
a dziekuje bardzo tak jasnych wlosow nie chce ale chcialam wiedziec wlasnie jak jasny kolorek mozna uzyskac wiec bardzo fajnie, bo po kupie jasniejszej farby nastepnym razem wejdzie mi to co chcialam
kurcze, moglabym ci caly sklad przepisac ale juz nie mam opakowania:/ powiem ci tylko, ze praktycznie niczym nie rozni sie od np skladu syossa bo porownywalam w sklepie np wlasnie z ta farba, castingiem, preference, i jeszcze czyms od garniera jak zafarbujesz wlosy zgodnie z instrukcja, jezeli masz zdrowe, nie powinno byc zniszczen - moje ogolnie sa podniszczone a sa ladniutkie
A to nie szkodzi ;p ja i tak nie znam się na składach więc mając go na tacy i tak nie skumam chodzi mi tylko o to czy nie jest za agresywna, niestety teraz na rudych baaaardzo widać odrosty :/ nie to co na czerni
201802131425 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-04, 17:02   #2405
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

dzieki
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-04, 18:58   #2406
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez dianesullivan Pokaż wiadomość
wiec oto moje doznania po farbowaniu
zaczynajac od poczatku - szkoda, ze w srodku farby na ulotce pisze, ze jezeli masz wlosy dluzsze niz do brody to kup dwa opakowania. no i rekawiczki zamieszczone w produkcie sa z tych gorszych, workowych, ale to tylko dla kogos kto chce sie o cos czepiac natomiast farba sama w sobie pachnie typowa farba, troche 'gryzie' na poczatku w nos, ale potem przy nakladaniu nie czujesz. ja rozrabialam swoja w miseczce bo nie lubie korzystac z aplikatorow. jak dla mnie bardzo fajnie sie rozrabia, nie mialam tez problemow z jej konsystencja. moje wlosy siegaja jakies 3cm za obojczyk i farby starczylo bez problemow. ogolnie jestem alergiczka, na glowie nic mnie nie pieklo, nie swedzialo, nie bylo zadnych podraznien, wiec super gestosc i sama farba super, pod tymi dwoma wzgledami. splukuje sie bardzo latwo, odzywka pokoloryzacji pachnie bardzo fajnie - zapach przypominal mi troche balonowa gume dla dzieciakow wlosow nie susze od blisko 3 lat wiec poczekalam cierpliwie az wyschna same i powiem, ze stanem wlosow bylam mile zaskoczona nie byly wgl zniszczone, byly miekkie, bardzo ladnie blyszczaly. koncowki nie sa w gorszym stanie niz normalnie, wiec farba wgl nie zaszkodzila moim wlosow - tyle o samej farbie
niestety kolorek - na moich wlosach wgl nie przypomina tego z opakowania, a wedlug gamy kolorystycznej z tylu opakowania powinien wyjsc dobrze, bo mieszcze sie miedzy 2 a 3 odcieniem <bynajmniej mial wyjsc taki, jaki oczekiwalam > wyglada jak miodowy blond z syossa a nie jak blond, ktory jest na opakowaniu a jednak liczylam na inny odcien niz uzyskalam bo inaczej kupilabym syossa... nie mniej nie wyszedl mi braz i nie mam ciemniejszych wlosow niz wyjsciowo i to wielki + bo tego wlasnie bardzo sie balam wlosy sa jednolite, nie ma zadnych plam, wygladaja ladnie no i bardzo naturalnie <ponoc, bo tak slyszalam od znajomych> sam kolor jest bardzo ciekawy, swietlisty, szkoda tylko, ze rozni sie od tego, co chcialam uzyskac kupujac produkt... farba rowniez pokrywa dobrze, wiec to na kolejny +
podsumowujac - pod wzgledem zniszczen, zbania o wlosy i skore glowy, gestosc i latwosc nakladania produktu - bardzo jestem zadowolona, minusem jest inny odcien niz mial byc, chyba, ze to tylko w moim przypadku czy kupilabym jeszcze raz ta farbe? kupilabym, tylko inny, jasniejszy odcien i szkoda tylko, ze bylam mega napalona na wlasnie ten kolor bo byl dokladnie takim, jakiego szukalam
no to suuuper, że jesteś zadowolona! syoss miodowy jest piękny, więc krzywdy sobie nie zrobiłaś.
a ja... a ja to nie wiem co sobie zrobiłam . po to rozjaśniałam, kąpałam i farbowałam kilkukrotnie blondami żeby narzucić palette nową 750, która wyszła ciemnobrązowo-czerwona . cóż, przynajmniej jest jednolicie bo te 7 kolorów mi działało na nerwy.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-04, 19:39   #2407
juskaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 20
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

ja używałam Remove Color firmy profesional cosmetics (malo znany dekoloryzator) i bardzoooo polecam ściągałam najpierw z ciemnego brązu(prawie czarne byly) to wyszedł mi taki ciemny blond za pierwszym razem. Po kilku miesiącach jak nosiłam ciemny blond to mi ściągnął do dosyć jasnego blondu aż byłam zdziwiona. Fakt kolor był nierówny, bo od góry sporo jaśniejszy ale włosy w takim stanie jak przed. Zdjęcia wstawiłam na bloga http://ilikebeautyandexperiments.blogspot.com/
juskaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-04, 19:39   #2408
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
no to suuuper, że jesteś zadowolona! syoss miodowy jest piękny, więc krzywdy sobie nie zrobiłaś.
a ja... a ja to nie wiem co sobie zrobiłam . po to rozjaśniałam, kąpałam i farbowałam kilkukrotnie blondami żeby narzucić palette nową 750, która wyszła ciemnobrązowo-czerwona . cóż, przynajmniej jest jednolicie bo te 7 kolorów mi działało na nerwy.
No coś ty??? A ja profesjonalną joaśką uzyskałam w końcu bardziej popielaty odcień włosów i wszystko mi się super zrównało, jestem zadowolona
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-04, 20:02   #2409
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
No coś ty??? A ja profesjonalną joaśką uzyskałam w końcu bardziej popielaty odcień włosów i wszystko mi się super zrównało, jestem zadowolona
trzeba być mną, hahaha
ładny ten brąz by był, gdyby nie fakt, że błyszczy sie na czerwono jak psu jajca
PS pooka fotkę
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-04, 20:44   #2410
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
trzeba być mną, hahaha
ładny ten brąz by był, gdyby nie fakt, że błyszczy sie na czerwono jak psu jajca
PS pooka fotkę
Prosim
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF2498xx.jpg (35,0 KB, 48 załadowań)
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-04, 20:46   #2411
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

P.S Wybacz moją minę Zdjęcie robione tuż po farbowaniu, aktualnie włosy trochę pojaśniały bo były robione na wodzie 3% więc się wypłukało, ale teraz będę robić już szósteczką
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-05, 10:33   #2412
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

dziewczyny, jesli naloze na moje wlosy farbe nierozjasniajaca 10/2 to zlapie mi mniej wiecej na chlodny blond? Wyrowna? Rozjasni chociaz o 1 ton?Albo pol? Wlosy wczesniej wiele razy rozjasniane farbami, gora poziom 9, dol miejscami 8.
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-05, 11:25   #2413
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
dziewczyny, jesli naloze na moje wlosy farbe nierozjasniajaca 10/2 to zlapie mi mniej wiecej na chlodny blond? Wyrowna? Rozjasni chociaz o 1 ton?Albo pol? Wlosy wczesniej wiele razy rozjasniane farbami, gora poziom 9, dol miejscami 8.
Sądzę że jest szansa że zrówna, ale dalej będzie to poziom 9, zależy też jakiej wody użyjesz?
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-05, 15:14   #2414
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Sądzę że jest szansa że zrówna, ale dalej będzie to poziom 9, zależy też jakiej wody użyjesz?
6%, mocniejsza nie wchodzi w gre, wlosy sa bardzo cienkie.
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-05, 16:29   #2415
dianesullivan
MiaSmith
 
Avatar dianesullivan
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 146
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

nie mam jak wam wrzucic zdjecia, bynajmniej nie poki co :x ale w kazdym razie po 2 myciach glowy kolor troche zjasnial i jest piekny, strasznie mi sie podoba - jest bardziej karmelowy niz miodowy, ladny, stonowany, wyglada naturalnie i wlosy dalej sie ladnie blyszcza teraz wyglada mniej wiecej tak: http://estyl.pl/blog/wp-content/uplo...ore-wiosna.jpg - bede miec jak to wrzuce wam zdjecie nie mniej z farby naprawde jestem zadowolona i mysle, ze uzyje jej jeszcze nie raz, lepszego koloru na glowie nie moglam sobie wyobrazic, bo zarowno wchodzi w blond jak i jest lekko rudawy, a to moje ulubione 2 tonacje

Anytka wiekszosc farb ma podobny sklad wiec mysle, ze jezeli masz wlosy stosunkowo zdrowe to krzywdy ta farba ci nie zrobi wedlug mnie, farby bez amoniaku bardziej szkodza podniszczonym wlosom, bynajmniej tak bylo w moim przypadku ja najlepsze wrazenia odnosnie farb chemicznych i 'delikatnych' dla wlosow mam po syossie, garnierze <mowisz ze na rudych bardzo widac odrosty, farbowalam sie kiedys garnierem 100% kolor jakims tam rudym, byl piekny, identyczny jak na opakowaniu a farba nie niszczyla mi wlosow> no i teraz do tego moge dodac jeszcze palette salon colors

swoja droga dla wiekszej dbalosci o wloski wracam do picia drozdzy mam nadzieje, ze moja mamuska mi je dzisiaj zakupila to bede miec pyszny dodatek do kolacji
spotkala sie ktoras z was z odzywka garnier fructis? moja mamuska mi ja wczoraj kupila, uzyc ja uzylam i nie moge na nia narzekac, bo po pierwszym razie mialam po niej fajne wloski, a dodatkowo ladnie pachnie i jest wydajna, ale niestety ma 2 albo 3 alkochole w skladzie i boje sie ze przy dluzszym stosowaniu bardziej zaszkodzi wlosom niz im pomoze... no i to, ze wloski sa po niej mieciutkie moze byc zasluga reszty skladu a nie tego, ze je pielegnuje przewaznie uzywalam innych odzywek a z tych drogeryjnych najbardziej lubilam garnier ale avokado i nie chce za bardzo ryzykowac wlasnie z tym fructisem
dianesullivan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-05, 17:13   #2416
201802131425
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 326
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez dianesullivan Pokaż wiadomość
nie mam jak wam wrzucic zdjecia, bynajmniej nie poki co :x ale w kazdym razie po 2 myciach glowy kolor troche zjasnial i jest piekny, strasznie mi sie podoba - jest bardziej karmelowy niz miodowy, ladny, stonowany, wyglada naturalnie i wlosy dalej sie ladnie blyszcza teraz wyglada mniej wiecej tak: http://estyl.pl/blog/wp-content/uplo...ore-wiosna.jpg - bede miec jak to wrzuce wam zdjecie nie mniej z farby naprawde jestem zadowolona i mysle, ze uzyje jej jeszcze nie raz, lepszego koloru na glowie nie moglam sobie wyobrazic, bo zarowno wchodzi w blond jak i jest lekko rudawy, a to moje ulubione 2 tonacje

Anytka wiekszosc farb ma podobny sklad wiec mysle, ze jezeli masz wlosy stosunkowo zdrowe to krzywdy ta farba ci nie zrobi wedlug mnie, farby bez amoniaku bardziej szkodza podniszczonym wlosom, bynajmniej tak bylo w moim przypadku ja najlepsze wrazenia odnosnie farb chemicznych i 'delikatnych' dla wlosow mam po syossie, garnierze <mowisz ze na rudych bardzo widac odrosty, farbowalam sie kiedys garnierem 100% kolor jakims tam rudym, byl piekny, identyczny jak na opakowaniu a farba nie niszczyla mi wlosow> no i teraz do tego moge dodac jeszcze palette salon colors

swoja droga dla wiekszej dbalosci o wloski wracam do picia drozdzy mam nadzieje, ze moja mamuska mi je dzisiaj zakupila to bede miec pyszny dodatek do kolacji
spotkala sie ktoras z was z odzywka garnier fructis? moja mamuska mi ja wczoraj kupila, uzyc ja uzylam i nie moge na nia narzekac, bo po pierwszym razie mialam po niej fajne wloski, a dodatkowo ladnie pachnie i jest wydajna, ale niestety ma 2 albo 3 alkochole w skladzie i boje sie ze przy dluzszym stosowaniu bardziej zaszkodzi wlosom niz im pomoze... no i to, ze wloski sa po niej mieciutkie moze byc zasluga reszty skladu a nie tego, ze je pielegnuje przewaznie uzywalam innych odzywek a z tych drogeryjnych najbardziej lubilam garnier ale avokado i nie chce za bardzo ryzykowac wlasnie z tym fructisem
Miałam chyba ale baaaardzo dawno. Teraz mam szampon fructis do farbowanych i jest całkiem całkiem na pewno nie polecam Ci odżywki chyba z granatem, mało wydajna i nie czułam żeby coś wygładzała. Za to bardzo lubię odżywki Wella Pro Series miałam tą do odbudowy i była świetna, czekam na promocję bo można ją kupić wtedy za 10zł a nie 15, pojemność chyba 400ml, jest bardzo wydajna, zapach jak po fryzjerze :P
201802131425 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-05, 17:37   #2417
dianesullivan
MiaSmith
 
Avatar dianesullivan
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 146
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

ja mam garnier fructis sile i blask z grejpfrutem i po pierwszym stosowaniu jest w porzadku jednak do alkocholu w skladzie nie jestem przekonana.
do wlosow lubie uzywac garnier avokado, odzywki <ale nie wszystkie> z farb do wlosow, kilka z loreal elseve, ale to na krotki okres czasu bo sa z sylikonami, no i kosmetyki kallosa i jeszcze innej firmy, ktora zamawialam z tej samej strony internetowej ale niestety juz nie pamietam interesuje mnie jeszcze ta maska ziaja a tak to jestem za naturalnymi maseczkami do wlosow np z jajek i miodu lubie pic drozsze, olejowac amla i przymierzam sie do kupienia vaxa ostatnio takie rzeczy fajnie mi na wlosy podzialaly i mysle, ze moim podniszczonym koncowka dobrze zrobia
a o welli chetnie poczytam zaraz w internecie
dianesullivan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-05, 19:02   #2418
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Prosim
o, aaale ładny kolorek, pasuje Ci!
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-06, 00:28   #2419
paulitka88
Przyczajenie
 
Avatar paulitka88
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 28
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Dziewczyny, chciałabym jutro rano zrobić sobie kąpiel rozjaśniającą, nie zdążę już kupić żadnego porządnego rozjaśniacza, może znacie coś godnego polecenia poza Vincentem? Bo ten rozjaśniacz najczęściej przewija się w wątku, ale może znacie jakiś w miarę nie niszczący włosów drogeryjny rozjaśniacz? Nigdy nie rozjaśniałam włosów, więc nie orientuję się nawet na tych drogeryjnych, wiem tylko, że jest coś tam od Joanny. Chyba że któraś z Was mieszka w Warszawie i orientuje się gdzie mogę kupić Vincenta w sobotę
paulitka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-06, 10:58   #2420
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

byle nie Joanna! A reszta to nie wiem, uzywalam tylko Vincenta.
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-06, 13:35   #2421
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Katja ma rację, wszystko tylko nie Joanna!

Btw, mam zbędne
- rozjaśniacz fryzjerski/dekoloryzator Vincent Ledier fioletowy no yellow (cały)
- 2/3 farby Wella Koleston special blonde rozjaśniająca 12/89
- 2/3 farby Wella Koleston 10/16
- ok. 700 ml oxydantu Scandic 9%
- ok. 850 ml oxydantu Wella 6%
Jakby ktoś potrzebował to zapraszam na priw.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-06, 16:12   #2422
paulitka88
Przyczajenie
 
Avatar paulitka88
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 28
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Nie wiem jak mi się to udało w sobotę, ale w przypadkowym sklepie z kosmetykami znalazłam Loreal Efassor Kupiłam do niego oxydant 6% i zaraz biorę się do roboty, oby chociaż zeszło mi do czerwieni i oby tak nie śmierdziało jak Elgon, bo już minął ponad tydzień, myłam włosy 3 razy, a nadal smród jest nie do wytrzymania

*************

......
No to narobiłam, nakładałam to cudo stopniowo, przez ok 10 minut, na koniec nałożyłam tak na cm od skóry głowy i tu popełniłam błąd Mój naturalny odrost sięgał jakieś 3 cm od skóry, potem 3 cm włosów farbowanych szampo do 24 myć na ciemny brąz, a reszta czarna Palette. No i u góry tam gdzie miałam naturalny i szamponowy kolor mam teraz złoto, kurczakowy blond, a reszty nie ruszyło, no może bardzo delikatnie i są ciemno-brązowo-bordowe
Nie mam pojęcia co robić, chyba pozostaje mi kupić jakiś zwykły rozjaśniacz w drogerii i nałożyć na to coś

Edytowane przez paulitka88
Czas edycji: 2013-04-06 o 18:44
paulitka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-06, 20:42   #2423
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez paulitka88 Pokaż wiadomość
Nie wiem jak mi się to udało w sobotę, ale w przypadkowym sklepie z kosmetykami znalazłam Loreal Efassor Kupiłam do niego oxydant 6% i zaraz biorę się do roboty, oby chociaż zeszło mi do czerwieni i oby tak nie śmierdziało jak Elgon, bo już minął ponad tydzień, myłam włosy 3 razy, a nadal smród jest nie do wytrzymania

*************

......
No to narobiłam, nakładałam to cudo stopniowo, przez ok 10 minut, na koniec nałożyłam tak na cm od skóry głowy i tu popełniłam błąd Mój naturalny odrost sięgał jakieś 3 cm od skóry, potem 3 cm włosów farbowanych szampo do 24 myć na ciemny brąz, a reszta czarna Palette. No i u góry tam gdzie miałam naturalny i szamponowy kolor mam teraz złoto, kurczakowy blond, a reszty nie ruszyło, no może bardzo delikatnie i są ciemno-brązowo-bordowe
Nie mam pojęcia co robić, chyba pozostaje mi kupić jakiś zwykły rozjaśniacz w drogerii i nałożyć na to coś
A może jednak dekoloryzator - usuwacz koloru?
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-06, 21:28   #2424
paulitka88
Przyczajenie
 
Avatar paulitka88
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 28
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
A może jednak dekoloryzator - usuwacz koloru?
Tydzień temu nałożyłam Elgon, chyba z 2 strony temu wrzuciłam zdjęcia, czerń zeszła, ale taki bordo-brąz pozostał, dziś mam na głowie całą paletę kolorów, u góry jasny blond, dalej rudy, mahoń, bordo, brąz i na końcówkach taki ciemny rudy Jest masakra, chyba odpuszczam kombinowanie samej, biorę w poniedziałek wolne i idę do fryzjera, niech mi to raz a dobrze rozjaśni, najwyżej obetnę troszkę z długości.
Ale muszę powiedzieć, że jak sobie zwiążę warkoczyk i widzę tylko te jasne, to odrazu lepiej, czerń mnie przytłaczała już
paulitka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 21:44   #2425
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
6%, mocniejsza nie wchodzi w gre, wlosy sa bardzo cienkie.
Oj to z rozjaśnieniem może być kiepsko ale całość powinna Ci się zrównać do poziomu 9, bądź też ten dół trochę mniej będzie się odcinać

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
o, aaale ładny kolorek, pasuje Ci!
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez paulitka88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, chciałabym jutro rano zrobić sobie kąpiel rozjaśniającą, nie zdążę już kupić żadnego porządnego rozjaśniacza, może znacie coś godnego polecenia poza Vincentem? Bo ten rozjaśniacz najczęściej przewija się w wątku, ale może znacie jakiś w miarę nie niszczący włosów drogeryjny rozjaśniacz? Nigdy nie rozjaśniałam włosów, więc nie orientuję się nawet na tych drogeryjnych, wiem tylko, że jest coś tam od Joanny. Chyba że któraś z Was mieszka w Warszawie i orientuje się gdzie mogę kupić Vincenta w sobotę
Tylko nie joaśka Jeśli chciałaś robić rozjaśnianie na szybko w domu z rozjaśniaczem drogeryjnym to lepiej by było jakbyś poszła do fryzjera, ten effasor to też taki niby to rozjaśniacz niby dekoloryzator Jeśli rozjaśnianie w domu to tylko kosmetykami profesjonalnymi/fryzjerskimi!
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-12, 18:05   #2426
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomości: 5 380
GG do *milka*
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Hej dziewczyny mam do Was pytanko zamowilam sobie rozjasniacz Puder Vincent Ledier Silver. saszetki sa po 40g mam zamiar uzyc 2 saszetki czyli 80g w ulotce jest napisane zeby rozrabiac 1:2 to ile mam dolac do tego wody ?
*milka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-12, 18:39   #2427
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez *milka* Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny mam do Was pytanko zamowilam sobie rozjasniacz Puder Vincent Ledier Silver. saszetki sa po 40g mam zamiar uzyc 2 saszetki czyli 80g w ulotce jest napisane zeby rozrabiac 1:2 to ile mam dolac do tego wody ?
80g rozjasniacz + 160g wody utlenionej.
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-12, 18:57   #2428
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomości: 5 380
GG do *milka*
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
80g rozjasniacz + 160g wody utlenionej.
To to ja wiem tylko ze proszek jest w g a ja mam miarke do wody oznaczona w ml... Ile to bedzie w takim razie ml ?
*milka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-12, 18:58   #2429
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

1g to tak samo jak 1 ml, skoro 1kg=1l
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-12, 19:13   #2430
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomości: 5 380
GG do *milka*
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
1g to tak samo jak 1 ml, skoro 1kg=1l
dziekuje za pomoc

Ide sie rozjasniac jak by ktyoras byla chetna na rozjasniacz Puder Vincent Ledier silver zapraszam do watku kosmetycznego na targowisko zamowilam go az 500G
*milka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-16 14:21:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:06.