Kosmetyki mineralne LilyLolo - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-11-06, 09:33   #1951
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Dziewczyny i co? Lily Lolo nadal super?

U mnie chyba jednak z ta marka milosci nie bedzie ;o( Od kiedy posiadam puder matujacy i podklad uzywam praktycznie tych produktow. Ok, pare razy uzylam podkladu innej marki i tak mi sie wydawalo ze przy Lily Lolo cera mi sie szybciej i tak nie ladnie przetluszcza, do tego chyba ten podklad ciemnieje. Nie bylam pewna czy mi sie zdaje, ale to co zobaczylam dzis w lustsze i to przed chwilka ( podklad nakladalam przed 7-ma) utwierdzilo mnie, ze jednak mi sie nie zdaje ;o( Geba jak u solarki, a szyje i dekolt normalne. No przeciez jak robilam makijaz to wszystko gralo! Przy moich niemieckich Chrimaluxe jeszcze nigdy takie cuda mi sie nie dzialy. Nawet przy EDM nie zauwazylam zeby mi cos na pysku ciemnialo. Mialam nadzieje ze LL bedzie lepszym zamiennikiem Chrimaluxe. Obie marki zawieraja zynk w skladzie, a LL mam z zoltym podtonem i lepiej neutralizuje rozowosci na twarzy, a tu taka niespodzianka. Przy Andrea Biedermann tez mi nic nie ciemnialo na pysku, jedynie wlasnie te Lily Lolo. Wogole jedyny cien jaki od tej firmy mam , nie trzyma sie tak dobrze jak moje pozostale mineraly, a gruntuje powieke tak samo. Puder matujacy mam wrazenie ze ta biala glinka tylko wzmaga przetluszczanie, a podklad ciemnieje i taka jakas spieczona i nieswieza sie robie. Jedynie co jest na plus to to ze dzieki zynkowi, syfki szybciej sie wysuszaja, ale to to ja tez mam u Chrimaluxe. A i LL nie zbiera sie w ciagu dnia w drobnych zmarszczkach, a moja Chrima czasami potrafi sie zebrac. Jednak jak mam wziasc wszystkie plusy i minusy to tego ciemnienia ja nie daruje. Wygladam strasznie jak stara pudernica, zdecydowanie lepiej sie wyglada jak podklad jest o ton jasniejszy niz ciemniejszy.
I mam teraz cale opakowanie koloru Warm Peach( bardzo ladny z zoltym podtonem), ktore jest idealne ale mi ciemnieje i staje sie za ciemne ;o(

Jesli ktos jest chetny na ten podklad to je sie chetnie oddam w dobre rece. Pisac prosze na PW, napewno sie dogadamy ;o) Szkoda by bylo zeby u mnie cale pudelko lezalo, jesli ktos uzywa i jest zadowolony.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-06, 14:35   #1952
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Kiedyś tu większy ruch był, ale to było przed pojawieniem się Annabelle i Amilie. Ja do LL już nie wrócę - głównie w powodu ceny. Bo poza tym, to bardzo lubiłam ich podkłady i kilka opakowań zdenkowałam.

Co do wchodzenia podkładu w zmarszczki, to mam tak ze wszystkimi markami, sytuację poprawiły mikrosfery silikonowe z Kolorówki dodane do bazy.
A ciemnienie całkiem dyskwalifikuje podkład, choćby nie wiadomo jak cudnie leżał na skórze. Tego się niestety nie da przewidzieć. W ciągu kilku lat spomarańczowiał mi tylko Multi-Tasking EDM i ostatnio podkład z Kolorówki z tlenkiem pastelowym. Upierdliwe zjawisko
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-06, 18:50   #1953
chochol
Raczkowanie
 
Avatar chochol
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 228
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Ja przerzuciłam się na kremy bb. Do ll rzeczywiście zniechęciła mnie cena i te ich promocje -10% pod tysiącem warunków. Podkłady są niezłe ale dla młodych cer, jak moja, bo mocno wchodzą w zmarszczki i są transparentne. Moja mama przerzuciła się na tańsze i mocniej kryjące EDM.
chochol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-07, 19:32   #1954
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

chimay Multi-Tasking ci ciemnial? No ja narazie chwale, ale dla mnie to korketor tylko pod oczy. Nie kryje mocno i wogole sie nie nadaje na niespodzianki u mnie. Ma rozowe podtony, ktore u mnie sprawdzaja sie pod oczami, staje sie wtedy taka swieza, na reszcie twarzy to jedynie roz czy blyszczak/szminka moga byc w rozowym odcieniu, bo podklady robia ze mnie prosiaka, tylko podkreslaja rozowowsci w cerze, a wiadomo ze tego nie chce.
No z LL pierwszy raz mi sie tak zdarzylo, zeby podklad tak ciemnial i tak szybko, na twarzy. U mnie nie ma mozliwosci zakupu probek, wiec wzialam caly set z ichnim pedzelkiem Kabuki i pudrem, wybralam ten matujacy. Caly set zamiast ponad 50€ kosztowal 40 pare €. Zawsze to troche taniej. KOlor wybralam dobry/wczesniej pisalam do skelpu zeby mi porownali z EDM i powiedzieli ktory bedzie podobny/ i okazalo sie z mimo ich w opakowaniu jest bardziej zolty od EDM, to na skorze jest super, ale skoro formula cerze nie pasuje i tak ciemnieje, to naprawde nie ma sensu. Od kiedy ja mam ten podklad? zeby nie sklamac cos Kolo 2 tyg. bedzie, w tym pare dni uzylam te co mam, co by porownac i zdecydowanie LL traca, chodz pierwsze uzycie bylo super, ale w ciagu tych kilku dni wyszly minusy. Gdyby podklad nie ciemnial, to bym nawet nic nie pisnela i uzywala dalej, ale w takim przypadku sie inaczej nie da. jak ma mi lezac pelnowymiarowe opoakowanie, ledwo co napoczete to lepiej zeby ktos z niego skorzystal i mial ucieche. Ja zosane przy tym co ma, albo bedzie mi dane cos nowego przetestowac i znajde cos fajnego, co zostanie ze mna?
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-10, 17:49   #1955
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Witajcie dziewczyny

Bardzo proszę o pomoc - wg was, który kolor z palety Amilie jest najbardziej podobny do Lily Lolo China doll? Szukam czegoś maksymalnie podobnego, lub nawet ciut ciemniejszego, ale w tej samej tonacji. Macie doświadczenie, to pewnie wiecie a ja już mam wodę z mózgu i nie wiem ;(
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-11, 00:48   #1956
IgnisDivine
Wtajemniczenie
 
Avatar IgnisDivine
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 142
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Ja z kolei potrzebuję rady! :<
Z Revlon Colorstay używałam 150 buff
Z burżuja Healthy mix 52 ale będzie za ciemny zimą
Z Annabelle Minerals używałam golden fair mieszany w stosunku 2:1 z golden fairest.
Stąd moje pytanie.... Co mam kupić w lily lolo? :< Waham się między china doll blondie aWarm peach. Miałam odrobinę testerów w torebkach strunowych i każdym mogłam zrobić tylko kreskę na policzku :/ Na więcej nie starczyło :< Wydawało mi się, że blondie jest za bardzo różowy? Między china doll a Warm peach nie widziałam większej różnicy (o dziwo!) no ale jak wspominałam, nie testowałam długo :P... Poradzicie tak finalnie? Bo wyczytalam na forum że golden fair z Annabelle to WP, czy w związku z tym chinka to będzie beige fairest? (moim zdaniem chinka ma neutralne tony, nie ciepłe jak WP ale na pewno cieplejsze niż blondie)
Poratujcie radą :<!
__________________
Keep Calm and Pracuj Pracą


Wymiankowo wielkie!
IgnisDivine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-11, 09:40   #1957
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez IgnisDivine Pokaż wiadomość
Ja z kolei potrzebuję rady! :<
Z Revlon Colorstay używałam 150 buff
Z burżuja Healthy mix 52 ale będzie za ciemny zimą
Z Annabelle Minerals używałam golden fair mieszany w stosunku 2:1 z golden fairest.
Stąd moje pytanie.... Co mam kupić w lily lolo? :< Waham się między china doll blondie aWarm peach. Miałam odrobinę testerów w torebkach strunowych i każdym mogłam zrobić tylko kreskę na policzku :/ Na więcej nie starczyło :< Wydawało mi się, że blondie jest za bardzo różowy? Między china doll a Warm peach nie widziałam większej różnicy (o dziwo!) no ale jak wspominałam, nie testowałam długo :P... Poradzicie tak finalnie? Bo wyczytalam na forum że golden fair z Annabelle to WP, czy w związku z tym chinka to będzie beige fairest? (moim zdaniem chinka ma neutralne tony, nie ciepłe jak WP ale na pewno cieplejsze niż blondie)
Poratujcie radą :<!
Używam China Doll (no, właściwie już kończę) i na pewno nie będzie to beige fairest, bo z Annabelle mam Beige Fair.
Przy żółtych tonach raczej szłabym w kierunku Warm Peach, jeśli ktoś wybitnie nie trawi różowości to ani China Dolla ani Blondie nie będą mu pasować - dla mnie one oba są chłodne, ale nie umiem określić, który bardziej, bo Blondie jest po prostu ciemniejszy od China Doll.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-25, 17:05   #1958
monika6661992
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 3
Unhappy Lyly Lolo moj pierwszy podkład mineraly

Witam wczoraj dostałam próbke podkladu mineralnego lyly lolo spf 15,ogulnie jestem zadowolona kolor dobry tylko wyskoczyly mi po nim male krosteczki czy to moze uczulenie cz tylko moja skora musi sie do niego przyzwyczaic chociaz to dziwne bo ma on bardzi krotki sklad ktoś tez tak mial ?dodam ze to moj pierwszy podkld mineralny
monika6661992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-25, 20:45   #1959
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Lyly Lolo moj pierwszy podkład mineraly

Lily Lolo ma swój wątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=221742&page=66
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-28, 18:59   #1960
iglawstogusiana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Czytam, czytam i już sama nie wiem jaki kolor wybrać. Z racji tego, że jestem jasna to najpierw napaliłam się na porcelain z LL ale gdy przeczytałam, że to kolor dla albinosów to pomyślałam o odcieniu Blondie, wgłębiając się coraz bardziej w temat doszłam do wniosku, iż będzie on podkreślał płytko unaczynioną cerę i zrobię z siebie różowego prosiaczka. Ostatnia myśl padła na odcień China Doll, lecz też mam wahania. Nie używałam wielu podkładów ponieważ nie potrafię sobie dobrze dobrać koloru, jedyne jakie testowałam to próbki z avonu w odcieniu ivory w których wyglądałam jak marchewka, i Astor Mattitude również w odcieniu ivory który dobrała mi pani ze sklepu zapewniając, że idealnie pasuje do mojej karnacji, ja jednak widziałam, że również twarz odcina mi się od szyji. Jestem otwarta na wszelkie wskazówki i za wszelkie rady z góry dziękuję i pozdrawiam

Edytowane przez iglawstogusiana
Czas edycji: 2014-03-03 o 20:29
iglawstogusiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-28, 21:33   #1961
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez iglawstogusiana Pokaż wiadomość
Czytam, czytam i już sama nie wiem jaki kolor wybrać. Z racji tego, że jestem jasna to najpierw napaliłam się na porcelain z LL ale gdy przeczytałam, że to kolor dla albinosów to pomyślałam o odcieniu Blondie, wgłębiając się coraz bardziej w temat doszłam do wniosku, iż będzie on podkreślał płytko unaczynioną cerę i zrobię z siebie różowego prosiaczka. Ostatnia myśl padła na odcień China Doll, lecz też mam wahania. Nie używałam wielu podkładów ponieważ nie potrafię sobie dobrze dobrać koloru, jedyne jakie testowałam to próbki z avonu w odcieniu ivory w których wyglądałam jak marchewka, i Astor Mattitude również w odcieniu ivory który dobrała mi pani ze sklepu zapewniając, że idealnie pasuje do mojej karnacji, ja jednak widziałam, że również twarz odcina mi się od szyji. Jestem otwarta na wszelkie wskazówki i za wszelkie rady z góry dziękuję i pozdrawiam
Zamówiłabym próbki China Doll i Blondie. Według mnie to nie jest tak, że Blondie jest bardziej różowy, tylko jest po prostu ciemniejszy od China Doll. Ja z powodzeniem używałam obu. Przez większość roku CHD, jak mnie trochę słońce złapało to Blondie.
Pomarańczowienie nie jest efektem różowych tonów, to może być reakcja indywidualna. Co innego z naczynkami - nie mam to się nie wypowiem czy posiadanie ich wyklucza używanie podkładów z różowymi podtonami.
Ale jeśli chodzi o poziom jasności, to myślę, że któryś z tych dwóch odcieni by Ci pasował. Problemem jest tylko to, czy to aby na pewno twoja kolorystyka, ale tego się nie dowiesz bez testów.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-01, 13:07   #1962
iglawstogusiana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

dodam jeszcze dwie fotki na których nie mam żadnego pudru ani nic bo faktycznie tamta fotka nie jest dobrym odnośnikiem

Edytowane przez iglawstogusiana
Czas edycji: 2014-03-03 o 20:30
iglawstogusiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-01, 21:34   #1963
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez iglawstogusiana Pokaż wiadomość
dodam jeszcze dwie fotki na których nie mam żadnego pudru ani nic bo faktycznie tamta fotka nie jest dobrym odnośnikiem
Po samym zdjęciu nikt nie powie Ci jaki odcień będzie na 100% dobry. Na pewno nie widać u Ciebie żółtych tonów, więc LL mogą Ci pasować. Raczej China Doll, ale Blondie też brałabym pod uwagę. Ja przy takim odcieniu skóry jak w załączniku używam (a w zasadzie używałam) głównie China Doll.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Odcień skóry.jpg (75,3 KB, 47 załadowań)
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-03, 20:21   #1964
iglawstogusiana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

dziękuję za pomoc, a tak szczerze mówiąc to jakiej marki podkład mineralny najbardziej polecasz i najczęściej używasz?
iglawstogusiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-04, 08:36   #1965
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez iglawstogusiana Pokaż wiadomość
dziękuję za pomoc, a tak szczerze mówiąc to jakiej marki podkład mineralny najbardziej polecasz i najczęściej używasz?
Nie dogadałam się EDM, bo wszystkie ich odcienie były albo ziemiste albo pomarańczowe oraz z BareFaced, bo wszystkie były żółte, a moja cera nie toleruje nawet minimum żółtości.
A poza tym, to jestem zadowolona w sumie z każdej marki, którą testowałam: Annabelle, Amilie i Lily Lolo (czyli te dostępne w Polsce). Może to dlatego, że nie mam jakichś wielkich wymagań odnośnie podkładu, nie potrzebuję dużego krycia, a na pryszcze i tak muszę użyć dodatkowo korektora. Nie widzę też wielkich różnic między właściwościami podkładów. Wiele osób pisze, że ta marka daje kremowe a tamta pudrowe wykończenie. Ja tego w ogóle nie widzę. Jedyne czego potrzebuję to mat, ale tego żaden podkład mi nie zapewnił, więc bez bazy matującej i pudru na wierzch się nie obejdzie. Poza tym zachowanie podkładu w dużej mierze zależy od pielęgnacji twarzy. Jak popełniam na tym polu błędy, to niestety
makijaż to od razu uwidacznia.

Teraz wykańczam Annabelle i używam głównie Amilie. Z Lily Lolo zrezygnowałam tylko i wyłącznie ze względu na cenę, bo poza tym to lubiłam tę markę, ale tylko jeśli chodzi o podkłady. Nie byłam zadowolona z korektora ani z róży.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-05, 22:41   #1966
biala17a
Zadomowienie
 
Avatar biala17a
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Bieszczady
Wiadomości: 1 476
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Kiedyś tu większy ruch był, ale to było przed pojawieniem się Annabelle i Amilie. Ja do LL już nie wrócę - głównie w powodu ceny. Bo poza tym, to bardzo lubiłam ich podkłady i kilka opakowań zdenkowałam.

Co do wchodzenia podkładu w zmarszczki, to mam tak ze wszystkimi markami, sytuację poprawiły mikrosfery silikonowe z Kolorówki dodane do bazy.
A ciemnienie całkiem dyskwalifikuje podkład, choćby nie wiadomo jak cudnie leżał na skórze. Tego się niestety nie da przewidzieć. W ciągu kilku lat spomarańczowiał mi tylko Multi-Tasking EDM i ostatnio podkład z Kolorówki z tlenkiem pastelowym. Upierdliwe zjawisko
A wiadomo czym spowodowane jest to ciemnienie?
Nie mogąc doczekać się na Pixie skusiłam się w końcu na podkład LL Warm Peach, dziś nałożyłam go pierwszy raz i leżał caałkiem całkiem Nie miałam czasu go wcześniej przetestować więc dziś w pracy co godzinę goniłam do lustra sprawdzić czy nie ściemniałam Na szczęście nie, ale zastanawiam się czy mogę być już spokojna
biala17a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-06, 23:04   #1967
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

U mnie nic nie ciemnieje. Może krem, sebum mają na to wpływ?
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-06, 23:17   #1968
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez biala17a Pokaż wiadomość
A wiadomo czym spowodowane jest to ciemnienie?
Nie mogąc doczekać się na Pixie skusiłam się w końcu na podkład LL Warm Peach, dziś nałożyłam go pierwszy raz i leżał caałkiem całkiem Nie miałam czasu go wcześniej przetestować więc dziś w pracy co godzinę goniłam do lustra sprawdzić czy nie ściemniałam Na szczęście nie, ale zastanawiam się czy mogę być już spokojna
Cytat:
Napisane przez K_cieciorka Pokaż wiadomość
U mnie nic nie ciemnieje. Może krem, sebum mają na to wpływ?
Ponoć u osób z tłustą cerą zdarza się częściej, powodem jest utlenianie się pigmentów pod wpływem sebum. Ja mam tłustą cerę, więc pewnie to było powodem takiego zjawiska.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-09, 09:50   #1969
Kornka
Rozeznanie
 
Avatar Kornka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 709
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Dziewczyny, pomóżcie! Może już był poruszany ten temat, ale nie mam czasu przeglądać od początku wątku a zastanawiam się co zrobić z bazą LL... w sumie większość kosmetyków mam już LL i teraz pod dwóch latach zdecydowałam się na bazę, ale pomimo testowania jej już od grudnia cały czas się roluje, nie mogę dojść z nią do porozumienia, nie ważne ile nakładam, myślałam że za taką cenę to mogę się spodziewać rewelacji a tu fajnie podbija kolory, ale to rolowanie masakra... macie jakiś pomysł co robię źle?
__________________
Grudniowy wszystkowątek -> https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post87412851
Kornka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-11, 17:44   #1970
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Nie pomogę. Może napisz do nich, że nie jesteś zadowolona z produktu. Może przyjmą zwrot lub zaproponują wymianę na inny egzemplarz? Nie zależnie, czy kupowałaś u dystrybutora, czy nie, to do nich polecam napisać (costasy).

Przy okazji- wiecie może czy Costasy ma w zwyczaju wrzucać do zamówienia bon na kolejne zakupy? Dostałam zniżkę na 10% i zastanawiam się, czy zakupić całe swoje zapotrzebowanie, czy rozbić je na dwa. Era minerals np zawsze mi dokładała bon. Szkoda by mi było tracić zniżkę, z drugiej strony wychodzi na prawdę spore zamówienie.
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-11, 18:08   #1971
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez K_cieciorka Pokaż wiadomość
Przy okazji- wiecie może czy Costasy ma w zwyczaju wrzucać do zamówienia bon na kolejne zakupy? Dostałam zniżkę na 10% i zastanawiam się, czy zakupić całe swoje zapotrzebowanie, czy rozbić je na dwa. Era minerals np zawsze mi dokładała bon. Szkoda by mi było tracić zniżkę, z drugiej strony wychodzi na prawdę spore zamówienie.
Ja nigdy od Costasy nie dostałam bonu, a złożyłam u nich łącznie 3 zamówienia w przeciągu 1,5 roku.
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-12, 16:48   #1972
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Hm, szkoda. W takim razie wolę zamówić wszystko łącznie.
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-19, 07:57   #1973
aaaania1989
Zakorzenienie
 
Avatar aaaania1989
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6 386
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Hej!
Możecie poradzić mi w doborze odcienia podkładu ?
Z Annabell Minerals miałam Golden Fairest i był troszkę za jasny, celuję w Warm Peach
Może jeszcze jakiś powinnam zamówić drugi kolorek w razie czego ?
__________________
aaaania1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-19, 08:25   #1974
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez aaaania1989 Pokaż wiadomość
Hej!
Możecie poradzić mi w doborze odcienia podkładu ?
Z Annabell Minerals miałam Golden Fairest i był troszkę za jasny, celuję w Warm Peach
Może jeszcze jakiś powinnam zamówić drugi kolorek w razie czego ?
Warm Peach może być za ciemny, ale to chyba w LL jedyna opcja dla osób szukających ciepłego odcienia, bo ta marka nie ma za wiele podkładów z żółtymi tonami. China Doll i Blondie są chłodne, ona były idealne na mojej różowej cerze, ale nie będą pasować osobom z ciepłą, żółtą karnacją.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-19, 08:32   #1975
aaaania1989
Zakorzenienie
 
Avatar aaaania1989
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6 386
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Warm Peach może być za ciemny, ale to chyba w LL jedyna opcja dla osób szukających ciepłego odcienia, bo ta marka nie ma za wiele podkładów z żółtymi tonami. China Doll i Blondie są chłodne, ona były idealne na mojej różowej cerze, ale nie będą pasować osobom z ciepłą, żółtą karnacją.
zamówię więc próbki Warm Peach i Blondie.Mam zaczerwienioną twarz (cera naczynkowa) a szyja jest jakby żółta
dziękuję
__________________
aaaania1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-21, 17:24   #1976
kasiatoya
Rozeznanie
 
Avatar kasiatoya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 905
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

wiosenne zakupy z 15% rabatem na wybrane produkty. Jak zwykle, szukajcie produktów oznaczonych na www.costasy.pl
Promocja trwa tylko do 24.03.2014 lub do wyczerpania zapasów.
kasiatoya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-15, 18:58   #1977
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Pomocy! Potrzebuje pomocy!

Chce wkoncu zakupic pomadke LIly Lolo. Zastanawiam sie nad dwoma kolorami. Pierwszy to Romantic Rose, a drugi Love Affair. I mam duza zagwostke na ktora sie zdecydowac. Chcialabym cos delikatnie rozowego, ale nie koniecznie czysty roz. Chetnie zlamany roz, takie rozobez. Niestety w necie na zdjecich i po jedej recenzji w KWC jestem glupia, czego mam oczekiwac po kolorze Love Affair? Vzy bedzie on bardziej bezowy, brazowy czy jednak roz bedzie przybijal. Zna ktos moze te kolory, albo chodz jeden z nich i umialby mi doradzic? Czy te zdjecia co znalazlam to odpowiadaja temu co jest w rzeczywistosci?

http://www.idaliablog.com/2013/02/po...aturalnie.html
ja tutaj tego rozu w Love Affair nie widze, dla mnie to typowy nudziakowy bez, bez domieszki rozu. PO tych zdjeciach wolalabym Romantic Rose

http://www.the6inchstilettos.com/201...o-mineral.html
zdjecia pomadek super, ale juz swatche na skorze znow powiem ze to bez bez domieszki rozu

http://greenmakeup.wordpress.com/201...make-up-looks/
tu jak sie zjedzie nizej widac zdjecie pomadek i packi na skorze i tutaj swatche na skorze to juz bardziej odcien bezoworozowy.

Pewnie jak jeszcze poszukam, to znajde pelno takich zdjec ze nie bede wiedziec jaki wkoncu ten odcien jest na zywo, czy bardziej bezowy czy jednak widac w nim ten roz.
Mam slabo napigmentowane usta i chcialabym zeby pomadka jednak miala ten roz w sobie, a nie zeby na pierwszy plan wylanial sie ten bezobraz. Czego mam sie spodziewac? Umie mi ktos pomoc?
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-16, 15:43   #1978
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Mam Romantic Rose i to trudny do opisania kolor, choć raczej nie to, czego szukasz. Raz jest lekko pomarańczowy, innym razem raczej różowy. To nie jest jednak beż.

Widziałam je wszystkie na żywo, niemniej nie pamiętam dokładnie jak wyglądały. Wydaje mi się, ze zdjęcie na ręce jest lepsze od zdjęć samych pomadek. Love Affair kojarzy mi się jako ciemna szminka, a Ty jesteś jasna, więc efekt może być różny. Mogę się jednak mylić.

Takie zestawienie może pomoże.
http://www.wuscheline.de/2014/04/lil...nsel-und-mehr/

Pierwsza z prawej to moja romantic rose:
http://i152.photobucket.com/albums/s...o/DSC_4185.jpg

Edytowane przez K_cieciorka
Czas edycji: 2014-04-16 o 15:45
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-16, 16:17   #1979
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

stronke wuscheline tez znalazlam i to zdjecie bez lampy to pomadka taka jak szukam ta Love Affair i jeszcze na blogu Agi pomadka ma kolor jaki bym chciala

http://agowepetitki.blogspot.de/2012...lily-lolo.html

wczoraj napisalam do niej maila, z pytaniem czy taka jest na zywo, czy jednak odcien jest inny bardziej brazowy. Jesli odcien bedzie mial rozowe tony to Love Affair bedzie moja. ;o)
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-16, 17:24   #1980
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Na pewno będzie doskonale wiedziała, bo na co dzień współpracuje z polski oddziałem LL, więc zna wszystkie kosmetyki
Jeśli się jednak nie dowiesz, mogę podjechać na początku maja i obejrzeć te kolorki.
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-17 17:25:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:11.