Formuła 101e. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-21, 17:26   #1
Sakiewa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3

Formuła 101e.


Witam, ostatnio napotkałem się na tą stronę:http://www.kuracjadelta.pl/
zastanawiam się czy nie kupić tego toniku. Chciałbym się Was zapytać czy to stosowaliście, czy pomogło, jeśli tak to w jakim stopniu i ile trwa kuracja oraz na ile starcza jedna buteleczka. Co braliście razem z Tym? Z góry dziękuję.
Sakiewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-21, 21:54   #2
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Formuła 101e.

Tonik za taką kasę?! Chyba musiałby być ze złota. Podaj INCI przeanalizujemy i zobaczymy co to takiego i ile jest wart.
Bez składu traktuję to jako spam.
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-21, 22:07   #3
Sakiewa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3
Dot.: Formuła 101e.

No ja dopiero co się na to natknąłem i szukam opinii ludzi którzy to stosowali. Bo wiem że to już kilka lat jest na rynku.
Na jakiejś stronie przeczytałem, że taki jest skład tego toniku:
1. wyciąg z dyptamu
2. wyciąg z Ledebouriella divaricata
3. wyciąg z Angelica dahurica (arcydzięgiel)
4. wyciąg z Sophora Flavescens (perełkowiec)
5. wyciąg z ziela Speranskia tuberculata
6. wyciąg z kory Phellodendron amurense
7. wyciąg z kłączy Coptis chinensis
8. wyciąg z korzenia Astragalus (traganek)
9. wyciąg z korzenia Panax noto-ginseng
10. wyciąg z korzenia goryczki - Radix Gentianae
11. wyciąg z owoców Kochia scoparia (mietelnik)
12. wyciąg z korzenia Panax ginseng (żeń-szeń)

Edytowane przez Sakiewa
Czas edycji: 2010-12-22 o 13:55
Sakiewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-02, 16:07   #4
Ewelina_94
Raczkowanie
 
Avatar Ewelina_94
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 154
Dot.: Formuła 101e.

Też jestem ciekawa tego tonika, w sumie to cała strona wzbudza zaufanie, ale jednak po 1 drogie dość, po 2 może to być ściema. Dlaczego nikt by tego nie polecał? To same zioła, więc można spróbować, ale cena wysoka..... co tu zrobić?
Ewelina_94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-16, 23:03   #5
virago4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 37
Dot.: Formuła 101e.

Cześć Od niedawna zaczęłam używać tego toniku. Kupiłam go na allegro za 75 zł i mam nadzieje, że to oryginał, a nie wlane coś innego do firmowej buteleczki.. Tak czy inaczej, toniku powinno się używać 3 razy dziennie (rano, po południu, wieczorem) ale ze względu na to, że używam make up'u , stosuje go tylko 2 razy na dzień. Kuracja bd trwała dłużej, ale jeśli ma pomóc to pomoże, w swoim czasie ). Na razie nie widzę żadnej zmiany, pewnie dlatego że używam tylko 6 dni. Pokładam w Formule 101E nadzieje, walcze z trądzikiem już 3 rok ;/ Co prawda nie jest to najgorsze stadium trądziku jakie istnieje, po prostu mam dużo zaskórników ( kaszka na policzkach, brodzie, czole), miewam bolące gule podskórne, wypryski i wągry. Nie wygląda to najgorzej, gdy nałoże delikatny makijaż w zaczerwienionych miejscach, ledwo co można się dopatrzeć jakiś chorób skórnych na mojej twarzy. Co nie zmienia faktu, że czuje się z tym niekomfortowo i chce się pozbyć tego cholerstwa jak najszybciej -.-. Nie lubie się malować, wręcz tego nienawidze, ale jestem do tego zmuszona, bo nie wytrzymuje swojego widoku bez make up'u
Będę opisywać stan mojej twarzy. Jak na razie to troszkę mnie wysypało, nie wiem czy to dlatego, że zbliża mi się okres czy może jest to jakaś głębsza forma oczyszczania, ale od kilku dni regularnie wyskakują mi małe wypryski..

Edytowane przez virago4
Czas edycji: 2011-08-16 o 23:06
virago4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 08:06   #6
Ewelina_94
Raczkowanie
 
Avatar Ewelina_94
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 154
Dot.: Formuła 101e.

A ja go uzywałam chyba ze 3 miesiące, także mogę już o nim coś powiedzieć. Faktycznie przez długi czas nie bylo lepiej, a nawet gorzej... ale byłam bardzo dobrze nastawiona, po jakimś dłuższym czasie mi pomogło, fakt, ale całkiem nie. Nie wiem co pomogło, ale po jakimś czasie trądzik chyba sam ustąpił, bo te wielkie pryszcze na policzkach ustąpiły. Poza tym smaruję się maścią Acne Derm, myślę że uzywam dobrych kosmetyków tak w ogl, no i chodzę tak co 3 miesiące na czyszczenie twarzy do kosmetyczki. Brałam jeszcze przez długi czas drożdże, może one pomogły, brałam też Colostrum, ktore uważam że bardzo mi pomogły, kupowałam je w Naturze, bo teraz biorę te z apteki z Laboratorium Natury i mam wrażenie że nic nie robią... Poza tym polecam zdrowe odżywianie, orzechy, warzywa i owoce. A teraz właśnie zaczęłam chodować kiełki
Ewelina_94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-20, 10:22   #7
virago4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 37
Dot.: Formuła 101e.

Drożdże ?;> Możesz powiedzieć coś więcej na ten temat, w jaki sposób to zażywasz itp. ?
virago4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-21, 09:08   #8
Ewelina_94
Raczkowanie
 
Avatar Ewelina_94
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 154
Dot.: Formuła 101e.

Cytat:
Napisane przez virago4 Pokaż wiadomość
Drożdże ?;> Możesz powiedzieć coś więcej na ten temat, w jaki sposób to zażywasz itp. ?

Drożdży nie polecam robić jako maseczkę, raz tak zrobiłam, z surowych takich do ciasta jak się dodaje, i miałam po tym straszny wysyp, właściwie wtedy zaczęły się moje większe problemy z cerą tak w ogóle!
Drożdże brałam (już nie zazywam) przez dość długi czas z tabletkach, nazwa Dromin. Dość drogie niestety, ale co do składu to najlepsze chyba z tych drożdżowych. No i chyba pomogły, bo faktycznie problem zmalał. Brałam je chyba 3x dziennie po 2 tabletki!
Zapomniałam dodać (a to ma chyba znaczenie) że leczyłam się z 4 miesiące temu antybiotykiem u dermatologa, tyle że krótko i nieregularnie Ale nie jestem w stanie powiedzieć co tak naprawdę w 100 % pomogło. Znaczenie na pewno ma stres i sen, bo gdy rok szkolny się zaczyna, wszystko co dobre mijaaa ;(
Ewelina_94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 10:20   #9
virago4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 37
Dot.: Formuła 101e.

Dobra, czas by coś napisać.
Z tego co czytałam na stronie, optymalną poprawę stanu cery widać od 7-12 dnia używania Formuły 101E. Oczywiście jeśli używa się go 3 razy dziennie. Z moich obliczeń wynika :
7- 12 dni t0 21-36 użyć
czyli używając go tak jak ja, 2 razy na dzień, optymalną poprawę będzie widać od 11 dnia do 18. Ja używam już 15 dzień. I dalej nie moge nic powiedzieć. Nie widzę, żadnych radykalnych zmian na mojej twarzy. Gdzie indziej czytałam, że by pokonać trądzik potrzeba 2 buteleczek tego płynu. Jak na razie dotrwam do końca buteleczki, a potem zobaczy się co bd dalej

Edytowane przez virago4
Czas edycji: 2011-08-25 o 11:09
virago4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 08:50   #10
Ewelina_94
Raczkowanie
 
Avatar Ewelina_94
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 154
Dot.: Formuła 101e.

Cytat:
Napisane przez virago4 Pokaż wiadomość
Dobra, czas by coś napisać.
Z tego co czytałam na stronie, optymalną poprawę stanu cery widać od 7-12 dnia używania Formuły 101E. Oczywiście jeśli używa się go 3 razy dziennie. Z moich obliczeń wynika :
7- 12 dni t0 21-36 użyć
czyli używając go tak jak ja, 2 razy na dzień, optymalną poprawę będzie widać od 11 dnia do 18. Ja używam już 15 dzień. I dalej nie moge nic powiedzieć. Nie widzę, żadnych radykalnych zmian na mojej twarzy. Gdzie indziej czytałam, że by pokonać trądzik potrzeba 2 buteleczek tego płynu. Jak na razie dotrwam do końca buteleczki, a potem zobaczy się co bd dalej
No właśnie ;> Ja zmarnowałam 2 butelki czyli około 150 zł na ten płyn. Może tylko na mnie tak super nie podziałał Pisz jak dalsze efekty.
Ewelina_94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 21:54   #11
virago4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 37
Dot.: Formuła 101e.

Formuły 101E używam już kolejny dzień i nadal nie widzę poprawy.. wręcz pogorszenie.. nie wiem czym to jest spowodowane ale mam więcej zaskórników na twarzy ;((.. Chyba przejde się do lekarza po recepte na antybiotyk, bo na razie tylko to mi pomogło
virago4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-03, 16:05   #12
Aasa
Przyczajenie
 
Avatar Aasa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomości: 7
Dot.: Formuła 101e.

Ciekawa jestem, czemu przeoczono konserwant w liście składników, bo na bank tego rodzaju skład nie jest ich pozbawiony ponieważ bez nich zioła szybko zaczęłyby się psuć. Stałoby się to samo, co się dzieje z herbatą zostawioną na miesiąc w szklance nakrytej spodkiem - zapleśniałaby.
Mam specyficzną skórę, ale i tak - chińskim wynalazkom po prostu nie ufam.
Tym bardziej, kiedy nie podają prawdziwego składu.
Aasa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-18, 11:28   #13
adko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2
Thumbs up Dot.: Formuła 101e.

Jeżeli chodzi o lek "101E" to jako jedyny z kilkudziesięciu, których przetestowałem DZIAŁA. Jeszcze nie spotkałem się z tak wysoką skutecznością leków na trądzik. W dodatku nie ma skutków ubocznych i bardzo dobrze łagodzi nawet najbardziej podrażnioną twarz. Stosując go w takich przypadkach można mieć wrażenie, że używa się kojącego balsamu na twarz , w dodatku ma fajny jak dla mnie ziołowy zapach Pamiętam, że w czasie, kiedy stosowałem 101E nawet moja Pani dermatolog była zaskoczona i prosiła o podanie nazwy tego leku :P

101E mogę polecić osobom, którym zależy na jak najszybszym zewnętrznym wyeliminowaniu trądziku (trzeba go stosować po 3 razy dziennie przez pierwsze 2-3 tygodnie, później wystarczy 2 razy na dzień). Moim zdaniem jest to najlepszy lek do stosowania zewnętrznego! Minusem jest cena . Przy intensywniejszym trądziku należy zaopatrzyć się w 2-3 opakowania, ale po ich stosowaniu gwarantuję, że skóra na twarzy będzie bardzo gładka Nie chcę robić reklamy temu preparatowi chociażby ze względu na niską dostępność (rzadko pojawia się na allegro), ale myślę, że pomoże nie jednej osobie .
Niestety w moim przypadku przyczyna trądziku jest wewnętrzna, ale mimo to 101E doskonale oczyszcza twarz i jest zdecydowanie moim zewnętrznym lekiem nr 1 .
adko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 15:03   #14
virago4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 37
Dot.: Formuła 101e.

adko, czy uważasz, iż stosowanie tego preparatu tylko 2 razy dziennie da jakieś efekty ?;> Bo ja stosowałam tylko 2 razy na dzień i nie widziałam specjalnej zmiany. I nie wiem czy to sprawa mojego rodzaju trądziku czy rzadkiego stosowania.
virago4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-07, 17:02   #15
adko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2
Arrow Dot.: Formuła 101e.

Stosowanie 2 razy dziennie to troszkę mało, aczkolwiek przy miesiącu takiego stosowania jakieś efekty widać. Powinno sie go stosowac 3 razy dziennie, ale jeszcze częściej (z tego co zauważyłem, to mimo częstszego stosowania niż jest zalecane, nie powodował żadnych uczuleń, czy podrażnień). Zaznaczam jednak, że samym 101E raczej nie wyleczy się trądziku - trzeba doliczyć do tego również oczyszczanie od wewnątrz.
adko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-21, 23:05   #16
masaki
Rozeznanie
 
Avatar masaki
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 701
Dot.: Formuła 101e.

gdzie mozna kupić ten specyfik?
masaki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-22, 09:14   #17
Ewelina_94
Raczkowanie
 
Avatar Ewelina_94
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 154
Dot.: Formuła 101e.

Cytat:
Napisane przez masaki Pokaż wiadomość
gdzie mozna kupić ten specyfik?
Ja kupowałam go (2 razy) na stronie tego specyfiku (po polsku), jednak teraz szukam w googlach i nie mogę jej znaleźć ;/
Zauważyłam, że 101e jest coraz bardziej popularny.... ciekawe, jak ja go kupowałam, nikt o nim prawie nie wiedział Jest obszerny wątek o formule 101e na forum luskiewnik.strefa.pl. Może wam pomoże, mi pomogło w jakimś stopniu, ale nie do końca...

A kupić może spróbuj go w zielarskim sklepie.... tak się zastanawiam że tam może być..

Edytowane przez Ewelina_94
Czas edycji: 2011-10-22 o 09:14 Powód: EDIT
Ewelina_94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:57.