zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktoś? WĄTEK ZBIORCZY - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-03-03, 06:41   #421
cyanek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 52
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktoś? WĄTEK ZBIORCZY

Dzięki za poradę!
Zdecydowałam się zamówić zestaw z lampą LED SUN9 o mocy 36W oraz bazą, topem i lakierami z NeoNail. Doszłam do wniosku, że zaoszczędzę na lakierach a później zrażę się do robienia hybryd. Dzięki za radę odnośnie lakierów, może kiedyś skuszę się na Cosmetic Zone
cyanek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-06, 19:17   #422
asiula0014
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktoś? WĄTEK ZBIORCZY

a co myślicie o takim zestawie?
i ogólnie o tej firmie?
http://allegro.pl/zestaw-do-manicure...734615063.html
asiula0014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-07, 11:28   #423
malwina1927
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 191
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktoś? WĄTEK ZBIORCZY

moim zdaniem to za dużo kasy jak za parę rzeczy
malwina1927 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-04, 16:37   #424
majonez_2004
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 4
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktoś? WĄTEK ZBIORCZY

Dołączam się do pytania.
Co sądzicie o takim zestawie?
Link: <reklama>

Z góry dzięki

Edytowane przez czuszka82
Czas edycji: 2017-04-05 o 11:21 Powód: reklama
majonez_2004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-05, 11:22   #425
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktoś? WĄTEK ZBIORCZY

majonez- na razie ostrzeżenie-za kolejne spamowanie linkiem będzie czerwona karteczka.
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-11, 11:24   #426
Le_Souvenir
Kawoholiczka
 
Avatar Le_Souvenir
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 453
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktoś? WĄTEK ZBIORCZY

Co sądzicie o tym zestawie?

http://allegro.pl/zestaw-12x-neonail...963398220.html
__________________

Le_Souvenir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-11, 12:12   #427
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktoś? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Lampa jest marniutka
Aceton i cleaner w takich pojemnościach wyjdą w mgnieniu oka, to samo z tą folią do odmaczania i patyczkami do odsuwania skórek. I tak na cały zestaw (czy kupisz gotowy, czy skompletujesz sama) nie wydasz mniej niż 200zł, więc może od razu lepiej poszukać takiego z lepszą lampą
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-04-11, 15:28   #428
Le_Souvenir
Kawoholiczka
 
Avatar Le_Souvenir
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 453
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktoś? WĄTEK ZBIORCZY

vivinn, a możesz polecić jakiś dobry zestaw?
__________________

Le_Souvenir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-11, 20:51   #429
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktoś? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
vivinn, a możesz polecić jakiś dobry zestaw?
Niestety nie mogę, bo nie orientuję się w zestawach Moje pierwsze hybrydowe zamówienie kompletowałam na własną rękę - zaczęłam od Semilaca (baza, top i kolory) i lampy uv 36W, plus płyny. Później poszło już z górki - kolejna lampa (tym razem ledowa) i testowanie innych marek. W tym momencie używam bazy proteinowej Indigo, topu SPN 501 i kolorów różnych firm, także pomieszanie z poplątaniem. Ciężko mi też powiedzieć co będzie najlepsze dla Ciebie.
Jeśli jednak będziesz chciała kompletować zestaw na własną rękę, to nie daj się nabrać na żadne "firmowe" lampy - znakomita większość jest z Chin z wydrukowanym logo firmy Mi na początek wystarczyła najzwyklejsza tunelówka uv, jeśli chcesz lampę led to celuj w 24w albo więcej
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-12, 13:13   #430
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktoś? WĄTEK ZBIORCZY

Le_Souvenir, już pisałyśmy nie raz że zestawy są do bani. Skompletuj sobie wszystko osobno. Co do lampy to mamy osobny wątek a co do reszty to metodą prób i błędów musisz sama zdecydować się na firmę. O każdej firmie masz dedykowany watek, masz tez wątek "lakiery hybrydowe" gdzie z łatwością zauważysz jakie marki przewijają się najczęściej.
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-25, 21:58   #431
Olcia_1998
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 9
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktoś? WĄTEK ZBIORCZY

Pomocy!!!! Właśnie moja stara lampa odmówił posłuszeństwa i zastanawiam się czy nie kupić zestawu lampa+hybrydy i akcesoria. Sama lampa kosztuje 139zl http://allegro.pl/show_item.php? item=6599887039 natomiast ta sama lampa z 5*NN kosztuje o 120zl więcej http://allegro.pl/show_item.php?item=6643910878.

Za same lakiery, bazę i top trzeba dać 130zl a tam są jeszcze płyny i akcesoria. Czy z tą lampa jest coś nie tak. Może ktoś już kupował ten zestaw i wie coś więcej.
Olcia_1998 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-23, 20:01   #432
A_D
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 357
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Hej! Jestem całkowita amatorka jeżeli chodzi o hybrydy, ale ostatnio byłam pierwszy raz w życiu sobie zrobić i stwierdziłam, ze 1. To super wygoda, 2. To wcale nie tak trudno sobie zrobić samej (wyprowadźcie mnie proszę z błędu jeżeli jest inaczej). Poszukałam tych lakierów których używała kosmetyczka i zastanawiam sie nad zakupem tego zestawu: https://sklep.mollonpro.com/pl/p/Sta...n-PRO/23075851

Ale przyznaje nie znam sie na tym, nie chce kupić badziewia ani przepłacać, byłam zadowolona z tego jak sie trzymał lakier dlatego sięgnęłam do tej firmy, innych nie znam. Czy możecie mi doradzić czy warto? Czy jeżeli będę robić tylko sonie te hybrydy to nie zestarzeją sie za szybko te wszystkie bazy, topy itd? Czy nie przepłace? Wiem ze mogłabym sobie skomponować te rzeczy pewnie osobno, ale jeżeli mam na tym oszczędzić 10-20 zł, to juz wole zamówić zestaw czy może w ogóle tej firmy nie polecacie? Z góry dziękuje za wszystkie Wasze opinie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A_D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-25, 18:41   #433
pusunia
Zakorzenienie
 
Avatar pusunia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 238
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktoś? WĄTEK ZBIORCZY

Dziewczyny chce zacząć swoją przygodę z hybryda w domu możecie polecić jakiś sprawdzony zestaw z allegro, jest tam duży wybór nie wiem który zamówić a nie cjce kupic przysłowiowego babla
pusunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-05, 19:04   #434
kinia901
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 1
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktoś? WĄTEK ZBIORCZY

Witam
Chce zacząć swoją przygodę z manicure i chciałabym poprosić o poradę w wyborze zestawu .Wole dać 50 zł więcej a mieć lepsze produkty.
http://allegro.pl/neonail-zestaw-hyb...685516790.html
http://allegro.pl/15w1-semilac-zesta...045786071.html
http://allegro.pl/30-zestaw-manicure...958729885.html
http://allegro.pl/zestaw-do-hybrydy-...029477750.html
http://allegro.pl/neonail-zestaw-na-...050418408.html
http://allegro.pl/15w1-semilac-zesta...045786071.html
kinia901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-07, 10:03   #435
afrodytek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 077
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktoś? WĄTEK ZBIORCZY

Ogólnie Semilac i Neonail to są firmy prawie na takim samym poziomie. Ja osobiście wolę troszkę bardziej Neonail- ich lakiery mają trochę bardziej gęstą konsystencję od Semilac. Mam obie te firmy i jestem zadowolona.

Jednak przy wyborze zestawu kierowałabym się głównie lampą- żeby była jak najlepsza. To lampa decyduje o utwardzeniu lakieru i ewentualnych konsekwencjach. Poza lampą wszystkie zestawy mają w sobie to co potrzebne do wykonania manicure. Jedne mają więcej akcesoriów inne mniej i różnią się właśnie lampą i pojemnościami.
Gdybym miała wybierać to zastanawiałabym się pomiędzy http://allegro.pl/zestaw-do-hybrydy-...029477750.html a http://allegro.pl/30-zestaw-manicure...5.html#thumb/1 . Przy czym ja bardziej skłaniam się do pierwszego linku.
Jeśli chcesz, zawsze możesz się pobawić sama w kompletowanie zestawu, wtedy masz wszystko to co dokładnie chcesz.
afrodytek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-14, 22:28   #436
mirabelka31
Raczkowanie
 
Avatar mirabelka31
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 98
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktoś? WĄTEK ZBIORCZY

Według mnie fajne są te zestawy, które Neonail wprowadził przed Świętami, zwłaszcza ten z lampą 24W/48W ECO: https://www.neonail.pl/katalog/zesta...t-premium.html Plus za to, że wprowadzili do nich mniejsze pojemności lakierów, dla początkujących osób akurat się sprawdzi
mirabelka31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-19, 13:26   #437
_Ariel_
Raczkowanie
 
Avatar _Ariel_
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 452
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktoś? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez mirabelka31 Pokaż wiadomość
Według mnie fajne są te zestawy, które Neonail wprowadził przed Świętami, zwłaszcza ten z lampą 24W/48W ECO: https://www.neonail.pl/katalog/zesta...t-premium.html Plus za to, że wprowadzili do nich mniejsze pojemności lakierów, dla początkujących osób akurat się sprawdzi
Ta lampa jest świetna! Troche się jej obawiałam,myślałam że jest malutka, a okazała się idealna.. i co dla mnie najważniejsze utwardza również żele

Zamawiałam ten zestaw na mikołaja ale z 3 lakierami - wtedy można wybrać kolory jakie nam odpowiadają
_Ariel_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-21, 09:01   #438
mirabelka31
Raczkowanie
 
Avatar mirabelka31
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 98
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktoś? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez _Ariel_ Pokaż wiadomość
Ta lampa jest świetna! Troche się jej obawiałam,myślałam że jest malutka, a okazała się idealna.. i co dla mnie najważniejsze utwardza również żele

Zamawiałam ten zestaw na mikołaja ale z 3 lakierami - wtedy można wybrać kolory jakie nam odpowiadają
Też uwielbiam tę lampę Dobierać kolory jest fajnie, fakt, ale w sumie jak ktoś dopiero zaczyna, to myślę, że naprawdę spoko i uniwersalnie połączyli te gotowe zestawy Takie odcienie, które przydadzą się w każdej kolekcji.
mirabelka31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-21, 13:54   #439
dominikowa
Wtajemniczenie
 
Avatar dominikowa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 449
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktoś? WĄTEK ZBIORCZY

Tez mam ta lampe tylko z aliexpress, swietna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

30 w 2016
dominikowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-09, 08:53   #440
aniazawieja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 8
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktoś? WĄTEK ZBIORCZY

Lampa powinna mieć minimum 36W. Ja zaczynałam od zestawów firmy semilac i bardzo dobrze mi się na nich pracowało także polecam xxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2018-01-09 o 13:27 Powód: reklama
aniazawieja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-21, 18:02   #441
miki_lca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1
Zestaw dla żony - pomocy!!!

Witam serdecznie!!!
Proszę o pomoc – chciałbym zakupić w prezencie zestaw do paznokci dla mojej żony ale kompletnie się na tym nie znam. Ostatnio oglądała takie w sklepie i bardzo by chciała ale stwierdziła, że za drogie są a ja stwierdziłem że sam jej kupię w prezencie. Nie chcę jej dopytywać jak i co bo się zorientuje i już nie będzie niespodzianki.
Chodzi o takie zestawy z lampą ale są żelowe i hybrydowe – co to znaczy i jakie kupić??? Mój dostępny budżet to do 200 PLN a na allegro widziałem że w takiej cenie jest sporo zestawów ale nie chciałbym kupić czegoś co się nie przyda a za to będzie czegoś brakowało – pomóżcie proszę!!!!
Z góry dziękuję i pozdrawiam
miki_lca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-29, 17:52   #442
_Ariel_
Raczkowanie
 
Avatar _Ariel_
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 452
Dot.: Zestaw dla żony - pomocy!!!

Cytat:
Napisane przez miki_lca Pokaż wiadomość
Witam serdecznie!!!
Proszę o pomoc – chciałbym zakupić w prezencie zestaw do paznokci dla mojej żony ale kompletnie się na tym nie znam. Ostatnio oglądała takie w sklepie i bardzo by chciała ale stwierdziła, że za drogie są a ja stwierdziłem że sam jej kupię w prezencie. Nie chcę jej dopytywać jak i co bo się zorientuje i już nie będzie niespodzianki.
Chodzi o takie zestawy z lampą ale są żelowe i hybrydowe – co to znaczy i jakie kupić??? Mój dostępny budżet to do 200 PLN a na allegro widziałem że w takiej cenie jest sporo zestawów ale nie chciałbym kupić czegoś co się nie przyda a za to będzie czegoś brakowało – pomóżcie proszę!!!!
Z góry dziękuję i pozdrawiam
Tak jak pisalam kilka postow wyżej polecam lampę z firmy eco Neonail ( wystarczy wejść na ich stronę &#128512 można ja kupić w zestawie z lakierami. Jest tam wszystko czego potrzeba do rozpoczęcia przygody z hybrydami. Żona będzie zachwycona

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
31.12.2014
25.12.2017
11.08.2018
_Ariel_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-14, 20:19   #443
Dorotii83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 280
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktoś? WĄTEK ZBIORCZY

Dziewczyny, czy któraś z Was kupowała może lakiery z platformy arena.pl? Taki Zestaw do domowego użytku na start będzie ok? -> https://arena.pl/xl-wielki-zestaw-hy...p38862489.html
Dorotii83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-24, 09:57   #444
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktoś? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez beautymonster Pokaż wiadomość
Stosowałyście może <link> do zdobienia paznokci?
Radze uważać z linkami i OT. Następnym razem będzie prezent w postaci punktów.

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-17, 18:35   #445
Ameonna
Przyczajenie
 
Avatar Ameonna
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 3
GG do Ameonna Send a message via Skype™ to Ameonna
Po co te ręczniczki w zestawach startowych do hybryd?

Zastanawia mnie po co w zestawach startowych do hybryd ręczniczki. Słyszałam że są mięciutkie, ale przecież to nie wszystko. Nie mogę nigdzie znaleźć informacji na ten temat więc z dylematem przychodzę do was!
Ameonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-28, 16:45   #446
Kamkaz5524
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 1
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktoś? WĄTEK ZBIORCZY

Witam serdecznie.

Mam pytanie odnośnie zestawu do hybryd. Chcę zrobić prezent dla mojej narzeczonej na święta dlatego tu jestem

Kompletnie się na tym nie znam więc chciał bym się doradzić w wyborze odpowiedniego zestawu do mniej- więcej 200-250 zł

Znalazłem na stronie neonai taki zestaw:

https://www.neonail.pl/katalog/zesta...t-premium.html

Co o nim sądzicie?

Za każdą poradę i pomoc będę bardzo wdzięczny. Pozdrawiam
Kamkaz5524 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-28 17:45:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:48.