Lekki róż :) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-04-25, 18:33   #31
gamegirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 952
Dot.: Lekki róż :)

inny niz wszystkie chyba przez ta kreske na dolnej powiece ale mi sie podoba bo przez to jest inny:P
gamegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-25, 20:53   #32
Rei
Zakorzenienie
 
Avatar Rei
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 651
GG do Rei
Dot.: Lekki róż :)

nie podoba mi się ten makijaż, ta kreseczka na dolnej powiece jest naprawde zbedna bo nie pasuje Ci,
powinnaś przemysleć kolorystyke proponuje zielenie i brązy
Powinnaś łonczyć jasne cienie z czymś ciemniejszym na powiece np. w załamaniu powiek
zaopatrz sie w jakis fajny korektor by zamaskowac co nieco na buzce
Pozdrawiam ciepło i przepraszam za krytyke
__________________
Moje Blogowanie

Nowe na blogu
Rei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-26, 10:44   #33
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Lekki róż :)

Cytat:
Napisane przez manolita Pokaż wiadomość
nie podoba mi się wcale ten makijaż. wybacz moją szczerość.

jest płaski,jakby niedokończony, a mocna czarna krecha na dolnej powiece nie dodaje uroku czy drapieżności , a tylko jeszcze bardziej psuje ten makijaż.
Cytat:
Napisane przez waq Pokaż wiadomość

+ posklejane rzęsy. Baardzo mi się nie podoba
Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość
Ups, makijaż juz zebrał cięgi, to aby nie dolewac oliwy napiszę tylko, że dziewczyny maja poniekąd racje. Ale! Nie zawsze zestawienie jasne góry z ciemnym dołem jest złe. Kwestia techniki i zamysłu.
Zgadzam się z powyższymi opiniami, od siebie jeszcze dodam, że nawet mimo zażółconych zdjęć widzę, że róż nie jest Twoim kolorem. Powinnaś poszukać raczej w kolorach ziemi - zielenie, brązy, beże, miedź, itp. - kolory stonowane, ciepłe. Czarną kredkę zamieniłabym na brązową, czy zieloną. Piszesz, że masz rude rzęsy - no i co z tego?, wykorzystaj to, nie koryguj naturalnego piękna, zamiast czarnego tuszu używaj brązowego. I pamiętaj o tuszowaniu dolnych rzęs, dzięki temu podkreślisz je i nie będzie Ci przeszkadzać, że są rude i jasne.
Ten makijaż akurat jest nieszczęsny z powodu przerysowania dolnej powieki przy jednoczesnym "zaniedbaniu" górnej. Makijaż wykonany cieniami powinien składać się z więcej niż jednego koloru, bez tego jest płaski i podkreśla niedoskonałości naszych oczu.
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-26, 11:25   #34
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Lekki róż :)

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
nie mam ciemnych rzes dlatego je maluje i gorne i dolne.kolor tu nie ma nic do rzeczy jezeli sie maluje rzesy..wkoncu tusz jest czarny wiec powinien pokryc kolor.chyba ze nie chcesz to juz inna sprawa
nie umiem ich całkowicie pomalować, tak trudno to zrozumieć? od góry zawsze zostają rude :/

Cytat:
Napisane przez rouze Pokaż wiadomość
a tak swoja droga masz ładne brwi
dzieki




poza tym jak zauważyłam jesteście duzo starsze ode mnie- bardziej doswiadczone, wiec nie wymagajcie ode mnie Bóg wie czego
Cytat:
Napisane przez Rei Pokaż wiadomość
nie podoba mi się ten makijaż, ta kreseczka na dolnej powiece jest naprawde zbedna bo nie pasuje Ci,
powinnaś przemysleć kolorystyke proponuje zielenie i brązy
Powinnaś łonczyć jasne cienie z czymś ciemniejszym na powiece np. w załamaniu powiek
zaopatrz sie w jakis fajny korektor by zamaskowac co nieco na buzce
Pozdrawiam ciepło i przepraszam za krytyke
próbowałam łączyć kolory, ale nie umiem.
A jeśli chodzi o korektor: te zdjęcia i tak były komputerowo przerabiane, bo tego co mam na twarzy nie da się zakryć ot tak korektorem, nie ważne jak dobry by on był

Cytat:
Napisane przez madziunia80 Pokaż wiadomość
Piszesz, że masz rude rzęsy - no i co z tego?, wykorzystaj to, nie koryguj naturalnego piękna, zamiast czarnego tuszu używaj brązowego. I pamiętaj o tuszowaniu dolnych rzęs, dzięki temu podkreślisz je i nie będzie Ci przeszkadzać, że są rude i jasne.
Nie ma różnicy przy brązowym tuszu. I tak wygląda jak czarny :/


i nie czepiajcie się posklejanych rzęs, bo nie stać mnie na tusz który kosztuje 100zł i, za przeproszeniem, gów*o daje :/
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-26, 11:38   #35
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Lekki róż :)

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość



Nie ma różnicy przy brązowym tuszu. I tak wygląda jak czarny :/


i nie czepiajcie się posklejanych rzęs, bo nie stać mnie na tusz który kosztuje 100zł i, za przeproszeniem, gów*o daje :/

Owszem, jest różnica między brązowym a czarnym tuszem. Kwestia doboru koloru, nie mówiłam o black brown, bo tu rzeczywiście nie widać różnicy.
A poza tym, nie musisz się tak jeżyć, nie rzuciłam sie na Ciebie jak pitbull, próbuję pokazać Ci w jakim kierunku powinnaś pójść (a Ty zauważyłaś tylko część o rzęsach), sama pisałaś, że nie jesteś stylistką i nie znasz się na makijażu. Zamieściłaś makijaż, poddałaś go ocenie i komentarzom, więc oceniam i komentuję, nie obrażam i nie nakazuję Ci kupić tuszu za 100 zł - sama takiego tuszu też nie używam, bo uważam, że to strata pieniędzy.
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-26, 11:44   #36
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Lekki róż :)

Cytat:
Napisane przez madziunia80 Pokaż wiadomość
Owszem, jest różnica między brązowym a czarnym tuszem. Kwestia doboru koloru, nie mówiłam o black brown, bo tu rzeczywiście nie widać różnicy.
A poza tym, nie musisz się tak jeżyć, nie rzuciłam sie na Ciebie jak pitbull, próbuję pokazać Ci w jakim kierunku powinnaś pójść (a Ty zauważyłaś tylko część o rzęsach), sama pisałaś, że nie jesteś stylistką i nie znasz się na makijażu. Zamieściłaś makijaż, poddałaś go ocenie i komentarzom, więc oceniam i komentuję, nie obrażam i nie nakazuję Ci kupić tuszu za 100 zł - sama takiego tuszu też nie używam, bo uważam, że to strata pieniędzy.
posiadam tusz brown a nie black/brown i uwierz, nie ma różnicy. przynajmniej ja jej nie widzę. a może macie w takim razie propozycje jak pomalować całe rzęsy, zeby ich koloru na gorze nie bylo widac?
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-26, 11:49   #37
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Lekki róż :)

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
posiadam tusz brown a nie black/brown i uwierz, nie ma różnicy. przynajmniej ja jej nie widzę. a może macie w takim razie propozycje jak pomalować całe rzęsy, zeby ich koloru na gorze nie bylo widac?
Przede wszystkim musisz dokładnie szczoteczkę oczyścić z nadmiaru tuszu, wytrzeć nadmiar o ścianki opakowania i pomalować dokładnie całe rzęsy, rozczesać grzebyczkiem, żeby nie były posklejane, jeżeli nie uda Ci się tego zrobić czysto, nie przejmuj się, po prostu weź patyczek higieniczny i wytrzyj tusz z oka czy skóry pod okiem. Mogę Ci zagwarantować, ze na początku Ci nie wyjdzie, jestem tego pewna, ale nikt nie staje się mistrzem bez treningu.
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA

Edytowane przez madziunia80
Czas edycji: 2007-04-26 o 11:50 Powód: dopisek
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-26, 14:16   #38
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Lekki róż :)

Opinie nie zbyt pochlebne, ale jestem pewna ze nie złośliwe, makijaż rzeczywiście nieudany określenie "płaski" to to słowo które go idealnie opisuje.
Nie wszystkie jesteśmy dużo starsze ja mam np. 20 lat, a gamegirl idzie zdaje sie do liceum dopiero, pooglądaj jej makijaże i zobacz ze uczy się na błędach choć początkowo tez czasem zbierała baty
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.

Edytowane przez coldold
Czas edycji: 2007-04-26 o 14:20 Powód: błąd :)
coldold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-26, 14:31   #39
łobuz-Tyna
Zadomowienie
 
Avatar łobuz-Tyna
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 1 003
GG do łobuz-Tyna
Dot.: Lekki róż :)

Cytat:
Napisane przez madziunia80 Pokaż wiadomość
Owszem, jest różnica między brązowym a czarnym tuszem. Kwestia doboru koloru, nie mówiłam o black brown, bo tu rzeczywiście nie widać różnicy.
A poza tym, nie musisz się tak jeżyć, nie rzuciłam sie na Ciebie jak pitbull, próbuję pokazać Ci w jakim kierunku powinnaś pójść (a Ty zauważyłaś tylko część o rzęsach), sama pisałaś, że nie jesteś stylistką i nie znasz się na makijażu. Zamieściłaś makijaż, poddałaś go ocenie i komentarzom, więc oceniam i komentuję, nie obrażam i nie nakazuję Ci kupić tuszu za 100 zł - sama takiego tuszu też nie używam, bo uważam, że to strata pieniędzy.

zgadzam się z Madzią.
__________________
"Tamci mieli w oczach kłamstwo,ci mają fanatyzm..
To ja Twój łobuz..."
łobuz-Tyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-26, 16:31   #40
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Lekki róż :)

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
Opinie nie zbyt pochlebne, ale jestem pewna ze nie złośliwe, makijaż rzeczywiście nieudany określenie "płaski" to to słowo które go idealnie opisuje.
Nie wszystkie jesteśmy dużo starsze ja mam np. 20 lat, a gamegirl idzie zdaje sie do liceum dopiero, pooglądaj jej makijaże i zobacz ze uczy się na błędach choć początkowo tez czasem zbierała baty
ale akurat gamegirl się on podoba. albo tylko tak napisała :/


17:46- sprawdziłam jej makijaże. w szczególności komentarze do pierwszego. bardzo sie podobały. więc lepiej będzie jak nie będe dawać nowych
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-26, 16:50   #41
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Lekki róż :)

Neciak89 wcale nie musisz kupowac tuszu za 100 zł czy więcej żeby nie miec posklejanych rzęs, nawet takie posklejają rzęsy jeśli pomalujesz je niestarannie. Wystarczy że po pomalawaniu rozczeszesz je przeznaczonym do tego specjalnym grzebyczkiem, a przed pomalowaniem nadmiar tuszu na szczoteczce wytrzesz o brzegi tak jak napisała madziunia.
Ćwiczenie czyni mistrzem, więc nie denerwuj sie. O ile sie nie mylę, na stronie głównej wizazu są umieszczone lekcje instruktażowe, obejrzyj je sobie, na pewno przydadzą Ci się w kolejnych makijażach
Pozdrawiam i czekam na Twoje dalsze propozycje
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-26, 17:04   #42
łobuz-Tyna
Zadomowienie
 
Avatar łobuz-Tyna
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 1 003
GG do łobuz-Tyna
Dot.: Lekki róż :)

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
ale akurat gamegirl się on podoba. albo tylko tak napisała :/


17:46- sprawdziłam jej makijaże. w szczególności komentarze do pierwszego. bardzo sie podobały. więc lepiej będzie jak nie będe dawać nowych
Troche nie rozumiem Twojego podejścia.dlaczego mialabyś nie dawać nowych makijazy ?Bo pierwszy nie podpasował nam? Wazne,że Tobie sie spodobał. Są gusta i guściki-poza tym o tym się nie dyskutuje. Wiec nie zrażaj sie krytyką-poza tym zauważam że jest to konstruktywna krytyka-i ćwicz nom i wystawiaj swoje dzieła na MM.
pozdrawiam
__________________
"Tamci mieli w oczach kłamstwo,ci mają fanatyzm..
To ja Twój łobuz..."
łobuz-Tyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-26, 18:24   #43
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Lekki róż :)

Cytat:
Napisane przez Camilla Pokaż wiadomość
Wystarczy że po pomalawaniu rozczeszesz je przeznaczonym do tego specjalnym grzebyczkiem, a przed pomalowaniem nadmiar tuszu na szczoteczce wytrzesz o brzegi tak jak napisała madziunia.
Ćwiczenie czyni mistrzem, więc nie denerwuj sie. O ile sie nie mylę, na stronie głównej wizazu są umieszczone lekcje instruktażowe, obejrzyj je sobie, na pewno przydadzą Ci się w kolejnych makijażach
Pozdrawiam i czekam na Twoje dalsze propozycje
trzeba też mieć pieniądze na te wszystkie grzebyczki, pedzelki itp
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-26, 18:34   #44
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Lekki róż :)

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
trzeba też mieć pieniądze na te wszystkie grzebyczki, pedzelki itp
Ale teraz nie bardzo rozumiem. Czego od nas wymagasz? Wstawiłaś makijaż do skomentowania, dostałaś co chciałaś - obiektywne komentarze osób, które o to poprosiłaś. My nie mówimy, że jest be. Mówimy, co jest źle i dlaczego należałoby to poprawić. Po to właśnie Wizażanki umieszczają tu swoje makijaże - chcą sie dowiedzieć, co myślimy o ich makijażach. Nie ma się, co unosić i obrażać. Dzięki radom lepiej zorientowanych wiele z nas odnalazło swój styl, swoją kolorystykę, dzięki temu lepsze samopoczucie. Nie jesteśmy tu po to, żeby gnoić, ale po to, żeby sobie pomagać. Nie słodzimy i nie krytykujemy bez sensu.
Wracając do cytowanej wypowiedzi, czy myślisz, że wszystkie Wizażanki śpią na pieniądzach albo, że wszystko dostajemy za darmo? Niestety nie. Wszystko co mamy, kupujemy same, ciułamy, odkładamy, itd.
A grzebyk do rozczesywania można kupić i za 5 zł, przecież to zwykły plastikowy grzebyczek do rzęs.
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-26, 19:19   #45
Monicoor
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 496
Dot.: Lekki róż :)

moze zrzucmy sie na grzebyk


a co do tuszu za 100zl uywalam ostatni tuszu za 10zl i byl genialny jak na swoja cene, tylko trzeba umiejetnie nalozyc tusz


nie oburzaj sie moja droga tylko posluchaj opini, i nie mow ze juz swiecej siebie nam nie pokarzesz! to niedopuszczalne ! Wszyscy z checia zobaczą Twoje postępy

a zresztą 99% nas miała makijaze nieudane na początku

popatrz na wątek boskiej agiBJ:P czy kiedys tam karoli...

swooją drogą ona zyje???
__________________
największa jędza w tym kurniku !!!
Monicoor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-26, 19:55   #46
manolita
Zakorzenienie
 
Avatar manolita
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: skądkolwiek
Wiadomości: 6 613
Dot.: Lekki róż :)

nie trzeba nawet wydawać 5 zł na grzebyczek do rozczesywania rzęs, można posłużyć się umytą szczoteczką ze starego tuszu.
__________________
będzie tak jak chcę
Matusio
Tomcio


mój blog http://umanolity.blogspot.com/
manolita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-26, 20:26   #47
Rei
Zakorzenienie
 
Avatar Rei
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 651
GG do Rei
Dot.: Lekki róż :)

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
próbowałam łączyć kolory, ale nie umiem.
A jeśli chodzi o korektor: te zdjęcia i tak były komputerowo przerabiane, bo tego co mam na twarzy nie da się zakryć ot tak korektorem, nie ważne jak dobry by on był
jesli nie korektor to polecam dermakol nakładany punktowo i przypudrowany czymś sypkim
a kolorki.. najpierw postaraj się o jakiś fajny pędzelek,
taka pierwsza lekcja :
- nakładamy pacynką jaśniejszy cień na ruchomej powiece (od wewnetrznej strony "ciagniemy" na drugi koniec , uwazajac by nie wyjachac poza granice brwi rozcieramy cień, następnie tez pacynka nakładamy ciemny cien od srodka powieki do zewnetrznej strony, bierzemy pedzelek i rozmazujemy cienie tak by przenikały miedzy sobą, nastepnie rozcieramy ich kontury.

lub

- nakładmy jesny cien pacynką na całą powieke - ruchomą i nieruchomą, rozcieramy go delikatnie pędzelkiem, możemy tez nałozć jakąś biel tuz pod brwiami i delikatnie rozetrzec by oba kolorki przenikały łagodnie między soba, nastpnie ponownie pacynka tym razem ciemniejszy cien nakładmy w załamaniu powiek - następnie pędzelkiem go rocieramy, by nadac charakterku makijażowi, kolejną sprawą jest np. brązowa , szra lub czarna kreska przy lini rzęs górnej powieki, dolną powieke traktujemy następująco - jasny cien od wewnatrz do srodka i ciemny od srodka do zewnatrz - pacynka i rozmazujemy pedzelekiem, kredke mozemy sobie darowac

Na koniec delikatnie tuszujemy rzesy by sie nie posklejały, gdy ta warstwa wyschnie rozczesujemy rzęski grzebykiem i malujemy je jeszcze raz

ufff hehe

mam nadzieję że dość jasno się wyraziłam
polecam się na przyszłość


stronka o dermacolu
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=7523
__________________
Moje Blogowanie

Nowe na blogu
Rei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-26, 20:29   #48
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Lekki róż :)

Cytat:
Napisane przez Rei Pokaż wiadomość
jesli nie korektor to polecam dermakol nakładany punktowo i przypudrowany czymś sypkim
a kolorki.. najpierw postaraj się o jakiś fajny pędzelek,
taka pierwsza lekcja :
- nakładamy pacynką jaśniejszy cień na ruchomej powiece (od wewnetrznej strony "ciagniemy" na drugi koniec , uwazajac by nie wyjachac poza granice brwi rozcieramy cień, następnie tez pacynka nakładamy ciemny cien od srodka powieki do zewnetrznej strony, bierzemy pedzelek i rozmazujemy cienie tak by przenikały miedzy sobą, nastepnie rozcieramy ich kontury.

lub

- nakładmy jesny cien pacynką na całą powieke - ruchomą i nieruchomą, rozcieramy go delikatnie pędzelkiem, możemy tez nałozć jakąś biel tuz pod brwiami i delikatnie rozetrzec by oba kolorki przenikały łagodnie między soba, nastpnie ponownie pacynka tym razem ciemniejszy cien nakładmy w załamaniu powiek - następnie pędzelkiem go rocieramy, by nadac charakterku makijażowi, kolejną sprawą jest np. brązowa , szra lub czarna kreska przy lini rzęs górnej powieki, dolną powieke traktujemy następująco - jasny cien od wewnatrz do srodka i ciemny od srodka do zewnatrz - pacynka i rozmazujemy pedzelekiem, kredke mozemy sobie darowac

Na koniec delikatnie tuszujemy rzesy by sie nie posklejały, gdy ta warstwa wyschnie rozczesujemy rzęski grzebykiem i malujemy je jeszcze raz

ufff hehe

mam nadzieję że dość jasno się wyraziłam
polecam się na przyszłość


stronka o dermacolu
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=7523
dzieki nie wiem czy dam rade. a tymbardziej jeśli chodzi o kreskę na górnej powiece
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-26, 20:31   #49
Rei
Zakorzenienie
 
Avatar Rei
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 651
GG do Rei
Dot.: Lekki róż :)

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
dzieki nie wiem czy dam rade. a tymbardziej jeśli chodzi o kreskę na górnej powiece
na początku zaprzyjaznij sie z dobrze naostrzona kredką , może niedługo zaszalejesz z eyelinerem
__________________
Moje Blogowanie

Nowe na blogu
Rei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-26, 20:43   #50
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Lekki róż :)

Cytat:
Napisane przez Rei Pokaż wiadomość
na początku zaprzyjaznij sie z dobrze naostrzona kredką , może niedługo zaszalejesz z eyelinerem
troche w to wątpie :P
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-26, 21:05   #51
Monicoor
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 496
Dot.: Lekki róż :)

no wiesz jak tak do tego bedziesz podchodzic:/

wiecej optymizmu dziewczyno
nie od razu krakow zbudowano!
powodzonka
__________________
największa jędza w tym kurniku !!!
Monicoor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-26, 21:47   #52
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Lekki róż :)

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
trzeba też mieć pieniądze na te wszystkie grzebyczki, pedzelki itp
Bez przesady Wystarczy że po starym tuszu do rzęs dokładnie wymyjesz i wyparzysz szczoteczkę i juz będziesz mieć grzebyczek do rozczesywania posklejanych przez tusz rzęs. Lub tez, tak ja pisała madziunia, kupisz taki grzebyk za ok. 5 czy 6 zł. Poza tym co do mnie to ja mam w swoim kufru większość kosmetyków tzw. bazarkowych, podkładu używam polskiego (lirene citty mat) i wcale nie musze miec niewiadomo jakich drogicj kosmetyków, żeby wykonać dobry makijaż. Poza tym kochana, same kosmetyki za Ciebie nie wykonają makijażu, powtórzę po raz kolejny, ćwiczenie czyni mistrzem. Jak widac bardzo szybko się zniechęcasz, a szkoda
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-26, 22:33   #53
ania-160
Raczkowanie
 
Avatar ania-160
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 174
Dot.: Lekki róż :)

każda z nas zaczynała od tego typu makijaży i tak jak dziewczyny wyżej pisały że ćwiczenie czyni mistrzem tak i ty nie poddawaj sie i próbuj cały czas a na pewno sie uda , tylko to wymaga troszkę czasu i odrobinkę chęci, nie miej tego za złe dziewczynom bo chciały cię w ten sposób zmotywować i zachęcić do działania, bo przyjemnie jest później oglądać swoje "makijażowe postępy", życzę powodzenia i broń boże mi się tu nie zniechęcać
ania-160 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-27, 06:24   #54
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Lekki róż :)

Cytat:
Napisane przez Rei Pokaż wiadomość
jesli nie korektor to polecam dermakol nakładany punktowo i przypudrowany czymś sypkim
a kolorki.. najpierw postaraj się o jakiś fajny pędzelek,
taka pierwsza lekcja :
- nakładamy pacynką jaśniejszy cień na ruchomej powiece (od wewnetrznej strony "ciagniemy" na drugi koniec , uwazajac by nie wyjachac poza granice brwi rozcieramy cień, następnie tez pacynka nakładamy ciemny cien od srodka powieki do zewnetrznej strony, bierzemy pedzelek i rozmazujemy cienie tak by przenikały miedzy sobą, nastepnie rozcieramy ich kontury.

lub

- nakładmy jesny cien pacynką na całą powieke - ruchomą i nieruchomą, rozcieramy go delikatnie pędzelkiem, możemy tez nałozć jakąś biel tuz pod brwiami i delikatnie rozetrzec by oba kolorki przenikały łagodnie między soba, nastpnie ponownie pacynka tym razem ciemniejszy cien nakładmy w załamaniu powiek - następnie pędzelkiem go rocieramy, by nadac charakterku makijażowi, kolejną sprawą jest np. brązowa , szra lub czarna kreska przy lini rzęs górnej powieki, dolną powieke traktujemy następująco - jasny cien od wewnatrz do srodka i ciemny od srodka do zewnatrz - pacynka i rozmazujemy pedzelekiem, kredke mozemy sobie darowac

Na koniec delikatnie tuszujemy rzesy by sie nie posklejały, gdy ta warstwa wyschnie rozczesujemy rzęski grzebykiem i malujemy je jeszcze raz

ufff hehe

mam nadzieję że dość jasno się wyraziłam
polecam się na przyszłość


stronka o dermacolu
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=7523
Rei dała Ci świetne wskazówki
Ja może od siebie dorzucę jeszcze to: http://www.wizaz.pl/index.baza.php?id=11
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-27, 09:04   #55
łobuz-Tyna
Zadomowienie
 
Avatar łobuz-Tyna
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 1 003
GG do łobuz-Tyna
Dot.: Lekki róż :)

do boju!!!! cc
__________________
"Tamci mieli w oczach kłamstwo,ci mają fanatyzm..
To ja Twój łobuz..."
łobuz-Tyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:11.