Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy! - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-04-22, 13:19   #2221
Tequila _ Sunrise
Raczkowanie
 
Avatar Tequila _ Sunrise
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 389
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

Dzięki wielkie za pomoc dziewczyny
__________________
Razem: 5.12.2010
Zareczyny: 26.09.2014
Nasz wielki dzien: 14.05.2016
Tequila _ Sunrise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-22, 13:35   #2222
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: estee lauder double wear a zdjęcia

Cytat:
Napisane przez Tequila _ Sunrise Pokaż wiadomość
Hej, nie wiem czy jest jakis wątek już na temat tego podkładu. W razie czego prosze o przekierowanie.
Za rok wychodzę za mąż i jako ze chce malować sie sama planuje zakup kilku kosmetyków z wyższej półki cenowej. Z racji tego ze moja cera nie jest idealna zależy mi przede wszystkim na dobrym podkładzie. Przeczytalam wiele recenzji o estee lauder double wear i byłam również testować go na żywo. Jestem prawie przekonana o jego zakupie, wiadomo jest jeszcze masa czasu ale wydatki weselne powalają i musze wszystko rozłożyć w czasie i powoli zacząć kompletowac kolorowke , będzie tez czas aby potestowac przed.
Jakis czas temu koleżanka oznajmila mi ze podkład ma jedną wade, mianowicie na zdjeciach twarz wydaje ze bardzo blada/ jasna / przeswietlona.
Moja karnacja jest jasna i raczej nie planuje opalania przed , jednak nie chce zeby buzia byla bardzo jaśniejsza od reszty ciała , po drugie narzeczony ma naturalnie ciemniejsza karnacje od mojej i nie chce wyglądać jak córka mlynarza przy nim
Mamy zaklepanego super fotografa i troche tez nas to kosztowalo dlatego nie chce zeby potem sie okazalo ze na każdym zdjeciu mam twarz jak ściana..

Czy któraś z Was ma jakies doświadczenia w tym temacie i moze cos doradzić?
Przesuwam Twój wątek do zbiorczego o kolorówce EL, bo temat podkładu Double Wear też często jest tu poruszany.

Ze swojej strony mogę powiedzieć, że ja takiego efektu, o jakim piszesz, u siebie nie zauważyłam, a EL DW używam od bardzo dawna i czasem miałam robione zdjęcia twarzy nim pomalowanej . Wg mnie to jest raczej kwestia doboru odpowiedniego odcienia i użycia pudru sypkiego, bo wydaje mi się, że to głównie sypańce są winowajcą zbytniego rozbielenia twarzy na zdjęciach.

Podobnie jak poprzedniczka uważam, że najlepszym rozwiązaniem jest zdobycie próbki i przetestowanie podkładu pod kątem, który Cię interesuje.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-22, 13:53   #2223
Tequila _ Sunrise
Raczkowanie
 
Avatar Tequila _ Sunrise
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 389
Dot.: estee lauder double wear a zdjęcia

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Przesuwam Twój wątek do zbiorczego o kolorówce EL, bo temat podkładu Double Wear też często jest tu poruszany.

Ze swojej strony mogę powiedzieć, że ja takiego efektu, o jakim piszesz, u siebie nie zauważyłam, a EL DW używam od bardzo dawna i czasem miałam robione zdjęcia twarzy nim pomalowanej . Wg mnie to jest raczej kwestia doboru odpowiedniego odcienia i użycia pudru sypkiego, bo wydaje mi się, że to głównie sypańce są winowajcą zbytniego rozbielenia twarzy na zdjęciach.

Podobnie jak poprzedniczka uważam, że najlepszym rozwiązaniem jest zdobycie próbki i przetestowanie podkładu pod kątem, który Cię interesuje.
Przy najbliższej okazji pójdę poprosić o próbkę. Mam nadzieje że faktycznie podkład nie robi tego efektu bo po wszystkich opiniach na jego temat jakie przeczytalam wydaje sie być dla mnie idealny szczególnie na taka okazje jak ślub bo na codzien raczej za ciężki. Mój kolor to 1N1
Dzięki za pomoc
__________________
Razem: 5.12.2010
Zareczyny: 26.09.2014
Nasz wielki dzien: 14.05.2016
Tequila _ Sunrise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-23, 08:42   #2224
marcys255
Raczkowanie
 
Avatar marcys255
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 349
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

Ten podkład to mój ulubieniec na specjalne okazje, więc także polecam tym bardziej na ślub. Dobrze Ci dziewczyny doradzają z próbka. W sephorze czy Douglasie powinnaś dostać a jak nie to allegro
__________________
mój blog: puderniczkama.blogspot.co m.Zapraszam serdecznie
marcys255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-23, 10:48   #2225
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
a kupowalas w ciemno? ja bylam bardzo bliska klikniecia, ale na szczescie poszlam pomacac.
W opakowaniu piekny! i taki drobno zmielony cudnie, myslalam, ze bedzie super, a potem plask na reke i "o, nic sie nie dzieje" nie sądzę, żebyś źle go nakładała, chyba po prostu EL popłynęło na opinii o gelee i na tym, ze ludzie kupia w ciemno cokolwiek to bedzie
Najgorzej, że kupiłam stacjonarnie konsultantka mi go bardzo zachwalała i na ręce efekt był, a w domu po nałożeniu na twarzy wielkie nic... Cóż nie pierwszy to bubel u mnie
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-23, 11:34   #2226
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

u mnie na szczescie nawet pani konsultantka przejęta nim nie była
ilios jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-24, 06:02   #2227
UNIKALNA1983
Okrutna, podła i zła
 
Avatar UNIKALNA1983
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: K-ce
Wiadomości: 15 518
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Rozświetlenia nie daje wcale. Zolty puder i tyle. Specjalnie wyszłam z wymalowana ręka na slonce z nadzieja ze moze rozkwitnie, ale nie.
Grzałam sie na niego kilka dni, z radością wyskoczylabym z kasy i naprawdę niewiele było mi trzeba żebym go wzięła bo bylam nastawiona totalnie na tak.
I az mi było przykro ze nie było tam dla mnie nic do pokochania
Pomazialam rękę gelee, tym wiosennym i KA. I gelee w każdym oświetleniu wyglądał smutno i nie robił nic. KA jest subtelny i elegancki. Gelee dla mnie jest żaden
Pomacajcie jak bedziecie miały okazje, moze kogos urzeknie
ufff... cieszę się, bo od paru dni o nim myślę. Ale ze swatchy z netu też mi się wydawał taki rdzawo-złoty bez polotu.
Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Ja również potwierdzam, że rozświetlacz nie wart zakupu. Ja niestety go nabyłam, ledwo widać go na twarzy. No marny jest.
UNIKALNA1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-22, 13:42   #2228
ikks
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 35
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

czesc dziewczyny
mam pytanie w sprawie pomocy przy kolorach DW.

Aktualnie uzywam FRESCO 2C3 ale jest juz dla mnie troszke za ciemny.

Zastanawiam się nad tymi odcieniami na czas zimy
1c1 COOL BONE
1W1 BONE
1N2 ECRU

Edytowane przez ikks
Czas edycji: 2015-11-22 o 13:51
ikks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-22, 17:15   #2229
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

Fresco jest w tonacji zimnej, wiec celuj w C albo N

Pytanie jak bardzo jest za ciemny? Kiedyś tez używałam fresco, teraz mam Desert Beige - 2N1 neutralny w tonacji i tak o pol tonu jaśniejszy. Niestety, najlepsza metoda to "przymierzenie" gdzieś
ilios jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-25, 14:30   #2230
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

Ja bym w ecrue celowala, ALE. Z podkladami mocno kryjącymi ( zwłaszcza takimi) jest tak że kolor dobrze jezeli jest idealnie dobrany, bo mniej wybaczaja roznice w kolorach niz lekkie podkładu który tu przyciemnisz tam rozjaśnisz i jest super.

Nie masz możliwości poproszenia o próbkę albo sprawdzenia kolorów na zywo?
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-26, 20:35   #2231
ikks
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 35
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

hej dziewczyny


możliwośc oczywiscie mam sprawdzenia na zywo , wybieram się w sobotę na testy, chciałam zaczerpnąć Waszej porady może któraś też przechodzi aktualnie z fresco na cos jaśniejsze
a pozatym obluga w sklepie mało pomocna , same nowo przyjete dziewczyny, ktore widac ze maja mało pojecia w ogóle na ten temat, pod obserwacją "doswiadczonych" ekspedientek ... ostatniej wizyty tam nie wspominam dobrze
ikks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-27, 14:07   #2232
marcys255
Raczkowanie
 
Avatar marcys255
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 349
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

Używałam kiedyś fresco ale był troszkę za ciemny, przeszłam na Sand i jestem zadowolona, ciepły, dosyć jasny odcień z żółtymi tonami
__________________
mój blog: puderniczkama.blogspot.co m.Zapraszam serdecznie
marcys255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-02, 08:00   #2233
grapelollipop
Raczkowanie
 
Avatar grapelollipop
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Warszawa/Białystok
Wiadomości: 197
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

ja ostatnio kupiłam sobie double wear 1W2, jest fajny taki ciepły lekko żółtawy, mama oddała mi kiedyś swój 1N1 to byłam wręcz biała, także dobra zmiana szkoda, że normalnie to tyle kosztuje :< zawsze czekam, aż będzie promocja, no i teraz trafiłam na -20% do sephory i jeszcze jakby dodatkowo prawie 5% bo kupowałam przez neta przez stronkę cash4free i mi zwrócą tą różnicę na konto takie zakupy to ja mogę robić !
grapelollipop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-06, 09:33   #2234
Kolorowa_Kredka87
Raczkowanie
 
Avatar Kolorowa_Kredka87
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 224
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

jak to zwrócą Ci na konto? jakieś pukty czy mówisz o pieniążkach? sama chcę pozamawiać trochę rzeczy na święta, mamie zwykle kosmetyki sprawiam i przydałoby się coś pooszczędzać bo i tak wydatki szykują się jak co roku kosmiczne
Kolorowa_Kredka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-07, 15:30   #2235
Raspberry000
Raczkowanie
 
Avatar Raspberry000
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 240
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

Kochani nie wiem jaki odcień wybrać, kobitki w Sephorze i Douglasie są niekompetentne.
Używałam desert beige ale on jest dla mnie za jasny. Niby zimą jest ok ale latem wyglądam jak smierć. A taki podkład wystarcza mi na 1,5 roku więc szukam koloru na każdą porę.
Czy ten Dawn jest trochę ciemniejszy do desert beige ? Oglądam zdjęcia ale to nie to samo a w sklepie nie mają tego odcienia.
Czytałam, że pisałyście też o odcieniu Rattan ale mam wrażenie, że on już będzie za żółty. Jaki odcień może być o ton ciemniejszy od DB ?

Edytowane przez Raspberry000
Czas edycji: 2015-12-07 o 15:33
Raspberry000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-07, 16:24   #2236
grapelollipop
Raczkowanie
 
Avatar grapelollipop
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Warszawa/Białystok
Wiadomości: 197
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

@Raspberryooo, serio 1,5 roku? u mnie 4-5 miesięcy, no ale ja mam taką wymagającą cerę i dużo do krycia... ale to raczej niewykonalne żeby tak dobrać odcień, można kupić dwa odcienie i je mieszać zmieniając proporcje - tak mi ostatnio doradziła makijażystka, albo wtedy kiedy jest za jasny używać bronzera
@Kolorowa_Kredka87 właśnie nie punkty, tylko normalnie przelewają ten procent kwoty na konto, bo to nie na nas zarabiają tylko mają kasę od tych firm gdzie kupujemy też wcześniej o tym nie słyszałam, a podobno na zachodzie to jest popularne
grapelollipop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-07, 20:41   #2237
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

Ja swoj DW denkuje dwa lata ale nie uzywam wylacznie tego podkladu.. Mam jeszcze pol butli i niestety chyba predzej sie zepsuje niz zobacze denko
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-07, 20:59   #2238
migotka1010
Zakorzenienie
 
Avatar migotka1010
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 456
GG do migotka1010
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Ja swoj DW denkuje dwa lata ale nie uzywam wylacznie tego podkladu.. Mam jeszcze pol butli i niestety chyba predzej sie zepsuje niz zobacze denko
Jakie jeszcze są Twoimi faworyrami?
__________________
04.07.2015

[...] i ślubujesz mi uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę [...]



Od jutra się uczę!
migotka1010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-08, 06:59   #2239
Raspberry000
Raczkowanie
 
Avatar Raspberry000
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 240
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

No tak niby mozna mieszac ale dla mnie szkoda. Nie lubie duzo wydawac na kosmetyki.

Chyba kupie probke Dawn i zobacze czy warto kupic pelnowymiarowe opakowanie.

Chyba, ze polecacie inny odcien?

---------- Dopisano o 07:54 ---------- Poprzedni post napisano o 07:51 ----------

Estee nadal nie ma pompki ?



Tak starcza mi na 1,5 roku i gdyby nie fakt, ze nie ma pompki starczylby na jeszcze dluzej. Nie raz wylewalam na reke zbyt duza ilosc podkladku.

---------- Dopisano o 07:59 ---------- Poprzedni post napisano o 07:54 ----------

Migotka - wedlug mnie jest jeszcze dobry Mac Pro Longwear. Lubie go choc ostatnio moja skora potrzebuje czegos bardziej kremowego.

Podklad Silk Laura Mercier daje tez piekne wykonczenie, nie jest to tepy mat, ktory podkresla skorki. Twarz wyglada pieknie ale dla mnie problemem bylo to, ze czulam go na skorze, tak jakbyk chodzila z makijazem 10h i miala ochote go zmyc...( podobne uczucie mialam z kolastyna CC za 17zl....), do tego chyba szybko swiecilam sie po nim.

Chetnie dalabym jesscze jedna szanse ale poluje na odpowiedni odcien na necie. Bo jednak stacjonarnie kosztuje bardzo duzo.
Raspberry000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-13, 23:36   #2240
Kolorowa_Kredka87
Raczkowanie
 
Avatar Kolorowa_Kredka87
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 224
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez grapelollipop Pokaż wiadomość
@Raspberryooo, serio 1,5 roku? u mnie 4-5 miesięcy, no ale ja mam taką wymagającą cerę i dużo do krycia... ale to raczej niewykonalne żeby tak dobrać odcień, można kupić dwa odcienie i je mieszać zmieniając proporcje - tak mi ostatnio doradziła makijażystka, albo wtedy kiedy jest za jasny używać bronzera
@Kolorowa_Kredka87 właśnie nie punkty, tylko normalnie przelewają ten procent kwoty na konto, bo to nie na nas zarabiają tylko mają kasę od tych firm gdzie kupujemy też wcześniej o tym nie słyszałam, a podobno na zachodzie to jest popularne
mieszanie dwóch odcieni jest dobre, trochę więcej zabawy, ale efekt taki jaki chcemy chociaż a co do tych zwrotów to zgłębiam temat i nie mogę się oderwać od cashbag'a. to uzależnia
Kolorowa_Kredka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-14, 12:59   #2241
mirimah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 94
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

uwielbiam DW. mam ochotę znów do niego wrócić. ostatnio kupiłam go w sephorze, ale od tamtej pory sporo podrożał. online na stronie estee lauder też nie kosztuje mało. kupowałyście kiedyś na allegro? jest tam mnóstwo dobrych ofert. co z oryginalnością tych podkładów?
mirimah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-14, 20:18   #2242
Raspberry000
Raczkowanie
 
Avatar Raspberry000
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 240
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

Ja tylko w ten sposob kupuje. Znalazlam kobietke, ktora ma oryginalne prosto ze sklepu. Nie boje sie kupowac przez neta, zawsze to kilkadziesiat zloty taniej
Raspberry000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-14, 20:43   #2243
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez migotka1010 Pokaż wiadomość
Jakie jeszcze są Twoimi faworyrami?
W kategorii long lasting?
Shoseidziaki sp i perfect refaining
Everlasting
Prefection z Guerlain

Roznie... Nie za czesto uzywam long lastingow ostatnimi czasy
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 08:27   #2244
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Raspberry000 Pokaż wiadomość
Ja tylko w ten sposob kupuje. Znalazlam kobietke, ktora ma oryginalne prosto ze sklepu. Nie boje sie kupowac przez neta, zawsze to kilkadziesiat zloty taniej
możesz podac na priva od kogo kupujesz podklad?
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-29, 14:30   #2245
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

Nie widzę tu wątku weryfikacyjnego, więc sprobuję "pod firmą".

Czy to oryginał? Porównywałam na internecie to, co widać i wygląda dobrze. Możliwe jest w tej cenie je upolować? Chyba są wycofane, bo nie widziałam ich na str EL, ale na str polskiej Sephory- są.

http://allegro.pl/estee-lauder-pure-...889537035.html

1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-30, 09:51   #2246
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

Cienie w wersji duo byly ale z tego co pamietam to nie mialy takiego przezrocxystego plastiku... Tzn na opakowaniu, az zaraz poszukam... A cien pojedynczy kosztuje ponad 100 zl wiec malo realna cena- mimo wszystko
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-30, 10:44   #2247
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

Cena jest realna akurat, Estee Lauder można oryginały tanio dorwać

ale tu mi też ten przezroczysty plastik coś nie pasuje.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-30, 13:28   #2248
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

Dzięki dziewczyny. Tylko o jaki plastik konkretnie chodzi?

Przeglądam zdjęcia i nie umiem się doszukać
https://www.google.pl/search?q=estee...ow+duo&imgrc=_
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-30, 13:41   #2249
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

Faktycznie jest plastik. Poproś sprzedawcę o kod produktu ale wg mnie cena jest realna. Starocie i wycofywane produkty są sprzedawane za grosze. Masz przykład likwidacji marionaud gdzie było -70% a we wczejszych latach to 70 % wchodziło od cen przecenionych .
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-30, 13:51   #2250
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Faktycznie jest plastik. Poproś sprzedawcę o kod produktu ale wg mnie cena jest realna. Starocie i wycofywane produkty są sprzedawane za grosze. Masz przykład likwidacji marionaud gdzie było -70% a we wczejszych latach to 70 % wchodziło od cen przecenionych .
Pytałam, pytałam (2 dni temu), ale sprzedawca mnie olał. No właśnie on ma tylko 2 albo 3 cienie z Estee, jak jakieś resztówki. Inny kolor kupiłam za stówkę w tagomago, ale ten kolor/zestaw mniej mi się podoba i wolałabym taniej .
Tylko jak mają już np 4 lata to lipa Choć moim z Clinique nic się nie stało, a mam wlaśnie 4 lata je.
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-02 09:34:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:35.