Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-28, 22:27   #241
sloneckoo
Zadomowienie
 
Avatar sloneckoo
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 861
GG do sloneckoo
Dot.: Krostki, pryszcze, wypryski

Cytat:
Napisane przez Mary_Q Pokaż wiadomość
ja teraz jestem a sanatorium i to super powietrze od tezni na mnie tka podzialalo ze mnie wyspalao jak nie wiem :/ nigdy mi sie tyle nie zdarzylo :/ po solarce tez nie mialam..ale nie chce juz na solarke chodzic...

na poczatek polece wam cos z apteki co nie wymaga duzo funduszy hehe

psata lassara (pasta cynkowa+kwas salicylowy) za ok 2zł
a co to dokladnie jest masc punktowa czy jakis krem ??
__________________
zapraszam na wymianę: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=725984
sloneckoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-28, 22:33   #242
more-than-the-woman
Raczkowanie
 
Avatar more-than-the-woman
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 84
Dot.: Krostki, pryszcze, wypryski

Masc punktowa (badz krem) to kosmetyk ktory stosujesz tylko na zakazone miejsce, tak jak kroske, pryszcza etc, nie na cala buzie. Slyszalam faktycznie od kolezanki ze masci cynkowe bardzo pomagaja, wiec musze przejsc sie do apteki.
__________________
Żaden dzień się nie powtórzy, nie ma dwóch podobnych nocy.
more-than-the-woman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-29, 09:36   #243
SanDru
Zadomowienie
 
Avatar SanDru
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Ś:)
Wiadomości: 1 379
Dot.: Krostki, pryszcze, wypryski

hmm no więc i ja się przejdę dziekuję za rade
mi również siostra mówiła o takich maściach cynkowych ..
buźka
SanDru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-29, 10:06   #244
asiulka123
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 597
Dot.: Krostki, pryszcze, wypryski

Pasta Lassara to inaczej pasta cynkowa a maść cynkowa to nie to samo co pasta . Różnią się znacznie konsystencją. Pasta moim zdaniem bardziej wysusza.

Chodzi Wam o pastę czy o maść w końcu?

Ja używam maści cynkowej od kilku lat, oczywiście z przerwami, zwłaszcza wtedy gdy nie mam pieniędzy na droższy specyfik i muszę powiedzieć, że jeśli chodzi o stosunek ceny do jakości to produkt ten wydaje się być niezastąpiony. Choć ostatnio mało co mi pomaga, mam wysyp . Co prawda już schodzi, ale mam plamy . Dla mnie najlepszym produktem jest sudocrem choć skóra moja zaczyna się do niego przyzwyczajać, dlatego robię przerwy.
asiulka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-29, 10:38   #245
madulka
Zadomowienie
 
Avatar madulka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 1 312
Dot.: Krostki, pryszcze, wypryski

Cytat:
Napisane przez asiulka123 Pokaż wiadomość
Pasta Lassara to inaczej pasta cynkowa
To nie to samo Pasta Lassara zawiera dodatkowo kwas salicylowy w odroznieniu od pasty cynkowej.

Rzeczywiscie pomaga. Jak dla mnie to najlepszy srodek punktowy no i chyba najtanszy
madulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-29, 10:42   #246
Bruja
Rozeznanie
 
Avatar Bruja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: ciemna strona księżyca
Wiadomości: 721
Dot.: Krostki, pryszcze, wypryski

Cytat:
Napisane przez asiulka123 Pokaż wiadomość
Pasta Lassara to inaczej pasta cynkowa a maść cynkowa to nie to samo co pasta . Różnią się znacznie konsystencją. Pasta moim zdaniem bardziej wysusza.

Chodzi Wam o pastę czy o maść w końcu?
Pasta Lassara to nie to samo co pasta cynkowa.
Maść cynkowa ma tłustsze podłoże od pasty cynkowej.
Pasta Lassara ma podłoże takie samo jak pasta cynkowa, ale zawiera dodatkowo kwas salicylowy (przyspiesza gojenie wysuszonych już cynkiem syfów).
__________________
Kot składa się z:
materii, antymaterii i fanaberii
Bruja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-29, 12:03   #247
asiulka123
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 597
Dot.: Krostki, pryszcze, wypryski

Ok. Na przyszłość będę wiedziała i być może wypróbuję tej Pasty Lassara
asiulka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-30, 20:33   #248
more-than-the-woman
Raczkowanie
 
Avatar more-than-the-woman
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 84
Dot.: Krostki, pryszcze, wypryski

Jutro lece do apteki po ta lassare tylko, ze ja mieszkam w Anglii ale mysle ze nazwa moze byc podobna.
__________________
Żaden dzień się nie powtórzy, nie ma dwóch podobnych nocy.
more-than-the-woman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-07, 08:46   #249
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Cera mieszana - pielęgnacja

Jestem posiadaczką cery mieszanek, bardzo trudnej w obsłudze
odkopałam w archiwum i postanowiłam dodać coś o siebie i posłuchać jakiś rad, poczytać o waszych sposobach
mój plan działania
- rano i wieczorem po przyjściu do domu myję twarz żelem bez SLS najczęściej Eris
- do demakijażu używam miceli lub mleczka, w przypadku zmywania mleczkiem, potem zawsze zmywam twarz wodą z żelem inaczej czuje się niedomyta
- peeling enzymatyczny ok. 2 razy w tygodniu, czasem poprawiam żelem złuszczającym, z drobinkami jak peeling Biodermy
- w razie wysypu pod ręką mam Lysanel Activ tonik, Benzacne żel, Acnofan, pastę cynkową, maść nagietkową na gojenie ran po rozdrapanym wyprysku
- do nawilżenia używam kremu Physiogel, na czoło i nos pod makijaż czasem nakładam Biodermine, świetnie sprawdza się krem anybakteryjny Oceanic.
- maseczki mam swoje sprawdzone i pewne
Apis, Czarne błoto z Morza Martwego
Celia, Odżywcza z chabrem oraz Nawilżająca w saszetkach

kiedyś stosowałam parówki na twarz, teraz nie mam na to czasu
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-08, 07:01   #250
201804040907
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 43
Dot.: Cera mieszana - pielęgnacja

Witam ponownie,
Już jakiś czas przyglądam się temu forum i oto jakie zmiany wprowadziłam w pielęgnacji swojej mieszanej cey:

Rano:
- nie myję twarzy żelem, tylko przemywam hydrolatem oczarowym
- nakładam krem nawilżający, niezapychający porów; ostatnio Lierac Multi D+, a obecnie własnej produkcji serum C+E
- jak dzień jest słoneczny to wklepuję LRP Anthelios XL 50 +
- na "niespodzianki" nakładam korektor a potem podkład Unifiance LRP.
Jak się świecę (a to jest raczej rzadkie) to matuję się skrobią zmieszaną z cynamonem.

Wieczorem:
- Olejek myjący do twarzy (olej słonecznikowy + emulgator), a kiedyś żel Toleriane LRP, wcześniej używałam mydełka nagietkowego ale mi trochę zapychało pory, więc zużyłam je do ciała (nie wysusza)
- Tonik z octem jabłkowym (kapitalny)
i koniec ! Czasami na bardzo przesuszone partie skóry używam Avene Cicalfate, ale rzadko mam potrzebę. Wyskakujące "niespodzianki" traktuję rozcieńczonym olejkiem z drzewa herbacianego. I to tyle.

Moja cera już dawno temu zapomniała co to jest sebum i świecenie na czole.
Zaskórniki nadal pozostały, ale czasami nakładam sobie mleko na twarz w ramach maseczki i ładnie się obkurczają.

Arsenał ten ciągle udoskonalam metodą prób i błędów i jak na razie jestem bardzo zadowolona z moich eksperymentów
Co o tym sądzicie?
Pozdrawiam!
201804040907 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-08, 09:58   #251
joana67
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 37
Dot.: Cera mieszana - pielęgnacja

Witam.Zainteresowala mnie twoja metoda pielegnacji cery mieszanej i chcialabym sie dowiedziec co to jest hydrolat oczarowy.W jaki sposob robisz serum C+E oraz jaki to tonik z octem jablkowym?Bede wdzieczna za informacje.Pozdrawiam.

Edytowane przez joana67
Czas edycji: 2010-08-17 o 14:35
joana67 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-08, 11:14   #252
201804040907
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 43
Dot.: Cera mieszana - pielęgnacja

Serum C+E odkryłam dzięki Basi Kwiatkowskiej. Jej przepisy znajdziesz na stronie:
http://www.biochemiaurody.fora.pl/viewtopic.php?t=419

i jeszcze wersja dla leniwych, czyli gotowe składniki, które wystarczy zmieszać:
http://www.biochemiaurody.com/

Tonik z octem jabłkowym:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=72028

Ja do mojego toniku dodaję olejek pichtowy (do kupienia w aptece) i wcale nie czuć zapachu octu.

A o hydrolatach dużo mówiono w tym wątku:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=144865

Ja swój kupiłam na mazidłach ( http://www.mazidla.com )
Ale jest wiele innych sklepów internetowych prowadzących sprzedaż półproduktów kosmetycznych.

Pozdrawiam
201804040907 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-19, 13:11   #253
agatka20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 269
GG do agatka20
Dot.: Cera mieszana - pielęgnacja

zainteresowałam się mazidłami olno i pomału zaczynam je stosować:

z rana na razie używam delikatnej pianki Pharmaceris,ale mimo że jest do cery wrażliwej to i tak moją gębulkę podrażnia. Dzisiaj właśnie dostałam paczuszkę z Biochemii Urody z pilingiem enzymatycznym i hydrolatem lawendowym więc wypróbuję go zamiast pianki
później przemywam twarz tonikiem z octu jabłkowego z dodatkiem olejku lawendowego - świetnie łagodzi i rozjaśnia.
Na koniec wklepuję kremik Yves Rocher Bio Specific Anti-imprefections NAWILŻAJĄCY KREM NA DZIEŃ ZWĘŻAJĄCY PORY bo jakoś do tego serum z witaminami nie mogę się przekonać. Słyszałam że niektórych witaminy uczulają i wolałabym nie eksperymentować jeżeli ten kremik mi pasuje

Wieczorem też myję twarz tą pianką ale już zamówiłam olejek do mycia BU i mam nadzieję że się sprawdzi
Znowu przemywam twarz tonikiem z octu jabłkowego i wsjo
Jak na razie to wypróbowałam tylko tonik, używam go już tydzień i na prawdę widać efekty a mam nadzieję że hydrolat i olejek przyczynią się do jeszcze lepszych efektów
agatka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-20, 08:08   #254
201804040907
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 43
Dot.: Cera mieszana - pielęgnacja

Agatko cieszę się że Ci tonik służy
Co do serum i innych kosmetyków, to uważam że każdy powinien sam na sobie sprawdzić jak działa i czy mu służy. Jedyną metodą na to jest metoda prób i błędów.
Ja już powoli znajduję swoje typy, które planuję używać przez dłuższy czas bo mi służą, ale są jeszcze kosmetyki, które w zasadzie są przyzwoite ale to jeszcze nie to, więc szukam dalej.
Hydrolat lawendowy też zagości u mnie na dłużej, bo faktycznie można go używać do wszystkiego.
Pilingu enzymatycznego nie używałam ale mam teraz olejek do mycia i muszę powiedzieć że do demakijażu jest bardzo dobry, tylko dziwnie myje się nim twarz. (Konsystencja jest dość innowacyjna, co nie umniejsza oczywiście jego działania, bo buźka jest po nim bez zarzutu )
Musisz sama spróbować i zobaczyć czy ci odpowiada
Pozdrawiam i życzę owocnego eksperymentowania
201804040907 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-20, 10:20   #255
agatka20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 269
GG do agatka20
Dot.: Cera mieszana - pielęgnacja

Może jutro dostanę paczuszkę z BU z olejkiem do mycia, już nie mogę się doczekać Zastanawiam się tylko czy aby mnie nie "zapcha"?? Pomału moja cera dochodzi do ładu i nie chciałabym żeby wróciła do tego samego co było kiedyś. W sumie to na BU zapewniają że nie jest komedogenny. Tak czy siak muszę go wypróbować bo moje policzki i okolice brody i ust już usychają z pragnienia, muszę w końcu je porządnie nawilżyć.
agatka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-20, 15:00   #256
201804040907
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 43
Dot.: Cera mieszana - pielęgnacja

Raczej nie zauważyłam żeby zapychał
A też jestem na to wyczulona
201804040907 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-25, 19:39   #257
Alina788
Przyczajenie
 
Avatar Alina788
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 8
cera mieszana

Mam cerę mieszaną,która błyszczy się kilka godzin po nałożeniu makijażu.Ponieważ mam również plamy pigmentacyjne posłoneczne,muszę chronić latem twarz kremami z wysokimi filtrami.Co za tym idzie,latem buzia świeci się cały czas.Znalazłam idealne rozwiązanie na "świecący problem"-bibułki matujące.Są super.boję się jednak stosować je latem,bo nie wiem,czy sciągając warstwę sebum,nie ściągam równiez ochronnych filtrów.Owszem,makijażu nie niszczą,ale czy ochronę pozostawiają?Nowych przebarwień nie chciałabym mieć.Czy można jednoznacznie stwierdzić,co ściąga"bibułka?
Pozdrawiam serdecznie.
Alina788 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-03, 02:05   #258
dilajla_m
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: zgorzelec
Wiadomości: 2
cera mieszana help!!!!

czesc. mam duzy problem z doborem kosmetyków do pielegnacji i higieny twarzy. Mam cere mieszana(tlusto-slucha) i do tego wrazliwa, mam zmiany trdzikowe ale bardziej cierpie na wagry, zaskórniki, rozszerzone pory i nierówny koloryt skóry(mam duzo zaczerwien) i mimo ze uzywam kremów nawilzajcych bardzo luszczy mi sie skora w pariach suchych. Wiekszosc kosmetykow powoduje u mnie pieczenia, swiad i sciagniecie skory twarzy. probuje roznych kosmetykow i szukam, ale zadne mi nie odpowiadaja. czy mozecie mi polecic jakas firme kosmetykow ktora jest sprawdzona i dobra i ktora sprosta moim oczekiwania, najbardziej tez by zalezalo na jkims kremie powodujcym wyrównanie kolorytu, ale odpada koloryzujacy bo odklada sie w partiach gdzie schodzi mi skóra i brzydko to bardzo wyglada.
dilajla_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-04, 17:46   #259
inkblot
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Będzin
Wiadomości: 1
Dot.: Krostki, pryszcze, wypryski

Hej
dzisiaj kupiłam maśc cynkową

ale mam jedno pytanie...
czym się rózni maśc cynkowa od pasty lassari?

która lepsza
bo ja kupiłam zwykłą maśc cynkową.

mam kilka drobnych pryszczy i kilka blizn potrądzikowych na policzkach?
myśicie, ze moze odrobine to pomoże

zresztą zauwazyłam, że im więcej używam jakiś kosmetyków na trądzik tym więcej wychodzi mi pryszczy...
czy wy tez tak macie???
inkblot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-04, 18:18   #260
Nushi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 239
Dot.: Krostki, pryszcze, wypryski

Różnicę miedzy tymi maściami napisała Bruja post nr.11
Nushi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-13, 22:12   #261
efka2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2
Dot.: cera mieszana help!!!!

Zacznij sobie na poczatek brać cynk i wit a ,przy ich niedoborach ze skórą są rózne problemy.
efka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-23, 16:45   #262
Aga24a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 27
GG do Aga24a
cera mieszana

Witam. Mam cerę mieszaną na czole suchą a na policzkach tłusta oraz cerę naczynkową. chciałabym poprosi o rady dotyczące naczynek. jakie kosmetyki powinnam używa. poleccie coś tyle jest teraz do wyboru ze nie chciałabym na darmo wydawac pieniędzy. poleccie jakiś krem nawilżający na dzień z filtrem (jakim).
dziekuję z góry za rady.pozdrawiam.
Aga24a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-24, 15:47   #263
domoi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7
Cera Mieszana W Bardzo Kiepskim Stanie

Witam,
Mam Cerę Mieszaną , Bardzo Suchą ,szczególnie W Okolicy Oczu Chociaż Na Policzkach Równiez.mam Również Problem Z Dobraniem Kosmetyków,a Szczególnie Kremów,stosowałam Ostatnio Kremy Nawilżające I Nie Tylko ,ale Problem Jest Taki,że Po Zastosowaniu Kremu Nawet Nawilżającego Po Np: Czwartym Razie Występuje Silne ściąganie Skóry,naprawdę Jest To Dla Mnie Duży Dyskomfort,mam 36 Lat A Moja Cera Wygląda Na 50,jest Pokryta Zmarszczkami ,szczególnie W Okolicy Oczu.ostatnio Czytałam O Retinoidy,antyutleniacze Oraz Duzo O Filtrach I Szczerze Pogubiłam Się W Tym ,wiem Tylko że Na Zmarszczki Dobre Kremy Z Filtrami Polecane Były Aveve Oraz La Roche.prosze O Rade.
domoi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-24, 19:21   #264
nefretam
Raczkowanie
 
Avatar nefretam
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 395
GG do nefretam
Dot.: Cera Mieszana W Bardzo Kiepskim Stanie

Napisz może jak teraz pielegnujesz swoją skórę(jakich uzywasz produktów), wtedy latwiej będzie coś doradzić.

Przede wszystkim coś łagodnego do demakijazu( mleczko płyn micelarny ,żel bez sls http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=140497)
i na dzień filtry KWC-http://www.wizaz.pl/kosmetyki/kategoria.php?kat=155
nefretam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-24, 19:37   #265
bro
Raczkowanie
 
Avatar bro
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 497
Dot.: Cera Mieszana W Bardzo Kiepskim Stanie

używaj preparaty silnie regenerujące, na dzień filtry, nie zapominaj używac kremu pod oczy i na szyję, nigdy nie myj twarzy wodą z mydłem - może dla niektórych to oczywiste, ale niektóre panie o tym nie wiedzą i się dziwią skąd takie wysuszenie bo przecież używają krem.. może ciebie to nie dotyczy, ale w razie czego piszę
__________________
devon rex - moja nowa miłość
bro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-25, 11:03   #266
domoi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7
Dot.: Cera Mieszana W Bardzo Kiepskim Stanie

No Cóz Obecnie Używam Najzwyklejszego Kremu Ziaja Nawilżającego Calma Cos Tam... Używałam Naprawde Róznych Firmy,przewaznie Nawilżające Ostatnio Były To Aa Rich,z Femi Z Algami Oraz Migdałowy Eris Różnne .używałam Równiez Mleczka I Toniku Z Eris Obecnie Myję Samą Zimną Woda,polecenie Kosmetyczki,kremy Też Mi Polecała I Nic Z Tego W Połowie Pudełka Zawsze Wracało ściąganie Skóry Nie Do Wytrzymania.poradżcie Cos Bo Za Rok Będę Wyglądała Jak 60 Latka!!!!!!!!!!
domoi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-25, 12:54   #267
nefretam
Raczkowanie
 
Avatar nefretam
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 395
GG do nefretam
Dot.: Cera Mieszana W Bardzo Kiepskim Stanie

1. Spróbuj rano twarz przetrzec tylko jakimś nawilżającym tonikiem
2. Filtr dla suchej skóry to najlepiej Avene ten http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=7319 lub ten http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=13793
3. Wieczorem umycie łagodnym zelem bez sls
4.Krem mocno nawilzający może któryś xerial http://www.wizaz.pl/forum/search.php?searchid=3675636 lub Emolium http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=14880 lub http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=14881 lub jakiś inny poszukaj jest mnóstwo watków o kremach nawilzających

przejrzyj te wątki
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...light=mieszana
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...+sucha+sk%F3ra
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...+sucha+sk%F3ra
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...light=mieszana
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...+sucha+sk%F3ra

Pisz jesli będziesz miała jeszcze jakieś pytania
nefretam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-26, 09:34   #268
domoi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7
Dot.: Cera Mieszana W Bardzo Kiepskim Stanie

Wielkie Dzięki!!!!!!!!
Troche To Potrwa Zanim Sie Zapoznam Z Tym Wszystkim,bo Mój Mały Synek Po Prostu Mi Nie Pozwala I Zaraz Dostane Szału.jak Przeczytam I Bede Miała Pytania To Napewno Sie Odezwie. Pozdrawiam
domoi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-03, 10:31   #269
ewwelinaa89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 97
GG do ewwelinaa89
Question Cera tłusta/mieszana.

Jakie zabiegi oprócz oczyszczania twarzy wykonuje kosmetyczka przy cerze tłustej i mieszanej? I jaki jest efekt?
__________________



Happy!

ewwelinaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-03, 14:28   #270
MARTA301215
Raczkowanie
 
Avatar MARTA301215
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 158
GG do MARTA301215
Dot.: Cera tłusta/mieszana.

Z tym oczyszczaniem, to jednak bym się powstrzymywała. Jestem przeciwna temu zabiegowi!!! polecam kawitacje, różne zabiegi normalizujące, które zwężą pory, zmniejszą łojotok, odświeżą cerę np z dermiki, jesienią i wczesną wiosną zabieg z kwasami, np z neoglis: zabieg z kwasami AHA-BHA-PKA, który rozpuści nadmiar tłuszczu i łoju, zwęży pory, usunie zaskórniki, złuszczy, zregeneruje i nawilże skórę. również można wykonać zabiegi nawilżające - bo każda cerze nawilżania nigdy dość!
wiele firm kosmetycznych ma w swej ofercie bardzo ciekawe zabiegi przeznaczone dla cery tłustej, czy mieszanej, a jak wiadomo, takie cery mogą być np jednocześnie z trądzikiem, czy z rozszerzonymi naczynkami.
więc jeśli chcesz wypróbować inny zabieg niż oczyszczanie, najlepiej wybierz się do kosmetyczki. ona pracuje na kosmetykach danej firmy, obejrzy twoją skórę i oceni, jaki zabieg będzie najlepszy
MARTA301215 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-14 12:00:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:14.