Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 - Strona 110 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-12-27, 16:02   #3271
mopsi
Przyczajenie
 
Avatar mopsi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 28
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez withi_as Pokaż wiadomość
Dlaczego to jest zabronione? Nie powiem, czasami pomagam im wyjść na zewnątrz , jakoś nigdy nie wpadłam na to żeby kogoś zapytać czy można tak robić czy nie.
Szczerze to nie wiem dlaczego nie można, ale Pani kosmetyczka sama o tym mi wspominała przy pierwszej wizycie i tak sobie zakodowałam Inna sprawa, że kiedyś mnie pokusiło, zeby pociągnąć za te rosnące włoski po kilku dniach i dość mocno siedziały w skórze, zostawilam je w spokoju, bo nie chcialam ich wyrwać, a po 2 tyg nie było po nich śladu, bo same wyleciały bez moej pomocy
mopsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-27, 18:38   #3272
bejata440
Zakorzenienie
 
Avatar bejata440
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Oberbayern
Wiadomości: 8 014
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Ja sie zaczynam denerwować juz nimi. I co chwile sobie jednego wydrapie czy cos . Ale minął dopiero tydzien..
__________________
inst
bejata440 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-28, 18:29   #3273
infocosmetix
Agnieszka kosmetolog
 
Avatar infocosmetix
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 6
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez withi_as Pokaż wiadomość
Wiem że to jest do wytrzymania, napisałam że może nie być przy pierwszej albo drugiej depilacji, kiedy skóra nie jest jeszcze przyzwyczajona Dostałam informację że od trzeciego zabiegu wchodzi mała końcówka, jak chcę mieć porządne efekty, także przygotowana jestem. Ale i skóra będzie stawiała wtedy mniejszy opór


A co do znieczulania, to są jakieś badania że maść EMLA nie jest już zalecana przed depi laserową, może zmniejszać skuteczność laseru czy coś takiego, ale to eksperci niech się wypowiedzą. Dla mnie to zawsze był efekt placebo, jednak jak komuś taka świadomość pomagała to dobrze, niczego nie krytykuję Ja jestem za znieczulaniem lodem, mi to najbardziej pomaga + rozmowa - wtedy w ogóle zapominam o bólu
To bardzo rzeczowa wypowiedź - ktoś powiedział ... komuś
Bez emli wiele Pań nie było by w stanie wytrzymać zabiegu. Duża końcówka Dueta wcale nie jest mniej bolesna - to bajka.
Nie ma żadnych badań na temat szkodliwości czy negatywnego wpływu na skuteczność. A lód i tak trzeba stosować.
Takie bajki mówią w gabinetach gdzie nie ma lekarza żeby wypisał emlę - jest na receptę od paru lat.
__________________
Agnieszka
https://wizaz.pl/Mikroreklama
infocosmetix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-29, 09:40   #3274
sasha_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 13
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

scrabble1 ja myślałam, że takich gabinetów już nie ma, a jednak...na dzień dobry brak łazienki dla klientów, na ścianach dyplomy, cuda wianki, dowody obecności na kursach i innych zebraniach ale ani jednego dowodu, że pani ma jakiekolwiek przeszkolenie i wiedzę z zakresu depilacji laserowej, pani przedstawia się jako kosmetolog, a jest kosmetyczką, łóżko - stara poplamiona fizelina brak jakiegokolwiek jednorazowego ręcznika, rozebrać się nie ma gdzie, pani nie ma pojęcia jaka jest różnica między zwykłym light sheerem, a duetem, pojęcia nie ma o mocy lasera, którą użyje na danej klientce, nie pyta o nic, żadnej ankiety przed zabiegiem, a najlepsze - robi to wszystko bez rękawiczek ale za to z długimi i wymalowanymi pazurami! Na użycie emli wywaliła oczy również była zdziwiona, że końcówkę urządzenia się dezynfekuje po każdym kliencie! Do tego jawnie oszukuje ludzi - nowym klientkom mówi o specjalnym rabacie - 50 zł, którego udzieli w gabinecie podczas gdy cena dla każdej baby jest taka sama i każda laska płaci tyle samo nieistotne czy jest pierwszy raz czy dziesiąty! Pomijam już fakt, że za kilkanaście strzałów i może 5 minut roboty kroi takie pieniądze jak w innym gabinecie za 45 minut! Tak to bywa w małych podrzędnych gabinecikach gdzie się wypożycza stary, nie serwisowany laser, pojęcia się o tym nie ma, doświadczenia też żadnego ale kasę się nabija na naiwnych klientkach! Uważajcie dziewczyny na takie miejsca, zwracajcie uwagę na wszystko i pytajcie o wszystko - jeśli Wam coś nie pasuje, czujecie dyskomfort - rezygnujcie z takiego miejsca, w najgorszym razie skończy się na leczeniu u dermatologa...
sasha_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-29, 10:46   #3275
withi_as
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów->Warszawa->Białystok
Wiadomości: 3 812
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez infocosmetix Pokaż wiadomość
To bardzo rzeczowa wypowiedź - ktoś powiedział ... komuś
Bez emli wiele Pań nie było by w stanie wytrzymać zabiegu. Duża końcówka Dueta wcale nie jest mniej bolesna - to bajka.
Hm, no dla mnie różnica jest

Edytowane przez withi_as
Czas edycji: 2015-12-29 o 11:04
withi_as jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-29, 19:38   #3276
EmilkaZ
Wtajemniczenie
 
Avatar EmilkaZ
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 017
GG do EmilkaZ
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez EmilkaZ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, kilka dni po depilacji łydek zauważyłam na skórze czarną kropkę. Nie jest to spalony mieszek ani nic w tym stylu wygląda jak mały pieprzyk...Kropka jest czarna, nie jest wypukła:/ Czy ktoś miał coś takiego??
Ostatnio przy okazji kolejnej wizyty pytałam o to i kosmetolog mi odpowiedziała, że często się zdarza, że na skórze wystąpiło podrażnienie po goleniu przed depilacją i nie ma się czym martwić
Nie został mi też po tym żaden ślad.

Cytat:
Napisane przez sasha_ Pokaż wiadomość
scrabble1 ja myślałam, że takich gabinetów już nie ma, a jednak...na dzień dobry brak łazienki dla klientów, na ścianach dyplomy, cuda wianki, dowody obecności na kursach i innych zebraniach ale ani jednego dowodu, że pani ma jakiekolwiek przeszkolenie i wiedzę z zakresu depilacji laserowej, pani przedstawia się jako kosmetolog, a jest kosmetyczką, łóżko - stara poplamiona fizelina brak jakiegokolwiek jednorazowego ręcznika, rozebrać się nie ma gdzie, pani nie ma pojęcia jaka jest różnica między zwykłym light sheerem, a duetem, pojęcia nie ma o mocy lasera, którą użyje na danej klientce, nie pyta o nic, żadnej ankiety przed zabiegiem, a najlepsze - robi to wszystko bez rękawiczek ale za to z długimi i wymalowanymi pazurami! Na użycie emli wywaliła oczy również była zdziwiona, że końcówkę urządzenia się dezynfekuje po każdym kliencie! Do tego jawnie oszukuje ludzi - nowym klientkom mówi o specjalnym rabacie - 50 zł, którego udzieli w gabinecie podczas gdy cena dla każdej baby jest taka sama i każda laska płaci tyle samo nieistotne czy jest pierwszy raz czy dziesiąty! Pomijam już fakt, że za kilkanaście strzałów i może 5 minut roboty kroi takie pieniądze jak w innym gabinecie za 45 minut! Tak to bywa w małych podrzędnych gabinecikach gdzie się wypożycza stary, nie serwisowany laser, pojęcia się o tym nie ma, doświadczenia też żadnego ale kasę się nabija na naiwnych klientkach! Uważajcie dziewczyny na takie miejsca, zwracajcie uwagę na wszystko i pytajcie o wszystko - jeśli Wam coś nie pasuje, czujecie dyskomfort - rezygnujcie z takiego miejsca, w najgorszym razie skończy się na leczeniu u dermatologa...
Szok.
To pewnie salon dużo nie zarabia. Wątpie żeby ktokolwiek zdecydował się na zabieg w miejscu gdzie nie stosuje się rękawiczek i nie wypełnia karty klienta przed zabiegiem:/
Też myślałam, że takich miejsc już nie ma.
EmilkaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-02, 16:33   #3277
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Depilacja laserowa to zdecydowanie moje odkrycie roku 2015, jak na razie jestem w trakcie pach i bikini. Efekty są ,pachy już kończę. Co do znieczulenia ja jak na razie depilowałam bez, przy pachach nawet nie czuje takiej potrzeby. Bikini następnym razem będę smarować maścią mimo wszystko najprzyjemniejsze to nie jest , ale da się wytrzymać.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-08, 04:43   #3278
evicca1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 187
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Depilacja laserowa to zdecydowanie moje odkrycie roku 2015, jak na razie jestem w trakcie pach i bikini. Efekty są ,pachy już kończę. Co do znieczulenia ja jak na razie depilowałam bez, przy pachach nawet nie czuje takiej potrzeby. Bikini następnym razem będę smarować maścią mimo wszystko najprzyjemniejsze to nie jest , ale da się wytrzymać.
zależy też jakie bikini się robi
evicca1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-08, 06:59   #3279
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez evicca1 Pokaż wiadomość
zależy też jakie bikini się robi
Ja mówię o bikini głębokim
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-08, 14:47   #3280
Klutka
Rozeznanie
 
Avatar Klutka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 535
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Witam,
Przeczytałam od połowy wątku, głównie te najnowsze posty z roku 2015 i 2016 teraz. Mało dziewczyny piszecie o przeciwwskazaniach. Miałam kiedyś robiony IPL laser na praktykach po kilka strzałów na łydki, wiem, że IPL to badziewie ale było dość dużo przeciwwskazań, mimo przyjmowanych leków przemilczałam to bo chciałam sprawdzić czy wywoła to jakąś reakcje alergiczną czy przebarwienie
Nic mi się nie stało, jestem zainteresowana depilacją łydek właśnie i się zastanawiam czy mnie nie odeślą z kwitkiem przy przyjmowaniu leków na niedoczynność tarczycy (bo ponoć też nie można)chociaż biorę też witaminę d3, która powinna dawać dużą ochronę.
Znacie może jakiś dobry salon w Bielsku-Białej z depilacją LIGHTSHEER DUET lub light sheer coś oprócz de luxa?
__________________
2014 - kosmetolog lic
2016 - turystyka rekreacyjna i odnowa biologiczna mgr
2.05.2012

Insta

śpiewam



Klutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-08, 18:12   #3281
mopsi
Przyczajenie
 
Avatar mopsi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 28
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Na stronie każdego salonu depilacji sa wypisane przeciwwskazania, mnie zawsze dodatkowo informuja przy zapisie telefonicznie, ale nie słyszałam zeby leki na niedoczynnosc były przeciwwskazaniem. Pamietam, ze wiekszosc antybiotkow, tetracykliny, retinoidy, sterydy, zioła - dziurawiec i nagietek, persen i deprim sa swiatloczule i rzeczywiscie nie mozna ich stosować. Niestety w Bielsku nie znam żadnego salonu. Najbliżej w Częstochowie hehe :P
mopsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-08, 23:48   #3282
k_opiko
Zadomowienie
 
Avatar k_opiko
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 294
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Ja mam niedoczynność, biorę leki na to, nie kryłam tego w gabinecie, nie było to przeciwskazaniem.
__________________
08.08.2015
29.10.2016
07.07.2018
k_opiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-09, 08:12   #3283
Klutka
Rozeznanie
 
Avatar Klutka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 535
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

W moim mieście znalazłam 3 gabinety, które mają ten konkretny laser na łydki
De Lux 199,00 jednorazowo
Nowy Styl 199,00 jednorazowo teraz promocja 50% jest
Dotyk Urody 250,00 jednorazowo też jest promocja 50%

Czy De Lux i Nowy Styl nie ma trochę podejrzanie tanio?Dotyk Urody ma jeszcze całe nogi po 500 zł więc też chyba całkiem niezła cena.
__________________
2014 - kosmetolog lic
2016 - turystyka rekreacyjna i odnowa biologiczna mgr
2.05.2012

Insta

śpiewam



Klutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 06:22   #3284
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

De Lux to sieciówka to pewnie dlatego może sobie na to pozwolić U mnie bikini bez promocji kosztuje 300 zł. Szkoda trochę, małe miasto nie ma takiej konkurencji i ceny wysokie a do najbliższego DeLuxa mam około 60 km.
Byłam wczoraj na bikini głębokim. Właśnie cierpię Stwierdziłam, że optymalnym dla mnie czasem przerwy między zabiegami są równo 2 miesiące. A u Was jak to wygląda?

Ps: koleżanka zapytała jakie są tam teraz modne fryzury? Jak robicie, zostawiacie pasek?
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 07:05   #3285
mopsi
Przyczajenie
 
Avatar mopsi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 28
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Delux robi słabo i tylko dużą głowicą, podjerzewam, że to samo może być z tym drugim salonem. Za dobrze zrobione łydki w Wawie płacę 400zl bez promocji, więc 250zl to super cena, a 199zl to az podejrzane :p
mopsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 15:58   #3286
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez mopsi Pokaż wiadomość
Delux robi słabo i tylko dużą głowicą, podjerzewam, że to samo może być z tym drugim salonem. Za dobrze zrobione łydki w Wawie płacę 400zl bez promocji, więc 250zl to super cena, a 199zl to az podejrzane :p
W Delux tylko duża? Myślałam, że obie. Zabieg trwa dużo krócej, więcej klientek to pewnie stąd taka cena.
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 16:38   #3287
mopsi
Przyczajenie
 
Avatar mopsi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 28
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

niestety tak, ten laser duet ma dwie końcówki i kiedy kapnelam się, ze nie ma takich ładnych efektów na dużej, zapytalam czy jest możliwość zrobienia ostatniego zabiegu na małej i mi odmówili :/ wiec wogole na niego nie poszłam, zmienilam gabinet, mam teraz na małej i jest rewelacja
mopsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 06:32   #3288
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Kurcze, to mi dałaś do myślenia. Zastanawiałam się czy się nie wybrać do nich na całe nogi, ze względu na czas zabiegu i ceny ale jeśli skuteczność może być gorsza to nieciekawie. Jeden raz poszłam na pakiet pachy, bikini i całe nogi, nie wiem ile godzin tam leżałam (na małej końcówce), ale miałam dość. Potem dzieliłam to na partie.
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 06:51   #3289
mopsi
Przyczajenie
 
Avatar mopsi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 28
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Poleżeć trzeba dłużej, ale zabiegów robisz mniej W życiu bym wszystkiego naraz nie zrobiła, 4 godziny to jednak za dużo :P dobrze, że sobie dzielisz
mopsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-13, 07:26   #3290
Jotka89_
Przyczajenie
 
Avatar Jotka89_
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Niestety pomimo tego, że bardzo chciałabym zrobić sobie depilację laserową, nie mogę, bo mam skłonność do bliznowców. :-(
Jotka89_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 13:45   #3291
nabery
Raczkowanie
 
Avatar nabery
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 246
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cześć Dziewczyny! Dołączam do dyskusji
Klutka, zaglądasz jeszcze na wątek? szukam trwałej depilacji w okolicach Bielska.
Może któraś jeszcze coś poleci?
Dziewczyny, orientujecie który sprzęt jest lepszy: Light Sheer czy IPL + RF??
__________________
D.F. 11.11.2015
A/68/155/45 kg
Eurosilicone okrągłe EHP 375cc /11,6/5,2 cm
nabery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 15:18   #3292
Klutka
Rozeznanie
 
Avatar Klutka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 535
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez nabery Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny! Dołączam do dyskusji
Klutka, zaglądasz jeszcze na wątek? szukam trwałej depilacji w okolicach Bielska.
Może któraś jeszcze coś poleci?
Dziewczyny, orientujecie który sprzęt jest lepszy: Light Sheer czy IPL + RF??
Zaglądam, tyle, że na razie się tylko przymierzam do tego lasera, nie jestem w stu procentach przekonana jeszcze IPL - nie zawracaj sobie głowy to nie jest laser, szukaj Light Sheer najlepiej tak jak dziewczyny tutaj pisały tam gdzie posługują się małą głowicą.
Ja mam problem z wrastającymi włosami na łydkach i z chęcią bym ten zabieg zrobiła, ale chyba jeszcze nie jestem gotowa, tak sobie na razie czytam i rozglądam się po gabinetach.
__________________
2014 - kosmetolog lic
2016 - turystyka rekreacyjna i odnowa biologiczna mgr
2.05.2012

Insta

śpiewam



Klutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 20:36   #3293
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez mopsi Pokaż wiadomość
Poleżeć trzeba dłużej, ale zabiegów robisz mniej W życiu bym wszystkiego naraz nie zrobiła, 4 godziny to jednak za dużo :P dobrze, że sobie dzielisz
Długo to trwało oj długo ale pachy i bikini bolało, na nogach przysypiałam

---------- Dopisano o 21:30 ---------- Poprzedni post napisano o 21:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Jotka89_ Pokaż wiadomość
Niestety pomimo tego, że bardzo chciałabym zrobić sobie depilację laserową, nie mogę, bo mam skłonność do bliznowców. :-(
Przykra sprawa. Słyszałam o tym ale w sumie ciekawy temat. Nie spotkałam się z kimś kto miał takie powikłania po zabiegu ale przecież nie siedzę w tym na codzień więc wiadomo. Może za jakiś czas znajdą i na to sposób? Jakiś łagodniejszy laser?

---------- Dopisano o 21:36 ---------- Poprzedni post napisano o 21:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Klutka Pokaż wiadomość
Ja mam problem z wrastającymi włosami na łydkach i z chęcią bym ten zabieg zrobiła, ale chyba jeszcze nie jestem gotowa, tak sobie na razie czytam i rozglądam się po gabinetach.
Ja miałam straszny problem z wrastającymi włoskami, głównie w strefie bikini ale i na łydkach znajdowałam czasem włosa o długości około 1 cm, który umiejscowiony był dosłownie tuż pod skórą. Teraz naprawdę zapomniałam jakie to było uciążliwe. Czasem na bikini pojawi się podrażnienie od włoska, który nie może się przebić ale to sporadyczne przypadki, wystarczy mocniejszy peeling i po sprawie.
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-14, 14:24   #3294
Kajka383789
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Długo to trwało oj długo ale pachy i bikini bolało, na nogach przysypiałam

---------- Dopisano o 21:30 ---------- Poprzedni post napisano o 21:27 ----------


Przykra sprawa. Słyszałam o tym ale w sumie ciekawy temat. Nie spotkałam się z kimś kto miał takie powikłania po zabiegu ale przecież nie siedzę w tym na codzień więc wiadomo. Może za jakiś czas znajdą i na to sposób? Jakiś łagodniejszy laser?

---------- Dopisano o 21:36 ---------- Poprzedni post napisano o 21:30 ----------


Ja miałam straszny problem z wrastającymi włoskami, głównie w strefie bikini ale i na łydkach znajdowałam czasem włosa o długości około 1 cm, który umiejscowiony był dosłownie tuż pod skórą. Teraz naprawdę zapomniałam jakie to było uciążliwe. Czasem na bikini pojawi się podrażnienie od włoska, który nie może się przebić ale to sporadyczne przypadki, wystarczy mocniejszy peeling i po sprawie.
Też maiłam taki problem po pierwszej depilacji laserowej, generalnie zmieniłam salon i teraz chodze do beautymedica mają tam jeden z najnowszych laserów bynajmniej tak twierdziła pani z którą rozmawiała i efekt jest widoczny, robiłam ostatnio depilacje brazylijska i mam 2 razy mniej odrostów. Myślicie że coś jest w tym jesli chodzi o jakość lasera ? Jestem zielona jesli chodzi o to jak to działa z tymi laserami ale może coś w tym jest ?

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2016-01-15 o 09:38 Powód: link
Kajka383789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-15, 12:18   #3295
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez mopsi Pokaż wiadomość
Poleżeć trzeba dłużej, ale zabiegów robisz mniej W życiu bym wszystkiego naraz nie zrobiła, 4 godziny to jednak za dużo :P dobrze, że sobie dzielisz
A ja wczoraj byłam na zestawie: uda, kolana, bikini i pachy, mała końcówka, całość trwała około 40 minut...
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-15, 12:27   #3296
mopsi
Przyczajenie
 
Avatar mopsi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 28
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Ups ... no to cie nieźle oszukali, gwarantuje ci ze nie da się zrobić tego w tak krótkim czasie. Powinno to trwać okolo 3 godzin, jeśli byloby dokładnie zrobione. Końcówkę lasera przykłada sie do skory centymetr po centymetrze, nawet na zakładkę, bez żadnych odstępow i nie można ciągnąć głowicy po skorze wysmarowanej żelem do usg... nie wracałabym do tego gabinetu :/
mopsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-15, 12:45   #3297
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez mopsi Pokaż wiadomość
Ups ... no to cie nieźle oszukali, gwarantuje ci ze nie da się zrobić tego w tak krótkim czasie. Powinno to trwać okolo 3 godzin, jeśli byloby dokładnie zrobione. Końcówkę lasera przykłada sie do skory centymetr po centymetrze, nawet na zakładkę, bez żadnych odstępow i nie można ciągnąć głowicy po skorze wysmarowanej żelem do usg... nie wracałabym do tego gabinetu :/
Nie miałam niczym smarowanej skóry (chyba). I u mnie to był zabieg enty, w dużej mierze owłosienia się już pozbyłam wcześniej.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-15, 13:20   #3298
mopsi
Przyczajenie
 
Avatar mopsi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 28
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Tzn. ze nie miałaś robionej całej powierzchni tych okolic, tak? tylko miejsca gdzie zostały włoski? no to mogło trwać krócej, źle zrozumiałam ja nawet przypomnienia miałam robione na całej powierzchni, a no tylko wybórczo, mimo tego, że włoski były pojedyncze, kosmetyczka powiedziała, ze lepiej zrobić całą powierzchnię, bo pod skórą moga być włosy, ktore jeszcze się nie przebiły i ich nie widać, a laser je złapie.
mopsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-15, 13:27   #3299
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez mopsi Pokaż wiadomość
Tzn. ze nie miałaś robionej całej powierzchni tych okolic, tak? tylko miejsca gdzie zostały włoski? no to mogło trwać krócej, źle zrozumiałam ja nawet przypomnienia miałam robione na całej powierzchni, a no tylko wybórczo, mimo tego, że włoski były pojedyncze, kosmetyczka powiedziała, ze lepiej zrobić całą powierzchnię, bo pod skórą moga być włosy, ktore jeszcze się nie przebiły i ich nie widać, a laser je złapie.
Nie, to ja mało precyzyjnie się wypowiedziałam wcześniej .
I nie wiem jak to dokładnie było robione, bo leżałam i nie widziałam. Aczkolwiek tak czy siak wydaje mi się, że ten zabieg był za krótko wykonywany.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-16, 11:19   #3300
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Wczoraj od mojej lekarki dostałam zielone światło na depilację laserową. chciałabym zrobić górną wargę, ale zastanawiam się czy zaczynać już, czy poczekać lepiej do jesieni?

Jeżeli są tu dziewczyny z Lublina to który salon polecacie?
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać


Edytowane przez Lady in Blue
Czas edycji: 2016-01-16 o 11:25
Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-20 16:07:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:07.