Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - Strona 123 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-12-18, 18:34   #3661
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Loquilla Pokaż wiadomość
Pryskania? Czym? Nie lepiej w takim wypadku nakładać podkład na mokro?
Psikam tymi wynalazkami:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...-thermale.html
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...ale-spray.html

lub po prostu do atomizera przelewam wodę mineralną
Na mokro jakoś nie umiem nakładać wyjątkiem były Annabelle, reszta minerałów nie jest aż tak kremowa żeby mi się udało. Neauty np są kremowe ale nie aż tak
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-18, 22:21   #3662
shena
Rozeznanie
 
Avatar shena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 809
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Przyszły mi dzisiaj próbki podkładów Amilie, będe testować i zdam relacje. Od ponad roku używam Anabelek.
shena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-19, 00:28   #3663
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

W jakich sklepach online, poza oficjalnym można kupić annabelki?
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-19, 02:01   #3664
a*a*a*
Ania
 
Avatar a*a*a*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 036
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez K_cieciorka Pokaż wiadomość
W jakich sklepach online, poza oficjalnym można kupić annabelki?
Na pewno tutaj klik.
__________________
Wymianka
Durny nick ciągnie się przez całe życie...
a*a*a* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-19, 13:06   #3665
Loquilla
Zadomowienie
 
Avatar Loquilla
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 479
Send a message via Skype™ to Loquilla
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
Psikam tymi wynalazkami:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...-thermale.html
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...ale-spray.html

lub po prostu do atomizera przelewam wodę mineralną
Na mokro jakoś nie umiem nakładać wyjątkiem były Annabelle, reszta minerałów nie jest aż tak kremowa żeby mi się udało. Neauty np są kremowe ale nie aż tak
Dzięki

---------- Dopisano o 13:06 ---------- Poprzedni post napisano o 13:02 ----------

Cytat:
Napisane przez K_cieciorka Pokaż wiadomość
W jakich sklepach online, poza oficjalnym można kupić annabelki?
albo tu: http://www.mineralcosmetics.pl/pl/index
__________________
10.12.2014r. Nagor 365cc EHR dr I.G.
19.12.2014 usta 0,5ml Juvederm Smile
13.01.2015 usta 0,5ml Juvederm Smile
Loquilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-19, 13:39   #3666
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Ja pamiętam jeszcze, że był jakiś sklep z Poznania, który miał w ofercie Annabelle, pamięta ktoś może co to był za sklep?
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-21, 09:59   #3667
jestemann
Rozeznanie
 
Avatar jestemann
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 602
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez shena Pokaż wiadomość
Przyszły mi dzisiaj próbki podkładów Amilie, będe testować i zdam relacje. Od ponad roku używam Anabelek.
Ja Amilie oddałam 16-letniej siostrze, która ma skórę normalną i delikatne (młodzieńcze :P) niedoskonałości i u niej przez cały dzień wyglądają super! Nic się nie waży, nie schodzi i nie świeci...

A u mnie? Na skórze mieszanej (świece się szczególnie na nosie) po godzinie wyglądały fatalnie (choć na początku twarz jak po PS). Niestety bibułki matujące też na nic się zdały, bo po "przyłożeniu" podkład znikał i robiły się nieestetyczne plamy Pokornie wróciłam do AM
__________________
INSTAGRAM: http://instagram.com/anitaosmolska

Nowa torebka MICHAEL KORS ISADORE BLACK szuka domu
jestemann jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-24, 00:48   #3668
201604291140
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 444
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

dziewczyny, czy któraś z was próbowała kontaktować się z bok am? już drugi raz do nich pisałam w sprawie sypiących się pędzli i zostałam olana . nie wiem czy taką mają nieciekawą politykę firmy i słać im z grubej rury pismo pocztą czy nie wyrabiają z pracą i lepiej się na nich nie denerwować...
201604291140 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-24, 12:40   #3669
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Mi na Facebooku też jakiś czas temu nie odpisali i raz na e-maila. Ktoś tutaj też pisał, że został olany

Odkąd zaczęli realizować otwarcie salonu w Warszawie, nie wyrabiają i olewają sobie klientów W moich oczach stracili wiele, a AM kupuję dalej tylko dlatego, że naprawdę lubię ich produkty (podkład, róże i korektory), przynajmniej wysyłka zawsze była na czas
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-24, 14:20   #3670
201604291140
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 444
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

ehh, dzięki . miałam o nich tak dobre zdanie, że nie spodziewałam się takiego olewactwa
201604291140 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-24, 22:58   #3671
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez animale Pokaż wiadomość
ehh, dzięki . miałam o nich tak dobre zdanie, że nie spodziewałam się takiego olewactwa
mi tez niestety nie odpisali, ale nadal sie ludze, ze moze to przez to, ze nie chca obiecywac, gdy maja pustke w glowie. Nadal bardzo lubie AM, konkretnie za... stosunek cena/ilosc/krycie
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-25, 17:55   #3672
Alexzus
Rozeznanie
 
Avatar Alexzus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 877
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez animale Pokaż wiadomość
dziewczyny, czy któraś z was próbowała kontaktować się z bok am? już drugi raz do nich pisałam w sprawie sypiących się pędzli i zostałam olana . nie wiem czy taką mają nieciekawą politykę firmy i słać im z grubej rury pismo pocztą czy nie wyrabiają z pracą i lepiej się na nich nie denerwować...
Moje też się sypią jak śnieg za oknem..(szkoda że nie moim) eh.. Ten flat top pędzle to najbardziej znielubiany i unikany pędzel mojego życia ;/ Nie kupujcie ich nigdy, chociażby nie wiem jaka promocja była. Nie warto. Kupcie hakuro za tę kwotę
__________________
Do pupy z tym wszystkim

skromna wymianka, głównie kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=59150636 zakończona - kwiecień
Alexzus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-25, 18:52   #3673
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Mój jest idealny ani 1 włosek nie wypadł... a piorę go po każdym użyciu
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-25, 22:22   #3674
Alexzus
Rozeznanie
 
Avatar Alexzus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 877
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez jessica855 Pokaż wiadomość
Mój jest idealny ani 1 włosek nie wypadł... a piorę go po każdym użyciu
A jest to też flat top? Mi od początku się lenił, do tego do połowy jego długości spływa biaława maź (pewnie klej), oblepiając włosie Pewnie flat top prosto 'ze źródła' z ebaya za 12zł by mnie mniej rozczarował niż ten za 3 dychy Używam pięciu innych pędzli i z żadnego ani włosek nie spadł, nawet z zestawu z biedry za 10zł..
__________________
Do pupy z tym wszystkim

skromna wymianka, głównie kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=59150636 zakończona - kwiecień
Alexzus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-26, 12:49   #3675
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

tak... Flat topa mam już długi czas... ale jak widać trafiają się buble. a w czym i czym go myjesz? może woda za ciepła i rozpuszcza klej? albo jakiś alkohol?

mam jeszcze od prawie 3 latich pędzel do różu i też jest idealny. z niego może 1 włos wypadł. a tak samo go piorę bez litości...
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-26, 14:51   #3676
Alexzus
Rozeznanie
 
Avatar Alexzus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 877
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Różnie myję swoje pędzle, albo wodą z szarym mydłem albo alkoholem izopropylowym. Za każdym razem robię to tak by nie dotykać wodą/płynem skuwki i nie obracać trzonka pędzla. Z każdym robię tak samo więc to raczej nie ma większego wpływu
Z pędzlem mojej mamy jest podobnie, też się leni, kupowałam równocześnie oba..
__________________
Do pupy z tym wszystkim

skromna wymianka, głównie kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=59150636 zakończona - kwiecień
Alexzus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-27, 16:13   #3677
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

ten alkohol rozpuszcza klej...
nawet jak uważasz to zawsze coś chlapnie... i po pędzlu...
u mnie wystarcza sam szampon lub mydełko
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 17:19   #3678
Iskra14
Zakorzenienie
 
Avatar Iskra14
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 971
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Dziewczyny mam do sprzedania bardzo dużo próbek anabelek (podkłady, róże, korektory). Nie wiem czy tu mogę wrzucić link (wystawiłam aukcję) jeśli nie, a któraś jest zainteresowana zapraszam na pw po szczegóły
Iskra14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-03, 09:52   #3679
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Dzisiaj rano w wyniku porannej nieprzytomności przez pomyłkę pokryłam całą twarz warstwą korektora medium zamiast podkładem :P
Lekko się ciastoli na czole i mam wrażenie bardziej wysuszonej skóry, ale niestety nie miałam już czasu zmywać wszystkiego i malować od nowa
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-03, 12:03   #3680
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Dziewczyny, a co powiecie o formule rozświetlającej? Bo w sumie mało tu o niej mowy a zaczęłam się nad nią zastanawiać, ktoś używa? Wiem, że na pewno daje mniejsze krycie ale teraz już dużego nie potrzebuję. Ale jakiekolwiek krycie ma, tak? I czy to rozświetlenie polega na chamskich drobinach czy wygląda to świeżo, subtelnie? Mam próbkę rozświetlającego podkładu ale w gamie natural a ja używam golden fair/fairest. Pewnie podczas zakupu biga kryjącego wezmę próbkę rozświetlającego w moim kolorze ale i tak wolałam wcześniej spytać Was o opinię
A właśnie - jak się mają kolory rozświetlającej formuły do kryjącej? Różni się jakoś bardzo? Mówię właśnie o golden fair/fairest
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-03, 12:22   #3681
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez minthema Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a co powiecie o formule rozświetlającej? Bo w sumie mało tu o niej mowy a zaczęłam się nad nią zastanawiać, ktoś używa? Wiem, że na pewno daje mniejsze krycie ale teraz już dużego nie potrzebuję. Ale jakiekolwiek krycie ma, tak? I czy to rozświetlenie polega na chamskich drobinach czy wygląda to świeżo, subtelnie? Mam próbkę rozświetlającego podkładu ale w gamie natural a ja używam golden fair/fairest. Pewnie podczas zakupu biga kryjącego wezmę próbkę rozświetlającego w moim kolorze ale i tak wolałam wcześniej spytać Was o opinię
A właśnie - jak się mają kolory rozświetlającej formuły do kryjącej? Różni się jakoś bardzo? Mówię właśnie o golden fair/fairest
Ja nie używam, ale ostatnio na tym blogu spotkałam recenzję podkładu rozświetlającego, może Cię zainteresuje
http://www.alinarose.pl/2014/12/wygr...-minerals.html
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-03, 15:58   #3682
jestemann
Rozeznanie
 
Avatar jestemann
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 602
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez minthema Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a co powiecie o formule rozświetlającej? Bo w sumie mało tu o niej mowy a zaczęłam się nad nią zastanawiać, ktoś używa? Wiem, że na pewno daje mniejsze krycie ale teraz już dużego nie potrzebuję. Ale jakiekolwiek krycie ma, tak? I czy to rozświetlenie polega na chamskich drobinach czy wygląda to świeżo, subtelnie? Mam próbkę rozświetlającego podkładu ale w gamie natural a ja używam golden fair/fairest. Pewnie podczas zakupu biga kryjącego wezmę próbkę rozświetlającego w moim kolorze ale i tak wolałam wcześniej spytać Was o opinię
A właśnie - jak się mają kolory rozświetlającej formuły do kryjącej? Różni się jakoś bardzo? Mówię właśnie o golden fair/fairest
Ja wersji rozświetlającej używam wyłącznie pod oczy (1g wystarcza mi na kilka miesięcy) i chyba nie zdecydowałabym się nałożyć jej na całą twarz. Krycie faktycznie jest dużo mniejsze, ale przede wszystkim czułabym się z nim jak obsypana brokatem. Te rozświetlenie to nic innego jak złote drobinki brokatu.
__________________
INSTAGRAM: http://instagram.com/anitaosmolska

Nowa torebka MICHAEL KORS ISADORE BLACK szuka domu
jestemann jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-03, 17:14   #3683
JT89
Przyczajenie
 
Avatar JT89
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Ja dostałam właśnie próbkę rozświetlającego golden fairest. Kolor raczej różni się nieznacznie od formuły kryjącej jeśli w ogóle. Jednakże te drobinki rozświetlające są jak dla mnie trochę za duże, właśnie takie brokatowe. Również będę nakładać tylko pod oczy.
__________________
don't worry be happy
JT89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-03, 17:56   #3684
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

hmmm to sprzeczne opinie z tą z bloga Chyba jednak będę musiała próbkę na sobie przetestować - najwyżej też zużyję pod oczami Ale najbardziej mi się nie podoba, że podobno jest bardziej suchy i trudniej go nałożyć..

W każdym razie dzięki za odzew
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-03, 17:59   #3685
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Bloga Aliny lubię i często korzystam z jej rad, ale akurat z tą recenzją się nie zgadzam Również uważam, że ten podkład jest zbyt drobinkowy, żeby nałożyć go na całą twarz. W pochmurny dzień może jeszcze jeszcze, ale przy większym oświetleniu lub przy lampce "efekt Edwarda" murowany Za słaby jako rozświetlacz na policzki, a zbyt błyszczący jak na podkład
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 11:29   #3686
jestemann
Rozeznanie
 
Avatar jestemann
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 602
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez minthema Pokaż wiadomość
hmmm to sprzeczne opinie z tą z bloga Chyba jednak będę musiała próbkę na sobie przetestować - najwyżej też zużyję pod oczami Ale najbardziej mi się nie podoba, że podobno jest bardziej suchy i trudniej go nałożyć..

W każdym razie dzięki za odzew

Ja mimo ogromnej sympatii do Aliny - coraz rzadziej czytam jej blog... I w tym wypadku też nie sugerowałabym się do końca jej opinią

Też próbowałam używać wersji rozświetlającej jako rozświetlacza, ale to jednak nie to... Wczoraj nałożyłam trochę więcej pod oczy (tzw. trójkącik) i ostatecznie całe policzki wyglądały jak obsypane brokatem.

Jednak nie neguję U Ciebie akurat może to wyglądać dobrze A jak nie, to tak jak mówisz - zużyjesz pod oczy

PS: Ma ktoś z Was może korektor AM w odcieniu Medium? Mam 4g opakowanie Light i niestety nie do końca umiem dobrze nim się posługiwać (przebija się). A mam ogromną ochotę na korektor Szukałam czegoś na EDM i na ERA Minerals, ale ceny kosmiczne - 1g za 40zł
__________________
INSTAGRAM: http://instagram.com/anitaosmolska

Nowa torebka MICHAEL KORS ISADORE BLACK szuka domu
jestemann jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 12:05   #3687
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Ja również odradzam rozświetlający na cala twarz. Mam odcień medium z Goldena i dosypuje go do fairesta kryjącego tylko żeby trochę przełamać płaski mat i przyciemnia kolor. Ale tylko odrobinę, bo tak jak piszą dziewczyny, to prawie sam brokat.
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 14:56   #3688
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Dzięki dziewczyny, skutecznie mnie do niego zniechęciłyście Na policzki wiem, że by mi się nie sprawdził, właśnie w takim celu kupiłam ten light kiedyś, teraz mam Mary-Lou więc na nic mi się to nie przyda
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 16:50   #3689
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Ja mam korektor medium, używam go z podkładem Golden Fairest i niby do siebie pasują, ale korektor jest taki trochę szary, ziemisty, niestety widać go z podkładem Zatuszowane niedoskonałości wybijają się jako szare plamki na twarzy Jeszcze mają troszkę za słaby wybór odcieni korektorów, niestety
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 18:02   #3690
DPgoodforyou
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 6
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Zamówiłam dawno temu puder matujący Anabelle Minerals i to co miałam po jego użyciu to był jakiś koszmar. Od początku nałożenia nie było widać tego, co nastąpi. Po trzech dniach używania miałam okropny wysyp krostek. Podejrzewam, że była to reakcja uczuleniowa. Nie polecam nikomu.
DPgoodforyou jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-14 11:52:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:02.