Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-28, 16:21   #631
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
Wycofali Glass Bottom Boat ;( Tak bez jakiejkolwiek zapowiedzi, w ogóle jakąś rekonstrukcje na stronce zrobili z cieniami - a ja chciałam pełne opakowanko . Róże się kończą .... Trzęsienie minerałami na EDM
kurcze a też czaiłam się na ten cień jakby go oznaczyli kwadracikiem od razu bym go brała a oni go wycofali bez zapowiedzi
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 16:24   #632
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Sunprince, Pastereczko- dziękuję
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 16:29   #633
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
Wycofali Glass Bottom Boat ;( Tak bez jakiejkolwiek zapowiedzi, w ogóle jakąś rekonstrukcje na stronce zrobili z cieniami - a ja chciałam pełne opakowanko . Róże się kończą .... Trzęsienie minerałami na EDM
No nie będę się wymądrzać ale od nowego roku mają nową strategię marketingową i mogę się założyć, ze robią to profesjonaliści- zlikwidowali dwa najlepsze dla nas a najslabsze dla nich kity, pamętam -19% promocję a teraz od miesiąca nie opuścili ani procencika, najpopilarniejsze roze i korektory nie są juz w wersji mini dostepne itd i wprowadzają sezonówki. Wszystko książkowo. Czyli drozej w rozrachunku dla nas. Zobaczymy co dalej

Irytuje mnie ze w nowej wersji stronki zmieniaja sie miejsca rzeczy w kategoriach
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu

Edytowane przez pastereczka
Czas edycji: 2009-02-28 o 16:31
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 16:33   #634
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
No nie będę się wymądrzać ale od nowego roku mają nową strategię marketingową i mogę się założyć, ze robią to profesjonaliści- zlikwidowali dwa najlepsze dla nas a najslabsze dla nich kity, pamętam -19% promocję a teraz od miesiąca nie opuścili ani procencika, najpopilarniejsze roze i korektory nie są juz w wersji mini dostepne itd i wprowadzają sezonówki. Wszystko książkowo. Czyli drozej w rozrachunku dla nas. Zobaczymy co dalej
lubię jak się "wymądrzasz".
zastanawiam się tylko, skoro dla nas, kupujących coś jest najlepsze to czy nie schodzi w tak dużej ilości że zaczyna być dobre i dla nich. Hm, widocznie nie, skoro wycofali eye shadow kit i mini kit.
Podoba mi się to, że zapowiedzeli dużo nowych odcieni, podobają mi się best sellers, podobno są nowe słoiczki no i nowy pędzelek- to na plus.
Zobaczymy co dalej...
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 16:39   #635
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
pociesz się, że idzie nowe
Czym się tu pocieszać , staje się ofiarą marketingu (wg "mądrali" )
Nie chce nowych nowych ... wstrętne szujki !! Jakbym zrobiła zamówienie wczoraj to by nie było problemu. Niech ich drzwi od magazynu ścisną. Już im wysmarowałam maila, na temat tego co o tym myślę (zachowując poprawność - czyli na razie nie agresywnie )

Co to był mini kit ? Czy ja już żyłam w tych czasach magicznego pyłu ? Bo nie kojarze

Edytowane przez foxxxy
Czas edycji: 2009-02-28 o 16:43
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 16:42   #636
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
Czym się tu pocieszać , staje się ofiarą marketingu (wg "mądrali" )
Nie chce nowych nowych ... wstrętne szujki !! Jakbym zrobiła zamówienie wczoraj to by nie było problemu. Niech ich drzwi od magazynu ścisną. Już im wysmarowałam maila, na temat tego co o tym myślę (zachowując poprawność - czyli na razie nie agresywnie )
to może przynieść skutek. Krzyki na forum edm przywróciły NR.
wszyscy jesteśmy ofiara marketingu, ja chyba książkowa- lubię zamawiać z ładnych stron, nawet kolory które już mam. Po co komu tyle róży?
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 16:42   #637
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
lubię jak się "wymądrzasz".
zastanawiam się tylko, skoro dla nas, kupujących coś jest najlepsze to czy nie schodzi w tak dużej ilości że zaczyna być dobre i dla nich. Hm, widocznie nie, skoro wycofali eye shadow kit i mini kit.
Podoba mi się to, że zapowiedzeli dużo nowych odcieni, podobają mi się best sellers, podobno są nowe słoiczki no i nowy pędzelek- to na plus.
Zobaczymy co dalej...
cienie musisz kupic za 2,5 lub za 6 o ile pamietam pudry tez, kity robia takie zeby podbic sprzedaz niektorych rzeczy albo dac sie z nimi zapoznac / - ten balsam do ust rewelka a nie bralam wczesniej/ na kazdym zyskuje okolo 30% ale ja bym wolala upust i samodzielny wybór
... w zestwie za mini placilysmy 3 dol a za sample 2,5
oczywiscie dla nas zle nie bedzie, ale nie tak dobrze jak mozna bylo pokombinowac, bo co by biedni zrobili jakby maniaczki sie wycofały
poza tym edm zawsze niezle na mnie lezy chocby nie wiem co
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-28, 16:50   #638
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
to może przynieść skutek. Krzyki na forum edm przywróciły NR.
wszyscy jesteśmy ofiara marketingu, ja chyba książkowa- lubię zamawiać z ładnych stron, nawet kolory które już mam. Po co komu tyle róży?
To ja będę krzyczeć a jak będzie trzeba to im wyśle wideo i powiem im i pokaże dlaczego mają przywrócić GBB

Też lubię ładne strony - EDM - ma najładniejszą i jakoś tak fajnie się zamawia - dlatego zamawianie z Joppy czy Lumiere to już innego typu doznanie
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 16:52   #639
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
cienie musisz kupic za 2,5 lub za 6 o ile pamietam pudry tez, kity robia takie zeby podbic sprzedaz niektorych rzeczy albo dac sie z nimi zapoznac / - ten balsam do ust rewelka a nie bralam wczesniej/ na kazdym zyskuje okolo 30% ale ja bym wolala upust i samodzielny wybór
... w zestwie za mini placilysmy 3 dol a za sample 2,5
oczywiscie dla nas zle nie bedzie, ale nie tak dobrze jak mozna bylo pokombinowac, bo co by biedni zrobili jakby maniaczki sie wycofały
poza tym edm zawsze niezle na mnie lezy chocby nie wiem co
o, też bym nie wzięła balsamu do ust. Rozumiem że lepszy od naszych klasycznych nivea?
maniaczki sie nie wycofają, dzikość w sercach fanek proszku pozostanie dzika
a edm pozostaje moja ulubioną firmą tak czy inaczej.

foxxy, właśnie, stron pokemonowych nie ruszam kijem, a na edm jest forum, promocje, ciągłe atrakcje powiem tak: dobrze trafili we mnie jako w target marketingowy.

Edytowane przez rozwielitka
Czas edycji: 2009-02-28 o 16:53
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 17:00   #640
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość

foxxy, właśnie, stron pokemonowych nie ruszam kijem, a na edm jest forum, promocje, ciągłe atrakcje powiem tak: dobrze trafili we mnie jako w target marketingowy.
We mnie też Nawet nie chce mi się zamawiać z innych stron chociaż dziewczyny namawiają , paczki z innych stron również nie napawają mnie taką radością i niecierpliwością w oczekiwaniu. Opakowania (w porównania do EDM) mnie rozczarowują - zwłaszcza w workach. Tak było z Joppa - a fe a może to dlatego mi nie pasują
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 17:00   #641
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
Wycofali Glass Bottom Boat ;( Tak bez jakiejkolwiek zapowiedzi, w ogóle jakąś rekonstrukcje na stronce zrobili z cieniami - a ja chciałam pełne opakowanko . Róże się kończą .... Trzęsienie minerałami na EDM
Cytat:
Napisane przez faa Pokaż wiadomość
kurcze a też czaiłam się na ten cień jakby go oznaczyli kwadracikiem od razu bym go brała a oni go wycofali bez zapowiedzi
musze pobronić EDM (acz likwidacji eyeshadow kit wciąz nie wybaczam) od bodajże 5 dni na forum EDM wisi post Cariny pt Spring Cleaning i tam lista cieni i róży do likwidacji, więc akurat tym razem zapoowiedź była... Nie zdążyłam na raspberry sherbet wrrr juz się nie dodaje
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-28, 17:01   #642
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
We mnie też Nawet nie chce mi się zamawiać z innych stron chociaż dziewczyny namawiają , paczki z innych stron również nie napawają mnie taką radością i niecierpliwością w oczekiwaniu. Opakowania (w porównania do EDM) mnie rozczarowują - zwłaszcza w workach. Tak było z Joppa - a fe a może to dlatego mi nie pasują
jesteśmy okropne, no jak dzieci

jmw! jak złapiesz i przeciągniesz to kita- wszytskie wycofywane się dodają
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 17:06   #643
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

balsam do ust jest swietny, lepszy o niebo od nivea, jest rownie dobry jak ten co mam ( ROSEBUD rózanociastkowy ) i tez taki duzy, poza tym zawsze mozna dziecko posmarowac bo tyllko naturalne skladniki, oczywiscie domowilam drugi, bo jak bedzie jakas okazja to sprezentuje komuś
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 17:07   #644
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
jesteśmy okropne, no jak dzieci

jmw! jak złapiesz i przeciągniesz to kita- wszytskie wycofywane się dodają
dokładnie ja tak zamówiłam wake up call i raw sugar
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 17:08   #645
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
jesteśmy okropne, no jak dzieci

jmw! jak złapiesz i przeciągniesz to kita- wszytskie wycofywane się dodają
raspberry sie nie dodaje u mnie żadną ze znanych mi metod, niestety, ale spróbuje jeszcze raz skoro mówisz że u Ciebie się dodaje.... PS. chyba nie jest ze mna tak źle jeżeli chodzi o maniactwo skoro uznano że nie umiem przeciągac do kita
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 17:12   #646
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

hm, dopiero teraz się zorientowałam, że można wziąć "mini" różu a wydawało mi się, że wycofali wszystkie mini

jmw, mi się raspberry bez problemu dodało do kita

Edytowane przez af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Czas edycji: 2009-02-28 o 17:13
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 17:13   #647
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

A ja muszę przyznać, że się już tak w ten target marketingowy EDM nie wpasowuję jak kiedyś. To była kiedyś moja ukochana wręcz firma i miałam do niej wielka słabość. Ale odkąd ich podkłady przestały działać na mnie tak dobrze i z konieczności zaczęłam szukać po innych markach, zorientowałam się że nie zawsze warto patrzeć tylko na to, że słoiczki ładne, że duże próbki i że tanie podkłady. Pędzle i róże zawsze będę sobie bardzo chwalić, czasem też pewnie jakiś cień kupię, ale to już z mojej strony wszystko, co mogę pragnąć z EDM.

Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2009-02-28 o 17:14
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 17:17   #648
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

frantic ja wiem że ładne słoiczki to nie wszytsko. Ale skoro o-glo jest dla mnie wymarzonym proszkiem a i słoiczek ma ładny to zwyczajnie nie chce mi się szukać dalej.
Co innego cienie, bo wybór na edm mnie nie satysfakcjonuje i mimo że mój pierwszy i jedyny klasyczny róż kupiłam jakoś w wakacje nagle zapragnęłam mnóstwa różowych róży.
po jakim czasie podkłady edm przestały się z Tobą lubić?
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 17:18   #649
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;1121280 7]hm, dopiero teraz się zorientowałam, że można wziąć "mini" różu a wydawało mi się, że wycofali wszystkie mini

jmw, mi się raspberry bez problemu dodało do kita [/quote]

to chyba musze cookie usunąc w takim razie, może u mnie tez go doda, dzieki dziewczyny za powiew nadziei
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-28, 17:19   #650
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Dlatego po porażce Joppa wstrzymuje się z innymi markami Jak mi EDM przestanie pasować to będę się martwić
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 17:31   #651
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
frantic ja wiem że ładne słoiczki to nie wszytsko. Ale skoro o-glo jest dla mnie wymarzonym proszkiem a i słoiczek ma ładny to zwyczajnie nie chce mi się szukać dalej.
Co innego cienie, bo wybór na edm mnie nie satysfakcjonuje i mimo że mój pierwszy i jedyny klasyczny róż kupiłam jakoś w wakacje nagle zapragnęłam mnóstwa różowych róży.
po jakim czasie podkłady edm przestały się z Tobą lubić?
Wiem rozi co masz na myśli. Ja mam chyba taką naturę, że nawet jak znajdę ideał i kupię jego duże opakowanie, to lubię testować nowe rzeczy. Wcale nie po to, żeby znaleźć swój "jeszcze lepszy ideał", ja po prostu bardzo lubię mieć wybór. I np. mimo że leci do mnie pełnowymiarowy podkład z Lumiere, to wiem na pewno, że wezmę też pełen wymiar podkładu z LaurEss i jeszcze jakiejś firmy, którą bardzo polubię.
Za duży wybór dobry nie jest, ale trochę lubię się rano pozastanawiać czym sie dzisiaj umaluję.

Po pół roku mniej więcej. Formuła intensive zaczęła jakoś pudrowo wyglądać i rzadne sztuczki i triki nie pomagały mi się tego efektu pozbyć. Dodatkowo zaczęła się warzyć na mnie. Zakupiłam próbki pozostałych trzech formuł i już jest znacznie lepiej. Gdyby EDM było jedyną marką mineralną pewnie zostałabym przy formule matte i nawet się cieszyła z efektu. Ale zaczęłam w międzyczasie testować inne firmy i stwierdziłam, że są dla mnie o niego lepsze od najlepszej formuły EDM. Wcześniej testowane minerały (Meow) mnie rozczarowały i dlatego też zostałam tak długo przy EDM.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 17:38   #652
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

frantic, z facetami też tak masz?
głupie żarty się mnie trzymają.

jeśli kiedyś o-glo sie na mnie wypnie, pewnie zacznę szukać i ja. A wtedy na forum opiszecie już wszytskie marki ze spisu pastereczki
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 17:44   #653
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
frantic, z facetami też tak masz?
głupie żarty się mnie trzymają.

jeśli kiedyś o-glo sie na mnie wypnie, pewnie zacznę szukać i ja. A wtedy na forum opiszecie już wszytskie marki ze spisu pastereczki
Hehe, z facetami mam tak jak Ty z formułą o-glo EDM. Jeden przypasował mi tak bardzo, że nawet nie kusi mnie szukanie nowego. Tylko trochę dłużej to u mnie trwa niż u Ciebie fascynacja minerałami.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 17:47   #654
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Mogłybyście mi polecić jakiś pendzel z EDM do nakładania podkładu mineralnego z EDM
I jeszcze jakiś pendzel do różu?
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 17:48   #655
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
Mogłybyście mi polecić jakiś pendzel z EDM do nakładania podkładu mineralnego z EDM
I jeszcze jakiś pendzel do różu?
Tak mogłybyśmy. Polecamy lekturę pierwszego postu w wątku. Znajdziesz tam nasze typy.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 17:51   #656
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Hehe, z facetami mam tak jak Ty z formułą o-glo EDM. Jeden przypasował mi tak bardzo, że nawet nie kusi mnie szukanie nowego. Tylko trochę dłużej to u mnie trwa niż u Ciebie fascynacja minerałami.
ja mam rozwielitkowego od dzieciństwa prawie 7 lat.
Mogę powiedzieć, że jest jak o-glo.

btw. nowa promocja edm ma być w marcu, może dadzą jakiś upust? Wszytskie nasze duo fiber poszły bez zniżek.
Zdarzały się wcześniej promocje bez zniżek?
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 17:56   #657
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

mam nadzieję, że nowa promocja wejdzie razem z nowym zestawem, czyli jutro
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 18:07   #658
quesadila
Raczkowanie
 
Avatar quesadila
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Danzig
Wiadomości: 291
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
ja mam rozwielitkowego od dzieciństwa prawie 7 lat.
Mogę powiedzieć, że jest jak o-glo.

btw. nowa promocja edm ma być w marcu, może dadzą jakiś upust? Wszytskie nasze duo fiber poszły bez zniżek.
Zdarzały się wcześniej promocje bez zniżek?
Ja sobie nie przypominam. Może to własnie ta nowa kryzysowa strategia marketingowa- pracodawcy nie dają premii, pani na kasie nie daruje już brakującego grosza czy dwóch, a EDM nie oferuje zniżek...
quesadila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 18:07   #659
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

od sierpnia to pierwsza bez znizki
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 18:13   #660
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
ja mam rozwielitkowego od dzieciństwa prawie 7 lat.
Mogę powiedzieć, że jest jak o-glo.

btw. nowa promocja edm ma być w marcu, może dadzą jakiś upust? Wszytskie nasze duo fiber poszły bez zniżek.
Zdarzały się wcześniej promocje bez zniżek?
Hmm ja mam swojego franticowego od prawie 6, ale nie powiedziałabym nigdy że od dzieciństwa. Znaczy się stara jestem.

Obawiam się, że tych promocji bez zniżek będzie coraz więcej.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:45.