Jak podkreślić jasną cerę? IV - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-18, 21:25   #2221
Eithene
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 42
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Srebrnousta Pokaż wiadomość
Podkład - 12 złotych, puder Manhattanu - 16, Inglota - coś ponad 30. To jeszcze nie aż tak źle

Co do koleżanki - no cóż, o gustach się nie dyskutuje (chociaż czasem kusi )
tak, zawsze może być gorzej
ja sama nie wiem, czemu kusi mnie rimmel, no nic zobaczę w drogerii
a co sądzicie o dream matte mousse?
Eithene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 21:42   #2222
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Srebrnousta Pokaż wiadomość
Ostatnio używam też prasowańca Manhattanu i, szczerze mówiąc, nieco zdzwiłam się jego jakością. Pozytywnie rzecz jasna Używam transparentnego, w rzeczywistości jest to baaardzo jasny beż (bez domieszki żółci czy różu).
To prawda, ten puder też jest wspaniały! Oprócz transparentnego jest jeszcze nr 1, który jest również bardzo jasny, nawet trochę bieli
Z Manhattanu super też są kompakty 2in1 nr 15 i 16. W opakowaniu wydają się trochę ciemne, ale na twarzy ładnie się prezentują. Dobrze kryją i nie trzeba już podkładu

Cytat:
Napisane przez Klariss Pokaż wiadomość
Też sobie kupie ten constance caroll,chociaż cena jest podejrzanie niska, to jednak Wasze opinie robią swoje jest na allegro - http://www.allegro.pl/item878098721_...atis_do_2.html
a odcień TRANSLUCENT LIGHT ? wgląda na jeszcze jaśniejszy ... o.O cudeńko :P
O w mordę, tego nr 17 Translucent light nie widziałam nigdy na żywo, a faktycznie wygląda jeszcze jaśniej (w co trudno uwierzyć jak widziało się nr 18 Ivory ), ale, że jest transparentny, to może nie bielić dodatkowo twarzy. Ale fakt, że trzeba się mu przyglądnąć pozostaje faktem
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 21:45   #2223
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 650
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

pudry constance carroll można dostać w niektórych Drogeriach Natura, w szafie razem z Goshami, Pierre Renee (na dolnej półeczce)
__________________
Haylee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 21:51   #2224
kasiek87
Kokon pro
 
Avatar kasiek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 5 833
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

u mnie zamkneli nature ;( a nigdzie indziej tych pudrow nie widzialam, ja mam sypki z jadwigi jasniutki jest, mat i przede wszystkim nie uczula i nie zapycha a robi mi tak prawie wszystko
__________________

DL2/9/9
3/3/6-22/7/8

kasiek87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 21:56   #2225
Srebrnousta
Wtajemniczenie
 
Avatar Srebrnousta
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: miasto doznań
Wiadomości: 2 129
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez natrix Pokaż wiadomość
To prawda, ten puder też jest wspaniały! Oprócz transparentnego jest jeszcze nr 1, który jest również bardzo jasny, nawet trochę bieli
Z Manhattanu super też są kompakty 2in1 nr 15 i 16. W opakowaniu wydają się trochę ciemne, ale na twarzy ładnie się prezentują. Dobrze kryją i nie trzeba już podkładu

O w mordę, tego nr 17 Translucent light nie widziałam nigdy na żywo, a faktycznie wygląda jeszcze jaśniej (w co trudno uwierzyć jak widziało się nr 18 Ivory ), ale, że jest transparentny, to może nie bielić dodatkowo twarzy. Ale fakt, że trzeba się mu przyglądnąć pozostaje faktem
Mnie transparentny nie bieli (choć tak naprawdę transparentny nie jest ), ale przez kilka pierwszych chwil po nałożeniu widać go na twarzy. Potem ładnie się wtapia i generalnie jest cud, miód i orzeszki
A miałaś może styczność z podkładami Manhattanu? Czaję się, żeby je sprawdzić już od dłuższego czasu, ale za każdym razem wydają mi się strasznie ciemne nawet w testerze i wreszcie stwierdzam, że nie chcę mieć potem pomarańczowych smug Choć dziwne byłoby, gdyby jedna z nielicznych tanich firm posiadających jasne pudry, miała tak ciemne podkłady...

Numer 17 - chyba się zakochałam
__________________
je t'ai attendu cent ans dans les rues en noir et blanc
tu es venu en sifflant
Srebrnousta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 21:58   #2226
Immaginary
Zadomowienie
 
Avatar Immaginary
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Poznań/Kielce
Wiadomości: 1 270
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Eithene, ja zastanawiam się nad zakupem kilku(nastu) próbek podkładów mineralnych dostępnych na allegro i jest to chyba najbardziej rozsądne wyjście. Za śmieszną cenę testujesz wybrane kolory i dopiero możesz decydować się na idealny odcień
Oto owa aukcja: http://www.allegro.pl/item891882199_...44_kolory.html
__________________
Poszukuję odlewek!
Dark Extacy, Chocolovers i Angel Violette
Immaginary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 22:08   #2227
Klariss
Raczkowanie
 
Avatar Klariss
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 185
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Immaginary Pokaż wiadomość
Eithene, ja zastanawiam się nad zakupem kilku(nastu) próbek podkładów mineralnych dostępnych na allegro i jest to chyba najbardziej rozsądne wyjście. Za śmieszną cenę testujesz wybrane kolory i dopiero możesz decydować się na idealny odcień
Oto owa aukcja: http://www.allegro.pl/item891882199_...44_kolory.html
swietny pomysl,też zakupię pare próbek
http://mineralnekosmetyki.blogspot.c...ralne-faq.html
tu jest kopalnia informacji i porad(jakie odcienie podkładu, do jakiego odcienia skóry itp ) ^^
Klariss jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-18, 22:09   #2228
Eithene
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 42
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez natrix Pokaż wiadomość
To prawda, ten puder też jest wspaniały! Oprócz transparentnego jest jeszcze nr 1, który jest również bardzo jasny, nawet trochę bieli
Z Manhattanu super też są kompakty 2in1 nr 15 i 16. W opakowaniu wydają się trochę ciemne, ale na twarzy ładnie się prezentują. Dobrze kryją i nie trzeba już podkładu
o którym mówicie z manhattanu? bo na kwc nie widzę transparentnego

Cytat:
Napisane przez Immaginary Pokaż wiadomość
Eithene, ja zastanawiam się nad zakupem kilku(nastu) próbek podkładów mineralnych dostępnych na allegro i jest to chyba najbardziej rozsądne wyjście. Za śmieszną cenę testujesz wybrane kolory i dopiero możesz decydować się na idealny odcień
Oto owa aukcja: http://www.allegro.pl/item891882199_...44_kolory.html

miałam raz próbkę z tego, tylko była dla mnie szara a jak się tym pomalowałam to wszystkie pory były widoczne...
Eithene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 22:22   #2229
Srebrnousta
Wtajemniczenie
 
Avatar Srebrnousta
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: miasto doznań
Wiadomości: 2 129
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Eithene Pokaż wiadomość
o którym mówicie z manhattanu? bo na kwc nie widzę transparentnego
O tym: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2309.htm
__________________
je t'ai attendu cent ans dans les rues en noir et blanc
tu es venu en sifflant
Srebrnousta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 22:26   #2230
Eithene
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 42
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Srebrnousta Pokaż wiadomość
dzięki
a minerały...może zrobię drugie podejście, ale trochę się do nich zraziłam
Eithene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 22:39   #2231
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Srebrnousta Pokaż wiadomość
Mnie transparentny nie bieli (choć tak naprawdę transparentny nie jest ), ale przez kilka pierwszych chwil po nałożeniu widać go na twarzy. Potem ładnie się wtapia i generalnie jest cud, miód i orzeszki
A miałaś może styczność z podkładami Manhattanu? Czaję się, żeby je sprawdzić już od dłuższego czasu, ale za każdym razem wydają mi się strasznie ciemne nawet w testerze i wreszcie stwierdzam, że nie chcę mieć potem pomarańczowych smug Choć dziwne byłoby, gdyby jedna z nielicznych tanich firm posiadających jasne pudry, miała tak ciemne podkłady...

Numer 17 - chyba się zakochałam
Ja lubię, żeby puder BIELIŁ Ale najważniejsze, żeby nie przyciemniał!
A z podkładami Manhattanu niestety nie miałam styczności - właśnie dlatego, że wydawały mi się zbyt ciemne. Ale kto wie...?

Cytat:
Napisane przez Eithene Pokaż wiadomość
dzięki
a minerały...może zrobię drugie podejście, ale trochę się do nich zraziłam
Do minerałów warto zrobić drugie podejście. I wypracować sobie sposób nakładania. Dopóki się tego nie opanuje, to można się zrazić, ale chyba warto próbować
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-18, 22:43   #2232
Srebrnousta
Wtajemniczenie
 
Avatar Srebrnousta
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: miasto doznań
Wiadomości: 2 129
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez natrix Pokaż wiadomość
Ja lubię, żeby puder BIELIŁ Ale najważniejsze, żeby nie przyciemniał!
A z podkładami Manhattanu niestety nie miałam styczności - właśnie dlatego, że wydawały mi się zbyt ciemne. Ale kto wie...?
W dyskretny i naturalny sposób - tak. Problem w tym, że taki, dla przykładu, prasowany Inglot dawał efekt mąki.
__________________
je t'ai attendu cent ans dans les rues en noir et blanc
tu es venu en sifflant
Srebrnousta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 22:44   #2233
och
Rozeznanie
 
Avatar och
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 763
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Dzieki dziewczyny, poszukam zatem w Naturze, a jak nie bedzie to na allegro też widziałam, tylko dochodzą koszty przesyłki, które przewyższają cenę samego pudru
Też własnie zwróciłam uwagę na ten translucent, on wpada w żółć? Bo tak średnio widzę na zdjęciach...Mam karnację w odcieniu żółtym, do tej pory dobrze sprawował się u mnie Rimmel Stay Matte odcień transparent, ale ostatnio wydaje mi się już ciut za ciemny, bo skóra mi blednie Uzywam dość często pilingów i pomagają, schodzi niechciana opalenizna z wakacji;P
och jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 22:55   #2234
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Srebrnousta Pokaż wiadomość
W dyskretny i naturalny sposób - tak.
A tak, dyskretnie, racja

Cytat:
Napisane przez och Pokaż wiadomość
Dzieki dziewczyny, poszukam zatem w Naturze, a jak nie bedzie to na allegro też widziałam, tylko dochodzą koszty przesyłki, które przewyższają cenę samego pudru
Też własnie zwróciłam uwagę na ten translucent, on wpada w żółć? Bo tak średnio widzę na zdjęciach...Mam karnację w odcieniu żółtym, do tej pory dobrze sprawował się u mnie Rimmel Stay Matte odcień transparent, ale ostatnio wydaje mi się już ciut za ciemny, bo skóra mi blednie Uzywam dość często pilingów i pomagają, schodzi niechciana opalenizna z wakacji;P
Zamawiając na allegro tylko się opłaci kupić po prostu więcej sztuk. Ale warto poszperać po mniejszych, zwykłych drogeriach. Nawet jeśli nie mają całego asortymentu Constance Carroll, to często sprzedają właśnie chociaż pudry

Przypomniałam sobie dziś, że kiedyś miałam prasowany puder Lentheric (dawniej Yardley), obecnie produkowany chyba przez Mayfair i on też był taki ładny i delikatny. Kolor chyba 06. https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-1...-prasowany.htm
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 23:18   #2235
och
Rozeznanie
 
Avatar och
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 763
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez natrix Pokaż wiadomość
A tak, dyskretnie, racja
Zamawiając na allegro tylko się opłaci kupić po prostu więcej sztuk. Ale warto poszperać po mniejszych, zwykłych drogeriach. Nawet jeśli nie mają całego asortymentu Constance Carroll, to często sprzedają właśnie chociaż pudry
Tylko ja w sumie dosc wolno zużywam pudry i boję sie, że jak zamówię kilka opakowań to mi się przeterminują;P Ale poszukam po stacjonarnych sklepach. Tylko teraz mi się przypomnialo, że czeka na mnie jeszcze do zuzycia puder Bare Naturale prasowany, który wczesniej był dla mnie za jasny...tylko, że on prawie wcale nie matuje, a teraz zima, uzywam tłustego kremu i muszę go czymś zmatowić. Tak mysle, że ten Constance Carroll też by sobie mógł z tym nie poradzić, bo w sumie typowo matujący to on nie jest...No nic, cena niska w sumie, więc jak go spotkam gdzieś to kupię i wypróbuję, bo te kolorki...
och jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 00:17   #2236
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Immaginary Pokaż wiadomość
Eithene, ja zastanawiam się nad zakupem kilku(nastu) próbek podkładów mineralnych dostępnych na allegro i jest to chyba najbardziej rozsądne wyjście. Za śmieszną cenę testujesz wybrane kolory i dopiero możesz decydować się na idealny odcień
Oto owa aukcja: http://www.allegro.pl/item891882199_...44_kolory.html
pozwolę się wtrącić.

Ta aukcja dotyczy wersji intensive - są jeszcze orginal glow, matte i semi matte.
Intensive to bardzo ciężka formuła - mająca za zadanie mocno kryć, jak ktoś nie ma problemów to polecam semi matte albo oglow. Z racji że intensiv to ciężka formuła może się okazać mało przyjazna w użytkowaniu.
Ponad to edm ma to do siebie że kolory różnią się w zależności od formuły.
Poza tym - edm ma dość suche minerały - proszek jest suchy natomiast np. Blushe są już bardziej kremowe, chociaż to też proszek.
Ja testowałam już 5 firm mineralnych w różnych formułach i jak na razie znalazłam 2 kolory które mi pasują.

Cytat:
Napisane przez Eithene Pokaż wiadomość
dzięki
a minerały...może zrobię drugie podejście, ale trochę się do nich zraziłam
koniecznie zrób kolejne podejście. Jest tyle firm do przetestowania - że poddawanie się po jednej jest bezsensu.

Zapraszam na forum mineralne - są wątki dla każdej firmy osobne więc jest czysto i przejrzyście - a wybór kolorów dla bladolicych wręcz bajeczny. Ba może się okazać że najjaśniejszy kolor będzie za jasny

Co do wspólnych zakupów - prosta rzecz.
Jest organizatorka - ogłasza - robię zamówienie z EDM na 50$
organizatorce przypisany jest odpowiedni kolor
wchodzimy na wątek zakupowy EDM i piszemy kolorem naszej organizatorki - chcę wziąć udział - proszę to to i to
Kiedy wszyscy chętni się zgłoszą i pula się wyczerpie lista jest zamykana. Organizatorka podlicza wszystkich prosi o wpłaty i zamawia.
Paczka przychodzi do niej (czasem z przystanikiem w celnym), ona dzieli i rozsyła dalej.
I ot cała filozofia

Jakby która potrzebowała pomocy ja chętnie pomogę

Przepraszam że trochę mało po polsku ale już padnięta jestem a musiałam to napisać

Edytowane przez Lemirka
Czas edycji: 2010-01-19 o 00:19
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 00:32   #2237
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

A ja tak się wtrącę perfidnie
Nawiązując do tematu makijaży studniówkowych i niestudniówkowych, pozwalam sobie wkleić jeden, w którym się ostatnio zakochałam... niby nic, ale mnie się baaaardzo podoba

...i dziwne, że Doda -przodowniczka solarek - tutaj taka blada
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 07:27   #2238
Eithene
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 42
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez natrix Pokaż wiadomość

Do minerałów warto zrobić drugie podejście. I wypracować sobie sposób nakładania. Dopóki się tego nie opanuje, to można się zrazić, ale chyba warto próbować
Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
pozwolę się wtrącić.

Ta aukcja dotyczy wersji intensive - są jeszcze orginal glow, matte i semi matte.
Intensive to bardzo ciężka formuła - mająca za zadanie mocno kryć, jak ktoś nie ma problemów to polecam semi matte albo oglow. Z racji że intensiv to ciężka formuła może się okazać mało przyjazna w użytkowaniu.
Ponad to edm ma to do siebie że kolory różnią się w zależności od formuły.
Poza tym - edm ma dość suche minerały - proszek jest suchy natomiast np. Blushe są już bardziej kremowe, chociaż to też proszek.
Ja testowałam już 5 firm mineralnych w różnych formułach i jak na razie znalazłam 2 kolory które mi pasują.



koniecznie zrób kolejne podejście. Jest tyle firm do przetestowania - że poddawanie się po jednej jest bezsensu.

Zapraszam na forum mineralne - są wątki dla każdej firmy osobne więc jest czysto i przejrzyście - a wybór kolorów dla bladolicych wręcz bajeczny. Ba może się okazać że najjaśniejszy kolor będzie za jasny

Co do wspólnych zakupów - prosta rzecz.
Jest organizatorka - ogłasza - robię zamówienie z EDM na 50$
organizatorce przypisany jest odpowiedni kolor
wchodzimy na wątek zakupowy EDM i piszemy kolorem naszej organizatorki - chcę wziąć udział - proszę to to i to
Kiedy wszyscy chętni się zgłoszą i pula się wyczerpie lista jest zamykana. Organizatorka podlicza wszystkich prosi o wpłaty i zamawia.
Paczka przychodzi do niej (czasem z przystanikiem w celnym), ona dzieli i rozsyła dalej.
I ot cała filozofia

Jakby która potrzebowała pomocy ja chętnie pomogę

Przepraszam że trochę mało po polsku ale już padnięta jestem a musiałam to napisać
kiedyś zrobię podejście numer 2 i zobaczę

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość
A ja tak się wtrącę perfidnie
Nawiązując do tematu makijaży studniówkowych i niestudniówkowych, pozwalam sobie wkleić jeden, w którym się ostatnio zakochałam... niby nic, ale mnie się baaaardzo podoba

...i dziwne, że Doda -przodowniczka solarek - tutaj taka blada
haha, to przez Nergala
Eithene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 07:30   #2239
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość
A ja tak się wtrącę perfidnie
Nawiązując do tematu makijaży studniówkowych i niestudniówkowych, pozwalam sobie wkleić jeden, w którym się ostatnio zakochałam... niby nic, ale mnie się baaaardzo podoba

...i dziwne, że Doda -przodowniczka solarek - tutaj taka blada

A ja tak perfidnie wtrące, ze widac na tym zdjeciu ze ona wcale taka piękna nie jest

Ale makijaz super
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-19, 07:38   #2240
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

oj, zróbcie zróbcie bo warto
i napisze coś niepopularnego - EDM to nie jest najlepszy wybór tak naprawdę to wszyscy od nich zaczynali bo próbki były darmowe i płaciło się tylko za przesyłkę ale znam lepsze jakościowo firmy

Rabu, a to nie flesz i PS bo widziałam ją wczoraj w DDTvN i nadal ma swoisty kolorek
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 09:54   #2241
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Może to i flesz, może to i przez Negrala :P ale zdęcie jest dość starawe i zauważcie, że ma tutaj ten dziwny golf, więc może jest wybielona tylko na twarzy a niżej wszystko pozostało pomarańczowe
Widać jej zmarszczki, widać zaskórniki... fakt - "pinkno" nie jest co nie przeszkadza nam w tym aby przyznać 5 za makijaż

Czy Doda nie byłaby lepsza w wersji pale? Moim zdaniem si
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 10:38   #2242
Eithene
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 42
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość
Może to i flesz, może to i przez Negrala :P ale zdęcie jest dość starawe i zauważcie, że ma tutaj ten dziwny golf, więc może jest wybielona tylko na twarzy a niżej wszystko pozostało pomarańczowe
Widać jej zmarszczki, widać zaskórniki... fakt - "pinkno" nie jest co nie przeszkadza nam w tym aby przyznać 5 za makijaż

Czy Doda nie byłaby lepsza w wersji pale? Moim zdaniem si
według mnie o wiele lepiej wygląda taka BLADA

TŻ mi wczoraj powiedział, że podobam mu się, jak jestem troszkę opalona ( bo ostatnio był wystraszony, myślał, że mi słabo bo byłam ''nienormalnie'' blada ) ale przekonałam go, że lepiej się czuję w swojej skórze
mam blond włosy, ale połączenie czerni z białą skórą...ah cudo

Mam constance carroll Ivory mama kupiła, myślała, że to nie wiadomo ile kosztuje, a tu ok.5zł więc sprawiła mi prezent

Edytowane przez Eithene
Czas edycji: 2010-01-19 o 10:40
Eithene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 11:46   #2243
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Z jasnych pudrów polecam mineralny Catrice w kompakcie, dostępny jest w niektórych Naturach. To niemiecka firma, tak jak Essence. Mam 110 Light Beige, neutralny, na twarzy baardzo jasny. Do tego świetnie kryje, a kosztuje chyba 15 zł.
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 12:38   #2244
Klariss
Raczkowanie
 
Avatar Klariss
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 185
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

też mam dziś kupiony constance caroll ^^ I był też ten translucent light,ale chciałam..wręcz bielący, więc poprosiłam o ivory. Na co pani sprzedawczyni "no to co ty robisz w lecie dziewczyno!" a mój TŻ na to "siedzi w piwnicy!" i sie śmiali ze mnie..cóż.

I dzisiaj przyszedł mi kryolan ultrafoundation odcień tv weiss... on .. jest... biały! ah jak sie wymalowałam to nie mogłam uwierzyć przesyłam zdjęcie
Klariss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 15:58   #2245
MidnightGothique
Zadomowienie
 
Avatar MidnightGothique
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 837
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

To i ja sie do was dołącze Mam naturalnie bladą cere, niebieskie oczy i włosy średni blond..
Jeśli chodzi o kosmetyki, używam minerałów z edm - podkład ivory, korektor intensive fair. I serdecznie je polecam, kolory są naprawde jaśniutkie, a efekt naturalny i tak, tak, oczywiście każdy kto mnie spotyka pyta, czy na coś choruje, żem taka blada

Ostatnio myśle nad zmiana koloru włosów.. Naturalnie mam średni blond, aktulanie farbowany - średni popielaty blond, a teraz coraz bardziej myśle nad czernią granatu, lub zwykłą. Zaczęło się od tego, że zobaczyłam swoje zdjęcie w gazecie dzień po farbowaniu tym srednim popielem.. fakt, były dość ciemne, ale na zdjęciu są czarne i pierwsza myśl - ale ja ładnie wyglądam... ale jednak troche się boje tak na czarno farbnąc, bo jeśli coś by jedank nie tak, to czarnej farby sie latwo nie pozbęde. Chciałabym wygladac tak bajkowo, jak na dołączonych zdjęciach, a nie jak chory trup i boje sie też troche reakcji ludzi, niby staram się nie przejmować, ale jednak niezbyt fajnie słyszy się w kółko "wygladasz brzydko" itd.

Narazie siedze z pasemkiem uciapcianym w czarnej szamponetce, zeby zobaczyc jaki efekt na moich wloskach to da a pozniej zobaczymy..

a wy co myslicie o takich połączeniach?
__________________
[perfectaA]414165[/perfectaA]
[perfectaB]414165[/perfectaB]
[perfectaC]414165[/perfectaC]
MidnightGothique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 16:09   #2246
MidnightGothique
Zadomowienie
 
Avatar MidnightGothique
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 837
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Klariss Pokaż wiadomość
też mam dziś kupiony constance caroll ^^ I był też ten translucent light,ale chciałam..wręcz bielący, więc poprosiłam o ivory. Na co pani sprzedawczyni "no to co ty robisz w lecie dziewczyno!" a mój TŻ na to "siedzi w piwnicy!" i sie śmiali ze mnie..cóż.

I dzisiaj przyszedł mi kryolan ultrafoundation odcień tv weiss... on .. jest... biały! ah jak sie wymalowałam to nie mogłam uwierzyć przesyłam zdjęcie
heh, mój raz do mnie wystartował "kurde, przez chwile myslalem że nie żyjesz" ehhh myslalam ze udusze

hm.. ale jednak nie za biały?:P nie utworzy maski?
__________________
[perfectaA]414165[/perfectaA]
[perfectaB]414165[/perfectaB]
[perfectaC]414165[/perfectaC]
MidnightGothique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 16:14   #2247
och
Rozeznanie
 
Avatar och
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 763
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Dziewczyny, a mam jeszcze takie pytanie, jakie polecacie jasne korektory pod oczy? Mam obecnie ten mineralny maybelline, odcień "natural", kolor idealny, ale korektor waży mi się pod oczami po pewnym czasie i tak jakby wysycha...kończy mi się i chciałam kupić jakiś inny, ale dzisiaj w drogerii widziałam same ciemne...Poza tym wydawało mi sie, że gdzieś pisałyście, ze wycofują ten krektor mayblline, to prawda? Dzisiaj na połkach go widziałam, ale mało...
Pudru constance dziś nie znalazłam. Jutro przejdę się do Natury. Póki co wybielam się pudrem rozświetlającym z Mary Kay. Jest inny niż wszystkie rozświetlające, nie posiada ani jednej błyszczącej drobinki, jest taki mleczy i matowy, biały i rozjaśnia skórę, ale trzeba go sporo nalożyć żeby było cokolwiek widać...
och jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 16:35   #2248
MidnightGothique
Zadomowienie
 
Avatar MidnightGothique
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 837
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez och Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a mam jeszcze takie pytanie, jakie polecacie jasne korektory pod oczy? Mam obecnie ten mineralny maybelline, odcień "natural", kolor idealny, ale korektor waży mi się pod oczami po pewnym czasie i tak jakby wysycha...kończy mi się i chciałam kupić jakiś inny, ale dzisiaj w drogerii widziałam same ciemne...Poza tym wydawało mi sie, że gdzieś pisałyście, ze wycofują ten krektor mayblline, to prawda? Dzisiaj na połkach go widziałam, ale mało...
Pudru constance dziś nie znalazłam. Jutro przejdę się do Natury. Póki co wybielam się pudrem rozświetlającym z Mary Kay. Jest inny niż wszystkie rozświetlające, nie posiada ani jednej błyszczącej drobinki, jest taki mleczy i matowy, biały i rozjaśnia skórę, ale trzeba go sporo nalożyć żeby było cokolwiek widać...
Ja polecam korektory everyday minerals, choc nie wiem czy tego typu kosemtyki Cie interesują Zawsze stosuje sunlight pod oczy, jest zolty wiec potem na to delikatnie nakladam podklad (w moim przypadku ivory). Po skonczeniu calego makijazu oczu, delikatnie poprawiam korektorem intensive fair.
Ze "zwyklych" sklepowych korektorów nic nie polece, bo kazda moja próba konczyla sie niepowodzeniem - albo za ciemny, albo niedostatecznie kryl, albo sie walkowal itd Z sincami walczylam przez lata, a teraz juz nawet zapominam ze je mam
__________________
[perfectaA]414165[/perfectaA]
[perfectaB]414165[/perfectaB]
[perfectaC]414165[/perfectaC]
MidnightGothique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 16:36   #2249
OwocowaLandrynaax3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Bialystok
Wiadomości: 158
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Klariss Pokaż wiadomość
też mam dziś kupiony constance caroll ^^ I był też ten translucent light,ale chciałam..wręcz bielący, więc poprosiłam o ivory. Na co pani sprzedawczyni "no to co ty robisz w lecie dziewczyno!" a mój TŻ na to "siedzi w piwnicy!" i sie śmiali ze mnie..cóż.

I dzisiaj przyszedł mi kryolan ultrafoundation odcień tv weiss... on .. jest... biały! ah jak sie wymalowałam to nie mogłam uwierzyć przesyłam zdjęcie
cudowny. dorwalas na allegro?
__________________
Wystarczy landrynka Tak to jest gdy pomyslu na nick brak

Chanel Rouge Coco 05 Madmeoiselle !!! Wielbie !!!
OwocowaLandrynaax3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 17:06   #2250
kas!a
Zakorzenienie
 
Avatar kas!a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 11 188
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Dziewczyny, jakie jest Wasze porcelanowe mush-have jeśli chodzi o wieczorne, większe wyjścia?
Za niecały miesiąc mam studniówkę i zastanawiam się jak skompletować kolorówkę, żeby przetrwała całą noc (może z małymi poprawkami), dobrze wyglądała i nie była za ciężka, żebym mogła ją później zużyć do codziennego makijażu.
W bazę raczej nie będę inwestować, bo zwykle maluję się tylko podkładem, więc raczej przydałaby mi się tylko w noc studniówkową. Czy uważacie bazę za konieczną?
Myślałam, żeby jako podkład kupić true match w1 i jako korektor - dermacol. Zastanawiam się też nad zakupem polecanego przez Was pudru Constance Caroll, chociaż w sumie mam jeszcze najjaśniejszego prasowańca z Oriflame, może się sprawdzi. Do tego rozświetlacz z Moolight Essence i może jakiś róż.
Jak myślicie?

(Co do mojej cery, to nie umiem określić tonacji (), ale byłam bardzo zadowolona z MF 100, więc moze to trochę przybliży Wam mój 'kolor').
__________________
I'd love to stay and chat, but you're a total bi*ch.

wymiana książek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=774155

Edytowane przez kas!a
Czas edycji: 2010-01-19 o 17:08
kas!a jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:41.