Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!! - Strona 130 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-06, 19:32   #3871
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez My_blue Pokaż wiadomość
lolli_pop mam się bać ? no powiedz, powiedz, powiedz ! bywasz w Klb?
Bywam w klb, bo już Ci wspominałam, że chodziłam tam do liceum, zostało mi tam paru znajomych i paru przyjaciół, więc jak jestem w domu (mieszkam na wsi) to wpadam do klb. Ostatnio byłam tam w poniedziałek na zakupach.
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 19:34   #3872
My_blue
Rozeznanie
 
Avatar My_blue
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 818
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

oooo, zapomniałam całkiem o tym to fajnie, może kiedyś udałoby nam się spotkać ? mieszkasz w jakiejś wiosce niedaleko klb ? może gdybyś kiedyś kupiła mi mooją wishh listę u siebie to mogłabyś ją przywieść do Klb, nie wiem czy jeszcze o tym pamiętasz?
__________________
My_blue - Alicja

Błękitek
określam siebie jako - realistka z marzeniami

ciągle niestabilna emocjonalnie
My_blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 19:36   #3873
_Nikki_
Zakorzenienie
 
Avatar _Nikki_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 8 083
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Fajnie nam się zbił temat
__________________
Zapuszczam włosy!
cel: za pupę
aktualnie: za ramiona


_Nikki_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 19:39   #3874
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez My_blue Pokaż wiadomość
matko jakie piękne włosy ... :O

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość

Orchi - Twoje włosy są moim ideałem<3


Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
J

Moim też


Cytat:
Napisane przez BabaZMiasta Pokaż wiadomość
Twoje włosy są dla mnie nieosiągalnym ideałem. Ja nigdy takich gładkich nie będę mieć nawet po wyprostowaniu. Mam gęste i grube włosy, ale puszące się. Wyglądam jak Król Lew Niestety są też ciężkie Ostatnio miałam w ręce olejki z Alterry, ten pomarańczowy i antycellulitowy, ale jak zauważyłam jaka jest kolejka, zrezygnowałam i je odłożyłam. Teraz żałuję. Jak dokładnie ich używasz? Łączysz wszystkie oleje ze sobą, nakładasz, związujesz włoski i... no właśnie nakładasz jakiś czepek czy cuś?
Wystarczy jak kupię te dwa olejki i dodam też olej rycynowy? A co sądzisz o nafcie kosmetycznej?
uzywam oddzielnie, ale jakbys zmieszala to nic by sie nie stalo nakladam na noc, spie w warkoczu wtedy.

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość

Co do olejowania - wybacz, Orchi, że Cię troszkę wyręczę
ja uzywam z sls eva natura bo przedłuza swiezosc wlosow i nic se nie dzieje zlego
dzieki za wyreczenie
Cytat:
Napisane przez descentrada Pokaż wiadomość


ależ mi słodzicie
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 19:48   #3875
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Pamiętam, MyBlue, o Twojej liście, tylko że ja bywam w domu strasznie rzadko - 2-3 razy w roku. Myślę, że wygodniej dla Ciebie będzie jeśli wyślę Ci upragnione HH i BlueAddicted

---------- Dopisano o 21:48 ---------- Poprzedni post napisano o 21:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
ja uzywam z sls eva natura bo przedłuza swiezosc wlosow i nic se nie dzieje zlego
dzieki za wyreczenie
Czytałam gdzieś (pewnie na wizażu), że szampony z SLS wymywają substancje odżywcze z oleju, które mogłyby działać na włos nadal po jego zmyciu. Nie wiem, ile w tym prawdy . W każdym razie ja zmywam babydreamem, czasem ziają figową (z sls), chcę jeszcze wypróbować szampon alterry, bo nigdy nie miałam.

A powiedz mi, bo może orientujesz się lepiej niż ja, niedługo czeka mnie farbowanie. Czy powinnam bezwzględnie użyć odżywki dołączonej do farby? Czy olej w dniu farbowania na noc (po wyschnięciu włosów) może mi zrobić qq? Czy wystarczy jak zaaplikuję jakąś "swoją" odżywkę i ewentualnie ją wzbogacę olejkami? Jakoś niebardzo mi się uśmiecha załadowanie silikonami włosów, o które z uporem maniaka ostatnio dbam...

Choć dzisiejszy zabieg chyba mi nie wyszedł
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 19:51   #3876
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

nie musisz uzywac tej odzywki jak dla mnie to ona jest naładowana silikonami i tyle. lepiej naloz cos co Ci sluzy i naprawde odzywi wlosy.
co do olejowania to przed to nie wiem, bo farbuje wlosy szamponem, ale z tego co wiem, dziewczyny kladą farbę nawet NA lekki olej, np migdał. Anwen pisala, ze zapobiega to takiemu zniszczeniu, ale ze fabra chyba szybciej sie wyplukuje .
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 19:54   #3877
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Nie rozjaśniam, więc nie czuję dużego zniszczenia po farbowaniu. Chodziło mi raczej właśnie o olejowanie po (wieczorem farba, odżywka którą lubię, na noc olej). Skoro nie ma przeciwwskazań to super.
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-06, 19:58   #3878
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

aaa to nie powinno byc problemu wloski podziękują widzę, ze coraz bardziej podoba Ci sie olejowanie?
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 20:00   #3879
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Przez miesiąc olejowałam codziennie, teraz 2-3 razy w tygodniu. Widzę, że robi mi to dużo dobrego. Teraz przymierzam się do podcięcia końcówek, żeby pozbyć się tego, co wygląda kiepsko, bo w sumie całe włosy prezentują się już nieźle.
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 20:03   #3880
wiedzmolinek96
Przyczajenie
 
Avatar wiedzmolinek96
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość

No i moje nowe śliczności
Na pazurkach Catrice kilkudniowe. Pokryte tylko lekko nowym topem. jak go na basenie dziś wytestuję to dam znać. Polecony przez manikiużystkę
Rzadko się udzielam, niestety tak jakoś wyszło, ale obiecuje poprawe.
Razem z mamą testowałam tego topa mój lakier przetrwał, ale mamy niestety juz nie zbyt. Mimo wszystko póki co jesteśmy z niego zadowolone, daje niestamowity efekt (żelek) i szybciutko schnie.
Bardzo dziekuję z inspiracje Ewalucja obserwuje blog i bardzo mi się spodobały zwierzaczki, a oto wykonanie ich w mojej wersji.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF5532.jpg (64,4 KB, 78 załadowań)
wiedzmolinek96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 20:19   #3881
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez wiedzmolinek96 Pokaż wiadomość
Rzadko się udzielam, niestety tak jakoś wyszło, ale obiecuje poprawe.
Razem z mamą testowałam tego topa mój lakier przetrwał, ale mamy niestety juz nie zbyt. Mimo wszystko póki co jesteśmy z niego zadowolone, daje niestamowity efekt (żelek) i szybciutko schnie.
Bardzo dziekuję z inspiracje Ewalucja obserwuje blog i bardzo mi się spodobały zwierzaczki, a oto wykonanie ich w mojej wersji.
Żabcia <3
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-06, 20:35   #3882
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez wiedzmolinek96 Pokaż wiadomość
Rzadko się udzielam, niestety tak jakoś wyszło, ale obiecuje poprawe.
Razem z mamą testowałam tego topa mój lakier przetrwał, ale mamy niestety juz nie zbyt. Mimo wszystko póki co jesteśmy z niego zadowolone, daje niestamowity efekt (żelek) i szybciutko schnie.
Bardzo dziekuję z inspiracje Ewalucja obserwuje blog i bardzo mi się spodobały zwierzaczki, a oto wykonanie ich w mojej wersji.

Jakie słodkie!
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 20:50   #3883
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

wiedzmolinek oo jakie słodkie ale mi miło ciesze się ze cię zainspirowałam i ze moja praca komus sie podoba
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 21:14   #3884
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
śliczności. Ja mam jeden Orly Country Club Khaki.
Dzieki
Te malutkie kupiłam za 12 plnów... maja ponad 5ml czyli więcej jak C&G z essence...

Cośczuję, że będę częstym gościem w sklepie w pasażu ursynowskim....

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
o będę musiała wyprubowac

piekn kolor i kształy pazurkówja jutro też robie czerwone
Mam nadzieję, że się sprawdzi

Dziś mam orzełka czerwonego.... mmmmmm cudeńko. A ten nowy top... Efekt żelkowy, schnięcie w minute. basenu nie przetwał idealnie, ale tego to chyba nic nie ptrzetrwa. tipsy może

Cytat:
Napisane przez My_blue Pokaż wiadomość
Wróciłam po długiej nieobecności. Pamiętacie o mnie jeszcze ?
Ja o Was ciągle myślałam, ale nie miałam kiedy wejść tutaj. U mnie masakra. Czuję się fatalnie. Chyba nawet nie mam siły o tym rozmawiać, bo będzie jeszcze gorzej.
Nadrobiłam Was w miare, wszystkie macie piękne paznokcie
Na Wczoraj planowałam, że kupię sobie jakiś lakier, ewentualnie dwa, ewentualnie trzy (wydam kasę, a potem mama mnie zabije. Ostatnio policzyła i wyszło jakos 21, powiedziała, że jestem nienormalna, mam totalny zakaz kupowania lakierów i że przesadzam, awantura była, krzyczała na mnie że hej). Ale ostatnio dw ulubione mi się skończyły w dodatku marzę o HH, BA, czyms łądnym z drobinkami, albo jakimś nude (właśnie, znacie może jakiś ładny nude z Essence/Wibo? ) I tak marzyłam, żeby coś sobie kupić, chociaż 1 ... Ale jak wróciłam do domu to zasnęłam, mimo, że broniłam się przed tym strasznie.Obudziłam się o 21, a Rossmann tylko do 18. Może jutro uda mi się wyrwać, ale wątpię ..
Błękitku..... jak nie pamietamy . Oczywiście
Czy kieszonkowe masz? Jeśli tak, to nie rozumiem czemu mama ma pretensje, że wydajesz je na coś co sprawia ci frajdę. To nie alkohol, czy papierosy przecież....

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
baby u mnie aktualizacja.
urosly troche? klik
jejuuuu Orchid... one są absolutnie cudowne.... Niech się reklamy pantene schowają.

Cytat:
Napisane przez _Nikki_ Pokaż wiadomość
My_blue, u mnie też ostatnio istny koszmar, ze stresu schudłam 2 czy 3kg, w jeden dzień. No może 2. Na szczęście zaczyna się układać, ale było baaardzo bardzo ciężko. Ze szkołą trochę też nie wyrabiam, ale to swoją drogą
.
Kochana....Zarzuć Fukitol.... Koniecznie

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Przede wszystkim prostowanie nie jest żadną receptą na gładkie włosy, robi więcej szkody niż pożytku.

Olejowanie polega na wcieraniu we włosy i skórę głowy określonych olejków. Każdy ma nieco inne właściwości, natomiast chyba wszystkie przede wszystkim nawilżają, uelastyczniają włosy i nawilżają skórę głowy. Nie trzeba ich mieszać, można kupić gotowe mieszanki (alterra, suhada, amla itp.) albo używać na zmianę olejów "jednoskładnikowych" (najłatwiej dostępne to ze słodkich migdałów, z pestek winogron, rycynowy - choć ten ostatni nie nadaje się na całe włosy, bo jest zbyt lepki).

Nie potrzeba czepków na noc (bo najlepiej nakładać olej na noc i rano umyć włosy), bo nałożony odpowiednio olej sprawia, że włosy wyglądają jak mocno przetłuszczone, ale nie tłuszczą wszystkiego dookoła. Najlepiej nakładać wylewając małą ilość na rękę, rozcierając olej w dłoniach i partiami wcierając we włosy od nasady aż po końce. Na koniec olejowania dorbze jest rozczesać włosy - to rozprowadzi olej jeszcze dokładniej. Dla wygody można je zapleść np. w warkocz.

Do mycia oleju najlepiej użyć szamponu bez sls. Żeby olej łatwo zszedł najpierw wcieram trochę szamponu w suche włosy, wypłukuję to i potem już myję normalnie. U mnie się sprawdza . Uprzednie olejowanie oczywiście nie upoważnia do rezygnacji odżywki - po myciu używamy jej tak jak zwykle, najlepiej wybrać taką, która nie będzie miała w składzie silikonów i parafiny. Silikonowe preparaty można stosować jedynie na końcówki włosów jako ochronę przed mechanicznymi urazami.

To jest na prawde niesamowita sprawa. Moje włosy ... nie wiem jakby zassały tego oleju i napęczniały od niego. są jakby grubrze po prostu. gładkie, lsniące i spręzyste. Nawet mój fryzjer zauwazył zmianę.
No i przetłuszczaja sie mniej.
Nie wiem tylko jak znaleźć te szampony bez sls.... Czy możesz coś polecić?

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość

ależ mi słodzicie
nic nie słodzimy. Szczęki nam opadły i Twoje włosy sa oficjanym obiektem pożądania


Cytat:
Napisane przez wiedzmolinek96 Pokaż wiadomość
Rzadko się udzielam, niestety tak jakoś wyszło, ale obiecuje poprawe.
Razem z mamą testowałam tego topa mój lakier przetrwał, ale mamy niestety juz nie zbyt. Mimo wszystko póki co jesteśmy z niego zadowolone, daje niestamowity efekt (żelek) i szybciutko schnie.
Bardzo dziekuję z inspiracje Ewalucja obserwuje blog i bardzo mi się spodobały zwierzaczki, a oto wykonanie ich w mojej wersji.
No brawo.... Wreszcie
Szkoda że tak rzadko, bo fajne rzeczy nosisz na łapkach i ich nie pokazujesz.... (Mała wiedźma siedzi i czyta mi przez ramię :-P )

Mam nadzieje, że częściej jednak coś pokażesz.

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
wiedzmolinek oo jakie słodkie ale mi miło ciesze się ze cię zainspirowałam i ze moja praca komus sie podoba
Beatko.... Sliczne rzeczy tworzysz, to isnpirujesz nas.
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 21:29   #3885
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość

To jest na prawde niesamowita sprawa. Moje włosy ... nie wiem jakby zassały tego oleju i napęczniały od niego. są jakby grubrze po prostu. gładkie, lsniące i spręzyste. Nawet mój fryzjer zauwazył zmianę.
No i przetłuszczaja sie mniej.
Nie wiem tylko jak znaleźć te szampony bez sls.... Czy możesz coś polecić?

Myślę, że mogę coś polecić
dziecięce szampony Hipp i Babydream
wszystkie szampony alterry

Nic innego nie używałam . Alterra zachowuje się na włosach jak każdy drogeryjny szampon, natomiast babydream w trakcie mycia kiepsko się pieni, a wlosy są niezbyt miłe w dotyku i koniecznie trzeba po nim u żyć odżywki - po odżywce jest już wszystko ok.
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 21:49   #3886
_Nikki_
Zakorzenienie
 
Avatar _Nikki_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 8 083
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Śniegowa, fukitol? a co to jest tak w ogóle?



zatkało mnie, mam uczulenie na zmywacz jak zmywałam dziś stópki to tak mi zmywacz poszedł w nos że zaczęłam kichać jak opętana
__________________
Zapuszczam włosy!
cel: za pupę
aktualnie: za ramiona


_Nikki_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 22:41   #3887
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez My_blue Pokaż wiadomość
Wróciłam po długiej nieobecności. Pamiętacie o mnie jeszcze ?
witaj słuchaj ja też jestem z tych co ma grubo ponad 100 szt.
A moja mama w zasadzie chyba woli nie zdawać sobie sprawy z mojej kolekcji, ale z drugiej strony niewiele na mnie wydaje bo mam stypendium i pracuje także ona tylko mnie żywi (mniej lub bardziej, bo często jem poza domem) i mieszkam u niej... Także jak łapie się za głowę widząc lakier albo odżywki do włosów to mówi po chwili "no w sumie, masz za co to korzystaj"

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Jest ona w ogóle gdziekolwiek?
pojęcia nie mam...

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Czytałam gdzieś (pewnie na wizażu), że szampony z SLS wymywają substancje odżywcze z oleju, które mogłyby działać na włos nadal po jego zmyciu. Nie wiem, ile w tym prawdy . W każdym razie ja zmywam babydreamem, czasem ziają figową (z sls), chcę jeszcze wypróbować szampon alterry, bo nigdy nie miałam.
co do farbowania nie pomogę bo nie farbuję, a co do zmywania oleju to uwaga uwaga ja zmywam olej odżywką (nie każda oczywiście się nadaje ale moje włosy szampon z sls widzą raz na 2mieś a szampon bez sls raz na jakiś czas - a tak to odżywka do mycia).

Ktoś pytał jak znaleźć szampon bez sls - ciężko jest... ale polecam zerknąć tutaj

wiedzmolinek96 częściej do nas zaglądaj z takimi fajnymi pazurkami

(aha i nie chcę zapeszyć ale cienie mi wytrzymały od 11 do 22 bez nawet najmniejszego uszczerbku! I kocham te nowe inglota co kupiłam 434 - będę je ubóstwiać. To włąśnei je dzisiaj nosiłam i nic - zero rolowania a zrobiłam jak ty Lolli - podkład - puder - baza - puder - cien. Oby tak dalej, błagam oby tak dalej! A moze moje makijażowe marzenia się spełnią )
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.

Edytowane przez MgielkaM
Czas edycji: 2012-01-06 o 22:43
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 22:48   #3888
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Brawo Mgiełko kochana, nawet nie wiesz jak się cieszę, że Ci się ten makijaż utrzymuje
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 23:26   #3889
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Brawo Mgiełko kochana, nawet nie wiesz jak się cieszę, że Ci się ten makijaż utrzymuje
Na razie to jeden jedyny raz, ale jestem pełna nadziei Trzymaj kciuki
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-06, 23:30   #3890
alex1989
Zadomowienie
 
Avatar alex1989
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 950
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
No i moje nowe śliczności
Na pazurkach Catrice kilkudniowe. Pokryte tylko lekko nowym topem. jak go na basenie dziś wytestuję to dam znać. Polecony przez manikiużystkę
super!

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
baby u mnie aktualizacja.
urosly troche? klik
boshhhee dziewczyno jakie Ty masz włosy Juz to miałam pisac wcześniej ale jakooś wypadło mi z głowy. W ogóle dzięki Tobie zakupiłam sobie olejek z Alterry do olejowania Kokos i pestki winogron sie nie cieszą bo narazie poszły w odstawkę

a co do lakierów to mam ponad 90
ostatnio poprosiłam kolege żeby znalazł rubinowy .... załamał się
__________________
Chudniemy,chudniemy!
foto styczeń-sierpień
foto styczeń-sierpień II

moje włosiaki

"Może niektórych kobiet nie da się poskromić. Może potrzebują biegać na wolności, dopóki nie znajdą kogoś, tak dzikiego, aby biegał z nimi."
alex1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-07, 09:10   #3891
Karola20
Zakorzenienie
 
Avatar Karola20
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Prowincja ;) Prawie Wawa
Wiadomości: 22 746
GG do Karola20
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Dzień dobry

---------- Dopisano o 10:04 ---------- Poprzedni post napisano o 09:42 ----------

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Wszystkie będziecie miec blogi? Zaczynam czuć się jak odrzutek
Ja nie mam i nie zakładam. Brak czasu :p

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
No i moje nowe śliczności
Na pazurkach Catrice kilkudniowe.
Suuuuperrr!!!

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
baby u mnie aktualizacja.
urosly troche? klik
Jezusie
Oddaj! Chcę takie!!!

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
moja mama mówi tak samo że mam niepoukładane w głowie z lakierami, i też wrzeszczy, ale ja nic na to nie poradzę i kupuję dalej
Moja już nie zwraca uwagi. W końcu kupuję je za swoją kasę A od jakiegoś czasu nawet coraz częściej widzę ją jak myszkuje po pudełku i patrzy na jaki kolor sobie paznokcie pomalować Przechodzi na jasną stronę mocy

Cytat:
Napisane przez BabaZMiasta Pokaż wiadomość
Wyglądam jak Król Lew
Oglądałam wczoraj. Mufasa!

Cytat:
Napisane przez wiedzmolinek96 Pokaż wiadomość
Bardzo dziekuję z inspiracje Ewalucja obserwuje blog i bardzo mi się spodobały zwierzaczki, a oto wykonanie ich w mojej wersji.
Jakie słodziakiiiii!!!!

Ale Nam się włosowo zrobiło. jakoś nigdy nie byłam przekonana do olejowania. Wydawało mi się, że to strasznie obciąża włosy. ja i tak mam z tendencją do przetłuszczania się i nie chciałam ich dodatkowo tłuścić
Ale tak czytam, czytam i chyba się skuszę

---------- Dopisano o 10:10 ---------- Poprzedni post napisano o 10:04 ----------

PS: W końcu znalazłam chwilę czasu i obcięłam paznokcie. W końcu każdy ma taki sam kształt i długośc
__________________
Mani

"Nie mam chłopaka, bo kocham polskich siatkarzy"

Skra
Wrona,Qrek


Karola20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-07, 09:28   #3892
_Nikki_
Zakorzenienie
 
Avatar _Nikki_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 8 083
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cześć Karola, co tam?
__________________
Zapuszczam włosy!
cel: za pupę
aktualnie: za ramiona


_Nikki_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-07, 10:15   #3893
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
pojęcia nie mam...
Ja też nie
Trudno, mama do Niemiec ma w planach jechać, może się załapie na Circusa, jak nie, to na następną
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-07, 11:12   #3894
BabaZMiasta
Rozeznanie
 
Avatar BabaZMiasta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 781
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez My_blue Pokaż wiadomość
w ogóle Wasza liczba lakierów mnie powala, ale gdybym powiedziała mamie, że piszę tu z Wami na tym forum i macie tyle lakierów, tzn. więcej ode mnie, to zamknęłaby mnie w psychiatryku. A przy Was to ja jestem alikiem z moimi 17 lakierami

---------- Dopisano o 20:25 ---------- Poprzedni post napisano o 20:23 ----------

pomózcie mi proszę - doładowała mi dzisiaj mam konto za 25zł. Kupiłam sobie taki pakiet smsów i mmsów za 6zł (1gr/6gr) bo to się bardziej opłaca i mam na koncie 12,71. Jakoś sprawdzilam z ciekawości, chociaż rzadko to robię. O co chodzi ? Błagam..
Luzik w ramionkach, ja też mam mało Planuję dokupić sobie ok. 10 szt. Safari, uwielbiam ich kolory W końcu po długich poszukiwaniach odkryłam, gdzie je mogę kupić poza Allegro, więc korzystam póki są Na razie ma być dostawa w piątek/niedzielę - to budka na targowisku. Błękitny, zielony, pomarańczowy.... już się nie mogę doczekać Nawet słodycze mi tak humoru nie poprawiają Chociaż nie, słodycze i lakiery oddziałują na mnie tak samo Nie chcesz mojej zguby lakier daj mi luby!

Masz Orange? Kiedyś też korzystałam z tych pakietów. Ale zawsze pobierało mi odpowiednią sumę. Masz konto w orange on-line? Tam mogłabyś spr. Możesz też zadzwonić na jakąś infolinię. W końcu to Twoje pieniądze a one nie rosną na drzewie


wiedzmolinek96 - przeurocze są te zwierzaczki Szczególnie żabcia i reniferek
__________________
Jestem z miasta.....


Nakarm głodne brzuszki

www.pustamiska.pl
www.pajacyk.pl
BabaZMiasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-07, 11:52   #3895
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Buziaki z pociągu

Jestem pro
Przypięłam sobie szalik zamkiem w walizce i wrzuciłam ją na górę.
Mało się nie powiesiłam.

Edytowane przez lolli_pop
Czas edycji: 2012-01-07 o 12:09
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-07, 12:25   #3896
alex1989
Zadomowienie
 
Avatar alex1989
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 950
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Buziaki z pociągu

Jestem pro
Przypięłam sobie szalik zamkiem w walizce i wrzuciłam ją na górę.
Mało się nie powiesiłam
.
Popłakałam się ze smiechu
Eee tam powieszenie ważne że paznocie całe i zdrowe
__________________
Chudniemy,chudniemy!
foto styczeń-sierpień
foto styczeń-sierpień II

moje włosiaki

"Może niektórych kobiet nie da się poskromić. Może potrzebują biegać na wolności, dopóki nie znajdą kogoś, tak dzikiego, aby biegał z nimi."
alex1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-07, 12:42   #3897
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez alex1989 Pokaż wiadomość
Popłakałam się ze smiechu
Eee tam powieszenie ważne że paznocie całe i zdrowe
No im się na szczęście nic nie stało
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-07, 12:43   #3898
_Nikki_
Zakorzenienie
 
Avatar _Nikki_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 8 083
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Buziaki z pociągu

Jestem pro
Przypięłam sobie szalik zamkiem w walizce i wrzuciłam ją na górę.
Mało się nie powiesiłam.
odwiązałaś się w porę?
__________________
Zapuszczam włosy!
cel: za pupę
aktualnie: za ramiona


_Nikki_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-07, 12:55   #3899
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Inaczej bym tu do was nie zagajała
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-07, 13:02   #3900
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Buziaki z pociągu

Jestem pro
Przypięłam sobie szalik zamkiem w walizce i wrzuciłam ją na górę.
Mało się nie powiesiłam.

Przepraszam

A ja znalazłam niesamowicie perfekcyjne dopasowanie kolorów i właśnie sikam na widok moich paznokci.
Jak wyczyszczę skórki i doschną, to wrzucę focię tutaj i na bloga.
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:58.