Kosmetyki Essence - cz. XII - Strona 157 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-22, 21:00   #4681
babcia_miecia
Zadomowienie
 
Avatar babcia_miecia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 035
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Spodobał mi się pomysł z szafy Cartrice. Szczoteczka z nowego tuszu leży sobie obok produktów i można ją sobie z każdej strony obejrzeć, molestować czy co tam kto z tymi tuszami robi. W sumie i tak jestem na niemal 100% pewna, że wszystkie pełnowartościowe produkty będą nagminnie otwierane. Widziałam też ten pomysł w jakiejś innej szafie, ciekawa inicjatywa

Najlepszy Douglas w jakim byłam mieści się w Zamościu, naprawdę lubię tam chodzić. Może dlatego, że w biedniejszej, wschodniej Polsce i mniejszych miastach nie ma dużego popytu na Chanel czy Diora, panie ekspedientki szanują wszystkie klientki. Jakoś nie mam kompleksów z tego powodu, że zaglądam do Douglasa tylko dla Essence. Nie widzę sensu w wydawaniu setek złotych na kosmetyk, który i tak mi się po miesiącu znudzi. Myślę, że nasze kosmetyczki powinny być dostosowane do naszych potrzeb, a mnie jakość Catrice czy Essence w pełni zadowala. Pielęgnacja to inna bajka, tu prym wiodą kosmetyki apteczne i niestety czasem trzeba sporo zainwestować.

offtop

Edytowane przez babcia_miecia
Czas edycji: 2012-02-22 o 21:11
babcia_miecia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 21:16   #4682
mamm
Rozeznanie
 
Avatar mamm
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Uć
Wiadomości: 505
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Czy gdzieś w Naturach pojawiło się już CC..?

Od jutra jest niby w gazetce i mam nadzieję, że nie pojadę na darmo do DN...
__________________
mamm ma mi ja
Lenistwo to nic więcej niż zwyczaj odpoczywania zanim się zmęczysz.
Jules Renard, pisarz francuski
mamm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 21:21   #4683
jofka
Zadomowienie
 
Avatar jofka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 970
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez babcia_miecia Pokaż wiadomość
Spodobał mi się pomysł z szafy Cartrice. Szczoteczka z nowego tuszu leży sobie obok produktów i można ją sobie z każdej strony obejrzeć, molestować czy co tam kto z tymi tuszami robi. W sumie i tak jestem na niemal 100% pewna, że wszystkie pełnowartościowe produkty będą nagminnie otwierane. Widziałam też ten pomysł w jakiejś innej szafie, ciekawa inicjatywa

Najlepszy Douglas w jakim byłam mieści się w Zamościu, naprawdę lubię tam chodzić. Może dlatego, że w biedniejszej, wschodniej Polsce i mniejszych miastach nie ma dużego popytu na Chanel czy Diora, panie ekspedientki szanują wszystkie klientki. Jakoś nie mam kompleksów z tego powodu, że zaglądam do Douglasa tylko dla Essence. Nie widzę sensu w wydawaniu setek złotych na kosmetyk, który i tak mi się po miesiącu znudzi. Myślę, że nasze kosmetyczki powinny być dostosowane do naszych potrzeb, a mnie jakość Catrice czy Essence w pełni zadowala. Pielęgnacja to inna bajka, tu prym wiodą kosmetyki apteczne i niestety czasem trzeba sporo zainwestować.

offtop
Ja pochodzę z części Polski, gdzie największe bezrobocie , może dlatego tak tam szpiegują
__________________
Blogujemy

25.08 Codzienny makijaż na lato.
28.07 Must have dla cery tłustej- żel LASS ze złotem!
07.07 Nowość:Mleczko do ciała Isana z 10% mocznikiem.
08.06 "Rajstopy w spray'u od Sally Hansen taniej.







Loving & be loved by U
jofka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 21:42   #4684
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

dziewczyny gdzie sa robione kosmetyki E.
myslalam, ze to niemiecka firma, a na 2 z 3 kremow do rak, ktore ostatnio kupilam (mimo niemieckich napisow i tylko polskiej nalepki na wszystkich) jest info made in poland
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 201202224935.jpg (85,0 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 201202224936.jpg (82,1 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 201202224937.jpg (77,1 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 201202224939.jpg (115,0 KB, 16 załadowań)
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 21:49   #4685
pannanika
Zakorzenienie
 
Avatar pannanika
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 541
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez magda s. Pokaż wiadomość
dziewczyny gdzie sa robione kosmetyki E.
myslalam, ze to niemiecka firma, a na 2 z 3 kremow do rak, ktore ostatnio kupilam (mimo niemieckich napisow i tylko polskiej nalepki na wszystkich) jest info made in poland
Firma jest niemiecka, ale produkuje w różnych miejscach - Niemczech, Luksemburgu, Polsce i kilku innych. Wiele firm tak przecież robi. IKEA produkuje 1/3 swoich produktów w PL a jest Szwedzka a nie Polska Tak samo przecież jak produkty produkowane w Chinach. Produkuje się tam, gdzie wychodzi najkorzystniej.
__________________
Liliowy Zakątek || FB
pannanika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 21:58   #4686
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez mamm Pokaż wiadomość
Czy gdzieś w Naturach pojawiło się już CC..?

Od jutra jest niby w gazetce i mam nadzieję, że nie pojadę na darmo do DN...
byłam dziś w mojej naturze- nie było CC, resztki z Crystalliced
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 22:00   #4687
jofka
Zadomowienie
 
Avatar jofka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 970
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

To ci dopiero hmmm
__________________
Blogujemy

25.08 Codzienny makijaż na lato.
28.07 Must have dla cery tłustej- żel LASS ze złotem!
07.07 Nowość:Mleczko do ciała Isana z 10% mocznikiem.
08.06 "Rajstopy w spray'u od Sally Hansen taniej.







Loving & be loved by U
jofka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-22, 22:23   #4688
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez buffy249 Pokaż wiadomość
W Douglasie nie ma przecen
cholerka, chyba jednak nie załapię się na przeceny.


co do CC w DN, w Poznaniu, Pestce w szafie w miejscu limitki było puste miejsce więc całkiem możliwe że niebawem (tj może jutro) zapełnią
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 23:05   #4689
SOCKI
Zakorzenienie
 
Avatar SOCKI
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szwajcaria
Wiadomości: 3 567
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

U mnie na szafach nagminnie widzę maziajki od lakierów. Ot klientki sobie testują lakiery pod każdym kolorem. Plus tego? Już wszystkie kolory są stestowane, więc wmawiam sobie, że nikt nie otwiera nowych (tjaaa). Co mnie zaskoczyło pozytywnie to to, że żelki były nietknięte, niezmacane, no ale to też niepopularne tu kolory (fiolet i zieleń) więc może dlatemu. Za to zdenerwowałam się okrutnie jak zdecydowałam się w końcu na paletkę do brwi i co się okazało? Ciemniejszy cień perfidnie wyszorowany. Całe szczęście, że jestem blondi i używać będę jaśniejszego :ściana: .
__________________
Wymiana książkowa, czyli porządki styczniowe

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post44413363
SOCKI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 06:40   #4690
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez pannanika Pokaż wiadomość
Firma jest niemiecka, ale produkuje w różnych miejscach - Niemczech, Luksemburgu, Polsce i kilku innych. Wiele firm tak przecież robi. IKEA produkuje 1/3 swoich produktów w PL a jest Szwedzka a nie Polska Tak samo przecież jak produkty produkowane w Chinach. Produkuje się tam, gdzie wychodzi najkorzystniej.

masz racje, jakiegos zacmienia dostalam chyba dlatego, ze to jedna seria kremow, a rozne miejsca produkcji...i to mnie mocno zdziwilo
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 08:58   #4691
kejtigda
Wtajemniczenie
 
Avatar kejtigda
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Witam, znalazłam to rano w blogowych inspiracjach i ktoś mi napisał że koty robi się stempelkami essence, możecie potwierdzić? No i czy są one w sprzedaży?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg aaaaaaaaaaa kicikici.jpg (34,3 KB, 147 załadowań)
__________________
485 i 545 mentorki made by dr Skwiercz 2009
kejtigda jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-23, 09:10   #4692
NioseWamPicie
Zadomowienie
 
Avatar NioseWamPicie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 948
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez kejtigda Pokaż wiadomość
Witam, znalazłam to rano w blogowych inspiracjach i ktoś mi napisał że koty robi się stempelkami essence, możecie potwierdzić? No i czy są one w sprzedaży?
o kurcze nie kojarzę, ale są piękneee
NioseWamPicie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 09:16   #4693
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez BabaZMiasta Pokaż wiadomość
Dziś przeszłam się po drogeriach, chciałam sie zorientować co mają z wycofywanych lakierów, bo chciałam zrobić zapasy na przyszłość. Szukałam magnetycznych i C&G 50. W Douglasie bieda z nędzą, tylko wiatr hula po półkach. Wchodzę do DN, patrzę... są! Super! Tylko, że połowa wyschnięta a druga połowa miała pół buteleczki wody. Czy oni naprawdę uważają, ze ktoś im kupi taki kosmetyk? I po zapasach...
Ja tam lubię sprawdzić peeling, jaki ma rodzaj drobinek ścierających, ale absolutnie nie otwieram tych zafoliowanych i zazwyczaj biorę ten, co sprawdzam (ostatnio używam tylko tych, co znam).

Jeśli chodzi o natury - wczoraj chciałam kupić top purpilicious i co? Nie odkręcałam, bo miałam zajętą drugą rękę, ale przechylając buteleczkę nic nie płynęło, wniosek mi się nasunął, że niepewne są, pewnie zgluciałe, skoro nie ruszają się WCALE. Taka prowizoryczna metoda sprawdzania jedną ręką :P
Cytat:
Napisane przez SOCKI Pokaż wiadomość
U mnie na szafach nagminnie widzę maziajki od lakierów. Ot klientki sobie testują lakiery pod każdym kolorem. Plus tego? Już wszystkie kolory są stestowane, więc wmawiam sobie, że nikt nie otwiera nowych (tjaaa). Co mnie zaskoczyło pozytywnie to to, że żelki były nietknięte, niezmacane, no ale to też niepopularne tu kolory (fiolet i zieleń) więc może dlatemu. Za to zdenerwowałam się okrutnie jak zdecydowałam się w końcu na paletkę do brwi i co się okazało? Ciemniejszy cień perfidnie wyszorowany. Całe szczęście, że jestem blondi i używać będę jaśniejszego :ściana: .
Co za bezczelność
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 09:16   #4694
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez kejtigda Pokaż wiadomość
Witam, znalazłam to rano w blogowych inspiracjach i ktoś mi napisał że koty robi się stempelkami essence, możecie potwierdzić? No i czy są one w sprzedaży?
aaaa też mi to dzisiaj gdzieś mignęło i się zakochałam
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 09:28   #4695
pierniczkowa
Zadomowienie
 
Avatar pierniczkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Gex
Wiadomości: 1 330
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez kejtigda Pokaż wiadomość
Witam, znalazłam to rano w blogowych inspiracjach i ktoś mi napisał że koty robi się stempelkami essence, możecie potwierdzić? No i czy są one w sprzedaży?
jakie sliczne
__________________
pierniczkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 09:59   #4696
Aalicia24
Zakorzenienie
 
Avatar Aalicia24
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 841
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez kejtigda Pokaż wiadomość
Witam, znalazłam to rano w blogowych inspiracjach i ktoś mi napisał że koty robi się stempelkami essence, możecie potwierdzić? No i czy są one w sprzedaży?
cudo tak swoją drogą to moja córka ma prawie identyczne legginsy z h&mu
__________________


Aalicia24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 11:43   #4697
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez PoKaPoKa Pokaż wiadomość
Może i ja się dowiem co to za klub, kto może przystąpić?
Cytat:
Napisane przez Lena_94 Pokaż wiadomość
Czy ja też mogłabym dostać zaproszenia do tego klubu?
Cytat:
Napisane przez aina3 Pokaż wiadomość
ja tez chce do Klubuuuuu..
Dziewczyny, poudzielajcie się na razie tutaj klub jest dla tych, co już tu na wątku trochę spędziły czasu
Cytat:
Napisane przez jofka Pokaż wiadomość
Tak z internetu, ale przesyłka tania. Możliwy jest także odbiór osobisty na terenie Warszawy- ja właśnie tak zrobiłam Siedziba w bloku w jakimś mieszkanku
OK, dzięki
Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
No co wy, przecież jest genialny!!
Weź! mogę Ci mój oddać za darmo tylko już stary jest (z 2 lata ma) i może podsechł - nie wiem bo go nie używam
Cytat:
Napisane przez nobodygirl91 Pokaż wiadomość
co to za klub i czemu jeszcze w nim nie jestem??
nie wiem, byłam pewna że jesteś
zaprosiłam
Cytat:
Napisane przez anibiaa Pokaż wiadomość
Jaki aplikator ma liner z Black Manii - możecie go porównać do I<3 liner'a ? Gąbko-patyk zwężający ku czubkowi? Pisałyście, że jest "drętwy", a google nie wie.
On ma dziwny kształt, takiego ściętego patyka (nie ostrego) i z jednej strony jest ścięty w szpic a z drugiej w prostokąt (nie wiem jak Ci to wyjasnić spróbuję narysować) |__> (końcówka w powiększeniu )
Cytat:
Napisane przez _Kornelia_ Pokaż wiadomość
A mi na wyprzedazach udało sie upolować:
- matowy brązer w odcieniu dla brunetek (nie sprawdzałam jeszcze czy nie będzie dla mnie za ciemny, ale ten dla blondynek odcieniem nie wygladał jak brązer )
Ja dziś w swoim zobaczyłam denko
A myślałam, że jest nie do zużycia
Cytat:
Napisane przez rickybobby Pokaż wiadomość
Dziękuję,gapiłam sie w szafe jak sroka w gnat i nie miałam pojęcia,który to.
Ja tak zawsze mam przy szafie
Cytat:
Napisane przez babcia_miecia Pokaż wiadomość
Najlepszy Douglas w jakim byłam mieści się w Zamościu, naprawdę lubię tam chodzić.
O kurczę - Zamość ma Douglasa a Lublin nie?
fajnie...

fajne te kotki
ale chyba jednak nie z płytek essence
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 11:48   #4698
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

wczoraj widziałam u mnie płytki z trampkiem - popatrzyłam, ale i tak nie chce mi się tego robić, to odłożyłam :P zwierzęca też była
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 12:09   #4699
macieja
Raczkowanie
 
Avatar macieja
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: z pociągu
Wiadomości: 159
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

cześć mam pytanko czy w drogerii hebe są obniżki na likwidowane kosmetyki Essence ?

i poproszę o dopisanie jednej szafy essence w Ciechanowie drogeria hebe ul.Warszawska
__________________

macieja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-23, 12:15   #4700
karolcia198506
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia198506
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Królewskie miasto S-rz
Wiadomości: 5 373
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez kejtigda Pokaż wiadomość
Witam, znalazłam to rano w blogowych inspiracjach i ktoś mi napisał że koty robi się stempelkami essence, możecie potwierdzić? No i czy są one w sprzedaży?
cuda gdyby takie były to bym brała bez zastanowienia
__________________
karolcia198506 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 12:24   #4701
PoKaPoKa
Zadomowienie
 
Avatar PoKaPoKa
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 068
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Kiedy u nas będzie Douglas lub superpharm? chyba nigdy się nie doczekam...
a te koty na paznokciach są boskie , gdzie kupie takie wzory??
__________________
Nigdy nie żałuję tego co w życiu mi nie wyszło. Wierzę, że będzie lepiej, a szczęście w końcu mnie dopadnie...

MakeUp Artist www.annettea.pl
PoKaPoKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 12:35   #4702
Moireach
Raczkowanie
 
Avatar Moireach
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 93
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez kejtigda Pokaż wiadomość
Witam, znalazłam to rano w blogowych inspiracjach i ktoś mi napisał że koty robi się stempelkami essence, możecie potwierdzić? No i czy są one w sprzedaży?
Ale cudo... Mam nadzieję, że jeśli ktoś dojdzie co to za firma to wrzuci tu info, bo zdecydowanie chcę takie kotki na paznokciach...

Kupiłam wczoraj 'zestaw startowy' do stempelków, będę się nim bawić w weekend i nie mogę się doczekać Jakieś porady dla osoby początkującej?
Moireach jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 12:36   #4703
partycypacja
Raczkowanie
 
Avatar partycypacja
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 291
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

We wtorek byłam w Douglasie i pytam się Pani ekspedientce czy są jakieś wyprzedaże wycofywanych kosmetyków Essence a ona na to że tak i są one specjalnie oznaczone.
Więc zadowolona cuduje czy szafie i spędzając kilkanaście minut wybrałam sobie kilka rzeczy, przy kasie jednak okazuje się że produkty te wcale nie są w niższych cenach tylko normalnych Po kiego oznaczyli je specjalnymi nalepkami skoro wcale nie są w promocji
W konsekwencji Pani musiała wszystko wycofywać, kupiłam tylko cień mystic lemon. wygląda zupełnie inaczej niż w opakowaniu - daje piękną delikatną złotą poświatę
partycypacja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 12:46   #4704
BabaZMiasta
Rozeznanie
 
Avatar BabaZMiasta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 781
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Koty są prześliczne Ale wydaje mi się, ze to chyba nie są stemple Nie znam tego wzoru. A mam Essence, BM, Konada też znam. Naklejki to chyba też nie są. To może jakieś tatuaże?

---------- Dopisano o 13:46 ---------- Poprzedni post napisano o 13:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Moireach Pokaż wiadomość
Ale cudo... Mam nadzieję, że jeśli ktoś dojdzie co to za firma to wrzuci tu info, bo zdecydowanie chcę takie kotki na paznokciach...

Kupiłam wczoraj 'zestaw startowy' do stempelków, będę się nim bawić w weekend i nie mogę się doczekać Jakieś porady dla osoby początkującej?
Nie zniechęcaj się. Mnie na początku nie wychodziły za bardzo, ale już po kilku próbach było super. Teraz wpadłam w stemple jak śliwka w kompot, mam już dużą kolekcję

Zdrapak możesz od razu odłożyć w kąt. Rysuje płytkę i źle zbiera lakier z płytki. Najlepsza jest stara karta bankomatowa, albo jakaś karta klubowa, albo coś innego twardego Ja nawet kiedyś używałam okładkę z dokumentów, taką plastikową tradycyjną. Dobrze mi służyła

Jaką masz płytkę w zestawie? Zawsze spotykałam zestawy z tą sama płytką, a podobno są różne jednak

Miłej zabawy
__________________
Jestem z miasta.....


Nakarm głodne brzuszki

www.pustamiska.pl
www.pajacyk.pl
BabaZMiasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 12:55   #4705
Moireach
Raczkowanie
 
Avatar Moireach
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 93
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez BabaZMiasta Pokaż wiadomość
Nie zniechęcaj się. Mnie na początku nie wychodziły za bardzo, ale już po kilku próbach było super. Teraz wpadłam w stemple jak śliwka w kompot, mam już dużą kolekcję

Zdrapak możesz od razu odłożyć w kąt. Rysuje płytkę i źle zbiera lakier z płytki. Najlepsza jest stara karta bankomatowa, albo jakaś karta klubowa, albo coś innego twardego Ja nawet kiedyś używałam okładkę z dokumentów, taką plastikową tradycyjną. Dobrze mi służyła

Jaką masz płytkę w zestawie? Zawsze spotykałam zestawy z tą sama płytką, a podobno są różne jednak

Miłej zabawy
Mam płytkę z wzorem 'love' na środku i dla łapek dokupiłam tą ze zwierzęcymi wzorami Faktycznie zdrapak za porządnie nie wygląda, dzięki za pomysł z kartą, na pewno skorzystam
Moireach jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 12:57   #4706
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez karolcia198506 Pokaż wiadomość
cuda gdyby takie były to bym brała bez zastanowienia
Ja nie.... Pepitka mi na ćwierć pazura wystaczyła tylko .... :/
Cytat:
Napisane przez Moireach Pokaż wiadomość
Ale cudo... Mam nadzieję, że jeśli ktoś dojdzie co to za firma to wrzuci tu info, bo zdecydowanie chcę takie kotki na paznokciach...

Kupiłam wczoraj 'zestaw startowy' do stempelków, będę się nim bawić w weekend i nie mogę się doczekać Jakieś porady dla osoby początkującej?
Wyrzuć skrobak, uzdatnij stempel (zdejmij gumkę i włóż do środka kawałek chusteczki) i nie używaj zbyt dużej siły do zbierania lakieru z płytki

Cytat:
Napisane przez BabaZMiasta Pokaż wiadomość
Koty są prześliczne Ale wydaje mi się, ze to chyba nie są stemple Nie znam tego wzoru. A mam Essence, BM, Konada też znam. Naklejki to chyba też nie są. To może jakieś tatuaże?

---------- Dopisano o 13:46 ---------- Poprzedni post napisano o 13:40 ----------



Nie zniechęcaj się. Mnie na początku nie wychodziły za bardzo, ale już po kilku próbach było super. Teraz wpadłam w stemple jak śliwka w kompot, mam już dużą kolekcję

Zdrapak możesz od razu odłożyć w kąt. Rysuje płytkę i źle zbiera lakier z płytki. Najlepsza jest stara karta bankomatowa, albo jakaś karta klubowa, albo coś innego twardego Ja nawet kiedyś używałam okładkę z dokumentów, taką plastikową tradycyjną. Dobrze mi służyła

Jaką masz płytkę w zestawie? Zawsze spotykałam zestawy z tą sama płytką, a podobno są różne jednak

Miłej zabawy
Ja kupiłam oba zestawy....
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 13:02   #4707
Moireach
Raczkowanie
 
Avatar Moireach
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 93
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Wyrzuć skrobak, uzdatnij stempel (zdejmij gumkę i włóż do środka kawałek chusteczki) i nie używaj zbyt dużej siły do zbierania lakieru z płytki
Chusteczkę między rączkę a gumkę? Szczerze mówiąc, nie bardzo rozumiem w czym to pomoże
Moireach jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 13:03   #4708
BabaZMiasta
Rozeznanie
 
Avatar BabaZMiasta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 781
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość

Ja kupiłam oba zestawy....
A ja szukam tej zwierzęcej płytki, właśnie dla tych łapek i... ni ma
Jeszcze koleżankę poproszę, żeby mi spr w Naturze u siebie czy są. Także jest nadzieja
__________________
Jestem z miasta.....


Nakarm głodne brzuszki

www.pustamiska.pl
www.pajacyk.pl
BabaZMiasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 13:04   #4709
PoKaPoKa
Zadomowienie
 
Avatar PoKaPoKa
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 068
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez BabaZMiasta Pokaż wiadomość
Koty są prześliczne Ale wydaje mi się, ze to chyba nie są stemple Nie znam tego wzoru. A mam Essence, BM, Konada też znam. Naklejki to chyba też nie są. To może jakieś tatuaże?

---------- Dopisano o 13:46 ---------- Poprzedni post napisano o 13:40 ----------



Nie zniechęcaj się. Mnie na początku nie wychodziły za bardzo, ale już po kilku próbach było super. Teraz wpadłam w stemple jak śliwka w kompot, mam już dużą kolekcję

Zdrapak możesz od razu odłożyć w kąt. Rysuje płytkę i źle zbiera lakier z płytki. Najlepsza jest stara karta bankomatowa, albo jakaś karta klubowa, albo coś innego twardego Ja nawet kiedyś używałam okładkę z dokumentów, taką plastikową tradycyjną. Dobrze mi służyła

Jaką masz płytkę w zestawie? Zawsze spotykałam zestawy z tą sama płytką, a podobno są różne jednak

Miłej zabawy
Mnie już dawno stempelki wciągnęły, kupowałam na all bo tylko tam były dostępne, też mam sporą kolekcję, też zdrapywałam kartą, ale obecnie używam zdrapki, przy lekkim zdrapaniu nie rysuje płytki, a wzorek wychodzi idealnie, polecam wszystkim a na all widziałam płytkę z kotem
__________________
Nigdy nie żałuję tego co w życiu mi nie wyszło. Wierzę, że będzie lepiej, a szczęście w końcu mnie dopadnie...

MakeUp Artist www.annettea.pl
PoKaPoKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 13:12   #4710
BabaZMiasta
Rozeznanie
 
Avatar BabaZMiasta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 781
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez PoKaPoKa Pokaż wiadomość
Mnie już dawno stempelki wciągnęły, kupowałam na all bo tylko tam były dostępne, też mam sporą kolekcję, też zdrapywałam kartą, ale obecnie używam zdrapki, przy lekkim zdrapaniu nie rysuje płytki, a wzorek wychodzi idealnie, polecam wszystkim a na all widziałam płytkę z kotem
Jak? Gdzie? Za ile? Mów szybciutko!
__________________
Jestem z miasta.....


Nakarm głodne brzuszki

www.pustamiska.pl
www.pajacyk.pl
BabaZMiasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:49.