Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-01, 15:32   #541
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Hej

Ja dzisiaj jeszcze zrobiłam małe zakupy biore się za kawkę i nadrabianie

Bunny rano przeczytałam Twój post o myciu odżywką i mówię sobie A! spróbuję umyłam scandiciem kokosowym,bo tylko on z moich odżywek ma cetrimonium chloride czy jakoś tak i efekt jak narazie super, wogóle włoski przy skalpie takie mega błyszczące zobacze jeszcze jak włoski jutro będą wyglądały

Snowi mi się podoba tzn Ty masz tak śliczne włosy,że nawet jakby zielone były to i tak ładne

---------- Dopisano o 16:32 ---------- Poprzedni post napisano o 16:14 ----------

Dziewczyny http://www.demotix.pl/285/jezeli_blo...e_odrosty.html
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-01, 15:45   #542
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość

rozumiem już podoba mi się Twój plan z refleksami, lubiłam Cię w nich

---------- Dopisano o 14:37 ---------- Poprzedni post napisano o 14:36 ----------



no coś Ty za co tu przepraszać ja też po zdj różnicy nie widzę, niestety moj aparat aż takich szczegółów nie wyłapuje

ja siebie w nich też

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Snowi jutro jadę po farbę i już nie patrzę na żadne inne tylko ten 10.21 mam nadzieję, że będę zadowolona, bo jak nie to następnym razem trzasnę Stockholm i tyle

a jeszcze co do tej dziewczyny farbującej Scandinavie to myślałam, że ten kolor wyjdzie cieplej skoro to natura, a chłodno jej wyszło ładnie jej wyszło, ale woda 6% a jak chcę 9% i kropka

ok, lecę coś porobić
Stockholm na tym nowym pudełku mega biało wygląda, ciekawe czemu ja odwrocie na próbnikach też pojasnili kolor, bo porównałam ze starym
skład zmienili, oxy? chyba nie..tylko chwyt marketingowy?

odnośnie tej dziewczyny, to też pomyślałam o tym samym
chyba, że aparat jej przekłamuje lekko
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-01, 15:52   #543
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Może przekłamywać kolory, mój też tak często robi.

Boże nie moge sie wbić w wątek wogóle, w nic sie wogóle wbić nie moge

Odebrałam wyniki krwi i mam hemoglobiny 13 a norma jest 12 do 16. Mogła mi po prostu przez ten miesiac od pobierania spaść i dlatego sie tak tragicznie czuje? Hematokryt też mam w dolnej granicy normy.

Jak uroczo nosić jeden rozmiar ze swoją mamą, robiła porządki w szafie i pare rzeczy prawie nowych mi sie dostało w spadku
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-01, 16:43   #544
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Hej

Ja dzisiaj jeszcze zrobiłam małe zakupy biore się za kawkę i nadrabianie

Bunny rano przeczytałam Twój post o myciu odżywką i mówię sobie A! spróbuję umyłam scandiciem kokosowym,bo tylko on z moich odżywek ma cetrimonium chloride czy jakoś tak i efekt jak narazie super, wogóle włoski przy skalpie takie mega błyszczące zobacze jeszcze jak włoski jutro będą wyglądały

Snowi mi się podoba tzn Ty masz tak śliczne włosy,że nawet jakby zielone były to i tak ładne

---------- Dopisano o 16:32 ---------- Poprzedni post napisano o 16:14 ----------

Dziewczyny http://www.demotix.pl/285/jezeli_blo...e_odrosty.html
to relacjonuje dalej ze wlosy po dobie czasu sa nadal idealne, nic nie przetluszczone, mieciutkie i lsnia!
mimo ze mialam dzis ciezki dzien i noc- dostalam ataku chyba kolki nerkowej ale jakiego w zyciu nie przezylam... w pewnym momencie bol brzucha taki jakby na pal mnie nabijali przez srodek ciala az do zeber i nawet ruchu nie moglam zrobic...
ani siasc, ani sie polozyc, zaczelam miec puste torsje i klopoty z sikaniem. koniec koncow mam straszliwe klucie w pecherzu podczas sikania, a jak sikam do sloja- zeby wylapac kamyk to doslownie plywaja mi strzepy w moczu co wyglada jak kamien z czajnika albo tysiace blonek...
a kamyka jak nie ma tak nie ma- skubany pewnie zszedl do pecherza...i stanal.
nie wiem jak boli porod, ale sadze ze to co czulam wczoraj bylo jak porod... lzy mi lecialy i cialo jak sparalizowane- przesuniecie ciala o mm graniczylo z nieziemskim bolem jakby caly brzuch ponizej pepka mial mi eksplodowac
a dzis od rana mialam robote- wlosy i pazury trzasnelam, balejaz i cięcie... i padam. no ale raz kasa, dwa ze juz sie nie moglam wywinac- odrost 4 miesieczny
a jutro pedze do lekarza- niech cos robia, bo jak ten bol wroci to skocze z okna!
ale wlosy nadal piekne

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Może przekłamywać kolory, mój też tak często robi.

Boże nie moge sie wbić w wątek wogóle, w nic sie wogóle wbić nie moge

Odebrałam wyniki krwi i mam hemoglobiny 13 a norma jest 12 do 16. Mogła mi po prostu przez ten miesiac od pobierania spaść i dlatego sie tak tragicznie czuje? Hematokryt też mam w dolnej granicy normy.

Jak uroczo nosić jeden rozmiar ze swoją mamą, robiła porządki w szafie i pare rzeczy prawie nowych mi sie dostało w spadku
watpie zebys miala tak szybko anemii dostac...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-01, 17:14   #545
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez Shadii Pokaż wiadomość
Acha, czyli unikać rycynowego koniecznie tak myślałam. Jeśli o Babydream chodzi to ten fur Mama, tak?

Oo, dziękuję za takie wyliczenie a który byś polecała najbardziej?
najbardziej mi pasuje chyba parachute jasmine ale dopiero po chyba 3cim użyciu go doceniłam tylko on jest na parafinie i nie każdemu będzie pasować, trzeba przetestować na sobie później alterra a na końcu fur mama (nie lubię jego zapachu strasznie)

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Hej

Ja dzisiaj jeszcze zrobiłam małe zakupy biore się za kawkę i nadrabianie

Bunny rano przeczytałam Twój post o myciu odżywką i mówię sobie A! spróbuję umyłam scandiciem kokosowym,bo tylko on z moich odżywek ma cetrimonium chloride czy jakoś tak i efekt jak narazie super, wogóle włoski przy skalpie takie mega błyszczące zobacze jeszcze jak włoski jutro będą wyglądały

Snowi mi się podoba tzn Ty masz tak śliczne włosy,że nawet jakby zielone były to i tak ładne

---------- Dopisano o 16:32 ---------- Poprzedni post napisano o 16:14 ----------

Dziewczyny http://www.demotix.pl/285/jezeli_blo...e_odrosty.html
co tam ciekawego kupiłaś?
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-01, 17:18   #546
7Paulina7
Zadomowienie
 
Avatar 7Paulina7
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 407
GG do 7Paulina7
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Dziewczyny kończy mi sie Vatika i sie zastanawiam czy kupic kolejna czy może spróbowac oleju lnianego?? Len ma właściwości wygładzające na włosy nie?
__________________
Walka o długie włosy ....
7Paulina7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-01, 17:24   #547
paputeeek
Raczkowanie
 
Avatar paputeeek
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 117
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

zrobilam garnier natural sensation 111 i kolor sliczny!

znaczy bylby, gdyby mi nie zabraklo farby bo mam wlosy do lopatek i gnieniegdzie nie rozsmarowala mama dobrze farby bo mam po prostu grube wlosy i nie starczylo -_- ale sa niektore pasemka takie sliczne popielate mrr, ale nie wiem co zrobic bo troche mam tych wlosow ktorych nie pokryla farba dobrze i tamte niepokryte maja taki cieplejszy odcien i nie wyglada to ladnie.

znowu je mam farbowac ? :| tydzien temu farbowalam, dzisiaj, mama dostanie szalu jak jej wspomne o nastepnym

w ogole infatuated i snowhite idzcie stad! :| za ladne te wlosy macie i sie denerwuje tylko :| hahaha
__________________
ćwiczę na siłowni! od 2.08.11!
bardziej obeznana w żywieniu i ćwiczeniach zaczynam nowy cykl! 8.01.12!

Edytowane przez paputeeek
Czas edycji: 2012-04-01 o 17:31
paputeeek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-01, 17:34   #548
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
to relacjonuje dalej ze wlosy po dobie czasu sa nadal idealne, nic nie przetluszczone, mieciutkie i lsnia!
mimo ze mialam dzis ciezki dzien i noc- dostalam ataku chyba kolki nerkowej ale jakiego w zyciu nie przezylam... w pewnym momencie bol brzucha taki jakby na pal mnie nabijali przez srodek ciala az do zeber i nawet ruchu nie moglam zrobic...
ani siasc, ani sie polozyc, zaczelam miec puste torsje i klopoty z sikaniem. koniec koncow mam straszliwe klucie w pecherzu podczas sikania, a jak sikam do sloja- zeby wylapac kamyk to doslownie plywaja mi strzepy w moczu co wyglada jak kamien z czajnika albo tysiace blonek...
a kamyka jak nie ma tak nie ma- skubany pewnie zszedl do pecherza...i stanal.
nie wiem jak boli porod, ale sadze ze to co czulam wczoraj bylo jak porod... lzy mi lecialy i cialo jak sparalizowane- przesuniecie ciala o mm graniczylo z nieziemskim bolem jakby caly brzuch ponizej pepka mial mi eksplodowac
a dzis od rana mialam robote- wlosy i pazury trzasnelam, balejaz i cięcie... i padam. no ale raz kasa, dwa ze juz sie nie moglam wywinac- odrost 4 miesieczny
a jutro pedze do lekarza- niech cos robia, bo jak ten bol wroci to skocze z okna!
ale wlosy nadal piekne


watpie zebys miala tak szybko anemii dostac...
Bidulka Ty sie masz z tymi kamieniami. Oby cie juz taki mocny atak nie złapał..

Ja juz nie wiem co mi jest. Wiecznie chce mi sie spać Kłade sie spać - nie moge zasnąć Taka jakas jestem przymulona non stop

Ale zgładziłam w koncu odrost Siedze wlasnie z farbka. Pomine fakt ze zapomnialam kiedy skonczylam nakladac i ile mam trzymac
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-01, 18:11   #549
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
najbardziej mi pasuje chyba parachute jasmine ale dopiero po chyba 3cim użyciu go doceniłam tylko on jest na parafinie i nie każdemu będzie pasować, trzeba przetestować na sobie później alterra a na końcu fur mama (nie lubię jego zapachu strasznie)



co tam ciekawego kupiłaś?
spódniczkę taką http://allegro.pl/wiosna-spodnica-sp...231758414.html czarną i sweterk w new yorkerze taki dłuższy kardigan też czarny czarno u mnie na wiosnę ale jeszcze dzisiaj śnieg leżał
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-01, 18:39   #550
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
spódniczkę taką http://allegro.pl/wiosna-spodnica-sp...231758414.html czarną i sweterk w new yorkerze taki dłuższy kardigan też czarny czarno u mnie na wiosnę ale jeszcze dzisiaj śnieg leżał
Spodniczka fajnela
Ładne te kolorki spodniczek
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-01, 18:48   #551
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Spodniczka fajnela
Ładne te kolorki spodniczek
ja kupowałam u siebie na ryneczku i były tylko czarne, chabrowe i koralowe,ale wzięłam czarną,bo nie mam żadnej czarnej uniwersalnej spódniczki tylko wszystkie kolorowe

jutro obfocę wszystkie zakupy

lece zaraz oglądać Surowych Rodziców,a potem Prawo Agaty
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-01, 19:06   #552
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Pokaż wiadomość
Dziewczyny kończy mi sie Vatika i sie zastanawiam czy kupic kolejna czy może spróbowac oleju lnianego?? Len ma właściwości wygładzające na włosy nie?
olej lniany przedewszystkim wzmacnia wlosy , ujarzmia je i mniej sie pusza oczywiscie ze nawilza rowniez
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
to relacjonuje dalej ze wlosy po dobie czasu sa nadal idealne, nic nie przetluszczone, mieciutkie i lsnia!
mimo ze mialam dzis ciezki dzien i noc- dostalam ataku chyba kolki nerkowej ale jakiego w zyciu nie przezylam... w pewnym momencie bol brzucha taki jakby na pal mnie nabijali przez srodek ciala az do zeber i nawet ruchu nie moglam zrobic...
ani siasc, ani sie polozyc, zaczelam miec puste torsje i klopoty z sikaniem. koniec koncow mam straszliwe klucie w pecherzu podczas sikania, a jak sikam do sloja- zeby wylapac kamyk to doslownie plywaja mi strzepy w moczu co wyglada jak kamien z czajnika albo tysiace blonek...
a kamyka jak nie ma tak nie ma- skubany pewnie zszedl do pecherza...i stanal.
nie wiem jak boli porod, ale sadze ze to co czulam wczoraj bylo jak porod... lzy mi lecialy i cialo jak sparalizowane- przesuniecie ciala o mm graniczylo z nieziemskim bolem jakby caly brzuch ponizej pepka mial mi eksplodowac
a dzis od rana mialam robote- wlosy i pazury trzasnelam, balejaz i cięcie... i padam. no ale raz kasa, dwa ze juz sie nie moglam wywinac- odrost 4 miesieczny
a jutro pedze do lekarza- niech cos robia, bo jak ten bol wroci to skocze z okna!
ale wlosy nadal piekne


watpie zebys miala tak szybko anemii dostac...
ooo mycie odzywka tak piekne wlosy sa po niej ale jak tak pomyjesz kilka razy pod rzad to juz pieknei nie bedzie bez szamponu ani rusz i tak sie okaze ale w zastepstwie dobra sprawa z ta odzywka

no biedna znowu ojj moj tz tez sie meczyl
zycze ci zdrowka i trzymam kciuki bo wiem jak to wyglada
Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
tzn jest ok, krzywdy mi nie wyrządziła ale już więcej nie kupię, wolę wellka



o niee o tej czytałam i niezbyt wychodzi mi nie chodzi o poziom jasności bo jest ok tylko o odcień jest tak perłowo, z różowawą poświatą jakby tzn było zaraz po farbowaniu wolę siebie w popielku delikatnym, to wszystko

no to wstawiam fotki l'oreal feria 102 na zdj i tak różnicy pewnie nie widać
tobie to pisany ten jasny blond i jak patrze to zawsze mi mija chec przyciemnienia
ladne zadbane masz wlosy


a teraz lece do chlopakow na domowy seans bajkowy
do jutra
dobrego wieczoru
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-01, 19:12   #553
looona
Raczkowanie
 
Avatar looona
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 65
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość

odnośnie tej dziewczyny, to też pomyślałam o tym samym
chyba, że aparat jej przekłamuje lekko
chyba tą dziewczyną jestem własnie ja Co do tej farbki to napewno nie wyszło ciepło. Taki naturalny w kierunku do chłodnego Jak bedziecie chciały to postaram sie jakieś lepsze zdjecie wstawić bo rzeczywiscie to co jest moze nie oddaje rzeczywistości. No ja jestem zadowolona i powiem Wam że nastepnym razem też ją kupię.
__________________
2 lata bez farbowania



blog http://www.rockbeauty.eu
looona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-01, 19:25   #554
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez looona Pokaż wiadomość
chyba tą dziewczyną jestem własnie ja Co do tej farbki to napewno nie wyszło ciepło. Taki naturalny w kierunku do chłodnego Jak bedziecie chciały to postaram sie jakieś lepsze zdjecie wstawić bo rzeczywiscie to co jest moze nie oddaje rzeczywistości. No ja jestem zadowolona i powiem Wam że nastepnym razem też ją kupię.
to bardzo poprosimy o fotki będą na pamiątkę i dla tych, które zdecydują się na tę farbę
chociaż lepiej by było, gdyby nikt mnie już nie kusił, bo zdecydowałam się w końcu na excellence'a 10.21
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-01, 19:38   #555
looona
Raczkowanie
 
Avatar looona
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 65
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
to bardzo poprosimy o fotki będą na pamiątkę i dla tych, które zdecydują się na tę farbę
chociaż lepiej by było, gdyby nikt mnie już nie kusił, bo zdecydowałam się w końcu na excellence'a 10.21
Spoko wstawię wszystkim na pamiatkę i postaram sie nie kusić

Ten excellence ładnie sie prezentuje....sama bym sie moze kiedys skusiła
__________________
2 lata bez farbowania



blog http://www.rockbeauty.eu
looona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-01, 20:14   #556
_paulinka2
Wtajemniczenie
 
Avatar _paulinka2
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 331
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Snowi jak dla mnie miodzio choc roznicy nie widze

Paputek wstaw foty wlosow? Moze i ja bym farbnela ta 111

nadrobilam was z tel tak wiec przepraszam za brakbpolskich znakoe
__________________
Amelcia <3

dbam o włosy


_paulinka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-01, 20:15   #557
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
spodnie juz sie wypraly- ale ciemne granatowe dzinsy przecierane i pas doszywany z szarego dzinsu- to mnie ujelo. no i szare elementy na kieszeniach. na 3 guziki i rozporek.
pasek zwykly, czarny tylko klamra z cyrkoniami.
no i buciki moge pokazac- byly 3 wersje, czubek wzielam granatowy, a byl jeszcze turkusowy albo bezowy, no i wersja brokatowa- a ten sam fason- brokat zloty lub srebrny holografik... ale jak dla mnie chyba az za odwazne- nie wiem gdzie bym chodzila na co dzien w brokatowych butach
za buciki dalam 80zl

Załącznik 4588383Załącznik 4588384Załącznik 4588385Załącznik 4588386
wow ale szpile dla mnie niestety za wysokie...
Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
bunny swietne buty przez ten czub inne ..i wielkie ohoho
zreszta teraz sa modna czubki metalowe w szpilach , pozwolilam sobie na male zapozyczenie fotki szpilek od fotballfrue
wczoraj jedna babeczka przyszla do nas do sp i jak zobaczylam jej buty tez z metalowym czubkiem, ale czarne, mega
Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
hej hej wstajemy jest tak pieknie dzis przynajmniej u mnie
i uciekam dalej do zajec
postaram sie zagladac od czasu do czasu , a po poludniu znikam
wogole zaroslam zaleglosciami na blogu , nie mam kiedy zrobic calej masy skladow
a wiecie u mnie pojawil sie w bb krem od loreala skladowo niestety kiepski
czy wszystkie takie kremy sa szajsem nie miesci mi sie w glowie zeby przed makijazem ,nalozyc taka maske na buzie ,a pozniej jeszcze pelny makijaz
u mnie przez 2-3tygodnie ten z garniera byl promowany przez przedstawicielke garnier... duzo kobiet go kupilo
Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
o niee o tej czytałam i niezbyt wychodzi mi nie chodzi o poziom jasności bo jest ok tylko o odcień jest tak perłowo, z różowawą poświatą jakby tzn było zaraz po farbowaniu wolę siebie w popielku delikatnym, to wszystko

no to wstawiam fotki l'oreal feria 102 na zdj i tak różnicy pewnie nie widać
przepiękne włosy ja tam uwielbiam perly, fioletowa/rozowa poswiate a u Ciebie nawet nie widać tego
masz piekne dlugie wlosy
Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Stockholm na tym nowym pudełku mega biało wygląda, ciekawe czemu ja odwrocie na próbnikach też pojasnili kolor, bo porównałam ze starym
skład zmienili, oxy? chyba nie..tylko chwyt marketingowy?

odnośnie tej dziewczyny, to też pomyślałam o tym samym
chyba, że aparat jej przekłamuje lekko
ja tez porownywalam i widzialam wlasnie, ze ladnie podrasowali efekt
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-01, 20:24   #558
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
spódniczkę taką http://allegro.pl/wiosna-spodnica-sp...231758414.html czarną i sweterk w new yorkerze taki dłuższy kardigan też czarny czarno u mnie na wiosnę ale jeszcze dzisiaj śnieg leżał
fajna ta spódniczka

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
olej lniany przedewszystkim wzmacnia wlosy , ujarzmia je i mniej sie pusza oczywiscie ze nawilza rowniez

ooo mycie odzywka tak piekne wlosy sa po niej ale jak tak pomyjesz kilka razy pod rzad to juz pieknei nie bedzie bez szamponu ani rusz i tak sie okaze ale w zastepstwie dobra sprawa z ta odzywka

no biedna znowu ojj moj tz tez sie meczyl
zycze ci zdrowka i trzymam kciuki bo wiem jak to wyglada

tobie to pisany ten jasny blond i jak patrze to zawsze mi mija chec przyciemnienia
ladne zadbane masz wlosy


a teraz lece do chlopakow na domowy seans bajkowy
do jutra
dobrego wieczoru
nie myśl już o przyciemnianiu Tobie też pisany jasny blond

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
Snowi jak dla mnie miodzio choc roznicy nie widze

Paputek wstaw foty wlosow? Moze i ja bym farbnela ta 111

nadrobilam was z tel tak wiec przepraszam za brakbpolskich znakoe
dziękuję

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
wow ale szpile dla mnie niestety za wysokie...

wczoraj jedna babeczka przyszla do nas do sp i jak zobaczylam jej buty tez z metalowym czubkiem, ale czarne, mega

u mnie przez 2-3tygodnie ten z garniera byl promowany przez przedstawicielke garnier... duzo kobiet go kupilo
przepiękne włosy ja tam uwielbiam perly, fioletowa/rozowa poswiate a u Ciebie nawet nie widać tego
masz piekne dlugie wlosy

ja tez porownywalam i widzialam wlasnie, ze ladnie podrasowali efekt
dziękuję bardzo kurde ja pamiętam też kiedyś przecież lubiłam perły a teraz nie wiem co mi strzeliło
a co do stockholmu to dobrze, że zmienili pudełko, ja widziałam kiedyś włoski w testerze to stockholm był tak ciemny i szary szok w życiu tak mi nie wyszedł
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki


Edytowane przez snowhitee
Czas edycji: 2012-04-01 o 20:26
snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-01, 20:29   #559
7Paulina7
Zadomowienie
 
Avatar 7Paulina7
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 407
GG do 7Paulina7
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Moje włosy z dzisiaj - na foto widać jak są połamane ale na to wszystko grubość niezła
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 059.jpg (68,8 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 063.jpg (85,1 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 065.jpg (61,8 KB, 46 załadowań)
__________________
Walka o długie włosy ....
7Paulina7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-01, 20:53   #560
Shadii
Wtajemniczenie
 
Avatar Shadii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 578
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
najbardziej mi pasuje chyba parachute jasmine ale dopiero po chyba 3cim użyciu go doceniłam tylko on jest na parafinie i nie każdemu będzie pasować, trzeba przetestować na sobie później alterra a na końcu fur mama (nie lubię jego zapachu strasznie)
[...]
Acha, to już wszystko wiem dziękuję bardzo za pomoc

---------- Dopisano o 21:53 ---------- Poprzedni post napisano o 21:51 ----------

7Paulina7, tak rzuciłam jeszcze okiem zanim sobie poszłam i jeśli to Ty w avatarze, to jesteś prześliczna włosy też piękne, bardzo zadbane i gęste
__________________
!




Edytowane przez Shadii
Czas edycji: 2012-04-01 o 20:54
Shadii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-01, 21:28   #561
7Paulina7
Zadomowienie
 
Avatar 7Paulina7
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 407
GG do 7Paulina7
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez Shadii Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 21:53 ---------- Poprzedni post napisano o 21:51 ----------

7Paulina7, tak rzuciłam jeszcze okiem zanim sobie poszłam i jeśli to Ty w avatarze, to jesteś prześliczna włosy też piękne, bardzo zadbane i gęste
A dziekuje , mój avatar.
niszczyłam sobie włosy to teraz musze dokładać wszelkich starań żeby je doprowadzic do porzadku.

Czy moge brać 2 preparaty jednocześnie tzn,. Merz Special i Regital - piszą żeby brać 2 tabletki dziennie a jakbym brała jedna taka i druga inna ??
__________________
Walka o długie włosy ....

Edytowane przez 7Paulina7
Czas edycji: 2012-04-01 o 21:34
7Paulina7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-01, 21:32   #562
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

hej!

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
tzn jest ok, krzywdy mi nie wyrządziła ale już więcej nie kupię, wolę wellka



o niee o tej czytałam i niezbyt wychodzi mi nie chodzi o poziom jasności bo jest ok tylko o odcień jest tak perłowo, z różowawą poświatą jakby tzn było zaraz po farbowaniu wolę siebie w popielku delikatnym, to wszystko

no to wstawiam fotki l'oreal feria 102 na zdj i tak różnicy pewnie nie widać
pięknie jak zawsze
Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość

Pamietam kiedys sie czailam na ta ferie
Dobrze,ze jej niebralam

Dziewczyny a jak z dostepnościa nowej Palett N12
Widzicie ja juz w sklepach
jakiej nowej ? pierwsze słysze możesz wrzucić jakies foto?
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
to relacjonuje dalej ze wlosy po dobie czasu sa nadal idealne, nic nie przetluszczone, mieciutkie i lsnia!
mimo ze mialam dzis ciezki dzien i noc- dostalam ataku chyba kolki nerkowej ale jakiego w zyciu nie przezylam... w pewnym momencie bol brzucha taki jakby na pal mnie nabijali przez srodek ciala az do zeber i nawet ruchu nie moglam zrobic...
ani siasc, ani sie polozyc, zaczelam miec puste torsje i klopoty z sikaniem. koniec koncow mam straszliwe klucie w pecherzu podczas sikania, a jak sikam do sloja- zeby wylapac kamyk to doslownie plywaja mi strzepy w moczu co wyglada jak kamien z czajnika albo tysiace blonek...
a kamyka jak nie ma tak nie ma- skubany pewnie zszedl do pecherza...i stanal.
nie wiem jak boli porod, ale sadze ze to co czulam wczoraj bylo jak porod... lzy mi lecialy i cialo jak sparalizowane- przesuniecie ciala o mm graniczylo z nieziemskim bolem jakby caly brzuch ponizej pepka mial mi eksplodowac
a dzis od rana mialam robote- wlosy i pazury trzasnelam, balejaz i cięcie... i padam. no ale raz kasa, dwa ze juz sie nie moglam wywinac- odrost 4 miesieczny
a jutro pedze do lekarza- niech cos robia, bo jak ten bol wroci to skocze z okna!
ale wlosy nadal piekne


watpie zebys miala tak szybko anemii dostac...
ojej współczuję ,oby się nie powtórzyło
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość

Ale zgładziłam w koncu odrost Siedze wlasnie z farbka. Pomine fakt ze zapomnialam kiedy skonczylam nakladac i ile mam trzymac
mam pytanie odnośnie A10 bo pewnie znów nia robiłaś
jak jest z odrostem po tych 3 tygodniach czy rudzieje? i jak z kolorem na długościach czy czasem się nie rozjaśnia za każdym razem bardziej po malaksie ?
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-01, 21:35   #563
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
spódniczkę taką http://allegro.pl/wiosna-spodnica-sp...231758414.html czarną i sweterk w new yorkerze taki dłuższy kardigan też czarny czarno u mnie na wiosnę ale jeszcze dzisiaj śnieg leżał
super te spódniczki a masz model z rozcięciem czy bez?

Cytat:
Napisane przez looona Pokaż wiadomość
chyba tą dziewczyną jestem własnie ja Co do tej farbki to napewno nie wyszło ciepło. Taki naturalny w kierunku do chłodnego Jak bedziecie chciały to postaram sie jakieś lepsze zdjecie wstawić bo rzeczywiscie to co jest moze nie oddaje rzeczywistości. No ja jestem zadowolona i powiem Wam że nastepnym razem też ją kupię.
heh
tak tak wstaw koniecznie

Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Pokaż wiadomość
Moje włosy z dzisiaj - na foto widać jak są połamane ale na to wszystko grubość niezła
ładniutkie

a mój problem przyciemniania to...już nie problem
dziś dzien ekspresowych decyzji i syoss 7-6 po raz 3 !
uwielbiam choć i tak poczekam sobie ze 2 tyg na najulubienszy kolor no może tydzien przy intensywnym myciu
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-01, 23:42   #564
karolka21
Raczkowanie
 
Avatar karolka21
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
a mój problem przyciemniania to...już nie problem
dziś dzien ekspresowych decyzji i syoss 7-6 po raz 3 !
uwielbiam choć i tak poczekam sobie ze 2 tyg na najulubienszy kolor no może tydzien przy intensywnym myciu

Masz może aktualne foto odcienia 7-6, właśnie się zastanawiam czy nie przefarbować mojego bardzo jasnego blondu właśnie na ten kolor

A powiem szczerze, że obawiam się żeby nie wyszły za ciemne ani rudawe :P
Po 4 latach niezmieniania koloru chyba trochę panikuję

Pozdrawiam serdecznie
karolka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-02, 06:42   #565
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

co do N12 to ja widzialm ja w naturze po 17zl z groszami...szaleństwo:coo l: kobitka na pudelku ma dla mnie poprostu zolte wlosy ale poprzednia tez takie miala wiec...chyba to to samo.
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-02, 08:35   #566
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

czesc




Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Pokaż wiadomość
A dziekuje , mój avatar.
niszczyłam sobie włosy to teraz musze dokładać wszelkich starań żeby je doprowadzic do porzadku.

Czy moge brać 2 preparaty jednocześnie tzn,. Merz Special i Regital - piszą żeby brać 2 tabletki dziennie a jakbym brała jedna taka i druga inna ??
raczej nie miesza sie suplementow z podobnym sklademco innego jakbys chciala brac dwa zupelnie inne np jak ja biore a+e i wit b6
Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Pokaż wiadomość
Moje włosy z dzisiaj - na foto widać jak są połamane ale na to wszystko grubość niezła
grube sa teraz tylko dbac o nie dalej



zajrze do klubu
i uciekam do pracy
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-02, 08:43   #567
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej!


pięknie jak zawsze

jakiej nowej ? pierwsze słysze możesz wrzucić jakies foto?

ojej współczuję ,oby się nie powtórzyło

mam pytanie odnośnie A10 bo pewnie znów nia robiłaś
jak jest z odrostem po tych 3 tygodniach czy rudzieje? i jak z kolorem na długościach czy czasem się nie rozjaśnia za każdym razem bardziej po malaksie ?
Ja teraz chyba po 6 tygodniach robiłam, czy sie rozjaśnia za każdym razem to ci nie powiem, bo teraz robiłam bez malaksu. Ostatnim razem tylko był i jakiegoś pojaśnienia wielkiego nie widziałam.
Czy odrost rudzieje, po takim długim czasie na pewno. Ale wklejałam jakis czas temu po 3 tygodniach i było raczej ok.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-02, 08:53   #568
aniolek99
Zadomowienie
 
Avatar aniolek99
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 1 408
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Hej

Snow no ja nie widze róznicy, bardzo ładnie

Mam pytanie glownie do buahhot
Wiem, ze uzywasz plukanki z joanny, zauwazyłas moze, ze przesuszyła ci nieco włosy ? nie wiem jak długo i jak czesto uzywasz
__________________


aniolek99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-02, 09:23   #569
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

cześć

ja dzisiaj robię wagary i jadę do dermatologa walczyć z moją twarzą, a później na zakupy się pocieszać

miłego poniedziałku
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-02, 09:56   #570
7Paulina7
Zadomowienie
 
Avatar 7Paulina7
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 407
GG do 7Paulina7
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Czy któraż używa/ ła szamponu Matrix do blondu silver? Raz w tygodzniu myje wołsy szamponem do blondu z Joanny ale chciałabym coś lepszego kupic.
Miałam taki z L'oreala ale Joanna jest lepsza i tańsza oczywiście.
Myslałam jeszcze o szamponie do blondu Szwarckopf ale jednak trzeba wszystko wypróbowac...
__________________
Walka o długie włosy ....
7Paulina7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:27.