Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-02, 10:10   #511
plastik-modnisia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

Eh... i cóż napisać?

Moje włosy były rozjaśniane gdzieś tak farbami z poziomu 10. Poprzednia koloryzacja castingiem (satynowy blond) dała mały efekt, do tego szybko zszedł. A więc wybrałam tę farbę, kolor 800 - naturalny blond. Przeczytałam na wizazu, że wychodzi jak na opakowaniu, ect. ale mimo wszystko miałam nadzieję, że wyjdzie nieco ciemniejszy. Tak, przyciemnił włosy. Gdzieś tak może... pół tonu? Ton? Jestem zawiedziona. Potrzebuje czegoś, co wyjdzie jak ciemny blond i czasem zejdzie do średniego, a ta farba sprawiłą, że mój jasny (może nawet bardzo jasny -> ale nie platynowy, absolutnie!) blond wygląda po prostu jak bardziej naturalny jasny blond. Tego koloru więc nie polecam (jeżeli celem jest zerwanie z jasnym blondem). Następnym razem chyba użyje koloru 83 (widziałam, że wychodzi dość ciemno), albo 700. Co polecacie? Tak jak pisałam... chciałabym, żeby wyszedł ciemny blond i z czasem spłukał się do średniego. Mile widziane ciepłe/naturalne refleksy...

Druga próba przyciemnienia, a ja wciąż mam jasny blond na głowie...

plastik-modnisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-02, 12:21   #512
Fuzukatsu
Zadomowienie
 
Avatar Fuzukatsu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Nie ma tak łatwo!
Wiadomości: 1 514
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

Ja bym radzila sprawdzić 700, sama niedawno przyciemnialam swoj blond po rozjasniaczu poziomem 7 tylko uważaj, może wyjść na początku lekko zielono
Fuzukatsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-02, 14:21   #513
plastik-modnisia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

A nie wyszedł ciemny? W sensie, że brązowy?
plastik-modnisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-11, 17:02   #514
Fuzukatsu
Zadomowienie
 
Avatar Fuzukatsu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Nie ma tak łatwo!
Wiadomości: 1 514
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

Wyszedł jak naturalny ciemny blond zaraz po.
Fuzukatsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 15:42   #515
aaagiii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

Cześć wszystkim!
Włosy farbuję farbami loreala juz od kilku lat... Od czasu jak pojawily sie pianki Loreal Mousse, co chwile probuje to nowy odcien blondu
Dodam, ze wlosy naturalne mam w dosc ciemnym odcieniu blondu, farbowane na blond z poziomu 10, czyli bardzo jasny.
Chcialam przyciemnic moje wlosy, zeby kolor byl bardziej naturalny. Fryzjerka nie podolala zadaniu, jedna mi przyciemnila(i mimo proscb zeby nie bylo odcienia rudosci) wyszedl ciemny rudawy, druga zamiast przyciemnic rozjasnila;p
Na mocno jasnych wlosach wyprobowalam odcien 913 (jasny bezowy blond).Kolor wyszedl dosc naturalny, bardzo ladnie pokryl odrost, wyrownal kolor wlosow, po farbowaniu kolor(mimo, ze wciaz byl bardzo jasny) byl dosc ladny(brak zlotych czy rudych refleksow). Niestety jak to farby castinga, kolorek sie spral i blond juz byl zółtawy. Siegnelam po farbe 800 (naturalny blond). Balam sie, ze wyjdzie rudy, lub braz. O dziwo, kolor wyszedl taki, jaki od dawna chcialam miec!:O
Po piersze farba ladnie pokrywa odrost, kolor wyszedl CHŁODNY, moze nawet te biale koncowki pokrylo na dosc szary kolor. ale teraz po dwoch myciach kolor juz nie jest taki szary, wyglada raczej naturalnie
Farba 800 nie przyciemnia bardzo, doslownie o pol, moze o ton(nakladany na bardzo jasnym blondzie).
Za 2 miesiace znow siegne po ten sam kolor, bo jak dla mnie to poki co nr 1 i polecam go wszystkim, ktorym czesto wlosy wychodza z poblaskiem rudosci lub zolci! W przypadku tej farby kolor moze wyjsc conajwyzej zbyt szary Mi po farbawoniu wyszedl identyczny jak na opakowaniu
w miare mozliwosci wrzuce zdjecia
aaagiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-04, 12:55   #516
bynio
Przyczajenie
 
Avatar bynio
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

Szukam koloru nr.83 w Warszawie i nie ma,byłam w kilku drogeriach,rossmanie,supe rpharmie ,a w Naturze jest teraz fajna promocja na te farby,ale co z tego jak tego koloru nie mają od dłuższego czasu....
Widziałyście gdzieś ten odcień?
__________________
"Wariaci, podobnie jak dzieci, nie dają za wygraną, dopóki ich życzenie nie zostanie spełnione"


Od czasu jak usłyszałam, że samochód wpadł w ludzi na przystanku i ich pozabijał, postanowiłam, że już nigdy nie wyjdę z domu pokłócona
Weź udział w konkursie Dove i wygraj atrakcyjne nagrody!
bynio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-07, 15:15   #517
kasik16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 107
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

up mam prośbę , pomożcie mi w doborze koloru sublime mousse chcialabym rozjasnic wlosy o 2 tony, a moj naturalny kolorek to taki jak 53 Słoneczny Złocisty Brąz http://www.lorealparis.pl/koloryzacj...isty-braz.aspx


jakiego kolru użyc aby uzyskać efekt rozjasnienia, wiadomo, ze nie takiego radykalnego, bo bez rozjasniacza nie wyjdzie, ciemny blond?
kasik16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-18, 12:13   #518
klaudiac4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

Dołaczam sie do pyt. ja mysle nad produktem
L'oreal Sublime Mousse nr 83 słoneczny złocisty blond.


lub Wellaton, Pianka trwale koloryzująca, Średni blond 7/0

co sądzicie? takto mam jasny braz własciwie taki jak koleżanka wyzej. Chwyci czy nie? sorry za duze litery ale kopiowałam ze strony.
klaudiac4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-19, 00:27   #519
natka55
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 8
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

ja niestety nie polecam farby, ostatnio pierwszy raz farbowalam wlosy mam dosc jany brąz chcialam je rozjscnic. kupila odcien 700 ciemny blond niestety na wlosach uzyskałam bardziej intensywny miodowy braz (ladny odcien ale nie o to mi chodzilo) a teraz boje sie kolejny raz uzyc jasniejszej farby zebym nie wyszla z czyms pomaranczowym albo nie daj boze zielonym na glowie z lazienki
natka55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 13:16   #520
jutkauk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 8
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

Brdzo ladny kolorek.Ja wczoraj zrobilam kolorem pure light blond a wczesniej mialam pure very light blond,ja jestem zadowolona z tych farb.
jutkauk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-02, 17:04   #521
Klaczeq
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 98
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

http://lookbook.nu/files/looks/large...jpg?1353099822
Tutaj jest kolor dziewczyny, która farbuje włosy kolorem 800. Bardzo podoba mi się efekt, u niej wychodzi jasno ale naturalnie. Ciekawe czy przyciemniłby moje jasny blond włosy o ton-dwa.. Bo różnie wychodzi z tego co widzę ;-)
__________________
TRAVELBUS
Pomóż poszukiwaczom przygód, polub ;-)

Edytowane przez Klaczeq
Czas edycji: 2013-01-02 o 17:10
Klaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-09, 12:04   #522
waisuga
Raczkowanie
 
Avatar waisuga
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Ieper, BE
Wiadomości: 319
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

witam, potrzebuję rady otóż dotychczas farbowałam włosy kolorem 53 złocisty słoneczny brąz, teraz zamarzył mi się rudy - taki jak odcień 740 płomienna miedź. Myślicie, że "chwyci" mi ten kolor na spłukanym brązie czy lepiej do fryzjera iść i zrobić dekoloryzację bo boję się, że przy odroście będę mieć rudzielca, ale na dole mi nie pokryje... jakby nie było, to kolor jaśniejszy o 2 tony
waisuga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-09, 13:12   #523
agno
Raczkowanie
 
Avatar agno
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 200
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

a jak jest z trwałością tej farby? I czy wysusza włosy? Bardzo podoba mi się 800, ale nie wiem czy farbowanie nie zrobi mi spustoszenia na i tak już suchych, kręconych włosach
agno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-14, 11:43   #524
loczku
Raczkowanie
 
Avatar loczku
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 181
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

Kolor 740 - Plomienna miedz lezy na lazienkowym parapecie i czeka na to az zabiore sie za malowanie po niepochlebnych recenzjach trochę się jej obawiałam, ale osmielily mnie wasze zdjecia. Postaram się wrzucić także swoje po farbowaniu !

Edytowane przez loczku
Czas edycji: 2013-01-14 o 12:31
loczku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 00:43   #525
aaagiii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

Mi niestety WSZYSTKIE odcienie blondu z farb loreal mousse dosc szybko sie spieraja i zmieniaja odcien na zolty :/
Wyprobowalam juz odcieni: 1000, 913, 800(ten nie przyciemnil mi wlosow, wyrownal kolor ladnie, tylko po 2och tygodniach zaczal sie robic zoltawy, niestety). Przerzucilam sie na farby syoss(ku mojemu wielkiemu zdziwieniu, po latach uzywania zrogich farb loreala z syossa jestem duzo bardziej zadowolona).
aaagiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-16, 08:47   #526
ladyabc
Przyczajenie
 
Avatar ladyabc
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4
Exclamation Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

Kochane forumowiczki ostrzegam przed pianka Sublime Mousse-płomienna miedź nr 740 Loreal, na blond włosach rozjaśnianych pasemkami, wyszedł mi ostry pomarańcz , musiałam udać się do mojego fryzjera, by mnie profesjonalnie przefarbował na miedz.
Osobiście wolę blondy od jasnych do średnich, do czerwonego mniej kolorów pasuje dotyczy to szafy z ubraniami, make up, szminki, cienie do oczu wiele rzeczy trzeba zmienić odradzam czerwienie, schodzi szybko kolor.
Teraz muszę czekać do marca i myć szamponami przeciwłupieżowymi, by znów mieć średni blond- odradzam czerwienie, pomarańcze, ciężko potem wrócić do czegokolwiek!!!

Edytowane przez ladyabc
Czas edycji: 2013-02-21 o 13:41
ladyabc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-16, 16:00   #527
loczku
Raczkowanie
 
Avatar loczku
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 181
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

740 - Płomienna Miedź, jestem ZACHWYCONA.
Kolor na moich ledwocorudych włosach wyszedł wręcz idealny. Irlandzko rudy, jak to określił mój tata. Kolor wielowymiarowy, w sztucznym świetle niemal zdjęty z opakowania, w dziennym równie płomienny, choć odrobinę bardziej wpadający w liso-rudy. Wygląda NATURALNIE - kilka osób zaczepiło mnie na ulicy/w sklepie pytając czy to moje naturalny kolor.
Jeśli chodzi o kondycję moich włosów, nie mam do czego się przyczepić, nie były i nie są przesuszone, struktura loków trzyma się dzielnie, w dodatku włosy pięknie błyszczą, są sprężyste, nie klapły, są ładnie podniesione.
Aplikacja była banalna - jestem co do tego przekonana jako, że pierwszy raz w życiu farbowałam sobie włosy, w dodatku sama. Przestrzeżona opiniami koleżanek kupiłam dwa opakowania musu na moje średniodługie, gęste włosy (do łopatek). Niepotrzebnie. Jedno wystarczyło, a drugie zostawię sobie na za miesiąc
POLECAM !!!
loczku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 13:49   #528
Pattienka
Przyczajenie
 
Avatar Pattienka
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 10
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

Mój pierwszy post tu na forum

Farbowałam ostatnio włosy właśnie Sublime Mousse 53 słonecznym złocistym brązem. Mój naturalny kolor to naprawdę ciemny brąz a tu zaskoczenie mam śliczne JAŚNIEJSZE! włosy (zdjęcia poniżej) Kolor utrzymywał się około miesiąca. Spłukiwał się, więc odrosty minimalne.

pytanie: czy jest szansa, że jak użyję odcień jaśniejszej farby to wyjdą jeszcze jaśniejsze?

PS. moja współlokatorka farbuje rudym odcieniem z tej serii (niestety nie znam numeru), na naturalny jej jasny, mysi brąz wychodzą idealne rudości. Albo obie mamy szczęście albo farba ewidentnie jest dobra jeśli się ją dobrze nałoży etc.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0803.jpg (87,0 KB, 165 załadowań)

Edytowane przez Pattienka
Czas edycji: 2013-01-17 o 13:58
Pattienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-13, 13:52   #529
ciekawskaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

Hej kobietki!!!
mam pytanko, na półce stoi sobie LSM kolorek 1000 bardzo jasny naturalny blond... mam jasne dość włosy, ale z waszych opinii wywnioskowałam ze najlepiej zakupić o ton jaśniejszy niż pożądany efekt końcowy... czy któraś z was miała LSM o takim kolorku ?? i jak wrażenia???
ciekawskaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-22, 09:12   #530
Sweet Devil
Raczkowanie
 
Avatar Sweet Devil
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 41
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

hej,
mam nadzieję że w tym wątku mi ktoś odpisze
czy farbowała któraś z Was tą pianką włosy rozjasniane? konkretnie mam na mysli kolor 50 lub 60 naturalny brąz/natualny jasny brąz.
Będę wdzięczna za odp.
Sweet Devil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 09:16   #531
gwiazdeczka_1408
Przyczajenie
 
Avatar gwiazdeczka_1408
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 9
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

Witam moje włosy są proste jak druty a chciałabym je troche pofalować ale trwała wychodzi z gry co zrobić?
__________________
Wybieram grupę Color!
gwiazdeczka_1408 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 10:05   #532
waisuga
Raczkowanie
 
Avatar waisuga
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Ieper, BE
Wiadomości: 319
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

Cytat:
Napisane przez Sweet Devil Pokaż wiadomość
hej,
mam nadzieję że w tym wątku mi ktoś odpisze
czy farbowała któraś z Was tą pianką włosy rozjasniane? konkretnie mam na mysli kolor 50 lub 60 naturalny brąz/natualny jasny brąz.
Będę wdzięczna za odp.
hej!
ja farbowałam włosy rozjaśniane, akurat odcieniem 53 złocisty słoneczny brąz, ale pięknie mi pokryło wszystkie włosy (a miałam rozjaśniane na blond, z pasemkami i jeszcze potem doszły odrosty - czyli istny misz masz :P) i wyszedł równomierny kolorek, co mnie osobiście zaszokowało pozytywnie, także nie obawiaj się
rok byłam wierna temu odcieniowi i zawsze był super, teraz akurat go zdradzę z odcieniem cynamonowy brąz od Garniera, zobaczymy co mi z tego wyjdzie

Edytowane przez waisuga
Czas edycji: 2013-02-22 o 11:07
waisuga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 10:15   #533
gwiazdeczka_1408
Przyczajenie
 
Avatar gwiazdeczka_1408
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 9
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca



---------- Dopisano o 10:15 ---------- Poprzedni post napisano o 10:11 ----------

miedziany machoń jest super
__________________
Wybieram grupę Color!
gwiazdeczka_1408 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-23, 10:30   #534
Sweet Devil
Raczkowanie
 
Avatar Sweet Devil
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 41
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

Cytat:
Napisane przez waisuga Pokaż wiadomość
hej!
ja farbowałam włosy rozjaśniane, akurat odcieniem 53 złocisty słoneczny brąz, ale pięknie mi pokryło wszystkie włosy (a miałam rozjaśniane na blond, z pasemkami i jeszcze potem doszły odrosty - czyli istny misz masz :P) i wyszedł równomierny kolorek, co mnie osobiście zaszokowało pozytywnie, także nie obawiaj się
rok byłam wierna temu odcieniowi i zawsze był super, teraz akurat go zdradzę z odcieniem cynamonowy brąz od Garniera, zobaczymy co mi z tego wyjdzie
Dzięki serdeczne za odpowiedź
Jak farbowałaś za pierwszym razem? od razu na całośc czy tylko na rozjaśnione i później na odrost?
ja też właśnie miałam pasemka- dosyć dużo tego blondu- ostatnio w pażdzierniku robiłam a teraz już spory odrost w kolorze popielaty jasny brąz. Postanowiłam ujednolicić kolor.
Przekonałaś mnie do Sublime Mousse, spróbuję poeksperymentować (najwyżej obetnę jak się nie powiedzie) jeszcze tylko obawiam się czy nie wyjdzie jakaś zieleń
Aha, jeszcze jedno- trzymałas tyle ile jest napisane na ulotce?
Sweet Devil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-23, 17:15   #535
waisuga
Raczkowanie
 
Avatar waisuga
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Ieper, BE
Wiadomości: 319
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

Cytat:
Napisane przez Sweet Devil Pokaż wiadomość
Dzięki serdeczne za odpowiedź
Jak farbowałaś za pierwszym razem? od razu na całośc czy tylko na rozjaśnione i później na odrost?
ja też właśnie miałam pasemka- dosyć dużo tego blondu- ostatnio w pażdzierniku robiłam a teraz już spory odrost w kolorze popielaty jasny brąz. Postanowiłam ujednolicić kolor.
Przekonałaś mnie do Sublime Mousse, spróbuję poeksperymentować (najwyżej obetnę jak się nie powiedzie) jeszcze tylko obawiam się czy nie wyjdzie jakaś zieleń
Aha, jeszcze jedno- trzymałas tyle ile jest napisane na ulotce?
Nie ma za co
Farbowałam od razu na całość i wyszło równo I trzymałam tyle ile na ulotce.
Ja chyba wrócę do Sublime Mousse, bo to co mi wyszło po Garnierze nie do końca mi się podoba Tylko może właśnie wezmę brąz 5.0 a nie 5.3, żeby nie mieć rudości, a raczej czerwieni
waisuga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-24, 08:00   #536
Sweet Devil
Raczkowanie
 
Avatar Sweet Devil
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 41
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

Cytat:
Napisane przez waisuga Pokaż wiadomość
Nie ma za co
Farbowałam od razu na całość i wyszło równo I trzymałam tyle ile na ulotce.
Ja chyba wrócę do Sublime Mousse, bo to co mi wyszło po Garnierze nie do końca mi się podoba Tylko może właśnie wezmę brąz 5.0 a nie 5.3, żeby nie mieć rudości, a raczej czerwieni
Dokładnie tak jak ja- nie chcę żadnych rudości, czerwieni,mahoniu,kasztan u itd.
Zastanawiam się który będzie chłodniejszy- jasny brąz 60 czy brąz 50 i czy 50 w razie czego nie przyciemni za bardzo i z kolei 60 ni rozjaśni naturalnych do rudości.
No i czy w ogóle dostanę w mojej małej mieścinie tą piankę, bo jeżeli nie to będę skazana na Syossa (już kompletnie nie będę wiedzieć jaki kolor wybrać) albo Garniera.
Hmmmm....nie chcę teraz zrobić swoim włosom krzywdy bo marzę. dosłownie marzę, o moim naturalnym kolorze a odrost już mam spory i chyba bym sobie nie wybaczyła gdybym zrobiła sobie jakieś "miedziki" na czubku
Waisuga- nie miałaś styczności z 60 lub 50? nie orientujesz się jak mogłyby wyjść porównując z kolorem na opakowaniu?
Sweet Devil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-24, 11:44   #537
waisuga
Raczkowanie
 
Avatar waisuga
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Ieper, BE
Wiadomości: 319
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

Cytat:
Napisane przez Sweet Devil Pokaż wiadomość
Waisuga- nie miałaś styczności z 60 lub 50? nie orientujesz się jak mogłyby wyjść porównując z kolorem na opakowaniu?
niestety nie kochana, robiłam tylko 53, ale jedyne co mogę Ci powiedzieć to to, że kolor wychodzi ciemniejszy niż na opakowaniu
a co do dostępności, to raczej dostaniesz to w każdej drogerii

Edytowane przez waisuga
Czas edycji: 2013-02-24 o 11:45
waisuga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 14:11   #538
Sweet Devil
Raczkowanie
 
Avatar Sweet Devil
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 41
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

No i kupiłam... Londę 25 ciemny popielaty blond. Tak jak myślałam- nie dostałam u siebie Loreala, był tylko Casting w odcieniach kasztanu/miedzi, Palette (odpada) i Joanna- zastanawiałam się nad mleczną czekoladą ale ostatecznie zakupiłam ostatnią sztukę Londy w odcieniu 25 (nawet bez próbnika, po prostu w ciemno).
W tej chwili mam nałożoną farbę na włosy i czekam co będzie na pasemku próbnym wyszedł ładny popielaty ale boję się że na całości będzie inaczej wyglądał
Rzeczywiście wygląda trochę inaczej.... bardzo ciemny kolor jak na "blond" w dodatku nie jest bardzo chłodny ten odcień. Pokryło mi rozjaśniane włosy w 90%, w miarę dobrze wszystko wygląda ale szału nie ma, nie o taki efekt do końca mi chodziło.
Dlatego odczekam trochę i zrealizuję mój plan czyli SUBLIME MOUSSE (odcień jeszcze nie wiem ale chcę naprawdę popielaty)

Edytowane przez Sweet Devil
Czas edycji: 2013-02-25 o 16:37
Sweet Devil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 19:17   #539
kate25
Raczkowanie
 
Avatar kate25
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 335
GG do kate25
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

Cytat:
Napisane przez Sweet Devil Pokaż wiadomość
No i kupiłam... Londę 25 ciemny popielaty blond. Tak jak myślałam- nie dostałam u siebie Loreala, był tylko Casting w odcieniach kasztanu/miedzi, Palette (odpada) i Joanna- zastanawiałam się nad mleczną czekoladą ale ostatecznie zakupiłam ostatnią sztukę Londy w odcieniu 25 (nawet bez próbnika, po prostu w ciemno).
W tej chwili mam nałożoną farbę na włosy i czekam co będzie na pasemku próbnym wyszedł ładny popielaty ale boję się że na całości będzie inaczej wyglądał
Rzeczywiście wygląda trochę inaczej.... bardzo ciemny kolor jak na "blond" w dodatku nie jest bardzo chłodny ten odcień. Pokryło mi rozjaśniane włosy w 90%, w miarę dobrze wszystko wygląda ale szału nie ma, nie o taki efekt do końca mi chodziło.
Dlatego odczekam trochę i zrealizuję mój plan czyli SUBLIME MOUSSE (odcień jeszcze nie wiem ale chcę naprawdę popielaty)
czy mogłabyś wstawić zdjęcie? bardzo proszę
__________________
"It is true that Pit Bulls grab and hold on.
But, what they most often grab and refuse to let go of is your heart, not your arm."
kate25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-26, 10:47   #540
Sweet Devil
Raczkowanie
 
Avatar Sweet Devil
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 41
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

zdjęcie po 2 myciach. w rzeczywistości wyszedł trochę ciemniejszy i w odcieniu bardziej czekoladowym.
w dalszym ciągu planuję jakis mega chłodny odcień...hmmmm.... Sublime Mousse jednak ma sporo negatywnych recenzji, tak samo jak Syoss... Teraz to już nie wiem na co się zdecydować...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg londa.jpg (39,6 KB, 40 załadowań)
Sweet Devil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-03 15:48:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:24.