Jak podkreślić jasną cerę? III - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-01-29, 20:51   #2491
madzienka001
Raczkowanie
 
Avatar madzienka001
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 391
Dot.: jasna twarz ale chcę jasniejsza;p

dziewczyny pomocy dopiero co sie tu zalogowalam jak wklejac fotki tzn moje wlasne nie z netu z gory dzieki
madzienka001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-29, 21:03   #2492
madzienka001
Raczkowanie
 
Avatar madzienka001
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 391
Dot.: jasna twarz ale chcę jasniejsza;p

Cytat:
Napisane przez Kung Fu Candy Pokaż wiadomość
o własnie mnie tez to zawsze interesowało jakby tu można sie rozjaśnic bo zawsze marzyła mi sie cera jak u porcelanowej laleczki)
hej ja tez lubie porcelanowa jasniutka skórke, polecam kremy z filtrami uv oraz wybielajace, wiele firm kosmetycznych je produkuje, nie wiem czy działaja bo jeszcz enie sprawdzalam
madzienka001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-29, 21:47   #2493
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Od dawna jest na Truskawie, a na MUA sa recenzje
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-29, 21:50   #2494
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Smile Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Od dawna jest na Truskawie, a na MUA sa recenzje
Pedze czytac. Jak to cudo fotostabilne to to to...Zaczynam sie martwic, bo moja lista "must have" niepokojaco sie wydluzyla. To wszystko przez wizaz

Dzieki za info
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-29, 23:00   #2495
madzienka001
Raczkowanie
 
Avatar madzienka001
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 391
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

podoba mi sie jasna cera slyszalam o wielu kremach np lancome, czy clarinis, które rozjasniaja... wiecie dziewczyny czy one dziaałają??? dzieki za odpowiedz
madzienka001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-29, 23:00   #2496
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

hm.. na truskawie tylko za kolorówkę nie doliczają kosztów wysyłki? Bo jeszcze jest na pulpie, ale dużo droższa
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-29, 23:05   #2497
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość
hm.. na truskawie tylko za kolorówkę nie doliczają kosztów wysyłki? Bo jeszcze jest na pulpie, ale dużo droższa
Tez zagladalam na pulpe. Cena bez sensu. Niestety wsrod opinii nie znalazlam nic o fotostabilnosci bazy...Na razie jeszcze mam sie czym chronic, wiec troche poczekam.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-30, 00:05   #2498
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: jasna twarz ale chcę jasniejsza;p

Cytat:
Napisane przez madzienka001 Pokaż wiadomość
dziewczyny pomocy dopiero co sie tu zalogowalam jak wklejac fotki tzn moje wlasne nie z netu z gory dzieki
Pod oknem z tekstem "Nowa wypowiedz w wątku" (tam gdzie piszesz) masz "Dodatkowe opcje" a tam "Zarządzaj załącznikami" klikasz w to, potem w "przegladaj" wybierasz zdjecie z komputera i "załaduj"
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-30, 01:11   #2499
madzienka001
Raczkowanie
 
Avatar madzienka001
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 391
Dot.: jasna twarz ale chcę jasniejsza;p

dzieki karla_92
madzienka001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-30, 08:37   #2500
Dewjani
Zadomowienie
 
Avatar Dewjani
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Varsovia Optima Maxima
Wiadomości: 1 288
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

kochane! miałam już tysiące podkładów, które tetując wydawały mi się niby jasne a potem okazywało się, że niestety- wszystkie odcinają się o ton, dwa od koloru skóry twarzy i szyji być może stosuję po prostu złe odcienie- ciepłe, a może powinnam zimne. niestety trudno jest mi to stwierdzić, bo...wstyd się przyznać...ale nie za bardzo udaje mi się odróżnić kolor podkładu zimnego od ciepłego może mogłybyście mi pomóc?? dziewczyny, podajcie mi chociaż nazwy podkładów, których używacie- może chociaż to mnie jakoś nakieruje bardziej w perfumerii...
__________________
Mój awatar jest chroniony prawem autorskim. Zabrania się go kopiować i/lub rozpowszechniać.



Edytowane przez Dewjani
Czas edycji: 2008-01-31 o 15:07
Dewjani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-30, 09:06   #2501
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Dewjani Pokaż wiadomość
kochane! miałam już tysiące podkładów, które tetując wydawały mi się niby jasne a potem okazywało się, że niestety- wszystkie odcinają się o ton, dwa od koloru skóry twarzy i szyji być może stosuję po prostu złe odcienie- ciepłe, a może powinnam zimne. niestety trudno jest mi to stwierdzić, bo...wstyd się przyznać...ale nie za bardzo udaje mi się odróżnić kolor podkładu zimnego od ciepłego może mogłybyście mi pomóc?? dziewczyny, podajcie mi chociaż nazwy podkładów, których używacie- może chociaż to mnie jakoś nakieruje bardziej w perfumerii...
zdecydowałam się załączyć fotki- na pierwszej i ostatniej mam make up, i jest on za ciemny jak dla mnie. trzecie zdjęcie jest prześwietlone, ale faktycznie moja twarz jest lekko różowa. drugie zdjęcie tez bez makijażu. może jakoś to rozjaśni sprawę
Mam ten sam problem.

Zastanawiam się właśnie czy któraś Wizażanka mogłaby zrobić listę najjaśniejszych podkładów, pudrów i korektorów? I wtedy jedna z Wizażanek która napisała posta na 1 stronie, mogłaby ją umieścić, żeby każdy mógł sobie tam zajrzeć. Co jakiś czas lista oczywiście byłaby aktualizowana.
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-30, 09:14   #2502
madzienka001
Raczkowanie
 
Avatar madzienka001
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 391
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Dewjani Pokaż wiadomość
kochane! miałam już tysiące podkładów, które tetując wydawały mi się niby jasne a potem okazywało się, że niestety- wszystkie odcinają się o ton, dwa od koloru skóry twarzy i szyji być może stosuję po prostu złe odcienie- ciepłe, a może powinnam zimne. niestety trudno jest mi to stwierdzić, bo...wstyd się przyznać...ale nie za bardzo udaje mi się odróżnić kolor podkładu zimnego od ciepłego może mogłybyście mi pomóc?? dziewczyny, podajcie mi chociaż nazwy podkładów, których używacie- może chociaż to mnie jakoś nakieruje bardziej w perfumerii...
zdecydowałam się załączyć fotki- na pierwszej i ostatniej mam make up, i jest on za ciemny jak dla mnie. trzecie zdjęcie jest prześwietlone, ale faktycznie moja twarz jest lekko różowa. drugie zdjęcie tez bez makijażu. może jakoś to rozjaśni sprawę
kochana miewam ten sam problem i czasem na chybil trafil znajde idealny podkłąd...ogolnie jestem fanka revlona color stay a uzywalam naprawde duzo podkladow( zaczynajac od rimmla poprzez loreal, max factor a skonczywszy na dior, chanel, cliniq...)
jesli chodzi o mojego ulubienca(jak na razie bo uwielbiam nowe odkrycia) to powiem Ci, że zimny odcien, nieco rozowawy co prawda ale chlodny ma odcien natural beige revlonu, natomiast mieco cieplejszy to sand beige tej samej firmy
zalaczam fotki
1zdjecie z natural beige
2zdjecie z sand beige
a a jeszcze co do tego jak odróznic podkładziki... j auważam, ze ten odcien pisakowy, sloneczny, jakby zółtawy to odcien ciepły, natomiast zimny odcien juz na pierszy rzut oka wyglada na ten chlodniejszy, jakby leciutko ziemisty, przejzysty
czesto kieruje sie intuicja no i pora roku... bo wiadomo z ew zimie sie lepiej wyglada w ciut chlodniejszym odcieniu niz latem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC07754.JPG (39,7 KB, 85 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1070605.JPG (71,8 KB, 82 załadowań)
madzienka001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-30, 11:53   #2503
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Dewjani jeśli o mnie chodzi to używam podkładów tylko wymieszanych z liliową bazą YSL żeby je rozjaśnić, więc ona pierwsza powinna się pojawić na mojej liście a podkłady to:
Revlon Colorstay z Softflexem - 110 Ivory
Revlon Age Defying z różową nakrętką - 01 Fresh Ivory
Oriflame Giordani Gold - Porcelain
dwa pierwsze są różowe, trzeci beżowy - neutralny
Co do korektorów to narazie chwalę sobie poczwórną paletkę Sephory, ale mam ochotę na coś lżejszego, w pędzelku i jak wykończę paletkę, zacznę poszukiwania.
Pudry:
Golden Rose Compact Powder Soft & Silky Effect - kolor 405
L'Oreal Perfection - Transparent (ale obawiam się, że go już wycofali, bo nigdzie nie mogę do dorwać)
I to by było na tyle jeśli chodzi o moją listę

madzienka001 te odcienie, które podałaś, nie są dla jasnej skóry
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-30, 12:13   #2504
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cos dla bladolicych na Tru -
http://us.strawberrynet.com/makeup.a...neId=5496#5496
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-30, 12:59   #2505
Dewjani
Zadomowienie
 
Avatar Dewjani
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Varsovia Optima Maxima
Wiadomości: 1 288
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość
Dewjani jeśli o mnie chodzi to używam podkładów tylko wymieszanych z liliową bazą YSL żeby je rozjaśnić, więc ona pierwsza powinna się pojawić na mojej liście a podkłady to:
Revlon Colorstay z Softflexem - 110 Ivory
Revlon Age Defying z różową nakrętką - 01 Fresh Ivory
Oriflame Giordani Gold - Porcelain
dwa pierwsze są różowe, trzeci beżowy - neutralny
Co do korektorów to narazie chwalę sobie poczwórną paletkę Sephory, ale mam ochotę na coś lżejszego, w pędzelku i jak wykończę paletkę, zacznę poszukiwania.
Pudry:
Golden Rose Compact Powder Soft & Silky Effect - kolor 405
L'Oreal Perfection - Transparent (ale obawiam się, że go już wycofali, bo nigdzie nie mogę do dorwać)
I to by było na tyle jeśli chodzi o moją listę

[
Ok, bardzo Ci dziękuję za odpowiedź. W takim razie dziś lub jutro pójdę i zakupię sobie jeden z podkładów, które wymieniłaś ( w drogerii jeszcze sobie dobiorę, bo nie stać mnie na wszytskie ). A powiedz mi ile kosztuje ta liliowa baza YSL? Prawdopodobnie nie będzie mnie na nią stać, ale jeszcze zobaczę. Cholerka, zależy mi, aby jak najszybciej zdobyć odpowiedni podkład, bo przedłużam sobie w tym tygodniu paszport i nie chcę wyjść na zdjęciu jak "biała murzynka" Aha, jeszcze jedno: jak uważacie, dziewczyny, mam ciepły czy zimny odcień skóry? Będę naprawdę wdzięczna!
__________________
Mój awatar jest chroniony prawem autorskim. Zabrania się go kopiować i/lub rozpowszechniać.


Dewjani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-30, 13:20   #2506
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Z tego co mi wiadomo (jeśli się mylę, niech mnie ktoś poprawi) bazy tej nie ma w PL. kosztuje ok 30 EURO.

Może coś stąd? :

* podklady
Lumene- Matt Touch, 01- matt vanilla (ok 30 zł)
Revlon- ColorStay, Ivory (ok 70 zł)
Gosh- Ceptional Wear Make-up , 11- Porcelain (ok 50 zł)

* pudry:
Lumene, Skin Couture, 0-Translucent (ok 40 zł)
IsaDora, Oil Control Compact Powder, 66 (ok 60 zł)
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-30, 13:27   #2507
Chadzidza
Raczkowanie
 
Avatar Chadzidza
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 265
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Z tego co mi wiadomo (jeśli się mylę, niech mnie ktoś poprawi) bazy tej nie ma w PL. kosztuje ok 30 EURO.

Może coś stąd? :

* podklady
Lumene- Matt Touch, 01- matt vanilla (ok 30 zł)
Revlon- ColorStay, Ivory (ok 70 zł)
Gosh- Ceptional Wear Make-up , 11- Porcelain (ok 50 zł)

* pudry:
Lumene, Skin Couture, 0-Translucent (ok 40 zł)
IsaDora, Oil Control Compact Powder, 66 (ok 60 zł)
Mnie kusi ten revlon Ivory, szkoda, ze nie ma go w wersji dla cery suchej, teraz mam buff i niestety jest za ciemny
Chadzidza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-30, 13:28   #2508
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Cytat:
Napisane przez Dewjani Pokaż wiadomość
Ok, bardzo Ci dziękuję za odpowiedź. W takim razie dziś lub jutro pójdę i zakupię sobie jeden z podkładów, które wymieniłaś ( w drogerii jeszcze sobie dobiorę, bo nie stać mnie na wszytskie ). A powiedz mi ile kosztuje ta liliowa baza YSL? Prawdopodobnie nie będzie mnie na nią stać, ale jeszcze zobaczę. Cholerka, zależy mi, aby jak najszybciej zdobyć odpowiedni podkład, bo przedłużam sobie w tym tygodniu paszport i nie chcę wyjść na zdjęciu jak "biała murzynka" Aha, jeszcze jedno: jak uważacie, dziewczyny, mam ciepły czy zimny odcień skóry? Będę naprawdę wdzięczna!
Poproś o próbki, wystarczają na kilka razy i zdążysz się przekonać, który podkład Ci najbardziej odpowiada zarówno pod względem koloru jak i jego właściwści i będziesz mogła użyć któregoś do zdjęcia do paszportu bez wydawania pieniędzy w błoto gdyby się potem okazało, że jednak nie pasuje
Jeszcze możesz zerknąć np na Gosha X-Ceptional Wear w kolorze Porcelain, on z tego co pamiętam odpowiadał osobom z żółtawym odcieniem skóry. Mi się wydaje po prostu pomarańczowy, ale on tak wygląda na mojej różowo-białej ręce Jeszcze chyba IsaDora ma ze 2 takie jasne odcienie, ale nie pamiętam które to były podkłady.. Sheer to Cover? Nie jestem pewna, ale z tego co zauważyłam, IsaDora ostatnio wprowadza jakieś nowe - czarne opakowania, nie wiem czy to tylko zmiana szaty graficznej czy w ogóle całe nowe serie i odcienie zastępują te stare. Najpiej po prostu dorwać ekspedientkę i ją molestować o próbki, a potem testować
Ja po zdjęciu nie umiem określić kto ma jakiś odcień, przykro mi
A baza kosztuje ok 150zł, ale zdecydowanie jest tego warta


Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Z tego co mi wiadomo (jeśli się mylę, niech mnie ktoś poprawi) bazy tej nie ma w PL. kosztuje ok 30 EURO.

Może coś stąd? :

* podklady
Lumene- Matt Touch, 01- matt vanilla (ok 30 zł)
Revlon- ColorStay, Ivory (ok 70 zł)
Gosh- Ceptional Wear Make-up , 11- Porcelain (ok 50 zł)

* pudry:
Lumene, Skin Couture, 0-Translucent (ok 40 zł)
IsaDora, Oil Control Compact Powder, 66 (ok 60 zł)
mylisz się, jest w każdej Sephorze


EDIT: Ups.. przepraszam za posta pod postem jakby ktoś mógł je połączyć to byłabym bardzo wdzięczna
__________________

Edytowane przez Jelonek
Czas edycji: 2008-01-30 o 14:18
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-30, 13:45   #2509
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość
mylisz się, jest w każdej Sephorze
To miałam mylne informacje. Tym lepiej

Czy ona nadaje się dla osób z tłustą cerą czy raczej nie bardzo?
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-30, 13:54   #2510
Dewjani
Zadomowienie
 
Avatar Dewjani
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Varsovia Optima Maxima
Wiadomości: 1 288
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość
Poproś o próbki, wystarczają na kilka razy i zdążysz się przekonać, który podkład Ci najbardziej odpowiada zarówno pod względem koloru jak i jego właściwści i będziesz mogła użyć któregoś do zdjęcia do paszportu bez wydawania pieniędzy w błoto gdyby się potem okazało, że jednak nie pasuje
Jeszcze możesz zerknąć np na Gosha X-Ceptional Wear w kolorze Porcelain, on z tego co pamiętam odpowiadał osobom z żółtawym odcieniem skóry. Mi się wydaje po prostu pomarańczowy, ale on tak wygląda na mojej różowo-białej ręce Jeszcze chyba IsaDora ma ze 2 takie jasne odcienie, ale nie pamiętam które to były podkłady.. Sheer to Cover? Nie jestem pewna, ale z tego co zauważyłam, IsaDora ostatnio wprowadza jakieś nowe - czarne opakowania, nie wiem czy to tylko zmiana szaty graficznej czy w ogóle całe nowe serie i odcienie zastępują te stare. Najpiej po prostu dorwać ekspedientkę i ją molestować o próbki, a potem testować
Ja po zdjęciu nie umiem określić kto ma jakiś odcień, przykro mi
A baza kosztuje ok 150zł, ale zdecydowanie jest tego warta
Cmoksia i Vivienne dzięki wielkie, kobitki!!

Będę w takim razie molestować ekspedientkę nie tylko o próbki, ale także o określenie czy mam chłodny czy ciepły kolor skóry... no, zobaczymy czy da radę, no, bo co w końcu, kurczę blade!
__________________
Mój awatar jest chroniony prawem autorskim. Zabrania się go kopiować i/lub rozpowszechniać.


Dewjani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-30, 14:02   #2511
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Vivienne ona jest beztłuszczowa i jest w stanie lekko przesuszyć suchą skórę bez odpowiedniego kremu, dla tłustej skóry będzie się nadawać

Dewjani większość ekspedientek niestety nie ma o tym bladego pojęcia i lubią wmawiać nam różne rzeczy (głównie, że nie jesteśmy wcale tak jasne jak mówimy ) także ja bym do jej opinii (jeszcze w sztucznym świetle) podchodziła ostrożnie
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-30, 14:08   #2512
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Dewjani Pokaż wiadomość
Cmoksia i Vivienne dzięki wielkie, kobitki!!

Będę w takim razie molestować ekspedientkę nie tylko o próbki, ale także o określenie czy mam chłodny czy ciepły kolor skóry... no, zobaczymy czy da radę, no, bo co w końcu, kurczę blade!
nie radze ufac ekspedientkom w sklepie w sprawie okreslenia tonacji skory.

w dodatku przy sztucznym oswietleniu jakie zwykle panuje w sklepach

jak opowiadalam niedawno Tulipannie, cale zycie myslalam, ze jestem chlodnym typem Latem, a dopiero niedawno dowiedzialam sie, ze jestem Wiosna, typem cieplym

kiedys pisalam o podkladzie korygujacym Oriflame, odcien Porcelain, podklad jest swietny, tylko kiedys wydawal mi sie bardzo ciemny i dlatego go nie uzywalam.

jego "ciemnosc" okreslalam zestawiajac go z podkladem adaptacyjnym Oriflame, tez porcelain, poniewaz bardzo kontrastowaly ciemny-jasny

ostatnio siostra zakupila nowa tubke podkladu korygujacego, jakie bylo moje zaskoczenie gdy ponownie porownalam go z adaptacyjnym. roznica nie byla drastyczna jak kiedys, powiedzialabym, ze minimalna.

moze ten podklad, ktory kupila siostra, byl swiezy? a ten stary po prostu sciemnial?

nawet porownalam: roznica jest wyrazna miedzy stara a nowa tubka

chyba faktycznie najlepiej kupowac swieze podklady, jezeli jest taka mozliwosc

teraz uzywam wlasnie tego Oriflame, jest bezowy, absolutnie nie chlodny, rozowy. chyba faktycznie lepiej wygladam w bezowym podkladzie niz w rozowym c1 true match

ten oriflame moglby byc jasniejszy, ale jak upudruje twarz pudrem w kompakcie golden rose 03 to mam idealnie jasna twarz caly dzien
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-30, 14:09   #2513
Chadzidza
Raczkowanie
 
Avatar Chadzidza
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 265
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III



Dewjani większość ekspedientek niestety nie ma o tym bladego pojęcia i lubią wmawiać nam różne rzeczy (głównie, że nie jesteśmy wcale tak jasne jak mówimy ) także ja bym do jej opinii (jeszcze w sztucznym świetle) podchodziła ostrożnie
[/quote]

Zgadzam sie z Daria, mi ekspedientka w Douglasie próbowała wmówić, ze podkład z Revlonu Buff będzie za jasny, a jest za ciemny, dlatego koniecznie poproś o próbki i nie pozwól, zeby Cię tak od razu, na gorąco namówiły do kupna, bo możesz potem żałować.
Chadzidza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-30, 14:12   #2514
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Ja też bym nie ufała ekspedientkom. Ostatnio dziewczyna w Sephorze wcisnęła mi puder IsaDory (11- soft mist), z taką pewnością, że - o ja głupia- go wzięłam. No i wyrzuciłam w błoto 60 zł

Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość
Vivienne ona jest beztłuszczowa i jest w stanie lekko przesuszyć suchą skórę bez odpowiedniego kremu, dla tłustej skóry będzie się nadawać
No to pozostaje mi czekać do dziesiątego na wypłatę
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-30, 14:14   #2515
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
No to czekam do dziesiątego na wypłatę
była na Truskawie za 90zł, ale liliowa wyparowała, jest teraz biała (19), nad którą zastanawiała się vril
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-30, 14:18   #2516
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Dziewczyny przeglądajcie starsze wątki. Często w pierwszych postach pojawia się lista podkłądów/pudrów do jasnej cery. Podziwiam dziewczyny, że po raz kolejny chce im się wypisywać nazwy itd. To nie jest kwestia braku cierpliwości czy umiejętności korzystania z wyszukiwarki, ale... lenistwa?
Wybaczcie, ale jak po raz kolejny widzę post "jakie podkłady, podajcie nazwy" to mnie krew zalewa. Wystarczy cofnąć się do I i II cz. wątku.
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-30, 14:22   #2517
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Jelonek Pokaż wiadomość
Dziewczyny przeglądajcie starsze wątki. Często w pierwszych postach pojawia się lista podkłądów/pudrów do jasnej cery. Podziwiam dziewczyny, że po raz kolejny chce im się wypisywać nazwy itd. To nie jest kwestia braku cierpliwości czy umiejętności korzystania z wyszukiwarki, ale... lenistwa?
Wybaczcie, ale jak po raz kolejny widzę post "jakie podkłady, podajcie nazwy" to mnie krew zalewa. Wystarczy cofnąć się do I i II cz. wątku.

Jelonku
, ale mnie nie chodziło o samo podanie nazw: "bo nie chciało mi się szukać", ale właśnie by zrobić coś w rodzaju "skarbnicy", aby zebrać WSZYSTKIE podkłady i nie trzeba było szukać po całym wątku.
Ja naprawdę przeglądałam wątek, może nie wszystkie strony, ale połowę na pewno

Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość
była na Truskawie za 90zł, ale liliowa wyparowała, jest teraz biała (19), nad którą zastanawiała się vril
Widziałam właśnie
Ale skoro nikt nie testował jak na razie białej, to nie będę ryzykować
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-30, 14:27   #2518
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Jelonku, ale mi nie chodziło o samo podanie nazw ot tak o dla mnie, ale właśnie by zrobić coś w rodzaju "skarbnicy" by zebrać WSZYSTKIE podkłady i nie trzeba było szukać po całym wątku.
Ja naprawdę przeglądałam wątek, może nie wszystkie strony, ale połowę na pewno
Dlatego tłumaczę, że posty takie pojawiały się w poprzednich częściach wątków na 100%, wszystko zebrane w jednej wiadomości.
Gdyby nie to, że siedzę nad książkami i oderwałam się tylko na chwilę żeby przesłać koleżance notatki na maila, to bym te posty wkleiła.
Wystarczy skorzystać z "przeszukaj wątek", bo przeglądanie całych nie ma sensu kiedy interesuje nas konkretna informacja
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-30, 16:43   #2519
Aramintha
Wtajemniczenie
 
Avatar Aramintha
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Bywa tu, bywa tam, bywa też gdzie indziej...
Wiadomości: 2 110
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Od dawna namiętnie czytam ten wątek przyszła pora żeby się ujawnić


Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość

Revlon Colorstay z Softflexem - 110 Ivory
Revlon Age Defying z różową nakrętką - 01 Fresh Ivory
Oriflame Giordani Gold - Porcelain
dwa pierwsze są różowe, trzeci beżowy - neutralny

Używam Revlon 110 Ivory i mnie się on wydawał zawsze taki neutralny, miałam w planach na przyszłość poszukać czegoś chłodniejszej tonacji

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość

Jelonku
, ale mnie nie chodziło o samo podanie nazw: "bo nie chciało mi się szukać", ale właśnie by zrobić coś w rodzaju "skarbnicy", aby zebrać WSZYSTKIE podkłady i nie trzeba było szukać po całym wątku.
Ja naprawdę przeglądałam wątek, może nie wszystkie strony, ale połowę na pewno
O ile dobrze pamiętam to wizażanka Pogoda zrobiła takie zestawienie podkładów , a także innych mazideł dla bladolicych.
Aramintha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-30, 16:46   #2520
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Jelonek Pokaż wiadomość
Dziewczyny przeglądajcie starsze wątki. Często w pierwszych postach pojawia się lista podkłądów/pudrów do jasnej cery. Podziwiam dziewczyny, że po raz kolejny chce im się wypisywać nazwy itd. To nie jest kwestia braku cierpliwości czy umiejętności korzystania z wyszukiwarki, ale... lenistwa?
Wybaczcie, ale jak po raz kolejny widzę post "jakie podkłady, podajcie nazwy" to mnie krew zalewa. Wystarczy cofnąć się do I i II cz. wątku.
z jednej strony tak, z drugiej... te listy np dla mnie są mało przydatne, bo albo jest tam sporo rzeczy dla mnie za ciemnych albo rzeczy po prostu niedostępne.
Miałam te listy całe zapisane i dopisywałam sobie do nich własne notatki typu 'za ciemne, żółte, nie do znalezienia" i w ten oto sposób praktycznie nic mi nie zostało do wypróbowania
i jeśli ktoś pyta czego używamy, to chętnie napiszę, chyba, że miałoby się to pytanie powtarzać na każdej stronie
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:02.