Jak podkreślić jasną cerę? III - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-01-30, 17:11   #2521
chise
Wtajemniczenie
 
Avatar chise
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 965
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Tu jest lista zrobiona przez Pomadkę. Podkłady, korektory itp.
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=1095
jest też wątek jasne podkłady zbiorczy, gdzie można zobaczyć zdjęcia podkładów
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=4282 bitte

Edit
Ach i chciałam podziękować Cmoksi, bo dzięki Twoim postom znalazłam superjasny podkład Revlon Softflex ivory
chise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-30, 17:44   #2522
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Aramintha Pokaż wiadomość
Używam Revlon 110 Ivory i mnie się on wydawał zawsze taki neutralny, miałam w planach na przyszłość poszukać czegoś chłodniejszej tonacji
też mi się dosyć długo neutralny wydawał, dopóki nie porównałam go z adaptacyjnym Oriflame, wyszedł zdecydowanie chłodniej
Cytat:
Napisane przez chise Pokaż wiadomość
Edit
Ach i chciałam podziękować Cmoksi, bo dzięki Twoim postom znalazłam superjasny podkład Revlon Softflex ivory
jak miło eh, też bym chciała powiedzieć, że dzieki komuś znalazłam superjasny dla mnie podkład.. ten jest dla mnie 1,5-2 tony za ciemny i bez bazy ani rusz
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-30, 18:54   #2523
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Dla mnie Revlon Ivory jest minimalnie za ciemny, niestety bez podkładu ani rusz... Narazie zbieram pieniądze na jakichś z BB Cremów, może one będą wystarczająco jasne.
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-30, 19:06   #2524
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Madzia14 Pokaż wiadomość
Dla mnie Revlon Ivory jest minimalnie za ciemny, niestety bez podkładu ani rusz... Narazie zbieram pieniądze na jakichś z BB Cremów, może one będą wystarczająco jasne.
ja tez one mają tylko 2 odcienie, ale mimo to podobno super się stapiają ze skórą i nie widać różnicy
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-30, 19:08   #2525
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Właśnie dlatego tak bardzo mnie interesują. Nie chodzi mi nawet o właściwości pielęgnacyjne (byle nie szkodziły cerze) ale niech będą jasne
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-30, 19:14   #2526
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Madzia14 Pokaż wiadomość
Właśnie dlatego tak bardzo mnie interesują. Nie chodzi mi nawet o właściwości pielęgnacyjne (byle nie szkodziły cerze) ale niech będą jasne
Za jasnosc poreczam Czekam teraz na fotki Frantic, mam nadzieje, ze pochwali sie jak lezy Skin Food na jej buzce.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-30, 19:29   #2527
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

a już ok. miesiąca używam często tu wspominanego gosha xceptional wear w odcieniu porcelain 11 i podoba mi sie i kolor i efekt krycia i ogólnego wyglądu na skórze.
Polecam obczaić w perfumerii.

Daria, tobie jego kolor wydaje się pomarańczowy,a mi właśnie chłodny- tz. nie różowy, ale właśnie neutralny ze wskazaniem na chłodny. Tak to już jest ze na każdej skórze podkłady wyglądają inaczej...
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-30, 19:43   #2528
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Dziewczyny, gdyby ktoras z was wyczytala gdzies info, czy baza spf 50 DiorSnow jest fotostabilna - bardzo prosze, dajcie znac bede straszliwie wdzieczna. Bo jesli nie jest to wole juz baze MAC, ktora przynajmniej moge w kazdej chwili podejsc i kupic
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-30, 19:51   #2529
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
a już ok. miesiąca używam często tu wspominanego gosha xceptional wear w odcieniu porcelain 11 i podoba mi sie i kolor i efekt krycia i ogólnego wyglądu na skórze.
Polecam obczaić w perfumerii.

Daria, tobie jego kolor wydaje się pomarańczowy,a mi właśnie chłodny- tz. nie różowy, ale właśnie neutralny ze wskazaniem na chłodny. Tak to już jest ze na każdej skórze podkłady wyglądają inaczej...
O to, to! Jak trochę ochłonęłam po jego zakupie to widzę, że jest dla mnie zbyt chłodny, wyglądam w nim na chorą dlatego odstawiłam to do mieszkania koleżanek, gdzie sypiam raz na tydzień/dwa. Już wolę nieco za ciemny, ale żółty podkład
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-30, 20:01   #2530
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość
też mi się dosyć długo neutralny wydawał, dopóki nie porównałam go z adaptacyjnym Oriflame, wyszedł zdecydowanie chłodniej
a ja pokusiłabym się o opinię, że większość z ocieni revlona Colorstaya jest chłodna - w lecie trochę się ich naoglądałam próbowałam dobrać sobie, coś ciemniejszego, na opalona buzię (ciemniejszego, to znaczy trzeci od początku ) i jednak dla mnie był za chłodny... inna rzecz, że doszłam do tego po zużyciu całej buteleczki

Dewjani - niestety na podstawie zdjęć trudno określić odcień, tym bardziej że trzeba też zwrócić uwagę na odcień skóry na szyi przy dobieraniu podkładu - bo często przez porównanie właśnie twarzy i szyi uzyskujemy sztuczny efekt... ale ja odnoszę wrażenie, że masz raczej chłodny odcień - ale sugestia Cmoksi z próbkami jest idealna, przecież trzeba porównać w dobrym świetle, zobaczyć jak podkład wygląda z pudrem, jak po kilku godzinach....
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-30, 20:10   #2531
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: jasna twarz ale chcę jasniejsza;p

prosze
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-30, 21:04   #2532
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Dziewczyny, gdyby ktoras z was wyczytala gdzies info, czy baza spf 50 DiorSnow jest fotostabilna - bardzo prosze, dajcie znac bede straszliwie wdzieczna. Bo jesli nie jest to wole juz baze MAC, ktora przynajmniej moge w kazdej chwili podejsc i kupic
a skąd jesteś? bo w Warszawie jej nie ma
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-30, 21:19   #2533
Dewjani
Zadomowienie
 
Avatar Dewjani
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Varsovia Optima Maxima
Wiadomości: 1 288
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
Dewjani - niestety na podstawie zdjęć trudno określić odcień, tym bardziej że trzeba też zwrócić uwagę na odcień skóry na szyi przy dobieraniu podkładu - bo często przez porównanie właśnie twarzy i szyi uzyskujemy sztuczny efekt... ale ja odnoszę wrażenie, że masz raczej chłodny odcień - ale sugestia Cmoksi z próbkami jest idealna, przecież trzeba porównać w dobrym świetle, zobaczyć jak podkład wygląda z pudrem, jak po kilku godzinach....
oj tak, wszystkie macie rację już jutro wycwanię te próbki mam nadzieję, że chociaż jeden z nich będzie dla mnie odpowiedni...
__________________
Mój awatar jest chroniony prawem autorskim. Zabrania się go kopiować i/lub rozpowszechniać.


Dewjani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-30, 21:19   #2534
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość
a skąd jesteś? bo w Warszawie jej nie ma
Z Krakowa. Kupowalam ja przed swietami Bozego Narodzenia Gdyby nie smutny fakt nie posiadania konta bankowego (musze to w koncu zalatwic) zaproponowalabym pomoc w nabyciu. Moze doradzicie jakas karte, ktora da sie obslugiwac PayPal dla studentki? Tyle, ze ta baza MAC nie jest fotostabilna
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-30, 23:13   #2535
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

zaszalałam i kupiłam podkład Mary Kay mocno kryjący odcień 104 - jeśli dobrze wydedukowałam, jest to najjaśniejszy w różowym odcieniu. Wahałam się czy nie wziąć średnio kryjącego, ale jeśli ten okaże się za ciemny to go wymieszam z bazą i od razu stanie się nieco mniej kryjący, nie wiem czy średni po takiej mieszance nie przestałby kryć, a ja odstawiłam tabletki i już mi to skóra wypomina, więc przyda mi sie krycie
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-31, 09:31   #2536
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość
zaszalałam i kupiłam podkład Mary Kay mocno kryjący odcień 104 - jeśli dobrze wydedukowałam, jest to najjaśniejszy w różowym odcieniu. Wahałam się czy nie wziąć średnio kryjącego, ale jeśli ten okaże się za ciemny to go wymieszam z bazą i od razu stanie się nieco mniej kryjący, nie wiem czy średni po takiej mieszance nie przestałby kryć, a ja odstawiłam tabletki i już mi to skóra wypomina, więc przyda mi sie krycie
Przypuszczam że tak jak moja 100 będzie trochę za ciemny W sumie odzwyczaiłam się od takich matujących podkładów, dlatego po pierwszym nałożeniu mojego średniokryjącego wybałuszyłam oczy na ten płaski mat Z tego co wiem mocno i średnio mają takie samo krycie, mocno jest do suchej skóry, a średnio do mieszanej
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-31, 10:53   #2537
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Przypuszczam że tak jak moja 100 będzie trochę za ciemny W sumie odzwyczaiłam się od takich matujących podkładów, dlatego po pierwszym nałożeniu mojego średniokryjącego wybałuszyłam oczy na ten płaski mat Z tego co wiem mocno i średnio mają takie samo krycie, mocno jest do suchej skóry, a średnio do mieszanej
to tym lepiej, bo moja skóra zaczyna się domagać nawilżania i to baardzo
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-31, 11:10   #2538
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Przypuszczam że tak jak moja 100 będzie trochę za ciemny W sumie odzwyczaiłam się od takich matujących podkładów, dlatego po pierwszym nałożeniu mojego średniokryjącego wybałuszyłam oczy na ten płaski mat Z tego co wiem mocno i średnio mają takie samo krycie, mocno jest do suchej skóry, a średnio do mieszanej
Niekoniecznie
Z tego co pamiętam, to na forum kilka osób potwierdzało, że odcienie wersji Medium są ciemniejsze niż Full, więc może okazać się wystarczająco jasny
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-31, 11:15   #2539
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Jelonek Pokaż wiadomość
Niekoniecznie
Z tego co pamiętam, to na forum kilka osób potwierdzało, że odcienie wersji Medium są ciemniejsze niż Full, więc może okazać się wystarczająco jasny
Czemu ja tego nie wiedziałam wcześniej jeśli Cmoksia stwierdzi że jasny, to pewnie za jakiś czas dobiorę fulla.

Agnieszka-uzalezniona-od-podkładów-i-korektorów
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-31, 11:20   #2540
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Czemu ja tego nie wiedziałam wcześniej jeśli Cmoksia stwierdzi że jasny, to pewnie za jakiś czas dobiorę fulla.

Agnieszka-uzalezniona-od-podkładów-i-korektorów
No coś Ty
Coś nowego Ci z jasnych korektorów przybyło może?
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-31, 11:22   #2541
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Ale ja nie będę miala porownania z medium, więc nie będę umiała powiedzieć czy full jest jaśniejszy czy ciemniejszy. No nic, zobaczymy jak to będzie, napewno napiszę
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-31, 11:29   #2542
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Rayne Pokaż wiadomość
No coś Ty
Coś nowego Ci z jasnych korektorów przybyło może?
Tu akurat ostatni zakup z września - HR nr 1 i Dermacol w słoiczku ale podkłady

Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość
Ale ja nie będę miala porownania z medium, więc nie będę umiała powiedzieć czy full jest jaśniejszy czy ciemniejszy. No nic, zobaczymy jak to będzie, napewno napiszę
Cmoksiu, wystarczy mi jeśli powiesz że idealnie pasuje do Twojej skóry wtedy uznam że rzeczywiście są jaśniejsze
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-31, 11:51   #2543
mamla88
Raczkowanie
 
Avatar mamla88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 42
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
O to, to! Jak trochę ochłonęłam po jego zakupie to widzę, że jest dla mnie zbyt chłodny, wyglądam w nim na chorą dlatego odstawiłam to do mieszkania koleżanek, gdzie sypiam raz na tydzień/dwa. Już wolę nieco za ciemny, ale żółty podkład
Zbyt chłodny? To znaczy jaki?

Szukam jasnego podkładu, ale takiego, żeby nie wpadał w róż i mam z tym problem.
mamla88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-31, 11:55   #2544
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez mamla88 Pokaż wiadomość
Zbyt chłodny? To znaczy jaki?

Szukam jasnego podkładu, ale takiego, żeby nie wpadał w róż i mam z tym problem.
Nie wiem jak mam to sprecyzować najlepiej przetestuj. Ja mam skórę b. jasną, ale żółtą i tylko w takich mi dobrze. W innych wyglądam na wyblakłą, zmęczoną, chorą.
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-31, 11:58   #2545
mamla88
Raczkowanie
 
Avatar mamla88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 42
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Nie wiem jak mam to sprecyzować najlepiej przetestuj. Ja mam skórę b. jasną, ale żółtą i tylko w takich mi dobrze. W innych wyglądam na wyblakłą, zmęczoną, chorą.
A wpada w róż czy nie?
mamla88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-31, 12:05   #2546
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez mamla88 Pokaż wiadomość
A wpada w róż czy nie?
A proponuję uważną lekturę

Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość
Jeszcze możesz zerknąć np na Gosha X-Ceptional Wear w kolorze Porcelain, on z tego co pamiętam odpowiadał osobom z żółtawym odcieniem skóry. Mi się wydaje po prostu pomarańczowy, ale on tak wygląda na mojej różowo-białej ręce
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-31, 12:28   #2547
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Tu akurat ostatni zakup z września - HR nr 1 i Dermacol w słoiczku ale podkłady
Jak dobrze, że mnie prawie wszystko uczula, podrażnia, zapycha bądź przyciemnia Przynajmniej ten nałóg mi nie grozi.
Ten HR to tak pod oczy głównie?
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-31, 12:46   #2548
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Rayne Pokaż wiadomość
Jak dobrze, że mnie prawie wszystko uczula, podrażnia, zapycha bądź przyciemnia Przynajmniej ten nałóg mi nie grozi.
Ten HR to tak pod oczy głównie?
Pewnie mnie zaczniesz bić, ale... Helenka nr 1 na pewno Cię nie przyciemni jest cudownie jasna, ja ją kładę pod oczy i wzdłuż nosa głównie, na prześwitujące spod podkładu blizny raczej Dermacol choć wczoraj zrobił mi się wyprysk na linii brwi i całkiem przyjemnie wyrównała kolor
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-31, 13:07   #2549
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Czemu ja tego nie wiedziałam wcześniej jeśli Cmoksia stwierdzi że jasny, to pewnie za jakiś czas dobiorę fulla.

Agnieszka-uzalezniona-od-podkładów-i-korektorów
A widzisz trzeba było pytać
Moja koleżanka używała M. i F. i twierdzi, że zdecydowanie full wypada jaśniej. Jak zdam ostatni egzamin (tzn. hmm, może inaczej, jak go po prostu napiszę ), to wypróbuję 104 u niej i zdam relację co do stopnia jasności, bo jestem tak blada jak cmoksia chyba, ale żółto-neutralna jeśli istnieje takie połączenie
Także za jakieś 1,5 tygodnia można się spodziewać mojej relacji

Ps. Dla mnie 01 HR Magic jest idealnie jasny, uwielbiam go pod oczy i wcale mnie nie rozjaśnia
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-31, 13:14   #2550
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Jelonek Pokaż wiadomość
Ps. Dla mnie 01 HR Magic jest idealnie jasny, uwielbiam go pod oczy i wcale mnie nie rozjaśnia
Ja nim "oswajam" za ciemne podkłady - jeśli skórę pod oczami, wzdłuż nosa i na brodzie będę mieć jaśniejszą od pozostałej części pokrytej np. Givenchy SkinTonic to wtedy ten ciemniejszy podkład lepiej wygląda niż miałabym mieć jednolicie ciemną takie niby modelowanie
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:22.