kosmetyki Clinique - wasze opinie - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-17, 22:33   #151
dianad
Raczkowanie
 
Avatar dianad
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 48
GG do dianad
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

asik123456789 dziękuję za wyczerpującą odpowiedź , wybiorę się do salonu Cliniqua i zobaczę co mi ciekawego powiedzą
dianad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 23:40   #152
Damayanti
DAMAYANTI TROLLING INC.
 
Avatar Damayanti
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 3 397
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

dziewczyny,pomóżcie mi dobrać kosmetyki.zrobiłam analizę na ich stronie i wyszła 3 ale opis pod koniec nie do końca opisuje moją cerę.
wydaje mi się że jest mieszana w stronę tłustej.
problemem są wągry na nosie(właściwie są wszędzie ale na nosie te czarne kropki są najabrdziej widoczne),rozszerzone pory, pryszcze na policzkach(bardziej po zewn. stronie) i na brodzie.czoło czyściutkie(odpukać w niemalowane).nie wiem czy moją cerę można już określić jako trądzikową ale tak średnio raz na tydzień pojawia się pojedyncza bądź podwójna niespodzianka.nie wiem też czy nie jest to spowodowane moją ingerencją(coś wycisnę,rozbabrze się i krostka gotowa).
będę bardzo wdzięczna za pomoc.

Edytowane przez Damayanti
Czas edycji: 2009-02-17 o 23:43
Damayanti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 09:06   #153
kilianna
Zakorzenienie
 
Avatar kilianna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 023
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez Damayanti Pokaż wiadomość
dziewczyny,pomóżcie mi dobrać kosmetyki.zrobiłam analizę na ich stronie i wyszła 3 ale opis pod koniec nie do końca opisuje moją cerę.
wydaje mi się że jest mieszana w stronę tłustej.
problemem są wągry na nosie(właściwie są wszędzie ale na nosie te czarne kropki są najabrdziej widoczne),rozszerzone pory, pryszcze na policzkach(bardziej po zewn. stronie) i na brodzie.czoło czyściutkie(odpukać w niemalowane).nie wiem czy moją cerę można już określić jako trądzikową ale tak średnio raz na tydzień pojawia się pojedyncza bądź podwójna niespodzianka.nie wiem też czy nie jest to spowodowane moją ingerencją(coś wycisnę,rozbabrze się i krostka gotowa).
będę bardzo wdzięczna za pomoc.
a masz jakieś suche partie? Ja mam tłustą na nosie i czole, tam najczęściej coś wyskakuje. Policzki natomiast bardzo suche. Mam 2 i sprawuje się świetnie, nie przesusza
kilianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 09:43   #154
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Musisz jeszcze napisac:

1) sklonnosci do podraznien
2) Czy masz sklonnosci do naczynek, zaczerwienienia
3) Jaki masz kolor skory(bardzo jasna, jasna, normalna itp.) I czy jak sie opalasz to dochodzi do poparzenia?
4) czy skora jest miejscami sucha? Np. pod oczami, na czole?
Ogolnie z opisu trudno pomoc bo wiemy tylko o tym ze masz sklonnosc do niespodzianek
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 10:41   #155
Damayanti
DAMAYANTI TROLLING INC.
 
Avatar Damayanti
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 3 397
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
Musisz jeszcze napisac:

1) sklonnosci do podraznien
2) Czy masz sklonnosci do naczynek, zaczerwienienia
3) Jaki masz kolor skory(bardzo jasna, jasna, normalna itp.) I czy jak sie opalasz to dochodzi do poparzenia?
4) czy skora jest miejscami sucha? Np. pod oczami, na czole?
Ogolnie z opisu trudno pomoc bo wiemy tylko o tym ze masz sklonnosc do niespodzianek
nie mam skłonności do podrażnień i do naczynek.kolor skóry raczej ciemny niż jasny,opalam się na brązowo.jeśli przesadzę ze słońcem to jakieś tam zaczerwienienia i pieczenie jest :P
nie mam chyba partii suchych,na pewno na nosie i na brodzie jest tłusta.a na policzkach chyba normalna.
Damayanti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 11:24   #156
kilianna
Zakorzenienie
 
Avatar kilianna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 023
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez Damayanti Pokaż wiadomość
nie mam skłonności do podrażnień i do naczynek.kolor skóry raczej ciemny niż jasny,opalam się na brązowo.jeśli przesadzę ze słońcem to jakieś tam zaczerwienienia i pieczenie jest :P
nie mam chyba partii suchych,na pewno na nosie i na brodzie jest tłusta.a na policzkach chyba normalna.
chyba bym wzięła 3 na Twoim miejscu. Ja mam sklonność do podrażnien i 2 ma mnie nie podrażnia, także może dla CIebie będzie to za słabe. Kiedy kupowałam pierwszy raz swojego Clinique, poszłam do Douglasa i mi tam konsultantka zadawała pytania odnośnie cery, następnie doradziła tą 2. I był to dobry wybór.
kilianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 13:59   #157
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Ja mam 2 chociaz mam naczynka i troche sie obawialam bo 2 jest mocna-mimo wszystko. Pani w salonie Clinique mowila ze jesli zalezy mi na pozbyciu sie niedoskonalosci to powinnam uzywas serii anti blemish. Jest ona jednak drozsza i wtedy nie mialam tyle kasy przy sobie wiec kupilam ta 2. Chyba to byl dobry wybor. Ostatnio dostalam pol butelki toniku 3 i podraznil mi naczynka wiec musialam szybko odstawic. Mysle ze dla Ciebie 3 bedzie dobra bo wg mnie nie byla strasznie mocna, ale dla moich naczynek byla niebezpieczna. Ja mam cere naczynkowa i wrazliwa mimo za mam niedoskonalosci. Ja polecam 3. Wg mnie bedzie idealna.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-18, 14:26   #158
Damayanti
DAMAYANTI TROLLING INC.
 
Avatar Damayanti
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 3 397
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

na ich stronie po zrobieniu analizy właśnie wyszła 3 z tej serii anti-blemish.byłam u siebie w douglasie ale niestety nie było.może w sephorze znajdę.
Damayanti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 15:42   #159
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

O ile sie nie myle seria anti blemish-caly zestaw-kosztuje 180 zl podczas gdy zestaw 3 krokow 100zl. Nie wiem jak anit blemish ale te 3 kroki mialy dosc male pojemnosci-na okolo miesiac uzywania. Teraz widze na str. clinique ze maja wieksze pojemnosci
http://www.clinique.com/templates/pr...kincare-_-Acne
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 16:38   #160
Damayanti
DAMAYANTI TROLLING INC.
 
Avatar Damayanti
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 3 397
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

o,czyli anti-blemish a 3 kroki to nie to samo?
myślałam że anti-blemish jest "rodzajem" 3 kroków
Damayanti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 18:33   #161
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

W sumie to jest cos innego, ale uzywa sie tak samo jak 3 krokow. Jest mydlo tonik i krem. Mi w tescie wszyslo ze mam typ 2 ale powinnam uzywac do oczyszczania anti blemish zamiast 3 krokow a pozostale kosmetyki dobierac do typu 2. Pani w salonie namawiala mnie do tej seri bo ona leczy a nie podraznia.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-18, 18:38   #162
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
Ja mam 2 chociaz mam naczynka i troche sie obawialam bo 2 jest mocna-mimo wszystko. Pani w salonie Clinique mowila ze jesli zalezy mi na pozbyciu sie niedoskonalosci to powinnam uzywas serii anti blemish. Jest ona jednak drozsza i wtedy nie mialam tyle kasy przy sobie wiec kupilam ta 2. Chyba to byl dobry wybor. Ostatnio dostalam pol butelki toniku 3 i podraznil mi naczynka wiec musialam szybko odstawic. Mysle ze dla Ciebie 3 bedzie dobra bo wg mnie nie byla strasznie mocna, ale dla moich naczynek byla niebezpieczna. Ja mam cere naczynkowa i wrazliwa mimo za mam niedoskonalosci. Ja polecam 3. Wg mnie bedzie idealna.
a może dlatego, że toniki z 3 kroków maja alkohol w składzie, ktorego naczynka nie tolerują? te panie w browarze czasem ciemnote wciskają, doznałam tego
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 23:24   #163
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Nie...panie w browarze dobrze mi wybraly tylko ja dostalam polowe butelki toniku 3 i zaczelam uzywac-wbrew wskazaniom
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 23:33   #164
Damayanti
DAMAYANTI TROLLING INC.
 
Avatar Damayanti
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 3 397
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

a czy tę serię anti-blemish stosuje się tylko do momentu wyleczenia wyprysków i potem przeskakujesz na coś innego czy przeznaczona jest do ciągłej pielęgnacji?
Damayanti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-19, 09:02   #165
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Wiesz co, nawet nie wiem. Wydaje mi sie, ze to jest dowolne. Jesli ciagle ma sie wypryski-a co za tym idzie seria nie dziala to oczywiscie mozna stosowac ciagle bo to jest seria pielegnacyjna dla osob ktorych problemem sa wypryski i niedoskonalosci. Ale jesli seria pomoze i juz nie ma sie wypryskow to trzeba znalezl cos innego bo po co stosowac ten zestaw na problem, ktorego juz sie nie ma?
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 15:49   #166
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Bylam wczoraj w salonie Clinique po tonik Anti blemish (89zl). Mam typ 2 ale ostatnio pokusilam sie i uzywalam 3 i moje naczynka wygladaja fatalnie jeszcze raz musze pochwalic obsluge w salonie clinique. Pani powiedziala mi, ze tonik anti blemish ma sile zluszczania 4 a lagodnosc 1. Idealnie Ponadto poleciala inne kosmetyki.Dostalam firmowo zapakowane probki-gratisy zielonej bazy redness solutions, kremu superdefense i miniaturki calej serii anti blemish. Ponadto dowiedzialam sie ze gdybym przyszla z tonikiem i paragonem i powiedziala ze podraznil mi naczynka to wymieniliby mi go na inny nawet gdyby bylo spore zuzycie Polecam ten salon- w poznaniu
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 15:54   #167
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

nie lubie kosmetykow tej firmy - mialam zestaw 3 krokow, wygladalam po nich masakrycznie, krem pod oczy nic nie robil
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 17:09   #168
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

A ja wlasnie bardzo je lubie 3 kroki podobno tak dzialaja ze najpierw powoduja wysyp niedoskonalosci-skora sie wtedy oczyszcza a pozniej nastepuje poprawa. Moze mialas zle dobrane? Mi co prawda nie usunely niedoskonalosci ale bardzo lubie je za to ze skora nabiera ladniejszego, zdrowszego kolorytu. Ten tonik fajnie zluszcza. Krem pod oczy mialam-all about eyes rich. Ja osobiscie go lubie. Moze faktycznie cudow nie robi ale tego nie oczekiwalam. Mi wystarczy to ze dobrze nawilza, ma fajna konsystencje i dobrze wspolgra z korektorem.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 17:14   #169
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
A ja wlasnie bardzo je lubie 3 kroki podobno tak dzialaja ze najpierw powoduja wysyp niedoskonalosci-skora sie wtedy oczyszcza a pozniej nastepuje poprawa. Moze mialas zle dobrane? Mi co prawda nie usunely niedoskonalosci ale bardzo lubie je za to ze skora nabiera ladniejszego, zdrowszego kolorytu. Ten tonik fajnie zluszcza. Krem pod oczy mialam-all about eyes rich. Ja osobiscie go lubie. Moze faktycznie cudow nie robi ale tego nie oczekiwalam. Mi wystarczy to ze dobrze nawilza, ma fajna konsystencje i dobrze wspolgra z korektorem.
ja ten krem lubię, wogóle pielęgnację clinique bardzo lubię

ten pod oczy nie robi nicpoza nawilżaniem, ale jak ktoś potrzebuje czegoś silniejszego to by trzeba repairwear
ja kończe repairwear na noc mimo, że mam 23 lata, ale bardzo napiał i wygładził skórę, teraz chciałabym superdefence oraz ten rides

Asiua krem tournaround miałaś?
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-27, 18:21   #170
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Turnaround mialam ale tylko serum i maske. Serum uzywam od okolo 1,5miesiaca ale ciezko jest mi powiedziec czy dziala bo uzywalam jeszcze 3 krokow i maski-wszystko w tym samym czasie wiec tak naprawde nie wiem co dzialalo. Ale wszystko razem dziala bardzo fajnie. Rozjasnilo cere, dodalo swiezosci ogolnie poprawilo koloryt. Mam wrazenie ze zaskorniki sa tez mniej widoczne.

Superdefence teraz bede testowala-mam do typu 2.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 20:06   #171
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
Turnaround mialam ale tylko serum i maske. Serum uzywam od okolo 1,5miesiaca ale ciezko jest mi powiedziec czy dziala bo uzywalam jeszcze 3 krokow i maski-wszystko w tym samym czasie wiec tak naprawde nie wiem co dzialalo. Ale wszystko razem dziala bardzo fajnie. Rozjasnilo cere, dodalo swiezosci ogolnie poprawilo koloryt. Mam wrazenie ze zaskorniki sa tez mniej widoczne.

Superdefence teraz bede testowala-mam do typu 2.
hmm chyba sie przejde do twgo browarku po kremikjak oiszesz że te panie są świetne
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 12:49   #172
swirrruska
Rozeznanie
 
Avatar swirrruska
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 670
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Dziewczyny, uzywala ktoras z was moze tego specyfiku?? Comfort on Call??
I mam prosbe niedlugo ide kupic sobie dwa kremiki i tutaj mam pytanie ( mam 21 lat )

Jeden chcialabym super nawilzajacy na noc ?? jaki ??
I drugi lzejszy , ale tez dobrze nawilzajacy na dzien ??? jaki ?? DDML czy moze Surge?? Czy polecicie cos innego?
Czekam na odpowiedz bo sama nie umiem sie zdecydowac
swirrruska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 13:08   #173
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez swirrruska Pokaż wiadomość
Dziewczyny, uzywala ktoras z was moze tego specyfiku?? Comfort on Call??
I mam prosbe niedlugo ide kupic sobie dwa kremiki i tutaj mam pytanie ( mam 21 lat )

Jeden chcialabym super nawilzajacy na noc ?? jaki ??
I drugi lzejszy , ale tez dobrze nawilzajacy na dzien ??? jaki ?? DDML czy moze Surge?? Czy polecicie cos innego?
Czekam na odpowiedz bo sama nie umiem sie zdecydowac
DDML wclae nie jest super nawilżaący, jamam cerę mieszaną a on mnie wysuszył

comfort call jest bardzo treściway a'la masełko

nie testowałam bo pewnieby mnie zapchał
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 13:26   #174
Dog-Rose
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kisiajowo :)
Wiadomości: 999
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
DDML wclae nie jest super nawilżaący, jamam cerę mieszaną a on mnie wysuszył
Moze to dlatego ze do cery mieszanej jest pzreznaczony DDMG, a Ty uzylas DDML?
Dog-Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 13:51   #175
kilianna
Zakorzenienie
 
Avatar kilianna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 023
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
Turnaround mialam ale tylko serum i maske. Serum uzywam od okolo 1,5miesiaca ale ciezko jest mi powiedziec czy dziala bo uzywalam jeszcze 3 krokow i maski-wszystko w tym samym czasie wiec tak naprawde nie wiem co dzialalo. Ale wszystko razem dziala bardzo fajnie. Rozjasnilo cere, dodalo swiezosci ogolnie poprawilo koloryt. Mam wrazenie ze zaskorniki sa tez mniej widoczne.

Superdefence teraz bede testowala-mam do typu 2.
też go miałam, a właściwie mam nadal, do typu 1, a później kupiłam do 2 i niestety nie zrobił na mnie wrażenia
kilianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 13:51   #176
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez Dog-Rose Pokaż wiadomość
Moze to dlatego ze do cery mieszanej jest pzreznaczony DDMG, a Ty uzylas DDML?
tylkoże sucą mam na czole i własnie to czoło było suche na wiór
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 18:21   #177
polcia26
Raczkowanie
 
Avatar polcia26
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mój własny kawałek nieba :)
Wiadomości: 236
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez swirrruska Pokaż wiadomość
Dziewczyny, uzywala ktoras z was moze tego specyfiku?? Comfort on Call??
I mam prosbe niedlugo ide kupic sobie dwa kremiki i tutaj mam pytanie ( mam 21 lat )

Jeden chcialabym super nawilzajacy na noc ?? jaki ??
I drugi lzejszy , ale tez dobrze nawilzajacy na dzien ??? jaki ?? DDML czy moze Surge?? Czy polecicie cos innego?
Czekam na odpowiedz bo sama nie umiem sie zdecydowac

Ja używałam Comfort on Call jest rewelacyjny!! Konsystencja masła, skóra się po nim nie świeci ... mmm uwielbiałam go na buźce Szkoda że miałam tylko próbkę, mam pełne opakowanie repairwear i sądzę że jest ciut gorszy....
polcia26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 23:20   #178
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez swirrruska Pokaż wiadomość
Dziewczyny, uzywala ktoras z was moze tego specyfiku?? Comfort on Call??
I mam prosbe niedlugo ide kupic sobie dwa kremiki i tutaj mam pytanie ( mam 21 lat )

Jeden chcialabym super nawilzajacy na noc ?? jaki ??
I drugi lzejszy , ale tez dobrze nawilzajacy na dzien ??? jaki ?? DDML czy moze Surge?? Czy polecicie cos innego?
Czekam na odpowiedz bo sama nie umiem sie zdecydowac
A jaka masz cere? DDML nie jest kremem nawilzajacym. To jest jeden z 3 krokow i stosuje sie go razem z calym systemem a na to jeszcze krem nawilzajacy. DDML jest tylko emulsja. Bez kremu sie nie obedzie. Ja narazie jestem bardzo zadowolona z superdefence do typu 2- dobrze nawilza. On jest bardzo dobry na dzien bo ma filtry. Jak masz problemy z naczynkami to moge polecic jeszcze Redness Solutions. Tez jest super na dzien.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 10:16   #179
fi
Zadomowienie
 
Avatar fi
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 731
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Jak na noc to Surge Mousture powinien być ok, on jest do wszystkich typów. DDML czy DDMG nie uzywa się jako kremów nawilżających tylko 3, kończący krok z 3 kroków, ma przywrócić równowagę skórze po potraktowaniu jej tonikiem z alko na to dopiero nakłada się odpowiedni krem.
fi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-14, 19:33   #180
Kaska86
Zadomowienie
 
Avatar Kaska86
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 1 511
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Czy któraś z Was używa pudru True Bronze Shimmering Tones Bronzing Powder I gdzie go można dostać bo w Sephorze nie spotkałam.
__________________
My nails my hair my diamond rings,
Shining with all my fancy things,
My crib my car my clothes my jewels,
Why you mad? Cause I came up and I ain't changed.
Kaska86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:00.