egzamin praktyczny z kosmetologii - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-02, 17:11   #1801
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez izunia233 Pokaż wiadomość
Częste peelingi i wcieranie balsamów, zawierających dużą ilość substancji łagodzących i nawilżających. Powinny mieć w swym składzie przede wszystkim alantoinę i pantenol, ale też wyciągi roślinne o działaniu kojącym: z aloesu, kasztanowca, nagietka czy rumianku.
Gdy włos już wrósł, guzki powinnaś smarować środkami przeciwzapalnymi i przeciwbólowymi (dość duży ich wybór znajdziesz w aptekach bez recepty).
dzieki
A na zmiany ropne takie np w bikini po depilacji?Tak samo?
Bo az krostki ropne mi wyskoczyly i boli i jest czerwone po depilacji jednorazowa maszynka.
Problem tego zapalenia na szczescie nie pojawia sie u mnie tylko na nogach,albo na pachach po depilacji kremem.
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 17:27   #1802
izunia233
Zadomowienie
 
Avatar izunia233
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 1 475
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
dzieki
A na zmiany ropne takie np w bikini po depilacji?Tak samo?
Bo az krostki ropne mi wyskoczyly i boli i jest czerwone po depilacji jednorazowa maszynka.
Problem tego zapalenia na szczescie nie pojawia sie u mnie tylko na nogach,albo na pachach po depilacji kremem.
Musisz wiedzieć, że zapalenie mieszków włosowych wywołane jest przez bakterie gram-ujemne lub gronkowce. Jeżeli jest zapalenie tylko powierzchowne to występuje drobny pęcherzyk. Natomiast gdy zapaleniu ulega cały meszek włosowy wówczas występują krostki podchodzące ropą.Nie wyciskaj ich bo będziesz miała brzydkie blizny Przemywaj płynami odkażającymi i przeciwzapalnymi. Jak możesz to daj skórze troszeczkę odpocząć i nie depiluj jej w żaden sposób. Jeżeli nie przejdzie Ci to niestety ale musisz wybrać się do dermatologa bo mieszek zaczynie twardnieć i trudno będzie go wyleczyć i niestety mogą powstać blizny Dermatolog przepisze Ci jakąś maść z antybiotykiem i powinno pomóc
izunia233 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 17:31   #1803
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez izunia233 Pokaż wiadomość
Musisz wiedzieć, że zapalenie mieszków włosowych wywołane jest przez bakterie gram-ujemne lub gronkowce. Jeżeli jest zapalenie tylko powierzchowne to występuje drobny pęcherzyk. Natomiast gdy zapaleniu ulega cały meszek włosowy wówczas występują krostki podchodzące ropą.Nie wyciskaj ich bo będziesz miała brzydkie blizny Przemywaj płynami odkażającymi i przeciwzapalnymi. Jak możesz to daj skórze troszeczkę odpocząć i nie depiluj jej w żaden sposób. Jeżeli nie przejdzie Ci to niestety ale musisz wybrać się do dermatologa bo mieszek zaczynie twardnieć i trudno będzie go wyleczyć i niestety mogą powstać blizny Dermatolog przepisze Ci jakąś maść z antybiotykiem i powinno pomóc
Ale powiedz czemu mi sie to pojawia jak dbam o higiene-jednorazowa maszynka i umyte te miejsce przed depilacja.
(mielismy to na dermatologii i to ponoc jest od zakazenia i bakterii wlasnie a ja o to dbam..)Pani Dermatolog mowila by maszynki przecierac spirytusem i nie stosowac wielokrotnie i nie trzymac w lazience(goraco i wilgotno)
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 17:49   #1804
laura55
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 23
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Dziewczyny macie może pytania z testów z 2006 r.??albo pytania ze stycznia 2010r? jak tak prosiłabym o wysłanie,mój meil: judyta6@poczta.fm
laura55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 17:50   #1805
izunia233
Zadomowienie
 
Avatar izunia233
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 1 475
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
Ale powiedz czemu mi sie to pojawia jak dbam o higiene-jednorazowa maszynka i umyte te miejsce przed depilacja.
(mielismy to na dermatologii i to ponoc jest od zakazenia i bakterii wlasnie a ja o to dbam..)Pani Dermatolog mowila by maszynki przecierac spirytusem i nie stosowac wielokrotnie i nie trzymac w lazience(goraco i wilgotno)
Zapalenie to najczęściej występuje u mężczyzn ( często widzimy na twarzy). Z tego co wiem to u każdego człowieka na skórze obecny jest gronkowiec. Podczas golenia podrażniasz naskórek i wówczas dostaje się nieszczęsny pasożyt Pamiętaj też aby nie golić się pod włos, bo wtedy krostki masz murowane.

Może inne dziewczyny wiedzą więcej i wypowiedzą się na ten temat
izunia233 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 18:28   #1806
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez izunia233 Pokaż wiadomość
Zapalenie to najczęściej występuje u mężczyzn ( często widzimy na twarzy). Z tego co wiem to u każdego człowieka na skórze obecny jest gronkowiec. Podczas golenia podrażniasz naskórek i wówczas dostaje się nieszczęsny pasożyt Pamiętaj też aby nie golić się pod włos, bo wtedy krostki masz murowane.

Może inne dziewczyny wiedzą więcej i wypowiedzą się na ten temat
A moze z tym goleniem pod wlosfakt..

Dzieki za rady
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-03, 11:10   #1807
koki1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 80
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez izunia233 Pokaż wiadomość
Zapalenie to najczęściej występuje u mężczyzn ( często widzimy na twarzy). Z tego co wiem to u każdego człowieka na skórze obecny jest gronkowiec. Podczas golenia podrażniasz naskórek i wówczas dostaje się nieszczęsny pasożyt Pamiętaj też aby nie golić się pod włos, bo wtedy krostki masz murowane.

Może inne dziewczyny wiedzą więcej i wypowiedzą się na ten temat

witam jezeli moge cos doradzić to polecam zakup masci lub kremu ochronnego z wit A i E jest bardzo tania ale naprawde pomaga przy zapaleniu okolomieszkowym, powiem ci ze u mnie ten problem wystepuje na ramionach tzn tricepsach i zewn stronie ud jest to czasem uwarunkowane genetycznie,(hormony szaleja na lato) . witaA i E złagodzi stan zapalny i poprawi stan skory a i krostki beda mniej wyczuwalne, zobaczysz sama. buzka
koki1980 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-03, 16:45   #1808
sienia64
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 21
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

hej dziewczyny,
macie moze testy z roku 2006 ? poprosze na maila sienia64@wp.pl chetnie odesle testy z innych lat wlacznie z styczen 2010 pozdrawiam Was goraco
sienia64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-03, 16:54   #1809
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez koki1980 Pokaż wiadomość
witam jezeli moge cos doradzić to polecam zakup masci lub kremu ochronnego z wit A i E jest bardzo tania ale naprawde pomaga przy zapaleniu okolomieszkowym, powiem ci ze u mnie ten problem wystepuje na ramionach tzn tricepsach i zewn stronie ud jest to czasem uwarunkowane genetycznie,(hormony szaleja na lato) . witaA i E złagodzi stan zapalny i poprawi stan skory a i krostki beda mniej wyczuwalne, zobaczysz sama. buzka
dzieki
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-03, 19:45   #1810
inverso
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 340
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Przejrzałam caluśki wątek od początku ... cały dzień mi to zajęło

Ja skończyłam pierwszy rok 2letniego studium kosmetycznego, i drugi przede mną ... Ale edukacja w mojej szkole to porażka, nawet kobietka z którą miałam większość wykładów nie opowiedziała nic nt egzaminów.
Zajęcia miałam co 2 tygodnie - sobota zajęcia w gabinecie kosmetycznym, a niedziela teoria w szkole. Pani w gabinecie dobra była, tytuł mgr kosmetolog, starała się nam przekazać jak najlepiej swoją wiedzę ... ale bardzo mało się nauczyłyśmy - cały czas tylko manicure i masaż twarzy, pod koniec I sem. pokazała oczyszczanie twarzy z maską algową, depilację woskiem, peeling kawitacyjny oraz regulację i hennę brwi & rzęs ... i to byłoby na tyle ... zaszła w ciążę. II sem to była tylko teoria, wszystkie przedmioty już zaliczone, tylko zostawili nam na III sem dietetykę i podstawy przedsiębiorczości oraz ciąg dalszy wykładów kosmetologii, ale więcej czasu mamy spędzać w gabinecie kosmetycznym na zajęciach. Jest problem, bo ta pani z którą miałyśmy salon nas nie weźmie ze względu na dzidziusia, i nie wiadomo co z nami będzie.

Do końca września mamy zaliczyć miesiąc praktyk w gabinecie, ale problem w tym, że gdzie nie pójdę to się tłumaczą że nie biorą na praktyki bo za duża konkurencja rośnie, albo że wolą stażystki ... a jak to było z Waszymi praktykami?


PS. Też przetestuję golić się maszynką z włosem, bo narzekam na te krostki po depilacji
inverso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-04, 09:03   #1811
sienia64
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 21
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

ja mialalm o tyle dobrze ze moja babka od kosmetologii ma swoj salon w szkole (nasza pracownia kosmetyczna to jej salon,wydzierzawia od szkoly ) i po godzinach lekcyjnych normalnie mialysmy praktyki w tym salonie,przychodzily babki na zabiegi musialysmy 100 godzin wyrobic przez caly II semestr. takze spoko...
pozdrawiam
sienia64 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-04, 09:29   #1812
inverso
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 340
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

to fajnie miałaś. zazdroszczę Basi że ma taką świetną organizację od I sem
inverso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-04, 09:48   #1813
Basia8212
Wtajemniczenie
 
Avatar Basia8212
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 643
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez inverso Pokaż wiadomość
to fajnie miałaś. zazdroszczę Basi że ma taką świetną organizację od I sem
czesc.Nie martw się tak bardzo,napewno wszystko sie da rozwiązac,trzeba poprostu chodzic i pytac o praktykę,u mnie nie spotkałam się z czymś takim jak nie przyjęcie z powodu konkurencji,ja byłam u pani,która naprawdę bardzo mi pomogła,moja praktyka wygladała tak jakbym tam miała już staż,i jezeli byś chciała to staz też mozesz sobie załatwic jezeli uczysz się to bierzesz zaświadczenie,że kontynuujesz naukę w tym zawodzie i też dostajesz staz,moja kolezanka tak miała,ja tez już mogłam byc na stazu ale nie mam z kim zostawic 3 letniego synka,a starszy chodzi do zerówki.

ja na swoją szkołę nie narzekam,nie dośc że darmowa to świetnie wyposazona pracownia,bardzo wiele sie nauczyłam,jestem pewna tego co robię,moja pani prowadzaca jest aniołem,wszystko nam starała sie przekazac to co ona umie,wiele jej zawdzięczamy.
teraz gdy mamy egzamin,sama nam pomaga,przygotowuje składniki aktywne,wykaz zabiegów do wszystkich cer,wszystkie cechy kazdej,wykonuemy zabiegi na przypomnienie,w poniedziaek mam szkolenie jeszcze z kolczykowania i miała nam pani przygotowac pytania przypominajace bo to już ostatnie zajęcia na pracowni.
Tak mi smutno bo mam bardzo fajna grupę,panią prowadzaco,szkoda że to już koniec...no i egzamin juz niedługo,ucze sie powtarzam,ale naprawde wiele rzeczy mam w głowie,bo zaliczałysmy wszystko na bieżąco u nas nie było na koniec egzaminów tylko czasem co tydzień trzeba było zaliczyc,ale to jest fajne bo wiele sie człowiek uczy na bieząco.
nie boje sie egzaminu,zyczę powodzenia w powtarzaniu i nauce wszystkim zdającym w czerwcu
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie...
Kosmetologia i wizaż - moje życiowe pasje Blog

Edytowane przez Basia8212
Czas edycji: 2010-06-04 o 10:21
Basia8212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-04, 11:34   #1814
rozowaagus8888
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 224
Talking Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cześć!
UWAGA!!!

Wiadomość do dziewczyn, które zdają w tym roku egzamin z kosmetologi.
Zachęcam do zakupienia sobie książki z testami i projektami oraz rozwiązaniami.
Ja ją sobie kupiłam ostatnio, jest rewelacyjna, i nie droga! Są też pytania z gospodarki.Pokazuje ile rzeczy musze jeszcze sie nauczyć. Nie które pytania są takie, że sama się gubie. Na prawde wam ją polecam. My z dziewczynami z klasy zamówiłyśmy kilkanaście i miałysmy 10% rabatu. Zamówił nam je dyrektor.
Książka jest koloru fioletowo - różowego.
"Testy przygotowujące do egzaminu zawodowego Technik Usług Kosmetycznych z rozwiązaniami"

Wanda Hawryłkiewicz - Anna Piasecka-Buranicz.


Aga
__________________

Konsultantka Oriflame
************************* ********************
Technik Usług Kosmetycznych - czekam na wyniki 28 sierpnia

Edytowane przez rozowaagus8888
Czas edycji: 2010-06-04 o 11:44
rozowaagus8888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-04, 12:27   #1815
dorc 25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 48
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Hej basiu 8212 mam prośbe możesz mi wysłać składniki aktywne,wykaz zabiegów do wszystkich cer,wszystkie cechy .Widze że to posiadasz bardzo bym była wdzieczna za to
podaje maila:

---------- Dopisano o 13:27 ---------- Poprzedni post napisano o 13:25 ----------

musial.e@o2.pl
prosze o wyśłanie jesli możeszpozdrawiam
dorc 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-04, 15:02   #1816
Basia8212
Wtajemniczenie
 
Avatar Basia8212
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 643
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez dorc 25 Pokaż wiadomość
Hej basiu 8212 mam prośbe możesz mi wysłać składniki aktywne,wykaz zabiegów do wszystkich cer,wszystkie cechy .Widze że to posiadasz bardzo bym była wdzieczna za to
podaje maila:

---------- Dopisano o 13:27 ---------- Poprzedni post napisano o 13:25 ----------

musial.e@o2.pl
prosze o wyśłanie jesli możeszpozdrawiam
Jak przepisze sobie do komputera to ci wyślę,dobrze,może wieczorem uda mi się
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie...
Kosmetologia i wizaż - moje życiowe pasje Blog
Basia8212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-04, 15:04   #1817
gsk
Zakorzenienie
 
Avatar gsk
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Beldżja
Wiadomości: 4 203
GG do gsk
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Inverso -U mnie z praktykami było tak: w większości salonów mówili że nie przyjmują, w 3 salonach chcieli żeby im zapłacić (200 i 300zł) ale udało się znaleźć salon z normalnymi, niepłatnymi praktykami na pewno coś znajdziesz


Co do składników aktywnych do cer to pare stron wcześniej któraś podawała
gsk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-04, 15:06   #1818
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
Ja mam co weekend 5,6 h anatomii pod rzad
Po tych 5 godzinach jestem wykonczona(jeszcze to sobota rano..)
Ogolnie w semestrze 30 h i w poprzednim tak samo bylo. Ale w III nie ma juz anatomii(czyli teraz koncze i wazna bedzie ocena z egz)
A mamy ponad 41 zadan do opracowania na egzamin.1 gdzies na polowe A4 lub cala strone




Ja mam nie za ciekawa kobiete u ktorej nie idzie sciagac..a egz z anatomii ustny

Wysle Ci cos..ale pozniej ok?mam mnostwo nauuki.
W sobote egz z psychologii,koło z fizykoterapii,dermatologi i i tej glupiej anatomii.

ustny z anatomii? no to trzymam kciuki...ja na szczęście miałam pisemny. I pisemny mnie czeka z dermatologii. A jutro mam z chemii i z Higieny-ustny I tez zaczynam od 8 rano, czyli wstaje przed 6:/

Ty na II semestrze już. Ja na I i od razu miałam 60h anatomii, ale na II już nie mam

A jak tam fizykoterapia? ciężka?
lecę się uczyć :/

Trzymajmy kciuki za siebie

Edytowane przez ellish
Czas edycji: 2010-06-04 o 18:30
ellish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-04, 15:53   #1819
inverso
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 340
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

mam nadzieję że coś znajdę, chciałabym dużo wszystkiego się nauczyć, zarówno zabiegów na twarz jak i na ciało ... od poniedziałku znowu zacznę biegać po salonach.

przeglądając wątek, nie wpadły mi w oko żadne testy z 2008 ... czy znajdzie się dobra duszyczka, co mogłaby mi przesłać?

beata_cyb88@o2.pl

z góry dziękuję
inverso jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-04, 15:55   #1820
izunia233
Zadomowienie
 
Avatar izunia233
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 1 475
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez Basia8212 Pokaż wiadomość
Jak przepisze sobie do komputera to ci wyślę,dobrze,może wieczorem uda mi się
Basiu jak nie stanowi to problemu to ja też poproszę o te notatki bo są CENNE e-mail: iza.szewczyk1@wp.pl
izunia233 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-04, 18:27   #1821
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez Basia8212 Pokaż wiadomość
Jak przepisze sobie do komputera to ci wyślę,dobrze,może wieczorem uda mi się
tez mogę prosic?
elliah@op.pl
ellish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-04, 19:27   #1822
Ani_qa
Zakorzenienie
 
Avatar Ani_qa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 530
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez Basia8212 Pokaż wiadomość
Jak przepisze sobie do komputera to ci wyślę,dobrze,może wieczorem uda mi się
Czy ja też mogę prosić o wysłanie notatek na maila odtakk@gmail.com ??
Z góry dziękuję ;*
__________________
Ani_qa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-04, 20:04   #1823
enjoy89
Zakorzenienie
 
Avatar enjoy89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 753
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

a czy ja też mogę prosić o te notatki elkaa89@interia.pl

u mnie kosmetologia wyglądała tak, że w pierwszym semestrze mialam moze jedne zajecia - na nastepnych juz egzamin bo babka byla w ciazy. W II semestrze zajecia zaczely nam sie pod koniec bo babka byla na macierzynskim i nie mial jej kto zastapic i tez moze byly ze 2 zajecia... w III semestrze byla fajna babka, myślę, że w miare dużo nas nauczyła i powiedziała, w IV mamy babke moze ze 2 lata starszą ode mnie chyba swiezo po studiach i niby sporo gada, ale do egzaminu nas niewiele przygotowuje...
Pracownie po prostu tragedia prawie nic sie nie nauczylam przez te 4 semestry... do egzaminu tez babka nas w ogole nie przygotowuje poza tym na wiele pytan nie potrafi odpowiedzieć bez książki, a ma doświadczenia już chyba ze 20 lat
Z praktykami nie miałam problemu i z tego co wiem dziewczyny u mnie w mieście też nie miały
__________________
Good things come to those who wait!
enjoy89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-04, 20:27   #1824
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

a ja się boję, ze właśnie będę miała problemy na praktykach.
Chciałabym chodzić, ale jest ciężko...mojej kumpeli babka kazała płacić, ze może mieć u niej praktyki. Moze uda mi się chociaż tylko załatwić na "słowo",a bardziej na wpis do książeczki praktyk.

Ja pracownie mam niezła, 65h. Duzo czasu spędziłyśmy na masażach ( 4 rodzaje), raz byłyśmy na targach kosmetycznych. No a oprócz tego hennę, manicure. W sumie tyle jak na semestr I. Za tydzień mam egzamin z pracowni. Tutaj się wcale nie boje. Najbardziej to kosmetologii....wymagając a osoba...
ellish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-04, 22:26   #1825
sarina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Hej kochana mogłabyś mi przesłać projekty z henna i jakie posiadasz ? z góry dziękuję

---------- Dopisano o 23:26 ---------- Poprzedni post napisano o 23:25 ----------

sarina@o2.pl to mój e-mail
sarina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-05, 11:32   #1826
kasaia23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: niebo
Wiadomości: 69
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Dziewczyny potrzebuje waszej pomocy co to jest aktywator solny ,czy nie czasem dodaje sie go do peelingu solnego jak sie robi np:zabieg na cialo pomocy:????

---------- Dopisano o 12:28 ---------- Poprzedni post napisano o 12:26 ----------


---------- Dopisano o 12:32 ---------- Poprzedni post napisano o 12:28 ----------

Basia8212 ja tez bym prosila o przeslanie jesli to nie problem pozdrawiam moj meail: edyta-mala23@wp.pl

Edytowane przez kasaia23
Czas edycji: 2010-06-05 o 11:31
kasaia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-05, 13:07   #1827
Basia8212
Wtajemniczenie
 
Avatar Basia8212
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 643
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez kasaia23 Pokaż wiadomość
Dziewczyny potrzebuje waszej pomocy co to jest aktywator solny ,czy nie czasem dodaje sie go do peelingu solnego jak sie robi np:zabieg na cialo pomocy:????

---------- Dopisano o 12:28 ---------- Poprzedni post napisano o 12:26 ----------


---------- Dopisano o 12:32 ---------- Poprzedni post napisano o 12:28 ----------

Basia8212 ja tez bym prosila o przeslanie jesli to nie problem pozdrawiam moj meail: edyta-mala23@wp.pl
posłałam
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie...
Kosmetologia i wizaż - moje życiowe pasje Blog
Basia8212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-05, 17:59   #1828
gsk
Zakorzenienie
 
Avatar gsk
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Beldżja
Wiadomości: 4 203
GG do gsk
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

kurde, a co to jest peeling solny? Nie mówili nam nic w szkole o czymś takim wogóle
ja ogólnie ze szkoły jestem zadowolona ale nie mieliśmy kwasów i jak dadzą kwasy na egzaminie to wszyscy z mojej szkoły leżą.
A Wy dziewczyny miałyście kwasy na pracowni?
gsk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-05, 20:15   #1829
Basia8212
Wtajemniczenie
 
Avatar Basia8212
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 643
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez gsk Pokaż wiadomość
kurde, a co to jest peeling solny? Nie mówili nam nic w szkole o czymś takim wogóle
ja ogólnie ze szkoły jestem zadowolona ale nie mieliśmy kwasów i jak dadzą kwasy na egzaminie to wszyscy z mojej szkoły leżą.
A Wy dziewczyny miałyście kwasy na pracowni?
hej.Miałam kwasy na pracowni,bo nasza pani zorganizowała nam szkolenie z certyfikatem z kwasów od firmy Chantarelle,zabieg z kwasami jest bardzo krótki,więc niewiem czy bedzie,no chyba,że bedzie coś z przebarwieniami to mogą byc.
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie...
Kosmetologia i wizaż - moje życiowe pasje Blog
Basia8212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-05, 20:32   #1830
gsk
Zakorzenienie
 
Avatar gsk
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Beldżja
Wiadomości: 4 203
GG do gsk
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

to pomęcze babke od kosmetologi niech nam powie dokładnie jak niby zrobić zabieg z kwasami.
Nasza opiekunka grupy wogóle się nami nie interesuje. Wszystkie szkolenia właściwie chyba załatwiała nam pani od kosmetologi bo ona swojej grupie załatwiała to i nas przygarniała.

Edytowane przez gsk
Czas edycji: 2010-06-05 o 20:34
gsk jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:25.