Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie... - Strona 169 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-02, 20:46   #5041
Braunie1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 45
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
jaki kasztan?
7 oznacza metaliczny, a 1 popielaty... a farba się nazywa jasny brąz popielato-brązowy... poza tym wątek jest o zimnych brązach więc raczej kasztanem to tutaj mało kto farbuje..

Porobiłam sobie zdjęcia, ale nie oddają w ogóle koloru. Jest dość ciemny, połyskuje chłodno, pod słońce robi się delikatnie rudawy. Ogólnie jestem zadowolona
7.71 -no kasztan - średni kasztanowy popielaty blond w obcojęzycznych tłumaczeniach. Ja zastosowałam i miałam kasztank, mocno rudy w słońcu.
Dlatego piszę
Braunie1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 20:53   #5042
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Załączam foty, które obiecałam... Takie... nijakie.

Dziewczyny....... Był kiedyś poruszany temat farbki Allwaves - KOLOR SZARY, dla mężczyzn. Która nim farbowała???? I czym się różni farba dla faceta od tej dla kobiet? Hahaha!
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 21:11   #5043
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Braunie1980 Pokaż wiadomość
7.71 -no kasztan - średni kasztanowy popielaty blond w obcojęzycznych tłumaczeniach. Ja zastosowałam i miałam kasztank, mocno rudy w słońcu.
Dlatego piszę
no już mi dziewczyny wytłumaczyły
a ja głupia się kierowałam ogólnymi oznaczeniami.. ech... ale nie jest źle, kolor jest fajny, bywa rudawy ale to zależy w jakim świetle
ogólnie nie jest źle, ale po raz kolejny nie zaliczę takiej wtopy
Następnym razem zamówię Majirela 5.11 (o ile będą je mieć)
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 22:30   #5044
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Buszowałam sobie w necie i znalazłam piękne kolorki - Katie Holmes i Kasia Struss... Aj... i się znów nakręcam na taki poziom i odcienie....
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-03, 07:25   #5045
patrag
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 79
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

fajne... wydaje mi się jednak, że tak jak wklejamy swoje zdjęcia i na nich nie widać koloru rzeczywistego, tak i na tych - kolor piękny, bo akurat tak wyszedł na zdjęciu, co nie oznacza wcale, że jest możliwy do osiągnięcia w realu. Gdyby to było możliwe - na dłużej - wątek nie byłby taki długi i bezowocny.
patrag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-03, 10:31   #5046
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez patrag Pokaż wiadomość
fajne... wydaje mi się jednak, że tak jak wklejamy swoje zdjęcia i na nich nie widać koloru rzeczywistego, tak i na tych - kolor piękny, bo akurat tak wyszedł na zdjęciu, co nie oznacza wcale, że jest możliwy do osiągnięcia w realu. Gdyby to było możliwe - na dłużej - wątek nie byłby taki długi i bezowocny.
Rację masz, owszem... Ale jest też inna sprawa... Często aktorki czy modelki mają po prostu swój naturalny kolor - tak jak u części polek - nazywany "mysim" czyli po prostu chłodny, ciemny blond... Niestety częste farbowanie na różne kolory powoduje potem walkę z ciepłymi tonami. Myślę, że gdyby na naturalne włosy położyć taką farbę 6,1 lub 7,1 to nadal były by chłodne...
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-03, 15:50   #5047
betkalala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Hej,

Mam pytanie.
Zamierzam zrobić sobie zakupiony już majirel 5.71 i uzyskać w końcu zimny odcień i stłumić rude refleksy.
Mam ok 1,5 cm odrost w kolorze naturalnym czyli ciemny brąz i trochę siwków przy skroni. Po ostatnim farbowaniu drogeryjnym została mi miedziana poświata. Te dwa obecne kolory na mej głowie nie różnią się jednak poziomami jasności.
I teraz; na ile czasu mam nałożyć 5.71 na odrost a na ile całość i z jakim oxydantem tzn miej niż 6%?
proszę, podpowiedzcie mi
betkalala jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-03, 22:01   #5048
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Wrzucam jeszcze raz zdjęcie po Kolestonie 5/71... nie jest aż tak rudy czy kasztanowy jakby się wydawało
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-03, 22:28   #5049
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Wrzucam jeszcze raz zdjęcie po Kolestonie 5/71... nie jest aż tak rudy czy kasztanowy jakby się wydawało
Mi się bardzo podoba może jakieś tam delikatne rudości (choć prędzej bym powiedziała że trochę złotego) zostały ale generalnie dla mnie super
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-04, 07:50   #5050
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Mi się też w sumie podoba
na początku mi się wydawało, że są czerwonawe, ale po farbowaniu już je raz umyłam i ta czerwień zniknęła... pod słońce błyszczą się jakby na złoto-pomarańczowo, ale jak słońca nie ma to są jednak chłodne
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-05, 19:48   #5051
judge
Zadomowienie
 
Avatar judge
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 111
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Pokaż wiadomość
Buszowałam sobie w necie i znalazłam piękne kolorki - Katie Holmes i Kasia Struss... Aj... i się znów nakręcam na taki poziom i odcienie....
piękne bo to ich naturalne
sama mam ciemny blond "mysi" i dobra fryzjerka powiedziała mi że jeśli chce uzyskać typowo chłodny jasny brąz popielaty(czyli tzw efekt przypruszenia popiołem) najlepszym wyjściem będzie poprostu wrócić do natury i tak też zrobię!
btw farbowanie co miesiąc mnie dobija i strasznie denerwuje Nie uzyskam żadną farbą nawet profesjonalną takiego efektu jakiego bym oczekiwała
Wam życzę powodzenia ale ja odpuszczam sobie kwestie zimnych kolorów
__________________
dbam o włosy i skóre - naturalnie )

Edytowane przez judge
Czas edycji: 2010-11-05 o 19:49
judge jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-06, 07:37   #5052
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Wrzucam jeszcze raz zdjęcie po Kolestonie 5/71... nie jest aż tak rudy czy kasztanowy jakby się wydawało
Śliczny Taki kasztanowy to ja bym mogła mieć Ciekawe jak wygląda w naturalnym świetle/przy oknie - można prosić o foto?
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-06, 08:46   #5053
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Kayako Pokaż wiadomość
Śliczny Taki kasztanowy to ja bym mogła mieć Ciekawe jak wygląda w naturalnym świetle/przy oknie - można prosić o foto?
zaraz będę myła włosy więc jak wysuszę itd. to zrobię zdjęcie
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-06, 12:53   #5054
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Dodaję zdjęcia w świetle naturalnym, włosy są jeszcze nieco wilgotne, ale kolor widać dość dobrze. Zdjęcia robione bez lampy, przy oknie, u mnie jest obecnie pochmurnie

Ogólnie jestem zadowolona, włosy farbowałam w niedzielę, od tamtego czasu myłam je z 4 razy i kolor nie zblakł ani trochę, trzyma się bardzo mocno, w przeciwieństwie do Majirela, który po tygodniu już był bledszy.

Dodam jeszcze, że cieplejsze refleksy mam w miejscach, gdzie w styczniu miałam blond pasemka robione w salonie Jean Louis David jakimś cholernym rozjaśniaczem
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-06, 13:18   #5055
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Fajny kasztan Szkoda, że mam jeszcze sporo Ce-Ce, bo też bym się zdecydowała na Wellę
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-06, 14:42   #5056
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

dziewczyny poziomem 7 chyba nie mozna nabawic sie czerni nie?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-06, 16:03   #5057
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Raczej nie, prędzej poziomem 6
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-08, 20:53   #5058
Patrycjayork
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 16
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Dodaję zdjęcia w świetle naturalnym, włosy są jeszcze nieco wilgotne, ale kolor widać dość dobrze. Zdjęcia robione bez lampy, przy oknie, u mnie jest obecnie pochmurnie

Ogólnie jestem zadowolona, włosy farbowałam w niedzielę, od tamtego czasu myłam je z 4 razy i kolor nie zblakł ani trochę, trzyma się bardzo mocno, w przeciwieństwie do Majirela, który po tygodniu już był bledszy.

Dodam jeszcze, że cieplejsze refleksy mam w miejscach, gdzie w styczniu miałam blond pasemka robione w salonie Jean Louis David jakimś cholernym rozjaśniaczem
Piękny masz ten kolor! Jak na rudości, które pojawiły mi się po minimalnej dekoloryzacji i INOĄ (btw. nie polecam, kuzynka majirel...) zastanawiam się jak pozbyć się koloru rudości

Proszę, napisz mi jaki miałaś kolor wyjściowy, a także jak się spłukuje. Farbowałaś Koleston 5/71?

ps.ja już nie słucham fryzjerów, obiecują i nic z tego. Kojarzycie modelkę Intimissimi? kiedyś miała bardzo ciemny brąz, a teraz taki ładny popiel (i to nie tylko na stylizowanych fotkach. Czyli można

Irina Shayk:
http://www.google.pl/images?hl=pl&cl...w=1600&bih=619
__________________
Szarlotta
Patrycjayork jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-08, 22:13   #5059
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

zamówiłam wczoraj Goldwell 6A, czyli ciemny popielaty blond. będę pewnie farbować za jakiś tydzień. ostatnio farbowałam również Goldwellem, seria nowych chłodnych brązów, pamiętam, że poziom 6 i kolor nazywał się przydymiony brąz, był przepiękny, ale strasznie szybko się spłukał (farbowałam pod koniec sierpnia, także dawno), obecnie włosy mam w kolorze ciemnego blondu, są ciepławe, ale tragedii nie ma. ze wszystkiego, co do tej pory stosowałam pod względem odcienia wygrywa u mnie właśnie Goldwell - poziom 6 nie był wcale ciemny (przy Majirelu był to głęboki, bardzo ciemny brąz) no i ten kolor zobaczymy jak będzie tym razem
__________________


endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-09, 11:15   #5060
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Kayako Pokaż wiadomość
Fajny kasztan Szkoda, że mam jeszcze sporo Ce-Ce, bo też bym się zdecydowała na Wellę
jak oceniasz te farby Ce-ce? i jakimi kolorami farbujesz? bo się zastanawiam czy się nie przerzucić na jakieś tańsze
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 15:55   #5061
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
jak oceniasz te farby Ce-ce? i jakimi kolorami farbujesz? bo się zastanawiam czy się nie przerzucić na jakieś tańsze
Wiesz co, jeśli miałabym wybrać między Majirel, Renee Blanche a Ce-Ce, to bym z zamkniętymi oczami brała Ce-Ce.
Już nawet nie chodzi o cenę, ale też dlatego, że po RB moje włosy wyglądały OKROPNIE. Majirel... właściwie zrobił mi tylko krzywdę (ruuudy+sianko). A po Ce-Ce moje włosy wyglądają trochę jak po SoColor z Matrixa. Takie jakby im się krzywda w ogóle nie stała
No i to jedyna farba po której moja głowa nie była ruda (trochę była, ale nie AŻ tak). No i włosy mi po niej nie wypadły.
Jedyny minus to to, że zmywa mi się. Nie wiem, czy tylko mi, czy w ogóle. Być może tylko mi, bo moja mama farbuje siwy odrost i u niej nic się nie zmywa, a u mnie...

Proponuję Ci spróbować, bo mało kosztuje, duża tubka, mixtony też ma Ja teraz nie wiem, czy już będę farbować, bo mam mało widoczne odrosty. Kusi, więc pewnie kiedyś jeszcze pofarbuję
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 16:08   #5062
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Kayako Pokaż wiadomość
Wiesz co, jeśli miałabym wybrać między Majirel, Renee Blanche a Ce-Ce, to bym z zamkniętymi oczami brała Ce-Ce.
Już nawet nie chodzi o cenę, ale też dlatego, że po RB moje włosy wyglądały OKROPNIE. Majirel... właściwie zrobił mi tylko krzywdę (ruuudy+sianko). A po Ce-Ce moje włosy wyglądają trochę jak po SoColor z Matrixa. Takie jakby im się krzywda w ogóle nie stała
No i to jedyna farba po której moja głowa nie była ruda (trochę była, ale nie AŻ tak). No i włosy mi po niej nie wypadły.
Jedyny minus to to, że zmywa mi się. Nie wiem, czy tylko mi, czy w ogóle. Być może tylko mi, bo moja mama farbuje siwy odrost i u niej nic się nie zmywa, a u mnie...

Proponuję Ci spróbować, bo mało kosztuje, duża tubka, mixtony też ma Ja teraz nie wiem, czy już będę farbować, bo mam mało widoczne odrosty. Kusi, więc pewnie kiedyś jeszcze pofarbuję
Dzięki za opinię w takim razie chyba spróbuję bedę musiała kupić pod koniec miesiąca i tak "zestaw" do farbowania bo Wella mi się skończyła ... a gdzie kupujesz te farby? przez internet czy w jakimś stancjonarnym sklepie?
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 16:52   #5063
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Kiedyś przez internet, teraz w moim nowym mieście znalazłam sobie sklep fryzjerki i teraz już kupuję tam
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 18:59   #5064
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

A co tam... Zamówię sobie ten 0,1 szary dla mężczyzn z Allwaves Chyba mi włosy nie odpadną... Tak się zastanawiałam i pisałam o tym w innym wątku, że przypuszczalnie ta nazwa wzięła się stąd, że panowie raczej wolą się nie ujawniać, że farbują siwki i chcą, by efekty były nierzucające się w oczy - a ten kolor 0,1 właśnie taki jest. Bardzo naturalny, ciemno-popielaty. Coś między poziomami 5 a 6. Wątpię, żeby z jakichś powodów był przeznaczony wyłącznie dla facetów Przekonam się o tym zresztą

A czy widziałyście już, że są nowe farbki "ton w ton" bez amoniaku z Allwaves? Niestety nie ma popieli, ale za to jest taki dosyć ciekawy
- 0,1 Szary. Zastanawia mnie jakie on ma działanie?

Paleta:
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 19:08   #5065
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Ja Allwaves mamie farbowałam i raczej podziękuję
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 19:13   #5066
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Kayako Pokaż wiadomość
Ja Allwaves mamie farbowałam i raczej podziękuję
A co było nie tak? Ja akurat mam dobre wspomnienia po 6,1
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 19:19   #5067
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Bardzo szybko się wypłukiwał i kolor nie wychodził taki jak powinien (w przypadku mamy - złoty, wychodził po prostu chamski rudy, a jak się wypłukał z siwków...)
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 20:20   #5068
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 755
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Pokaż wiadomość
A co tam... Zamówię sobie ten 0,1 szary dla mężczyzn z Allwaves Chyba mi włosy nie odpadną... Tak się zastanawiałam i pisałam o tym w innym wątku, że przypuszczalnie ta nazwa wzięła się stąd, że panowie raczej wolą się nie ujawniać, że farbują siwki i chcą, by efekty były nierzucające się w oczy - a ten kolor 0,1 właśnie taki jest. Bardzo naturalny, ciemno-popielaty. Coś między poziomami 5 a 6. Wątpię, żeby z jakichś powodów był przeznaczony wyłącznie dla facetów Przekonam się o tym zresztą

A czy widziałyście już, że są nowe farbki "ton w ton" bez amoniaku z Allwaves? Niestety nie ma popieli, ale za to jest taki dosyć ciekawy
- 0,1 Szary. Zastanawia mnie jakie on ma działanie?

Paleta:
Ta paleta jest z nowej Allwaves?
Ja robiłam 7.0 na 6% i kolor wcale nie wyszedł rudy, Farbowałam w czerwcu, odrost mam 5 cm (bardzo słabo widoczny) i trochę na rudo się wypłukały , a końcówki złotawe, no ale taką miałam "bazę" to się nie mam co dziwic. Ja mam super włosy(najlepsze jakie miałąm po farbowaniu), czyli jak już kiedyś pisałam musisz na sobie spróbowac, bo co włosy i odżywka to inne wrażenia. (ja mam fryzjerską Karaal i to chyba temu zawdzięczam tą przyjemnośc.)
Trzymam kciuki za ten 0.1 szary dla mężczyzn, też się nad nim zastanawiałam, ale dla mie za ciemny. No pewnie zrobili go żeby panowie się podratowali jak siwieją, tylko nie wiem czy jego nie trzeba mieszac z naturą?, b to 0.1-"zerówka" jako poziom? ton?, a 1 jako głębia?
zyta82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 21:21   #5069
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Paleta jest z tych nowych farb, bez amoniaku.
Co do "szarego dla mężczyzn", no właśnie kompletnie nie wiem jak "ugryźć" ten kolor... Te oznaczenie... Nic z niego nie rozumiem...

Znalazłam teraz fajną fotę... Gdyby jakiś fryzjer wyczarował mi taki kolorystyczny zestaw na głowie to bym go dosłownie ozłociła!
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 22:49   #5070
Braunie1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 45
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

ehh, kto mi powie jaki zrobilam błąd?!
Dziś nałożyłam na siwy w 60% odrost farbę goldwell 6NA + 6NP =pol na pol z 6% oksydantem. Ostatnio nalozyłam 6a z 4% i wyszly ciemne mocno, ale bez rudej poświaty.
6NA i 6 NP to mocno zimne kolory. DLaczego wyszedł mi mocno rudy odrost?? Nie można go nazwac nawet brązem rudym, bo wyszła rdza
Jeżeli ktoś wie, niech mi pliss wytlumaczy. Powinnam nakładać Piątki?
Braunie1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:08.