Sklep Naturalne Piękno - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-19, 13:03   #271
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Sklep Naturalne Piękno

A ja polecam jeszcze łagodny żel myjący do twarzy. Dodaję do niego 2 krople olejku herbacianego i taka mieszanka świetnie działa na moją kapryśną skórę.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-19, 13:34   #272
ultrafiolet88
Zakorzenienie
 
Avatar ultrafiolet88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 13 899
Dot.: Sklep Naturalne Piękno

nom maslo shea NPowe jest z tymi grudkami ciezkie w uzyciu
__________________
Klikaj codziennie!

http://www.poomoc.pl/
ultrafiolet88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-19, 13:58   #273
Pampelina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 65
Smile Dot.: Sklep Naturalne Piękno

lele, ultrafiolet88, mysha25xx - dzięki za opinie , wyprobuję i sie okaże . Maslo shea i z olejem jojoba super do rąk i do ust ( oby do buzi też - jest w składzie mojego physiogelu, to może będzie służyło mi na buzię).
Nie zawsze naturalna pielęgnacja jest taka przyjazna- wszystko zależy od indywidualnych cech cery. ( Ja na wychwalany żel hialuronowy z BU zareagowałam swędzeniem i nie mijającym mrowieniem- ale to pewnie reakcja na konserwant).
Mother of pearl przede mną - na razie grzecznie stoi na półeczce. Mam nadzieje że sprawdzi sie jako delikatny peeling ( bo tego bardzo potrzebuję).
Pampelina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-19, 23:51   #274
katty86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 634
Dot.: Sklep Naturalne Piękno

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
no wlasnie pierwszy raz chyba po uzyciu naturalnych kosmetykow, zaczely mi wyskakiwac na buzi gule, ale to indywidualna sprawa w sumie. ogolnie mam cere bardzo sucha
Dzięki za wyjaśnienie.Ja używałam masła shea całą tą zimę do twarzy do ochrony przed mrozem,tyle że mam z mazideł(przez większą część zimy czyste masło,bez domieszek).Z tym że u mnie to różnie czasem wydaje mi się,że super,a czasem z tą moją skórą to usiąść i płakać.
No i fakt,że w tym roku moja twarz ucierpiała i nie wiem czy to przez masło shea czy kwestia ostrej zimy.
Obecnie,ponieważ jest już cieplej,mieszam masło shea z olejami,wychodzi całkiem przyjemne mazidło,nie jest twarde,taki cięższy krem.Robię co jakiś czas porcję.Jak dla mnie przyjemniejsze w stosowaniu i na działanie raczej nie narzekam.Zwłaszcza,że poza humektanem nie mogę trafić na dobre kremidło które mnie nie podrażnia i które nie ogołoci mi portfela do reszty.
__________________


katty86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-20, 11:10   #275
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Sklep Naturalne Piękno

ja polecam samemu krecic- dlugo stsowalam baze z np, ale teraz wole z zsk. w sumie najlepsza opcja, bo mozna wysmarowac cialo ( robie i na cialo i na twarz, dwie wersje sobie krece) i nic sie nie lepi, nie trzeba czekac, by sie ubrac

ta baza z np tez nie byla zla, ma specyficzny zapach. kremy wychodza takie piankowe z niej.

ostatnio takze mieszam sobie kwas hialuronowy i d-pantenol, polecam skora jest nawilzona, ladnie sie wchlania, napina

Edytowane przez lele
Czas edycji: 2010-03-20 o 11:15
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-20, 18:26   #276
ultrafiolet88
Zakorzenienie
 
Avatar ultrafiolet88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 13 899
Dot.: Sklep Naturalne Piękno

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
ja polecam samemu krecic- dlugo stsowalam baze z np, ale teraz wole z zsk. w sumie najlepsza opcja, bo mozna wysmarowac cialo ( robie i na cialo i na twarz, dwie wersje sobie krece) i nic sie nie lepi, nie trzeba czekac, by sie ubrac

ta baza z np tez nie byla zla, ma specyficzny zapach. kremy wychodza takie piankowe z niej.

ostatnio takze mieszam sobie kwas hialuronowy i d-pantenol, polecam skora jest nawilzona, ladnie sie wchlania, napina

ale to chyba bardzo duzo Ci schodzi tej bazy nie?
__________________
Klikaj codziennie!

http://www.poomoc.pl/
ultrafiolet88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-20, 18:51   #277
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Sklep Naturalne Piękno

mieszam ja z olejami i w sumie wychodzi sporo, do tej zsk dodaje sie jeszcze hydrolatu/ wody, wiec wychodzi duzo kremu. 8,90 za 100 ml w np- to ponad 100 ml w cenie troceh ponad 10 zl ( zaleznie od dodatkow), co nie jest duzo.
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-20, 18:59   #278
ultrafiolet88
Zakorzenienie
 
Avatar ultrafiolet88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 13 899
Dot.: Sklep Naturalne Piękno

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
mieszam ja z olejami i w sumie wychodzi sporo, do tej zsk dodaje sie jeszcze hydrolatu/ wody, wiec wychodzi duzo kremu. 8,90 za 100 ml w np- to ponad 100 ml w cenie troceh ponad 10 zl ( zaleznie od dodatkow), co nie jest duzo.
no w sumie tak, pamietam ze kupowalam zskowa za cos ok 8zl tylko 30ml wiec to malutko jak na cialo ale ta npowa juz sie bardziej oplaca plus dodatki to moze byc calkiem fajnie
__________________
Klikaj codziennie!

http://www.poomoc.pl/
ultrafiolet88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-20, 23:11   #279
katty86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 634
Dot.: Sklep Naturalne Piękno

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
ja polecam samemu krecic- dlugo stsowalam baze z np, ale teraz wole z zsk. w sumie najlepsza opcja, bo mozna wysmarowac cialo ( robie i na cialo i na twarz, dwie wersje sobie krece) i nic sie nie lepi, nie trzeba czekac, by sie ubrac

ta baza z np tez nie byla zla, ma specyficzny zapach. kremy wychodza takie piankowe z niej.

ostatnio takze mieszam sobie kwas hialuronowy i d-pantenol, polecam skora jest nawilzona, ladnie sie wchlania, napina
Próbowałam kręcić na bazie z ZSK,ale kremy na tej bazie mnie podrażniają.I akurat na mnie się lepi.Od jakiegoś czasu nawet żel hialuronowy(miałam z mazideł ostatnio,wcześniej BU,ale to w sumie jest taki sam konserwant) też robił mi krzywdę więc musiałam odstawić.
Pantenol też mi chyba nie służy,choć może za jakiś czas dam mu jeszcze szanse,może to nie była jego wina.
Kupiłam ostatnio krem babydream do cery wrażliwej.To ten z cynkiem jest ok,ale ten bez cynku też mnie podrażnia.
Szczerze mówiąc to mam już dość eksperymentów,bo zamiast się poprawiać jest coraz gorzej.Zostanie humektan(mimo parabenów) i będę go wzbogacać olejami .

A tak w ogóle to przepraszam za offtopa.
__________________


katty86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-20, 23:53   #280
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Sklep Naturalne Piękno

to moze czyste oleje? z bawelny wchlania sie do prawie matu, podobnie jak sezamowy.
ewentualny nadmiar zawsze mzona odcisnac w chusteczke
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-21, 11:53   #281
katty86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 634
Dot.: Sklep Naturalne Piękno

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
to moze czyste oleje? z bawelny wchlania sie do prawie matu, podobnie jak sezamowy.
ewentualny nadmiar zawsze mzona odcisnac w chusteczke
Rozumiem,że to do mnie?Próbowałam z czystymi olejami,ale mam takie coś,że na wierzchu jest warstwa tłuszczu,a w środku skóra odwodniona.
Jak nakładam olej na mokro to lepiej,ale też nie mogę tak na codzień,tylko raz na jakiś czas,bo policzki robią się przesuszone i czerwone . Przetestowałam wszystko co mogłam i najlepiej jest tak jak robię teraz,tzn. rano mój miks(masło shea plus oleje) a wieczorem humektan plus parę kropli maceratu z kasztanowca.
Naprawdę niepotrzebnie się martwicie i trudzicie udzielaniem rad.
__________________


katty86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-22, 21:46   #282
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Sklep Naturalne Piękno

a ktoś stosował ten olejek do czerwonych włosów? coś jak amla, tylko dla innych kolorów.
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 12:36   #283
juliee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 76
GG do juliee
Dot.: Sklep Naturalne Piękno

czy któraś z Was stosowała może luksusowe serum? wzięłam je ostatnio wraz z kremem kolagenowym, maseczkami peel off, mydłem z glinką i paroma innymi drobiazgami, ale póki co wykańczam mazidłowe serum z kwasem ferulowym i jakoś tak podchodzę do niego jak pies do jeża. choć opis na stronie bardzo zachęcający. próbowałyście może? dodatkowo poprosiłam o olej z czarnuszki i jest fantastyczny
juliee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 17:41   #284
jennifer2006
Raczkowanie
 
Avatar jennifer2006
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 311
Dot.: Sklep Naturalne Piękno

Co masz na myśli pisząc, że olej z czarnuszki jest fantastyczny, bo też poprosiłam o jego próbke, ale jeszcze mi nie wysłali?
jennifer2006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 17:52   #285
juliee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 76
GG do juliee
Dot.: Sklep Naturalne Piękno

Cytat:
Napisane przez jennifer2006 Pokaż wiadomość
Co masz na myśli pisząc, że olej z czarnuszki jest fantastyczny, bo też poprosiłam o jego próbke, ale jeszcze mi nie wysłali?
stosowany solo (+HA) wchłania się do matu, pięknie wygładza, po chwili bez problemu można nałożyć minerały (mam tłustą cerę). ale najbardziej lubię wzbogacać nim moją wieczorną mieszankę olejową - przeważnie orzech włoski, czarna porzeczka, czarna malina, ewentualnie kropla skwalanu - same działają bdb, ale po dodaniu czarnuszki widzę rano zdecydowaną różnicę w kolorycie i wygładzeniu skóry. na temat działania długofalowego jeszcze trudno mi się wypowiedzieć, ale przedwczoraj coś usiłowało mi się wykluć na brodzie, a po nocy z czarnuszką rano praktycznie nie było po tym śladu. po samych w/w olejach nie zauważyłam takiego działania. więc fantastyczna na pewno kupię duże opakowanie.
juliee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 22:48   #286
Plurabellle
Zadomowienie
 
Avatar Plurabellle
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 019
Dot.: Sklep Naturalne Piękno

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
to moze czyste oleje? z bawelny wchlania sie do prawie matu, podobnie jak sezamowy.
ewentualny nadmiar zawsze mzona odcisnac w chusteczke
Poszukalam tych olejów na stronie NP, ale ich nie widzę. Gdzie można je dostać?

Cytat:
Napisane przez juliee Pokaż wiadomość
stosowany solo (+HA) wchłania się do matu, pięknie wygładza, po chwili bez problemu można nałożyć minerały (mam tłustą cerę). ale najbardziej lubię wzbogacać nim moją wieczorną mieszankę olejową - przeważnie orzech włoski, czarna porzeczka, czarna malina, ewentualnie kropla skwalanu - same działają bdb, ale po dodaniu czarnuszki widzę rano zdecydowaną różnicę w kolorycie i wygładzeniu skóry. na temat działania długofalowego jeszcze trudno mi się wypowiedzieć, ale przedwczoraj coś usiłowało mi się wykluć na brodzie, a po nocy z czarnuszką rano praktycznie nie było po tym śladu. po samych w/w olejach nie zauważyłam takiego działania. więc fantastyczna na pewno kupię duże opakowanie.
Mogłabyś napisać na czym polega ta różica w kolorycie?

Robię zamówienie w NP, właśnie i sama nie wiem, jaką próbkę wziąć - jak awsze interesuje mnie więcej rzeczy niz zdołałabym zużyć ;P

Ta czarnuszka mnie kusi. Awokado też kusiło, ale ktos napisał, że zapach jest gorszy niż neem, a dla mnie neem jest nie do przejścia...
Plurabellle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 23:21   #287
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Sklep Naturalne Piękno

Wielki minus za kontaktowość, a raczej jej brak. Jakiś czas temu wysłałam zapytanie dotyczące przedmiotu i jak do tej pory nie otrzymałam odpowiedzi. Lipa...
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 07:28   #288
juliee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 76
GG do juliee
Dot.: Sklep Naturalne Piękno

Olej z bawełny jest na mazidłach.

Różnica w kolorycie? Jest jednolity po prostu, twarz jest jasna i gładka, a po trzydziestce różnie z tym bywa rano

Ostatnio jakąś godzinę po wieczornym nałożeniu olejków odciskam nadmiar w chusteczkę i dodaję jeszcze puder perłowy. Podpatrzyłam to na którymś z portali mineralnych. Wydaje mi się, że po czymś takim rano jest jeszcze lepiej
juliee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 21:49   #289
honey1012
Wtajemniczenie
 
Avatar honey1012
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 2 772
Dot.: Sklep Naturalne Piękno

Czesc dziewczyny
Kompletuje zamowienie i chcialabym opini zanim zamowie o:
-olejku amla
-ekstrakt gotu kola
-ekstrakt z ruszczyku

Pozatym jakie polecacie oleje i masełka z tego sklepu?
Pozdrawiam i z gory dziekuje za pomoc
__________________
''Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę!''






SZCŚLIWA
honey1012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-13, 22:54   #290
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Sklep Naturalne Piękno

honey1012, jeśli chodzi o masła, to miałam:
1) malinowe - zapach bardzo słodki, bardzo intensywny, z czasem również bardzo męczący. Dobre właściwości pielęgnacyjne, niestety długo się wchłania, skóra jest lepiąca.
2) waniliowe - zapach mdły, nie przypomina tradycyjnej wanilii (przynajmniej mój nos jej nie wyczuwa). Wygładza, bardziej natłuszcza niż nawilża.
3) z jojobą i nutą zapachową mleko i miód - zapach mdły, duszący... Nawet nie próbowałam się nim smarować.
4) kakowe - pachnie mi... białą czekoladą . Smarowałam się nim przed ekspozycją na słońce, w efekcie czego mogłam podziwiać pomarańczową opaleniznę. Tak - byłam pomarańczowa! Niestety, nie sprawdziło się jako zwykły kosmetyk do pielęgnacji skóry.

Za to polecam krem z masłem kakaowym, shea i olejem jojoba. Świetnie nawilża, wygładza i zmiękcza. Poprawia koloryt skóry. Krem nie wchłania się całkowicie, pozostawia lekki film, jednak nie jest on ciężki czy nieprzyjemny.


Jeśli chodzi o oleje z NP, to używałam tylko oleju arbuzowego, sezamowego i herbacianego. Do gustu przypadł mi tylko arbuzowy. Jest lekki, szybko się wchłania, nie zapycha.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 20:16   #291
honey1012
Wtajemniczenie
 
Avatar honey1012
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 2 772
Dot.: Sklep Naturalne Piękno

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
honey1012, jeśli chodzi o masła, to miałam:
1) malinowe - zapach bardzo słodki, bardzo intensywny, z czasem również bardzo męczący. Dobre właściwości pielęgnacyjne, niestety długo się wchłania, skóra jest lepiąca.
2) waniliowe - zapach mdły, nie przypomina tradycyjnej wanilii (przynajmniej mój nos jej nie wyczuwa). Wygładza, bardziej natłuszcza niż nawilża.
3) z jojobą i nutą zapachową mleko i miód - zapach mdły, duszący... Nawet nie próbowałam się nim smarować.
4) kakowe - pachnie mi... białą czekoladą . Smarowałam się nim przed ekspozycją na słońce, w efekcie czego mogłam podziwiać pomarańczową opaleniznę. Tak - byłam pomarańczowa! Niestety, nie sprawdziło się jako zwykły kosmetyk do pielęgnacji skóry.

Za to polecam krem z masłem kakaowym, shea i olejem jojoba. Świetnie nawilża, wygładza i zmiękcza. Poprawia koloryt skóry. Krem nie wchłania się całkowicie, pozostawia lekki film, jednak nie jest on ciężki czy nieprzyjemny.


Jeśli chodzi o oleje z NP, to używałam tylko oleju arbuzowego, sezamowego i herbacianego. Do gustu przypadł mi tylko arbuzowy. Jest lekki, szybko się wchłania, nie zapycha.
Dziekuje za odp
__________________
''Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę!''






SZCŚLIWA
honey1012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 20:25   #292
mysha25xx
Rozeznanie
 
Avatar mysha25xx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 774
Dot.: Sklep Naturalne Piękno

Honey-ja miałam masło malinowe i pomarańczowe. Malina jest faktycznie mocna i słodka, początkowo byłam zachwycona, potem zaczęłam mieć dość, więc używałam od czasu do czasu. Pomarańczowe ma świeżo-słodki zapach pomarańczy, dla mnie super, bo łatwo się smaruje i dobrze wchłania-polecam. Olej miałam arbuzowy-bez zapachu, bardzo lekki, ale z moją skórą twarzy nic nie zrobił, tylko jako prosty natłuszczacz-nawilżacz., używałam do kręcenia różnych smarowideł. Olej (nie macerat!) z zielonej herbaty ma ładny świeży i delikatny zapach, lekki, ładnie się wchłania, ale ze wzgl. na skład zdecydowanie do cery suchej.
mysha25xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-23, 23:28   #293
Ghost19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 244
Dot.: Sklep Naturalne Piękno

Odkopuję, bo mam parę pytań

1. Czy ktoś stosował masełko czekoladowe i czy faktycznie pachnie czekoladą?

2. Miałyście ekstrakt z lukrecji i/lub oczar na etanolu? Czy działał na niespodzianki?

3. Czy długo trzeba zazwyczaj czekać gdy jakiś produkt jest niedostępny? Chciałam zamówić osławiony zel pod oczy z ogórkiem

4. Czy koszt przesyłki powyżej 100g to aż 21 zł czy mi na oczy padło?

Przepraszać za lawinę pytań, ale jestem pod wrażeniem sklepu i dobrych opinii o nim
Jak mogłam go wcześniej nie zauważyć. Żałuję, że jestem uczulona na perłe takie komplementy tu lecą pod jej adresem a mi puder perłowy z BU zafundował kaszkę na twarzy przez ponad tydzień
Zazdroszczę wam
Ghost19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-24, 08:34   #294
Olencjaaa
Organizatorkaaa :)
 
Avatar Olencjaaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Trzcianka
Wiadomości: 8 896
GG do Olencjaaa
Dot.: Sklep Naturalne Piękno

1. pachnie czekoladą z nutą maliny
bardzo przyjemne

3. jeśli chodzi o ten żel pod oczy to z pierwszego opakowania byłam bardzo zadowolona, drugie już różniło się konsystencją, kolorem, zapachem i podejrzewam, że składem
zaczęło mnie piec po nałożeniu, ściągać skórę i okropnie wysuszać
zawiodłam się bardzo i nie mam zamiaru już więcej wyrzucać pieniędzy na ten krem

a tymczasem ratuje się pod oczyma masłem shea z jojobą o zapachu kokosu świetnie nawilża i wygładza skórę
póki co zostanę przy nim zanim nie znajdę jakiegoś kremu
__________________
WSPÓLNE ZAKUPY
kilk

najszybszy kontakt: olencjaaa.wizaz@gmail.com
(zawsze w tytule podawaj swój nick)
Olencjaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 21:48   #295
mysha25xx
Rozeznanie
 
Avatar mysha25xx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 774
Dot.: Sklep Naturalne Piękno

Miałam żel pod oczy (zamawiałam tak ok. czerwca ub. roku) i był OK, ale szczerze mówiąc to efekty porównywalne z żelem świetlikowym Flos Lek.
mysha25xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-26, 00:36   #296
Ghost19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 244
Dot.: Sklep Naturalne Piękno

Bardzo dziękuje za odpowiedzi
a powiecie mi coś o lukrecji i maseczce z wit C?
Podobno maseczka całkiem przyjemna. Czy pomogła komuś na przebarwienia pozapalne?
Ghost19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-28, 00:06   #297
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Sklep Naturalne Piękno

Cytat:
Napisane przez Ghost19 Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuje za odpowiedzi
a powiecie mi coś o lukrecji i maseczce z wit C?
Podobno maseczka całkiem przyjemna. Czy pomogła komuś na przebarwienia pozapalne?

lukrecja ma specyficzny zapach , ja go nie lubie , dziala tak uspokająco- rozjasniająco .Natomiast maseczka z acerolą , bo chyba o tą pytasz , jest miła , przyjemna , nawilża , rozjasnia . Kupilam całe całe pudło , chetnie się na coś wymienie , bo to za dużo dla mnie . Lukrecji nie używam , też chetnie bym się wymieniła .
Gdyby ktoś był chętny , to prosze o PW
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-28, 00:23   #298
Ghost19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 244
Dot.: Sklep Naturalne Piękno

Cytat:
Napisane przez Natalia 1 Pokaż wiadomość
lukrecja ma specyficzny zapach , ja go nie lubie , dziala tak uspokająco- rozjasniająco .Natomiast maseczka z acerolą , bo chyba o tą pytasz , jest miła , przyjemna , nawilża , rozjasnia . Kupilam całe całe pudło , chetnie się na coś wymienie , bo to za dużo dla mnie . Lukrecji nie używam , też chetnie bym się wymieniła .
Gdyby ktoś był chętny , to prosze o PW
Napisałam PW Jak coś znajdziesz odpisz w wątku.
Chodziło mi dokładnie o tę maseczkę
Ghost19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-30, 21:32   #299
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Sklep Naturalne Piękno

Cytat:
Napisane przez Ghost19 Pokaż wiadomość
Odkopuję, bo mam parę pytań

1. Czy ktoś stosował masełko czekoladowe i czy faktycznie pachnie czekoladą?

2. Miałyście ekstrakt z lukrecji i/lub oczar na etanolu? Czy działał na niespodzianki?

3. Czy długo trzeba zazwyczaj czekać gdy jakiś produkt jest niedostępny? Chciałam zamówić osławiony zel pod oczy z ogórkiem

4. Czy koszt przesyłki powyżej 100g to aż 21 zł czy mi na oczy padło?

Przepraszać za lawinę pytań, ale jestem pod wrażeniem sklepu i dobrych opinii o nim
Jak mogłam go wcześniej nie zauważyć. Żałuję, że jestem uczulona na perłe takie komplementy tu lecą pod jej adresem a mi puder perłowy z BU zafundował kaszkę na twarzy przez ponad tydzień
Zazdroszczę wam

Ja na glinkę Ghassoul czekam 4 czy 5 tydzień... .
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 11:00   #300
pati23
Raczkowanie
 
Avatar pati23
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 375
Dot.: Sklep Naturalne Piękno

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Ja na glinkę Ghassoul czekam 4 czy 5 tydzień... .
Kurcze chciałam wczoraj zrobić zamówienie a tu nie ma ani popiołu, ani mother of pearl ani żelu pod oczy Miałam się właśnie pytać jak szybko uzupełniają zapasy. To mnie nie pocieszyłaś
pati23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-06-08 13:12:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:40.