Kosmetyki mineralne Lumiere:) - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-19, 19:47   #1021
~~ALa~~
Zadomowienie
 
Avatar ~~ALa~~
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 205
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

szukalam na stronie Lumiere i nie znalazlam skladu ich rozow

moze ktoras z Was wie gdzie on jest albo ma w domu roz Lumiere i moze spisac sklad? bylabym wdzieczna
~~ALa~~ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 19:47   #1022
nnnati
Przyczajenie
 
Avatar nnnati
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 23
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Pare dni temu doszły do mnie próbki z Lumiere i musze przyznać, że wyglądają na twarzy niż EDM i o dziwo zużywam na aplikacje przynajmniej połowe mnie podkładu niz EDM. (teraz krótkie porównanie) Zauważyłam też, że podkład Lumiere jest bardziej sypki, nie taki "puchowy"jak EDM. O ile podkład EDM intensive nakładałam wyłącznie na mokro spryskując pędzel (bo na sucho robił się lekki tynk) tak Lumiere wyłącznie na sucho. Jak spryskiwałam pędzel i mieszałam w miseczce z podkładem robiła się mazia, z lumiere choćbym nie wiem jak mocno ten pędzel zmoczyła podkład ma cały czas postać sypką! Nie wiem czy to dobrze czy źle, ale takie moje spostrzeżenie. Zrobiłabym zdjęcie ale jestem zbyt leniwa :p No i po EDM intensive szybko się świece, lumiere dłużej trzyma mat.

Z lumiere mam próbki Medium Beige, Medium Warm, Medium Deep Golden VV i Medium Deep Warm Luminesse. Ktoś pisał, że na ręce jakiś kolorek wydawał się za różowy. Otóż ja mam buzie lekko opaloną i na ręce najbardziej pasował mi MW. Co się okazało kolor, MB który wydawał mi się dużo za jasny i za różowy (nie cierpie różowych odcieni) najlepiej wygląda na twarzy i w ogóle się nie odcina. Także moja rada to wypróbowanie na buzi. MDL Lumienesse może przyda się komuś w Afryce

Zobaczyłam tą promocję w Lumiere i musiałam, no musiałam zamówić 3 pełne opakowania Zamawiam tylko VV i Lumienesse, więc zrobiłam sobie takie male porównanie niektórych odcieni, bo już dostawałam jobla klikając po kolei te zdjęcia i rozważając czy może kolor medium beige jest ciemniejszy od light medium neutral itd? Niestety mój mózg jakoś nie zapamiętywal takich detali. Może ktoś też ma ten problem, więc wklejam zdjęcie.

Są też w drodze próbki BG Minerals, Lily Lolo i Signature. Z Joppy wzięłam sobie za ciemne próbki, więc przydadzą sie może jak mnie mocniej słonko opiecze. Reeeety, już chyba ponad 200zł wydałam na same próbki!!! Powinniście oficjalnie zostać sektą Jak się już w to wejdzie to nie ma drogi powrotnej. Niech to będzie przestrogą dla nowicjuszy ehhh
Untitled 2.jpg

kurka, wlaśnie zauważyłam że pod wpływem kompresji zrobiło się pare różowych plam na zdjęciu, ale już nic nie poradze
nnnati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 23:38   #1023
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

nnnati - bardzo fajne zastawienie i potwierdza się to co mi się wydawało - że zależnie od koloru muszę brać różne stopnie jasności - lighty albo medium lighty. Chociaż i tak nie narzekam, bo dosyć szybko doszłam co mi pasuje w tej firmie

I dzisiaj przyleciała do mnie kolejna przesyłka z Lumiere. 2 podkłady i cień - Deep Waters - śliczny granat, bardzo fajny do kresek, mieniący się - cudo.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-20, 01:27   #1024
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

a ja czekam i czekam... wkurza mnie ta listonoszka. Wyglądam pewnie jakbym conajmniej na oficerską emeryturę męża czekała
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-20, 18:42   #1025
damonia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Świetnie, ża załączyłaś to zestawienie kolorów- straszny problem z tymi kolorami-co formuła, to inny odcień właśnie przymierzam się do zamówienia. Na razie próbki a potem kto wie.............
damonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-20, 21:28   #1026
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

dzis nalozylam formule VV na mokro i wygladalo to wszystko lepiej. z tym ze po jakims czasie sie zwarzylo.. zdecydowalam sie na formule cashmere skoro jest przejrzysta
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-20, 23:58   #1027
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Kolejny raz zachwycam się jak Lumiere działa z moją skórą - dzisiaj po 10 h, w tym 1,5 h w tłumie pod salą egzaminacyjną, plus mój stres egzaminacyjny , potem trochę słońca, dużo pośpiechu, a utrzymał się świetnie. Trochę świeciłam się w strefie T, ale znośnie. Krycie przyzwoite tyle godzin.

Mój przedminerałowy Revlon nawet tyle by nie wytrzymał.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-21, 12:19   #1028
One_LoVe
Zakorzenienie
 
Avatar One_LoVe
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 754
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

A do goldenow - tych przykladowo light medium beige to jaki polecacie korektor? Uzywacie Lumiere czy EDM?
__________________
..że SŁOWA mogą budzić nowy dzień!

Kosmetyki na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=929016
One_LoVe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-21, 13:02   #1029
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez One_LoVe Pokaż wiadomość
A do goldenow - tych przykladowo light medium beige to jaki polecacie korektor? Uzywacie Lumiere czy EDM?
korektory z Lumiere to terra incognita nie pamiętam aby ktos się dzielił opiniami na ich temat ale poprawcie mnie jeśli się mylę
ps. one chyba z tego co pamiętam nie są w proszku?
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-21, 13:07   #1030
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

na stronie sa cream i loose ale tylko w proszku sa w probkach, te kremowe po 6$ chyba
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-21, 13:12   #1031
One_LoVe
Zakorzenienie
 
Avatar One_LoVe
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 754
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
na stronie sa cream i loose ale tylko w proszku sa w probkach, te kremowe po 6$ chyba
A to dobrze, jeden wydatek mniej.
__________________
..że SŁOWA mogą budzić nowy dzień!

Kosmetyki na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=929016
One_LoVe jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-21, 13:18   #1032
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez One_LoVe Pokaż wiadomość
A to dobrze, jeden wydatek mniej.
tez tak pomyslalam, tym bardziej ze jakos najlepiej chyba funkcjonuje nakladanie punktowo podkladu na niespodzianki, korektory jednak maja rozne odcienie i zazwyczaj nie identyczne z podkladem i pokryte nim miejsca potrafia lekko, ale jednak sie wyrozniac.
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-21, 13:24   #1033
Szara Róża
Zakorzenienie
 
Avatar Szara Róża
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 207
GG do Szara Róża
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
korektory z Lumiere to terra incognita
Przed momentem zamówiłam sobie z ciekawości proszkowego sampelka "Sunflower". Jak dojdzie, dam znać jak się toto spisuje
__________________
"Są takie chwile, gdy się nie śmie badać
swej własnej duszy, bo się człowiek lęknie,
że ani jednej nie znajdzie w niej struny,
co potrącona, jeszcze czysto dźwięknie."


Szara Róża jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-21, 13:39   #1034
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez One_LoVe Pokaż wiadomość
A to dobrze, jeden wydatek mniej.
Ja się przymierzałam do kupna tego w kremie, ale w sumie mam obecnie tyle wydatków, że musi poczekać. Chciałam go pod oczy, bo te sypkie u mnie w ogóle nie kryją/wchodzą w pory i zmarszczki mimiczne. Także jakby któraś miała, to chwalić się szybciutko.
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-21, 13:41   #1035
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

szkoda ze nie mozna wziac probki tego kremowego, bo u mnie ze wzgledu na ciagle za malo nawilzona skore wokol oczu, korektory sypkie tez nie najladnie wygladaja. kremowy bylby pewnie lepszy.
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-21, 22:55   #1036
Nola_
Zakorzenienie
 
Avatar Nola_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 6 515
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
Kolejny raz zachwycam się jak Lumiere działa z moją skórą - dzisiaj po 10 h, w tym 1,5 h w tłumie pod salą egzaminacyjną, plus mój stres egzaminacyjny , potem trochę słońca, dużo pośpiechu, a utrzymał się świetnie. Trochę świeciłam się w strefie T, ale znośnie. Krycie przyzwoite tyle godzin.
Ja też, ja też
Tego jeszcze u mnie nie było - cały długi dzień, słońce, duchota, a wieczorem moja twarz wygląda tak ładnie, że szkoda mi zmywać makijaż I wielki plus, że my beloved VV ładnie kryjąc jednocześnie nie jest ciężka - nie znoszę czuć, że mam coś na twarzy.
To będzie mój pierwszy pełen wymiar minerałowy, już się nie mogę doczekać
__________________
Wymienię
Nola_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-22, 16:32   #1037
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

znów pomarudzę... mamy 22.05. zamawialam próbasy i opłacałam 13.05 i na stronie napisane jest 10.17AM i completed.
co tu robić ?
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-22, 16:56   #1038
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
znów pomarudzę... mamy 22.05. zamawialam próbasy i opłacałam 13.05 i na stronie napisane jest 10.17AM i completed.
co tu robić ?
To znaczy, że zamówienie już do Ciebie idzie. Oni zamiast Shipped piszą Completed.
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-22, 21:34   #1039
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Dziewczyny, prosze Was o rade. Ostatnio zdradziłam EDM dla Lumiere. Zamówiłam próbki w formule Veena Velvet. Sam podkład bardzo mi odpowiada, ale niestety nie trafiłam z kolorami.

Zamawiałam FAIRLY LIGHT NEUTRAL, FAIRLY LIGHT GOLDEN i FAIR BEIGE VV. Wszystkie są za jasne.

Z EDM uzywam obecnie Fairly Summer albo mix Light Olive z Olive Fair, wiosna, jesienia i zimą Fairly Light Neutral albo Perfect.

Co byście mi poleciły?
smash jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-22, 21:37   #1040
agna666
Raczkowanie
 
Avatar agna666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 129
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

ja mam korektor z tych sypkich kolorowych - łososiowy z przeznaczeniem na sińce pod oczami które niestety są dość widoczne i do tego permanentne. :/ Mam też głęboko osadzone oczy i przez to sporo załamań skóry w które wchodzi korektor i tu lumiere spisał się lepiej niż EDM (mam 3 różne rodzaje w tym typowe pod oczy). Lumiere moim zdaniem ma lepszą konsystencję i nie wchodzi tak w załamania skóry jak EDM. Kolorek łososiowy średnio kryje moje sińce ale że ogólnie wygląda dobrze to zamierzam zakupić też próbkę żółtego który powinien być idealny. Co do trwalości to zarówno Lumiere jak i EDM po kilku godzinach stopniowo zaczynają znikać, trwałość porównywalna.

SMASH, a te EDM to w jakiej formule używasz? Tam odcienie też się różnią...Wstępnie obstawiam poziom Light-medium, może Medium w tonacji neutral lub warm

ALA, składy róży są w zakładce Ingredients:
Bronzers/Blushing Bronzers:
premium grade serecite (colorless mica), boron nitride, zinc oxide, mica, avena sativa (oat powder), titanium dioxide, iron oxide, tocopherol (vitamin e) may contain : carmine, tin oxide, calcium aluminum borosilicate

Veena Blush:
premium grade serecite (colorless mica), mica, iron oxide, avena sativa (oat powder), titanium dioxide may contain : carmine, tin oxide, calcium aluminum borosilicate

Silk Blush:
silk powder, serecite (clorless mica), titanium dioxide, zinc oxide, boron nitride, iron oxide
may contain: carmine, silica, tin oxide, calcium aluminum borosilicate

Edytowane przez agna666
Czas edycji: 2009-05-22 o 22:24
agna666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-22, 23:14   #1041
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Dziewczyny, prosze Was o rade. Ostatnio zdradziłam EDM dla Lumiere. Zamówiłam próbki w formule Veena Velvet. Sam podkład bardzo mi odpowiada, ale niestety nie trafiłam z kolorami.

Zamawiałam FAIRLY LIGHT NEUTRAL, FAIRLY LIGHT GOLDEN i FAIR BEIGE VV. Wszystkie są za jasne.

Z EDM uzywam obecnie Fairly Summer albo mix Light Olive z Olive Fair, wiosna, jesienia i zimą Fairly Light Neutral albo Perfect.

Co byście mi poleciły?
na Twoim miejscu brałabym jasność Light Medium,a z formuły Luminesse Light (bo ona jest ciemniejsza sama z siebie) - a rodzina chyba Beige (straszny masz rozstrzal tych z EDM i tak naprawde nie moge sobie wyobrazić jaki masz odcień ), a poza tym że za jasne któraś rodzina kolorystyczna była lepsza?

zamówiłam duży wymiar we wspolnym zamówieniu (w 10 minut wszystko zalatwilam z faa, jakoś w srodku nocy mnie wzieło aby cos zamówić) i jak dojdzie mam zamiar tak z 1/3 sprasować - zobaczymy co to z tego wyjdzie...
btw - faa ja jestem w Lumiere1 czy Lumiere3 zebym wiedziała jak bedziesz komunikowac na wspólnym?
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-22, 23:16   #1042
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
na Twoim miejscu brałabym jasność Light Medium,a z formuły Luminesse Light (bo ona jest ciemniejsza sama z siebie) - a rodzina chyba Beige (straszny masz rozstrzal tych z EDM i tak naprawde nie moge sobie wyobrazić jaki masz odcień ), a poza tym że za jasne któraś rodzina kolorystyczna była lepsza?

zamówiłam duży wymiar we wspolnym zamówieniu (w 10 minut wszystko zalatwilam z faa, jakoś w srodku nocy mnie wzieło aby cos zamówić) i jak dojdzie mam zamiar tak z 1/3 sprasować - zobaczymy co to z tego wyjdzie...
btw - faa ja jestem w Lumiere1 czy Lumiere3 zebym wiedziała jak bedziesz komunikowac na wspólnym?
w lumiere3

a żeby nie ot to jutro wkleję zdjęcia moich cieni sztuk 20
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-22, 23:25   #1043
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez faa Pokaż wiadomość
a żeby nie ot to jutro wkleję zdjęcia moich cieni sztuk 20
Oooo, super

Czy ktoś posiada zdjęcie Teal Shimmer i mógłby wkleić?
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-22, 23:30   #1044
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Oooo, super

Czy ktoś posiada zdjęcie Teal Shimmer i mógłby wkleić?
tego nie mam niestety
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-23, 00:34   #1045
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez faa Pokaż wiadomość
tego nie mam niestety

Nie szkodzi To był ogólny apel A na twoje zdjęcia i tak czekam z niecierpliwością
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-23, 02:01   #1046
~~ALa~~
Zadomowienie
 
Avatar ~~ALa~~
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 205
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez agna666 Pokaż wiadomość

ALA, składy róży są w zakładce Ingredients:
Bronzers/Blushing Bronzers:
premium grade serecite (colorless mica), boron nitride, zinc oxide, mica, avena sativa (oat powder), titanium dioxide, iron oxide, tocopherol (vitamin e) may contain : carmine, tin oxide, calcium aluminum borosilicate

Veena Blush:
premium grade serecite (colorless mica), mica, iron oxide, avena sativa (oat powder), titanium dioxide may contain : carmine, tin oxide, calcium aluminum borosilicate

Silk Blush:
silk powder, serecite (clorless mica), titanium dioxide, zinc oxide, boron nitride, iron oxide
may contain: carmine, silica, tin oxide, calcium aluminum borosilicate
no tak tak, widzialam je.... tylko ze w dziale 'cheeks' gdzie sa roze sa po prostu rozne odcienie podzielone na kategorie pod wzgledem kolorow, nie znalazlam przy zadnym opisu czy to jest siilk blush, veena blush czy bronzer/blushing bronzer. wiec nie wiem ktory sklad dotyczy tych odcieni...
~~ALa~~ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-23, 07:35   #1047
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez ~~ALa~~ Pokaż wiadomość
no tak tak, widzialam je.... tylko ze w dziale 'cheeks' gdzie sa roze sa po prostu rozne odcienie podzielone na kategorie pod wzgledem kolorow, nie znalazlam przy zadnym opisu czy to jest siilk blush, veena blush czy bronzer/blushing bronzer. wiec nie wiem ktory sklad dotyczy tych odcieni...
przy co najmniej polowie są opisy np moj sugarberry to blushing, fresh roses to silk, mauvelous to veena, w brązowych mniej więcej połowa to blushing, reszta veena
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-23, 12:11   #1048
~~ALa~~
Zadomowienie
 
Avatar ~~ALa~~
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 205
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
przy co najmniej polowie są opisy np moj sugarberry to blushing, fresh roses to silk, mauvelous to veena, w brązowych mniej więcej połowa to blushing, reszta veena
a faktycznie przy czesci sa opisy
ja patrzylam po prostu na Hibiscus i przy nim nie ma takiego opisu...
~~ALa~~ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-23, 13:06   #1049
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez ~~ALa~~ Pokaż wiadomość
a faktycznie przy czesci sa opisy
ja patrzylam po prostu na Hibiscus i przy nim nie ma takiego opisu...
własnie jak tak przegladałam te kolory - to doszłam do wniosku że kilka jeszcze musze przetestować, kroi mi się chyba zestaw próbkowy
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-23, 14:01   #1050
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

ok a więc zdjęcia lecz niestety 18 kolorów robiąc zdjęcia dowiedziałam się, że mam 2 podwójne jak ja mogłam zamówić podwójnie no nic oto zdjęcia
lumiere 1.jpglumiere2.jpglumiere3.jpg
lumiere4.jpglumiere5.jpg
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:43.