Kosmetyki mineralne Lumiere:) - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-09, 20:24   #1201
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez One_LoVe Pokaż wiadomość
Mowisz o mincie z EDM? Czytalam ze przebija spod podkladu i nie zdecydowalam sie na niego. Mam fair intensive, z tym ze troszke mnie teraz wysypalo i nie trzymal sie dzisiaj dobrze ten korektor pod Lumiere.

__
Szukam Light medium beige VV.

Ja mam Light Medium Beige VV (całą tylko, że próbke, nie wiem co szukasz)

Ja do tej pory niepotrafie nic ukryć, zarówno pod formułą VV jak i pod Lumiesse, w dodatku wszystkie kolory za żółte, chyba poprostu Lumiere nie dla mnie
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 20:29   #1202
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Znów dziewczynki potrzebuję rady, na razie zamówiłam dopiero jeden zestaw próbek z Lumiere, ale już wiem, że formuła Cashmere i Luminesse, bardzo mi pasuje. teraz problem z kolorem. W formule Cashmere kolorek light cool jest prawie idealny, jakby odrobinę mnie bieli, w formule Luminesse ten sam kolor już jest znacznie bardziej różowy i nie nadaje się dla mnie.
Z Buff'd-a jak na razie najlepszy był Fair, ale niestety ich formuły mnie wysuszają, i z kolei ten kolorek także odrobinę za jasny, ale tonacja jak najbardziej, ożywiała mnie, a jest dość neutralna. Nie mam ani zupełnie różowego, ani beżowego odcienia skóry.
Stąd moje pytanie, bo już testowałam naprawdę dużo kolorków, trochę mnie dopada zniechęcenie. W jakim kierunku mam iść, może zacząć testować inne firmy.
Coś odrobinę ciemniejszego od Fair Buff'd-a byłoby super, ale z lżejszych formuł (Magnolia jest już zbyt różowa).
Pomoc Pastereczki chyba byłaby tu nieoceniona.

Aha, EDM-owe podkłady niestety kompletnie nie dla mnie, Lumiere tak jak mówiłam, formuły super. A może ma któraś z Was jakieś próbki na zbyciu, żebym nie musiała zamawiać ze strony, mogę się wymienić na Buff'd-a, bo mam sporo.
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 20:34   #1203
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
Znów dziewczynki potrzebuję rady, na razie zamówiłam dopiero jeden zestaw próbek z Lumiere, ale już wiem, że formuła Cashmere i Luminesse, bardzo mi pasuje. teraz problem z kolorem. W formule Cashmere kolorek light cool jest prawie idealny, jakby odrobinę mnie bieli, w formule Luminesse ten sam kolor już jest znacznie bardziej różowy i nie nadaje się dla mnie.
Z Buff'd-a jak na razie najlepszy był Fair, ale niestety ich formuły mnie wysuszają, i z kolei ten kolorek także odrobinę za jasny, ale tonacja jak najbardziej, ożywiała mnie, a jest dość neutralna. Nie mam ani zupełnie różowego, ani beżowego odcienia skóry.
Stąd moje pytanie, bo już testowałam naprawdę dużo kolorków, trochę mnie dopada zniechęcenie. W jakim kierunku mam iść, może zacząć testować inne firmy.
Coś odrobinę ciemniejszego od Fair Buff'd-a byłoby super, ale z lżejszych formuł (Magnolia jest już zbyt różowa).
Pomoc Pastereczki chyba byłaby tu nieoceniona.

Aha, EDM-owe podkłady niestety kompletnie nie dla mnie, Lumiere tak jak mówiłam, formuły super. A może ma któraś z Was jakieś próbki na zbyciu, żebym nie musiała zamawiać ze strony, mogę się wymienić na Buff'd-a, bo mam sporo.

Coldold, pytaj Pastereczki o kolor, ale widziałam, że ktoś robi zamówienie na wspólnym, mogłabyś wziąć zestaw darmowych próbek, koszty przesylki wyszłyby niewielkie, bo $6 na kilka osób. Ja mam tylko próbkę Fairly Light Beige VV, więc nie wiem, czy by Ci pasował, jakby co, pisz na PW.
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 20:43   #1204
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Coldold, pytaj Pastereczki o kolor, ale widziałam, że ktoś robi zamówienie na wspólnym, mogłabyś wziąć zestaw darmowych próbek, koszty przesylki wyszłyby niewielkie, bo $6 na kilka osób. Ja mam tylko próbkę Fairly Light Beige VV, więc nie wiem, czy by Ci pasował, jakby co, pisz na PW.
Bardzo Ci dziękuję, poczekam może Pastereczka zajrzy na ten wątek, a tymczasem dowiem się czy mogę się dołączyć z próbkami do zamówienia.
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 21:24   #1205
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Coldold, pytaj Pastereczki o kolor, ale widziałam, że ktoś robi zamówienie na wspólnym, mogłabyś wziąć zestaw darmowych próbek, koszty przesylki wyszłyby niewielkie, bo $6 na kilka osób. Ja mam tylko próbkę Fairly Light Beige VV, więc nie wiem, czy by Ci pasował, jakby co, pisz na PW.
Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
Bardzo Ci dziękuję, poczekam może Pastereczka zajrzy na ten wątek, a tymczasem dowiem się czy mogę się dołączyć z próbkami do zamówienia.
przyznam szczerze że akurat pastereczki tutaj doradzajacej to chyba nie widziałam...
jezeli formuły sa ok a tylko koloru szukasz to chyba jednak trzeba próbki zamawiać...
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 21:26   #1206
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
przyznam szczerze że akurat pastereczki tutaj doradzajacej to chyba nie widziałam...
jezeli formuły sa ok a tylko koloru szukasz to chyba jednak trzeba próbki zamawiać...
No na pewno, tylko już nie wiem, których mam próbować, neutralne wydają mi się za "mdłe", cool, chyba za różowe, ehhh...
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 22:26   #1207
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
No na pewno, tylko już nie wiem, których mam próbować, neutralne wydają mi się za "mdłe", cool, chyba za różowe, ehhh...
A próbowałaś Goldenów? Ich nie są wcale złote tylko takie neutralno-żółte.
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-09, 22:40   #1208
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
A próbowałaś Goldenów? Ich nie są wcale złote tylko takie neutralno-żółte.
Jak będę mogła się dołączyć do zamówienia, to wypróbuję
Jestem tak zdesperowana, że spróbuję wszystkich
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 05:45   #1209
KKZJ
Zadomowienie
 
Avatar KKZJ
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 079
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
A próbowałaś Goldenów? Ich nie są wcale złote tylko takie neutralno-żółte.
bardziej neutralno-żółte niż beże?
KKZJ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 07:01   #1210
nefernefer35
Zakorzenienie
 
Avatar nefernefer35
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 395
GG do nefernefer35
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Musze przeprosi sie z Lumiere.Odgrzebałam resztki próbek light cool chyba najlepszy formuła vv
nefernefer35 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 08:06   #1211
baybe3
Rozeznanie
 
Avatar baybe3
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 660
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
dorwałaś mnie Lumierki goldeny sa faktycznie inne niz MaiLee (czy Fawn z EDM, którego tez kiedys używałam) ale to po części kwestia tego do czego dobiera się podkład - ja mam wyraźną różnice kolorystyczną między twarzą i szyją, stąd niekiedy lepiej wyglądaja podkłady dobrane do szyi, a niekiedy moge do twarzy próbować
zawsze pisałam że MaiLee to kolor mojej szyi (żółtej jak fiks) a Lumiere (zwłaszcza Luminesse) się jakos dostosowuje na twarzy i moge mieć kolor bardziej "twarzowy"a mniej "szyjny" - jakoś nie odstaje tak jak zwykle sie dzieje gdy pomaluje kolorem "twarzowym"
mówiąc krótko Lumiere sa bardziej podobne do twarzy a MaiLee do szyi
Haha no widzisz, coś mi tu nie grało Teraz wiem, że ja potrzebuję delikatniejszych żółci. Fairly light golden Luminesse i light golden VV (ewentualnie warm) naprawdę mi pasują. Zatem muszę szukać czegoś w tych tonacjach z EGM (formuła YG), a to nie lada wyzwanie dla mnie.

Czy masz jakieś porównanie kolorystyczne jeżeli chodzi o formułę Cashmere? Przymierzam się do wyklikania próbek.
baybe3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-10, 08:08   #1212
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez KKZJ Pokaż wiadomość
bardziej neutralno-żółte niż beże?
Właśnie beże są jakieś takie popielate, "brudne", a goldeny są żywsze, nie wiem, jak to dokładnie określić. Ja zwykle nosiłam odcienie beżowe, a z Lumiere najbardziej mi pasują goldeny- cera jest taka świeża i nie są za żółte. Tak w sam raz.

Przez tą aferę z EDM dziewczyny zaczynają się zwracać w stronę EGM i Lumiere właśnie i w sumie dobrze, bo podkłady większości firm są dużo lepsze jakościowo od EDM. Ale szkoda tych, którzy naprawdę znaleźli tam swoj ideał.
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 08:19   #1213
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez baybe3 Pokaż wiadomość
Haha no widzisz, coś mi tu nie grało Teraz wiem, że ja potrzebuję delikatniejszych żółci. Fairly light golden Luminesse i light golden VV (ewentualnie warm) naprawdę mi pasują. Zatem muszę szukać czegoś w tych tonacjach z EGM (formuła YG), a to nie lada wyzwanie dla mnie.

Czy masz jakieś porównanie kolorystyczne jeżeli chodzi o formułę Cashmere? Przymierzam się do wyklikania próbek.
cashmere są dla mnie przejrzyste - próbowałam o ile dobrze pamiętam FL golden , Light golden, i Light Warm - wszystkie byly dobre (i myslę że FL Warm tez by pasowal) - bo po prostu malo koloru dają (tak samo mam z L&N z EGM)

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Przez tą aferę z EDM dziewczyny zaczynają się zwracać w stronę EGM i Lumiere właśnie i w sumie dobrze, bo podkłady większości firm są dużo lepsze jakościowo od EDM. Ale szkoda tych, którzy naprawdę znaleźli tam swoj ideał.
ja tez tak uważam - że dziewczynom sie horyzonty poszerzą - nawet gdy EDM wróci,w co wierze, do normy
Ale to i tak nie przeszkadza mi gardłować i nawet postów na forum EDm popełniać (matko jak czytam mój angielski to litość i trwoga)
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 08:28   #1214
KKZJ
Zadomowienie
 
Avatar KKZJ
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 079
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Właśnie beże są jakieś takie popielate, "brudne", a goldeny są żywsze, nie wiem, jak to dokładnie określić. Ja zwykle nosiłam odcienie beżowe, a z Lumiere najbardziej mi pasują goldeny- cera jest taka świeża i nie są za żółte. Tak w sam raz.

poradźcie pls: medium beige jest minimalnie za żółty - więc próbować brać z warmów czy raczej z goldenów (formuła FF)
kompletuję właśnie listę do zamówienia z faa
KKZJ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 08:45   #1215
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez KKZJ Pokaż wiadomość

poradźcie pls: medium beige jest minimalnie za żółty - więc próbować brać z warmów czy raczej z goldenów (formuła FF)
kompletuję właśnie listę do zamówienia z faa
duże opakowanie to chyba strach troche?
mnie sie podobaja i Goldeny ich i Warmy - przy czym mam alergie na brzoskwiniowe nutki i z większości firm tonacja bedąca odpowiednikiem warm nie pasuje mi kompletnie
a ich Warmy jakos tak dobrze sie komponuja i nie maja brzoskwinki tylko takie brązowawe nutki (nawet te jasne odcienie) - no nie umiem tego lepiej wytlumaczyc ale nie wchodza ani w pomarancz ani w brzoskwinię tylko takie jakies ładne są
a goldeny - bardzo zbilansowane i spokojnie nadające sie do ciepłych polskich cer, nie robia pod zadnym pozorem żółtaczki na twarzy - nic tylko brać
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 08:53   #1216
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Na EDM trafiłam z kolorem. Bardzo przypadł mi do gustu Olive Light-Almond w formule Intensive. Czy któraś z Was mogłaby mi pomóc w doborze podobnego odcienia podkładu Lumiere? Niestaty zdjecia ze storny przeważnie maja niewiele wspólnego z rzeczywistoscią
Myślałam o Light Warm albo Ligth Medium Golden - ehh ciężka sprawa
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 09:12   #1217
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Na EDM trafiłam z kolorem. Bardzo przypadł mi do gustu Olive Light-Almond w formule Intensive. Czy któraś z Was mogłaby mi pomóc w doborze podobnego odcienia podkładu Lumiere? Niestaty zdjecia ze storny przeważnie maja niewiele wspólnego z rzeczywistoscią
Myślałam o Light Warm albo Ligth Medium Golden - ehh ciężka sprawa
no chyba lepsze byłyby goldeny ale czarno to widzę - oni chyba odpowiedników oliwek nie mają - ale może napisz do nich jakoś popołudniu (bo teraz tam jest chyba noc) i zapytaj - mnie od razu odpowiadała włascicielka
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 09:45   #1218
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
no chyba lepsze byłyby goldeny ale czarno to widzę - oni chyba odpowiedników oliwek nie mają - ale może napisz do nich jakoś popołudniu (bo teraz tam jest chyba noc) i zapytaj - mnie od razu odpowiadała włascicielka
Tak, zauważyłam, że nie mają odpowiedników Olivek. Ale piszecie ze Goldeny takie ładne sa więc coś bym w goldenach szukała. A która formuła? Najbardziej kryjaca to chyba Flawless Face- nie jest za ciężka? Ma któś porówbnanie do Intensive z EDM?
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 10:04   #1219
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Tak, zauważyłam, że nie mają odpowiedników Olivek. Ale piszecie ze Goldeny takie ładne sa więc coś bym w goldenach szukała. A która formuła? Najbardziej kryjaca to chyba Flawless Face- nie jest za ciężka? Ma któś porówbnanie do Intensive z EDM?
Do oliwek o chyba najbliżej beżom, ale możesz też próbować goldenów, naprawdę są uniwersalne. Mnie Intensive w ogóle nie kryła i podkreślała skórki. FF kryje bardzo mocno, ale jest taka jakby kremowa, na mojej mieszanej cerze podkreśla pory i szybko się warzy, więc myślę, że raczej dla suchych cer się nada. Generalnie z Lumiere nawet Cashmere kryje trochę lepiej od Intensive, więc warto próbować.
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-10, 10:11   #1220
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Do oliwek o chyba najbliżej beżom, ale możesz też próbować goldenów, naprawdę są uniwersalne. Mnie Intensive w ogóle nie kryła i podkreślała skórki. FF kryje bardzo mocno, ale jest taka jakby kremowa, na mojej mieszanej cerze podkreśla pory i szybko się warzy, więc myślę, że raczej dla suchych cer się nada. Generalnie z Lumiere nawet Cashmere kryje trochę lepiej od Intensive, więc warto próbować.
O super za sugestię. Będę próbować goldenów i tą inną formułę
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 10:53   #1221
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
O super za sugestię. Będę próbować goldenów i tą inną formułę
Wróć, teraz popatrzyłam na swoje próbki i jednak Neutral mi najbardziej oliwkę przypomina, ale on dodatkowo, jak to Neutral jest lekko ziemisty. Przeczytaj pierwszy post wątku, tam są opisane kolorystyczne różnice między formulami i pooglądaj ich zdjęcia na stronce, są całkiem przyzwoite. Mam nadzieję, że coś dla siebie wybierzesz.
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 10:57   #1222
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Niestaty zdjecia ze storny przeważnie maja niewiele wspólnego z rzeczywistoscią
Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Wróć, teraz popatrzyłam na swoje próbki i jednak Neutral mi najbardziej oliwkę przypomina, ale on dodatkowo, jak to Neutral jest lekko ziemisty. Przeczytaj pierwszy post wątku, tam są opisane kolorystyczne różnice między formulami i pooglądaj ich zdjęcia na stronce, są całkiem przyzwoite. Mam nadzieję, że coś dla siebie wybierzesz.
mnie się w sumie tez te zdjęcia w miare przyzwoite wydawały (a już cienie ze swatchami to bija na głowę wszystkie inne strony)- niechby tylko dopisali że Luminesse ciemnieje to juz byloby zupełnie ok
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 11:00   #1223
unhumblee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 273
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Nie używałam jeszcze żadnego korektora mint, już prawie, prawie miałam z ED czy ten z Lumiere już może ktoś testował?
unhumblee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 11:19   #1224
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez unhumblee Pokaż wiadomość
Nie używałam jeszcze żadnego korektora mint, już prawie, prawie miałam z ED czy ten z Lumiere już może ktoś testował?
wyszukiwarka pls - doslownie wczoraj albo przedwczoraj ktoś pisał i chwalił zresztą
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 11:39   #1225
KKZJ
Zadomowienie
 
Avatar KKZJ
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 079
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
duże opakowanie to chyba strach troche?
mnie sie podobaja i Goldeny ich i Warmy - przy czym mam alergie na brzoskwiniowe nutki i z większości firm tonacja bedąca odpowiednikiem warm nie pasuje mi kompletnie
a ich Warmy jakos tak dobrze sie komponuja i nie maja brzoskwinki tylko takie brązowawe nutki (nawet te jasne odcienie) - no nie umiem tego lepiej wytlumaczyc ale nie wchodza ani w pomarancz ani w brzoskwinię tylko takie jakies ładne są
a goldeny - bardzo zbilansowane i spokojnie nadające sie do ciepłych polskich cer, nie robia pod zadnym pozorem żółtaczki na twarzy - nic tylko brać
owszem, trochę to ryzykowne ale i tak lepiej wyglądam w Lumiere, nawet przy nie do końca perfekcyjnym kolorze, niż w EDM int.
duże to chyba wezmę jednak Medium Beige, a jeszcze chcę wypełnić kita słoczkowych próbek i tu mam zagwozdkę chcę coś w FF i Cashmire

ooo, brązowawe nutki w warmach? czy mniej więcej takie, jak w Fairly Light Neutral EDMu??
KKZJ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 12:50   #1226
unhumblee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 273
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
wyszukiwarka pls - doslownie wczoraj albo przedwczoraj ktoś pisał i chwalił zresztą
Zdawało mi się, że potrafię czytać ze zrozumieniem i wiem co to wyszukiwarka ale była chyba rozmowa o mintach EDM i Buff'd nie doszukałam się o tym z Lumiere
unhumblee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 13:11   #1227
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez unhumblee Pokaż wiadomość
Zdawało mi się, że potrafię czytać ze zrozumieniem i wiem co to wyszukiwarka ale była chyba rozmowa o mintach EDM i Buff'd nie doszukałam się o tym z Lumiere
oj to może ja nie umiem - wydawalo mi się że to mowa o korektorach Lumiere przepłaszam jakby co
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 13:18   #1228
KKZJ
Zadomowienie
 
Avatar KKZJ
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 079
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

a jak wypada beige medium 2.3 FF w porównaniu do beige medium FF?
faktycznie dużo jaśniejszy jest? i bardziej peachowy (czyt. mniej żółty)?
KKZJ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 13:26   #1229
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez KKZJ Pokaż wiadomość
a jak wypada beige medium 2.3 FF w porównaniu do beige medium FF?
faktycznie dużo jaśniejszy jest? i bardziej peachowy (czyt. mniej żółty)?
mam probki obu i beige medium 2.3 jest jasniejszy nawet sporo ( dla mnie bardzo sie podobal na twarzy ale formula za ciezka na lato, moze zima) i ma o wiele mniej zolci.

ja ostatnio pisalam o mincie ale z edm
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 13:31   #1230
Kmee
Zakorzenienie
 
Avatar Kmee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 5 071
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Coś czuję, że wobec problemów z EDM nasze Lumiere przeżyją najazd minerałoholiczek hehe


KKZJ
Nie mam porównania tych dwóch, ale mam MB2.3 we wszystkich formułach:
http://www.wizaz.pl/forum/blog.php?b=2105
Kmee jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:06.