Kosmetyki mineralne Lumiere:) - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-10, 08:58   #2791
Enaffi
Wtajemniczenie
 
Avatar Enaffi
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 852
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Dziewczyny chciałam zamówić na zbiorowym finishing powders tylko nie mam pojęcia który
Dry Skin - Flawless Finish, Silk Powder

Combination Skin - Silk Powder, Veena Silk Veil

Oily - Veena Veil, Silk Powder

Mogły byście mi objaśnić te nazwy
Enaffi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-10, 09:03   #2792
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Enaffi Pokaż wiadomość
Dziewczyny chciałam zamówić na zbiorowym finishing powders tylko nie mam pojęcia który
Dry Skin - Flawless Finish, Silk Powder

Combination Skin - Silk Powder, Veena Silk Veil

Oily - Veena Veil, Silk Powder

Mogły byście mi objaśnić te nazwy
dry skin - skora sucha
combination skin - skora mieszana
oil skin - skora tlusta

powiedz jaka masz skore i z takiej kategorii wybierz finiszera


Ps. dziewczyny ma ktoras finiszera sand do skory mieszanej?
kusi mnie zeby zamowic ale chcialabym wiedziec czy ladne wykonczenie daje
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-10, 09:09   #2793
Enaffi
Wtajemniczenie
 
Avatar Enaffi
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 852
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
dry skin - skora sucha
combination skin - skora mieszana
oil skin - skora tlusta

powiedz jaka masz skore i z takiej kategorii wybierz finiszera


Ps. dziewczyny ma ktoras finiszera sand do skory mieszanej?
kusi mnie zeby zamowic ale chcialabym wiedziec czy ladne wykonczenie daje
Raczej mieszana ok więc combination skin,a kategoria silk? vena silk?.Zależy mi na wykończeniu jedwabistym a kolory?
Enaffi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-10, 09:23   #2794
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

nie mialam stycznosci z tymi finiszerami, dopiero wlasnie zglosilam sie do zamowienia u Faa na taki puder wykanczajacy i dla siebie wybralam veena silk veil sand.
Ivory - lekko rozowy
Sand- lekko zoltawy
sheer- transparentny, ale wyczytalam ze ciemniejsze karnacje moze lekko bielic.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-10, 10:55   #2795
colonelka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 13
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Ja mam próbeczki Veena Silk Veil i jeśli o mnie chodzi to się nie sprawdził. Szczerze mówiąc nie wiem dlaczego on jest w kategorii skóra mieszana, bo ja taką mam, a ten puder mogę co najwyżej machnąć na policzki, które de facto pudru specjalnie nie potrzebują. Strefę T w moim przypadku tylko jeszcze bardziej dobija Bo o ile po samym nałożeniu jeszcze wygląda ładnie satynowo, to gdy moja twarz po jakimś czasie wkracza w swoją fazę świecenia, to z tym pudrem wyglądam jak latarnia Jednak muszę pozostać przy zupełnych matach.
Ale jeśli macie ochotę na "glow" to może się okazać idealny, bo satyna faktycznie ładna, a w mocnym świetle widać sporo drobinek (mika?).
colonelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-10, 10:59   #2796
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

ooo to moze dla mnie byc dobry bo zupelnie matujace pudru u mnie sie nie sprawdzaja, za mocno matuja i nie wyglada to dobrze.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-10, 12:42   #2797
Dominiique
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 006
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Dziewczyny, jakimi pędzelkami nakładacie korektor sypki, a jakim kremowy?
Do minta i salmona mam na razie taki stary z Avonu - był do cieni...
Niedługo przyjdzie do mnie kremowy Light i nie wiem, czym to się najlepiej nakłada...
Help

---------- Dopisano o 13:42 ---------- Poprzedni post napisano o 13:40 ----------

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
ooo to moze dla mnie byc dobry bo zupelnie matujace pudru u mnie sie nie sprawdzaja, za mocno matuja i nie wyglada to dobrze.
Ja niedługo (pewnie za około tydzień powinny dojść) dostanę próbki finiszerów Veena Veil i Veena Silk Veil w obu kolorach, więc zdam relację.
Mam skórę mieszaną, w strefie T świecącą po kilku godzinach, więc nastawiam się, że lepsza będzie formuła bez silk
Dominiique jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-10, 13:17   #2798
AliMa5
Rozeznanie
 
Avatar AliMa5
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 744
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Dominiique Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jakimi pędzelkami nakładacie korektor sypki, a jakim kremowy?
Do minta i salmona mam na razie taki stary z Avonu - był do cieni...
Niedługo przyjdzie do mnie kremowy Light i nie wiem, czym to się najlepiej nakłada...
Help

kremowy nakladam palcem, teraz mam za dlugie paznokcie ale jakos daje rade
sypkie pedzelkami z lumiere, rozowej serii oraz pedzelkiem do korektora z Coastal Scents, lubie tez nakladac korektor malym kabuki.

Ciekawa jestem czy spasuje Ci ten kremowy light..
AliMa5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-11, 13:19   #2799
alunialunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 016
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Ma może któraś z dziewczyn porównanie podkładu w odcieniu medium beige i medium neutral do medium warm /medium golden w formułach FF/VV?
__________________

alunialunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 12:20   #2800
alunialunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 016
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

dałam jeszcze jedną szansę proszkom Lumiere i zamówiłam mediumy , tym razem także z gamy neutral i beige,
ostatnio mocno nawilżałam cerę i teraz zdecydowanie lepiej na niej wyglądają minerały,nawet formuła VV mnie nie wysusza i nie ściąga, testowałam na przemian z minerałami pixie i chyba jednak lumiere lepiej się spisują, chociaż z pixie również jestem zadowolona,formuła cover de luxe nie jest tak mocno kryjąca, FF z lumiere kryje znacznie mocniej,ale za wygląda mało naturalnie

nie wiem czemu wcześniej nie testowałam odcieni neutral i beige, a widzę,że właśnie lepiej wtapiają się w moją skórę,
medium neutral w formule VV to piękny odcień bez cienia pomarańczy,żółtka czy różowych tonów i o dziwo jest to nadal jasny kolor
teraz mam problem bo nie wiem na jakiego biga się zdecydować pixie czy lumiere,chociaż bardziej skłaniam się ku lumiere, ale na allegro odcieni medium nie ma,więc będę musiała poczekać na zamówienie zbiorowe
__________________


Edytowane przez alunialunia
Czas edycji: 2010-10-14 o 12:21
alunialunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 13:59   #2801
deser czekoladowy
Wtajemniczenie
 
Avatar deser czekoladowy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: ni stąd... ni z owąd.../ W-wa
Wiadomości: 1 998
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cześć dziewczyny.
Tak was sobie podglądam od jakiegoś czasu i postanowiłam się odezwać
Moja przygoda z minerałami dopiero się rozpoczęła.
Zamówiłam sobie z all w ciemno biga Medium Neutral VV. Niestety nie jestem zadowolona. Bardzo wysuszył moją skórę, pojawiło się uczulenie. Szkoda, szukam dalej.
Może spróbuję z inną formułą?
__________________
Powietrze pachnie jak malinowa mamba
deser czekoladowy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-14, 14:06   #2802
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez deser czekoladowy Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny.
Tak was sobie podglądam od jakiegoś czasu i postanowiłam się odezwać
Moja przygoda z minerałami dopiero się rozpoczęła.
Zamówiłam sobie z all w ciemno biga Medium Neutral VV. Niestety nie jestem zadowolona. Bardzo wysuszył moją skórę, pojawiło się uczulenie. Szkoda, szukam dalej.
Może spróbuję z inną formułą?
A jaką masz cerę?
Uwielbiam urodę Charlize Theron
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 14:09   #2803
alunialunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 016
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez deser czekoladowy Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny.
Tak was sobie podglądam od jakiegoś czasu i postanowiłam się odezwać
Moja przygoda z minerałami dopiero się rozpoczęła.
Zamówiłam sobie z all w ciemno biga Medium Neutral VV. Niestety nie jestem zadowolona. Bardzo wysuszył moją skórę, pojawiło się uczulenie. Szkoda, szukam dalej.
Może spróbuję z inną formułą?
ja też na początku myślałam,że mnie ta formuła wysusza,ale to raczej sprawka bambusowego + niedostateczne nawilżenie ,teraz bardziej dbam o nawilżenie i jest lepiej nie ściąga mi skóry , a mam suchą

może spróbuj formuły FF ona jest bardziej treściwa, kremowa,mnie nie wysuszyła,ale niestety dość ciężko wygląda na twarzy albo pixie
__________________

alunialunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-15, 10:00   #2804
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Deser ja kupiłam od razu wszystkie formuły(tzn próbki i jakimś cudem właśnie VV przeoczyłam)
Na mnie FF jest ciężka bardzo,mimo ze ładnie kryje.Cashmere bardzo mi podpasiłLuminesse za bardzo mnie rozświetla(wygladam jak halogenik)Teraz czekam na Pixie a i może inne firmy tez spróbuję,narazie wątki o nich czytam,czytam, czytam

Alunia Medium Neutral jest jasny?Mam kłopot z dobraniem koloru bo mam twarz ciemniejszą od szyji(nie opalam się).Ligh Beige z Cashmere mi najbardziej pasuje choś jestem ciut za różowa.Moze powinnam spróbować ten Neutral Medium?
__________________



Edytowane przez SzatAnka71
Czas edycji: 2010-10-15 o 10:08
SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-15, 12:20   #2805
Revelyn
Raczkowanie
 
Avatar Revelyn
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 307
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Dziewczyny, czy przy zamawianiu probek pierwszy raz jako "new customer" musze zaplacic za przesylke tak czy siak i dopiero z pierwszym zamowieniem dostaje kupon rabatowy na nastepna przesylke? tyle zrozumialam ze strony www, ale przyznam, ze i tak wyglada to zawile...niezaleznie ktora opcje zaplaty wybieram, wychodzi mi 6,01 usd..
Revelyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-15, 12:47   #2806
deser czekoladowy
Wtajemniczenie
 
Avatar deser czekoladowy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: ni stąd... ni z owąd.../ W-wa
Wiadomości: 1 998
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Dzięki za odzew
Cerę mam mieszaną w kierunku tłustej, niestety.Bardzo bardzo wrażliwą, nadwrażliwą.
Odkąd zaczęłam przygodę z minerałami to zmieniłam też pielęgnację.
Do mycia zamiast mydełka Bambino kupiłam Physiogel, zamiast Normadermu stosuję Humektan, który mnie raczej nie zachwycił, ehh.
Ile ja kasy wydaję na kremy, które prędzej czy później mnie uczulają
Bambusa też używam.
Dzisiaj już lepiej, nie nałożyłam Lumiere tylko podkład z minerałami Vichy (wczoraj molestowałam o odsypkę konsultankę w SP) i po dwóch godzinach się świecę. Przypudrowałam się bambusem i na razie okej.
Lumiere wysusza, Vichy przetłuszcza. Nie wiem co robić normalnie, no


Ja też uwielbiam urodę Charlize. Jest piękna
__________________
Powietrze pachnie jak malinowa mamba

Edytowane przez deser czekoladowy
Czas edycji: 2010-10-15 o 12:49
deser czekoladowy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-15, 12:58   #2807
alunialunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 016
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Deser ja kupiłam od razu wszystkie formuły(tzn próbki i jakimś cudem właśnie VV przeoczyłam)
Na mnie FF jest ciężka bardzo,mimo ze ładnie kryje.Cashmere bardzo mi podpasiłLuminesse za bardzo mnie rozświetla(wygladam jak halogenik)Teraz czekam na Pixie a i może inne firmy tez spróbuję,narazie wątki o nich czytam,czytam, czytam

Alunia Medium Neutral jest jasny?Mam kłopot z dobraniem koloru bo mam twarz ciemniejszą od szyji(nie opalam się).Ligh Beige z Cashmere mi najbardziej pasuje choś jestem ciut za różowa.Moze powinnam spróbować ten Neutral Medium?
ja mam jasną skórę i ten odcień medium neutral mi odpowiada, jest dość jasny przynajmniej w formule VV, ma fajny kolorek bez zółtych i różowych tonów, w ogóle tak patrząc na tabelę porównawczą odcieni lumiere, neutrale wypadają najjaśniej, mam też na poziomie medium odcienie warm i beige i one są ciemniejsze , bardziej pomarańczowe,

może jutro wrzucę zdjęcie swatchy kilku odcieni medium,ale mój aparat ma tendencje do "ochładzania"kolorów , więc nie wiem czy będzie wiarygodne
__________________

alunialunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-15, 13:10   #2808
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez alunialunia Pokaż wiadomość
ja mam jasną skórę i ten odcień medium neutral mi odpowiada, jest dość jasny przynajmniej w formule VV, ma fajny kolorek bez zółtych i różowych tonów, w ogóle tak patrząc na tabelę porównawczą odcieni lumiere, neutrale wypadają najjaśniej, mam też na poziomie medium odcienie warm i beige i one są ciemniejsze , bardziej pomarańczowe,

może jutro wrzucę zdjęcie swatchy kilku odcieni medium,ale mój aparat ma tendencje do "ochładzania"kolorów , więc nie wiem czy będzie wiarygodne
Alunia ładnie proszę o swatche z warmem i beige . Dla mnie Medium warm i golden FF okazały sie zbyt ciemnie i żółte , Light Medium warm i golden Cashmere poziomem jasności ok. ale też są troche za żółte i tak przymierzam się do beige najchętniej FF lub Cashmere i kombinuję by trafić z poziomem jasności w LM warm Cashmere. Ale namotałam .
__________________
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-15, 14:56   #2809
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez deser czekoladowy Pokaż wiadomość
Dzięki za odzew
Cerę mam mieszaną w kierunku tłustej, niestety.Bardzo bardzo wrażliwą, nadwrażliwą.
Odkąd zaczęłam przygodę z minerałami to zmieniłam też pielęgnację.
Do mycia zamiast mydełka Bambino kupiłam Physiogel, zamiast Normadermu stosuję Humektan, który mnie raczej nie zachwycił, ehh.
Ile ja kasy wydaję na kremy, które prędzej czy później mnie uczulają
Bambusa też używam.
Dzisiaj już lepiej, nie nałożyłam Lumiere tylko podkład z minerałami Vichy (wczoraj molestowałam o odsypkę konsultankę w SP) i po dwóch godzinach się świecę. Przypudrowałam się bambusem i na razie okej.
Lumiere wysusza, Vichy przetłuszcza. Nie wiem co robić normalnie, no


Ja też uwielbiam urodę Charlize. Jest piękna
Popróbuj inne formuły FF raczej odradzam, skoro masz tłustą skórę. Cashmere albo Luminesse. Jedna z wizażanek ma tłustą skórę a używała z powodzeniem Luminesse. Ja mam mieszaną i po cashmere bardziej się świeciłam niż po Luminesse. Cashmere trochę więcej kryje, niż Luminesse (bo on praktycznie wcale- dziś to zauważyłam, jak miałam więcej do przykrycia).

I Cameron Diaz- te oczy...




Odnośnie Luminesse- pomalowałam się dziś i wydawało mi się, że twarz jest za blada do szyi (minęło już jakieś 15 min), więc dałam hojniej bronzera, a ten dziad (Lumin.) ściemniał chyba, bo patrzę 20 min przed wyjściem, a tu twarz ciemniejsza. Musiałam szybko szyje pacnąć odrobiną pudru...
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-15, 15:02   #2810
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

a ja dzis nalozylam vv inna metoda niz zawsze nabralam prochu na pedzel, 3razy prysnelam hydrolatem na pedzel i dopiero aplikowalam. efekt o niebo lepszy! generalnie srednio przepadam za VV ale nie mam cashmere (ulubiona formula) w light golden a light medium warm zrobilo mi sie zdecydowanie za ciemne. VV tradycyjnie nakldane wydaje mi sie ciezkie i daje mocno pudrowe wykonczenie
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-15, 15:54   #2811
alunialunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 016
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
Alunia ładnie proszę o swatche z warmem i beige . Dla mnie Medium warm i golden FF okazały sie zbyt ciemnie i żółte , Light Medium warm i golden Cashmere poziomem jasności ok. ale też są troche za żółte i tak przymierzam się do beige najchętniej FF lub Cashmere i kombinuję by trafić z poziomem jasności w LM warm Cashmere. Ale namotałam .
a może neutral by sie sprawdził? bo beige jest według mnie najbardziej pomarańczowy, bardziej niż warmy, co dziwneja najpierw postawiłam na warmy i goldeny,a widzę,że neutrale najlepiej się wtapiają w skórę

wklejam zdjęcia,ale w formule VV, na poziomie medium,zdjęcia raczej kiepskiej jakości,ale widać różnice między odcieniami , w formule FF swatche też mogę dołączyć,ale dopiero jutro,albo w niedzielę

ciężko znaleźć odpowiedni dla siebie odcień podkładu

(ten pierwszy odcień to medium neutral,logo wizażu zasłania nazwę)
__________________


Edytowane przez alunialunia
Czas edycji: 2010-10-15 o 15:57
alunialunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-15, 16:49   #2812
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Aluniaalunia- taką bladziutką masz skórę i medium używasz?
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-15, 19:28   #2813
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Alunia bardzo dziekuję.Medium Neutral kusi kolorkiem

Goldika myslisz że do aplikowania na mokro moze być kocanka?to jedyny hydrolat jaki mam w domu ale średnio mi się widzi zaczynać dzień ze smrodkiemktóry niestety przez chwilę u mnie zostaje
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-15, 19:33   #2814
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Alunia bardzo dziekuję.Medium Neutral kusi kolorkiem

Goldika myslisz że do aplikowania na mokro moze być kocanka?to jedyny hydrolat jaki mam w domu ale średnio mi się widzi zaczynać dzień ze smrodkiemktóry niestety przez chwilę u mnie zostaje
ja uzywam oczarowego ale mysle ze kocanka takze sie nada. lub woda termalna do teraz podklad na mnie swietnie lezy a caaalyyy dzien zwiedzalam krakow w lekkim deszczyku nawet, bez parasola kocanki nieznosze! wlasnie za zapach
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-16, 09:26   #2815
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez deser czekoladowy Pokaż wiadomość
Dzięki za odzew
Cerę mam mieszaną w kierunku tłustej, niestety.Bardzo bardzo wrażliwą, nadwrażliwą.
Odkąd zaczęłam przygodę z minerałami to zmieniłam też pielęgnację.
Do mycia zamiast mydełka Bambino kupiłam Physiogel, zamiast Normadermu stosuję Humektan, który mnie raczej nie zachwycił, ehh.
Ile ja kasy wydaję na kremy, które prędzej czy później mnie uczulają
Bambusa też używam.
Dzisiaj już lepiej, nie nałożyłam Lumiere tylko podkład z minerałami Vichy (wczoraj molestowałam o odsypkę konsultankę w SP) i po dwóch godzinach się świecę. Przypudrowałam się bambusem i na razie okej.
Lumiere wysusza, Vichy przetłuszcza. Nie wiem co robić normalnie, no


Ja też uwielbiam urodę Charlize. Jest piękna
z tego co czytalam na skladzie to vichy jest tak samo mineralny jak loreal
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-16, 10:32   #2816
alunialunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 016
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;22687980]Aluniaalunia- taką bladziutką masz skórę i medium używasz?[/QUOTE]



no właśnie mediumy za ciemne, a light medium za jasne,jedynie ten medium neutral jest jasny, jak porównywałam ,to ma odcień na poziomie light medium warm,w którym wyglądałam trupio..już nic nie rozumiem, na zdjęciu nałożyłam sporo podkładu ,żeby było widać różnice, w rzeczywistości nie są aż tak ciemne

na zdjęciu jest wew. strona przedramienia, na twarzy jestem trochę ciemniejsza z wyraźnymi żółtymi tonami, najpierw zaczęłam od light golden, myślałam,że będzie idealny a okazał się sporo jaśniejszy od szyi, w light medium wyglądam trupio,może dlatego,że formuła veena velvet daje takie matowe płaskie wykończenie + moja przesuszona w trakcie używania tego odcienia skóra, stąd ten nieciekawy trupi look

rzeczywiście formuła cashmere najnaturalniej wygląda, tylko słabo kryje, chociaż przebarwienia po migdale już mi zbledły,więc może na nią się przerzucę , przynajmniej w cashmere light medium warm nie wyglądam tak "chorobliwie
__________________

alunialunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-16, 12:13   #2817
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Goldika zapach zapachem ale działania na mnie też żadnego nie widzę
Już czytałam o nakładaniu na mokro i próbowałam z płynną platyną ale nie wyszło dobrze
Musze jeszcze VV spróbować.A jakie zdanie macie na temat różów?bo jak już będę zamawiać to wezmę coś więcej

Alunia ja do cashmere(żeby mieć lepsze krycie) dodaję minimum FF i jest ok a mam co przykrywać bo mam rozległe przebarwienia.
__________________



Edytowane przez SzatAnka71
Czas edycji: 2010-10-16 o 12:15
SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-16, 12:46   #2818
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Roza maja bardzo mocno nasycone kolory...., sa olbrzymie, pisze o pelnym wymierze......


a na pokuszenie zerknij na Winter Silk piekny efekt daje
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-16, 13:39   #2819
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cansada najpierw zakupię próbkizerknij proszę na PW

Ale on jest jaśniutki,ja wolę ciemniejsze i bardziej brązy ale eksperymentów nie wykluczam
__________________



Edytowane przez SzatAnka71
Czas edycji: 2010-10-16 o 14:26
SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-16, 15:26   #2820
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Wlasnie zrobilam zamowienie tylko na próbki, khandies i footsie rolls Wyszlo mnie to 22zł wiec lepiej mi bylo ze strony zamowic, niz z allegro.

Uzywala ktoras z Was tych specyfikow na rece i stopy?

aa swoja droga dzis nalozylam Perfecting Primer na to buff'd concealing kolor Apricot i sie w sobie zakochalam Nie mniej ciekawe czy jutro nie bede miec jakiegos pryszcza bo ostatnio ten primer mnie zapchal a w polaczeniu z buffd.. ale tylko z tej firmy mi zostaly dwie probki oby wystarczyly na .. no wlasnie na ile? ciekawe jak dlugo paczucha bedzie "szla" Oby nie za dlugo, bo chce przed porodem wyprobowac jeszcze te specyfiki
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012

Edytowane przez Anecka
Czas edycji: 2010-10-16 o 15:29
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:32.