Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :) - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-31, 11:56   #181
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Gajowniczka Pokaż wiadomość
fajnie wyglądają te korektory ale obawiam się ,że na twarz (zielony )mogą zapychać .? ( w składzie wosk,masło shea ,avocado )
Mnie np. masło shea (mam z mazideł) nie zapycha, no ale się przekonam - bo zamówiłam 3 korektory oraz pędzle. Zdam relację jak przyjdą, zwłaszcza, że teraz niestety mam co zakrywać
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 12:58   #182
aniuska18032
Zakorzenienie
 
Avatar aniuska18032
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 4 130
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Mam już Flat Topa z Pixie(uwielbiam Go!) ale pokusiłam się jeszcze na ten zestawik dwóch pędzli bo mnie ten Kabuki tak kusi
aniuska18032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 14:18   #183
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Dzieki Ilonie mam okazje testowac rozowy i musze powiedziec,ze jestem zadowolona-ladnie ozywia cere,kryje podkrazone oczy i skora staje sie w widoczny sposob promienna.
U mnie zmarszczki nie sa jakos specjalnie widoczne ale testowalam na mojej mamie i efekt byl zadawalajacy choc wydaje mi sie,ze mimo wszystko formula jest zbyt ciezka przy tego typu zmarszczkach.Z drugiej strony duzo tez zalezy od skory.....

Obejrzalam sie dzisiaj w swietle dziennym i musze podkreslic,ze minimalna ilosc az bardzo rozjasnia skore Bedac na zewnatrz skora wygladala chorobliwie blado-tak jakby korektor przebil podklad....
Takze niestety on nie dla mnie nie bede nawet testowac reszty kolorow.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 09:26   #184
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

żółty jest bardzo fajny, minimalnie wchodzi w zmarszczki ale tego nie da się uniknąć
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 15:22   #185
margi86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 139
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

przetestowałam zołty i różowy w nakladaniu palcem i pędzlem ( raz tak raz tak) i powiem wam szczerze że i tak widac ze wchodzi w zagłebienia i tak :/ a nakładam tego minimalnie
margi86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 18:25   #186
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

hmmm, to dziwne bo ja mam raczej spore zmarszczki pod oczami i ten korektor podkreśla je i wchodzi w nie najmniej
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-03, 01:56   #187
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

firma rozkręca sie we Wrocławiu?

pędzle w bardzo fajnej cenie, już kupiłam
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-03, 06:25   #188
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-04, 14:43   #189
Julianka_7oo7
Zadomowienie
 
Avatar Julianka_7oo7
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 297
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Ja zbieram na ten zestaw Flat Top+Kabuki
są śliczne Własnie przetestowałam tego małego kabuki ... to mój pierwszy kontakt z takim pędzlem - zakochałam sie. Mięciutki, i do tej pory aplikacja nim była abstrakcją - podgladałam technike posługiwania się nim dziewczyny na Youtubie i jakieś to dziwne było A teraz już widzę że to niemal intuicyjne nakładanie .
Julianka_7oo7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-04, 15:14   #190
golabek
Wtajemniczenie
 
Avatar golabek
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 139
Smile Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
żółty jest bardzo fajny, minimalnie wchodzi w zmarszczki ale tego nie da się uniknąć
Aguś a jak wypada w porównaniu z sunlightem edm?
golabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-04, 16:07   #191
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

witam serdecznie, to moj pierwszy post na mineralach

kilka dni temu kupilam zestaw pedzli na allegro.. i jakos z flat topem jeszcze sie nie przyjaznie, ale z kabuki jestem bardzo zadowolona. faktycznie puszek.. a moj poprzedni kabuki z essence jednak drapie
ogolnie jestem zadowolona z pedzli

i z mailowej obslugi, faktycznie p. Sylwia bardzo sympatyczna, az chce sie kupowac u takich osob
lele jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-04, 18:21   #192
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez golabek Pokaż wiadomość
Aguś a jak wypada w porównaniu z sunlightem edm?
Karolinko ja nie przepadam za proszkami pod oczy więc sunlight wypada u mnie słabo.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-06, 13:17   #193
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

No i dotarły do mnie Komplecik korektorów + komplecik pędzli. No i chciałam się podzielić wrażeniami.

Co do pędzli to oczywiście bez zastrzeżeń. Nie ulega wątpliwości, że pędzle są tak dobrej jakości jak EDM i nieistotne dla mnie czy pochodzą z tej samej fabryki czy nie. Ważne, że są super miękkie, posiadają na końcu jasne włosie - co uwielbiam, bo widzę ile podkładu nakładam i czy pędzel jest brudny. Flat Top powiedziałabym, że jest identyczny jak EDM jednak nie mogę porównać gdyż mojego Flata podkradła siostra Co do kabuki to jest troszkę większy niż EDM i wg ta zmiana korzystnie pływa, chociaż ja wolałabym pędzel z rączką, a nie stojący. Ale to kwestia gustu. Co do jakości nie mam zastrzeżeń.

Co do korektorów... Tu pierwszym szokiem był dla mnie, że to nie są proszki do tej pory wszystko co testowałam było proszkiem i na początku zastanawiałam się jak nakładać coś co proszkiem nie jest. Do korektorów użyłam pędzla EDM Eye Kabuki Brush, który jest na tyle duży że nada się do korektorów w konsystencji kremowej. Co do konsystencji to tak jak dziewczyny pisały ma ona postać niby kremu, niby bo jest bardzo zbita. Faktycznie wystarczy niewielka ilość, aby korektor był widoczny, a raczej efekt. A teraz porównanie 3 korektorów:

Mint (z EDM to moje cudo ukochane, które ukrywa moje różowe tony, zwłaszcza zimą - z Pixie ten mint to naprawdę mint, bo miętowo pachnie! Zapach na szczęście nie jest mocny, gdyż mi jakoś nie przypadł do gustu, ale innym na pewno będzie odpowiadał (ja jakoś nie przepadam za miętą). Jeżeli chodzi o jego spełnianie zadania to trzeba przyznać że nawet w niewielkiej ilości radzi sobie z różowymi tonami, a jego kremowa konsystencja sprawia, że się nie osypuje. Czy jest lepszy niż Mint EDM to jeszczę muszę mu się przyjrzeć bliżej. Na razie jestem mile zaskoczona.

Kolej na kolor różowy. Nie mam żadnego odpowiednika z innej firmy, żeby porównać, gdyż raczej używam intensive fair niż jakiegoś różowca. Ten korektor jednak użyłam tak jak zaleca producent czyli najpierw pod oczy a na to żółty. I muszę powiedzieć, że nie podkreśla zmarszczek tak jak suche korektory EDM. Może minimalnie moje zmarszczki podkreślił jednak u mnie występuje problem z dołami pod oczami, więc mogłam się tego spodziewać. Nie było to jakoś tragicznie widoczne tak jak w przypadku nałożonych na sucho suchych korektorów. Podobny efekt osiągam mieszając korektory EDM z olejkiem jojoba tylko że wtedy muszę czekać aż to wyschnie, a w przypadku Pixie mogę od razu nakładać podkład co przemawia na ich korzyść. Co do korektora różowego to ja zbytnio nie mogę znaleźć jego zastosowania, może spróbuję jeszcze jako bazę pod cienie. Tak jak pisze Pixie. Staram się różowe zakryć więc nie będę sobie dokładać. Będę czekać na korektory w kolorze skóry.

Korektor żółty do ukrywania worków pod oczami, które ja rzadko posiadam, co innego doły, choć i tak jest już dużo lepiej ale tych tym nie przykryję. Myślę, że żółty na sine pod oczami by się sprawdził, niestety dziś nie mogłam tego spradzić

Ogólnie co do wszystkich 3 korektorów to wszystkie dają wg mnie takie efekt glo, skóra delikatnie się świeci i z pewnością będzie to dla niektórych zaleta a dla innych wada (którą pewnie przykryje matujący podkład). Ja na szczęście lubię odrobinę błyszczeć, dlatego odbieram to jako pozytyw Ogółem do zdecydowanych zalet należeć będą:
- cudowne wprost opakowania, piękne łatwe do odkręcenia słoiczki większe niż się spodziewałam
- konsystencja która powoduje, że nie wchodzą w zmarszczki, a przynajmniej wchodzą mniej
- efekt glo (dla mnie zaleta)

Potestuję je dłużej i będę mogła coś więcej powiedzieć. Ogółem jestem mile zaskoczona. Zobaczymy jak dalej...

Co do darmowego kremiku to lekki kremik, jednak jak dla mnie za dużo masła shea, co prawda nie znam składu jednak wiem że tak jest (znowu zapach...). Innym może oczywiście odpowiadać.

Edit: przeczytałam że korektor zielony ma zapach drzewa herbacianego, ja obecnie mam katar i mam wrażenie, że to zapach mięty... w każdym bądź razie to dość wyczuwalny specyficzny zapach.
__________________
NELSON-X

Edytowane przez Astro
Czas edycji: 2010-02-06 o 13:20 Powód: dopisek o zapachu
Astro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 19:49   #194
Agunia_S
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 107
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Astro - narobiłaś mi ochoty na spróbowanie.
Wybiorę się do Rynku pooglądać, bo ja znowu wolę pod oczy wszystko co kremowe.
No i pędzel to na pewno wezmę,bo Flat Topem niestety, ale nie daję rady Nie umiem albo nie wiem co
Agunia_S jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 19:53   #195
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Na Rynku są chyba tylko pędzelki korektory w internecie, na allegro
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 20:39   #196
201610052004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 430
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

wrażenia po pierwszym "praniu" kabuki: nie wiem czy dobrze to zrobiłam, to mój pierwszy pędzel. dałam za dużo szamponu (dla dzieci z Rossmanna) i nie dałam rady wypłukać do końca a nie chciałam długo moczyć pędzla, bo jest osadzony w drewnie suszyłam go może 1,5 dnia, nie "rozczapierzałam" go zbytnio. po wyschnięciu, w użyciu był mniej zbity, czy to normalne?

Edytowane przez 201610052004
Czas edycji: 2010-02-07 o 20:42
201610052004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 20:42   #197
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Kuraiko Pokaż wiadomość
wrażenia po pierwszym "praniu" kabuki: nie wiem czy dobrze to zrobiłam, to mój pierwszy pędzel. dałam za dużo szamponu (dla dzieci z Rossmanna) i nie dałam rady wypłukać do końca :-( a nie chciałam długo moczyć pędzla, bo jest osadzony w drewnie suszyłam go może 1,5 dnia, nie "rozczapierzałam" go zbytnio. po wyschnięciu, w użyciu był mniej zbity, czy to normalne?
Ja swojego po praniu, fakt że nie dałam jakoś dużo płynu (ja piorę płynem do higieny intymnej), rozczapierzyłam go mocno, żeby szybciej wysechł i jak już wysechł to palcem przejechałam po włosach i pędzel jest taki jaki był. Nic a nic się po praniu nie zmienił. Może niezbyt dobre wypłukanie z płynu coś z nim zrobiło?? Ja bym spróbowała jeszcze raz wypłukać i rozczapierzyć.
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 21:06   #198
oki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 78
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Ja na początku byłam oczarowana różowym korektorem, bo tak fajnie rozświetlał pod oczyma, ale po jakimś czasie zorientowalam się że po paru godzinach widać jakieś cienie takie właśnie doły i zmarszczki - tak jakby wysuszał? sama nie wiem, ale mam mieszane uczucie co do tego korektora . Za to bardzo mi przypasował kremik gratisowy bo w zimę i po minerałach mam skórę trochę wysuszoną i preferuję tłuściutkie kremiki A ten ma fajną konsystencję i szybko się wtapia w skórę
oki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 21:14   #199
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Ja piorę w szamponie pod bieżacą wodą ściągam ręką żeby był jak najbardziej zbity(wtedy długo zachowa właściwa formę,wierzcie mi pracuje pędzelkami synt.na co dzień) owijam w ręcznik papier. i kładę na kaloryferze po kilku godz.jest suchy. Mój LHK ma ponad 4 mieś a wygląda jak nowiutki.Ważne-przechowuje pędzle w orginalnych folijkach co również pozwala im dłużej trzymać orginalny kształt(folie tez piore).

Wiem jestem świrnięta

Edytowane przez EmilaDz78
Czas edycji: 2010-02-07 o 22:18
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-07, 21:39   #200
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
Ja piorę w szamponie pod bieżacą wodą ściągam ręką żeby był jak najbardziej zbity(wtedy długo zachowa właściwa formę,wiezcie mi pracuje pędzelkami synt.na co dzień) owijam w ręcznik papier. i kładę na kaloryferze po kilku godz.jest suchy. Mój LHK ma ponad 4 mieś a wygląda jak nowiutki.Ważne-przechowuje pędzle w orginalnych folijkach co również pozwala im dłużej trzymać orginalny kształt(folie tez piore).

Wiem jestem świrnięta
Po prostu lubisz prać wszystko
Mój LHK myje plynem dla dzieci z Rossmanna, potem wyciskam, okrecam w papierowy recznikiem, roztapierzam i wkładam do szklani i tak schnie i zawsze do rana jest suchy
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 22:18   #201
wiedzma86
Rozeznanie
 
Avatar wiedzma86
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 730
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Ja mam zarówno ten z PIXIE jak i LHK i do obu stosuję jedną technikę - myję Lactacydem, płuczę ,znów myję płynem i znów płuczę przez chwilę. Potem wyciskam, napuszczam trochę wody do umywalki i robię pędzlem tak, jakbym ubijała pianę z białek babcinym sposobem wtedy wylatują ostanie bąbelki z pianki, która podstępnie ukryła się w środku, wyciskam, wycieram okrężnym ruchem o ręcznik papierowy, rozcapierzam i kładę stojąco (oczywiście włosiem w dół) na parapecie na chusteczce higienicznej. Na rano mam suchy i puchaty.
LHK mam rok i nic się z nim nie dzieje, tego z Pixie mam 4. miesiące i też nic

Może skomplikowane, ale działa
__________________
Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego ...






Edytowane przez wiedzma86
Czas edycji: 2010-02-07 o 22:19
wiedzma86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 20:31   #202
Atria_C
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 36
GG do Atria_C
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez wiedzma86 Pokaż wiadomość
o (oczywiście włosiem w dół) na parapecie na chusteczce higienicznej. Na rano mam suchy i puchaty.
LHK mam rok i nic się z nim nie dzieje, tego z Pixie mam 4. miesiące i też nic

Może skomplikowane, ale działa
Oczywiście? Dla mnie to nie było oczywiste. Włosiem w dół żeby na rączkę nie kapało czy dlaczeo?
Atria_C jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-10, 06:15   #203
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Atria_C Pokaż wiadomość
Oczywiście? Dla mnie to nie było oczywiste. Włosiem w dół żeby na rączkę nie kapało czy dlaczeo?
Dlatego, że rączka jest drewniana, a jak wiadomo drewno + wilgoć to nie najlepsze połączenie
Poza tym schnie szybciej woda "spływa" w dół, na ręcznik (papier, chusteczkę), co przyśpiesza suszenie no i włosie tak postawione się nie odkształci

(chociaż myślę, że jakbyś położyła go po prostu na ręczniku, też by się nic specjalnego nie podziało )
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-10, 07:45   #204
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez *Insane Pokaż wiadomość
Dlatego, że rączka jest drewniana, a jak wiadomo drewno + wilgoć to nie najlepsze połączenie
Poza tym schnie szybciej woda "spływa" w dół, na ręcznik (papier, chusteczkę), co przyśpiesza suszenie no i włosie tak postawione się nie odkształci
Nawet nie tyle o drewno chodzi, bo plastikowych też nie suszymy włosiem do góry, tylko o klej, który puszcza pod wpływem wody.
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-10, 09:42   #205
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
Nawet nie tyle o drewno chodzi, bo plastikowych też nie suszymy włosiem do góry, tylko o klej, który puszcza pod wpływem wody.
Zgadzam się i jest wątek osobny do pędzli, ale napiszę jeszcze tutaj, ze nie powinno się stawiać pędzla na włosiu (np. flat topa), tylko powinien normalnie, poziomo (albo pod lekkim skosem, ale włosiem w dół) lezeć na ręczniku (czy tam, gdzie go zwykle kładziecie) z włosiem wystającym poza ręcznik. Jest o tym napisane gdzieś w wątku pędzlowym jeśli się nie mylę
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-10, 10:43   #206
agneiw
Raczkowanie
 
Avatar agneiw
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 265
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Hej, czy macie moze jakąś informację, kiedy podkłady Pixie będą dostępne? Byla mowa o poczatkach lutego kiedys, ale moze sa jakies swiezsze info?
Czekam na nie z niecierpliwoscia
agneiw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-10, 10:51   #207
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
Zgadzam się i jest wątek osobny do pędzli, ale napiszę jeszcze tutaj, ze nie powinno się stawiać pędzla na włosiu (np. flat topa), tylko powinien normalnie, poziomo (albo pod lekkim skosem, ale włosiem w dół) lezeć na ręczniku (czy tam, gdzie go zwykle kładziecie) z włosiem wystającym poza ręcznik. Jest o tym napisane gdzieś w wątku pędzlowym jeśli się nie mylę
Ja robię fałdkę z ręcznika i kładę tak, że trzonek jest wyżej.
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-10, 12:29   #208
SugaMama1988
Zadomowienie
 
Avatar SugaMama1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
GG do SugaMama1988
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Agneiw, wszystkie info są na bierząco umieszczane na stronie Pixie.Ja od Sylwi wiem że będzie to przypuszczalnie koniec lutego-początek marca niestety wszystkie sprawy związane z ruszeniem z firmą z kosmetykami trwają i trwają i trwają.
__________________
Alicja w krainie czarów.

SugaMama1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 18:51   #209
karolamaria89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 272
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Ja też z niecierpliwością czekam aż sklep ruszy, na razie na allegro dostępne są tylko dwa pędzle. Jeżeli któraś z was już miała okazje testować ich kosmetyki - czy możecie napisać jakie są w porównaniu np. do EDM ?
karolamaria89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-12, 06:28   #210
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez karolamaria89 Pokaż wiadomość
Ja też z niecierpliwością czekam aż sklep ruszy, na razie na allegro dostępne są tylko dwa pędzle. Jeżeli któraś z was już miała okazje testować ich kosmetyki - czy możecie napisać jakie są w porównaniu np. do EDM ?
Jesli ktoś testował te kosmetyki to napisał opinię w tym wątku więc najlepiej jesli przeglądniesz go od początku.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-29 13:42:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:01.